42

ספקי שירות בתחום עבודות גינון

עיצוב גינה בדירת גן, טיפים מהגננים המומלצים של טוב תודה

טיפים לתכנון, הקמה ועיצוב של דירת גן

תכנון, עיצוב, והקמה של גינות בדירות גן

דירות גן מתאפיינות בשטח קטן יחסית ולעיתים בשכנים קרובים - בניגוד לגינון בבתים פרטיים, גינות של דירות גן מטרתן לספק את אותה השלווה ותחושת הפרטיות, באווירה של טבע, על אף המגבלות הטבעיות של גינות בדירת גן. מומחי הגינון של "טוב תודה" מספרים על הטיפים המובילים בתכנון, עיצוב והקמה של גינה מנצחת בדירת גן - כל מה שצריך לדעת, במאמר שלפניכם.

גינה בשטח קטן בדירת גן - מה הסוד לתכנון מוצלח?

מתי ליצ'י, מתכנן ומפתח גינות מ"שקד עיצוב ופיתוח גינות", מספר לנו שהתהליך לתכנון והקמה של גינה בדירת גן אינה שונה מהתהליך להקמת גינה בבית פרטי. "הכי חשוב להבין מה רוצה הלקוח. מהי גינת החלומות שלו, מה היה רוצה לראות מסביב לבית שלו. אחרי הכל," מספר לנו ליצ'י, "הגינה היא החדר הגדול ביותר בבית - עיצוב גינה, גם אם היא גינה של דירת גן, יכול להתגלות כבור ללא תחתית...".

"כל עבודת פיתוח המתבצעת בכל גינה, חשוב שתתחיל מאפיון, תכנון, וציור של תכנית או סקיצה לגינה המדוברת" מספר לנו שרגא בכר, מפתח גינות מצוות "גן העדן הקסום". "תכנון הגינה מתבצע תוך כדי שאנחנו מציירים את מבנה הגינה מסביב לבית, לוקחים בחשבון אזורי שמש ואזורי צל, פתחים מן הבית וחלונות, וכדומה - ומתחילים לעצב את הגינה הקיימת בהתאם לרצון ולתקציב של בעלי הגינה. בגינה קטנה, כמו בדירה גדולה - הכל אפשרי. צריך רק לתכנן נכון, לבצע במקצועיות, ולהתאים את התשתיות - מערכת ההשקיה והחשמל - לצמחיה שנשתלה ולאופן ההתפתחות הצפוי שלה בשנים הקרובות".

מה חשוב לדעת, בתכנון של גינה לדירת גן?

כנראה שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים, מספרים לנו מעצבי הגינות איתם דיברנו. גינה או גינה שנמצאת "באמצע העיר" או גינה שמוקפת בשכנים - יכולה להיות מקום מפלט ירוק וקסום, מלא שלווה ואופי בהתאם לרון ולצרכים של בעלי אותה גינה. כל מה שצריך הוא קצת מעוף, והרבה היכרות עם שלל האפשרויות לעיצוב הגינה ולתכנונה בהתאם למאפיינים. הנה כמה דברים שחשוב לדעת, על תכנון של גינה בדירת גן:

  • חשוב לתכנן את האלמנטים הגדולים שישתלבו בעיצוב הגינה עוד לפני שמתחילים לשתול את הצמחים. כשאתם מתחילים לתכנן את הגינה שלכם - חשבו על שבילים בגינה, על דקים ופרגולות, על אזורים מחופשים או מרוצפים, על אלמנטים של מים ועל עוד אלמנטים שתרצו לשלב בגינה. יצירת אזורים מחופים, באמצעות פרגולות או באמצעות צמחים מטפסים מתאימים, תאפשר ליצור פינות שקטות ואינטימיות שיפוזרו בגינה באופן מתוכנן
  • חשוב להשקיע בתשתיות בצורה יעילה. תכנון מדוייק של קווי ההשקיה הוא המפתח להצלחת הגינה שלכם. הוסיפו למערכת ההשקיה גם מערכת אוטומטית של דישון להצלחת הקליטה וההתפתחות של הצמחים השונים שנשתלו בגינה. גם תשתיות של חשמל יאפשרו להוסיף הרבה עומק, משחק של צבעים ואטרקציות לגינה, באמצעות תאורות לד שידגישו אזורים שאתם אוהבים במיוחד בגינה
  • חשוב לקחת בחשבון את התפתחות הגינה לאורך השנים. היוועצו באנשי מקצוע בטרם תשתלו צמחים שעלולים להתפתח יותר ממה שהגינה שלכם יכולה להכיל. שתלו צמחים שיתאימו לתכנון הגינה שלכם, ושהתפתחותם לא תגרום למצב שבו הגינה שלכם "חנוקה" בגלל עצים לא מתאימים, שגדלו והתפתחו - מדי...

איזו צמחיה מתאימה לגינות של דירות גן?

שרגא בכר מספר לנו - "אנחנו מעצבים גינה קטנה בדיוק באותו האופן בו אנחנו מעצבים גינה גדולה. האלמנט הכי חשוב להצלחת הגינה הוא הבנה מהותית של צרכי ורצונות הלקוח ופריסה בפניו של אפשרויות העיצוב, עבור צמחים שייקלטו היטב בגינה, שיספקו את המראה המבוקש, ושיהיו קלים לתחזוקה ועמידים לאורך שנים". בתהליך התכנון של גינות עבור דירת גן, אנחנו ראשית מבינים מהו המראה המבוקש עבור הגינה - האם זהו המראה היפני, השליו והמדיטטיבי, המשלב חיפויי אבן לבנים עם אלמנטים שנבחרו בקפידה? אולי מראה הגינה האנגלית, בעל הקווים הישרים והשבילים האדמדמים? או שמא - המראה הפראי והארץ-ישראלי של הצמחים הטבעיים לנו, המתפתחים בצורות טבעיות ובאופן לא צורני? "כל בעל גינה", אומר לנו בכר, "מכוון אותנו למראה הסופי שהוא מבקש עבור הגינה שלו. חשוב גם לקחת בחשבון את צרכי בעלי הבית ואת הגיל שלהם והצרכים המשתנים שלהם לאורך שנים - במרבית המקרים, נוכל גם בגינות קטנות במיוחד של דירות גן, ליצור את אותה האינטימיות הייחודית, עם פינות משחק עבור ילדים קטנים, פינות של שלווה עבור המבוגרים, ו/או פינות לאירוח, ועוד". בחלק מהגינות המעוצבות בדירות גן וגם בבתים פרטיים, ניתן להוסיף גם גינת ירק אשר נעים לשתול בה וניתן לאכול מפירותיה.

רוצים לעצב את הגינה שלכם בדירת גן? פנו לאיש מקצוע והשיגו עיצוב מקצועי שיחזיק שנים רבות

אחד היתרונות המשמעותיים בעיצוב של גינה בדירת גן באמצעות איש מקצוע הוא היכולת לחזות כיצד תיראה הגינה גם בעוד חמש שנים מהיום, ולהתאים את התפתחות הגינה לשינויים שיתרחשו בצרכי בני הבית לאורך השנים. גינה שעוצבה, תוכננה ורק אז נשתלה, תשתנה עם עונות השנה, ועם השנים, בצורה שתתאים לבני המשפחה - ואף תשתבח עם השנים, כשהצמחייה שבחרתם לשתול תתפתח. מעצבי גינות מקצועיים יסייעו לכם לנצל את שטח הגינה שלכם - קטן או גדול, לקבלת הגינה האולטימטיבית, כזו שעיצובה יישאר למשך זמן ארוך ויגרום לכם הנאה מרובה, מהאזור הכי ירוק בבית.

42

ספקי שירות בתחום עבודות גינון

מצא בעל מקצוע

גננים מומלצים תל אביב

גני מיכאל
גני מיכאל

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 7

חוות דעת

מיכאל גנן מצוין
בכל קטגוריה שיש, הן מבחינת מקצועיות, אמינות, עמידה בזמנים ועבודה איכותית, היינו מרוצים מאוד ואנחנו בהחלט ממליצים בחום!

אמירים
אמירים

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 38

חוות דעת

דרך אתר זה
הגעתי לאורן מ"אמירים" לצורך עבודת גינון. פניתי למס'' גננים ואורן נראה לי הכי אמין, מה גם, כאשר הוא הגיע לראות את הגינה על מנת להעריך את סכום העבודה, בשונה מארבעה גננים אחרים שהיו אצלי, הוא לא השוויץ בעצמו ובעבודתו אלא היה מאוד צנוע ונעים הליכות.

גינון עם נשמה
גינון עם נשמה

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 15

חוות דעת

עם נדב הגנן
אני עובדת כבר מעל לחצי שנה ואני מאוד מרוצה מהשירות האדיב, המקצועיות והיחס החם - מגיעות לו רק מילים טובות ואני ממליצה עליו מכל הלב!

ארבע עונות
ארבע עונות

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 21

חוות דעת

שלום וברכה! רצינו
לעשות גדר מעץ אצלנו בבית ועשיתי חיפוש באינטרנט, התקשרתי לכל מיני בעלי מקצוע, בסוף מצאתי את דודי מחברת "ארבע עונות", דיברנו בטלפון ועל ההתחלה הוא נשמע לי בסדר, שידר אמינות ומקצועיות.

חיים בגן
חיים בגן

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 9

חוות דעת

חיים הגנן בחור
מקסים, אדיב ושירותי ומגיעות לו רק מילים חמות על העבודה הטובה שהוא מבצע, היחס החם והמחיר ההוגן. יש לי גינה פרטית וחיים אחראי על תחזוקתה השוטפת כבר מס' חודשים, הוא היה אצלנו מס' פעמים ועד כה אין לי אפילו חצי תלונה על השירות שלו.

מצ גינון ואחזקות
מ.צ גינון ואחזקות

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

מועאז בעל מקצוע
מהמם! בזמנו פגשתי אותו במשתלה בה הוא עובד והוא הרשים אותי מאוד אז הזמנתי אותו לתכנון והקמת הגינה שלי ועד היום הוא עושה גם תחזוקה פעם בחודש. מועאז תמיד נותן את כל הלב ועובד ממש קשה!

רן הגנן
רן הגנן

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 25

חוות דעת

לפני כחודש, ביצע
אצלי עבודת שיפוץ כללית ומקיפה בגינה. הגינה הייתה מוזנחת ובמצב תחזוקתי ממש ממש גרוע. רן עשה עבודה מאד יפה ומאד מקצועית - באמת שלהוריד בפניו את הכובע!

גינות ירושלים
גינות ירושלים

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 28

חוות דעת

אני בהחלט מעוניין
להמליץ על מרדכי, הוא עשה לנו עבודה ממש יפה ומקצועית, היה כיף לעבוד איתו ואני מאוד מרוצה מהתוצאה ומאיך שהדברים התנהלו - ממליץ חום. מרדכי מקצועי, אמין, רציני, חושב על טובת הלקוח ונותן שירות מכל הלב.

גן עדן גינון עם נשמה
גן עדן גינון עם נשמה

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 51

חוות דעת

האמת שאת משה
מ"גינון גן עדן", אני כבר מכירה המון המון שנים. אני לא ממש זוכרת איך יצא לי להגיע אליו (אני חושבת שדרך חברים של בעלי...), אבל מאז שמצאתי אותו, אני מקפידה שרק הוא יטפל ויטפח לי את הגינה.

שדמה גינון ופיתוח לא מבצע אחזקות
שדמה גינון ופיתוח (לא מבצע אחזקות)

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 22

חוות דעת

אנחנו מאוד מרוצים
משי "שדמה גינון ופיתוח", מדובר בגנן מקצועי, אחד שיודע את העבודה ועושה אותה על הצד הטוב ביותר - ממליץ בחום! מדובר בעבודת תחזוקה שוטפת של גינה בבניין מגורים ששטחה דונם וחצי - גינה ענקית שיש בה הכל מהכל, שי מגיע אלינו שלוש פעמים בחודש ומבצע עבודות תחזוקה ושימור.

4colors garden
4colors garden

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 10

חוות דעת

הגעתי ליאיר מפה
לאוזן וראיתי המון המלצות עליו בפייסבוק, ביצעתי סקר שוק אבל כבר בהתחלה התחברתי אליו וסיכמנו שהוא יבצע עבורי תכנון והקמת גינה ולאחר מכן, גם תחזוקה קבועה של פעם בחודש. יאיר בחור נחמד ומיד הבין את הראש שלי!

עמל גינון
עמל גינון

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 13

חוות דעת

אני מנהלת משק
בבית אבות ולפני כמה שנים ראיתי עבודה שסאלח ביצע בבית חולים איטלקי והתרשמתי מאוד, לכן ביקשתי את הטלפון שלו ויצרתי אתו קשר! הוא מבצע עד היום תחזוקת גינה בבית אבות פעמיים בשבוע. סאלח בחור נהדר!

שירותי גינון ופיתוח
שירותי גינון ופיתוח

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 68

חוות דעת

ביצע אצלנו לפני
כשבוע עבודת התקנה של דשא רגיל בחצר הקדמית של הבית (דירת קרקע בבניין משותף בראשל"צ. החצר בגודל 30 מ"ר). עבודה יסודית, ברמה גבוהה.

גרי אחזקות
גרי אחזקות

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 30

חוות דעת

ממליץ על גרי
בשמחה, מאוד מקצועי מאוד אמין, מחירים נוחים, אחראי, יודע בדיוק מה הוא עשה, עבד פה בשמש קופחת והגינה עד היום פורחת, כל הכבוד לו! לפני כשנה וחצי עברנו לבית דופלקס עם מרפסת וחצר קטנה, חשבנו להקים גינת גג וגינה לחצר למטה.

גינון רפי אביב
גינון רפי אביב

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 42

חוות דעת

על רפי שמעתי
מחברים שהוא טיפל בגינתם ונתנו לי תשבוחות על עבודתו. עוד בבית הישן שלנו הוא נתן לנו שירות וכשעברנו לבית חדש שבנינו היה לי ברור שאני ממשיך איתו. רפי הגיע אליי לראות את הגינה ונתן לי הצעת מחיר כתובה.

טופ גארדן
טופ גארדן

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 5

חוות דעת

הייתה לי גינה
מבולגנת ויניב הגיע אלי עם עובד נוסף והם סידרו אותה בכלום זמן! חיפשתי באינטרנט גננים באזור ולאחר סקר שוק שביצעתי הוא נתן לי את הצעת המחיר הכי משתלמת.

ירוק תכנון והקמת גינות
ירוק תכנון והקמת גינות

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 15

חוות דעת

אני מאוד מרוצה
מהעבודה של שמעון מ"ירוק תכנון והקמת גינות", מדובר בבחור מקסים וטוב ונעים לעבוד איתו. הוא ביצע עבורי התקנת דשא סינטטי בחלק גדול מהגינה כולל התקנת קו צנרת למים ושתילת פרחים וצמחייה, מדובר בעבודה לא קטנה שהוא ביצע על הצד הטוב ביותר, מעל ומעבר למה שציפיתי.

גן העדן הקסום
גן העדן הקסום

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 49

חוות דעת

שרגא מדהים! אין
מילים... מחירים טובים, איש-מקצוע אמין ומקצועי!!!

אלונים גינון ופיתוח
אלונים גינון ופיתוח

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

דניאל תכנן והקים
עבורי גינה מהממת ועד היום הוא מתחזק אותה! הגעתי אליו בזמנו בהמלצת הקבלן שבנה עבורי את הבית והוא אכן בעל מקצוע נאמן והגון. דניאל מתאמץ ומשקיע בגינה שלי ומבצע את עבודתו בצורה יסודית, מדוייקת ומקצועית!

גינוני הצפון
גינוני הצפון

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 32

חוות דעת

אני מאוד מאוד
מרוצה מסעיד "גינוני הצפון", מומלץ ביותר, מדובר בבעל-מקצוע מקצועי מאוד! סעיד הקים את הגינה שלנו מאלף עד תף וביצע עבודה פשוט נהדרת!!

כחול ירוק עיצובים
כחול ירוק עיצובים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

אין דברים כאלה!
"כחול ירוק עיצובים" תכננו והקימו עבורי כבר 3 גינות בשני בתים ויצאתי שבעת רצון לחלוטין מכל הבחינות. "כחול ירוק עיצובים" צוות לעניין!

אמן גן
אמן גן

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 24

חוות דעת

הייתי מרוצה מאוד
מהשירות ש פרי, שירות אמין וזמין מחיר נוח, עבודה מקצועית מאוד אין מה להגיד! עמד בלוחות זמנים! איש מקצוע שמאוד נעים לעבוד איתו!

אגרומניה גינון
אגרומניה גינון

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 13

חוות דעת

יש לנו גינה
פרטית בשטח דיי גדול, אבל בגלל שלא הקפדנו על תחזוקה קבועה, הגינה נראתה מאוד מוזנחת ולכן החלטנו לחפש גנן מקצועי שיגיע לבצע שיקום מחדש של הגינה ולאחר מכן יהיה אחראי על תחזוקה שוטפת.

איגלוגארדן  גינות מעוצבות ברגע
איגלו-גארדן - גינות מעוצבות ברגע

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

ראיתי עבודות של
"איגלו גרדן" והתרשמתי שהם ברמה מאוד גבוהה! לכן בסופו של יום, הם תכננו והקימו עבורי את הגינה במרפסת ביתי. "איגלו גרדן" עמדו בכל ההבטחות שלהם!

אדר עיצוב וביצוע גנים
אדר עיצוב וביצוע גנים

לפרטי העסק

9.2

voice-icon 2

חוות דעת

אין דברים כאלה!!
בשירות כזה מצויין לא נתקלתי כבר הרבה זמן! אני מאוד מרוצה וממליצה על רמי הגנן בחום!

ערבות עיצוב גינות
ערבות עיצוב גינות

לפרטי העסק

10

voice-icon 3

חוות דעת

עם אסף מחברת
"ערבות עיצוב גינות" אנחנו עובדים כבר 3 שנים וזה אומר הכל! בעל מקצוע מצויין ובחור מקסים ואנחנו ממליצים בחום. בתחילה הוא ביצע עבורנו הקמת גינה פרטית, מדובר בגינה קטנה אך אסף הפך אותה למיוחדת מאוד.

גינות עוז
גינות עוז

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 12

חוות דעת

דמיינתי ורציתי גינה
מסוימת, הזמנתי את עוז לבוא לתת חוות דעת והצעת מחיר, עוז הגיע מרחוק ובמיוחד על-מנת לשבת איתי, הוא הגיע בשעה שקבענו, עבר איתי על הדברים, הציע והסביר בסבלנות מה מתאים לגינה ומה לא ואני רוצה לציין שבסוף לא האמנתי שהגינה תצא ברמה כזאת גבוהה, הרמה המקצועיות והמהירות בה עשה את העבודה פשוט אין מילים!!!

rose עבודות גינון
rose עבודות גינון

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

אנחנו עובדים עם
חסן למעלה משנה, הוא מתחזק את גינת בית הספר שלנו אחת לשבוע ועושה עבודה יוצאת מן הכלל!!!

צמרת חברה לגינון ופיתוח
צמרת חברה לגינון ופיתוח

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 7

חוות דעת

קודם כל חשוב
לציין שמדובר באיש מקסים. יש לו ראש פתוח והוא מבין עניין, אני התרשמתי מאוד מהדרך שבה הוא מטפל בלקוחות. אצלנו הוא עשה עבודה ראשונית של רענון וסידור הגינה ומאז הוא נשאר אתנו בגלל שהיינו כל כך מרוצים והוא מגיע פעם בשבועיים לעשות עבודות תחזוקה אצלנו בגינה.

אדיתכנון ועיצוב גינות
אדי-תכנון ועיצוב גינות

לפרטי העסק

10

voice-icon 1

חוות דעת

אדי הגנן הוא
בחור על-הכיפאק, יש לו טעם טוב והוא מבצע עבודה מעולה! יש לי גינה פרטית די גדולה, היא היתה מוזנחת מאוד ולא יפה ופניתי לאדי כדי שישדרג אותה ויעשה את הגינה יפייפיה. הוא עשה הכל מ-א' עד ת'!

הרמוניה בטבע
הרמוניה בטבע

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

אני מאוד מאוד
מרוצה מיניב חברת "הרמוניה בטבע", הוא היה מקצועי והגון ועשה עבודה טובה - מומלץ! הגעתי ליניב בעקבות המלצה של מישהי שעשתה לי תכנון מקצועי לשידרוג ושיפוץ פינה בגינה שנראתה מוזנחת, היא מסרה לי מספר שמות של גננים מומלצים, יניב היה אחד מהגננים.

אאק גינון בעמ
א.א.ק גינון בע"מ

לפרטי העסק

9.1

voice-icon 3

חוות דעת

אני מאוד מרוצה
מאיימן קרא, מרוצה מהעבודה, מהמקצועיות ומהשירות החם והאדיב - תענוג לעבוד מולו ואני בהחלט ממליצה עליו בחום. הגעתי לאיימן "א.א.ק גינון בעמ" דרך המלצה אישית, חיפשנו גנן שיבצע אצלנו בחצר סידור של שביל אבני מדרך ושתילת מספר עצי פרי.

ירוק כהה  תיכנון והקמת גינות
ירוק כהה - תיכנון והקמת גינות

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

הגינה שלנו הייתה
במצב סטטי כבר המון זמן ונדרשה לטיפול של גנן מקצועי, מדובר בבית פרטי עם גינה קטנה ונחמדה. היינו צריכים לטפל בצמחייה מסביב לגינה שהתפתחה לכל עבר ובדשא שצמח פרא.

גינה ועוד
גינה ועוד

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

גינונים וטבע
גינונים וטבע

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 1

חוות דעת

לאחר שעברנו דירה,
חיפשנו בעל מקצוע בתחום הגינון שיעזור לנו לתכנן ולהקים את הגינה מאפס. היות ואיני מכיר בעלי מקצוע בתחום, ואני יחסית חדש בתחום הנ"ל, את החיפוש עשיתי באינטרנט.

גינות ויצמן
גינות ויצמן

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

את יוני אני
מכירה כבר כמה שנים בתור דיירת בבניין ובשנה האחרונה הכרתי אותו טוב יותר היות ואני הצטרפתי לוועד הבניין ואני יודעת טוב יותר מה קורה ואיך הדברים מתנהלים.

גינון עדן
גינון עדן

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

גני שלמה המלך
גני שלמה המלך

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 12

חוות דעת

הגעתי אל יניב
מ"גני שלמה המלך" - דרך פרסום שלו בעיתון המקומי שלנו באזור מודיעין. חיפשתי גנן אמין, שיקים לי גינה, בדירה חדשה שרק עברתי להתגורר בה לא מזמן. האמת שלא עשיתי יותר מדי בירורים, ותחקירים על גננים וחברות נוספות שמתעסקות בגינון.

הכלב המשפחתי יושב להנאתו בדירת גן בין בניינים בתקופת האביב

החברים הגיעו לעשות על האש בגינת גן הביתית

מעצב גינה מקצועי יעזור לכם לנצל כל פינה בגינה ויתאים את עיצוב הגינה לשינויים של עונות השנה

כתבות ומאמרים

קירות ירוקים, הדרך להכניס קצת ירוק הביתה

קירות ירוקים, הדרך להכניס קצת ירוק הביתה

במאמר תוצג שיטה ייחודית של גידול צמחייה מתאימה באופן אנכי מעל קיר בבית

קרא עוד
עיצוב גינות גג - טיפים ועצות להקמת גינת גג מושלמת

עיצוב גינות גג - טיפים ועצות להקמת גינת גג מושלמת

הירוק החדש - טיפים ודגשים להקמה ועיצוב גינות גג

קרא עוד
איך מעצבים ומפתחים גינה במרפסת או על הגג?

איך מעצבים ומפתחים גינה במרפסת או על הגג?

במאמר יוסבר איך מעצבים ומפתחים גינה "של ממש" במרחב בגובה במרפסת או על הגג

קרא עוד
תכנון גינת נוי

תכנון גינת נוי

במאמר יוסבר כיצד נערכים לתהליך של תכנון גינות נוי, וכן יוצגו סוגים של גינות נוי ואופיים הייחודי.

קרא עוד