ביובית רפאל

9.5
רפאל בר צבי
אינסטלטורים
אזור ירושלים
כתובת העסק: שלמה דרוק 5, ירושלים

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  84%

מחיר הוגן

9 חוות דעת מהימנות

, אוקטובר 2019

אני קבלן ואני מכיר את רפאל שנים רבות. אני מתעסק בתחזוקה ורפאל אחראי על כל ענייני האינסטלציה שאני זקוק להם. אני סומך עליו ב100 אחוז ומעולם לא התאכזבתי ממנו. תמיד מגיע בזמן, מטפל בבעיה ולא משאיר אחריו עקבות או תקלות. הוא פתח סתימות חמורות בבתים של לקוחות שלי, הכל באווירה טובה, עם חיוך ותמורת מחיר טוב. אמשיך לעבוד אתו עוד הרבה שנים!
שמואל, ירושלים.

, אוקטובר 2019

רפאל הוא משהו מיוחד!
הייתה לי סתימה רצינית בבית. התייעצתי עם בעל מקצוע אחד שאמר לי שצריך לבוא עם המשאית ביוב הזאת כי זו סתימה מורכבת וכשחיפשתי משאית כזו הגעתי לרפאל. הוא הגיע מאוד מהר, טיפל בסתימה ואז גם אמר לי שהוא עושה לי הנחה גדולה וכששאלתי למה הוא הסביר שזו לא הייתה באמת סתימה שדרשה את המשאית ולא רצה לקחת על זה מחיר מלא. אנשים כאלה זה מתנה.
אהוד, ירושלים

, אוקטובר 2019

אני עובד עם חברת ביובית רפאל כבר זמן רב. הם מגיעים תמיד לפתוח סתימות עמוקות בבתי הספר שאני מתחזק ואין לי מילה רעה להגיע עליהם! תמיד כשאני מתקשר הם מגיעים מיד, עושים את העבודה כמו שצריך והולכים בלי למרוח זמן. אנשים טובים ורציניים! אף פעם לא הייתי צריך לנקות אחריהם, עובדים נקי ומסודר ומראים הרבה רצינות. בגלל שמדובר במוסדות גדולים אני חייב להחזיק חברה שאני יכול לסמוך עליה, ואני בוחר בהם בלב שלם:)
שלום, ירושלים

, יוני 2013

הבניין שלנו הוא מאותם בניינים ישנים, שאינו מחובר לצינור פולט אדים לפי התקן שמבקשת העירייה, דבר הגורם ללחות מוגברת בקירות הבניין, ולכן נזקקנו לשירותי של אינסטלטור מקצועי שיתקין לנו מערכת צינורות להוצאת אדים.
אל רפאל "בר-צבי שירותי צנרת" הגעתי בעקבות המלצה טובה וחמה של חבר טוב, החלטתי ליצור איתו קשר.
כבר בשיחת הטלפון רפאל היה נשמע אמין מקצועי ולא פחות חשוב זמין לעבודה. רפאל הגיע לעבודה בדיוק בזמן ובשעה שקבענו עם הציוד הנדרש ואנשי צוות נוספים והתקין לגמרי מחדש את צנרת פליטת האדים של הבניין. במהלך עבודתו רפאל היה קשוב ונחמד, הסביר לנו מה עליו לעשות, הראה לנו כי הצינורות בהם הוא משתמש הם בעלי תו תקן ובעצם עשה עבודה יסודית ומקצועית. יום למחרת הייתה לנו בעיה קטנה, התקשרתי לרפאל, הוא הגיע עוד פעם וטיפל במה שביקשתי, השירות שלו היה פשוט מצוין וכמו כן אני רוצה לציין לטובה גם את צוות העובדים החרוץ והמקצועי שלו.
כולנו מרוצים מאוד מרפאל ושבעי רצון מעבודתו, ולכן ממליצים עליו בחום!
יונתן ירושלים

, יוני 2013

שמי סנדי, ואני קבלן בנייה, שאחראי על פרויקטים שונים בכל רחבי הארץ. בין יתר העבודות שאנחנו מבצעים, נכללים גם פרוייקטים של שיפוץ בניינים ובתים ישנים.
את רפאל מ"בר-צבי שירותי צנרת", אני מכיר מזה תקופה ארוכה ברמה המקצועית, ואני נעזר בו פעמים רבות, לעבודות שיפוצים בהיקף בינוני (בתור קבלן משנה) - כאשר נדרש ביצוע של עבודות אינסטלציה כלליות (החלפת צנרת ישנה בחדשה - מדובר בהקמת תשתית חדשה) במבנים שתחת פיקוחנו.
בסולם בעלי המקצוע, אני בהחלט מדרג את רפאל במקום גבוה. הוא בעל-מקצוע אמין, שעושה עבודה שהיא גם איכותית וגם מקצועית. אני יכול להגיד בביטחון, שאני מאד מרוצה מהתוצאות שהוא מביא לי. עד היום, לשמחתי, עוד לא יצא לי לשמוע משום לקוח שהיה לי - איזו מילה רעה על העבודה שרפאל ביצע.
באופן אישי, ההרגשה שלי היא של ביטחון ורגוע, כאשר אני מפקיד בידיו פרוייקטים. אני יודע שגם בלי יותר מדי דיבורים ובלי יותר מדי הסברים, רפאל ידע בדיוק מה לעשות, ויעשה את זה גם בצורה הכי טובה שהוא יודע!! אני באופן אישי ממליץ
סנדי, ירושלים

, יוני 2013

בעקבות נזילה שהייתה לנו מהקיר חיפשתי דרך חברים המלצות על אינסטלטורים באזור ירושלים, כך הגעתי לרפאל בהמלצת חבר טוב, רפאל קבע איתי זמן הגעה לבדיקה ולקבלת הצעת מחיר. כשרפאל הגיע, הוא הביא איתו מכשיר שמצלם תמונה פנימית, מבעד לקירות של כל הצינורות והחיבורים כדי לבדוק מאיפה הנזילה מגיעה וגילה שהנזילה מגיעה מצינור המרזב שהיה סדוק. הוא חתך את המקום ממנו הנזילה ועשה חיבור ישיר עם חלק חדש. לאחר מכן הוא ביצע בדיקה שהנזילה טופלה והכל אטום.
רפאל ניקה וסידר אחריו ועבד בצורה מקצועית ויסודית. הוא הסביר לי בסבלנות כל פעולה ובמקום לנסות להוציא מאיתנו עוד סכומי כסף הוא ניסה לחסוך לנו ככל האפשר בהוצאת כספים מיותרים. בחור ישר- המחיר נקבע וסוכם מראש ולא שונה וקיבלנו חשבונית.
בחור על הכיפאק- ממליץ עליו בחום.
נועם, ירושלים.

, מאי 2013

בחדר השירותים שלי הייתה סתימה, מים החלו לעלות מהאסלה ולא הצלחתי להוריד את המים וחיפשתי אינסטלטורים. פניתי לשלושה בעלי-מקצוע ורפאל היה הכי זמין, תוך כשעה מסיום השיחה הוא כבר הגיע עם כל הציוד לפתיחת הסתימה.
רפאל אמר לי את מחיר הביקור ושאם מדובר בעבודה קטנה מה יהיה המחיר ואם יותר זה יהיה בהתאם לעבודה. הוא ניגש לעבודה ובאמצעות ספירלה חשמלית - הצליח לפתוח את הסתימה והראה לי את כל הלכלוך שהוציא משם, לאחר מכן ניקה את הלכלוך מסביב, שטף את הצנרת ובדק שהמים יורדים חלק.
בסיום העבודה, רפאל דרש את המחיר המינימלי ולא יותר מזה! השירות היה אדיב וסבלני ואני בטוח שאם אזדקק לשירותי אינסטלציה, אקרא לו בשנית!
שמואל, ירושלים

, מאי 2013

שלום שמי אהרון, אני גר בבניין מגורים משותף. לפני כמה חודשים הייתה לנו בעיה בצינור הביוב והתבקשנו על-ידי העירייה להחליפו לחדש. התכנסנו כל הדיירים, העלינו יחד אופציות לבעלי-מקצוע מתחום האינסטלציה והחלטנו פה אחד לשכור את שירותיו של רפאל בר-צבי. הוא נתן לנו את הצעת המחיר הטובה ביותר והייתה לנו תחושה טובה לגביו.
רפאל הגיע עם עובד נוסף, ביחד הם פירקו את קו הביוב הישן והחליפו את הצנרת לחדשה. העבודה נעשתה במקצועיות במיומנות ובזריזות! היינו מרוצים מאוד והיה לנו ברור, שאם נצטרך אי פעם אינסטלטור טוב, יש לנו ביד אחד מצוין!
ובאמת, כמה שבועות לאחר מכן, נתקלתי בסתימה רצינית במטבח ולא הצלחתי לשחרר אותה לבד. כמובן שישר הרמתי טלפון לרפאל, שהגיע עוד באותו היום עם מכשור חשמלי לפתיחת סתימות ופתח את הסתימה ממש מהר, ועל חשבונו הוסיף שטיפה לצנרת, הוא לקח סכום מגוחך על פתיחת הסתימה ולא ביקש ממני שקל על שטיפת הצינור. אני מודה לו על שירות נפלא! איזה כיף שמצאנו איש מקצוע כזה נהדר!
אהרון, רוממה

, מאי 2013

רפאל "בר צבי שירותי צנרת", הוא בעל-מקצוע יחיד ומיוחד במינו!! ממליץ עליו בחום!! אני מנהל מוסד של 1100 בנות, מוסד מאוד גדול. במהלך השנים נתקלתי בכ"כ הרבה בעלי מקצוע, שהיו אחראים על תחזוקה שוטפת של המוסד, אבל אף פעם לא נתקלתי בבעל-מקצוע אמין ומקצועי כמו רפאל.
הגעתי אליו (אחרי ניסיונות כושלים עם בעלי-מקצוע אחרים) באופן אקראי דרך חבר שהמליץ עליו ונשארנו אתו בגלל השירות!! מזה כמה חודשים רפאל מתחזק לנו את המוסד, בכל מה שקשור לבעיות אינסטלציה, כולל פתיחת סתימות, החלפת ברזים, תיקון נזילות וכו' ואנחנו מאד מרוצים.
הוא תמיד מקפיד להגיע בזמן, זמין לעבודה ולוקח מחירים סבירים. כל מה שאנחנו מבקשים ממנו אנחנו מקבלים. הוא לא נותן לנו את ההרגשה שצריך לרדוף אחריו כל הזמן, וגם לא צריך לבקש ממנו כל דבר פעמיים - בקיצור נותן שירות טוב, וזה מה שחשוב!!
סוף סוף נחת רוח מבעל-מקצוע, זה לא קורה כל יום!
שמעון, ירושלים

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור ירושלים

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

אינסטלטורים

ביקור אינסטלטור
פתיחת סתימות
עבודות אינסטלציה
איתור נזילות מים
התקנת כלים סניטריים

התמחויות

אינסטלטורים

ביקור אינסטלטור
פתיחת סתימות
עבודות אינסטלציה
איתור נזילות מים
התקנת כלים סניטריים

תאור העסק

מומחה בכל סוגי עבודות האינסטלציה, מים והביוב.שירות אמין, מחירים אטראקטיבים. החברה קיימת למעלה מ25 שנים ומאוריה אלפי לקוחות מרוצים ונאמנים. התחייבות לשירות הטוב ביותר. נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

אתר העסק: https://biuvi.co.il

ביובית רפאל

ביובית רפאל

רפאל בר צבי


9.5

073-2242769
 

ביובית רפאל

רפאל בר צבי

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2242769 חייג