24

ספקי שירות בתחום ריצוף וחיפוי

ריצוף הבית בגרניט פורצלן - תכונות, עיצובים ומחירונים

מאמר זה יוקדש לאריחי הגרניט פורצלן, ומטרתו להסביר לכם מהו חומר גלם זה, מה תהליך הייצור שלו, איך והיכן הוא יכול להשתלב בבית שלכם, כיצד מיישמים אותו בשטח ומהן העלויות שלו.

גרניט פורצלן - המלך של הריצוף

אם החלטתם לשפץ את הבית שלכם, כבר בטח הבנתם שאחד האלמנטים המהותיים ביותר בשיפוץ הוא הריצוף. אנשים נוטים לקחת אותו כדבר מובן מאליו, אבל זו טעות. הריצוף נוכח בכל חדר וחדר, הוא מהדהד את הסגנון והאופי של הבית בכל חלל, גם בפנים הבית וגם בחלק החיצוני שלו, והוא בעל השפעה מכרעת על המראה שלו ועל ההרגשה ותחושת המרחב שבו. אם למשל אתם חיים בדירה קטנה שאינה מרובת חלונות, אך שהריצוף בה בהיר ומבריק (או חצי מבריק), תרגישו שיש בה אוויר ומרחב, מכיוון שהשתקפות האור מהאריחים חוזרת אל העין שלכם ונותנת תחושה ששטח הדירה גדול יותר ממה שהוא באמת, ולו למראית עין. ולעומת זאת, אם אתם חיים בבית גדול ומואר, עם יציאה לגינה או למרפסת למשל, לא משנה באיזה ריצוף תבחרו, ריצוף גרניט פורצלן יוכל להשתלב בבית באופן מושלם. אגב, בבית כזה דווקא אריחים כהים יכולים להעניק מראה יוקרתי ומהודר.
אפשר לתת עוד כמה דוגמאות, אבל גם מהשתיים שהוזכרו סביר להניח שקלטתם עד כמה הריצוף באמת חשוב. ואם גם חקרתם קצת לעומק יותר את הנושא, הבנתם שכיום המלך הבלתי מעורער בתחום הוא הגרניט פורצלן שמוערך על ידי בעלי המקצוע כחומר הגלם המושלם לריצוף. הוא עמיד, חזק, התחזוקה שלו אפסית, יש לו אינסוף דוגמאות והמחיר שלו נוח לכל כיס, כך שאין פלא שעם כמעט אפס חסרונות אף אריח אחר לא יכול להתחרות בו.
מאמר זה יוקדש לאריחי הגרניט פורצלן, ומטרתו להסביר לכם מהו חומר גלם זה, מה תהליך הייצור שלו, איך והיכן הוא יכול להשתלב בבית שלכם, כיצד מיישמים אותו בשטח ומהן העלויות שלו.
אז בואו נתחיל.

מה זה גרניט פורצלן וכיצד הוא מיוצר

גרניט פורצלן הוא חומר גלם שדומה במהותו לקרמיקה, ובתחום הריצוף הוא כיום הסוג הנפוץ בארץ, אך גם אחד מהסוגים המובילים בעולם כולו. אריחי הגרניט פורצלן עשויים חרסינה (היא בעצם הפורצלן), כשהמילה גרניט, שהוא סלע יסוד קשה, נוספה כאמצעי שיווק שנועד לתאר את חוזקם הבלתי רגיל של אריחים אלה.
אריחי הגרניט פורצלן מיוצרים באמצעות דחיסה של גרגירי חרסינה זעירים ושריפה שלהם בחום גבוה מאוד, עד שבסופו של דבר הם מתגבשים יחד ובשלב האחרון בתהליך הייצור, הם מצופים ונצבעים בהתאם לדרישות.
ההבדל בין מרצפות הגרניט פורצלן ואריחי הקרמיקה טמון בחוזק ובכושר הספיגה שלהם. צפיפות החומר באריחי הגרניט פורצלן לריצוף גבוהה מאוד ולכן מספקת הגנה גדולה יותר מפני שבירה ושחיקה שלהם, שומרת עליהם מפני לכלוך שחודר אליהם ומאריכה את אורך חייהם.

מרצפות גרניט פורצלן - שלל עיצובים, צורות וצבעים

מרצפות גרניט פורצלן אמנם באות באינספור דוגמאות, אולם ניתן לחלק אותם לשלוש קבוצות מרכזיות:

  1. אריחי מט – אריחים סטנדרטיים שאין להם ציפוי או מרקם ויכולים להגיע בטקסטורות שונות, החל מטקסטורה חלקה ועד מחוספסת מאוד (אנטי סליפ – נגד החלקה).
  2. אריחים מבריקים – אריחים בעלי גימור ומראה מבריקים, עם רמת השתקפות בדרגות שונות. אריחים אלה נחשבים לאטרקטיביים וליוקרתיים ביותר בשוק.
  3. אריחי לפטו – lappto באיטלקית משמעותו "מלוטש למחצה". אריחים אלה הם גם מבריקים ומחזירים אור מחד, אך מצד שני הם גם אטומים יותר. כלומר, הם נותנים תחושה של רצפה מבריקה, אך כזו שנראית פחות מלוטשת.

ושוב נזכיר שלמרות שחילקנו את אריחי הגרניט פורצלן ל-3 קבוצות, יש טווח רחב מאוד ביניהן ומספר דרגות גימור בין מבריק לגמרי או מט לחלוטין. הבחירה בגימור כזה או אחר היא לאו דווקא צריכה להתבסס על מה שאתם אוהבים או חושבים שמתאים לבית שלכם. ייתכן שאתם משתוקקים לריצוף גרניט פורצלן מבריק, אבל הבית שלכם מואר מאוד וריצוף שכזה יחזיר לכם את האור ובשעות מסוימות אפילו יסנוור אתכם. קחו בחשבון גם שכל בדל הכי קטן של לכלוך נראה בבירור על אריחים מבריקים, כך שאם יש לכם בבית חיית מחמד, ריצוף גרניט פורצלן מבריק כמו זה כלל לא יתאים לכם. לעומת זאת, אם אתם מרצפים את חדר האמבטיה שלכם עם אריחים אלה, רצוי מאוד שהם יגיעו עם מידת חספוס כזו או אחרת, בכדי למזער את הסיכון להחלקה.
אריחי הגרניט פורצלן מגיעים במגוון עצום של גדלים, החל מהסטנדרטיים ביותר (60 X 60), אך הם גם יכולים להגיע לגודל של 100 X 80. יש אריחים שנראים כמו פרקט עץ (10 X 30 או 10 X 60) או כאלה שהם מצוירים וצבעוניים (20 X 20). כלומר, אריחי הגרניט פורצלן יכולים להיות כל מה שאתם רוצים. אם מתחשק לכם שלבית שלכם יהיה צביון נעים וכפרי, לכו על גרניט פורצלן דמוי עץ. אם אתם חושבים שהבית שלכם ייראה מרשים יותר אם יהיה לו סגנון היי-טקיסטי, תוכלו לרצף אותו בגרניט פורצלן דמוי שיש או בטון. בגדול, עופו עם החלומות שלכם, כי אין ספק שתמצאו את מבוקשכם באריחי הגרניט פורצלן, הוא יכול להתחפש לכל ריצוף אחר.

עלויות אריחי גרניט פורצלן

מכיוון שיש בחירה אדירה בין הסוגים והצורות, גם טווח המחירים של אריחי הגרניט פורצלן עצום, וכפי שציינו בהתחלה – כל אחד יכול למצוא אריח שיתאים לו ויזואלית כמו גם לכיס שלו. על אף שמדובר באריחי ריצוף פופולריים מאוד, איכותיים ובטיחותיים מאוד, הם עדיין נחשבים לבעלי מחירים סבירים.
מחירי האריחים משתנים בהתאם לגודל האריח, לדוגמא שבחרתם, לטקסטורה שלו ולצורה (אריחים משושים למשל עולים יותר וכך גם עבודת הריצוף שלהם). באופן כללי, ככל שהאריח גדול יותר, בעל דוגמא ייחודית או מורכבת, או בעל צורה לא סטנדרטית, כך גם המחיר שלו עולה. המחירים לאריח סטנדרטי (ללא עבודה), נעים בממוצע בין 80-100 ₪ למ"ר, אך גם יכול להאמיר אפילו ל-400-500 ₪ למ"ר לאריח מעוצב. עלות העבודה דווקא יורדת ככל שהאריח גדול יותר, כיוון שנדרשת פחות עבודה ופחות זמן לעשות אותה כשמדובר באריחי בגודל 60 X 60 לעומת אריח של 30 X 30 למשל. מחיר הדבקה של אריחי גרניט פורצלן סטנדרטיים עומד בממוצע על כ-250 ₪ למ"ר. אם תרצו להניח את האריחים על תשתית חול (לאחר פירוק), המחיר כבר יעלה ל-300 ₪ למ"ר.
חשוב לקחת בחשבון את כל הנקודות הללו לפני שעושים השוואת מחירי עבודות ריצוף של גרניט פורצלן.
לסיכום, לפני בחירת מרצפות גרניט פורצלן, נסו לשקול את כל הפרמטרים. בכל מקרה, רצוי תמיד להתייעץ עם רצף מקצועי שייתן לכם את הפתרון העיצובי המתאים והנכון ביותר לבית שלכם.

בהצלחה!

24

ספקי שירות בתחום ריצוף וחיפוי

מצא בעל מקצוע

רצפים מומלצים תל אביב

קל שיפוצים
קל שיפוצים

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 16

חוות דעת

שיפצנו את דירתנו
ומאד חששנו בעיקר בגלל סיפורים ששמענו על קבלנים. בעקבות המלצה של חבר פנינו לוסים ומהרגע הראשון שפגשנו אותו - הרגשנו שהגענו למקום הנכון.

אור תשתית
אור תשתית

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 26

חוות דעת

חיפשתי איש שיפוצים
לביצוע עבודות כלליות, קיבלתי המלצה על שגיא "מעיין שיפוצים", רציתי מישהו שיהיה נוח לעבוד איתו, כזה שאפשר לתקשר איתו, וכמובן שיהיה מקצועי ועם מחירים הוגנים.

כהן פיקס אינסטלציה
כהן פיקס- אינסטלציה

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 15

חוות דעת

אל אוריאל מחברת
"כהן פיקס- אינסטלציה" הגעתי דרך אחד האתרים באינטרנט, קראתי עליו חוות-דעת טובות והחלטתי להזמין אותו. יש לנו ג'קוזי בבית, הוא החל לטפטף בעת ההפעלה וביקשנו מאוריאל שיגיע לבצע בדיקה ולתקן את הבעיה.

יה שיפוצים בעמ
י.ה שיפוצים בע"מ

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 11

חוות דעת

עם יוסי אני
עובד כבר שנים, בעל מקצוע שבנה ומתחזק את כל רשת המינימרקטים שלי ואני מרוצה כל פעם מחדש, בעל מקצוע אמין וישר.

עבודת אינסטלציה ושיפוצים
עבודת אינסטלציה ושיפוצים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 25

חוות דעת

בחור הגון מאוד,
מקצועי ונחמד. הגעתי אליו דרך האתר כאן, עוד באותו יום הגיע אליי לבית וישב איתי על תוכנית עבודה והצעת מחיר. יש לנו באמצע הבית שני עמודים תומכים שרצינו לעשות להם חיפוי קרמיקה.

אדי לשיפוצים
אדי לשיפוצים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 52

חוות דעת

את אדי אנחנו
מכירים הרבה מאד שנים. הוא איש שיפוצים קבוע אצלנו בבית, ואנחנו לא מחליפים אותו באף אחד אחר. מעבר לזה שהוא עושה עבודה פשוט מעולה - אצלו האמינות והנאמנות זה דבר ראשון.

מפ בנייה ושיפוצים
מ.פ בנייה ושיפוצים

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 4

חוות דעת

אחרי שנכוויתי מכל
כך הרבה בעלי מקצוע בתחום השיפוצים הגעתי סוף סוף למאמין, בעל מקצוע הכי נהדר וישר שיש. הוא ביצע עבורי שיפוץ כללי לבית, הוא הגיע עם הצוות שלו בשעה שקבענו והחלו בעבודה, יש לציין שכולם עבדו בשיתוף פעולה מלא והעבודה בוצעה ברמה מקצועית והכי טובה שיש.

מיכאל שיפוצים
מיכאל שיפוצים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 6

חוות דעת

חיפשתי בעל מקצוע
לצורך הנמכת תקרת גבס ובמקרה נתקלתי בפרסום של מיכאל, לאחר שיחת הטלפון הוא הגיע לפגישה והרשים אותי מאוד! בנוסף, הוא גם נתן לי הצעת מחיר הוגנת לחלוטין. אין לי מילה אחת רעה לומר על מיכאל!

עכ עבודות שיפוצים עם טעם
ע.כ עבודות שיפוצים עם טעם

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 25

חוות דעת

חמודי מחברת "ע.כ
עבודות שיפוצים עם טעם" ביצע אצלי בניית מטבח קומפלט! העבודה כללה את בניית המטבח עצמו, ריצוף וחיפוי קירות, אינסטלציה חדשה ועבודות חשמל - הכל בוצע בצורה נהדרת!

אבי שיפוצים וגבס
אבי שיפוצים וגבס

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

אבי הגיע אלי
עם מספר פועלים ויצאתי מאוד מרוצה מהעבודה שלהם! הם שיפצו את כל האמבטיה שלי והגעתי אליהם דרך המלצה של חברה. אבי והצוות שלו עמדו בזמנים שקבענו מראש והיו באמת 10 מכל הבחינות!

פרפקטו  ביצוע עבודות בנייה
פרפקטו - ביצוע עבודות בנייה

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 11

חוות דעת

על איציק יש
לי רק דברים לומר, בנאדם סימפטי ושירותי שביצע עבודה בול כמו שרציתי ואני ממליצה עליו בחום!!! הוא הרכיב עבורי 3 גגונים מעץ במרפסות שבביתי, הוא הגיע בשעה שקבענו, ביצע מדידות מדויקות של הגגונים במרפסות, הראה מגוון רחב של עבודות שביצע וסגרנו תאריך לביצוע העבודה.

אפריים שיפוצים
אפריים שיפוצים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 6

חוות דעת

הקשר שלנו עם
אפריים והצוות שלו התחיל לפני 4 שנים כאשר הם הגיעו לשפץ עבורנו את האמבטיות ולצבוע את הקירות מבחוץ, לאחרונה הייתה לנו רטיבות בבית ואפריים קילף אותה ויצר רף מים כדי למנוע את חדירתם.

כנאני נדאל
כנאני נדאל

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 6

חוות דעת

נדאל הגיע אלי
עם 2 אנשי צוות נוספים והם היו מקצועיים! הם ביצעו עבורי עבודות גבס קטנות וסידרו את כל המנורות בביתי, הגעתי אליהם דרך המלצה של טכנאי המזגנים שאתו אני עובד.

נועם שיפוצים
נועם שיפוצים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 34

חוות דעת

אלי מאוד יסודי,
נוח וגמיש, העבודה שלו ברמת גימור מושלמת! עוד יתרון חשוב - נועם מספק את החומרים ולכן מוזיל בצורה משמעותית את הוצאות השיפוץ. את אלי הכרתי דרך חברים טובים שעשו שיפוץ בדירתם והיו מרוצים מאוד.

טל קבלן שיפוצים
טל קבלן שיפוצים

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 16

חוות דעת

טל הקבלן שיפוצים
אחלה בחור, הוא הגון, נחמד ואדיב והיה תענוג לעבוד איתו! פניתי אליו לצורך הדבקת קרמיקה בקירות הפנימיים של בית-כנסת, מדובר בעבודה עדינה ומורכבת וטל עמד במשימה בהצלחה רבה.

עדן שיפוצים לבית
עדן שיפוצים לבית

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

עדן והצוות שלו
פשוט מקצוענים! הזמנתי אותם בעקבות המלצות רבות של חברים לביצוע שיפוץ בביתי שכלל עבודות חשמל, אינסטלציה, ריצוף, גבס, צבע וכו' ויצאתי שבע רצון לחלוטין.

דני תורגמן
דני תורג'מן

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 5

חוות דעת

דני בעל מקצוע
מדהים ואין לי מילה אחת רעה לומר עליו! הגעתי אליו דרך מעצבת הפנים שלי והוא ביצע עבורי שיפוץ בכל הבית כולל עבודות צנרת. אני מאוד מרוצה מהעבודה שדני ביצע עבורי!

אפ השבחת מבנים
א.פ השבחת מבנים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

יש לי דירה
בבעלותי בחיפה שהייתה מאוד מוזנחת והרוסה ואפרים ביצע בה כמה שינויים הכוללים צבע ושפכטל, סידור רטיבויות, תיקון ריצוף וכו'. אפרים מקצוען בתחומו וביצע עבודה יסודית ומדויקת ביותר!

עץ אבות
עץ אבות

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

הזמנתי את אוהד
דרך המלצה של מכר לבניית קירות גבס בדירתי ולעבודות צבע, טיח וריצוף במבנה תעשייה והוא גם נתן לי את הצעת המחיר הכי זולה! הוא בעל מקצוע אמין והגון. אהבתי את ההתנהלות של אוהד לאורך כל הדרך!

פלא דק
פלא דק

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

ברט ביצע עבורי
עבודה מעבר למצופה וקיבלתי ממנו שירות חבל על הזמן! הזמנתי אותו בעקבות המלצה לבניית דק במרפסת ונותרתי עם רושם חיובי עליו. אני מאוד קפדן ופדנט עם בעלי המקצוע שאותם אני בוחר וברט היה אחד מהמוצלחים!

מלך הגבס
מלך הגבס

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

הגעתי לשמעון דרך
המלצה חמה של חבר, הוא בנה עבורי מזנון מגבס בדירה והייתי מאוד מרוצה ממנו! מלבד העובדה שהוא דרש את המחיר הזול ביותר לאחר סקר שוק שעשיתי, הוא גם ביצע את העבודה בזריזות, יעילות ועם המון נחישות.

סימון שיפוץ וחידוש הבית
סימון שיפוץ וחידוש הבית

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 3

חוות דעת

את סימון אני
מכיר המון שנים ותמיד הוא מבצע עבורי עבודות שיפוצים שונות בביתי. בפעם הראשונה הוא הגיע וביצע ריצוף לכל הבית וצביעה של הקירות, העבודה שלו מדהימה, החומרים והציוד שלו איכותיים מאוד וזה ניכר בתוצאה הסופית של העבודה.

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

אין לי מילים
בכדי להודות ולשבח את מוטי, החזיר לי את האמון שאבד לי שנפגשתי עם בעלי מקצוע שונים בנוגע לצביעת ביתי מבחוץ ולגבי ריצוף החצר.

עדי עבודות גבס
עדי עבודות גבס

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 3

חוות דעת

אין לי מילים
לתאר את עדי- פשוט בעל מקצוע בחסד עליון. פניתי אליו לצורך בניית מסגרת לטלוויזיה מגבס בסלון בביתי, הוא הגיע במועד שקבענו, נתן הצעת מחיר מסודרת והוגנת, ענה על כל שאלותיי ולאחר שהתרשמתי מעבודותיו סגרנו תאריך לתחילת העבודה.

דויד ישי שיפוצים וצבע
דויד ישי שיפוצים וצבע

לפרטי העסק

9.2

voice-icon 5

חוות דעת

לאחר בירורים ופגישות
ייעוץ עם בעלי מקצוע שחיפשתי בתחום הריצוף, החלטתי לסגור עם דוד מכיוון שהצעתו הייתה הכי הוגנת מבין כולם וזמינותו הייתה מידית.

גבאי פתרונות בנייה מתקדמים
גבאי פתרונות בנייה מתקדמים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 44

חוות דעת

מחיר טוב, שירות
מעולה, עבודה מצוינת, עמידה בזמנים, רק מילים טובות אני יכול לומר. אני מכיר את דני כבר עשרות שנים במהלכם יצא לי לשמוע הרבה על המוניטין שלו ועל ידי הזהב שלו וגם יצא לי להיווכח במו עיניי לא פעם באחת העבודות המשובחות שלו לכן זה היה טבעי שכשרצינו להתקין תקרת גבס חדשה תחת גג הרעפים שלנו פנינו אליו.

"גרניט פורצלן הוא חומר גלם שדומה לקרמיקה, ובתחום הריצוף הוא הסוג הנפוץ בארץ"

רצוי להתייעץ עם רצף מקצועי לקבלת הפתרון העיצובי המתאים לבית שלכם"

"השתקפות האור מהאריחים חוזרת אל העין ונותנת תחושה ששטח הדירה גדול יותר ממה שהוא"

כתבות ומאמרים

איך לבחור חיפוי קירות לבית - המאמר השלם

איך לבחור חיפוי קירות לבית - המאמר השלם

במאמר זה ננסה לעזור לכם ולתת לכם טיפים לבחירת חיפוי מתאים ונכון לבית. בואו נתחיל.

קרא עוד
ריצוף חוץ - מחירים סוגי רצפות טיפים וכל מה שבניהם

ריצוף חוץ - מחירים סוגי רצפות טיפים וכל מה שבניהם

במאמר זה נסקור את חומרי הגלם וסוגי הריצוף שמתאימים לאזורי החוץ ואת החסרונות והיתרונות של כל אחד מהם - על מנת לסייע לכם לבחור את סוג הריצוף המתאים ביותר לחלק הכי יפה של הבית.

קרא עוד
ריצוף אמבטיה ומקלחת המדריך המלא - טיפים לבחירת סוג הריצוף

ריצוף אמבטיה ומקלחת המדריך המלא - טיפים לבחירת סוג הריצוף

במאמר זה נסביר על התכונות החשובות שיש לחדרים "רטובים" וננסה לעזור לכם לבחור את הריצוף המתאים ביותר לחדרים ייחודים אלו כמו המקלחת והאמבטיה.

קרא עוד
כל הסודות של ריצוף לחדר שינה וחדר עבודה

כל הסודות של ריצוף לחדר שינה וחדר עבודה

בחירת ריצוף לחדר שינה ולחדר העבודה היא עניין של אנרגיה, של הרגשה כללית, של תחושת מרחב ופתיחות. חללים אלה צריכים לשלב פרקטית עם נוחות ונועם, וזה הדבר שצריך להנחות אתכם. במאמר זה נציג בפניכם את כל השיקולים והסודות של ריצוף לחדר שינה וחדר עבודה.

קרא עוד
ריצוף למטבח - חומרי הריצוף הנפוצים, תחזוקה וטיפים

ריצוף למטבח - חומרי הריצוף הנפוצים, תחזוקה וטיפים

איך בוחרים ריצוף למטבח? איזה סוג ריצוף כדאי לבחור? מהם היתרונות והחסרונות של כל חומר גלם? אנחנו כאן כדי לענות.

קרא עוד
מחיר ריצוף לבית - הכול על העליות והמחירים לריצוף

מחיר ריצוף לבית - הכול על העליות והמחירים לריצוף

מחרי ריצוף לבית צריכים תמיד להיות מאוזנים בין שיקולים פרקטיים, כספיים ואסתטיים. זה לא תמיד קל, אבל זו הדרך הנכונה ביותר ליישם את החלק החשוב ביותר בבנייה או בשיפוץ הבית. במאמר שלפניכם ריכזנו את מחיר העבודה ועלויות נלוות נוספות לריצוף הבית.

קרא עוד
הכל על בחירת ריצוף חדש לבית - טיפים סוגים, תקציבים ותחזוקה

הכל על בחירת ריצוף חדש לבית - טיפים סוגים, תקציבים ותחזוקה

כדי להבין מהו הריצוף הנכון עבור הבית שלכם, יש לשקול פרמטרים רבים: לחות, עמידות ועלויות – שלכולם השפעה מכרעת על ההחלטה שלכם בנדון. ואין ספק שזוהי החלטה חשובה שתקבע את מראהו הסופי של הבית ומה הוא משדר כלפי חוץ. ההיצע בשוק עצום ולכן ריכזנו כאן טיפים שיעזרו לכם לבחור את סוג הריצוף הנכון ביותר עבורכם ושבעזרתו תזכו לממש את בית החלומות שלכם.

קרא עוד
ריצוף הבית בעץ ודמוי עץ - יתרונות, חסרונות ועלויות לריצוף בעץ

ריצוף הבית בעץ ודמוי עץ - יתרונות, חסרונות ועלויות לריצוף בעץ

ריצוף עץ וריצוף דמוי עץ הם אחת האפשרויות המקובלות לריצוף הבית, יחד עם הריצוף הסטנדרטי של אריחים משיש, קרמיקה או גרניט פורצלן. המאמר הבא מוקדש לכל המתלבטים בין פרקט עץ ודמוי עץ לבין אריחי ריצוף.

קרא עוד