24

ספקי שירות בתחום ריצוף וחיפוי

ריצוף הבית בעץ ודמוי עץ - יתרונות, חסרונות ועלויות לריצוף בעץ

ריצוף עץ וריצוף דמוי עץ הם אחת האפשרויות המקובלות לריצוף הבית, יחד עם הריצוף הסטנדרטי של אריחים משיש, קרמיקה או גרניט פורצלן. המאמר הבא מוקדש לכל המתלבטים בין פרקט עץ ודמוי עץ לבין אריחי ריצוף.

כל מה שצריך לדעת על ריצוף בעץ (וגם דמוי עץ)

באירופה ובארה"ב כבר הבינו את זה מזמן – ריצוף הבית בעץ הוא לא רק מרהיב ביופיו, אלא גם שימושי ויעיל וכל כך נוח. עד כדי כך, שאחרי זה כבר לא תרצו אף ריצוף אחר. זהו אחד מסוגי הריצוף הקלאסיים, שמתאים לכל בית בכל מקום, ובעשור האחרון הוא תופס תאוצה גם כאן בישראל.
כשמדברים על ריצוף עץ או ריצוף דמוי עץ, יש לדעת שקיימים שני סוגים עיקריים: האחד הוא פרקט עץ מלא (גוּשָני), שמורכב מקורות אחידות של מין עץ אחד בלבד, והשני הוא פרקט עץ שכבתי, שמורכב ממספר שכבות של עצים ממינים שונים, בדרך כלל שלוש שכבות.
יש מיני עץ מגוונים שניתן לייצר מהם פרקטים לריצוף, בין אם זהו פרקט עץ מלא ובין אם פרקט עץ שכבתי, כשהפופולריים מביניהם בארץ הם האלון, הדובדבן, האגוז והמייפל. יחד עם זאת, עליכם לדעת שישנם לא רק מינים שונים של עצים, אלא גם שלכל אחד מהם יש מספר גוונים. כל שנותר לכם הוא רק למצוא את הצבע והסגנון המועדפים עליכם.

מהם היתרונות של ריצוף עץ?

מנינו בקצרה מעלה חלק מהמעלות של ריצוף עץ, אולם כדאי לעשות קצת סדר ביתרונות אלה. לפי בעלי המקצוע המומלצים שלנו, הנה העיקריים שבהם:

  מראה ייחודי ומרשים – זה, ללא ספק, היתרון הגדול ביותר של ריצוף עץ. בית שמרוצף בפרקט עץ מעורר התפעלות בקרב כל מי שנכנס אליו. לעץ יש מראה עשיר ואלגנטי ולכן בית כזה משדר חמימות ויוקרה בעת ובעונה אחת.


  חוזק ורוך – לצד העובדה שעץ הוא חומר גלם חזק, ריצוף עץ הוא גם רך, כך שאם אתם נופלים או שנופל לכם משהו שביר מבין הידיים, העץ יכול לפעמים למנוע ולספוג את הנפילות. הוא אמנם יקבל שריטות עם הזמן, אך זה רק יוסיף למראה האותנטי שלו.


  אפשרות לתיקון – יתרון נוסף של ריצוף עץ הוא גם האפשרות לתקן אותו אם קורה לו משהו. עם פרקט עץ אין צורך לשבור אריחים ולדאוג שיהיו לכם אחרים חלופיים כדי להחזיר את הרצפה לקדמותה, כאן פשוט מוציאים את לוח העץ, מתקנים ומחזירים למקום.


  בידוד – פרקט עץ הוא ריצוף שמבודד תרמית, כך שלא רק שנעים במיוחד לצעוד עליו בחורף, הוא גם יכול להועיל לחשבון החשמל שלכם בכך שישמור על הטמפרטורה בחדר ולא תצטרכו להפעיל מזגן לחימום או לקירור.

אבל לפרקט מעץ יש גם חסרונות...

למען ההגינות והאיזון, נציין כאן גם את החסרונות של ריצוף עץ כדי שתוכלו לקחת אותם בחשבון לפני שאתם מחליטים לגבי ריצוף הבית:

  עלות - המחיר לריצוף הוא בהחלט נושא מהותי כשמדובר בהתקנת פרקט עץ, כיוון שמדובר בהחלט בריצוף יקר, לפעמים אפילו משמעותית ביחס לסוגי ריצוף אחרים.


  תחזוקה – לעץ יש מוניטין של חומר גלם שעל מנת להפיק ממנו את המקסימום, צריך לתחזק אותו באופן שוטף. זה נכון, אולם, יחד עם זאת, חשוב לציין גם שעם התפתחות הטכנולוגיה לאורך השנים, גם פרקט העץ עבר שינויים רבים וכיום הוא כבר אינו זקוק לתחזוקה כבעבר, כך שנקודת התורפה הזו די מתאזנת.


  שימוש במים – מים לא עושים טוב לפרקט עץ. נקודה. אם אתם מאלה שאוהבים לשפוך מים כשאתם מנקים את הבית, תשכחו מהתקנה שלו. המים ינפחו את העץ וחייו יתקצרו במהירות. אבל, כפי שתראו בהמשך המאמר, אתם לא צריכים לוותר עדיין על בית שיש לו רצפה שנראית כמו עץ. יש לזה פתרונות, ואפילו מוצלחים מאוד.

איך מתקינים ריצוף עץ?

לפני הכל - אל תנסו להתקין את ריצוף העץ בעצמכם. מדובר בעבודה יסודית ומדויקת, שצריכה להתבצע על ידי איש מקצוע מיומן.
מעבר לכך, רצוי שתדעו שהתקנת פרקט עץ שונה במקצת מריצוף באריחים רגילים (ולא משנה אם אלו אריחי גרניט פורצלן, קרמיקה או שיש). ההבדל נעוץ בעיקר בשלבי ההכנה, שמומלץ להקפיד עליהם אם חשוב לכם שהפרקט יותקן כראוי וללא דופי.
תחילה יש לנקות היטב את החלל שבו הריצוף עץ או דמוי עץ אמור להיות מותקן. לאחר מכן לבדוק שהרצפה ישרה וחלקה ושאין בה בליטות ושקעים שישפיעו על מראה הפרקט לכשיותקן. אבל זה לא נגמר כאן... לפני ההתקנה עצמה, יש לתת ללוחות העץ "לנוח" בחלל ההתקנה למשך יומיים, על מנת שיתאימו את עצמם לטמפרטורה וללחות שבו, ושלא יתנפחו או יתכווצו לאחר ההתקנה.
ריצוף עץ מצריך גם קיבוע לקרקע, וזה מבוצע בדרך כלל על ידי הדבקה לרצפה או למשטח בטון קיימים או באמצעות מסמור, אם הריצוף מונח מעל משטח עץ קיים.

וכדאי להזכיר גם אפשרויות אחרות...

אם ריצוף עץ אמיתי אינו בתקציב שלכם, אתם מוזמנים להכיר אפשרויות אחרות שמחירן נמוך הרבה יותר - פרקט למינציה \ ריצוף דמוי עץ ואריחי גרניט פורצלן או קרמיקה.
פרקט למינציה \ ריצוף דמוי עץ הוא פרקט העשוי חומרים סינתטיים שעליהם מודבקת שכבה שנראית כמו עץ, ואילו אריחי הגרניט פורצלן או הקרמיקה הם אריחים עשויים חרסינה שמיוצרים באמצעות שריפה בטמפרטורות גבוהות. גם פרקט הלמינציה \ ריצוף דמוי עץ וגם אריחי הקרמיקה והגרניט פורצלן מדמים מראה עץ, עד כדי כך שאם לא תגעו ותרגישו אותם, לא תוכלו להבדיל בינם לבין ריצוף פרקט עץ, ובדיוק כמוהו, גם הם מגיעים במגוון גוונים ודוגמאות.

עלויות

כדי לסבר את העיניים, נציג בפניכם את העלויות לשלוש האפשרויות שציינו במאמר.
כמו בכל התקנה והרכבה של ריצוף, עלות התקנת ריצוף מורכבת משני אלמנטים – מחיר חומר הגלם ומחיר העבודה. מחיר חומר הגלם של פרקט עץ מלא מתחיל מ-150 ₪ למ"ר, ומחיר ההתקנה שלו מתחיל מ-50 ₪ למ"ר (סה"כ 200 ₪ למ"ר לכל הפחות).
מחיר אריחי גרניט פורצלן נעים בין 80-110 ₪ למ"ר ועלות העבודה היא כ-40 ₪ למ"ר (סה"כ 120 ₪ למ"ר לפחות). עלות פרקט למינציה \ ריצוף דמוי עץ היא הזולה ביותר – 40-50 ₪ למ"ר ועוד 30 ₪ למ"ר עבודה (סה"כ 70 ₪ למ"ר לפחות).

לסיכום, פרקט עץ הוא אחת האפשרויות לריצוף הבית, יחד עם הריצוף הסטנדרטי של אריחים משיש, קרמיקה או גרניט פורצלן. אם אתם מתלבטים בין פרקט עץ וריצוף דמוי עץ לבין אריחי ריצוף, נסו לדמיין איך אתם רוצים שהבית שלכם ייראה. האם אתם מעדיפים שיהיה לו מראה פשוט ואלגנטי או אולי מראה חמים וביתי? אם תבחרו באפשרות האחרונה, אל תהססו להתקין פרקט עץ או ריצוף דמוי עץ. זה בינגו לכם וגם לבית.

בהצלחה!

24

ספקי שירות בתחום ריצוף וחיפוי

מצא בעל מקצוע

רצפים מומלצים תל אביב

קל שיפוצים
קל שיפוצים

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 16

חוות דעת

שיפצנו את דירתנו
ומאד חששנו בעיקר בגלל סיפורים ששמענו על קבלנים. בעקבות המלצה של חבר פנינו לוסים ומהרגע הראשון שפגשנו אותו - הרגשנו שהגענו למקום הנכון.

אור תשתית
אור תשתית

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 26

חוות דעת

חיפשתי איש שיפוצים
לביצוע עבודות כלליות, קיבלתי המלצה על שגיא "מעיין שיפוצים", רציתי מישהו שיהיה נוח לעבוד איתו, כזה שאפשר לתקשר איתו, וכמובן שיהיה מקצועי ועם מחירים הוגנים.

כהן פיקס אינסטלציה
כהן פיקס- אינסטלציה

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 15

חוות דעת

אל אוריאל מחברת
"כהן פיקס- אינסטלציה" הגעתי דרך אחד האתרים באינטרנט, קראתי עליו חוות-דעת טובות והחלטתי להזמין אותו. יש לנו ג'קוזי בבית, הוא החל לטפטף בעת ההפעלה וביקשנו מאוריאל שיגיע לבצע בדיקה ולתקן את הבעיה.

יה שיפוצים בעמ
י.ה שיפוצים בע"מ

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 11

חוות דעת

עם יוסי אני
עובד כבר שנים, בעל מקצוע שבנה ומתחזק את כל רשת המינימרקטים שלי ואני מרוצה כל פעם מחדש, בעל מקצוע אמין וישר.

עבודת אינסטלציה ושיפוצים
עבודת אינסטלציה ושיפוצים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 25

חוות דעת

בחור הגון מאוד,
מקצועי ונחמד. הגעתי אליו דרך האתר כאן, עוד באותו יום הגיע אליי לבית וישב איתי על תוכנית עבודה והצעת מחיר. יש לנו באמצע הבית שני עמודים תומכים שרצינו לעשות להם חיפוי קרמיקה.

אדי לשיפוצים
אדי לשיפוצים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 52

חוות דעת

את אדי אנחנו
מכירים הרבה מאד שנים. הוא איש שיפוצים קבוע אצלנו בבית, ואנחנו לא מחליפים אותו באף אחד אחר. מעבר לזה שהוא עושה עבודה פשוט מעולה - אצלו האמינות והנאמנות זה דבר ראשון.

מפ בנייה ושיפוצים
מ.פ בנייה ושיפוצים

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 4

חוות דעת

אחרי שנכוויתי מכל
כך הרבה בעלי מקצוע בתחום השיפוצים הגעתי סוף סוף למאמין, בעל מקצוע הכי נהדר וישר שיש. הוא ביצע עבורי שיפוץ כללי לבית, הוא הגיע עם הצוות שלו בשעה שקבענו והחלו בעבודה, יש לציין שכולם עבדו בשיתוף פעולה מלא והעבודה בוצעה ברמה מקצועית והכי טובה שיש.

מיכאל שיפוצים
מיכאל שיפוצים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 6

חוות דעת

חיפשתי בעל מקצוע
לצורך הנמכת תקרת גבס ובמקרה נתקלתי בפרסום של מיכאל, לאחר שיחת הטלפון הוא הגיע לפגישה והרשים אותי מאוד! בנוסף, הוא גם נתן לי הצעת מחיר הוגנת לחלוטין. אין לי מילה אחת רעה לומר על מיכאל!

עכ עבודות שיפוצים עם טעם
ע.כ עבודות שיפוצים עם טעם

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 25

חוות דעת

חמודי מחברת "ע.כ
עבודות שיפוצים עם טעם" ביצע אצלי בניית מטבח קומפלט! העבודה כללה את בניית המטבח עצמו, ריצוף וחיפוי קירות, אינסטלציה חדשה ועבודות חשמל - הכל בוצע בצורה נהדרת!

אבי שיפוצים וגבס
אבי שיפוצים וגבס

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

אבי הגיע אלי
עם מספר פועלים ויצאתי מאוד מרוצה מהעבודה שלהם! הם שיפצו את כל האמבטיה שלי והגעתי אליהם דרך המלצה של חברה. אבי והצוות שלו עמדו בזמנים שקבענו מראש והיו באמת 10 מכל הבחינות!

פרפקטו ביצוע עבודות בנייה
פרפקטו - ביצוע עבודות בנייה

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 11

חוות דעת

על איציק יש
לי רק דברים לומר, בנאדם סימפטי ושירותי שביצע עבודה בול כמו שרציתי ואני ממליצה עליו בחום!!! הוא הרכיב עבורי 3 גגונים מעץ במרפסות שבביתי, הוא הגיע בשעה שקבענו, ביצע מדידות מדויקות של הגגונים במרפסות, הראה מגוון רחב של עבודות שביצע וסגרנו תאריך לביצוע העבודה.

אפריים שיפוצים
אפריים שיפוצים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 6

חוות דעת

הקשר שלנו עם
אפריים והצוות שלו התחיל לפני 4 שנים כאשר הם הגיעו לשפץ עבורנו את האמבטיות ולצבוע את הקירות מבחוץ, לאחרונה הייתה לנו רטיבות בבית ואפריים קילף אותה ויצר רף מים כדי למנוע את חדירתם.

כנאני נדאל
כנאני נדאל

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 6

חוות דעת

נדאל הגיע אלי
עם 2 אנשי צוות נוספים והם היו מקצועיים! הם ביצעו עבורי עבודות גבס קטנות וסידרו את כל המנורות בביתי, הגעתי אליהם דרך המלצה של טכנאי המזגנים שאתו אני עובד.

נועם שיפוצים
נועם שיפוצים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 34

חוות דעת

אלי מאוד יסודי,
נוח וגמיש, העבודה שלו ברמת גימור מושלמת! עוד יתרון חשוב - נועם מספק את החומרים ולכן מוזיל בצורה משמעותית את הוצאות השיפוץ. את אלי הכרתי דרך חברים טובים שעשו שיפוץ בדירתם והיו מרוצים מאוד.

טל קבלן שיפוצים
טל קבלן שיפוצים

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 16

חוות דעת

טל הקבלן שיפוצים
אחלה בחור, הוא הגון, נחמד ואדיב והיה תענוג לעבוד איתו! פניתי אליו לצורך הדבקת קרמיקה בקירות הפנימיים של בית-כנסת, מדובר בעבודה עדינה ומורכבת וטל עמד במשימה בהצלחה רבה.

עדן שיפוצים לבית
עדן שיפוצים לבית

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

עדן והצוות שלו
פשוט מקצוענים! הזמנתי אותם בעקבות המלצות רבות של חברים לביצוע שיפוץ בביתי שכלל עבודות חשמל, אינסטלציה, ריצוף, גבס, צבע וכו' ויצאתי שבע רצון לחלוטין.

דני תורגמן
דני תורג'מן

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 5

חוות דעת

דני בעל מקצוע
מדהים ואין לי מילה אחת רעה לומר עליו! הגעתי אליו דרך מעצבת הפנים שלי והוא ביצע עבורי שיפוץ בכל הבית כולל עבודות צנרת. אני מאוד מרוצה מהעבודה שדני ביצע עבורי!

אפ השבחת מבנים
א.פ השבחת מבנים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

יש לי דירה
בבעלותי בחיפה שהייתה מאוד מוזנחת והרוסה ואפרים ביצע בה כמה שינויים הכוללים צבע ושפכטל, סידור רטיבויות, תיקון ריצוף וכו'. אפרים מקצוען בתחומו וביצע עבודה יסודית ומדויקת ביותר!

עץ אבות
עץ אבות

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

הזמנתי את אוהד
דרך המלצה של מכר לבניית קירות גבס בדירתי ולעבודות צבע, טיח וריצוף במבנה תעשייה והוא גם נתן לי את הצעת המחיר הכי זולה! הוא בעל מקצוע אמין והגון. אהבתי את ההתנהלות של אוהד לאורך כל הדרך!

פלא דק
פלא דק

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

ברט ביצע עבורי
עבודה מעבר למצופה וקיבלתי ממנו שירות חבל על הזמן! הזמנתי אותו בעקבות המלצה לבניית דק במרפסת ונותרתי עם רושם חיובי עליו. אני מאוד קפדן ופדנט עם בעלי המקצוע שאותם אני בוחר וברט היה אחד מהמוצלחים!

מלך הגבס
מלך הגבס

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

הגעתי לשמעון דרך
המלצה חמה של חבר, הוא בנה עבורי מזנון מגבס בדירה והייתי מאוד מרוצה ממנו! מלבד העובדה שהוא דרש את המחיר הזול ביותר לאחר סקר שוק שעשיתי, הוא גם ביצע את העבודה בזריזות, יעילות ועם המון נחישות.

סימון שיפוץ וחידוש הבית
סימון שיפוץ וחידוש הבית

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 3

חוות דעת

את סימון אני
מכיר המון שנים ותמיד הוא מבצע עבורי עבודות שיפוצים שונות בביתי. בפעם הראשונה הוא הגיע וביצע ריצוף לכל הבית וצביעה של הקירות, העבודה שלו מדהימה, החומרים והציוד שלו איכותיים מאוד וזה ניכר בתוצאה הסופית של העבודה.

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

אין לי מילים
בכדי להודות ולשבח את מוטי, החזיר לי את האמון שאבד לי שנפגשתי עם בעלי מקצוע שונים בנוגע לצביעת ביתי מבחוץ ולגבי ריצוף החצר.

עדי עבודות גבס
עדי עבודות גבס

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 3

חוות דעת

אין לי מילים
לתאר את עדי- פשוט בעל מקצוע בחסד עליון. פניתי אליו לצורך בניית מסגרת לטלוויזיה מגבס בסלון בביתי, הוא הגיע במועד שקבענו, נתן הצעת מחיר מסודרת והוגנת, ענה על כל שאלותיי ולאחר שהתרשמתי מעבודותיו סגרנו תאריך לתחילת העבודה.

דויד ישי שיפוצים וצבע
דויד ישי שיפוצים וצבע

לפרטי העסק

9.2

voice-icon 5

חוות דעת

לאחר בירורים ופגישות
ייעוץ עם בעלי מקצוע שחיפשתי בתחום הריצוף, החלטתי לסגור עם דוד מכיוון שהצעתו הייתה הכי הוגנת מבין כולם וזמינותו הייתה מידית.

גבאי פתרונות בנייה מתקדמים
גבאי פתרונות בנייה מתקדמים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 44

חוות דעת

מחיר טוב, שירות
מעולה, עבודה מצוינת, עמידה בזמנים, רק מילים טובות אני יכול לומר. אני מכיר את דני כבר עשרות שנים במהלכם יצא לי לשמוע הרבה על המוניטין שלו ועל ידי הזהב שלו וגם יצא לי להיווכח במו עיניי לא פעם באחת העבודות המשובחות שלו לכן זה היה טבעי שכשרצינו להתקין תקרת גבס חדשה תחת גג הרעפים שלנו פנינו אליו.

"היתרון של ריצוף עץ הוא גם האפשרות לתקן אותו אם קורה לו משהו"

"אל תנסו להתקין את ריצוף העץ בעצמכם. מדובר בעבודה יסודית ומדויקת, שצריכה להתבצע על ידי איש מקצוע מיומן"

"יש מיני עץ מגוונים שניתן לייצר מהם פרקטים לריצוף, בין אם זהו פרקט עץ מלא ובין אם פרקט עץ שכבתי"

כתבות ומאמרים

איך לבחור חיפוי קירות לבית - המאמר השלם

איך לבחור חיפוי קירות לבית - המאמר השלם

במאמר זה ננסה לעזור לכם ולתת לכם טיפים לבחירת חיפוי מתאים ונכון לבית. בואו נתחיל.

קרא עוד
ריצוף חוץ - מחירים סוגי רצפות טיפים וכל מה שבניהם

ריצוף חוץ - מחירים סוגי רצפות טיפים וכל מה שבניהם

במאמר זה נסקור את חומרי הגלם וסוגי הריצוף שמתאימים לאזורי החוץ ואת החסרונות והיתרונות של כל אחד מהם - על מנת לסייע לכם לבחור את סוג הריצוף המתאים ביותר לחלק הכי יפה של הבית.

קרא עוד
ריצוף אמבטיה ומקלחת המדריך המלא - טיפים לבחירת סוג הריצוף

ריצוף אמבטיה ומקלחת המדריך המלא - טיפים לבחירת סוג הריצוף

במאמר זה נסביר על התכונות החשובות שיש לחדרים "רטובים" וננסה לעזור לכם לבחור את הריצוף המתאים ביותר לחדרים ייחודים אלו כמו המקלחת והאמבטיה.

קרא עוד
כל הסודות של ריצוף לחדר שינה וחדר עבודה

כל הסודות של ריצוף לחדר שינה וחדר עבודה

בחירת ריצוף לחדר שינה ולחדר העבודה היא עניין של אנרגיה, של הרגשה כללית, של תחושת מרחב ופתיחות. חללים אלה צריכים לשלב פרקטית עם נוחות ונועם, וזה הדבר שצריך להנחות אתכם. במאמר זה נציג בפניכם את כל השיקולים והסודות של ריצוף לחדר שינה וחדר עבודה.

קרא עוד
ריצוף למטבח - חומרי הריצוף הנפוצים, תחזוקה וטיפים

ריצוף למטבח - חומרי הריצוף הנפוצים, תחזוקה וטיפים

איך בוחרים ריצוף למטבח? איזה סוג ריצוף כדאי לבחור? מהם היתרונות והחסרונות של כל חומר גלם? אנחנו כאן כדי לענות.

קרא עוד
מחיר ריצוף לבית - הכול על העליות והמחירים לריצוף

מחיר ריצוף לבית - הכול על העליות והמחירים לריצוף

מחרי ריצוף לבית צריכים תמיד להיות מאוזנים בין שיקולים פרקטיים, כספיים ואסתטיים. זה לא תמיד קל, אבל זו הדרך הנכונה ביותר ליישם את החלק החשוב ביותר בבנייה או בשיפוץ הבית. במאמר שלפניכם ריכזנו את מחיר העבודה ועלויות נלוות נוספות לריצוף הבית.

קרא עוד
הכל על בחירת ריצוף חדש לבית - טיפים סוגים, תקציבים ותחזוקה

הכל על בחירת ריצוף חדש לבית - טיפים סוגים, תקציבים ותחזוקה

כדי להבין מהו הריצוף הנכון עבור הבית שלכם, יש לשקול פרמטרים רבים: לחות, עמידות ועלויות – שלכולם השפעה מכרעת על ההחלטה שלכם בנדון. ואין ספק שזוהי החלטה חשובה שתקבע את מראהו הסופי של הבית ומה הוא משדר כלפי חוץ. ההיצע בשוק עצום ולכן ריכזנו כאן טיפים שיעזרו לכם לבחור את סוג הריצוף הנכון ביותר עבורכם ושבעזרתו תזכו לממש את בית החלומות שלכם.

קרא עוד
אריחים מצוירים לרצפה - מידע וטיפים חשובים

אריחים מצוירים לרצפה - מידע וטיפים חשובים

אז איך נוצרים אריחים מצוירים לרצפה? כיצד מגיעות הדוגמאות שעליהם? איפה אפשר לרצף איתם? ומה היתרונות שלהם? אנחנו כאן כדי לענות.

קרא עוד