22

ספקי שירות בתחום ריצוף וחיפוי

חיפוי קירות - סטייל, צבעים, דוגמאות ועלויות

הבחירה בסוג חומר הגלם ממנו יותקן החיפוי על קירות הבית משמעותית ביותר ובמאמר זה ננסה לעזור לכם לקבל אותה ולתת קצת טיפים והסברים על סוגי החיפוי הקיימים ביום בשוק.

חיפוי קירות חוץ – גם ליופי וגם לאופי

בית מסמל עבור רוב האנשים את המקום הבטוח שלהם, זה שבו הם יכולים להניח את הראש ולהירגע, המפלט שלהם, היכן שהכי נוח להם להיות. ההרגשה השלווה הזו מתחילה כשחושבים על הבית או כשמתקרבים אליו והוא מתגלה לנו אט אט מרחוק.
אחד הדברים בעלי ההשפעה העיקריים על מראה הבית הוא חיפוי קירות החיצוניים שלו. יחד עם זאת, דווקא על החלק הזה פחות נוטים לחשוב, זאת על אף שיש לו חשיבות רבה לא רק לגבי המראה, אלא גם מבחינת ההגנה החיצונית, המעטה שמקיף את הבית, במיוחד מפני פגעי מזג האוויר והתנאים הסביבתיים האובייקטיביים. לכן הבחירה בסוג חומר הגלם ממנו יותקן החיפוי על קירות הבית משמעותית ביותר ובמאמר זה ננסה לעזור לכם לקבל אותה ולתת קצת טיפים והסברים על סוגי החיפוי הקיימים כיום בשוק.
בואו נתחיל.

דע מאיפה באת, או בקיצור - הסביבה

הדבר הראשון והחשוב ביותר שעליכם לקחת בחשבון כאשר אתם בוחרים חיפוי קירות לחוץ של הבית שלכם היא הסביבה בה אתם מתגוררים. לאקלים ולתנאי מזג האוויר יש חלק חשוב מאוד בהחלטה הזו, ואין דין מגורים בירושלים כדין מגורים באילת ואפילו לא בתל אביב.
לכל אזור יש את המאפיינים הסביבתיים שלו. יש מקומות חשופים יותר שבהן מנשבות רוחות חזקות גם בקיץ וגם בחורף; יש כאלה שקרובים לים ושם למשל לא תוכלו לחפות בעץ, כי אחרת הלחות תעשה בו שמות; יש אזורים חמים מאוד וכאלה שקר בהם מאוד; יש כאלה שיורדים בהם משקעים רבים, כולל שלג, וכאלה ששוררים בהם תנאי מדבר. לכן, טרם התרשמותכם מאיזשהו סוג חיפוי, בחנו אילו אפשרויות יש לכם מבחינת האזור בו אתם מתגוררים והאם קיימות מגבלות על סוגים מסוימים של חומרי גלם בשל תנאי מזג האוויר.
אם אתם בונים בית ולא רק משפצים, ההחלטה על סוג החיפוי תתקבל כבר בשלב התכנוני המוקדם, ואז הוא יותאם לא רק לסביבה אלא גם לתשתיות הבית וישתלב גם עם הסגנון העיצובי שלו.

סטייל - צבעים, דוגמאות וגדלים

כמו בכל בחירה עיצובית, כך גם בבחירת חיפוי קירות החוץ, יש להתחשב בסגנון הקיים של הבית. ייתכן ותרצו להמשיך את אותו קו עיצובי מהפנים אל החוץ, ואז אולי תשלבו את אותו סוג חיפוי או ריצוף הקיים בבית או את אותה הדוגמא שלו והצבעים השולטים; אך ייתכן מאוד שדווקא תרצו ליצור הפרדה בין הבית והחוץ ולשלב את חיפוי הקירות בסביבה החיצונית הקיימת.
החיפויים הנפוצים ביותר בישראל כיום הם עדיין שליכט צבעוני או צבע ייעודי שמותאם לחוץ. לחיפויים אלה יש יתרונות משלהם, אך הם מספקים הגנה פחות טובה מחיפוי על ידי אריחים. אולם חשוב לציין שחיפוי באמצעות אריחים תופס תאוצה והופך פופולרי יותר ויותר, כשלרוב השימוש הוא בחיפוי אבן טבעית, שיכולה להתמודד על הצד הטוב ביותר עם פגעי מזג אוויר ונזקים אחרים וכן יוצרת בידוד תרמי ואקוסטי עבור הבית. בחירות טובות נוספות הן אריחי גרניט פורצלן או חיפוי קירות קרמיקה שיש להם מגוון עצום של דוגמאות וצבעים ושיכול ליצור לבית מראה ייחודי ומרשים, או בריקים שיתנו לו מראה מעודן ושימזגו אותו עם הנוף.

ומילה אחת על תחזוקה

כשמדברים על חיפוי קירות חוץ, סיבה נוספת לבחור בחיפוי אבן, גרניט, קרמיקה או בריקים ושיש בה גם יתרון חשוב נוסף – העובדה שלא נדרשת כמעט תחזוקה עבורם, וגם אם יש צורך לנקות את החיפוי, היא לרוב מתבצעת באופן טבעי על ידי הגשמים השוטפים את מרבית הלכלוך והאבק. אך גם אם בכל זאת תידרש מכם התערבות אקטיבית, תוכלו פשוט לקחת צינור ולשטוף את הכל במהירות וביעילות.
לעומת זאת, בחירה בחיפוי אורגני, כגון עץ, אמנם תהיה מרהיבה על קירות הבית, אך מצד שני תחשוף אותו לפגעי מזג האוויר ותדרוש תחזוקה תקופתית די תובענית.

הכי חשוב - איכות זה שם המשחק

אין ספק שאיכות היא ה-דבר החשוב ביותר כשאתם בוחרים חומר גלם מכל סוג, אבל כשמדובר באריחי חיפוי קירות חוץ, הנושא הזה חשוב על אחת כמה וכמה, מסיבה מרכזית אחת - אריחים מאיכות ירודה שיישומו על קירות הבית שלכם, יתבלו מהר מאוד ואתם תיאלצו לתקן את החיפוי בחלקו או אפילו להחליף את כולו.

ולבסוף – התקציב

שיקול מרכזי בבחירת סוג החיפוי לקירות הבית החיצוניים הוא התקציב. אז נכון, ברור שמחיר חומרי הגלם והעבודה מהווים את חלק הארי מעלות פרויקט החיפוי, אבל יש לכם אפשרות לשחק עם העלות הזו בהתאם לבחירה שלכם ולתכונות שחומר הגלם הנבחר מגיע איתם.
למה הכוונה? יש חומרי גלם שאולי הם עצמם יהיו יקרים, אבל הם יחסכו לכם כסף לטווח הארוך. חומרי גלם שיתאימו באופן מיטבי לסביבה יישמרו לאורך זמן וככל הנראה ידרשו תחזוקה מינימלית או בכלל לא. חיפויים טבעיים, כגון אבן טבעית, הם גם ידידותיים לסביבה וגם מבודדים מאוד, באופן כזה שהם עשויים לצמצם עלויות חימום בחורף וקירור בקיץ. לכן, השתדלו לבחור חומרי גלם שהתועלת שלהם עבור הבית תהיה גבוהה.
הכנסו עכשיו אל מחירון עבודות חיפוי של בעלי המקצוע שלנו לפרטים נוספים.

ודבר אחד לסיום, שהוא חשוב לא רק לבחירת חיפוי חוץ, אלא באופן כללי כשאתם באים לשפץ בית ולבחור חומר או צבע מסוימים. אל תיסחפו אחרי טרנדים וגימיקים. כל בעל אולם תצוגה או קבלן מעוניין למקסם את הרווחים שלו ולמכור כמה שיותר. בכדי לוודא שאתם בוחרים חומרים או מוצרים איכותיים, היצמדו למותגים מוכרים ובעלי מוניטין טוב, שיש לכם או לקרובים אליכם ניסיון איתם. ובכל מקרה, תמיד כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע שאתם בוטחים בהם.

בהצלחה!

22

ספקי שירות בתחום ריצוף וחיפוי

מצא בעל מקצוע

רצפים מומלצים תל אביב

אור תשתית
אור תשתית

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 26

חוות דעת

חיפשתי איש שיפוצים
לביצוע עבודות כלליות, קיבלתי המלצה על שגיא "מעיין שיפוצים", רציתי מישהו שיהיה נוח לעבוד איתו, כזה שאפשר לתקשר איתו, וכמובן שיהיה מקצועי ועם מחירים הוגנים.

EI  שיפוצים
E&I שיפוצים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 4

חוות דעת

הגעתי לאבידור דרך
המלצות רבות באינסטגרם והוא ביצע עבורי שיפוץ כללי בדירה ועבור סבתי שיפוץ מטבח, אני לא מתחרטת לרגע! הוא היה זמין ונגיש עבורי בכל עת וגם אדיב ומקצועי. אבידור עמד בכל הדרישות שלי!

כהן פיקס אינסטלציה
כהן פיקס- אינסטלציה

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 15

חוות דעת

אל אוריאל מחברת
"כהן פיקס- אינסטלציה" הגעתי דרך אחד האתרים באינטרנט, קראתי עליו חוות-דעת טובות והחלטתי להזמין אותו. יש לנו ג'קוזי בבית, הוא החל לטפטף בעת ההפעלה וביקשנו מאוריאל שיגיע לבצע בדיקה ולתקן את הבעיה.

עמרם שיפוצים
עמרם שיפוצים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 97

חוות דעת

עברתי מספר חוויות
מאוד לא טובות עם שיפוצניקים בעבר. בעלי פנה לעמרם דרך פלייר פרסום שלו, הוא הגיע לראות את הבית (90מ"ר בערך) והוא נשמע מאוד מקצועי, הוא הסביר לנו בפירוט מה הפעולות שהוא מתכוון לבצע ותכננו ביחד מה הדרך היעילה ביותר לעשות את הדברים.

עבודת אינסטלציה ושיפוצים
עבודת אינסטלציה ושיפוצים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 25

חוות דעת

בחור הגון מאוד,
מקצועי ונחמד. הגעתי אליו דרך האתר כאן, עוד באותו יום הגיע אליי לבית וישב איתי על תוכנית עבודה והצעת מחיר. יש לנו באמצע הבית שני עמודים תומכים שרצינו לעשות להם חיפוי קרמיקה.

אדי לשיפוצים
אדי לשיפוצים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 52

חוות דעת

את אדי אנחנו
מכירים הרבה מאד שנים. הוא איש שיפוצים קבוע אצלנו בבית, ואנחנו לא מחליפים אותו באף אחד אחר. מעבר לזה שהוא עושה עבודה פשוט מעולה - אצלו האמינות והנאמנות זה דבר ראשון.

שיפוצי השרון
שיפוצי השרון

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

חיפשתי בעל מקצוע
לצורך שיפוץ כללי בדירה שלי ויצרתי קשר עם איגור בעקבות המלצה שקיבלתי, הוא עשה עלי רושם מצוין וקנה אותי עם טוב הלב שלו לכן, סגרתי איתו את העבודה. איגור לא אכזב אותי לשנייה!

נועם שיפוצים
נועם שיפוצים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 34

חוות דעת

אלי מאוד יסודי,
נוח וגמיש, העבודה שלו ברמת גימור מושלמת! עוד יתרון חשוב - נועם מספק את החומרים ולכן מוזיל בצורה משמעותית את הוצאות השיפוץ. את אלי הכרתי דרך חברים טובים שעשו שיפוץ בדירתם והיו מרוצים מאוד.

יה שיפוצים בעמ
י.ה שיפוצים בע"מ

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 13

חוות דעת

עם יוסי אני
עובד כבר שנים, בעל מקצוע שבנה ומתחזק את כל רשת המינימרקטים שלי ואני מרוצה כל פעם מחדש, בעל מקצוע אמין וישר.

דני תורגמן
דני תורג'מן

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 7

חוות דעת

דני בעל מקצוע
מדהים ואין לי מילה אחת רעה לומר עליו! הגעתי אליו דרך מעצבת הפנים שלי והוא ביצע עבורי שיפוץ בכל הבית כולל עבודות צנרת. אני מאוד מרוצה מהעבודה שדני ביצע עבורי!

אפ השבחת מבנים
א.פ השבחת מבנים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

יש לי דירה
בבעלותי בחיפה שהייתה מאוד מוזנחת והרוסה ואפרים ביצע בה כמה שינויים הכוללים צבע ושפכטל, סידור רטיבויות, תיקון ריצוף וכו'. אפרים מקצוען בתחומו וביצע עבודה יסודית ומדויקת ביותר!

עץ אבות
עץ אבות

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

הזמנתי את אוהד
דרך המלצה של מכר לבניית קירות גבס בדירתי ולעבודות צבע, טיח וריצוף במבנה תעשייה והוא גם נתן לי את הצעת המחיר הכי זולה! הוא בעל מקצוע אמין והגון. אהבתי את ההתנהלות של אוהד לאורך כל הדרך!

פלא דק
פלא דק

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

ברט ביצע עבורי
עבודה מעבר למצופה וקיבלתי ממנו שירות חבל על הזמן! הזמנתי אותו בעקבות המלצה לבניית דק במרפסת ונותרתי עם רושם חיובי עליו. אני מאוד קפדן ופדנט עם בעלי המקצוע שאותם אני בוחר וברט היה אחד מהמוצלחים!

סימון שיפוץ וחידוש הבית
סימון שיפוץ וחידוש הבית

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 3

חוות דעת

את סימון אני
מכיר המון שנים ותמיד הוא מבצע עבורי עבודות שיפוצים שונות בביתי. בפעם הראשונה הוא הגיע וביצע ריצוף לכל הבית וצביעה של הקירות, העבודה שלו מדהימה, החומרים והציוד שלו איכותיים מאוד וזה ניכר בתוצאה הסופית של העבודה.

מלך הגבס
מלך הגבס

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

הגעתי לשמעון דרך
המלצה חמה של חבר, הוא בנה עבורי מזנון מגבס בדירה והייתי מאוד מרוצה ממנו! מלבד העובדה שהוא דרש את המחיר הזול ביותר לאחר סקר שוק שעשיתי, הוא גם ביצע את העבודה בזריזות, יעילות ועם המון נחישות.

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

אין לי מילים
בכדי להודות ולשבח את מוטי, החזיר לי את האמון שאבד לי שנפגשתי עם בעלי מקצוע שונים בנוגע לצביעת ביתי מבחוץ ולגבי ריצוף החצר.

עדי עבודות גבס
עדי עבודות גבס

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 3

חוות דעת

אין לי מילים
לתאר את עדי- פשוט בעל מקצוע בחסד עליון. פניתי אליו לצורך בניית מסגרת לטלוויזיה מגבס בסלון בביתי, הוא הגיע במועד שקבענו, נתן הצעת מחיר מסודרת והוגנת, ענה על כל שאלותיי ולאחר שהתרשמתי מעבודותיו סגרנו תאריך לתחילת העבודה.

דויד ישי שיפוצים וצבע
דויד ישי שיפוצים וצבע

לפרטי העסק

9.2

voice-icon 5

חוות דעת

לאחר בירורים ופגישות
ייעוץ עם בעלי מקצוע שחיפשתי בתחום הריצוף, החלטתי לסגור עם דוד מכיוון שהצעתו הייתה הכי הוגנת מבין כולם וזמינותו הייתה מידית.

"החיפויים הנפוצים ביותר בישראל כיום הם עדיין שליכט צבעוני או צבע ייעודי שמותאם לחוץ"

"הכנסו עכשיו אל מחירון עבודות חיפוי של בעלי המקצוע שלנו לפרטים נוספים"

"היצמדו למותגים מוכרים ובעלי מוניטין טוב, שיש לכם או לקרובים אליכם ניסיון איתם"

כתבות ומאמרים

חיפוי שיש – כל המידע והטיפים לחיפוי קיר שיש

חיפוי שיש – כל המידע והטיפים לחיפוי קיר שיש

בכל מקום שיש בו חיפוי שיש, הוא תמיד נראה זוהר ואלגנטי. כיצד נוצרים אריחי חיפוי שיש? היכן רצוי ליישם אותם כחיפוי? מה היתרונות שלהם ומה העלות? אנחנו כאן כדי לענות לכם על כל השאלות.

קרא עוד
חיפוי בריקים – כשההיסטוריה וההווה נפגשים

חיפוי בריקים – כשההיסטוריה וההווה נפגשים

בריקים הם אחד מסוגי החיפוי היפים ביותר שמשלבים יחד כמעט את כל התכונות שתבקשו. הם גם חזקים ועמידים מצד אחד, ומאידך יפיפיים וקשה מאוד להתעלם מהנוכחות שלהם.

קרא עוד
חיפוי קירות מטבח – כשיעילות ויופי נפגשים

חיפוי קירות מטבח – כשיעילות ויופי נפגשים

בחירת אריחים למטבח שלכם היא משימה חשובה מאין כמותה, בין אם אתם מתכננים מטבח חדש או משפצים את המטבח הקיים. אז אילו אריחים לבחור כשמדובר על חיפוי קיר מטבח? מה הולך כיום? עלויות? טיפים? על כל אלה ועוד במאמר שלפניכם.

קרא עוד
חיפוי קירות אמבטיה – סוגים, גדלים, צבעים ודוגמאות

חיפוי קירות אמבטיה – סוגים, גדלים, צבעים ודוגמאות

היצע האריחים לחיפוי קירות שקיים היום בשוק הוא עצום, ועל מנת שלא תתבלבלו ממנו, ננסה לתת לכם במאמר זה הסברים ומידע שיסייע לכם לבחור את האריחים הנכונים לסביבה הרטובה של חדר האמבטיה.

קרא עוד
חיפוי לקירות הבית מתחיל ב - חיפוי קרמיקה

חיפוי לקירות הבית מתחיל ב - חיפוי קרמיקה

מטרתו של מאמר זה היא לעזור לכם להכיר קצת יותר את אריחי חיפוי קרמיקה ואת הפוטנציאל הטמון בהם ולסייע לכם לקבל את ההחלטה לבחור בהם, ללא היסוס.

קרא עוד
חיפוי קירות פנים – אריחים מכל הסוגים וכל המינים

חיפוי קירות פנים – אריחים מכל הסוגים וכל המינים

חיברנו עבורכם מעין מדריך קצר שיסביר לכם קצת יותר על כל סוגי חפויי הבית ויעזור לכם לבחור את האריחים המתאימים לחיפוי קירות פנים בחלל בבית.

קרא עוד
חיפוי קירות גרניט פורצלן  – החיפוי המושלם לקירות

חיפוי קירות גרניט פורצלן – החיפוי המושלם לקירות

בתחום אריחי החיפוי, המלך הבלתי מעורער הוא חיפוי קירות גרניט פורצלן. למה דווקא הוא? כיצד הוא מיוצר? לאיזה אזורים בבית הוא מתאים? על שאלות אלה ועל אחרות תוכלו למצוא מענה במאמר זה.

קרא עוד
חיפוי קירות - כל סוגי החומרים ועבודות החיפוי לבית

חיפוי קירות - כל סוגי החומרים ועבודות החיפוי לבית

יש כיום מגוון כמעט אינסופי של אפשרויות לעיצוב קירות ולחיפוי שלהם. המאמר שלפניכם יעשה סדר כדי שתוכלו לדעת - איזה חיפויים קיימים בשוק, מהם הטרנדים הבולטים כיום וכיצד תוכלו ליישם אותם בבית הפרטי שלכם.

קרא עוד