19

ספקי שירות בתחום טכנאי מחשבים

כל המידע על שיעורים פרטיים במחשבים

במאמר יוסבר מה ההבדל בין לימודי מחשב מסודרים בבי"ס למחשבים לבין מורה פרטי, וכיצד לבחור מורה פרטי למחשבים.

כל המידע על שיעורים פרטיים במחשבים

בימינו, שיעורים פרטיים הם כבר לא מילה גסה, הם נפוצים בשלל מקצועות ותחומים ואינם נחלתם של המתקשים, אלא של כל מי שרוצה לשדרג את הידע שלו ולהתפתח בתחום. תחום המחשבים הוא העתיד, הבנתו קריטית לתפקוד יומיומי סטנדרטי במסגרות שונות – לימודים, עבודה ופנאי. על מנת להצליח ולהבין את התחום, שיעורים פרטיים במחשבים יכולים להועיל ולהקנות כלים ושיטות חדשות לתפעול. שיעורים פרטיים במחשבים מיועדים לכל הגילאים, מגילאים צעירים ועד לגילאים מתקדמים של אלו הרוצים להשתלב בעולם הטכנולוגי.

מי יכול לעזור?

כאמור, שיעורים בתחום המחשבים מיועדים לכל מי שרוצה ללמוד. העולם של היום סובב סביב התנהלות טכנולוגית מול המחשב ותוך שימוש בכלים שהוא מציע, ידיעת תוכנות הOFFICE נדרשת כבסיס להשתלבות במגוון רחב של עבודות ואנשי מקצוע בעוסקים בתיקון מחשבים הופכים למצרך צריכה בסיסי. שיעורים פרטיים הניתנים על ידי טכנאי מחשבים הם דרך מצוינת להעשיר את הידע בתחום ביעילות ומהירות. טכנאי מחשבים מגיע לשיעור עם ידע רב בעומק המערכות וכן גם הוא מתמחה בתפעול מערכות ההפעלה, בחומרה של המחשב ובפתרון בעיות או תקלות. הבנת עולם המחשבים דרך העיניים שלו תועיל מאוד ותפתח את הראש.
רגע לפני שפונים למורה פרטי ופותחים את הכיס, שקלו אופציה של למידה דרך סרטוני YOUTUBE. הרשת מוצפת בסרטוני הדרכה והסברה על מגוון נושאים, ביניהם גם תחום המחשבים. לימודים דרך האינטרנט מאפשרים לנו לשלוט בקצב העברת החומר, אנו יכולים לעצור מתי שנרצה את הסרטון ולהמשיך לצפות לאחר שברור לנו שהבנו את החומר. אנו יכולים למקד את הלימוד לנושאים הספציפיים שמעניינים אותנו או שאנחנו צריכים לדעת.

איך עוברים בגרות במחשבים

סיוט הבגרות זכור לכולנו, בתור תקופה שבה צריך לשבת על התחת וללמוד. מורים פרטיים בתקופות מבחנים עובדים ללא הפסקה מסיבה מסוימת. כולם רוצים להצליח ורוצים שילדיהם יצליחו גם כן.
בגרות במדעי המחשב היא לא הבגרות הנוראית ביותר וניתן להוציא בה ציון טוב על ידי תרגול נכון והבנת טכניקת ביצוע הבחינה. מורה פרטי טוב יידע להעביר את החומר בצורה נכונה ויעילה מתוך ניסיון אישי שלו בתחום – תיאורטי ומעשי. בעת איתור מורה פרטי, נסו לברר האם מדובר במישהו בעל ניסיון כזה בתחום. החומר הנלמד משתנה משנה לשנה ומורה פרטי שעוסק בתחום באופן רציף יידע איך למקד את החומר רק למה שצריך ללמוד לעומק בהתאם לשינויים במערכת הלימוד.

למה כדאי?

תחום המחשבים מהווה נדבך משמעותי בתחום ההייטק ובמגוון תחומים טכנולוגיים, האחראים לפיתוחים המרגשים ביותר בעשורים האחרונים. בשביל לקחת חלק בתחום הזה נדרשת הבנה עם עולם המחשבים, ומהרמה הבסיסית ניתן להתפתח ולפתח את הידע לרמות חדשות.
אז מה לומדים במסגרת השיעורים? ראשית, אתם יכולים לבקש לחזק נקודות תורפה ונושאים בהם אתם יותר חלשים או פחות מבינים. באופן כללי, הלימודים מגוונים וניתן ללמוד מיומנויות בסיסיות כמו גלישה באינטרנט, שליחת מיילים, העברת קבצים ותמונות, היכרות עם מערכת ההפעלה והפונקציות הבסיסיות שלה, היכרות ועבודה עם תוכנות הOFFICE ועוד. לימודים מתקדמים יהיו קשורים לשפות תכנות ועיצוב מערכות.
השקעה בתחום המחשבים במסגרת הלימודים משתלמת יותר מבעבר, כאשר היום לומדים כלים טכנולוגיים בשפת המחשב שמאפשרים להתחיל לעבוד בתחום, מפתחים פרויקטים מעשיים ומתעסקים גם בעיצוב. הדגש על הפן המעשי גדל בשנים האחרונות ומאפשר לסגל מיומנויות פרקטיות לשם התקדמות בתחום, מגיל צעיר.

19

ספקי שירות בתחום טכנאי מחשבים

מצא בעל מקצוע

טכנאי מחשבים מומלצים תל אביב

טרה טק מחשבים
טרה טק מחשבים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 2

חוות דעת

על אמיתי יש
לי רק דברים לומר, טכנאי מחשבים הכי מקצוען ואלוף שפגשתי. כבר המון פעמים שאני משתמש בשירותיו של אמיתי, ניגשתי למעבדה שלו לצורך תיקון מחשב נייח שהיה נתקע כל הזמן.

ComService
ComService

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 2

חוות דעת

המחשב הנייד שלי
התקלקל וחיפשתי טכנאי מחשבים לטיפול בבעיה, הגעתי למעבדה של יוהן ואני ממליצה בחום. התקשרתי אליו לגבי המחשב הנייד שלי שהיה נתקע כל הזמן וקבענו שאגיע למעבדתו שנמצאת קרוב לביתי.

קשת מחשבים
קשת מחשבים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 2

חוות דעת

אין על השירות
של שי מקשת מחשבים, אני מרוצה מאוד וכל המחשבים במשרדים בהם אני מנהל מתוחזקים אצלם. אני ממליץ בחום על מעבדת השירות קשת מחשבים, שי התקין בכל המחשבים במשרד מערכות הפעלה, הגדיר את כל ההגדרות במחשבים והכל עובד ופועל בצורה הכי טובה שיש.

9.4

voice-icon 2

חוות דעת

אני בעל עסק
ובמשרד שלי יש מספר מחשבים נייחים שמתוחזקים על ידי גילי מחברת "start-now" ואני מרוצה וממליץ בחום. גילי ביצע עבורי התקנה של כל המחשבים הנייחים במשרד, התקין את כל התוכנות הדרושות וכל ההתנהלות מולו מצוינת.

טופ מחשבים
טופ מחשבים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 5

חוות דעת

אני מכיר את
אלי כבר שנים, עוד מתחילת דרכו ואני יכול להעיד שמדובר בטכנאי מצוין! אלי זמין, הוא נותן לי מענה בזמן אמת בכל שעה ויש לי שעות משוגעות לפעמים. אלי אדיב מקצוען ותמיד מחפש עבור פתרונות יצירתיים!

פי סי טאבלט
פי סי טאבלט

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

גיא בעל מקצוע
מדהים ואני ממליץ עליו בחום! אני מכיר אותו כבר 20 שנה דרך מכרים והוא ביצע עבורי מספר עבודות תיקונים של מחשבים, לאחרונה הוא התקין עבורי מצלמה במחשב נייד. גיא מקצוען!

ריתאל תקשורת
ריתאל תקשורת

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 4

חוות דעת

אנחנו מאוד מאוד
מרוצים מהשירות של חליל, דבר ראשון מרוצים מהזמינות, אם אני מתקשרת אליו הוא עשר, בא בכל שעה, לא קרה מצב שלא בא באותו יום, אמינות, מקצועי מאוד - אין מה להגיד! ממליצה בחום!

אגס נגוס  תיקון מק מעבדת אפל
אגס נגוס - תיקון מק, מעבדת אפל

לפרטי העסק

9.8

voice-icon 3

חוות דעת

יש ברשותי מק
והגעתי לאלכס כבר כמה פעמים לתיקון תקלות שונות. התחום הזה מאוד פרוץ והגעתי למצב שאני לא כל-כך סומך על טכנאי מחשבים. אלכס הוא מומחה בתחום ומקצועי עד לרמה של כמעט אובססיביות לפרטים הקטנים ואני מאוד מעריך את זה.

מעבדת פולג יעקב
מעבדת פולג יעקב

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 34

חוות דעת

את יעקוב מ"מעבדת
פולג יעקוב" הכרתי ממש במקרה, כאשר המחשב הנייח שברשותי הפסיק לעבוד, התקשרתי לבעל מקצוע מסוים, שלא יכל להגיע היות והוא אינו באזור אך המליץ לי על יעקוב כבעל מקצוע מצוין.

המעבדה הירושלמית המרכזית למחשבים
המעבדה הירושלמית המרכזית למחשבים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 10

חוות דעת

מרוצה מאוד, אדם
זמין, נענה מהר לקריאות שלי, גם אם ביקור הבית מתארך יתר על המידה, הוא תמיד סבלני אדיב מקצועי נותן הסברים ולמישהו כמוני שהמחשב זה עיקר עבודתו, זה בעל ערך גבוה בעייני - ממליץ עליו מכל הלב!

יקיר המחשבים
יקיר המחשבים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 2

חוות דעת

אין על יקיר
הטכנאי, קסם של בחור והכי מקצועי שהכרתי. הוא ביצע עבורי תיקון מחשב נייח, הגיע לביתי בשעה שקבענו ומיד ניגש לעבודה, ראה כי המחשב איטי מאוד והחל בפירמוט המחשב. לאחר מכן התקין את מערכת ההפעלה מחדש והגדיר את כל ההגדרות במחשב.

אבי מחשבים
אבי מחשבים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 2

חוות דעת

על אבי יש
לי רק דברים טובים לומר, עשר של בחור ואני כבר שנים משתמש בשירותיו. הוא מבצע עבורי תיקונים שונים במחשב הנייד והנייח שברשותי, כל פעם שאצלצל אליו הוא תמיד יענה בסבלנות ויגיע לביתי בזמן שקובעים איתו.

רז מחשבים
רז מחשבים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

אני משתמשת בשירותיו
של דניאל כבר הרבה שנים וכל פעם שיש לי תקלה במחשב במשרד או בבית אני מזמינה רק אותו. דניאל בעל מקצוע כל כך ישר שאני סומכת עליו בעיניים עצומות!

לפטופטק
לפטופטק

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

אין מספיק מילים
שיצליחו לתאר את השירות המדהים שקיבלתי ב"לפטופטק"! חיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע המתמחים במחשבים של אפל ויצרתי איתם קשר והם נשמעו לי אדיבים לכן, נסעתי עד אליהם לצורך תיקון המחשב שלי.

ערן שירותי מחשב
ערן שירותי מחשב

לפרטי העסק

9.8

voice-icon 10

חוות דעת

אני יכול להעיד
שערן אחד מבעלי המקצוע הטובים ביותר שיצא לי להכיר! בכל מה שקשור לתיקון מחשבים ובכלל רכישה והתקנה של ציוד מחשבים, אני עובד רק איתו. ערן בקיא מאוד בתחום המחשבים, הוא יודע לאתר תקלות ולפתור אותם מהר.

עידן מערכות תקשורת
עידן מערכות תקשורת

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

את אייל אני
מכירה כבר כמה שנים טובות דרך אחותי שהזמינה אותו מספר פעמים לתקן עבורה משהו בבית, המחשב נייח שלי לא עבד והזמנתי אותו על מנת שיסדר את התקלה. אייל הגיע אלי, התקין תוכנה חדשה במחשב שלי ופרמט אותו ובסופו של יום המחשב עבד מצוין!

אייל רוזנוסר
אייל רוזנוסר

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 20

חוות דעת

אייל מעניק לנו
שירות מהיר, מקצועי ואדיב, מדובר בטכנאי מקצועי מאוד שמכיר את עולם המחשבים בצורה יוצאת מן הכלל, אין תקלה או בעיה שאייל לא יודע לפתור. ממליץ עליו מכל הלב.

ידעטכנאי מחשבים
ידע-טכנאי מחשבים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 6

חוות דעת

אני מאוד מאוד
מרוצה מהשירות של רוני, ברוני יש שילוב של שני דברים, ראשית הוא יודע את עבודתו, מגיע לפי הצורך עושה עבודה מאוד מקצועית, אם יש צורך וזמן העבודה מתארך, הוא לוקח את המחשב אליו ובכדי לחסוך ממני עלויות.

ריפר לאב
ריפר לאב

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

הגעתי למעבדה של
אבי דרך דפי זהב, הוא תיקן עבורי מחשב נייד של אסוס שהמערכת שלו הייתה משובשת. אבי לקח את המחשב והחזיר לי אותו לאחר יומיים אחרי שהוא החליף בו חלק, לאחר מכן הוא עבד מצוין!

וולטק  פתרונות חשמל מתקדמים
וולטק - פתרונות חשמל מתקדמים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 22

חוות דעת

אני ממליצה על
מוטי בחום! הגעתי אליו על סמך המלצה של חברה שנעזרה בשירותיו, התרשמתי מהיכולות שלו, ומרמת המקצועיות שלו מאד לטובה, ובהחלט אם אזדקק לחשמלאי בעתיד, לא אהסס לקרוא לו שוב.

כתבות ומאמרים

תיקון רשת מחשבים

תיקון רשת מחשבים

במאמר יפורטו מהן הבעיות הנפוצות ברשת תקשורת מחשבים, איך היו נוהגים לטפל בהן בעבר, ואיך מטפלים בהן כיום.

קרא עוד
תקשורת מחשבים

תקשורת מחשבים

במאמר יוסבר מהי רשת תקשורת אלחוטית, מהם היתרונות שלה על פני הרשת הישנה, ועל מה יש להקפיד בהתקנת רשת שכזו.

קרא עוד
התקנת רשת מחשבים

התקנת רשת מחשבים

במאמר יוסבר מהי רשת חוטית ורשת אלחוטית, מהם ההבדלים ביניהם וכיצד נתקין רשת מחשבים בבית או במשרד.

קרא עוד