24

ספקי שירות בתחום ריצוף וחיפוי

ריצוף חוץ - מחירים סוגי רצפות טיפים וכל מה שבניהם

במאמר זה נסקור את חומרי הגלם וסוגי הריצוף שמתאימים לאזורי החוץ ואת החסרונות והיתרונות של כל אחד מהם - על מנת לסייע לכם לבחור את סוג הריצוף המתאים ביותר לחלק הכי יפה של הבית.

כל מה שצריך לדעת על בחירת ריצוף חוץ

מי שיש לו בית עם מרפסת או גינה יודע שהדבר הנעים והמהנה ביותר הוא להירגע או לארח אנשים בחוץ, במיוחד במדינה כמו שלנו שהאקלים שלה מאפשר ישיבה באוויר הפתוח כמעט בכל ימות השנה. ולמרות זאת אנשים רבים נוטים להקדיש זמן רב לשיפוץ פנים הבית שלהם בעוד ששדרוג המרפסת או החצר זוכים להשקעה מינימלית, אם בכלל.
שדרוג החלק החיצוני של הבית כולל שני אזורים מרכזיים – הגינה והחלקים המרוצפים. אנחנו נתמקד בחלקים שדורשים ריצוף. יש היום שפע נרחב של חומרי גלם וסוגי ריצוף שמתאימים לאזורי החוץ ובמאמר זה נסקור את העיקריים שבהם ואת החסרונות והיתרונות של כל אחד מהם, על מנת לסייע לכם לבחור את סוג הריצוף המתאים ביותר לחלק הכי יפה של הבית.

כיצד לבחור את סוג הריצוף המתאים לאזור החוץ

לבנים? דק עץ? ריצוף חוץ דמוי פרקט? או אולי אריחי גרניט פורצלן? האפשרויות של ריצוף חוץ יכולות להיות לבלבל כל אחד. אבל מכיוון שפשוט יותר להחליף ריצוף חוץ מאשר את הריצוף שבפנים הבית, קל לפתור את שאלת התאמת הריצוף על ידי בחינה של היתרונות והחסרונות של כל אחד מהסוגים ואת זה לחבר עם התמונה העיצובית שיש לכם בראש ועם התקציב שאתם מקצים, והנה – יש לכם מנצח.
אבל אם נפרוט את זה קצת יותר, נבין שכמו בכל דבר, הכל מתחיל מהתקציב. אנו מציעים לכם לבחון באופן ריאלי כמה מתוך תקציב השיפוץ הכללי שלכם תוכלו להקצות לריצוף. זכרו שאם בחרתם להזמין איש מקצוע, הסכום צריך לכלול גם את העבודה.
מומלץ להביט על מחירון עבודות ריצוף שלנו.
לאחר מכן, הקדישו מחשבה לאורח החיים ולסגנון העיצובי שלכם. האם תרצו ריצוף שנראה עדכני או קלאסי? סביר להניח שתחפשו חומר גלם עמיד – אבל באיזו רמה אתם מעדיפים אותו? חשבו לאילו פעילויות ישמש אתכם אזור החוץ של הבית, נושא קריטי במיוחד אם יש לכם ילדים קטנים, כיוון שאז נכנס גם נושא הבטיחות. האם אתם אוהבים לארח? האם יש לכם בעלי חיים? כל אלה שאלות ברות משקל כשריצוף מונח על הכף.

סוגי ריצוף חוץ

סוגי ריצוף חוץ
אז איזה סוגי ריצוף לבית קיימים? הנה העיקריים שבהם:

  עץ – ככל הנראה מדובר בסוג הריצוף הנפוץ ביותר עבור אזורי החוץ, ריצוף חוץ דמוי פרקט לבטח האהוב ביותר. ואין זה פלא. דק עץ ושימוש באלמנטים מעץ באזור החיצוני של הבית הוא אך טבעי. עץ הוא חומר הגלם שהכי מתקשר אצלנו בראש לטבע, ולכן השילוב שלו באזורים אלה פשוט מושלם. הוא נותן נופך קלאסי מצד אחד, ומצד שני מאוד שיקי ומעודכן.

לריצוף עץ במרפסת וברחבי הגינה יש כמעט אך ורק יתרונות – זהו חומר גלם ידידותי לסביבה, שיש לו מגוון עיצובים, וגם המחיר שלו לא נחשב יקר, בטח אם אתם מחליטים להתקין אותו לבד (וזה לחלוטין בר ביצוע). ולא התחלנו לדבר בכלל על המראה שלו שהוא וואוו אחד גדול. אין אחד שדק עץ או שימוש בקורות עץ באזור הבריכה או במרפסת לא יעשה לו חם ונעים בלב. יחד עם זאת, עליכם לדעת שעץ הוא חומר גלם שדורש תחזוקה תקופתית, וזה החיסרון הגדול שלו.

  לבנים – ריצוף בלבנים מתאים מאוד לשבילי הגינה ולדרכי הגישה אליה. הוא מעניק לאזור החיצוני של הבית מראה מקסים של העולם הישן והוותיק של פעם. אפשר ליישם את הלבנים בכל מיני דוגמאות, מה שנותן ייחודיות למקום אותו מרצפים, וזהו גם סוג ריצוף שלא נחשב יקר. החיסרון שלו הוא שעם הזמן המרווחים בין הלבנים גדלים ויוצרים מעבר לא בטיחותי, כך שנדרש ריצוף מחדש או אטימה של החלק הבעייתי.


  אבן טבעית – ריצוף מאבן טבעית ממש מתבקש עבור החלק החיצוני של הבית. הוא מגיע במגוון צבעים החל מאפור ועד אדום וכחול ומתאים במיוחד ליישום או לשילוב בשבילי הגינה, בפטיו, בבריכות או ליד אלמנטים של מים כמו מזרקות וכן בחלקיה החיצוניים של המרפסת.

ריצוף אבן טבעית נחשב לריצוף עמיד וכמעט ולא נזקק לתחזוקה. מצד שני מדובר באחד מסוגי הריצוף היקרים ביותר, הן מבחינת חומר הגלם והן מבחינת עלות העבודה. מצד שלישי, הוא יפהפה...

  אריחי קרמיקה ו / או גרניט פורצלן – רבות נכתב ונאמר על אריחי הגרניט פורצלן והקרמיקה. באופן כללי, הם מתאימים לכל חלל שהוא, החל מחדרי השירותים הקטנים בבית ועד לסלון רחב ידיים או לגינה גדולה. מדובר באחד מחומרי הגלם העמידים ביותר שקיימים, שמגיע באינסוף דוגמאות וצבעים, שאינו נדרש לתחזוקה מיוחדת ושהמחיר שלו נוח מאוד. הדבר היחיד שצריך לזכור אם בוחרים באריחים אלה, שאם האזור החיצוני של הבית שלכם אינו מקורה, הוא נחשב לאזור רטוב, בגלל הגשם והמים שמגיעים ממערכת ההשקיה או מהבריכה, ולכן חשוב להתקין בו אריחי גרניט פורצלן או קרמיקה שיש להם גימור מחוספס שמונע החלקה.


  בטון – ריצוף מבטון אף הוא ריצוף עמיד וחזק מאוד, בעל תחזוקה נמוכה מאוד והדוגמאות שמשורטטות עליו, כמו גם מגוון הצבעים שלו, גורמים לו להיראות לעיתים כמו אבן או לבנים. יתרון נוסף של הבטון הוא המחיר שלו, שנחשב לסביר. החיסרון היחיד שלו הוא הקושי לתקן אותו אם הוא נסדק או נפגם בדרך אחרת. בטון מתאים לריצוף בפטיו, באזור הבריכה, בדרכים ובשבילים בגינה ובחלקים החיצוניים של המרפסת.


  דשא מלאכותי – אמנם לא סוג "ריצוף" ממש, אבל בהחלט אפשרות ליישום באזור החיצוני של הבית שלכם, וכזו שדי הרבה בוחרים בה, בגלל המחיר הנוח וכן בשל קלות ההתקנה והתחזוקה שלה. חלפו לפחות שני עשורים מאז שהחלו להשתמש בדשא מלאכותי, ואין ספק שהוא עבר מאז שינויי ושיפורים טכנולוגיים, כך שכיום ישנם סוגי דשא מלאכותי שנראים ממש כמו המקור, אמיתיים לגמרי.


לסיכום, בחירת ריצוף חוץ נכון כרוכה תמיד בסגנון הבית ובאופי האישי שלכם. כך שלפני שאתם בוחרים איזשהו ריצוף עבור החלק הזה, קחו זמן לחשוב ולהחליט באופן מושכל.
אצלנו ניתן למצוא רשימת רצפים מומלצים של אתר טוב תודה.

בהצלחה!

24

ספקי שירות בתחום ריצוף וחיפוי

מצא בעל מקצוע

רצפים מומלצים תל אביב

9.8

voice-icon 8

חוות דעת

על פולד מחברת
הניקיון "פסגה" יש לי רק מילים חמות להגיד - בעל מקצוע מצויין, פדנטי, רציני ועושה עבודה מכל הלב! הוא ביצע עבורי ניקיון דירה לפני כניסה כבר פעמיים ואני יכול להמליץ עליו בלב שלם!

כהן פיקס אינסטלציה
כהן פיקס- אינסטלציה

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 15

חוות דעת

אל אוריאל מחברת
"כהן פיקס- אינסטלציה" הגעתי דרך אחד האתרים באינטרנט, קראתי עליו חוות-דעת טובות והחלטתי להזמין אותו. יש לנו ג'קוזי בבית, הוא החל לטפטף בעת ההפעלה וביקשנו מאוריאל שיגיע לבצע בדיקה ולתקן את הבעיה.

כנאני נדאל
כנאני נדאל

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 6

חוות דעת

נדאל הגיע אלי
עם 2 אנשי צוות נוספים והם היו מקצועיים! הם ביצעו עבורי עבודות גבס קטנות וסידרו את כל המנורות בביתי, הגעתי אליהם דרך המלצה של טכנאי המזגנים שאתו אני עובד.

מפ בנייה ושיפוצים
מ.פ בנייה ושיפוצים

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 5

חוות דעת

אחרי שנכוויתי מכל
כך הרבה בעלי מקצוע בתחום השיפוצים הגעתי סוף סוף למאמין, בעל מקצוע הכי נהדר וישר שיש. הוא ביצע עבורי שיפוץ כללי לבית, הוא הגיע עם הצוות שלו בשעה שקבענו והחלו בעבודה, יש לציין שכולם עבדו בשיתוף פעולה מלא והעבודה בוצעה ברמה מקצועית והכי טובה שיש.

קל שיפוצים
קל שיפוצים

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 16

חוות דעת

שיפצנו את דירתנו
ומאד חששנו בעיקר בגלל סיפורים ששמענו על קבלנים. בעקבות המלצה של חבר פנינו לוסים ומהרגע הראשון שפגשנו אותו - הרגשנו שהגענו למקום הנכון.

אור תשתית
אור תשתית

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 26

חוות דעת

חיפשתי איש שיפוצים
לביצוע עבודות כלליות, קיבלתי המלצה על שגיא "מעיין שיפוצים", רציתי מישהו שיהיה נוח לעבוד איתו, כזה שאפשר לתקשר איתו, וכמובן שיהיה מקצועי ועם מחירים הוגנים.

עבודת אינסטלציה ושיפוצים
עבודת אינסטלציה ושיפוצים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 25

חוות דעת

בחור הגון מאוד,
מקצועי ונחמד. הגעתי אליו דרך האתר כאן, עוד באותו יום הגיע אליי לבית וישב איתי על תוכנית עבודה והצעת מחיר. יש לנו באמצע הבית שני עמודים תומכים שרצינו לעשות להם חיפוי קרמיקה.

אדי לשיפוצים
אדי לשיפוצים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 52

חוות דעת

את אדי אנחנו
מכירים הרבה מאד שנים. הוא איש שיפוצים קבוע אצלנו בבית, ואנחנו לא מחליפים אותו באף אחד אחר. מעבר לזה שהוא עושה עבודה פשוט מעולה - אצלו האמינות והנאמנות זה דבר ראשון.

עכ עבודות שיפוצים עם טעם
ע.כ עבודות שיפוצים עם טעם

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 25

חוות דעת

חמודי מחברת "ע.כ
עבודות שיפוצים עם טעם" ביצע אצלי בניית מטבח קומפלט! העבודה כללה את בניית המטבח עצמו, ריצוף וחיפוי קירות, אינסטלציה חדשה ועבודות חשמל - הכל בוצע בצורה נהדרת!

יה שיפוצים בעמ
י.ה שיפוצים בע"מ

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 11

חוות דעת

עם יוסי אני
עובד כבר שנים, בעל מקצוע שבנה ומתחזק את כל רשת המינימרקטים שלי ואני מרוצה כל פעם מחדש, בעל מקצוע אמין וישר.

שיפוצי השרון
שיפוצי השרון

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

חיפשתי בעל מקצוע
לצורך שיפוץ כללי בדירה שלי ויצרתי קשר עם איגור בעקבות המלצה שקיבלתי, הוא עשה עלי רושם מצוין וקנה אותי עם טוב הלב שלו לכן, סגרתי איתו את העבודה. איגור לא אכזב אותי לשנייה!

אפ השבחת מבנים
א.פ השבחת מבנים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

יש לי דירה
בבעלותי בחיפה שהייתה מאוד מוזנחת והרוסה ואפרים ביצע בה כמה שינויים הכוללים צבע ושפכטל, סידור רטיבויות, תיקון ריצוף וכו'. אפרים מקצוען בתחומו וביצע עבודה יסודית ומדויקת ביותר!

פרפקטו ביצוע עבודות בנייה
פרפקטו - ביצוע עבודות בנייה

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 11

חוות דעת

על איציק יש
לי רק דברים לומר, בנאדם סימפטי ושירותי שביצע עבודה בול כמו שרציתי ואני ממליצה עליו בחום!!! הוא הרכיב עבורי 3 גגונים מעץ במרפסות שבביתי, הוא הגיע בשעה שקבענו, ביצע מדידות מדויקות של הגגונים במרפסות, הראה מגוון רחב של עבודות שביצע וסגרנו תאריך לביצוע העבודה.

נועם שיפוצים
נועם שיפוצים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 34

חוות דעת

אלי מאוד יסודי,
נוח וגמיש, העבודה שלו ברמת גימור מושלמת! עוד יתרון חשוב - נועם מספק את החומרים ולכן מוזיל בצורה משמעותית את הוצאות השיפוץ. את אלי הכרתי דרך חברים טובים שעשו שיפוץ בדירתם והיו מרוצים מאוד.

אבי שיפוצים וגבס
אבי שיפוצים וגבס

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

אבי הגיע אלי
עם מספר פועלים ויצאתי מאוד מרוצה מהעבודה שלהם! הם שיפצו את כל האמבטיה שלי והגעתי אליהם דרך המלצה של חברה. אבי והצוות שלו עמדו בזמנים שקבענו מראש והיו באמת 10 מכל הבחינות!

אפריים שיפוצים
אפריים שיפוצים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 6

חוות דעת

הקשר שלנו עם
אפריים והצוות שלו התחיל לפני 4 שנים כאשר הם הגיעו לשפץ עבורנו את האמבטיות ולצבוע את הקירות מבחוץ, לאחרונה הייתה לנו רטיבות בבית ואפריים קילף אותה ויצר רף מים כדי למנוע את חדירתם.

עדן שיפוצים לבית
עדן שיפוצים לבית

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

עדן והצוות שלו
פשוט מקצוענים! הזמנתי אותם בעקבות המלצות רבות של חברים לביצוע שיפוץ בביתי שכלל עבודות חשמל, אינסטלציה, ריצוף, גבס, צבע וכו' ויצאתי שבע רצון לחלוטין.

טל קבלן שיפוצים
טל קבלן שיפוצים

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 16

חוות דעת

טל הקבלן שיפוצים
אחלה בחור, הוא הגון, נחמד ואדיב והיה תענוג לעבוד איתו! פניתי אליו לצורך הדבקת קרמיקה בקירות הפנימיים של בית-כנסת, מדובר בעבודה עדינה ומורכבת וטל עמד במשימה בהצלחה רבה.

דני תורגמן
דני תורג'מן

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 7

חוות דעת

דני בעל מקצוע
מדהים ואין לי מילה אחת רעה לומר עליו! הגעתי אליו דרך מעצבת הפנים שלי והוא ביצע עבורי שיפוץ בכל הבית כולל עבודות צנרת. אני מאוד מרוצה מהעבודה שדני ביצע עבורי!

עץ אבות
עץ אבות

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

הזמנתי את אוהד
דרך המלצה של מכר לבניית קירות גבס בדירתי ולעבודות צבע, טיח וריצוף במבנה תעשייה והוא גם נתן לי את הצעת המחיר הכי זולה! הוא בעל מקצוע אמין והגון. אהבתי את ההתנהלות של אוהד לאורך כל הדרך!

פלא דק
פלא דק

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

ברט ביצע עבורי
עבודה מעבר למצופה וקיבלתי ממנו שירות חבל על הזמן! הזמנתי אותו בעקבות המלצה לבניית דק במרפסת ונותרתי עם רושם חיובי עליו. אני מאוד קפדן ופדנט עם בעלי המקצוע שאותם אני בוחר וברט היה אחד מהמוצלחים!

סימון שיפוץ וחידוש הבית
סימון שיפוץ וחידוש הבית

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 3

חוות דעת

את סימון אני
מכיר המון שנים ותמיד הוא מבצע עבורי עבודות שיפוצים שונות בביתי. בפעם הראשונה הוא הגיע וביצע ריצוף לכל הבית וצביעה של הקירות, העבודה שלו מדהימה, החומרים והציוד שלו איכותיים מאוד וזה ניכר בתוצאה הסופית של העבודה.

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

אין לי מילים
בכדי להודות ולשבח את מוטי, החזיר לי את האמון שאבד לי שנפגשתי עם בעלי מקצוע שונים בנוגע לצביעת ביתי מבחוץ ולגבי ריצוף החצר.

מלך הגבס
מלך הגבס

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

הגעתי לשמעון דרך
המלצה חמה של חבר, הוא בנה עבורי מזנון מגבס בדירה והייתי מאוד מרוצה ממנו! מלבד העובדה שהוא דרש את המחיר הזול ביותר לאחר סקר שוק שעשיתי, הוא גם ביצע את העבודה בזריזות, יעילות ועם המון נחישות.

עדי עבודות גבס
עדי עבודות גבס

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 3

חוות דעת

אין לי מילים
לתאר את עדי- פשוט בעל מקצוע בחסד עליון. פניתי אליו לצורך בניית מסגרת לטלוויזיה מגבס בסלון בביתי, הוא הגיע במועד שקבענו, נתן הצעת מחיר מסודרת והוגנת, ענה על כל שאלותיי ולאחר שהתרשמתי מעבודותיו סגרנו תאריך לתחילת העבודה.

דויד ישי שיפוצים וצבע
דויד ישי שיפוצים וצבע

לפרטי העסק

9.2

voice-icon 5

חוות דעת

לאחר בירורים ופגישות
ייעוץ עם בעלי מקצוע שחיפשתי בתחום הריצוף, החלטתי לסגור עם דוד מכיוון שהצעתו הייתה הכי הוגנת מבין כולם וזמינותו הייתה מידית.

"האפשרויות של ריצוף חוץ יכולות להיות לבלבל כל אחד"

"בחירת ריצוף חוץ נכון כרוכה תמיד בסגנון הבית ובאופי האישי שלכם."

"ריצוף מבטון אף הוא ריצוף עמיד וחזק מאוד"

כתבות ומאמרים

חיפוי קירות אמבטיה – סוגים, גדלים, צבעים ודוגמאות

חיפוי קירות אמבטיה – סוגים, גדלים, צבעים ודוגמאות

היצע האריחים לחיפוי קירות שקיים היום בשוק הוא עצום, ועל מנת שלא תתבלבלו ממנו, ננסה לתת לכם במאמר זה הסברים ומידע שיסייע לכם לבחור את האריחים הנכונים לסביבה הרטובה של חדר האמבטיה.

קרא עוד
חיפוי לקירות הבית מתחיל ב - חיפוי קרמיקה

חיפוי לקירות הבית מתחיל ב - חיפוי קרמיקה

מטרתו של מאמר זה היא לעזור לכם להכיר קצת יותר את אריחי חיפוי קרמיקה ואת הפוטנציאל הטמון בהם ולסייע לכם לקבל את ההחלטה לבחור בהם, ללא היסוס.

קרא עוד
חיפוי קירות פנים – אריחים מכל הסוגים וכל המינים

חיפוי קירות פנים – אריחים מכל הסוגים וכל המינים

חיברנו עבורכם מעין מדריך קצר שיסביר לכם קצת יותר על כל סוגי חפויי הבית ויעזור לכם לבחור את האריחים המתאימים לחיפוי קירות פנים בחלל בבית.

קרא עוד
חיפוי קירות - סטייל, צבעים, דוגמאות ועלויות

חיפוי קירות - סטייל, צבעים, דוגמאות ועלויות

הבחירה בסוג חומר הגלם ממנו יותקן החיפוי על קירות הבית משמעותית ביותר ובמאמר זה ננסה לעזור לכם לקבל אותה ולתת קצת טיפים והסברים על סוגי החיפוי הקיימים ביום בשוק.

קרא עוד
חיפוי קירות גרניט פורצלן – החיפוי המושלם לקירות

חיפוי קירות גרניט פורצלן – החיפוי המושלם לקירות

בתחום אריחי החיפוי, המלך הבלתי מעורער הוא חיפוי קירות גרניט פורצלן. למה דווקא הוא? כיצד הוא מיוצר? לאיזה אזורים בבית הוא מתאים? על שאלות אלה ועל אחרות תוכלו למצוא מענה במאמר זה.

קרא עוד
איך לבחור חיפוי קירות לבית - המאמר השלם

איך לבחור חיפוי קירות לבית - המאמר השלם

במאמר זה ננסה לעזור לכם ולתת לכם טיפים לבחירת חיפוי מתאים ונכון לבית. בואו נתחיל.

קרא עוד
ריצוף אמבטיה ומקלחת המדריך המלא - טיפים לבחירת סוג הריצוף

ריצוף אמבטיה ומקלחת המדריך המלא - טיפים לבחירת סוג הריצוף

במאמר זה נסביר על התכונות החשובות שיש לחדרים "רטובים" וננסה לעזור לכם לבחור את הריצוף המתאים ביותר לחדרים ייחודים אלו כמו המקלחת והאמבטיה.

קרא עוד
כל הסודות של ריצוף לחדר שינה וחדר עבודה

כל הסודות של ריצוף לחדר שינה וחדר עבודה

בחירת ריצוף לחדר שינה ולחדר העבודה היא עניין של אנרגיה, של הרגשה כללית, של תחושת מרחב ופתיחות. חללים אלה צריכים לשלב פרקטית עם נוחות ונועם, וזה הדבר שצריך להנחות אתכם. במאמר זה נציג בפניכם את כל השיקולים והסודות של ריצוף לחדר שינה וחדר עבודה.

קרא עוד