נ.ע אינסטלציה

10
ניר עופר
אינסטלטורים
אזור השרון
כתובת העסק: מרכז

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  100%

מחיר הוגן

4 חוות דעת מהימנות

, מאי 2018

הגענו אל ניר דרך אתר "טוב תודה", לאחר שקראנו את ההמלצות לגביו. התיקון הנדרש היה תיקון אינסטלציה רחב היקף, לאור נזילה מהתקרה אל דירת השכנים. ניר ביצע עבודה נהדרת - אינטליגנטית, מהירה, מקצועית ונעימה. הצעת המחיר שלו היתה יותר מהוגנת, בזכות המקצועיות והחשיבה מחוץ לקפסה, אנחנו בטוחים שהפעם, התיקון הוא לתמיד. לא רק שמבחינת עבודת האינסטלציה אנחנו מרוצים לחלוטין - גם דאג לריצוף וניקיון של הדירה, והחזיר לנו אותה - בתוך יום אחד - כמו חדשה.
אנחנו ממליצים בחום על ניר, איש מקצוע חכם ,שיודע מה שהוא עושה, ובעל רמת אמינות ואכפתיות גבוהים.
תודה רבה ניר, על שירות מעולה!
יובל ועומר.

, מאי 2017

מאז הפעם הראשונה שהזמנתי את ניר האינסטלטור לביצוע עבודה - אני עובד רק איתו! לאורך השנים הוא ביצע אצלי עבודות אינסטלציה שונות - פתיחת סתימות, תיקוני דליפה בברזים, החלפת כלים סניטרים, תיקוני ניאגרה וכדומה.. הגעתי אליו בזמנו דרך המלצות מפה לאוזן ומאז אני פונה רק אליו! לא נתקלתי בשירות כזה! הוא שירותי, זמין והכי חשוב נקי! ניקיון הפך לעקב אכילס של אינסטלטורים שמשאירים את הבית מלא מים, אבל ניר דואג לנקות את סביבת העבודה לאחר שהוא מסיים - אין מילים! הוא עובד יפה, גובה מחירים הוגנים והוא ישר. אם חסר לו חלק הוא הולך להביא אותו וחוזר לסיים את התקלה. הוא עומד במילה שלו ומבחינתי זה אומר הכל. ממליץ עליו בחום.
עופר, רמת השרון.

, מאי 2017

על ניר האינסטלטור יש לי רק מילים טובות, כל המלצה שאשמע עליו - אגבה אותה לחלוטין! לצערי לבעלי המקצוע בארץ יצא שם רע מאוד, אבל ניר ממש מפתיע לטובה ושינה לי את כל מה שחשבתי על בעלי מקצוע. מדובר בבחור מקצועי, אדיב ומנומס, הוא כל-כך שירותי וניכר שחשובה לו שביעות רצון הלקוח. אני כבר לא זוכר איך הגעתי אליו לראשונה אבל מאז אני עובד רק איתו. לאורך השנים ניר ביצע אצלי עבודות אינסטלציה שונות בבית, התקנת כלים סניטריים, החלפת ברזים וכדומה. אני מרוצה בכל פעם מחדש! הוא פדנט ולא עוזב את מקום העבודה עד שרואה שהכל תקין ונראה כמו שצריך. ממליץ עליו בחום ואמשיך לעבוד רק איתו!
אריק, רעננה.

, מאי 2017

במקצועי אני עורכת דין שעוסקת בתחום הנדל"ן ובמסגרת עבודתי המלצתי למס' לקוחותיי על שירותיו של ניר האינסטלטור מחברת "נ.ע אינסטלציה". הלקוחות שלי היו כל-כך מרוצים שאפילו הזמנתי אותו לבית הוריי לצורך תקלה שמס' אינסטלטורים לפניו כשלו בה. הוריי הזמינו אותו ביום שישי אחה"צ והוא הגיע בלי לנצל את המצוקה שלהם ואת העובדה שמדובר בשעה לפני כניסת שבת - ניר הגיע במועד שנקבע, בדק ביסודיות את התקלה ואף הצליח לתקן אותה, אני כבר לא זוכרת מה בדיוק היתה התקלה אבל העובדה שניר הצליח במקום בו נכשלו אינסטלטורים לפניו - זה אומר הכל! המלצתי עליו גם לאחותי שסבלה מבעיה כלשהי בביתה, וגם היא היתה מרוצה. מדובר בבעל מקצוע שירותי מהמדרגה הראשונה, בעל ידע וניסיון רבים, מקצועי מאוד ואני ממליצה עליו בפה מלא.
איילה, נתניה.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השרון

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

אינסטלטורים

ביקור אינסטלטור
פתיחת סתימות
עבודות אינסטלציה
איתור נזילות מים
התקנת כלים סניטריים

התמחויות

אינסטלטורים

ביקור אינסטלטור
פתיחת סתימות
עבודות אינסטלציה
איתור נזילות מים
התקנת כלים סניטריים

תאור העסק

נ.ע אינסטלציה - אינסטלטור מקצועי, מומחה לפתיחת סתימות מורכבות וכל עבודות האינסטלציה הביתית, תיקון פיצוצי מים, התקנות כלים סניטריים ועוד.. שירות אמין, אדיב ומקצועי

נ.ע אינסטלציה

נ.ע אינסטלציה

ניר עופר


10

073-2721320
 

נ.ע אינסטלציה

ניר עופר

10

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721320 חייג