17

ספקי שירות בתחום חברות ניקיון

שיפצתם דירה חדשה? המדריך להעסקת חברת ניקיון דירה לפני כניסה

אספנו עבורכם כל מה שאתם צריכים לדעת בבחירת חברת ניקיון דירה חדשה לפני כניסה.

דירה חדשה? שיפצתם? המדריך להעסקת חברת ניקיון לפני כניסה לבית מבריק

הזמן המושלם להעסיק חברת ניקיון, הוא הזמן בו הבית ריק מרהיטים וכשהוא נדרש לניקיון יסודי. סיבה אחת פופולארית במיוחד להזמנת ניקיון דירה חדשה היא לפני מעבר או בגלל כניסה מחודשת לאחר שיפוץ מאסיבי. זה בדיוק הרגע בו ניקיון מקצועי יאפשר לכם את כל היתרונות, ישפר את מראה הבית, הריצוף, החלונות והריהוט שנותר - ובעיקר יאפשר לכם כניסה לבית מצוחצח, ריחני, ומבהיק - שמחכה רק לכם.

חשוב שתדעו - חברות ניקיון מציעות כל מיני שירותים, ולא אחת אתם מוצאים את עצמכם עם הצעת מחיר אחת שניתנה טרם תחילת העבודה - והצעת מחיר נוספת, גבוהה יותר, אליה נוספו שירותים במהלך העבודה. לפני שתחתמו על הסכם שיקשור אתכם לחברת ניקיון כזו או אחת - אספנו עבורכם את כל מה שאתם צריכים לדעת, כדי לבחור את חברת הניקיון שהכי תתאים לכם, לקבל שירות ניקיון בדיוק מושלם עבורכם, ואפילו לשלם מחיר הוגן. כל הפרטים - לפניכם.

מה הכי חשוב לדעת, בניקיון של דירה חדשה?

כשהדירה עוד לא מאוכלסת, הניקוי שלה הוא קל - במיוחד כאשר חברת ניקיון דירות, בניגוד למנקה שהוא אדם פרטי, מגיעה עם כלים מקצועיים (ומאסיביים). חברת הניקיון תציע ניקוי של כל האלמנטים בבית, ובהמשך המאמר נסקור את כלל השירותים שתוכלו לקבל מן החברה. אבל רגע לפני כן, האזור שכנראה יהיה זה שתרצו לתת עליו דגש בניקוי, הוא הרצפה. הנה כמה דגשים על ניקיון דירה לפני כניסה להתגורר בה:

 • מרבית חברות הניקוי יגיעו עם מכונת ניקוי ייחודית ומקצועית, אשר עושה שימוש בחומרי ניקוי אינטנסיביים המסייעים גם להסיר כתמים קשים ממרצפות ישנות או לאחר שיפוץ. חשוב מאוד לספר לחברת הניקוי מה סוג המרצפות באזורים השונים בבית - חברת ניקוי מקצועית תתייחס לסוגי ריצוף ייחודיים ותתאים להם את טכניקת הניקוי והחומרים בהם ייעשה שימוש במהלך הניקוי, על מנת שלא להזיק לשכבת הריצוף העליונה. לדוגמה - אם הריצוף אצלכם בבית עשוי פורצלן או שיש בעל סדקים וחרירים על פני השטח - חשוב לבחור בחומר ניקוי המכיל אלכוהול, על מנת להמיס גם את הלכלוך שנצבר באזורים שאי אפשר להגיע אליהם ובינות לאותם חרירים
 • בניקוי רצפות פרקט חשוב להשתמש בחומרי ניקוי מתאימים, ובטכניקת ניקוי שלא תשרוט את המשטח. בנוסף, אין להרטיב את הפרקט על מנת שלא לגרום לו להתנפח
 • הוספת פוליש לאחר ניקוי מקצועי של הרצפות תאפשר גם חידוש של הברק הטבעי של האבן וגם השמת שכבת מגן שתאפשר ניקוי קל יותר של הרצפה והסרת כתמים ביום יום. גם חומרי פוליש מתאימים באופן ספציפי לסוג הריצוף - וודאו כי חברת הניקוי משתמשת בחומרים המתאימים לריצוף שלכם
 • אם אתם עוברים לדירה לאחר שיפוץ מאסיבי או לדירה ישנה שקניתם מיד שניה - ייתכן שתרצו לשקול ליטוש לריצוף. תהליך הליטוש בעצם מסיר את השכבה העליונה של המרצפות וחושף שכבה חדשה לגמרי של אותו הריצוף, למראה חדש, בוהק וחלק

אילו אזורים ינוקו בהזמנה של חברת ניקיון?

מעבר לניקוי, ליטוש ופוליש של הריצוף בלבד, חברות ניקיון מציעות בדרך כלל גם את השירותים הבאים - חלקם בתשלום נוסף:

 • ניקוי דלתות ומשקופים
 • ניקוי יסודי של החלונות
 • ניקוי יסודי של חדרים רטובים, אמבטיות, מקלחונים ואסלות
 • ניקוי הפנים והחוץ של ארונות ורהיטים שמצויים בבית
 • הדברה
 • הסרת כתמים מהקירות (אם אפשר), לרבות כתמי עובש וטחב
 • ניקוי יסודי של שטיחים או ריפודים שנותרו בדירה
 • ניקוי שטיחים מקיר לקיר
 • ניקוי המזגנים כולל הפילטרים

כמה זמן זה ייקח, מה תהיה העלות, ומה עוד חשוב לדעת לפני שמזמינים חברת ניקיון לדירה?

ניקוי יסודי ומקצועי של דירת ארבעה חדרים, צפוי לארוך בין שמונה ל - 12 שעות, והעלויות, כמובן משתנות כתלות בדירה, במצבה, ברשימת השירותים שהזמנתם ובמורכבות העבודה. עם זאת, ניתן לומר בממוצע כי ניקוי דירת ארבעה חדרים בקומה אחת יעלה בין 1,500 ל - 1,800 ש"ח. המחיר יעלה ככל שהדירה גדולה יותר או אם יש בה אלמנטים הנדרשים לניקוי מיוחד. שירותי ליטוש, פוליש והברקה קריסטלית מוסיפים כ - 40 - 60 ש"ח למ"ר לעלות ניקוי הדירה, ושירותים נוספים כמו הדברה או ניקוי ריפודים - יינתנו בדרך כלל בתוספת תשלום.

חמש שאלות שיעזרו בבחירת חברת ניקיון מקצועית

לא פשוט לבחור מבין ההיצע הרב את חברת הניקיון המקצועית, האמינה והמתאימה לכם ביותר. הנה חמש שאלות שעשויות לסייע לכם, להתמקד בתהליך הבחירה ולבחור את החברה המתאימה לכם ביותר:

 • אילו חומרי ניקיון משמשים בתהליך הניקיון, והאם הם בהתאמה מלאה למבנה הדירה או הבית שלכם, לסוג הריצוף ולעבודה שהוזמנה?
 • האם השימוש בחומרי הניקוי מבוצע על פי ההוראות?
 • האם החברה מקפידה לעשות שימוש רק בחומרי ניקוי איכותיים, ובטוחים לשימוש שאינם רעילים?
 • האם צוות החברה הוא צוות מקצועי וותיק? האם מובטח כי מי שיגיע לנקות את הדירה שלכם הוא בעל ניסיון בפרויקטי ניקוי דומים?
 • האם החברה מספקת ביטוח לתהליך הניקוי ולעובדים במהלך עבודתם?

לאחר שתבחרו את החברה המתאימה לכם, תתבקשו במרבית המקרים לחתום על הסכם עבודה שבו יהיו מפורטים כל השירותים שתומחרו והתמורה הכספית בגין הניקוי. חשוב לקרוא את ההסכם, לוודא כי אין שירותים נוספים שתצפו לקבל או סעיף שמייקר את העבודה עליו לא סיפרתם לצוות החברה. בסיום העבודה - תעברו עם מי מטעם החברה בדירה, ותבדקו כי כל סעיפי ההסכם בוצעו לשביעות רצונכם.

17

ספקי שירות בתחום חברות ניקיון

מצא בעל מקצוע

חברות ניקיון מומלצים תל אביב

עמרם שירותי אחזקה וניקיון
עמרם שירותי אחזקה וניקיון

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

עמרם אחלה גבר!
הזמנתי אותו בהמלצת חבר לניקיון ופוליש בדירה לפני שנכנסתי אליה כי הוא מצא חן בעיני מכל הבחינות וגם נתן לי הצעת מחיר משתלמת. עמרם קנה אותי בנועם, סבלנות, אמינות ואדיבות שלו!

9.8

voice-icon 10

חוות דעת

על פולד מחברת
הניקיון "פסגה" יש לי רק מילים חמות להגיד - בעל מקצוע מצויין, פדנטי, רציני ועושה עבודה מכל הלב! הוא ביצע עבורי ניקיון דירה לפני כניסה כבר פעמיים ואני יכול להמליץ עליו בלב שלם!

בועות
בועות

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 13

חוות דעת

בשירותים של שבתאי
אני כבר משתמש המון זמן ומרוצה מאוד, בעל מקצוע שמעסיק אנשים רציניים שעובדים מכל הלב. הוא מבצע עבורי ניקיון משרדים 3 פעמים בשבוע, מגיע עם הצוות שלו בשעה שקבענו מראש, הם עובדים בשיתוף פעולה מלא ומנקים ביסודיות את כל המשרדים.

יהלום שירותי ניקיון ופוליש וצבע
"יהלום" שירותי ניקיון ופוליש וצבע

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 62

חוות דעת

אחרי שיפוץ שעשינו
בבית, חיפשנו חברת ניקיון שתבריק לנו את הבית בצורה יסודית. הרבה בירורים וטלפונים, הובילו אותנו בסופו של דבר לחברת הניקיון "יהלום"-שירותי ניקיון ופוליש.

פוליש דור
פוליש דור

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 61

חוות דעת

מאחר והרצפה שלי
זעקה לטיפול מיידי ביררתי אצל מכרים על חברת פוליש וכך שמעתי על פוליש המרכז. יצרתי קשר ומוטי הגיע לראות, אחרי כן נתן הצעת מחיר וקבענו תאריך ושעה.

יונתן פוליש וניקיון
יונתן פוליש וניקיון

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 12

חוות דעת

אלון מחברת "יונתן
פוליש וניקיון" ביצע עבורי ניקיון דירה ריקה לאחר שיפוץ, הייתי מאוד מרוצה מהשירות שלו ואני ממליץ עליו מכל הלב. מדובר בדירה לא קטנה שהיתה מלאה בשאריות צבע ואבק מהשיפוץ, הסברתי לאלון את המצב, הוא הסביר לי בדיוק מה כולל הניקיון ותאמנו מועד להגעתו.

בשן אביעד פוליש וליטוש
ב.ש.ן אביעד פוליש וליטוש

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 42

חוות דעת

שלום וברכה! שמי
יוכי ואני וועד בית של בניין ברחוב רוטשילד, בת-ים. מדובר בבניין מגורים שנמסר לנו לאחר בנייה ועבר כמה שיפוצים.

five star אחזקות
five star אחזקות

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 40

חוות דעת

אני ממליצה בחום
על החברת ניקיון הזו. פניתי לפייב סטאר אחזקות בעקבות המלצה מאוד חמה של חברים טובים שלי. כבר מהשיחה הראשונה הבנתי עם מי יש לי עסק.

המבריק
המבריק

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 19

חוות דעת

השירות של חברת
"המבריק" פשוט מצוין! פניתי לאמנון לצורך ניקיון ביתה של חמותי שנפטרה, מדובר בבית מרוהט ומוזנח מאוד שלא ניקוי אותו כבר שנים והיה צורך בניקיון יסודי.

קסם הפוליש והצבע
קסם הפוליש והצבע

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 40

חוות דעת

שחר והצוות שלו
היו מקסימים, כמעט ולא היה צורך להגיד מה לעשות, חברת ניקיון מקצועית! לפני כמה שבועות רצינו להיכנס לדירה אחרי שיפוץ ומאחר שמצב הניקיון שלה היה רע, החלטנו לשכור את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית.

אלוף בניקיון
אלוף בניקיון

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 51

חוות דעת

במהלך שנות עבודתי
כמסעדן צברתי היכרות עם המון חברות ניקיון שונות כך שמתוך היכרות וניסיון רב אני יכול לומר שכשאני באמת מרוצה מחברת ניקיון יש לזה על מה להתבסס.

המבריקן
המבריקן

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

זו הפעם השנייה
שאני משתמש בשירותיו של אייל ומרוצה מאוד! הוא ביצע עבורי ניקיון דירה חדשה מקבלן והתוצאה מקצועית, יסודית ואיכותית. אייל תקתק את העבודה ועמד בזמנים בדייקנות ומעבר לכך, דאג לעבור גם על אזורים שהיו פחות נגישים ושהדירה תיראה מבריקה ומצוחצחת!

דוקטור פוליש
דוקטור פוליש

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

אני עובדת בחברת
בנייה וברק ביצע עבורי בעבר ניקיון בדירה שלי והייתי מאוד מרוצה! בדקתי אותו בכל פרמטר והוא הוכיח שהוא הטוב ביותר! לכן, עד היום אני ממליצה ללקוחות שלנו בחברה להשתמש בשירותיו.

ניקיון דירה ריקה יהיה קל יותר מאשר ניקיון דירה מרוהטת ויינתן דגש על ניקוי הרצפה באופן יסודי

מלבד ניקוי הרצפה, חברת ניקיון איכותית ומקצועית תדאג לבצע ניקיון שטיחים

חשוב למלא הסכם עבודה מסודר בו יפורטו כל השירותים שסוכמו כולל עלויות על-מנת למנוע אי-הבנות במהלך העבודה

כתבות ומאמרים

ניקוי חדרי מדרגות

ניקוי חדרי מדרגות

בכניסה לחדר מדרגות לרוב אנחנו רואים מלא אבק, לכלוכים וריחות לא נעימים. להעביר שמרתות לח ומטאטא זה לא תמיד מספיק צריך ניקוי יסודי.

קרא עוד
זה לא קל לעשות את זה לבד - היתרונות של חברת ניקיון לבתים פרטיים וגדולים

זה לא קל לעשות את זה לבד - היתרונות של חברת ניקיון לבתים פרטיים וגדולים

כל היתרונות, החסרונות, המחירים והשירותים הנוספים בהעסקת חברה לניקיון בתים פרטיים

קרא עוד
כיצד חברת ניקיון מקצועית תבטיח שהלקוחות מרוצים מהשירות שלה?

כיצד חברת ניקיון מקצועית תבטיח שהלקוחות מרוצים מהשירות שלה?

מדריך לחברת הניקיון המקצועית, לעבודה עם לקוחות מרוצים בלבד

קרא עוד
מה משפיע על המחירים של חברת ניקיון דירות?

מה משפיע על המחירים של חברת ניקיון דירות?

לפניכם מדריך לעלויות השירותים של חברות ניקיון ומה הגורמים המשפיעים על מחיר ניקיון דירה.

קרא עוד