י.א. אינסטלציה 24 שעות

9.5
יוסי אקלר
אינסטלטורים, קבלני אינסטלציה
אזור המרכז
כתובת העסק: חי טייב 4, רמת גן

  98%

הגעה בזמן

  99%

מקצועיות

  86%

מחיר הוגן

93 חוות דעת מהימנות

, יוני 2023

צלצלתי ליוסי מאתרכם ממש באקראי לגבי פתיחת סתימה בכיור ובאמבטיה וקיבלתי ממנו הצעת מחיר ממש זולה ביחס לשוק לכן, הזמנתי את שירותיו. יוסי באמת היה אחלה! הוא הגיע אלי בדיוק במועד שסיכמנו וגם ביצע עבודה מקצועית, מהירה, יעילה ויסודית ובנוסף, שיתף אותי בכל צעד שלקח וענה על שאלותיי בסובלנות ואדיבות יתרה. בזכותו יצאתי עם חיוך רחב על הפנים ואני ממליצה עליו מהלב והנשמה, עוד לא נתקלתי באיש מקצוע אלוף כמוהו!
שולה, חולון

, יוני 2023

הזמנתי את יוסי מהאתר לצורך פתיחת סתימה באמבטיה בזכות הדירוג הגבוה שנתנו לו ובסופו של דבר, יצאתי שבעת רצון לחלוטין מהשירות שקיבלתי ממנו. יוסי היה פשוט פגז! הוא ביצע עבודה סופר מהירה, יעילה, מקצועית ואיכותית וגם הותיר אחריו סביבה נקייה ומתוקתקת ומעבר לכך, ענה על שאלותיי באדיבות ודיבר איתי בגובה העיניים. אין ספק שהייתה זו בחירה נכונה לקחת אותו ואני ממליצה עליו עם יד על הלב ובאהבה רבה מאוד!
מירית, תל אביב

, פברואר 2023

אני מכיר אישית את יוסי כבר הרבה שנים ומשתמש בשירותיו במשך תקופה ארוכה ולאחרונה, הזמנתי אותו שוב לצורך החלפת דוד שמש. יוסי מקצוען ברמות אחרות! לא רק שיש לו ניסיון וידע בתחום אלא הוא גם תמיד מוצא פתרונות לכל בעיה ובנוסף, מתנהל בצורה אמינה, יסודית, מהירה ויעילה וגובה מחירים סבירים לגמרי ביחס לשוק. מדובר על בן אדם משכמו ומעלה ולא נתקלתי ברמה גבוהה כזאת בארץ, ממליץ עליו בלי להתלבט ובאהבה גדולה!
אבנר, תל אביב

, פברואר 2023

קיבלתי את הטלפון של יוסי דרך המלצה של חבר משותף ובעקבות זאת, יצרתי איתו קשר לצורך פתיחת סתימה באמבטיה והזמנתי את שירותיו. יוסי התנהל בצורה מדהימה! הוא עלה על התקלה במהירות וגם פתר זאת בקלילות ויסודיות ובנוסף, גילה סובלנות, יושרה והגינות לאורך כל הדרך וגבה ממני מחיר בהחלט בטווח הראוי. יצאתי מבסוטית ממנו לחלוטין ואני בטוחה שמי שייקח אותו לא יתחרט אפילו לשנייה, גיליתי מקצוען אמיתי אין מה לומר!
ענת, גבעתיים

, אוקטובר 2022

ראיתי שהרבה המליצו בחום על שירותיו של יוסי באינטרנט ובעקבות זאת, הזמנתי אותו לתיקון מדיח כלים ולרגע לא התאכזבתי ממנו. יוסי נתן לי שירות ישר ולעניין! הוא הגיע אלי בהתראה קצרה ובדק הכל בקפדנות, מסירות, רצינות ודקדקנות וגם עלה על הבעיה במהירות ופתר אותה פיקס ובנוסף, גבה ממני מחיר סביר לגמרי. עד עכשיו המוצר עובד מצוין בזכותו כך שאין תלונות, מגיע לו להיות במקום הראשון באתר ובדירוג מכובד!
יונתן, רמת גן

, אוקטובר 2022

יצרתי קשר עם יוסי לצורך תיקון פיצוץ צינור בקיר פנימי בדירתי בעקבות המלצה ממכר ובסופו של דבר, לקחתי את שירותיו כי קיבלתי ממנו הצעת מחיר זולה יותר מבעלי מקצוע אחרים שבדקתי. יוסי היה אחלה! הוא לא רק שיתף אותי בהמון מידע בתחום אלא גם נתן לי יחס סובלני, אישי ואיכפתי ומעבר לכך, העבודה נעשתה על ידיו בצורה מקצועית ביותר. אין ספק שיצאתי מבסוט בטירוף ומגיע לו את חוות הדעת הכי חמה ומפרגנת שיש באתר!
קובי, רמת גן

, יוני 2022

שוחחתי עם כמה בעלי מקצוע לגבי איתור נזילת מים בדירתי וטיפולה ויוסי היחיד שהיה זמין להגיע אלי בהתראה קצרה לכן, בחרתי בשירותיו. יוסי הוכיח את עצמו מכל הבחינות! הוא השתמש בידע הרחב שיש לו בתחום והצליח לעלות על מקור הבעיה די מהר וגם פתר אותה צ'ק צ'ק ובנוסף, נתן לי הסבר מעמיק על התהליך ובסובלנות יתרה. לא ציפיתי ואכן הופתעתי, גיליתי איש מקצוע איכותי, אמין, הגון וישר ברמות שאין דברים כאלה ואני ממליץ עליו בחום רב!
טל, גבעת שמואל

, יוני 2022

אני מכירה את יוסי כבר הרבה מאוד זמן ומשתמשת בשירותיו לא מעט! לאחרונה, הוא איתר לי נזילה נוספת בדירה ויכולה לומר בפה מלא שמדובר על איש מקצוע עם ניסיון. יוסי תמיד זמין עבורי וגם אין מצב שהוא יעזוב עד שימצא פתרון לתקלה ומעבר לכך, הוא מסביר בדיוק מה התהליך וגובה מחירים סבירים ביותר בהשוואה לשוק. זו הנאה גדולה להזמין אותו כל פעם מחדש ומבחינתי אין לו תחליף, ממליצה עליו בלב שלם, בלי לחשוב פעמיים ובמלוא מובן המילה!
סיגל, תל אביב

, פברואר 2022

חיפשתי בגוגל בעל מקצוע לצורך פתיחת סתימה במטבח והפרסום של יוסי באתר מיד קפץ לי בעין לכן, הרמתי אליו טלפון והוא היה נשמע לי רציני אז הזמנתי אותו לבצע את העבודה. מהרגע הראשון יוסי עשה עלי רושם של מבין עניין! הוא פתר את הבעיה במהירות ויעילות וגם הסביר לי את כל התהליך בסובלנות ובנוסף, השתמש בכלים הנחוצים. קיבלתי שירות ברמה גבוהה ובמחיר הגיוני לחלוטין ואני ממליץ עליו לכולם בעיניים עצומות!
ציון, תל אביב

, פברואר 2022

יוסי אחלה של בעל מקצוע! יצרתי איתו קשר בהמלצת מכר והזמנתי אותו להחלפת כל האינסטלציה בדירה לאחר שיפוץ ובסופו של דבר, יצאתי מרוצה שאין לי מילים. יוסי עמד בזמנים כפי שסיכמנו וביצע את העבודה מכל הלב, הוא גילה איכפתיות, רצינות ואחריות וגם השקיע מאמצים ועשה מעל ומעבר ובנוסף, גבה ממני תשלום הוגן לגמרי. הוא אחד מהאנשים הכי אמינים שראיתי אי פעם ומגיע לו את חוות הדעת הכי מדהימה שיש, חבל על הזמן!
אופיר, הרצליה

, נובמבר 2021

אני מוכנה להמליץ על יוסי בכל הזדמנות! הגעתי אליו דרך המלצה של מכר והוא ביצע אצלי כמה עבודות ולאחרונה, קראתי לו שוב להחלפת קו אינסטלציה בביתי ויצאתי מרוצה כרגיל. יוסי עמד במילים שלו ועבד בצורה סזיפית, מושקעת, יסודית ובלי פגמים וגם הביא לי אחריות בסיום ומעבר לכך, הוא גבה ממני מחיר זיל הזול ולא ראיתי מעולם כישרון כזה ומבחינתי מדובר על בעל מקצוע מתנה מה', ללא ספק מגיע לו את התואר "יוסף הצדיק"!
שרה, רמת גן

, נובמבר 2021

יוסי אחלה בעל מקצוע! הגעתי אליו דרך חבר קרוב שייעץ לי בכל תהליך שיפוץ הדירה והוא ביצע אצלי עבודות אינסטלציה רבות. יוסי נתן לי תחושה טובה ולכן, סמכתי עליו מהרגע הראשון! הוא היה קשוב לדרישות שלי ולאחר מכן, ביצע הכל במסירות, דייקנות, מקצועיות ואסתטיות וגם נתן לי אחריות ובנוסף, הוא גבה ממני מחיר משתלם לגמרי ויש לי רק שבחים לומר עליו, הרבה זמן לא קיבלתי שירות כזה טוב ואני ממליץ עליו באהבה!
רפי, פתח תקווה

, אוגוסט 2021

הייתי זקוק להחלפת צינור ביוב ישן בדירה שיצר בעיות ולכן, הזמנתי את יוסי שהוא שכן שלי לשעבר לבצע את העבודה ויצאתי מבסוט לגמרי. יוסי עבד במהירות, קלילות, יסודיות ויעילות ושמר על סדר וניקיון ולא עזב את המקום עד שהעבודה בוצעה בצורה מושלמת! מעבר לכך, סמכתי עליו בעיניים עצומות כי אני יודע שהוא בעל ניסיון רב בתחום ואין ספק שאני ממליץ עליו לכולם בביטחון מלא, הוא בעל המקצוע האידיאלי!
ראובן, רמת גן

, אוגוסט 2021

קיבלתי על יוסי המון המלצות מחברים והזמנתי אותו לאיתור ותיקון נזילת מים שהייתה לי בדירה ובסופו של יום, הבעיה נפתרה לשביעות רצוני המלאה. יוסי הגיע אלי מהר ועבד במסירות ומקצועיות וביצע את התיקון הנדרש עם חיוך, סבלנות ונועם והיה לי העונג להשתמש בשירותיו! מעבר לכך, הוא היה אנושי, אדיב ויעיל וגם המחיר שהוא דרש ממני השתלם לחלוטין ואני ממליץ עליו בפה מלא, בעל מקצוע בחסד עליון!
יניב, ראשון לציון

, מאי 2021

אם הייתי יכולה לדרג את יוסי יותר מעשר הייתי עושה זאת! קיבלתי עליו המלצה חמה והזמנתי אותו להחלפת צנרת חדשה בכל החצר. היחס מעולה והשירות של יוסי היה מיידי! הוא לקח אחריות על העבודה וביצע אותה באופן מסור, מדוייק, איכותי ומקצועי וגם סידר וניקה אחריו את האזור ומעבר לכך, הוא מצא פתרונות מהירים ויעילים לכל בעיה וענה על השאלות שלי באדיבות רבה ואני ממליצה עליו בלי לחשוב פעמיים, הוא פשוט תותח!
דורית, רמת גן

, מאי 2021

הזמנתי את יוסי מהאתר שלכם מתוך אינטואיציה לניקיון אבן בברז באמבטיה שלי והוא ביצע את העבודה בהצלחה! בסה"כ יצאתי מרוצה. יוסי הגיע אלי מהר ומיד ניגש לעבוד! הוא בדק אם יש בעיה נוספת מעבר ותיקתק את העבודה וגם ביצע אותה ביסודיות, מסירות ולקח אחריות ומעבר לכך, הוא היה זמין עבורי כל הזמן ולמרות שהמחיר ששילמתי לו היה מעט יקר אני חושבת שהוא באמת נתן מעצמו וממליצה עליו בחום!
איריס, ראשון לציון

, פברואר 2021

אני עובד עם יוסי כבר הרבה שנים והוא מבצע עבורי את כל עבודות האינסטלציה ולאחרונה, הזמנתי אותו שוב לסידור צינור כיבוי אש שהתפוצץ ופתיחת סתימה שהייתה מתחת לבלטות בביתי. יוסי תמיד מבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר ואני מרוצה ממנו כל פעם מחדש! מעבר לכך, יש לו המון ניסיון וידע בתחום וניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות, אני לא אחליף אותו בבעל מקצוע אחר לעולם!
ליעד, גבעתיים

, פברואר 2021

אני ועד בית ויוסי נתן לי את הצעת המחיר הזולה ביותר עבור החלפת תשתית בבניין לאחר סקר שוק שביצעתי וקיבלתי עליו המלצה חמה ממכר לכן, הוא ביצע את העבודה. יוסי שיקף איתי את כל המידע כבר בהתחלה וענה כל שאלותיי באדיבות וגם נתן לי פתרון יעיל לכל בעיה יתרה מזאת, הוא גילה תושייה, רצינות ואחריות ושמר על חיוך ואוירה טובה, אני ממליץ עליו באהבה וללא היסוס!
גדעון, רמת גן

, נובמבר 2020

יוסי בעל מקצוע נפלא! אני ועד הבניין והזמנתי אותו להתקנת מעקף צנרת מים כתוצאה מפיצוץ לאחר שקיבלתי עליו המלצה מחבר. יוסי הגיע במועד שקבענו וישר ניגש לעבוד! הוא הסביר לי את אופן ביצוע העבודה ותקתק אותה בצורה מסודרת ומקצועית! יתרה מזאת, הוא בעל מקצוע רציני ואחראי ובסיום העבודה הוא בדק שהכל עובד בצורה תקינה! הוא הכי טוב שיש ומגיע לו את הדירוג הכי גבוה באתר!
גיל, רמת השרון

, נובמבר 2020

אני מכיר את יוסי כבר כמה שנים דרך המלצה של חבר ומזמין אותו מדי פעם לביצוע עבודות אינסטלציה בביתי, לאחרונה הזמנתי אותו לאיתור נזילת מים ופתיחת סתימה. אין מספיק מילים בפי להביע את תדהמתי מהשירות הנהדר שיוסי נותן לי כל פעם מחדש! מדובר על בעל מקצוע מהימן והגון ששם דגש על דיוק בזמנים ועל עבודה מקצועית ואיכותית! הוא אחד מבעלי המקצוע הכי טובים שיש ואני לא צריך יותר מזה!
עוז, גבעתיים

, מאי 2020

הייתי זקוק לפתיחת סתימה בביוב של הבניין וקיבלתי המלצה על יוסי מחבר שלי, הוא הגיע אלי כפי שסיכמנו עם מכונה לפתיחת סתימה וביצע את העבודה כמו שצריך, תוך שעה הבעיה טופלה!. יוסי בעל מקצוע אמין וחביב, אהבתי שהוא ניגש לעבודה ישר ולעניין ולא ניסה למשוך את הזמן שלא לצורך, יתרה מכך ביצעתי השוואת מחירים והמחיר שהוא דרש היה הגון בהחלט.
זוהר, רמת גן

, מאי 2020

הטלפון של יוסי היה שמור לי בטלפון בעקבות עבודה שהוא ביצע עבורי בעבר וזכרתי אותו לטובה, הזמנתי אותו פעם נוספת כדי שיפתח לי סתימה בכיור והוא היה מאוד מקצועי! יוסי הגיע אלי בזמן ועם כלים משלו וראיתי שהוא מבין עניין, הוא הצליח לפתוח עבורי את הסתימה במהירות והייתי מאוד מרוצה ממנו, בנוסף לכל לא ביצעתי סקר שוק והמחיר שהוא גבה ממני היה סביר ביותר.
רועי, פתח תקווה

, דצמבר 2019

אי אפשר להגיד על אורן מילה אחת רעה!
אני קבלן ועובד איתו המון זמן. הוא בנאדם זהב ומקצוען, תמיד זמין ומגיע מהר, מטפל בהכל במחירים הגיוניים ואף פעם לא אכזב אותי. אני יודע מה זה בעלי מקצוע והחלפתי כמה במהלך השנים עד שהגעתי אליו. יוסי הוא באמת בנאדם מיוחד.
אורן, צור יגאל.

, דצמבר 2019

אני קבלן שיפוצים ואני עובד עם יוסי המון.
כבר הרבה שנים שיוסי תיקן והתקין עבורי דודי שמש, אינסטלציה, ביובים וגם איתר נזילות מורכבות.
מדובר באדם משכמו ומעלה! תמיד בזמן, תמיד מקצועי ויודע בדיוק מה הוא עושה, תמיד נעים וברור ואף פעם לא מזלזל בעבודה, גם בעבודות קטנות. קל ונוח לעבוד עם אדם כזה. ויש לו גם אחלה מחירים!
נתי, אזור המרכז

, יולי 2019

חיפשתי אינסטלטור לפתיחת סתימה בכיור במטבח, התקשרתי למספר בעלי מקצוע בתחום אבל לצערי לא היו זמינים להגעה, עד שהגעתי ליוסי שהיה זמין להגעה מידית והמחיר שלו היה הוגן מבין כולם. הוא הגיע ומיד ניגש למטבח, פתח את הסיפון מתחת לכיור, רוקן את כל המים והפסולת לתוך דלי ושחרר את הסתימה, החליף בנוסף גומייה שהייתה קרועה ורק אחרי שניקה הכל ווידא שהכל כשורה הרכיב הכל בחזרה. העבודה שלו מקצועית וזריזה, קסם של אדם, אמינות ויושר אצלו בולטים לעין ואני ממליץ בחום.
עמית, תל אביב.

, יולי 2019

יוסי האינסטלטור ביצע עבורי פתיחת סתימה באסלה, הוא ביצע עבודה טובה ואני מאוד מרוצה. הגעתי אליו דרך האתר שלכם, ושקראתי המלצות עליו התקשרתי אליו מיד ללא שום היסוס. הוא הגיע בהתראה כה קצרה ומיד ניגש לטיפול בבעיה, כל המכשור שהביא איתו משוכלל מאוד ותוך זמן קצר הצליח לפתוח את הסתימה. המחיר שגבה היה הוגן, השירות שלו היה פשוט מצוין,שירות מקצועי, מהיר ואדיב, אני ממליץ שמחה רבה.
דודו, רמת גן.

, מרץ 2019

פשוט אין לי מילים לתאר את המקצועיות והשירות של יוסי כל פעם מחדש. הוא ביצע עבורי לראשונה פתיחת סתימה במטבח, ביצע עבודה זריזה ומקצועית, גבה מחיר הוגן והייתי מרוצה מאוד. לאחר שהתרשמתי מהשירות ומאיכות העבודה של יוסי פניתי אליו בפעם השנייה לצורך התקנת כלים סניטרים במטבח ובאמבטיה, גם בפעם השנייה יצאתי מרוצה מאוד, אדם שפשוט ניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות, מגיע תמיד בזמן, גובה מחירים הוגנים ותמיד מוכן לעזור בכל שעה. אני מרוצה מכל ההתנהלות איתו, אין ספק שיוסי הוא האינסטלטור שלי תמיד.
חיים, תל אביב.

, מרץ 2019

אל יוסי האינסטלטור הגעתי דרך האתר שלכם "טוב תודה", חיפשתי אינסטלטור מקצועי לפתיחת סתימה בחדר האמבטיה והתקשרתי אליו. כבר בשיחה איתו התרשמתי לטובה ולמזלי הוא היה זמין להגעה מידית. יוסי הגיע תוך זמן קצר,ניגש לעבודה והחל בפתיחת הסתימה עם כל הציוד המשוכלל שהביא איתו. הוא עבד קשה מאוד כי פתיחת הסתימה הייתה מעט מסובכת אבל הוא פתר את הבעיה בצורה מקצועית מאוד. לאחר שסיים וידא שהכל עובד כראוי ואין שום זכר לסתימה, גבה מחיר הוגן ואני ממליץ עליו בחום, אמין ושירותי שניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות.
ניב, רמת גן.

, נובמבר 2018

יוסי האינסטלטור בעל-מקצוע בחסד! הוא יודע את העבודה על בוריה, משקיע ממרצו ומזמנו ובאמת עובד מכל הלב. פניתי אליו בעקבות פיצוץ בצנרת, הוא הבין את הדחיפות ולמזלי היה זמין להגיע תוך זמן קצר. יוסי הגיע עם כל הציוד הנדרש, בדיוק בזמן ויש ניגש לעבודה בלי למרוח את הזמן. ישר רואים עליו שהוא בחור רציני, חרוץ ומוכשר והוא השקיע את הלב והנשמה על העבודה. הוא עלה על המקום הבעייתי, החליף את המקטע התקול ולא עזב עד שווידא שהכל חזר לעבוד כשורה. שירות נהדר, אדיב ומקצועי! מומלץ ללא ספק!
טל.

, נובמבר 2018

יוסי האינסטלטור היה 10, הוא עשה עבודה טובה ומקצועית ומגיעות לו רק מחמאות על השירות הנהדר שלו. אני ועד-בית בבניין משותף ופניתי ליוסי בעקבות סתימה בצנרת הראשית של הבניין, מהשיחה הראשונה ועד סיום העבודה קיבלתי שירות אדיב ומקצועי ואני שמח להמליץ עליו. יוסי עמד בזמנים שקבענו, הגיע עם כל הציוד המקצועי שלו ועמל על פתיחת הסתימה במשך זמן לא מבוטל, הוא לא התעצל ולא עזב עד שהכל נפתר על הצד הטוב ביותר. השירות שלו אחלה, הוא עצמו בחור חביב וגם המחיר היה הוגן. מומלץ!
ניר.

, יולי 2018

בכל מה שקשור לאינסטלציה בביתי אני פונה רק ליוסי מ"י.א. אינסטלציה 24 שעות" ולא מחליפה אותו! לאורך הזמן שאני עובדת איתו הוא ביצע עבורי עבודות שונות - איתור ותיקון נזילה, החלפת ניאגרה, תיקון נזילה באמבטיה ועוד.. השירות שלו מדהים! הוא תמיד זמין לטלפון, אין דבר כזה שלא ניתן להשיג אותו, הוא עומד בזמנים שקובעים איתו (שלצערי זה לא מובן מאליו בקשר בעלי-המקצוע בארץ), מגיע עם כל הציוד הנדרש, מסביר לי במה מדובר ועד היום אין תקלה שהוא לא הצליח לפתור! אני סומכת עליו בעיניים עצומות ויש לי ראש שקט כשאני מזמינה אותו. ממליצה ללא ספק!
רנה, רמת-גן.

, יולי 2018

אני ועד-בית בבניין המשותף בו אני גר וליוסי האינסטלטור פניתי בעקבות פיצוץ בצינור הראשי בבניין שלנו, אני מאוד מרוצה מהשירות שלו וממליץ עליו מכל הלב. כבר בשיחה הראשונה עם יוסי התרשמתי ממנו לטובה, הוא הבין את הדחיפות והגיע תוך זמן קצר, השקיע מרץ וזמן בפתרון התקלה, עבד יותר זמן ממה שחשב שיצטרך ועשה זאת מכל הלב, בלי לקטר. היחס שלו אליי כלקוח היה נהדר, הוא מדבר בגובה העיניים, הסביר לי מה הוא עושה בכל שלב ומאוד אהבתי את ההתנהלות מולו. המחיר אומנם היה מעט יקר אך ללא ספק שווה את הכסף - האמינות, היושר ואיכות העבודה שווים את הסכום ששילמתי ומהיום והלאה אני פונה רק אליו! ממליץ!
איציק, רמת-גן.

, מרץ 2018

יוסי האינסטלטור ביצע עבורי פתיחת סתימה באסלה, הוא ביצע עבודה טובה ואני מאוד מרוצה. אל יוסי הגעתי דרך האתר שלכם, קראתי עליו המלצות חמות והחלטתי לפנות אליו טלפונית, בשיחה הסברתי לו במה מדובר, הוא היה אדיב סבלני וקשוב ונתן לי הצעת מחיר שנשמעה לי הוגנת. קבענו שעה לביצוע העבודה ויוסי הגיע בדיוק בשעה הזו (ממש לא מובן מאליו), הוא הגיע עם מכשור מתקדם וניגש לעבודה. תוך זמן קצר הוא הצליח לפתוח את הסתימה והכל היה מאחורינו. בסיום הוא כמובן הראה לי שהכל הסתדר וגבה בדיוק את הסכום שקבענו מראש. שירות מקצועי ומהיר - מומלץ.
אלעד.

, מרץ 2018

אל יוסי האינסטלטור הגעתי דרך האתר שלכם "טוב תודה" בעת שחיפשתי אינסטלטור מקצועי לפתיחת סתימה, אומנם עבר לא מעט זמן מאז שיוסי היה אצלי אך אני זוכר אותו לטובה וממליץ עליו בחום. כבר בשיחה הראשונה התרשמתי מיוסי, הוא היה נשמע מקצועי ומבין עניין והיה זמין להגיע עוד באותו יום. יוסי הגיע בשעה שקבענו וניגש לעבודה ללא דיחוי, הוא עמל על פתיחת הסתימה ולאחר שסיים הראה לי שהכל עובד כמו שצריך. גם המחיר שגבה היה הוגן ואני שמח להצטרף להמלצות באתר.
אדי.

, דצמבר 2017

יוסי מאד מקצועי, נעים וקשוב! הזמנתי אותו לצורך פירוק כיור וחיבור הסיפון למייבש כביסה עם קונדנסר, ניכר עליו שהוא יודע מה הוא עושה, הוא שרותי ומייעץ בלי משוא פנים. העבודה בוצעה במקצועיות רבה ובמהירות ויוסי אף השתדל להשאיר אחריו סביבת עבודה נקיה. התקשורת עימו מצויינת, הוא זמין ללקוח ולא מתחמק. יוצא דופן לטובה! מומלץ בחום.
בני, חולון.

, אוגוסט 2017

שירות אדיב וטוב - ממליץ בחום לכל מי שמחפש אינסטלטור מקצועי במחיר הוגן. הזמנתי את יוסי עקב סתימה בשירותים, חיפשתי אינסטלטור מקצועי לפתיחת הסתימה במחיר נורמלי ודרך האתר שלכם הגעתי ליוסי מ"י.א. אינסטלציה 24 שעות". יוסי הגיע בשעה שקבענו, ביצע את פתיחת הסתימה בצורה טובה ומקצועית תוך שמירה על סדר וניקיון ככל שניתן. שירות טוב במחיר הוגן - מומלץ!
מוריאל, תל אביב.

, אוגוסט 2017

יוסי האינסטלטור בעל מקצוע איכותי ומקצועי ומבצע עבודה טובה במחיר הוגן! הוא הגיע אליי לפני מס' חודשים לצורך פתיחת סתימה בשרותים, הוא הגיע בשעה שקבענו (דבר נדיר כשלעצמו בקרב בעלי המקצוע בארץ) וניגש לעבודה ללא דיחוי. הוא עמל על פתיחת הסתימה זמן לא קצר אך לא התייאש ולא הלך לפני שווידא שהכל תקין ואני שבעת רצון. המחיר היה טוב והשירות מקצועי! מומלץ!
בת-אל, ראשון לציון.

, נובמבר 2016

אני רוצה להמליץ על יוסי מחברת "י.א. אינסטלציה 24 שעות". יוסי נתן לי שירות מעולה ומחיר מצויין לפתיחת סתימה.
יוסי הגיע בזמן עם הציוד הנדרש ולאחר זמן קצר פתח את הסתימה. יוסי מאוד מקצועי ושירותי, ובסוף גם נתן לי מספר טיפים למניעת או ניסיון למנוע סתימות בעתיד. אני מאוד מרוצה וממליץ עליו.

, ספטמבר 2016

הייתי צריך תיקון נזילה בשירותים וחיפשתי בעל מקצוע שיוכל להגיע במיידי לבצע את העבודה. התקשרתי ליוסי מחברת י.א. אינסטלציה 24 שעות והוא הגיע אלי תוך פחות משעתיים. מדובר בבעל מקצוע שמאוד התרשמתי מהשירות ומהאמינות שלו, גם מבחינת המחיר, גם העבודה ובמיוחד מהיחס שלו. אין ספק שמצאתי את האינסטלטור שלי ושאמליץ עליו גם באתר וגם לכל מי שיצטרך עבודת אינסטלציה.
נועם.

, אוגוסט 2016

לפני מספר ימים נוצרה אצלנו בבית סתימה דיי רצינית ונזקקתי לשירותיו של אינסטלטור מקצועי, יוסי היה זמין להגיע במידית ותוך פחות משעה היה אצלנו בבית עם כל הציוד הנדרש לפתיחת סתימה.
יוסי עשה פשוט עבודה מקצועית, פתח את הסתימה בעזרת מכשור מיוחד, הוא השאיר את סביבת העבודה מסודרת ונקייה והיה גם ממש הוגן מבחינת המחיר ומבירורים שעשיתי אחרי כן - התברר לי שבאמת מדובר במחיר סביר עבור פתיחת סתימה שכזאת - כך שבאמת לא יצא לי ביוקר. שמרתי את מספר הטלפון שלו למקרים נוספים בעתיד ואני שמחה להמליץ עליו!
פנינה.

, אוגוסט 2016

שוחחנו בטלפון לגבי מחיר לפתיחת סתימה, יוסי נתן לנו טווח מחירים והיה ממש הוגן ביחס לאינסטלטורים האחרים שנקבו במחירים מעט גבוהים לטעמי, הוא אמר שיוכל להגיע באותו היום ולטפל בזה.
יוסי הגיע אלינו כפי שסוכם עם כל הציוד הנחוץ וניגש ישר לעבודה. הוא איתר את הבעיה דיי מהר ופתח את הסתימה, לאחר מכן יוסי ביצע בדיקה שהמים יורדים כמו שצריך וגם זרם המים התחזק. בסיום העבודה הוא סידר וניקה את הלכלוך שיצא במהלך פתיחת הסתימה ועמד בטווח המחירים שסיכמנו מראש, השרות היה מעולה, אדיב ומקצועי, הוא דאג לתת הרגשה טובה ובנוסף לעבודה איכותית ומקצועית עמד במחיר שסוכם.
רותם.

, יוני 2016

יוסי מקצועי, דייקן, אמין, הגון וישר ומעבר לכל אלה גם אחלה בן אדם! ממליץ בחום! הגעתי לאינסטלטור יוסי דרך חיפוש אצלכם באתר "טוב תודה" אחר בעל מקצוע בתחום האינסטלציה, נעזרתי בהשוואות המחירים שבאתר כדי לדעת כמה התיקון יעלה לי ובהמלצות החמות והדירוגים כדי לבחור את הבעל המקצוע הנכון. קראתי חוות דעת טובות על יוסי "י.א אינסטלציה 24 שעות", שוחחתי איתו בטלפון, הסברתי לו שמדובר בנזילת מים מהניאגרה וביקשתי הערכת מחיר לגבי התיקון. יוסי נתן לי מראש טווח מחירים שתאם את המחירון באתר והחלטתי לסגור איתו את העבודה - יוסי הגיע אליי תוך פחות משעה מהרגע שדיברנו ע"מ לתקן את הנזילה בשירותים.
לאחר בירור קצר יוסי זיהה שהאטם לא תקין וביצע החלפה של הגומייה האוטמת: הוא פתח את מכסה הניאגרה, על מנת לרוקן את הניאגרה ולהשאירה ריקה, הוא סגר את הברז מחוץ לניאגרה, הדיח את המים עד לריקון הניאגרה, פירק את המנוף של ידיות ההדחה, פירק חלק מהמנגנון והגיע לגומייה האוטמת וביצע החלפה שלה בחדשה. בסיום התיקון יוסי פתח את הברז של הניאגרה ונתן לה להתמלא ווידא שהנזילה פסקה.
הודיתי ליוסי על השירות, הוא היה אדיב מנומס וממש מקצועי, המחיר כמו שציינתי היה הוגן, הוא לא ניסה להקפיץ את המחיר ועמד בטווח המחירים שסוכם ואם תהיה לי בעיית אינסטלציה בעתיד אשמח להזמינו שוב.
אלכס.

, מאי 2016

אני מאוד מרוצה מהשירות המקצועי והמהיר של יוסי, מדובר באינסטלטור אמין, הוא הבטיח להגיע מהר וכך היה, הוא גם פתח ממש בקלות את הסתימה - ממליצה בחום!
חיפשתי באינטרנט אינסטלטור טוב במחיר הוגן שיטפל לנו בסתימה בכיור המטבח. את יוסי "י.א. אינסטלציה 24 שעות" מצאתי דרך חיפוש באינטרנט ושוחחתי איתו לגבי מחיר לפתיחת סתימה, יוסי נתן לי טווח מחירים והיה ממש הוגן ביחס לאינסטלטורים האחרים שנקבו במחירים גבוהים מדי. הוא אמר שיוכל להגיע בשעה שנוחה לי ולטפל בעניין.
יוסי הגיע בשעה שקבענו עם כל הציוד הנחוץ וניגש ישר לעבודה. הוא עבד בזריזות, בלי לנפח את המצב ובאמצעות ציוד מקצועי שחרר את הסתימה. הסתימה נפתחה ויוסי ביצע בדיקה שהמים יורדים כמו שצריך. בסיום השירות, יוסי עמד בטווח מחירים שסיכמנו מראש, השירות היה מעולה, אדיב ומקצועי וללא ספק אשתמש בשירותיו גם בעתיד!
שרית.

, פברואר 2016

הייתי מאוד מרוצה מהשירות של יוסי "י.א אינסטלציה 24 שעות", מדובר באינסטלטור מקצועי שירותי, גובה מחירים הוגנים ומבצע עבודה יסודית ומקצועית, בעל מקצוע מומלץ. יצא לי להזמין את יוסי פעמיים לבצע עבודות הקשורות באינסטלציה. בפעם הראשונה הזמנתי אותו דרך האתר שלכם. הייתה לנו בעיה עם הניאגרה של השירותים וחיפשתי אצלכם אינסטלטור מומלץ. יוסי מצא חן בעיניי והרמתי טלפון שיגיע למקום ויראה במה מדובר. הוא הגיע בשעה שקבענו איתו, בדק את העניין ונתן הצעת מחיר הוגנת על החלפת חלק מסוים בניאגרה ומצוף שכן הייתה נזילה. המחיר היה ריאלי (בדקתי את זה עם אינסטלטור נוסף) והוא ביצע עבודה מאוד מקצועית וכמובן בסיום העבודה נתן חשבונית מסודרת.
הייתי מרוצה מהשירות שלו, לכן בפעם השנייה שהייתה לי בעיה עם דוד השמש, ישר הרמתי אליו טלפון - שאלתי אותו לגבי המחיר, הוא אמר לי שזה תלוי במורכבות ונתן טווח מחירים וחשבתי שהמחיר יהיה הגיוני. יוסי הגיע בזמן, בחן את דוד השמש בצורה יסודית ועלה דיי מהר על הבעיה, הוא הסביר לי שיש צורך להחליף גוף חימום שהיה מלא אבנית והתקלקל ובנוסף היה צורך גם להחליף תרמוסטט שגם יצא מתפקוד. גם הפעם המחיר היה הוגן ונתתי אור ירוק לבצע את התיקונים. יוסי פתח את החלק התחתון בדוד, ביצע החלפה של גוף החימום והתרמוסטט, ניקה את האזור מאבנית וסגר. הדוד כעת עובד מצוין ומחמם את המים ללא שום בעיה.
מבחינה מקצועית, יוסי היה בסדר גמור, ההתנהלות שלו תקינה, הוא הגיע בזמן, ופתר את התקלות באופן מקצועי. מעבר לזה הוא גם זמין מאוד, עונה לטלפונים לאסמסים וכו'... ניתן לסמוך עליו ואני בהחלט ממליץ בחום.
אוהד.

, פברואר 2016

יוסי ביצע אצלנו עבודה מקצועית ומהירה, הוא לא עיכב אותי עם העניין, הגיע באופן מסודר וגבה מחיר הוגן, התרשמתי לטובה. פניתי ליוסי "י.א אינסטלציה 24 שעות" דרך האתר שלכם, חיפשתי אינסטלטור שיגיע לבצע החלפת אסלה ומיכל הדחה. קראתי אצלכם באתר המלצות על העסק שלו ופניתי אליו בלי שיכולתי לדעת איזה סוג שירות אקבל מאחר ובסך הכל לא היכרתי אותו.
כל מה שיש לי להגיד זה שהופתעתי לטובה. יוסי בעל מקצוע לעניין, הסברתי לו מה העניין, הוא קבע איתי מחיר בטלפון, מחיר סביר, קבע איתי שעה והוא דייק והגיע בול על הדקה שקבענו! יוסי ניגש ישר ולעניין אל העבודה בלי להתמהמה, פירק את האסלה הישנה ואת הניאגרה, לאחר מכן ניקה את הרצפה, ביצע קיבוע של האסלה החדשה למקום, ווידא שהיא אטומה הרמטית, לאחר מכן ביצע חיבור של הניאגרה לצינור האסלה וחיבר ברז מים, קרא לי שאראה גם שהכל בסדר, ניקה וטאטא מה שהיה צריך, השאיר חדר שירותים נקי ומסודר ובאמת האסלה מקובעת למקום כמו שצריך.
אם בעתיד אצטרך שוב עבודות אינסטלציה אפנה אליו שוב, הוא עשה עליי רושם מקצועי, בלי להתברבר ולהימרח, בא, נתן עבודה כמו שסיכמנו, גבה את התשלום שסיכמנו והלך.
מוטי.

, דצמבר 2015

י.א. אינסטלציה 24 שעות פשוט מומלץ בחום מחיר מעולה שירות מהיר ואמין והכי חשוב מקצועי שחבל על הזמן! חיפשתי באינטרנט אינסטלטור טוב במחיר הוגן שיטפל לנו בסתימה בכיור המטבח. את יוסי "י.א. אינסטלציה" מצאתי דרך חיפוש באינטרנט ושוחחתי איתו לגבי מחיר לפתיחת סתימה בכיור מטבח ואולי החלפת סיפון וצנרת מתחת, יוסי נתן לי טווח מחירים והיה ממש הוגן ביחס לאינסטלטורים האחרים שנקבו במחירים גבוהים מדי. הוא אמר שיוכל להגיע בשעה שנוחה לי ולטפל בעניין.
יוסי הגיע בשעה שקבענו עם כל הציוד הנחוץ וניגש ישר לעבודה. הוא עבד בזריזות ובאמצעות ציוד מקצועי שחרר את הסתימה. הסתימה נפתחה ויוסי ביצע בדיקה שהמים יורדים כמו שצריך, ראינו שבאמת יש צורך בהחלפת כל הצנרת והסיפון מתחת לכיור שהייתה אכולה "ופצועה", המחיר על העבודה היה הוגן ואשרתי ליוסי לבצע החלפה של הצנרת, יוסי ביצע הרכבה מהירה ומקצועית וכמובן שלא עזב עד שהכל היה מותקן כהלכה.
בסיום השירות יוסי ניקה וסידר אחריו, עמד בטווח מחירים שסיכמנו מראש, השירות היה מעולה, אדיב ומקצועי וללא ספק אשתמש בשירותיו גם בעתיד.
עמית שמעון.

, אוקטובר 2015

חיפשתי באינטרנט אינסטלטורים שיטפלו בסתימה שגרמה למים לעלות ולצוף בכיור המטבח. נעזרנו באתר שלכם, קראנו חוות דעת ומצאנו כמה אופציות. התקשרנו לקבל הצעת מחיר - כולם היו מאוד נחמדים אבל בסופו של דבר בחרתי ביוסי "י.א. אינסטלציה 24 שעות" שנתן לי את הצעת המחיר הטובה מבין כולם.
שוחחנו איתו בטלפון לגבי מחיר לפתיחת סתימה, הוא נתן לנו טווח מחירים והיה ממש הוגן ביחס לאינסטלטורים האחרים שנקבו במחירים מעט גבוהים לטעמי. הוא אמר שיוכל להגיע באותו היום ולטפל בזה. יוסי הגיע אלינו כפי שסוכם עם כל הציוד הנחוץ וניגש ישר לעבודה. הוא איתר את הבעיה דיי מהר ופתח את הסתימה, יוסי ביצע בדיקה שהמים יורדים כמו שצריך וגם זרם המים התחזק.
בסיום העבודה הוא סידר וניקה את הלכלוך שיצא במהלך פתיחת הסתימה ועמד בטווח המחירים שסיכמנו מראש, השרות היה מעולה, אדיב ומקצועי, עבודה איכותית ומקצועית - ממליצה בחום!
אורית.

, אוקטובר 2015

הייתי מרוצה מיוסי עד הגג - קיבלתי ממנו יחס מעולה ועבודה מקצועית במחיר הוגן! את יוסי הזמנתי דרך האתר שלכם לתיקון נזילה מברז האמבטיה. מבחינת הזמינות, שוחחתי עם יוסי בטלפון והוא היה מאוד נחמד ואדיב, הסביר לי שהוא יסיים איזושהי עבודה קודמת ויגיע אלי ברגע שיוכל. יוסי נתן לי טווח זמנים ובאמת הגיע בשעות שקבענו והוא אפילו התקשר מהדרך להודיע שהוא מגיע.
מבחינה מקצועית, יוסי הגיע עם הציוד המתאים, איתר ופתר את הבעיה מיידית, את הנזילה הוא סידר צ'יק צ'אק, הייתה איזושהי בעיה בחלק מסוים ויוסי הראה לי את החלק התקול והחליף אותו בחדש והנזילה הפסיקה. יוסי טרח לעשות עבודה כמה שיותר נקייה וגם בתום העבודה, סידר הכל וניקה אחריו. הוא היה מאוד מקצועי, הסביר לי את הפעולות שהוא מבצע ודאג לשתף אותי בעבודה. מבחינת מחיר, יוסי לקח מחיר מאוד הוגן לא הייתה לי הרגשה שהוא מגזים במחיר ושמחתי שנפלתי על בעל-מקצוע הוגן, באמת אין הרבה בעלי-מקצוע הוגנים בשוק העבודה הישראלי. סה"כ יצאתי בהרגשה מאוד חיובית, שמרתי את המספר שלו להבא ואני ממליצה עליו בחום!
ציונה.

, יולי 2015

הייתה לי דליפה במטבח והייתי צריך אינסטלטור דחוף. חיפשתי פה באתר לפי התגובות שקראתי והחלטתי להתקשר.
יוסי ביקש שאשלח לו תמונה בוואטסאפ של הבעיה ונתן הצעת מחיר הוגנת. תוך שעה הוא הגיע עם בחור נוסף והם עבדו על הבעיה מכל הלב למרות שלא הייתה פשוטה עד שפתרו אותה ולקחו מחיר בהחלט הוגן! הבטחתי לעצמי לרשום תגובה טובה באתר במידה ואהיה מרוצה, ואכן ממליץ בחום!
כמו שציינתי, פניתי ליוסי דרך האתר בגלל ההמלצות הרבות שכתובות עליו. הסברתי ליוסי שיש לי בעיה עם ברז נוזל ואני מעוניין בהצעת מחיר עבור התיקון, יוסי נתן לי טווח מחירים שזה אמור לעלות וקבענו שהוא יגיע. יוסי הגיע עם איש צוות נוסף בזמן מצויד כלי העבודה, הם פירקו את הברז עלו על הבעיה תיקנו אותה וחיברו את הברז מחדש ובדקו שאין נזילות. הם עבדו בצורה נקייה ומסודרת וכך גם השאירו את סביבת העבודה כשסיימו. יוסי עשה עבודה מצוינת, בזמן ובמחיר טוב, הוא איש מקצועי ובחור נחמד מאד - ממליץ בחום.
שלום עמר.

, יוני 2015

לקח מחיר הוגן. שירות מאוד אדיב וטוב - ממליץ בחום לכל מי שמחפש אינסטלטור מקצועי במחיר שפוי.
הייתה לנו בעיה עם הצנרת בבית, מכיוון שזה היה כבר דיי מזמן, אני לא כ"כ זוכר במה מדובר, אבל אני יודע להגיד שהיה מדובר במשהו לא פשוט ובכל זאת יוסי הצליח לעלות על הבעיה ולתקן אותה לשביעות רצוננו.
ליוסי הגעתי דרך המלצה מפה לאוזן, הוא נתן לי מראש טווח מחירים לטיפול בבעיה, המחירים נשמעו סבירים והזמנתי אותו לתת שירות.
יוסי הגיע כפי שסוכם, כמו שציינתי, בדק את הצנרת באופן יסודי, תוך חצי עשה עלה על מקור הבעיה, הוא טיפל בעניין באופן מקצועי והבעיה נפתרה. שמחתי לקבל ממנו שירות ואיעזר בו שוב במקרה הצורך בעתיד.
עומרי נתנאל.

, יוני 2015

מרוצה ממנו מאוד, השירות היה מצוין אדיב מקצועי ובמחיר הוגן - ממליצה בחום!
הייתה לי בעיה בברז שקשור למקרר והיה צורך להחליף אותו לחדש.
חיפשתי בעל מקצוע מתחום האינסטלציה והזמנתי את יוסי אחרי שראיתי חוות דעת חיוביות של לקוחות באתר.
דיברתי עם יוסי בטלפון והסברתי לו במה מדובר, הצעת המחיר הייתה לטעמי הוגנת מאוד (ביחס למחירים שהציעו לי בעלי-מקצוע אחרים) והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
מבחינת התנהלות העבודה, יוסי היה עשר, עמד בלוח הזמנים, עשה את העבודה במיומנות ובמקצועיות רבה. ההתקנה נראית נהדר כולל אטימה נגד מים והברז הותקן כהלכה.
יוסי גבה תשלום סביר לגמרי ולקח בדיוק מה שסיכמנו עליו מראש. אני הייתי מרוצה מאוד מהשירות שלו ומהיחס המצוין ואני ממליצה עליו בחום.
נעמה.

, יוני 2015

הזמנתי את יוסי האינסטלטור דרך האתר שלכם לפתיחת סתימה שהייתה לי במטבח. יוסי היה זמין לעבודה והגיע במהירות!
מבחינת המחיר הוא היה ממש הוגן ועמד במחיר שהיה כתוב באתר.
יוסי נתן לנו שירות מעולה! הגיע במיידי באותו יום חצי שעה אחרי השיחה לעזרה, איתר דיי מהר את מקור הסתימה ופתח אותה באמצעות מכשור מיוחד ושטיפה של הצנרת, הסתימה הגיעה עד לקו הראשי והייתה די מורכבת.
יוסי פתר את הבעיה והשאיר אחריו נקי ומסודר, הוא עמד במחיר שסוכם והכל בנחמדות ואווירה נעימה - ממליצה בחום!
ענת.

, נובמבר 2014

אנחנו מכירים את יוסי ואבי כבר כמה שנים. הם תמיד: מגיעים בזמן, מחייכים ונותנים שרות מקצועי ויעיל. מאז שהכרנו אותם אנחנו סומכים רק עליהם! וכמובן ממליצים בחום!
כבר שנים שאני עובדת איתם, בחורים מקצועיים, נחמדים, מקסימים ואדיבים. לאורך כל השנים לא הייתה אפילו פעם אחת שהם עזבו בלי להשאיר אותנו מרוצים ושבעי רצון מעבודתם. להיפך מפעם לפעם אני מתרשמת יותר ויותר מהאמינות שלהם, הזמינות, המקצועיות, והיחס הנהדר. אני יודעת שבכל שעה לא צפוייה שחלילה תקרה לנו תקלת סתימה הם יהיו זמינים, יגיעו במהירות עם כל הציוד הדרוש ויעשו עבודה הכי טובה ויסודית שאפשר.
הם מבצעים עבורנו את כל העבודות אינסטלציה בבית. אם זה החלפת ברזים או החלפת צינור ניל שהתפוצץ במטבח או נזילה בניאגרה, תמיד זמינים ומגיעים לתת שירות מקצועי אדיב ומהיר, אין דבר שהם לא מסוגלים להתמודד מולו. גם המחירים שהם גובים סבירים מאוד, לא זול מידי שמנסיוני למדתי שתמיד עולה אחר כך ביוקר, ולא יקר, מחיר הוגן וצודק תמורת עבודתו ונותן בתמורה שירות מעל ומעבר, אני ממליצה עליהם מכל הלב.
מיכל.

, אוקטובר 2014

יוסי ואבי מיליון תודות על התיקון שבצעתם ביעילות גמורה ובמקצועיות ראויה לכבוד רב!! במהירות מרשימה ובנקיון לאחר גמר העבודה!! כבוד גדול על כך!
היה לנו פיצוץ בצנרת הבית והבנתי שעליי להזמין אינסטלטור. נכנסתי אליכם לאתר, קראתי חוות דעת טובות על חברת "י.א. אינסטלציה 24 שעות", שוחחתי עם יוסי בטלפון והוא הגיע יחד עם אבי לראות במה מדובר.
לאחר בדיקה שלהם, הוא מצא נזילה רצינית מאוד בצנרת והיא הייתה מאוד ישנה, לאחר הסבר מפורט של הפעולות ועלותן, החלטנו להחליף את המקטע של הצנרת. יוסי ואבי ביצעו את ההחלפה של המקטע, עבדו יפה ולאחר שסיימו את העבודה, ביצעו בדיקה שהכל אטום ומחובר ושאין נזילות נוספות, אחרי-כן סגרו הכול וניקו את הסביבה.
בסיום העבודה שילמתי ליוסי את הסכום שסגרנו עליו מראש - לא היו בעיות סביב הנושא ובאמת הם עשו אחלה של עבודה. ממליץ בחום.
בכבוד רב, מתן.

, אוקטובר 2014

במוצאי שבת בשעה 20:00 קדחתי חור כדי לתלות מדף ופגעתי בצינור מים בקיר. הצינור התפוצץ כמובן ויצאו מים ללא הפסקה. סגרתי את השעון הראשי של המים וחיפשתי בדחיפות אינסטלטור שיגיע לתקן את הבעיה.
ב-20:15 הגעתי אל "י.א. אינסטלציה 24 שעות" דרך האתר, קראתי חוות דעת טובות והתרשמתי שמדובר בחברה רצינית. יוסי שמע שזה מקרה חירום, עזב הכל והגיע תוך פחות מחצי שעה!!!
יוסי הגיע עם כל הציוד הנדרש, תיקתק את התיקון במהירות, החליף את החלק התקול של הצינור, חיבר חיבור חדש וסגר את הקיר אחריו. בשעה 21:15 יוסי כבר סיים לתקן את הצינור והתקפל ללכת הביתה, בנוסף, הוא לקח על השירות מחיר הנמוך מהטווח שצוין בטלפון!
שירות מעולה, מחיר הוגן למרות השעה המאוחרת, עבודה יפה ונקייה. בטוח נשתמש בשירותיו בפעם הבאה. יוסי תודה רבה!
איתמר חן.

, ספטמבר 2014

הייתה לנו בעיה של סתימה בכיור המטבח, מדובר בסתימה שלא הצלחנו לפתור אותה לבד ולכן הצטרכנו להזמין אינסטלטור מקצועי שיטפל בעניין. נכנסתי לאתר שלכם, חיפשתי אינסטלטורים מאזור מגוריי ועלו לי כמה תוצאות. אחד מהם היה יוסי, הרמתי אליו טלפון בערב, שוחחתי איתו על הבעיה ושאלתי מה טווח המחירים. הוא הסביר לי שאם מדובר בסתימה פשוטה המחיר הוא שונה ואם מדובר בסתימה בקו הראשי המחיר כמובן גבוה יותר. הוא נתן לי טווח מחירים אפשרי מראש וסגרנו שעה. כבר למחרת בבוקר יוסי והשותף שלו הגיעו לתיקון הסתימה.
הוא איתר שהסתימה נמצאת בקו הראשי ולאחר עבודה מהירה ואיכותית גבה תשלום בדיוק בטווח המחירים כפי שסוכם מראש בשיחת טלפון על סתימה בקו ראשי ללא ניסיונות לנפח את עלות התיקון.
מרוצה מאוד וממליץ לאחרים.
ולדימיר.

, אוגוסט 2014

אני רוצה להמליץ על יוסי האינסטלטור - הוא תיקן אצלי בבית פיצוץ שהיה לי בצנרת במהירות ובמקצועיות והכי חשוב - לקח מחיר הוגן!
לפני מספר ימים היה לנו באחד הצינורות בבית פיצוץ והייתי צריך אינסטלטור שיגיע לטפל בעניין בדחיפות.
נכנסתי לאתרים של בעלי-מקצוע ואת יוסי מצאתי אצלכם באתר, היו עליו המלצות טובות - שוחחתי איתו בטלפון, הוא נתן לי טווח מחירים מראש, הבין שהעניין דחוף והשתדל להגיע אלי כמה שיותר מהר.
יוסי הגיע בדיוק בשעה שקבענו וניגש ישר לעבודה, הוא חתך את המקום שבו הצינור התפוצץ, שם חיבור של צינור חדש, הידק ובדק שהפיצוץ נפסק. לאחר מכן יוסי סגר את הנקודה והשאיר אחריו נקי ומסודר. על התיקון הוא לקח לי סכום סביר בהחלט.
הייתי מרוצה מאוד מהעבודה שלו, ולכן אני ממליץ עליו בחום.
חיים.

, אוגוסט 2014

הזמנתי את יוסי דרך האתר שלכם לפתיחת סתימה שהייתה לי במקלחת. יוסי הגיע במהירות, תוך כשעה מרגע שיחת הטלפון שלי איתו - כבר היה אצלי בבית!
יוסי עשה פשוט עבודה מקצועית, פתח את הסתימה בעזרת מכשור חשמלי מיוחד, ועשה שטיפה לצינור בכדי להוציא סופית את הלכלוך שהצטבר שם במהלך השנים.
הוא השאיר את סביבת העבודה מסודרת ונקייה, למרות שזה כרוך בהמון בלאגן. יוסי היה גם ממש הוגן מבחינת המחיר. הרגשתי שהוא מאד כן איתי, ולא מנסה למרוח, וגם מבירורים שעשיתי אחרי כן - התברר לי שבאמת מדובר במחיר סביר, ושהרבה מאד אינסטלטורים, היו לוקחים לי אפילו יותר - עבור פתיחת סתימה שכזאת - כך שבאמת לא יצא לי ביוקר.
אני מתכוונת להיעזר בשירותיו גם בעתיד, וגם לכל מי שיוצא לי לשמוע שמחפש בעל מקצוע - אני ממליצה עליו בחום.
דיאנה.

, יוני 2014

אני ממליצה על יוסי אקלר מכל הלב, התקשרתי בערב בעקבות בעיה אצל אימי בפתח תקווה, מדובר באישה מבוגרת בת 86 הם הגיעו תוך חצי שעה, היו הוגנים ביותר ולקחו מחיר הוגן - אנשים טובים באמצע הדרך!
אמא שלי התקשרה אלי לפני מספר ימים והתלוננה שהיא רואה נזילה מתחת לכיור במטבח, שיוצאים משם מים. מכיוון שמדובר באישה מבוגרת ויש סכנת החלקה מהמים, חיפשתי בדחיפות אינסטלטור מקצועי והוגן שיגיע לראות במה מדובר. ליוסי הגעתי דרך האתר שלכם ומהמלצות שקראתי הסקתי שמדובר באיש מקצוע אדיב והוגן. התקשרתי אליו להסביר את הסיטואציה, הוא התחייב להגיע צ'יק צ'אק ובאמת תוך פרק זמן קצר הרים לי צלצול שהוא בדרך.
לפי דברי אימי, יוסי הגיע עם בחור נוסף, הם בדקו במה מדובר והתקשרו להגיד לי שאין נזילה מתחת לכיור ושמדובר בכלל בברז של מכונת הכביסה שנזל לתחום המטבח. הם החליפו את הברז לחדש, התנהגו לאמא שלי באדיבות ובעדינות ואפילו עזרו לה לנקות את הבית ואף לתלות כביסה שנרטבה. יוסי לקח לה תשלום סמלי על הביקור, היא הייתה מאוד מאוד מרוצה ומבחינתי הם "יצאו צדיקים"!!!!!
נורית אליאס.

, יוני 2014

יוסי בעל מקצוע נהדר, הוא עשה אצלי עבודת אינסטלציה מורכבת - העבודה מאוד מקצועית ואסתטית ואני בהחלט ממליץ עליו.
לפני מספר שבועות הייתה לנו דליפה של מים מבין הרצפות בבית, מדובר בפיצוץ רציני והייתי צריך אינסטלטור שיגיע בדחיפות לראות במה מדובר. נכנסתי לאתר שלכם, קראתי חוות דעת על מספר אינסטלטורים ומבין כולם יוסי נשמע לי הכי אמין, הוא היה זמין להגיע במידית ונתן לי הצעת מחיר סבירה שעמדה על 700-1300 ש"ח (במקרה שמדובר במשהו נקודתי).
יוסי הגיע אלי כעבור חצי שעה וישר ניגש למלאכה. יוסי התחיל להרים בלטה אחר בלטה כדי לגלות את מקור הנזילה, תוך כדי התברר שגודל הנזק הרבה יותר גדול ממה ששערנו, ראיתי במו עיני את הצינור הסדוק לאורך שני חדרים והבנתי שהמחיר יהיה יותר יקר ממה שחשבתי.
לאחר שגילינו את ממדי הנזק, יוסי נתן לי הצעת מחיר מחודשת, אומנם המחיר היה יקר אבל היה מדובר בעבודה מורכבת ממה שחשבנו. על הדרך ביקשתי ממנו להחליף שני ברזים ולהתקין ארון אמבטיה.
מבחינת לוחות הזמנים, יוסי היה עשר, הביא איתו לעבודה פועל נוסף, ביחד הם עבדו מאוד קשה, עקרו את הצנרת הישנה והרכיבו צנרת חדשה לגמרי. בסיום ההרכבה הם החזירו את כל הריצוף והדביקו מחדש כולל רובה בין המרצפות - עשו עבודה מאוד אסתטית ונקייה!!!
יוסי עמד בכל מה שסוכם, הוא התנהל באדיבות ומקצועיות, היה נעים לעבוד איתו ואני ממליץ עליו בחום - עשה עבודה עשר!
אופק, פתח תקווה.

, יוני 2014

אני ממליצה בחום רב על יוסי האינסטלטור, יוסי היה אמין, מקצועי ולקח מחיר הוגן על פתיחת סתימה פשוטה בכיור.
הגעתי אליו לאחר שקראתי עליו המלצות מחמיאות באתר ״טוב תודה״. התקשרתי אליו וכבר בשיחת הטלפון הראשונה התרשמתי כי יש לי עסק עם אדם רציני ומהימן. סיכמתי איתו שיתקשר אליי ברגע שיתפנה ואכן בתום כשעה הוא חזר אליי. ביקשתי כי יגיע לביצוע פתיחת סתימה בכיור המטבח.
יוסי הגיע בזמן שנקבע. כבר בהתחלה התרשמתי שהוא אדם רציני אדיב ואמין. הוא בא מצויד עם מכשור מודרני ועשה עבודה מקצועית ביותר תוך שמירה על ניקיון מרבי ובדיקה יסודית לאחר שפתח את הסתימה כי הבעיה אכן נפתרה.
גם המחיר שהוא גבה סביר בהתחשב בהתראה הקצרה. אני ממליצה על יוסי מעל הלב ואמליץ עליו גם לקרוביי וידידיי. אני מתכוונת להשתמש בשירותיו המקצועיים גם בעתיד בשעת הצורך.
טובה.

, יוני 2014

יוסי מחברת "י.א. אינסטלציה" עשה עלי רושם מצוין, הוא הגיע בזמן, הפגין מקצועיות ולקח לי מחיר ממש ממש הוגן!
הייתה לי בעיה עם הצינור של הדוד שמש וחיפשתי איש-מקצוע שיגיע לראות במה מדובר - ליוסי הגעתי דרך חיפוש אצלכם באתר, חיפשתי בעלי מקצוע מאזור המרכז והופיעו לי כמה אופציות וביניהם יוסי שהיו כתובות עליו חוות דעת טובות.
התקשרתי אליו, הסברתי לו במה מדובר והוא נתן לי הצעת מחיר סבירה לפי מה שבדקתי, סגרתי איתו את העבודה לאותו היום, יוסי הגיע בשעה שקבענו, הגיע עם צינור חדש וכל הציוד הנדרש וניגש ישר לעבודה, יוסי חיבר את הצינור לדוד שמש באופן מקצועי, דאג לוודא שהחיבור מוצלח ושאין נזילות.
בסיום העבודה יוסי תיאר לי מה עשה, דרש את המחיר עליו סיכמנו בטלפון, לא ניסה לקחת ממני מעבר למה שסוכם, התנהל ביושר והגינות, בא עשה את העבודה כמו שצריך ולקח מחיר סביר לכל הדעות. הייתי מאוד מאוד מרוצה מהשירות של יוסי ואני ממליץ עליו בחום!
אריאל, תל-אביב.

, אוקטובר 2013

אני מאוד מאוד מרוצה מהשירות של יוסי. עשה אחלה עבודה!
הייתה לנו בדירה סתימה רצינית באזור המקלחת ולא הצלחנו לשחרר אותה לבד. נכנסת לאתר שלכם וחיפשתי מישהו מתאים, שיפתח את הסתימה הזאת. קראנו המלצות טובות על משה ולקחנו אותו לעבודה אחרי שיחת הטלפון.
יוסי הגיע אלינו באותו היום עם הציוד הנדרש לפתיחת סתימות, איתר שתי נקודות סתומות בצינורות שונים במקלחת ופתח אותן באמצעות מכשיר מיוחד שנקרא "ספירלה חשמלית". על הדרך הוא החליף לנו את ברז המים לחדש - עשה עבודה טובה ונקייה.
מבחינת המחיר היה קצת יקר לטעמי (400 ש"ח) אבל סה"כ השירות היה מצוין!
אסף, גבעתיים.

, אוקטובר 2013

אין לי מילים!!! יוסי בן-אדם מדהים!! ואיש מקצוע משכמו ומעלה, לא פוגשים בעלי מקצוע כאלה טובים כל יום.
הייתה לאמא שלי בעיה עם המים בדירה שלה, מדובר באישה זקנה מאוד ולכן אני לקחתי על עצמי את הטיפול בתקלה. נכנסתי לאינטרנט לאתר שלכם "טוב תודה" וחיפשתי אינסטלטורים מאזור המרכז. היו כמה אופציות, אבל דף העסק של יוסי הכי "קרץ" לי, ההמלצות היו כנות וחיוביות ולכן החלטתי להתקשר אליו ולבקש ממנו שיגיע אל אמי לבדוק מה ניתן לעשות. הסברתי לו שמדובר באישה מבוגרת, הוא היה נשמע עדין וחברמן והרגשתי שהוא מתאים ל"משימה".
יוסי הגיע אל אמי בדיוק בשעה שקבענו איתו ונתן לה שירות יוצא מן הכלל, פשוט התייחס אליה כמו אל אמא או סבתא שלו, בכבוד!! הסביר לה בסבלנות מה הבעיה וכיצד הוא מטפל בה.
יוסי החליף את הצינור המדובר בצינור חדש, שבר את הקיר בשביל להגיע אליו ולאחר שסיים, פינה את הצינור הישן וסגר את הקיר מאוד מאוד יפה כולל צבע! מבחינת המחיר היה לי שווה כל שקל שהוצאנו עליו! אין נותן שירות יותר טוב מיוסי! באמת! ממליצה בחום.
חן, תל אביב.

, אוקטובר 2013

שלום וברכה!
שמי איתי ואני גר בדירה שכורה באזור המרכז. הייתה לנו בדירה בעיה באספקת המים בגלל נזילה מצינור המים שנמצא מחוץ לדירה, שאחראי על הובלת המים לתוך הדירה. סיפרתי על כך לבעלת הדירה, היא ביקשה ממני למצוא בעל מקצוע והיא תהיה אחראית על הכסף.
נכנסתי לאינטרנט, ראיתי את האתר שלכם והחלטתי להיכנס ולבדוק חוות דעת על אינסטלטורים באזור המרכז. קראתי חוות דעת מצוינות על יוסי מחברת "י.א אינסטלציה 24 שעות" והרמתי אליו טלפון. בדקתי איתו, שהמחיר שהוא לוקח לא מופקע והפניתי אותו לבעלת הדירה לשם הצעת מחיר. הם סגרו בניהם את התעריף ואיתי הוא קבע יום להגיע ולהחליף את הצינור.
יוסי הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו, הוא פירק ממש בזריזות את הצינור הישן וקיבע במקומו צינור חדש. בדקנו את זרם המים - הכל היה תקין וההתקנה בוצעה באופן טוב ומקצועי. יוסי עשה עבודה נקייה והיה מאוד חביב ונחמד. לגבי המחיר, לא שמעתי תלונות מבעלת הדירה וכנראה שהכול היה בסדר.
איתי, תל אביב.

, אוגוסט 2012

כשנזלו מים מהניאגרה בכיוון ההפוך מהמקובל, כלומר מבפנים החוצה, חיפשתי אינסטלטורים באינטרנט וכשהגעתי לאתר הזה קראתי המלצות, ראיתי את ה "24 שעות" בשם העסק והחלטתי להזמין את יוסי.
יוסי הגיע עם הפועל, הם ניגשו לבדוק את התקלה. אני דאגתי כי חשבתי שאני אצטרך להוציא חצי מהמשכורת שלי על התקלה לצורך החלפת כל הניאגרה אבל יוסי הרגיע אותי ואמר שאפשר לפתור את זה בהחלפת גומיות אטמים והעלות היא "רק" 150 שקלים.
יוסי הגיע בזמן, איתר את התקלה ולא ניפח אותה סתם כנ"ל גם לגבי המחיר. הם עבדו בערך עשרים דקות והגיעו מוכנים לכל מצב עם חלקים חלופיים וכלי עבודה. החבר'ה עבדו נקי ומסודר, יוסי דאג להסביר לי מה הוא עושה ושאני מבין ובסוף התיקון בדק שהניאגרה אטומה ולא נוזל מים ממנה.
אני ממליץ מאוד על יוסי מי.א. אינסטילציה, שמחתי מאוד מהתוצאה שחסכה לי הרבה כסף, קיבלתי שירות מצויין הוא היה ממש נחמד ואני בהחלט אזמין אותו שוב. אני ממליץ עליו לכל מי שמחפש אינסטלטור שמבין מה הוא עושה ואפשר לסמוך עליו.
מומלץ בחום ובאהבה.

יוסי מבני ברק

, דצמבר 2011

הבניין שלנו הוא מאותם הבניינים שיש לו ביוב משלו, שאינו מחובר לביוב של העירייה, דבר הגורם לסתימות חוזרות ונשנות כל כמה זמן.
כמו שאתם מתארים לעצמכם זהו מצב מאוד לא נעים, ולכן החלטנו לשים לזה קץ.
אל יוסי מ" י.א. אינסטלציה 24 שעות" הגעתי בעקבות חיפוש באתר "טוב תודה", בעזרת ההמלצות הרבות והחמות שנכתבו עליו החלטתי ליצור איתו קשר.
כבר בשיחת הטלפון יוסי היה נשמע אמין מקצועי ולא פחות חשוב זמין לעבודה, כי בבניין שוב הייתה סתימה.
יוסי הגיע לעבודה יחד עם אביו, העבודה נמשכה מבוקר עד ערב במשך יום אחד, בה הם חיברו את הביוב שלנו בבניין לקו הביוב של העירייה.
במהלך עבודתו יוסי הסביר לנו מה עליו לעשות, הראה לנו כי הצינורות בהם הוא משתמש הם בעלי תו תקן ובעצם עשה עבודה יסודית ומקצועית.
בשעה טובה אני יכול לומר כי אין יותר סתימות ויש לנו שקט בבניין, כולנו מרוצים מאוד מיוסי ושבעי רצון מעבודותו.

ממליץ עליו בחום,
אלי מת"א.

, דצמבר 2011

את יוסי אני מכיר כשנה, ובכל פעם שאני מזמין אותו לבצע תיקון זה או אחר אני מופתע מחדש מידיו הטובות.
אני לא מכיר בעלי מקצוע רבים שנאמנים ללקוחותיהם בצורה שכזו, ואילו יוסי עושה את עבודתו מכל הלב, באחריות ובמקצועיות רבה.
בכל פעם שאני מזמין את יוסי, הוא עומד בזמנים, במידה ומאחר הוא מתקשר לעדכן על מנת שלא אחכה לשווא, הוא מגיע עם כל הציוד ניגש לעבודה ותוך מספר דקות מוצא את הגורם לבעיה ופותר אותה בצורה הטובה ביותר.
בפעם האחרונה שקראתי לו זה היה לשם תיקון נזילה בצנרת של הבניין ונזילה בצנרת של הביוב, שוב יוסי הגיע בזמן, איתר את הבעיה ותיקנה תוך מספר דקות. המחירים שיוסי גובה הם סבירים לחלוטין, אני כל כך סומך עליו, שכבר איני שואל מראש על מחיר עבודתו. אני מרוצה מאוד מעבודתו המקצועית והמסורה.

בברכה,
עמנואל מרמת גן.

, ספטמבר 2011

אינסטלטור טוב מודדים ע"פ הזמינות שלו והמקצועיות שלו.
את יוסי מי.א. אינסטלציה 24 שעות הכרתי לאחר שהתגלתה סתימה בכיור שבמטבחי.
כמובן שניסיתי לתקן את התקלה בעצמי, אך כשראיתי שאיני מצליח הבנתי כי אני צריך להשיג איש מקצוע באופן בהול לפניי שהסתימה תתפשט לנזילה ברחבי הבית.
הקשתי ב"גוגל" אינסטלטור והגעתי לאתר "טוב תודה".
התקשרתי לשנים, אך הם לא היו זמינים להגיע בשעות הקרובות ולכן המשכתי לחפש עד שהגעתי ליוסי. מי.א. אינסלטציה 24 שעות.
כנראה ששמו אכן מאפיין את עבודתו, כי יוסי אכן זמין 24 שעות.
יוסי הגיע מספר שעות לאחר שניתקנו את השיחה, והחל לטפל בסתימה. הוא הצליח לפתוח את הסתימה בעזרת מכשיר ספירלה חשמלית. בזמן שהוא פותח את הסתימה הוא מסביר לי ממה יכולה לנבוע הסתימה ומה יש לעשות להבא במקרים דומים.
את עבודתו הוא סיים מהר מאוד, וכמובן שדאג לנקות אחריו ולא להשאיר כתמים מיותרים.
יוסי הפגין אמינות רבה, הרגשתי שהוא לא מנסה ל"מרוח" אותי כמו רוב בעלי המקצוע.
אני שמח שהייתה לי הזדמנות להכיר איש מקצוע אמין ומסור לעבודתו.
ללא ספק שבמקרים הבאים אני לא אנסה לפתור את התקלות בעצמי ומיד אתקשר ליוסי.

תודה,
אנדרי מרמת גן

, יוני 2011

את יוסי מחברת "י.א אינסטלציה" לא הכרתי לפני כן. זאת הפעם הראשונה שיצא לי להזמין אותו דרך חיפוש שעשיתי באתר (חיפשתי אינסטלטורים). אני חייב לציין שאצל יוסי - מאד התרשמתי הן מהרמה האישית של הבן-אדם והן מהרמה העבודתית-מקצועית. בחור שהוא בהחלט משכמו ומעלה, ואני שמח על כך שנוצר ביננו החיבור.
אל יוסי קראתי, לאחר שעשיתי שיפוץ חלקי בבית (במטבח ובסלון) והצטרכתי בעל מקצוע שיתקין לי צינור ניקוז חדש מהכיור שבמטבח למטה (אנחנו גרים בקומה שלישית) וכן יחבר את מערכת הניקוז הביתית למערכת הביוב המרכזית של כל הבניין.
לפני הכל, יוסי הראה רצינות בכך שקודם כל בא להיפגש איתנו. ישב איתנו, ראה את סוג העבודה המדוברת, הסביר לנו איך היא תבוצע ונתן לנו הצעת מחיר. יוסי לא ניסה ללחוץ או משהו... אמר שמה שנחליט נחליט, ואם אנחנו רוצים בו שנהיה איתו בקשר. אהבנו את הגישה החיובית של יוסי ואת הרצינות שהראה. כל אלו הם מה שהביאו אותנו באמת בסופו של יום, לסגור דווקא איתו.
משך העבודה לקחה ליוסי יום עבודה אחד (כמה שעות). הוא התקין צינור חדש לניקוז של הבית, שם ברכת ניקוז חדשה, וחיבר את המערכת שלנו למערכת המרכזית של כל הבניין. יוסי עשה את העבודה במהירות ובמקצוענות, וגם המחירים - יצאו, לא פחות ולא מעבר למה שהתחייב לנו מראש.

דוד
מבני ברק

, יוני 2011

פניתי לחברת "י.א. אינסטלציה" בעקבות סתימה שנוצרה לי בבית. מדובר היה בסתימה שנחשבת "קשה" ו"בעייתית" - ככה לפחות לדברי שני אינסטלטורים קודמים, שהזמנתי לפני י.א. אינסטלציה, שניסו לפתור את הבעיה אך לא הצליחו.
נאמר לי שיש צורך במקרה שכזה, לא באינסטלטור רגיל ופשוט, אלא בחברה מיוחדת שההתמחות שלה זה פתיחת סתימות ביוב. אינסטלטורים שהיו אצלי ואבחנו את הבעיה לפני זה, קבעו שמדובר בבעיה של עץ שהחדיר את שורשיו לתוך מערכת הביוב. אמרו לי שיש לפנות את שורשי העץ מתוך המערכת עם ציוד מיוחד, ואז לנקות ולחטא את כל הביוב.
התקשרתי לחברת "י.א אינסטלציה 24 שעות", לאחר שקראתי בכרטיס העסק שלה, שהיא נותנת מענה לכזה סוג של בעיות. בשיחת הטלפון עם יוסי - הבעלים, הבנתי שיש לו את הציוד הנדרש לשם כך, והחלטתי להזמינו.
יוסי הגיע בהתראה ממש קצרה - תוך שעה לערך, הוא הבטיח שיהיה אצלי בבית ואכן כך קרה. יוסי הגיע עם עוד עוזר שלו. בהתחלה הם ניסו לפתור את הבעיה מתוך הצנרת שנמצאת בתוך הבית. משראו שזה לא הולך, פנו לטפל בביוב. יוסי והעוזר שלו עשו עבודה מקצועית וטובה. ראיתי במו עיניי, איך הם משתמשים במכשירים מיוחדים, מלכלכים את ידיהם ועובדים קשה ובאינטנסיביות - כדי שבאמת תיפתר לי הבעיה!
לגבי המחיר של העבודה - המחיר שצוות "י.א אינסטלציה" לקח, היה בדיוק כפי שנאמר לי בטלפון: 750 ש"ח. המחיר הזה כלל את הביקור, שעות העבודה, וכל המיכשור שהם היו צריכים להביא במיוחד. לא בדקתי יותר מדי מחירים כדי להשוות אליהם - אם לקחו זול או יקר, אבל אני מאמינה שביחס לעבודה ולמאמץ שהם השקיעו, הם לא דרשו ממני מחיר מוגזם.
החלטתי לפרסם גם אני המלצה על "י.א אינסטלציה" כי הם באמת סיפקו לי שירות טוב. לדעתי, זה הכרחי ללקוחות כמוני, שנתקלים בבעיות מהסוג הזה ולא יודעים מה לעשות - לדעת שיש חברות אמינות וטובות שיכולות באמת לעזור. לי, בכל מקרה, ההמלצות שרשמו אנשים אחרים על החברה הזאת, ממש עזרו בבחירתה. אחרי שבדקתי וניסיתי - גם אני מצאתי את "י.א. אינסטלציה" כחברה אמינה, מומלצת וטובה!

בתודה
מיכל

, יוני 2011

לפני חודש, נשברה לי בחדר שירותים, האסלה - קראתי לבעל מקצוע והוא התקין לי במקום אסלה חדשה. כנראה שהבעל מקצוע ההוא לא עשה עבודה "מדהימה" (בלשון המעטה)... לא עברו כמה שבועות, והאסלה החלה להתנדנד ולזוז ממקומה (יש לציין, אגב, ששילמתי לאותו בעל מקצוע, כסף רב בזמנו על ביצוע העבודה!).
החלטתי לא לקרוא לבעל מקצוע ההוא בשנית, ופניתי לחפש אינסטלטור חדש. הגעתי לחברת "י.א אינסטלציה", שרשומה אצלכם באתר. דיברתי עם בחור בשם יוסי, שעשה רושם של איש מקצוע הגון שמוכן לקחת על עצמו את העבודה (קראתי עליו לפני כן את ההמלצות והם עשו עליי רושם טוב).
יוסי הבטיח לי שיגיע אליי, לתקן את האסלה, בשעות הצהריים של היום שלמחרת. יום אחרי - שעה 14:00 הופיעו אצלי בדלת שני בחורים נחמדים: יוסי ועוד עוזר שלו. שניהם חיזקו את האסלה הרופפת עם ברגים לתוך הקרמיקה. בנוסף, הם גם עשו איטום סיליקון מסביב כדי לחזק וכדי למנוע נזילות. עשו עבודה מהירה וטובה, שבאה לידי ביטוי בכך שלא שברו או עשו נזק בכלל לרצפת הקרמיקה. גם את המעט לכלוך, הקפידו לנקות אחריהם מיד בסיום העבודה (לא הייתי צריך אפילו לבקש הם - הם ביקשו ממני מטאטא וסמרטוט רצפה, וניקו ישר!). מחיר כל העבודה הסתכם ב - 300 ש"ח, בדיוק כמו שהתחייבו לי בטלפון.

ממליץ עליהם מאד,
משה ממו

, פברואר 2011

חברת י.א אינסטלציה הוזמנה על-ידי (דרך האתר) לביצוע של עבודה - תיקון נזילה תת רצפתית במרפסת.
בעל המקצוע הגיע כמתוכנן, ביום ובשעה שסיכמנו. גם את עבודת התיקון הוא עשה בצורה מאד מקצועית ומבלי "לפרק" יותר מדי את הבית... לאחר שאיתר את המיקום המדויק של מקור הנזילה, הוא פירק סה"כ שלוש בלטות, הוציא את מקטע הצינור שהיה בעייתי, והתקין במקומו קטע צינור חדש. העבודה לקחה לו בערך זמן עבודה של קרוב לשעתיים (כיוון שלקח לו קצת זמן עד שאיתר בדיוק מאיפה הנזילה מתחילה), ועל זה המחיר ששילמתי לו יצא בסביבות 2000 שקלים.
מבדיקות שעשיתי קודם לכן באתר, שיערתי שזה גם פחות או יותר יהיה המחיר, (ההשוואת מחירים עזרה לי לקבל קנה מידה לגבי עלות של העבודה). סה"כ - חברת י.א אינסטלציה היא חברה יעילה, מקצועית וטובה. פתרו לי את הבעיה, בצורה מצויינת - כך שבשורה התחתונה אין לי כלפיהם שום תלונות.

, ינואר 2011

לפני כשבועיים, הייתה לי בעיה של סתימה בשירותים (המים שבאסלה עלו על גדותיהם ופשוט לא הצליחו להתנקז...). היות ולא הכרתי שום איש מקצוע, פניתי לחפש מישהו באינטרנט - שם הגעתי לאתר טוב תודה, ובאתר - מצאתי את הטלפון של "י.א אינסטלציה", שעשה בעיניי את הרושם הכי טוב - גם מבחינת המחירים הטובים שפירסם, וגם בזכות ההמלצות הטובות שרשמו עליו.
התקשרתי לטלפון שהופיע באתר, וענה לי יוסי - הבעלים. הסברתי לו מה הבעיה, ותוך פחות משעה הוא כבר הגיע.
בסתימה הוא טיפל לי בפחות מחמש דקות. בנוסף גם שפך לי לאסלה חומר מיוחד שמונע סתימות עתידיות, ולבקשתי - גם העביר ספירלה בכיור של המטבח, היכן שהמים קצת התקשו בלהתנקז.
עבור הכל לקח לי מחיר של ביקור, שיצא 250 שקלים - מחיר ממש סבבה בהתחשב בעבודות "אקסטרא" שעשה עבורי.
עשה עליי בהחלט רושם של בן-אדם הגון, וכל הסיכויים שאשתמש בו גם בעתיד - אם אתקל בבעיות דומות נוספות.

, ינואר 2011

יש לי צנרת ישנה "לא משהו" בבית שבו אני גרה... אחת לחודש לפחות, יוצא לי להזמין אינסטלטור כדי לפתוח סתימה - שמתגלה, כל פעם במקום אחר של הבית... הפעם היה לי הצורך באינסטלטור שיגיע ויפתח לי סתימה בכיור של המטבח.
דרך האתר שלכם, יצא לי לאתר את העסק של "י.א אינסטלציה" - קרצו לי מאד המחירים הזולים שהוא מפרסם, ורציתי לבדוק אותו.
יוסי האינסטלטור היה ממש ממש נחמד. הגיע גם ממש כמו שקבענו (להבדיל מכל מיני אינסטלטורים אחרים שתמיד הייתי מוצאת את עצמי יושבת בבית ומחכה להם שעות). את הסתימה שהייתה בכיור הוא פתח באמצעות ספירלה חשמלית, ושילמתי לו על כך 250 ש"ח.
רק לצורך השוואה - אציין, שפעם יצא לי להזמין אינסטלטור דרך החברת ביטוח של הדירה, שיעשה לי בדיוק את אותה עבודה - גם כן פתיחה של סתימה ע"י ספירלה חשמלית - ולו יצא ששילמתי 500 ש"ח (!) - כך שיוסי באמת התגלה כזול, וגם מאד הוגן והגון.
כל הסיכויים שגם אשתמש בו לפעמים הבאות כשתהיה לי סתימה.

ממליצה!
יפית

, אוקטובר 2010

נזלו לנו בבית המון מים מהתקרה... חשבנו שאולי מדובר באיזה פיצוץ של צינור ראשי, וקראנו בדחיפות ליוסי מ"י.א. אינסטלציה" כדי שיבוא לבדוק (יש לציין שזה לא פעם ראשונה שאנחנו פונים אליו. מדובר כבר בפעם שנייה - לאור ניסיון מאד טוב שהיה לנו איתו, כאשר הזמנו אותו בפעם הראשונה גם כן דרך האתר).
יוסי היה מאד בסדר והגון איתנו - לאחר שעשה כמה בדיקות (אפילו מבלי לשבור קירות או בלטות) - פסק שהצנרת תקינה, ושבסה"כ מדובר בנזילה שהיא מהמזגן. הוא המליץ לנו לפנות לטכנאי שמבין - ולקח מאיתנו תשלום אך ורק על ביקור.
אני בטוחה שאינסטלטור אחר כבר היה מפרק לנו חצי מהבית, וקובע שצריך להחליף גם חצי מהצנרת...
מאד מרוצה - בהזדמנות זו גם רוצה לאמר, שאחרי שגיליתי את יוסי האינסטלטור באתר הוא נהפך די לאינסטלטור הקבוע אצלנו בבית (לפעמים אני ובעלי גם מתייעצים איתו לגבי כל מיני עניינים ונושאים אחרים והוא עונה בשמחה).
איש לבבי וגם מאד מקצועי - ממליצה עליו בחום!

, יולי 2010

יוסי אקלר מ"י.א. אינסטלציה" - הוא בן אדם רציני, מאד הרשים אותי לטובה גם במקצועיות וגם באחריות שלו. ביצע אצלי אומנם בנתיים רק עבודה אחת, אבל ללא ספק אני אשמח לקרוא לו שוב!!
תיקן אצלי בדירה בעיה של סתימה בכיור של המטבח, ובנוסף גם ביצע החלפה של צנרת שסבלה מקורוזיה בחדר אמבטיה, וגרמה לנזילה.
הוא בן-אדם מקצועי, שבאמת רואים עליו שהוא רוצה לעבוד - לא קובע איתך שעה ומבריז, אלא באמת מגיע, ובזמן! עובד, ומטפל בבעיה עד הסוף, וגם לוקח מחירים לא מאד גבוהים!
כשתיקן לנו את הבעיה של הנזילה בחדר אמבטיה, ופירק לנו את הבלטות בשביל לטפל בצנרת - לא היינו צריכים לרדוף אחריו חודשים כדי שיבוא לסגור לנו מחדש את הריצוף (כפי שקרה לנו בעבר עם בעל מקצוע אחר). הוא ביוזמתו, התקשר אחרי שבועיים, כשהנזילה קצת התייבשה, קבע איתנו מועד לביקור נוסף, בא עם ריצוף זהה לשלנו, התקין אותו, וסיים את העבודה!!
היינו מאד מרוצים!! כפי שאמרתי, נשמח להזמין אותו גם בעתיד, ובנתיים אנחנו ממשיכים להמליץ עליו לכל אחד, שאנחנו רק שומעים שצריך אינסטלטור.

, יוני 2010

ממליץ עליו בחום!! הגיע מהר, איתר את הבעיה מהר, ותיקן אותה מהר!! היה מדובר בנזילה בברז במטבח. תוך חצי שעה מהרגע ששוחחתי איתו הוא כבר הגיע. תיקן את התקלה ממש במקצועיות, וגם ממש בזריזות יש לציין. למרות שהבעיה התבררה כיותר חמורה מאשר מה שתיארתי בטלפון הוא גבה ממני בדיוק את המחיר שסוכם בטלפון - 150 שקלים סה"כ.
למרות שזו פעם ראשונה שהשתמשתי בשירותים שלו, עשה עליי בהחלט רושם מצוין - בחור אמין מאד ומקצועי מאד. לא ניסה למרוח אותי, לא ניסה להמציא לי סיפורים, ובעיקר לא ניסה להכניס אותי לכל מיני תיקונים או הוצאות מיותרות, כמו שבעלי מקצוע לפעמים נוטים לעשות!! פשוט היה ישר ולעניין!!
אני ממליץ עליו בחום, ואשמח לקבל ממנו שירות גם בעתיד!!

, יוני 2010

יוסי הגיע ממש מהר , איש שירות מקוצעי ואמין , זאת סתימה שחזרה על עצמה כמה פעמים ,אינסטלטור אחר אמר לי שצריך להחליף את כל הקו ,אבל יוסי שהגיע וראה אמר לי לא לדאוג וסידר את במקצועויות רבה . ממליץ בחום.!!!

, יוני 2010

הגעתי ליוסי האינסטלטור, דרך אתר טוב תודה. זאת היא הפעם הראשונה, שאני מזמין אותו - אבל תארתי לעצמי שמדובר במישהו אמין, אחרי שקראתי את כל ההמלצות הטובות שרשמו עליו באתר.
יוסי באמת לא איכזב!! הגיע בזריזות שאין לתאר!! תוך חצי שעה מהרגע שדיברנו - כבר היה אצלי עם הכלים לתקן את הבעיה.
על הדרך, גם איתר נזילה שהיתה לי בניאגרה, והחליף מצוף.
לקח לי עבור הביקור כ- 400 ש"ח.
באמת שהיתה לי חוויית שירות נפלאה. יוסי עשה רושם מצוין. הוא מאד מקצועי, צ''יק צ''אק הוא יודע לאתר את התקלה ולמצוא לה פתרון, ומה שהכי אהבתי אצלו, זה שגם הוא היה מאד זמין, והגיע הכי מהר שיכל לפתור לי את הבעיה!!
אני ממליץ עליו בחום, ומשוכנע שגם אשתמש בשירותיו בעתיד!!

, מאי 2010

יוסי הוא בעל מקצוע מעולה, תמיד זמין, תמיד נותן מענה, ישר, הגון, ולוקח גם מחירים סבירים ביותר!!
האמת שזו פעם ראשונה, שאני ובעלי קראנו לו שיתן לנו שירות. במשך המון זמן היינו רואים פרסומים שלו במקומון שלנו ברמת גן, וכשגם ראינו שהוא מפרסם באתר, ואחרי שקראנו את כל ההמלצות הטובות שקיבל מלקוחות באתר - החלטנו שהוא שווה בדיקה!
התקשרנו אליו, והסברנו לו שיש בעיה בצנרת (הצינור בחצר התפוצץ, וגרם לשיטפון), ושזה לא סובל דיחוי. יוסי הגיע צ''יק צ''אק, תוך חצי שעה מרגע השיחה. איתר את התקלה, טיפל בה ביעילות, וגם לקח מחיר הוגן.
נראה שעשה באמת עבודה טובה, עד היום, הבעיה לא חזרה!! עשה רושם של באמת בחור אמין, ונשמח לפנות אליו גם בעתיד!!
מומלץ בחום!!

, מאי 2010

יוסי מ"י.א. אינסטלציה" עזר לנו מאד כשהגיע לתקן (בהתרעה קצרה) ברז מים שנזל אצלנו בבית בשירותים, ועשה שיטפון...
לא ידענו מה לעשות והיינו ממש בבעיה. מצאנו את הטלפון של יוסי במקרה באתר, והוא הגיע SOS, תוך חצי שעה לטפל בנזק!!
המחיר שלקח היה מש זעיר, היה גם מאד מקצועי, טיפל בבעיה בכמה דקות, ובכלל עשה רושם של בחור מאד נחמד!!
עזרת לנו מאד!! אנחנו מאד מרוצים!!
תודה רבה לך, ותבורך!!

, אפריל 2010

הזמתי את יוסי לאחר שפרצה שריפה אצלי בחנות ושרפה את הצינור יוסי הגיע והחליף לי את הצינור הסביר לי הכל ועבד יפה ומסודר אני ממש מרוצה ואני ממליץ עליו מכל הלב.!תודה רבה.

, אפריל 2010

הזמנתי את יוסי בשעה 8 בערב לאחר שהגעתי לדירה וכל הדירה שלי הייתה מוצפת מים הגיע אליי מהר מאוד ולאחר שלא הייתה אפשרות לדחות את הנעשה התחיל מיידית בתיקון הפיצוץ עבד נורא קשה אחרי שעה בערך סיים גבה ממני מחיר לפי תעריף יומי ממש אבל ממש אני מרוצה מהמחיר מהעבודה ואני אמליץ עליו בפניי כל מכריי תדה רבה על הכל.!!

, אפריל 2010

חברת י.א אינסטלציה, באה לטפל לי בנזילה שהיתה לי באחד הצינורות שליד שעון המים שבחצר שלי. סה"כ הייתי מרוצה מהעבודה שבוצעה, והנזילה תוקנה.
הדבר היחיד שקצת הפריע לי הוא שהמחיר שהם גבו בפועל, לא ממש תאם את המחיר שפרסמו באתר (יצא קצת יותר יקר...). באתר הם פרסמו עבור עבודה של החלפת קטע צנרת מחיר של 350 ש"ח, ובמהלך העבודה דרשו ממני עוד תוספת של כסף עבור התקנה של ברז חדש שהחליפו. סה"כ המחיר הסופי יצא 450 ש"ח. כשביקשתי מהם להשתמש בקופון ההנחה שהם מפרסמים בכרטיס העסק שלהם באתר (ומקנה 10% הנחה עבור שירות), הם עשו קצת פרצופים, אבל בסוף באו קצת לקראתי.
אין לי תלונות על העבודה שביצעו, סה"כ הם נראים חבר'ה מקצועיים, שעושים את מלאכתם כראוי. קצת חרה לי כל העניין של המחיר - כלומר שמה שהם מפרסמים באתר, לא ממש תואם את הסכום האמיתי שהם לוקחים בסופו של דבר....

, אפריל 2010

איש מקצוע מעולה, בא לבצע אצלנו עבודה של פתיחת סתימה באמבטיה, למרות שהיה ערב חג, והוא היה מעט עמוס.
מבחינת רמת שירות הוא עבד בצורה מצוינת!! מאד יעיל, השאיר אחריו סביבת עבודה נקיה ומסודרת. עבור התיקון לקח לנו תעריף של 250 ש"ח (שזה גם המחיר שהוא מפרסם באתר). באמת אינסטלטור שאפשר לסמוך עליו - אני בטוח אשתמש בשירותים שלו שוב. לקחתי את המגנט שלו והדבקתי על המקרר - כך שמתי שתהיה לי שוב בעית אינסטלציה, או אשמע מחברים שיש להם בעיה דומה - אמליץ להם על י.א אינסטלציה בחום!!

, אפריל 2010

הזמנתי את יוסי, בגלל פיצוץ בצנרת שהיה לי בדירה. פעם ראשונה שהשתמשתי בשירותיו (ראיתי את הפידבקים הטובים שקיבל באתר, והחלטתי שהוא שווה בדיקה...).
יוסי הגיע צ'יק צ'אק. בהתראה של כמה שעות כבר היה אצלי בדירה, עבד בצורה מקצועית, השאיר אחריו סביבה נקיה, ותוך חצי שעה של עבודה כבר היו לי מים בדירה. אהבתי את האופן שבו הוא שיתף והסביר לי בדיוק מה הבעיה ואיך הוא מתכוון לתקן אותה (ולא כמו בעלי מקצוע אחרים פשוט ניגש ישר לעבודה...)
המלצתי עליו גם לחבר שלי, שהיתה לו בעית צנרת דומה. מאד מומלץ!!

, אפריל 2010

הזמנתי את יוסי עבור סתימה בג''קוזי הגיע ממש מהר לעומת אינסטלטור אחר שחיכיתי לו יומיים תוך 10 דקות הוא כבר היה בחוץ ממש מהיר אמין ואחראי תודה רבה.

, אפריל 2010

הזמנתי את יוסי בדחיפות לאחר שכל הדירה שלי הייתה מוצפת הגיע מהר מאוד עלה על הבעיה שבכלל הייתה חור קטן מצינור בשירותיים אמין מאוד ומקצועי המחיר היה נמוך מאוד ממה שציפיתי.ממולץ מאוד.תודה.

, אפריל 2010

אני ואשתי רצינו להודות לך, יוסי, על השירות הטוב שנתת לנו. אתה איש צדיק, עם כוונות טובות, לב טוב, והכי חשוב כזה שיודע לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר!!
קראנו ליוסי כדי להתקין נקודת מים למכונת כביסה חדשה שרכשנו לא מזמן... יוסי והעוזר שלו עזרו לנו להעלות את המכונה לדירה, חיברו אותה למערכת ביוב, ועל הדרך גם ביצעו תיקון נוסף במקרר שלנו (החליפו לו פילטר, משום שכל הזמן היתה בו הצטברות של קרח).
יוסי איש ישר, לא ניסה לעבוד עלינו, לקח מאיתנו בדיוק את המחיר שסיכמנו עליו בטלפון, ואפילו על התיקון שביצע במקרר לא לקח תשלום נוסף!!

אני ואשתי ממליצים עליו בחום!! באמת שקנית אותנו!!
נשמח להשתמש שוב בשירותייך!!
חן מרמת גן

, אפריל 2010

הזמנתי את יוסי עבור פתיחת סתימה הגיעה צ''יק צ''ק ולאחר מיכן סידר לי את הקרח במקרר ממש לב טוב וידיים מקצועיות ממליצה בלב חם קטי מרמת אביב.

, אפריל 2010

הגיע בזמן עלה על הנזילה במדויק באמצעות מכשיר מיוחד ותיקן את הפיצוץ מומלץ מאוד.!!

, מרץ 2010

הוזמן לפתיחת סתימה בקו ראשי בכיור מטבח הגיע מהר עם מכשור חשמלי מומלץ בחום.!!

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

אינסטלטורים

ביקור אינסטלטור
פתיחת סתימות
עבודות אינסטלציה
איתור נזילות מים
התקנת כלים סניטריים

קבלני אינסטלציה

החלפת צנרת מים
שירותי ביוב
התקנת אביזרים לצנרת מים
התקנת נקודות תברואה

התמחויות

אינסטלטורים

ביקור אינסטלטור
פתיחת סתימות
עבודות אינסטלציה
איתור נזילות מים
התקנת כלים סניטריים

קבלני אינסטלציה

החלפת צנרת מים
שירותי ביוב
התקנת אביזרים לצנרת מים
התקנת נקודות תברואה

תאור העסק

"י.א. אינסטלציה" הינה חברת אינסטלציה הפועלת 24 שעות בשירות מיידי במרכז, נותן מענה ופתרון לכל תקלות האינסטלציה הקיימות, שימוש במיכשור חשמלי מתקדם לאיתור נזילות אינסטלציה, חידוש והחלפת קווים, שיפוץ כללי לדירות, הקמת קווי ביוב והסדר עם מוסדות ציבור, וועדי בתים וחברות ביטוח, החלפת כלים סניטריים, החלפת קווי ביוב ומים ועוד. איתור ותיקון נזילות ופיצוצי מים, פתיחת סתימות, תיקון וחידוש קווי מים וביוב, החלפת צנרת ביוב ומים בבית ובחצר, החלפה של דודי שמש וחשמל,פירוק,התקנה, החלפה, תיקון כלים סניטריים - ברזים, כיורים, אסלות ואמב. איתור נזילות ע"י מצלמה חדשנית. אנו שמים דגש על הסבר מדוייק על אופי העבודה וליווי צמוד עד לשביעות רצונכם. אינסטלציה זה נושא חשוב ואצלנו תיהנו מניסיון עשיר וותק בענף.

י.א. אינסטלציה 24 שעות

י.א. אינסטלציה 24 שעות

יוסי אקלר


9.5

073-2721318
 

י.א. אינסטלציה 24 שעות

יוסי אקלר

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721318 חייג