24

ספקי שירות בתחום ריצוף וחיפוי

ריצוף למטבח - חומרי הריצוף הנפוצים, תחזוקה וטיפים

איך בוחרים ריצוף למטבח? איזה סוג ריצוף כדאי לבחור? מהם היתרונות והחסרונות של כל חומר גלם? אנחנו כאן כדי לענות.

ריצוף מטבח – כי במקום שמבלים הרבה זמן צריך גם יופי וגם נוחות

המטבח הוא אחד החדרים עמוסי הפעילות בבית, לכן התאמת ריצוף למטבח היא משימה מאתגרת וחשובה ביותר. מדובר בחלל שהריצוף בו צריך להיבחר גם על ידי שיקולים אסתטיים, אך בו בזמן עליו להיות עמיד מספיק ובעל יכולת להתמודד עם תנועה מסיבית של אנשים רבים ועם עמידה ממושכת. כמו כן, המטבח הוא מקום שאין ספק שיישפכו בו חומרים ויהיה בו בלגן, כך שגם בטיחות וקלות התחזוקה שלו צריכות להילקח בחשבון. ואם אתם מאלה שאוהבים לבשל ומשקיעים בכך שעות רבות, מן הסתם תרצו גם שהרצפה שלכם תהיה נוחה (כן, תתפלאו, אבל יש דבר כזה רצפה נוחה. הרגליים שלכם יכולים לזהות אחת כזו בקלות).
אז איך בוחרים ריצוף למטבח? איזה סוג ריצוף כדאי לבחור? מהם היתרונות והחסרונות של כל חומר גלם? אנחנו כאן כדי לענות.

התאמת הריצוף למטבח

בכדי להשיג הרגשה של הרמוניה במטבח שלכם, רצוי שהריצוף שלו ישתלב עם שאר האלמנטים. לכן חשבו היטב על התאמות צבעים וחומרים ועל התחושה הכללית שאתם רוצים להשיג. ריצוף באריחי פורצלן או בבטון למשל יכול להיראות נפלא במטבח בעל סגנון מודרני, בעוד שריצוף עם פרקט עץ מתאים יותר לסגנון מסורתי ואריחי אבן טבעית מעניקים הרגשת חמימות.
אם המטבח שלכם פתוח, תוכלו להמשיך את הריצוף לאזורים ולחללים אחרים בבית, ובחלק מסוגי הריצוף גם החוצה, במרפסת או ביציאה אל הגינה. מצד שני, תוכלו דווקא לייצר ייחודיות במטבח על ידי יצירת אזור נפרד, עם ריצוף משלו. למשל יישום אריחי אבן טבעית במטבח או התקנת פרקט עץ בפינת האוכל או באזורים משותפים אחרים. כך המטבח מקבל אזור תחום משלו ויש לכך יתרונות רבים, הן מבחינה עיצובית והן מבחינת חופש הבחירה שלכם ביתר חלקי הבית.

אילו חומרי גלם לבחור בריצוף למטבח?

תחום הריצוף התפתח והשתכלל ויש כיום שפע עצום שמתוכו תוכלו לבחור. אנו נציע כאן 3 בחירות שלדעתנו הן המתאימות ביותר כשמדברים ריצוף למטבח, אם כי כמובן שתוכלו לרצף איתן את כל הבית:

גרניט פורצלן - אריחי גרניט פורצלן הם סוג הריצוף הנפוץ ביותר בישראל כיום. ולא בכדי. אריחים אלה נוצרים בטמפרטורה גבוהה מאוד שהופכת אותם לחזקים ביותר, לעמידים מאוד, גם למים שלא יכולים לחדור אליהם.
העמידות הגבוהה של אריחי הפורצלן היא אכן התכונה הבולטת ביותר שלהם. לא תמצאו חומר גלם קשיח יותר ליישום במטבח שלכם. גרניט פורצלן יכול להתמודד עם כל חומר שיישפך, עם כל בלגן שהכלים שלכם יציבו לו, ואפילו עם שריטות ושריפות. אפילו התחזוקה שלו קלה מאוד. כל מה שהוא זקוק לו מדי פעם הם טאטוא ושטיפה.
עוד יתרון שיש לאריחי הגרניט פורצלן הוא היכולת שלהם להיראות כמו כל חומר גלם אחר. הם יכולים למשל להיראות כמו עץ או כמו אבן טבעית, רק תבחרו.
אבל צריך לזכור שלגרניט פורצלן יש גם חסרונות. העמידות והחוזק של האריחים יכולים להיות דווקא בעוכריהם, כיוון שהם גורמים לקושי לעמוד עליהם לאורך זמן. לכן אם אתם מתכננים לבלות שעות במטבח, נעלו נעליים נוחות או הניחו שטיח כלשהו מתחת לאזור העבודה שלכם. בנוסף, אל תבחרו אריחים חלקים, כיוון שהסבירות שתחליקו עליהם ותפלו היא גבוהה יחסית. ודבר אחרון – לגבי המחיר. אמנם מדובר בסוג ריצוף שהעלות שלו נוחה ומתאימה כמעט לכל כיס, אבל צריך להבין שאריחי גרניט פורצלן אינם מיועדים ליישום עצמי. רצוי שאיש מקצוע יתקין אותם באופן כזה שמים לא יחדרו אליהם כלל, אחרת העמידות שלהם לא שווה כמעט כלום. וכפי שאתם יודעים, עבודה עם איש מקצוע מייקרת את העלויות.
אך על אף כל אלה, אנו ממליצים מאוד על אריחי גרניט פורצלן בכל הודע לריצוף המטבח. זו כנראה האפשרות המתאימה ביותר למרבית המטבחים בישראל.

אבן טבעית - אריחי אבן טבעית הם האפשרות הטובה ביותר אם אתם רוצים שלמטבח שלכם יהיה גם ערך עיצובי. הם מגיעים בדוגמאות יפיפיות כדוגמת צפחה, טרוורטין ושיש, ומכיוון שאין שתי אבנים טבעיות דומות אחת לשנייה, למטבח שלכם יהיה ללא ספק מראה ייחודי.
כמו אריחי הגרניט פורצלן, גם אריחי אבן טבעית עמידים מאוד גם למים. אולם שלא כמו אריחי הגרניט פורצלן, אריחי אבן טבעית, במיוחד אלה שהם באיכות טובה, יקרים מאוד. וזה בהחלט החיסרון העיקרי שלהם, כמו גם העובדה שריצוף שכזה חובה שיותקן על ידי בעל מקצוע מנוסה.
לכן אם אתם מוכנים להשקיע סכום לא מבוטל, אריחי אבן טבעית הם התשובה שלכם. מה שבטוח, אם הריצוף למטבח שלכם יהיה ריצוף אבן טבעית, יהיה לכם תמיד נעים וכיף להסתכל עליו.

בטון - אם אתם מעוניינים שהריצוף למטבח שלכם יהיה בעל מראה מעודכן, לכו על ריצוף בטון. כשמדברים על ריצוף למטבח הוא מושלם, כיוון שהוא חזק ביותר ועמיד לכל דבר. מדובר בחומר גלם שבטכנולוגיות החדשות כיום ניתן לעצב עימו שילובים מקסימים של דוגמאות וצבעים, ולכן אין פלא שהוא תופס תאוצה במהירות.

טיפים לריצוף המטבח

  תנועה – דיברנו על זה כבר קודם במאמר. המטבח הוא אזור שיש בו אנשים כמעט בכל שעות היממה. זהו שיקול בבחירת הריצוף, כך שרצוי שיהיה עמיד וחזק בכדי להכיל את התנועה.


  עמידות – בחרו חומר גלם עמיד לריצוף המטבח. גם אם אתם בוחרים פרקט עץ, רצוי שזה יהיה עץ גוּשָׁנִי שהוא חזק יותר. אולם באופן כללי, אנו ממליצים על חומר גלם כמו גרניט פורצלן או בטון, וכדאי אפילו להוסיף שכבת הגנה נוספת על האריחים המיושמים במטבח (וגם בחדר האמבטיה).


  גודל המטבח – חַשבו מראש את שטח המטבח. אם המטבח שלכם קטן ואתם מעוניינים שייראה גדול יותר, התקינו בו אריחים בהירים שנותנים תחושת מרחב ועל הדרך מוסיפים גם חמימות.


  כמות האור – שימו לב מהי כמות האור שיש במטבח שלכם בשעות היממה השונות. מטבח שיש בו הרבה אור שמש יכול גם לסנוור, ולכן מומלץ שלא יותקנו בו אריחים בהירים מבריקים שישקפו עוד יותר את האור, אלא דווקא ריצוף מחוספס וכהה קצת יותר (לא שחור לגמרי, אבל כזה שיוכל לספוג את קרני האור המסנוורות), או כזה שיוצר משחק עם דוגמאות וגוונים.


  הסתגלות – לאריחים בעלי גוון טבעי ונייטרלי יש יכולת הסתגלות, כך שכל שינויים עתידיים שתבצעו במטבח, ישתלבו נפלא עימם. יש שיגידו שהבחירה בצבעים טבעיים היא משעממת, אנחנו אומרים שמדובר במחשבה בוגרת שיכולה גם להיות נועזת אם תשכילו לשלב במטבח אלמנטים דקורטיביים אחרים.


  צבע וסגנון – אחד המאפיינים המשמעותיים ביותר של ריצוף למטבח היום הוא השפע. יש אינסוף דוגמאות, צבעים, סגנונות ועיצובים. לפני שאתם בוחרים צבע לריצוף המטבח, קחו בחשבון את הצבעים הדומיננטיים וסגנון העיצוב הקיים של המטבח. כמו כן, חשבו מה אתם רוצים שתהיה נקודת ההתמקדות – האם הארונות החדשים שהנגר עיצב והרכיב? אולי הכיור הנוצץ והמיוחד? לאחר שהחלטתם על אלה, בחרו את הצבע, הדוגמא והמרקם של אריחי הריצוף.


  תחזוקה – כמה שפחות כמובן. הבשורות הטובות שכמעט כל אפשרויות של ריצוף למטבח לא מצריכות תחזוקה מורכבת מדי.

אם נסכם, ריצוף למטבח צריך להיות גם פרקטי וגם פונקציונלי, אך כפי שראינו, יש מספיק אפשרויות לבחור מהן, כל שצריך הוא קצת מחשבה קדימה ובדיקת כלל השיקולים. כדאי לבדוק את מחירון עבודות ריצוף של בעלי המקצוע המומלצים שלנו.
בהצלחה!

24

ספקי שירות בתחום ריצוף וחיפוי

מצא בעל מקצוע

רצפים מומלצים תל אביב

קל שיפוצים
קל שיפוצים

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 16

חוות דעת

שיפצנו את דירתנו
ומאד חששנו בעיקר בגלל סיפורים ששמענו על קבלנים. בעקבות המלצה של חבר פנינו לוסים ומהרגע הראשון שפגשנו אותו - הרגשנו שהגענו למקום הנכון.

אור תשתית
אור תשתית

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 26

חוות דעת

חיפשתי איש שיפוצים
לביצוע עבודות כלליות, קיבלתי המלצה על שגיא "מעיין שיפוצים", רציתי מישהו שיהיה נוח לעבוד איתו, כזה שאפשר לתקשר איתו, וכמובן שיהיה מקצועי ועם מחירים הוגנים.

כהן פיקס אינסטלציה
כהן פיקס- אינסטלציה

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 15

חוות דעת

אל אוריאל מחברת
"כהן פיקס- אינסטלציה" הגעתי דרך אחד האתרים באינטרנט, קראתי עליו חוות-דעת טובות והחלטתי להזמין אותו. יש לנו ג'קוזי בבית, הוא החל לטפטף בעת ההפעלה וביקשנו מאוריאל שיגיע לבצע בדיקה ולתקן את הבעיה.

יה שיפוצים בעמ
י.ה שיפוצים בע"מ

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 11

חוות דעת

עם יוסי אני
עובד כבר שנים, בעל מקצוע שבנה ומתחזק את כל רשת המינימרקטים שלי ואני מרוצה כל פעם מחדש, בעל מקצוע אמין וישר.

עבודת אינסטלציה ושיפוצים
עבודת אינסטלציה ושיפוצים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 25

חוות דעת

בחור הגון מאוד,
מקצועי ונחמד. הגעתי אליו דרך האתר כאן, עוד באותו יום הגיע אליי לבית וישב איתי על תוכנית עבודה והצעת מחיר. יש לנו באמצע הבית שני עמודים תומכים שרצינו לעשות להם חיפוי קרמיקה.

אדי לשיפוצים
אדי לשיפוצים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 52

חוות דעת

את אדי אנחנו
מכירים הרבה מאד שנים. הוא איש שיפוצים קבוע אצלנו בבית, ואנחנו לא מחליפים אותו באף אחד אחר. מעבר לזה שהוא עושה עבודה פשוט מעולה - אצלו האמינות והנאמנות זה דבר ראשון.

מפ בנייה ושיפוצים
מ.פ בנייה ושיפוצים

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 4

חוות דעת

אחרי שנכוויתי מכל
כך הרבה בעלי מקצוע בתחום השיפוצים הגעתי סוף סוף למאמין, בעל מקצוע הכי נהדר וישר שיש. הוא ביצע עבורי שיפוץ כללי לבית, הוא הגיע עם הצוות שלו בשעה שקבענו והחלו בעבודה, יש לציין שכולם עבדו בשיתוף פעולה מלא והעבודה בוצעה ברמה מקצועית והכי טובה שיש.

מיכאל שיפוצים
מיכאל שיפוצים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 6

חוות דעת

חיפשתי בעל מקצוע
לצורך הנמכת תקרת גבס ובמקרה נתקלתי בפרסום של מיכאל, לאחר שיחת הטלפון הוא הגיע לפגישה והרשים אותי מאוד! בנוסף, הוא גם נתן לי הצעת מחיר הוגנת לחלוטין. אין לי מילה אחת רעה לומר על מיכאל!

עכ עבודות שיפוצים עם טעם
ע.כ עבודות שיפוצים עם טעם

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 25

חוות דעת

חמודי מחברת "ע.כ
עבודות שיפוצים עם טעם" ביצע אצלי בניית מטבח קומפלט! העבודה כללה את בניית המטבח עצמו, ריצוף וחיפוי קירות, אינסטלציה חדשה ועבודות חשמל - הכל בוצע בצורה נהדרת!

אבי שיפוצים וגבס
אבי שיפוצים וגבס

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

אבי הגיע אלי
עם מספר פועלים ויצאתי מאוד מרוצה מהעבודה שלהם! הם שיפצו את כל האמבטיה שלי והגעתי אליהם דרך המלצה של חברה. אבי והצוות שלו עמדו בזמנים שקבענו מראש והיו באמת 10 מכל הבחינות!

פרפקטו ביצוע עבודות בנייה
פרפקטו - ביצוע עבודות בנייה

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 11

חוות דעת

על איציק יש
לי רק דברים לומר, בנאדם סימפטי ושירותי שביצע עבודה בול כמו שרציתי ואני ממליצה עליו בחום!!! הוא הרכיב עבורי 3 גגונים מעץ במרפסות שבביתי, הוא הגיע בשעה שקבענו, ביצע מדידות מדויקות של הגגונים במרפסות, הראה מגוון רחב של עבודות שביצע וסגרנו תאריך לביצוע העבודה.

אפריים שיפוצים
אפריים שיפוצים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 6

חוות דעת

הקשר שלנו עם
אפריים והצוות שלו התחיל לפני 4 שנים כאשר הם הגיעו לשפץ עבורנו את האמבטיות ולצבוע את הקירות מבחוץ, לאחרונה הייתה לנו רטיבות בבית ואפריים קילף אותה ויצר רף מים כדי למנוע את חדירתם.

כנאני נדאל
כנאני נדאל

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 6

חוות דעת

נדאל הגיע אלי
עם 2 אנשי צוות נוספים והם היו מקצועיים! הם ביצעו עבורי עבודות גבס קטנות וסידרו את כל המנורות בביתי, הגעתי אליהם דרך המלצה של טכנאי המזגנים שאתו אני עובד.

נועם שיפוצים
נועם שיפוצים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 34

חוות דעת

אלי מאוד יסודי,
נוח וגמיש, העבודה שלו ברמת גימור מושלמת! עוד יתרון חשוב - נועם מספק את החומרים ולכן מוזיל בצורה משמעותית את הוצאות השיפוץ. את אלי הכרתי דרך חברים טובים שעשו שיפוץ בדירתם והיו מרוצים מאוד.

טל קבלן שיפוצים
טל קבלן שיפוצים

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 16

חוות דעת

טל הקבלן שיפוצים
אחלה בחור, הוא הגון, נחמד ואדיב והיה תענוג לעבוד איתו! פניתי אליו לצורך הדבקת קרמיקה בקירות הפנימיים של בית-כנסת, מדובר בעבודה עדינה ומורכבת וטל עמד במשימה בהצלחה רבה.

עדן שיפוצים לבית
עדן שיפוצים לבית

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

עדן והצוות שלו
פשוט מקצוענים! הזמנתי אותם בעקבות המלצות רבות של חברים לביצוע שיפוץ בביתי שכלל עבודות חשמל, אינסטלציה, ריצוף, גבס, צבע וכו' ויצאתי שבע רצון לחלוטין.

דני תורגמן
דני תורג'מן

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 5

חוות דעת

דני בעל מקצוע
מדהים ואין לי מילה אחת רעה לומר עליו! הגעתי אליו דרך מעצבת הפנים שלי והוא ביצע עבורי שיפוץ בכל הבית כולל עבודות צנרת. אני מאוד מרוצה מהעבודה שדני ביצע עבורי!

אפ השבחת מבנים
א.פ השבחת מבנים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

יש לי דירה
בבעלותי בחיפה שהייתה מאוד מוזנחת והרוסה ואפרים ביצע בה כמה שינויים הכוללים צבע ושפכטל, סידור רטיבויות, תיקון ריצוף וכו'. אפרים מקצוען בתחומו וביצע עבודה יסודית ומדויקת ביותר!

עץ אבות
עץ אבות

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

הזמנתי את אוהד
דרך המלצה של מכר לבניית קירות גבס בדירתי ולעבודות צבע, טיח וריצוף במבנה תעשייה והוא גם נתן לי את הצעת המחיר הכי זולה! הוא בעל מקצוע אמין והגון. אהבתי את ההתנהלות של אוהד לאורך כל הדרך!

פלא דק
פלא דק

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

ברט ביצע עבורי
עבודה מעבר למצופה וקיבלתי ממנו שירות חבל על הזמן! הזמנתי אותו בעקבות המלצה לבניית דק במרפסת ונותרתי עם רושם חיובי עליו. אני מאוד קפדן ופדנט עם בעלי המקצוע שאותם אני בוחר וברט היה אחד מהמוצלחים!

מלך הגבס
מלך הגבס

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

הגעתי לשמעון דרך
המלצה חמה של חבר, הוא בנה עבורי מזנון מגבס בדירה והייתי מאוד מרוצה ממנו! מלבד העובדה שהוא דרש את המחיר הזול ביותר לאחר סקר שוק שעשיתי, הוא גם ביצע את העבודה בזריזות, יעילות ועם המון נחישות.

סימון שיפוץ וחידוש הבית
סימון שיפוץ וחידוש הבית

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 3

חוות דעת

את סימון אני
מכיר המון שנים ותמיד הוא מבצע עבורי עבודות שיפוצים שונות בביתי. בפעם הראשונה הוא הגיע וביצע ריצוף לכל הבית וצביעה של הקירות, העבודה שלו מדהימה, החומרים והציוד שלו איכותיים מאוד וזה ניכר בתוצאה הסופית של העבודה.

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

אין לי מילים
בכדי להודות ולשבח את מוטי, החזיר לי את האמון שאבד לי שנפגשתי עם בעלי מקצוע שונים בנוגע לצביעת ביתי מבחוץ ולגבי ריצוף החצר.

עדי עבודות גבס
עדי עבודות גבס

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 3

חוות דעת

אין לי מילים
לתאר את עדי- פשוט בעל מקצוע בחסד עליון. פניתי אליו לצורך בניית מסגרת לטלוויזיה מגבס בסלון בביתי, הוא הגיע במועד שקבענו, נתן הצעת מחיר מסודרת והוגנת, ענה על כל שאלותיי ולאחר שהתרשמתי מעבודותיו סגרנו תאריך לתחילת העבודה.

דויד ישי שיפוצים וצבע
דויד ישי שיפוצים וצבע

לפרטי העסק

9.2

voice-icon 5

חוות דעת

לאחר בירורים ופגישות
ייעוץ עם בעלי מקצוע שחיפשתי בתחום הריצוף, החלטתי לסגור עם דוד מכיוון שהצעתו הייתה הכי הוגנת מבין כולם וזמינותו הייתה מידית.

גבאי פתרונות בנייה מתקדמים
גבאי פתרונות בנייה מתקדמים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 44

חוות דעת

מחיר טוב, שירות
מעולה, עבודה מצוינת, עמידה בזמנים, רק מילים טובות אני יכול לומר. אני מכיר את דני כבר עשרות שנים במהלכם יצא לי לשמוע הרבה על המוניטין שלו ועל ידי הזהב שלו וגם יצא לי להיווכח במו עיניי לא פעם באחת העבודות המשובחות שלו לכן זה היה טבעי שכשרצינו להתקין תקרת גבס חדשה תחת גג הרעפים שלנו פנינו אליו.

"המטבח הוא אחד החדרים עמוסי הפעילות בבית"

"אריחי גרניט פורצלן הם סוג הריצוף הנפוץ ביותר בישראל כיום"

"אריחי אבן טבעית הם האפשרות הטובה ביותר אם אתם רוצים שלמטבח שלכם יהיה גם ערך עיצובי"

כתבות ומאמרים

איך לבחור חיפוי קירות לבית - המאמר השלם

איך לבחור חיפוי קירות לבית - המאמר השלם

במאמר זה ננסה לעזור לכם ולתת לכם טיפים לבחירת חיפוי מתאים ונכון לבית. בואו נתחיל.

קרא עוד
ריצוף חוץ - מחירים סוגי רצפות טיפים וכל מה שבניהם

ריצוף חוץ - מחירים סוגי רצפות טיפים וכל מה שבניהם

במאמר זה נסקור את חומרי הגלם וסוגי הריצוף שמתאימים לאזורי החוץ ואת החסרונות והיתרונות של כל אחד מהם - על מנת לסייע לכם לבחור את סוג הריצוף המתאים ביותר לחלק הכי יפה של הבית.

קרא עוד
ריצוף אמבטיה ומקלחת המדריך המלא - טיפים לבחירת סוג הריצוף

ריצוף אמבטיה ומקלחת המדריך המלא - טיפים לבחירת סוג הריצוף

במאמר זה נסביר על התכונות החשובות שיש לחדרים "רטובים" וננסה לעזור לכם לבחור את הריצוף המתאים ביותר לחדרים ייחודים אלו כמו המקלחת והאמבטיה.

קרא עוד
כל הסודות של ריצוף לחדר שינה וחדר עבודה

כל הסודות של ריצוף לחדר שינה וחדר עבודה

בחירת ריצוף לחדר שינה ולחדר העבודה היא עניין של אנרגיה, של הרגשה כללית, של תחושת מרחב ופתיחות. חללים אלה צריכים לשלב פרקטית עם נוחות ונועם, וזה הדבר שצריך להנחות אתכם. במאמר זה נציג בפניכם את כל השיקולים והסודות של ריצוף לחדר שינה וחדר עבודה.

קרא עוד
מחיר ריצוף לבית - הכול על העליות והמחירים לריצוף

מחיר ריצוף לבית - הכול על העליות והמחירים לריצוף

מחרי ריצוף לבית צריכים תמיד להיות מאוזנים בין שיקולים פרקטיים, כספיים ואסתטיים. זה לא תמיד קל, אבל זו הדרך הנכונה ביותר ליישם את החלק החשוב ביותר בבנייה או בשיפוץ הבית. במאמר שלפניכם ריכזנו את מחיר העבודה ועלויות נלוות נוספות לריצוף הבית.

קרא עוד
הכל על בחירת ריצוף חדש לבית - טיפים סוגים, תקציבים ותחזוקה

הכל על בחירת ריצוף חדש לבית - טיפים סוגים, תקציבים ותחזוקה

כדי להבין מהו הריצוף הנכון עבור הבית שלכם, יש לשקול פרמטרים רבים: לחות, עמידות ועלויות – שלכולם השפעה מכרעת על ההחלטה שלכם בנדון. ואין ספק שזוהי החלטה חשובה שתקבע את מראהו הסופי של הבית ומה הוא משדר כלפי חוץ. ההיצע בשוק עצום ולכן ריכזנו כאן טיפים שיעזרו לכם לבחור את סוג הריצוף הנכון ביותר עבורכם ושבעזרתו תזכו לממש את בית החלומות שלכם.

קרא עוד
ריצוף הבית בעץ ודמוי עץ - יתרונות, חסרונות ועלויות לריצוף בעץ

ריצוף הבית בעץ ודמוי עץ - יתרונות, חסרונות ועלויות לריצוף בעץ

ריצוף עץ וריצוף דמוי עץ הם אחת האפשרויות המקובלות לריצוף הבית, יחד עם הריצוף הסטנדרטי של אריחים משיש, קרמיקה או גרניט פורצלן. המאמר הבא מוקדש לכל המתלבטים בין פרקט עץ ודמוי עץ לבין אריחי ריצוף.

קרא עוד
אריחים מצוירים לרצפה - מידע וטיפים חשובים

אריחים מצוירים לרצפה - מידע וטיפים חשובים

אז איך נוצרים אריחים מצוירים לרצפה? כיצד מגיעות הדוגמאות שעליהם? איפה אפשר לרצף איתם? ומה היתרונות שלהם? אנחנו כאן כדי לענות.

קרא עוד