39

ספקי שירות בתחום אינסטלטורים

סוגי האסלות הקיימים בשוק וכיצד נבחר ניאגרה לחדרי אמבטיה ושירותים

היצע האסלות ומיכלי ההדחה בשוק הוא מגוון מאוד, להלן מדריך לבחירת אסלה לחדרי אמבטיה ושירותים

המדריך השלם לאסלות ומיכלי הדחה

קונים בית או מתכננים שיפוץ? אם כך, סביר להניח שתרצו לעשות זאת באופן מיטבי על מנת שתוכלו להגיע לתוצאה הרצויה עבורכם וכזו שתישמר לאורך זמן. חדרי האמבטיה והשירותים מהווים חלק חשוב בשיפוץ, ועל אף שהם נועדו במקורם להיות פונקציונליים בלבד, המגמה כיום היא לעצב אותם באופן כזה שגם יתאימו במראם לאופי הבית ולסגנון העיצובי שלו וגם יהיו פרקטיים ונוחים לשימוש.
אחד מהאביזרים הקטנים אך ההכרחיים ביותר בחדרים אלה הוא האסלה. היצע האסלות בשוק הוא מגוון מאוד. כך גם היצע מיכלי ההדחה (הניאגרה, בשפת העם), שהדרישות מהם זהות וכך גם המנגנונים - עליהם להיות דו-כמותיים ולאפשר הדחה של מיכל שלם או של חצי מיכל (בדרך כלל 6 / 3 ליטר, אך יש גם מיכלי הדחה של 9 / 4.5 ליטר).

סוגי האסלות הקיימים בשוק

כשמדובר בחומרי הגלם, תחום האסלות הוא אחד התחומים היחידים שלא השתנה הרבה לאורך השנים. רוב האסלות, כאז גם היום, עדיין עשויות חרס מצופה שהוכיח עצמו עמיד והגייני. אולם העיצוב והטכנולוגיה של האסלות, כמו של שאר הכלים הסניטריים, כן עבר שינויים וכיום אפשר למצוא מגוון רחב של אסלות בצורות, בצבעים ובגדלים שונים.
האסלות מתחלקות בעיקרון לשני סוגים: אסלה עומדת (גלויה) ואסלה סמויה. באסלה עומדת הצינור מחובר לרצפה ואילו בתלויה הוא מחובר לקיר. מיכלי ההדחה נחלקים לכאלה פשוטים, העשויים פלסטיק, או מיכלי הדחה מחרס. מבחינת מחיר, אסלות עומדות זולות יותר מאסלות תלויות, כשגם מבין האסלות העומדות המחירים משתנים בין אסלות עם מיכל הדחה מפלסטיק, שהוא כמובן זול יותר מאסלות עם מיכל הדחה מחרס.

סוגי האסלות הקיימים בשוק:

אסלת P – האסלה הקלאסית, הפשוטה והמוכרת. עשויה חרס ובעלת מיכל הדחה מפלסטיק. היא מונחת על הרצפה ומעליה או בצמידות לה מותקן מיכל ההדחה שמזרים לה מים בעוצמה גבוהה. מדובר באסלה זולה ונוחה מאוד לשימוש, דבר שהופך אותה לפופולרית מאוד, אך היא גם תופסת מקום ומורכבת יותר לניקוי, במיוחד באיזור "הרגל" שבו היא מחוברת לרצפה.
מחירה של התקנת אסלה כזו מתחיל מ-200 ₪ ויכול להגיע עד 500 ₪ לדגמים היוקרתיים יותר. מחיר ההתקנה שלה נע בין 250-400 ₪.
אסלה תלויה / מרחפת – כשמה כן היא, אינה מחוברת לרצפה אלא תלויה באוויר (בדרך כלל כ-25 ס"מ מהרצפה). מיכלי ההדחה של אסלות מסוג זה יכולים להיות גלויים (שילוב שנקרא "תלוי וגלוי"), או כאלה שאינם נראה לעין ומותקנים בקיר עצמו.
האסלה התלויה היא בעלת מראה מודרני ועדכני יותר, היא תופסת פחות מקום וחשוב לדעת שאם היא מותקנת כראוי ובאופן מקצועי, מדובר באסלה חזקה מאוד, עמידה ויציבה לחלוטין. בנוסף, יש לה שני יתרונות משמעותיים: היא מרשימה מבחינה עיצובית ופרקטית מבחינת ניקיון, כיוון שבהעדר צינור על הרצפה, קל יותר לנקות בכל המקומות.
טווח המחירים של אסלות אלה נע בין 700 ₪ לאלפי שקלים, והוא תלוי בעיקר בסוג מיכל ההדחה והאם הוא גלוי או מוסתר. מחיר ההתקנה שלה נע בין 1,000-2,500 ₪.
אסלת מונובלוק – אסלת חרס שיכולה להיות מחוברת לרצפה או תלויה, ושמעליה מורכב מיכל הדחה, אף הוא עשוי חרס. עיצובית מדובר באסלה מרשימה מאוד, כיוון שמדובר ביחידה אחת, בסגנון ובגוון (היא יכולה לבוא במגוון צבעים), היא איכותית ויציבה מאוד, אך ייתכן שבשל העובדה שמיכל ההדחה שלה צמוד לאסלה עצמה, עוצמת השטיפה שלה תהיה נמוכה יותר מזו של אסלת P .
מחירה של אסלת מונובלוק עומד על 500-2,000 ₪. עלויות ההתקנה שלה נעות בין 300-500 ₪.

אז איך בוחרים?

בראש ובראשונה – הנוחות. אל תתביישו לשבת על האסלה ולבדוק האם היא נוחה לכם. בכל זאת, מדובר בזמן לא מועט שתבלו עליה...
עוד דבר שיש להתייחס אליו הוא שלבחירת האסלה, ובעיקר לבחירה של מיכל ההדחה התואם לה, יש השלכות עתידיות, בעיקר אם וכאשר תצוצנה בעיות. כך למשל, על אף שאסלה תלויה נוחה מאוד לישיבה, אסתטית יותר והניקיון שלה קל מאוד, אם תבחרו גם להתקין עימה מיכל הדחה סמוי, השקוע בקיר, דעו שחלקי החילוף שלה יקרים יותר ושאם יהיה צורך להגיע אליו בעת טיפול או תיקון, גם עלויות אלה תהיינה גבוהות יותר. לכן, אולי עדיף לוותר על העיצוב ולבחור במיכל הדחה גלוי שהגישה אליו תהיה קלה ונוחה.
וודאו שלאסלה יש תו תקן של מכון התקנים. לכל אסלה בעלת תו תקן, חייבת להיות מדבקה במקום גלוי עם שם היצרן, שם היבואן, ארץ היצור והסוג שלה – א', ב' או ג' (אל דאגה, סוג האסלה מתייחס אך ורק לגימור האסתטי של האסלות). תו התקן בודק את עמידות האסלה בפני חומרים שונים, את ההשפעה שיש לכתמים ולטמפרטורה עליה, את שטיפת הלכלוך, גובה המים, משקל ההעמסה ועוד.
מומלץ לבדוק בעת החלפת ניאגרה שגם למיכל ההדחה יש תו תקן, שבודק, בין היתר, את כמות המים המודחת, את משך ההדחה ואת אורך חייו של מנגנון ההפעלה, ובנוסף מוודא שבמקרה של נזילה, המים לא יישפכו לרצפה אלא לתוך האסלה וכי הניאגרה יכולה לעמוד בלחץ מים כזה.
שימו לב שלאסלה, על כל חלקיה יש ציפוי מגן (גימור גלזורה), שתפקידו להבטיח על שמירת ההיגיינה. אפשר לעשות זאת באופן פשוט, באמצעות העברת היד על החלק הפנימי שלה.
כמו כן, בדקו גם שלאסלה יש שטיפה היקפית בעת הורדת המים וכן שיש לה שיפוע שמאפשר ניקיון מירבי. ככל שהשיפוע חד יותר, כמות הלכלוך על האסלה תהיה קטנה יותר.
ועוד דבר. חשוב לדעת היכן אתם מתכוונים למקם את האסלה. הדבר קריטי במיוחד אם לחדר האמבטיה או השירותים שלכם יש קירות גבס, כיוון שקירות אלה אינם חזקים מספיק ולכן לא מתאימים להתקנת אסלה תלויה.

ומה לגבי אחריות?

האחריות על אסלות ועל מיכלי הדחה מתייחסת לשברים בחלקי המוצר הפנימיים בלבד, ואינה כוללת חלקים מתבלים, גומיות או לחצנים חיצוניים. אם מדובר במיכלי הדחה סמויים, תוקף האחריות יכול להיות גם 10 שנים ואילו במיכלי הפלסטיק והחרס התוקף הינו בדרך כלל לשנה אחת.

התקנת האסלה

לא משנה איזה סוג אסלה אתם בוחרים, חשוב יותר שתוודאו כי ההתקנה שלה תתבצע במקצועיות, בין אם מדובר בכם, בתנאי כמובן שיש לכם זיקה ונכונות לבצע עבודות DIY , או על ידי איש מקצוע מיומן שיעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר ויבטיח לכם בטיחות ושקט לשנים רבות. בכל מקרה, מומלץ כי התקנתה של אסלה סמויה כן תתבצע על ידי איש מקצוע, שיידע כיצד להשקיע אותה בקיר ולעגן אותה בצורה הנכונה ביותר ויוודא את תקינות החיבור שלה לצינורות ולחיבורים. כמו כן, התקנה של אסלה כזו דורשת בדרך כלל גם עבודת חיפוי בקרמיקה, וגם זו צריכה להיעשות באופן מיטבי ואסתטי על ידי אדם מיומן.
אם בכל זאת, החלטתם לעשות את ההתקנה בעצמכם, זכרו שהאסלה מתחברת באופן ישיר למערכת הביוב, ולכן יש לוודא שחיבור זה ייעשה באופן תקין בכדי למנוע סתימות או הצפות לא נעימות.
התהליך מתבצע על יד הנחת האסלה במקום המיועד לה והתאמת הגובה שלה (אם מדובר באסלה תלויה) אל פתח יציאת הביוב. לאחר מכן יש לחבר אותה לפתח זה באמצעות סיליקון או ברגים שיבטיחו קיבוע שלה (אם משתמשים בברגים יש כמובן לקדוח חורים ברצפה לשם כך) ולאטום בעזרת סיליקון את פס החיבור בינה ובין הרצפה.
את מיכל ההדחה יש להתאים לקיר על ידי מדידת המרחק בינו ובין הצינור המרכזי. יש לחבר אותו לקיר על ידי שימוש בברגים, להדק את האטם הפנימי שלו ולחבר את המצוף. לאחר מכן נדרש לחבר את צינור המיכל לאסלה ולהדק חיבור זה היטב באמצעות טבעת הספוג האוטמת המצורפת בדרך כלל באריזה.
השלב האחרון הוא התקנת מושב האסלה, זאת באמצעות הדבקת מדבקות הגנה סביב הנקבים הייעודיים על האסלה וחיבור על ידי ברגים. ולבסוף, הידוק וקיבוע המושב.
זהו. שבו, נסו ותהנו.

39

ספקי שירות בתחום אינסטלטורים

מצא בעל מקצוע

אינסטלטורים מומלצים תל אביב

שניר שירותי אינסטלציה
שניר שירותי אינסטלציה

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 10

חוות דעת

מדובר בבעל-מקצוע מהשורה
הראשונה, בן-אדם חרוץ אמין וישר! שניר עשה אצלנו עבודת אינסטלציה גדולה. הייתה לנו בעיה עם הצנרת הישנה ולכן נאלצנו להזמין אינסטלטור רציני שיבצע עקירה של התשתית הקיימת ויתקין צנרת חדשה לגמרי ועל הדרך יחליף לנו את הכלים הסנטריים.

ביובית רפאל
ביובית רפאל

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 9

חוות דעת

רפאל "בר צבי
שירותי צנרת", הוא בעל-מקצוע יחיד ומיוחד במינו!! ממליץ עליו בחום!! אני מנהל מוסד של 1100 בנות, מוסד מאוד גדול.

דרמ דודי שמש ואינסטלציה
ד.ר.מ דודי שמש ואינסטלציה

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 24

חוות דעת

אני מאוד מרוצה
מחברת "ד.ר.מ דודי שמש ואינסטלציה" הם נתנו לי שירות מהיר אדיב ומקצועי - ממליץ בחום! לפני כמה שבועות הזמנתי את אבי לבצע אצלנו התקנת דוד שמש חדש. הגעתי אליהם דרך האתר שלכם והשירות שקיבלתי מהם היה אדיב ומקצועי מראשית ועד סיום.

נופר אינסטלציה
נופר אינסטלציה

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

איתור נזילות משה שליו
איתור נזילות משה שליו

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 30

חוות דעת

אני בהחלט מרוצה
ממשה, הוא עשה אצלנו עבודה מורכבת לא פשוטה בכלל, נתן עבודה רצינית מקצועית ומדוייקת - ממליץ בחום! מדובר בעבודת אינסטלציה למכללת "אפקה", עבודה הקשורה למערכת הידרואלית במעבדת גלים הנמצאת במתחם המכללה.

אופק אינסטלציה
אופק אינסטלציה

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 27

חוות דעת

אני מחפש את
המילה הכי מתאימה לתאר את שי מ"אופק אינסטלציה" ומה שעולה לי ישר לראש זה מקצוען! פשוט ככה, שי זה בחור שהמילה מקצוען יושבת עליו כמו כפפה ליד. יש לו התנהגות של מקצוען, שירות של מקצוען, אמינות של מקצוען, ומומחיות של מקצוען.

אמנון אינסטלציה
אמנון אינסטלציה

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 55

חוות דעת

בלי שום אינטרס,
אני יכול להגיד שאמנון אריאלי האינסטלטור הוא איש מקצוע פשוט מצויין!! מעבר ליכולותיו ולכשרונותיו הרבים - הוא דבר ראשון בן-אדם, וזאת היא תכונה שקשה היום מאד למצוא בנוף בעלי המקצוע המקומי (לצערי...)

דורון שירותי אינסטלציה ואחזקה
דורון שירותי אינסטלציה ואחזקה

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

את דורון האינסטלטור
הזמנתי עקב פיצוץ בצינור שמזין מים לדוד שלנו, בשיחת הטלפון הוא היה נשמע מקצועי ונתן הערכה מדויקת על עלות ומשך התיקון. הוא הגיע בשעה שקבענו וניגש לדוד ללא דיחוי, החלפת הצינור בוצעה במקצועיות ובמיומנות רבה ותוך זמן קצר הכל היה מאחורינו.

תכלת המים
תכלת המים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

הגעתי לדרור דרך
האינטרנט והוא נתן לי את הצעת המחיר הכי זולה עבור החלפת 2 מערכות של גרואה באמבטיה כי הייתה נזילה ובוספו של יום, הזמנתי אותו. דרור בעל מקצוע אדיב ומומחה בתחומו!

בר אחזקות ואינסטלציה
בר אחזקות ואינסטלציה

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 42

חוות דעת

אין דברים כאלה!
עבודה, יחס, שירות, עמידה בלוח הזמנים, איכות, מקצועיות, יחס אישי לפני ואחרי העבודה, עבודה ברמה אחרת - כל השבחים שרק אפשר מגיעים ליניב מ"בר אחזקות".

גאקי חשמל ואינסטלציה
ג'אקי חשמל ואינסטלציה

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 28

חוות דעת

ממליץ מאד!! בא
לבצע אצלי חיבור של מזגן חדש לנקודות חשמל. עשה עבודה מקצועית, הגיע בזמן, וגם המחיר שדרש היה מאד הוגן.

אינסטלציה ידי זהב
אינסטלציה ידי זהב

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 66

חוות דעת

כשראינו שהמים בכיור
עומדים הבנו שיש כנראה סתימה ואשתי לקחה את המושכות לידיים ופנתה לאילן. אילן נתן הצעת מחיר הוגנת וקבענו מתי התיקון יתבצע. אילן הגיע בזמן עם כל הכלים, מכונות, חומרים וכל מה שאינסטלטור מקצועי יכול להצטרך בזמן ביקור.

אב אינסטלציה
א.ב אינסטלציה

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 7

חוות דעת

אלירן בעל מקצוע
מצוין! אני מכיר את המחירים בתחום האינסטלציה והוא דרש תשלום סביר לחלוטין ובנוסף, חבר שלי המליץ עליו והוא פתח עבורי סתימה בשירותים והחליף את הברז.

אביאור אינסטלטור ותיק
אבי-אור אינסטלטור ותיק

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 8

חוות דעת

שמעון איש מקסים
ונהדר, מגיעים לו את כל הסופרלטיבים שאפשר, מכירה אותו המון המון שנים, מעל לשלושים שנה, שמעון הוא איש המקצוע שלי בתחום האינסטלציה ואני לא מוותרת עליו, מזמינה רק אותו!

אגם אינסטלציה
אגם אינסטלציה

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 61

חוות דעת

באחת הדירות שאני
משכיר, היה פיצוץ באחד הצינורות וחיפשתי אינסטלטור שיגיע לתקן את הנזילה.

סמיון אינסטלציה ודודי שמש
סמיון אינסטלציה ודודי שמש

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

אין ספק שסמיון
בחור רציני! יצרתי איתו קשר דרך אתר "מדרג" והוא נתן לי הצעת מחיר סבירה לחלוטין עבור התקנת קולט שמש גדול והרשים אותי מאוד אז קראתי לו. סמיון נתן לי את השירות הכי זריז ויעיל שראיתי בחיי!

זלצמן אינסטלציה
זלצמן אינסטלציה

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 55

חוות דעת

הכי טוב בעולם!
מלך האמינות! מלך המקצועיות!

יא אינסטלציה 24 שעות
י.א. אינסטלציה 24 שעות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 79

חוות דעת

הוזמן לפתיחת סתימה
בקו ראשי בכיור מטבח הגיע מהר עם מכשור חשמלי מומלץ בחום.!!

אינסטלטור מס 1
אינסטלטור מס. 1

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 55

חוות דעת

שמי יעל, זו
פעם ראשונה שאני משתמשת באתר טוב-תודה. הגעתי אליו במקרה, דרך מאמר שקראתי ברשת על פתיחת סתימות, שהפנה אותי לאתר. הבעיה שלי היתה, סתימה שנוצרה אצלי בשירותים.

כהן פיקס אינסטלציה
כהן פיקס- אינסטלציה

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 15

חוות דעת

אל אוריאל מחברת
"כהן פיקס- אינסטלציה" הגעתי דרך אחד האתרים באינטרנט, קראתי עליו חוות-דעת טובות והחלטתי להזמין אותו. יש לנו ג'קוזי בבית, הוא החל לטפטף בעת ההפעלה וביקשנו מאוריאל שיגיע לבצע בדיקה ולתקן את הבעיה.

יקיר אחזקות
יקיר אחזקות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 20

חוות דעת

יקיר בעל מקצוע
יוצא מן הכלל! נהניתי מהשירות שלו ואני ממליץ עליו בחום!

מיכאל שיפוצים
מיכאל שיפוצים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 6

חוות דעת

חיפשתי בעל מקצוע
לצורך הנמכת תקרת גבס ובמקרה נתקלתי בפרסום של מיכאל, לאחר שיחת הטלפון הוא הגיע לפגישה והרשים אותי מאוד! בנוסף, הוא גם נתן לי הצעת מחיר הוגנת לחלוטין. אין לי מילה אחת רעה לומר על מיכאל!

עכ עבודות שיפוצים עם טעם
ע.כ עבודות שיפוצים עם טעם

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 25

חוות דעת

חמודי מחברת "ע.כ
עבודות שיפוצים עם טעם" ביצע אצלי בניית מטבח קומפלט! העבודה כללה את בניית המטבח עצמו, ריצוף וחיפוי קירות, אינסטלציה חדשה ועבודות חשמל - הכל בוצע בצורה נהדרת!

דורון אינסטלציה
דורון אינסטלציה

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 22

חוות דעת

דורון תיקן אצלנו
בדירה סתימה ונתן שירות מצוין שלא נתקלתי בשירות כזה כבר הרבה זמן. הייתה לנו סתימה בדוש בחדר האמבטיה וגם בכיור, פשוט המים לא ירדו. הייתי צריך למצוא מישהו בדחיפות.

אפריים שיפוצים
אפריים שיפוצים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 6

חוות דעת

הקשר שלנו עם
אפריים והצוות שלו התחיל לפני 4 שנים כאשר הם הגיעו לשפץ עבורנו את האמבטיות ולצבוע את הקירות מבחוץ, לאחרונה הייתה לנו רטיבות בבית ואפריים קילף אותה ויצר רף מים כדי למנוע את חדירתם.

ציון אינסטלציה וחשמל
ציון אינסטלציה וחשמל

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

יצרתי קשר עם
ציון בזמנו דרך אתר "מדרג" ועשיתי השוואת מחירים לגבי ביצוע עבודת אינסטלציה בדירתי והוא נתן לי את ההצעה הכי זולה אז בחרתי בו ומאז אני לא מחליף אותו! לאחרונה, הוא גם פתח עבורי סתימה באמבטיה.

האינסטלטורים המומלצים
האינסטלטורים המומלצים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 25

חוות דעת

יגאל איש נעים
וידידותי, אמין ומקצוען המשקיע לקבלת תוצאה משביעת רצון - סיפק שירות מקצועי ואמין ופתר את הבעיה באופן מקצועי ויסודי תוך שהוא משתדל לא ללכלך. מעבר לזה הוא הגיע בדיוק בזמן שנקבע, והכי חשוב הוא היה ממש נחמד ואדיב.

נועם שיפוצים
נועם שיפוצים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 34

חוות דעת

אלי מאוד יסודי,
נוח וגמיש, העבודה שלו ברמת גימור מושלמת! עוד יתרון חשוב - נועם מספק את החומרים ולכן מוזיל בצורה משמעותית את הוצאות השיפוץ. את אלי הכרתי דרך חברים טובים שעשו שיפוץ בדירתם והיו מרוצים מאוד.

אברהם שירותי אינסטלציה ודודי שמש
אברהם שירותי אינסטלציה ודודי שמש

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

יצרתי קשר עם
אבי דרך אחד מאתרי הפרסום לצורך פתיחת סתימה בשירותים ותיקון נזילה בדירה והוא היה נשמע לי אמין וגם היה זמין להגיע אלי מיידית אז הזמנתי אותו. לא רק שאבי גבה ממני מחיר הגון עבור עבודתו הוא גם ביצע אותה במסירות, יסודיות ומקצועיות יתרה!

אינסטלציה דוד
אינסטלציה דוד

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 27

חוות דעת

לפני חצי שנה
עשיתי בבית שלי שיפוץ ענק בשווי 200,000 ש"ח, חלק מהשיפוץ כלל החלפת צנרת אינסטלציה חדשה. את דוד אני מכיר כבר 12 שנה והחלטתי לשכור את שירותיו בשיפוץ הנוכחי.

אנרגיה שיא
אנרגיה שיא

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 9

חוות דעת

ניסים פינה את
הדוד הישן והתקין דוד שמש חדש של חברת ירדן באחד הנכסים שבבעלותי, לאחר שחיפשתי מתקין דודים באינטרנט הגעתי לאתר שלו. ניסים דרש מחיר דומה לשאר בעלי המקצוע בתחום לאחר סקר שוק שביצעתי אבל העדפתי אותו כי הוא גר באזור שלי ובנוסף, הוא גם מאוד מקצועי!

דני תורגמן
דני תורג'מן

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 5

חוות דעת

דני בעל מקצוע
מדהים ואין לי מילה אחת רעה לומר עליו! הגעתי אליו דרך מעצבת הפנים שלי והוא ביצע עבורי שיפוץ בכל הבית כולל עבודות צנרת. אני מאוד מרוצה מהעבודה שדני ביצע עבורי!

גיא שירותי אינסטלציה
גיא שירותי אינסטלציה

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

גיא פתח לי
סתימה ותיקן עבורי נזילה והגעתי אליו דרך האינטרנט. הוא הגיע בזמן שקבענו ולא איחר שזה נדיר אצל בעלי מקצוע בעיני וגם היה מקצועי ופתר את הבעיה מאוד מהר, בנוסף הוא הסביר לי מה אני צריך לעשות בעתיד על מנת למנוע סתימה חוזרת.

אפ השבחת מבנים
א.פ השבחת מבנים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

יש לי דירה
בבעלותי בחיפה שהייתה מאוד מוזנחת והרוסה ואפרים ביצע בה כמה שינויים הכוללים צבע ושפכטל, סידור רטיבויות, תיקון ריצוף וכו'. אפרים מקצוען בתחומו וביצע עבודה יסודית ומדויקת ביותר!

אלעד אחזקות ופרויקטים
אלעד אחזקות ופרויקטים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

חיפשתי באינטרנט בעלי
מקצוע להחלפת קו צנרת בדירה ואלעד היחיד שענה לי והיה נשמע לי אמין וגם נתן לי הצעת מחיר זולה בעקבות זאת, בחרתי בו. אלעד מקצוען וביצע עבודה איכותית!

אליהו אינסטלציה
אליהו אינסטלציה

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 2

חוות דעת

את אלי אני
מכיר כבר המון זמן ואני ממליץ על השירות והמקצועיות שלו בחום. פניתי אליו לצורך פתיחת סתימה ותיקון דוד שמש, שוחחתי איתו וכבר באותו היום הוא הגיע לטיפול בבעיה.

שיינר חנוך בינוי וניהול פרוייקטים בעמ
שיינר חנוך- בינוי וניהול פרוייקטים בע"מ

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 4

חוות דעת

אני מנהלת אזור
ברשת אירוקה ואני שמחה להמליץ בחום על חנוך. בעל מקצוע שמעסיק אנשים רציניים ואחראים שמתחזקים לנו את החנויות בצורה הכי טובה שיש. בכל תקלה שיש בחנות ברשת חנוך תמיד זמין ומגיע עם הצוות שלו בזמינות כה קצרה, כל תקלה בחנות מטופלת בזריזות וביעילות.

שי עבודת אינסטלציה
שי עבודת אינסטלציה

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

עם שי אני
עובדת כבר שנים בתור ועד בניין ואני ממליצה על האיש הנהדר והמקסים הזה בחום! הוא מבצע עבור הבניין בו אני מתגוררת את כל עבודות האינסטלציה והחשמל.

שע שירותי אינסטלציה ודודי שמש
ש.ע שירותי אינסטלציה ודודי שמש

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 4

חוות דעת

לאחר הצפת מים
שהתרחשה בביתי, הבנתי שיש לי צורך באינסטלטור. הזמנתי שלושה אינסטלטורים ומבין שלושתם שלמה היה הכי מהיר, נתן הצעה הכי אטרקטיבית והרשים בסבלנות ובהסברים המפורטים.

נע אינסטלציה
נ.ע אינסטלציה

לפרטי העסק

10

voice-icon 4

חוות דעת

במקצועי אני עורכת
דין שעוסקת בתחום הנדל"ן ובמסגרת עבודתי המלצתי למס' לקוחותיי על שירותיו של ניר האינסטלטור מחברת "נ.ע אינסטלציה". הלקוחות שלי היו כל-כך מרוצים שאפילו הזמנתי אותו לבית הוריי לצורך תקלה שמס' אינסטלטורים לפניו כשלו בה.

יוסי קרייף שרותי אינסטלציה
יוסי קרייף שרותי אינסטלציה

לפרטי העסק

10

voice-icon 2

חוות דעת

על יוסי קרייף
האינסטלטור יש לי רק מילים טובות! בפעם הראשונה הזמנתי אותו בעקבות המלצה חמה של אחי ומאז אני פונה רק אליו! את יוסי הזמנתי כבר מס' פעמים לצורך עבודות שונות - פתיחת סתימות, החלפת מרזב, תיקוני אינסטלציה בבית וכדומה..

אסלת P - עשויה חרס ובעלת מיכל הדחה מפלסטיק, נפוצה ביותר, פשוטה, זולה ונוחה מאוד לשימוש

אסלה תלויה - אינה מחוברת לרצפה אלא תלויה באוויר, בעלת מראה מודרני ועדכני יותר ותופסת פחות מקום

אסלת מונובלוק - אסלת חרס בעלת מיכל הדחה מחרס, עיצובית, מרשימה ואיכותית מאוד

את התקנת האסלה חשוב לבצע על-ידי בעל-מקצוע מיומן שיבטיח לכם שקט לשנים ארוכות, אך יחד עם זאת, בהחלט ניתן להתקין את האסלה באופן עצמאי

כתבות ומאמרים

איתור נזילות במצלמה טרמית

איתור נזילות במצלמה טרמית

איך מאתרים נזילות מים במבנה על מנת למצוא את מקור הבעיה ולאטמה?

קרא עוד
סוגי הסתימות הנפוצות במערכת הביוב ומתי מומלץ להזמין שירותי ביובית

סוגי הסתימות הנפוצות במערכת הביוב ומתי מומלץ להזמין שירותי ביובית

מהן הבעיות הנפוצות במערכת הביוב, איך אפשר לאתר אותן ומתי מומלץ להזמין שירותי ביובית

קרא עוד
מהי העבודה המקדימה הנדרשת מאינסטלטור טרם התקנת אביזרי אינסטלציה באמבטיה?

מהי העבודה המקדימה הנדרשת מאינסטלטור טרם התקנת אביזרי אינסטלציה באמבטיה?

במאמר יוסבר מהי העבודה המקדימה, שעל אינסטלטור לבצע לפני התקנת אביזרי אינסטלציה באמבטיה, ואילו אביזרי אינסטלציה קימים.

קרא עוד
עבודות אינסטלציה נפוצות - מה עושה האינסטלטור?

עבודות אינסטלציה נפוצות - מה עושה האינסטלטור?

במאמר יוסבר אילו עבודות אינסטלציה נפוצות אשר לשמן מזמינים אינסטלטור: פתיחת סתימות, איתור נזילות, והתקנות כלים סניטריים.

קרא עוד
כל המידע על אסלה תלויה

כל המידע על אסלה תלויה

במאמר יוסבר מהי אסלה תלויה, מהם היתרונות שלה על פני אסלה רגילה, וכיצד מבוצעת התקנה של אסלה תלויה.

קרא עוד
הכל על איתור נזילות מים

הכל על איתור נזילות מים

במאמר יוסבר ממה נובעות נזילות מים, כיצד אינסטלטור מבצע איתור נזילות מים במערכת הצינורות, ואילו סוגי מכשור קיימים כיום לצורך גילוי נזילות

קרא עוד
מהי החשיבות בביצוע עבודות אינסטלציה לפי התקן?

מהי החשיבות בביצוע עבודות אינסטלציה לפי התקן?

במאמר יוסבר מדוע חשוב שעבודות אינסטלציה יבוצעו לפי התקן, ולא בצורה רשלנית.

קרא עוד
3 דרכים לשחרור סתימה במקלחת ללא עזרת אינסטלטור

3 דרכים לשחרור סתימה במקלחת ללא עזרת אינסטלטור

במאמר יוסבר על הדרכים לפתיחת סתימה במקלחת בשיטת עשה זאת בעצמך, וללא עזרת אינסטלטור.

קרא עוד