34

ספקי שירות בתחום בניית דק

מה עדיף למרפסת, דק עץ או דק סינטטי, הכול על דק במרפסת

אספנו עבורכם מידע על התקנת דק במרפסת, מבחירת סוג דק מתאים ועד כמה זה עולה ועוד.

התקנת דק במרפסת – כל היתרונות, העלויות, והטיפים לבניית דק מעל הריצוף במרפסת שלכם

מרפסת היא אזור עם פוטנציאל גדול שהרבה פעמים לא מנוצל כהלכה. כמעט בכל הדירות הנבנות כיום יש מרפסת, גם בבתים פרטיים צמודי קרקע יש מרפסות – שהן כמו חוליה מקשרת בין פנים הבית לחצר. מסיבות שונות, ניראה כי לא אחת יש פער בין הרצון שלנו שתהיה מרפסת בבית, לבין השימוש המועט שאנו עושים בה בפועל. לפעמים המקום במרפסת נתפס על ידי דברים שאנחנו מחליטים לאחסן שם, זוגות אופניים למשל.
לא קשה לעצב מרפסת כך שתהפוך פינת אירוח כיפית, מקום שקט לקפה של הבוקר או פינת משחקים מושלמת לילדים – ובניית דק למרפסת, הוא בהחלט אפשרות לא יקרה, אסתטית, פונקציונאלית, וכיפית – שמשנה את המראה והאווירה במרפסת.
בניית דק למרפסת הפכה בשנים האחרונות פתרון נגיש, מרהיב ביופיו ופונקציונאלי, שמאפשר שימוש נעים במרפסת, כמו גם עיצוב שלה, שיתאים יותר לצרכים ולחלומות שלכם. ריצוף דק במרפסת יאפשר מגוון שימושים בה – אפשר להניח בה ריהוט נוח, לארח חברים ובני משפחה, להירגע ברגע פרטי עם כוס קפה טוב, להשקיף על הנוף סביב, ועוד.


התקנת דק במרפסת היא בדרך כלל מלאכה פשוטה יחסית, בשל הריצוף הקיים של המרפסת שמבטל את הצורך בקונסטרוקציה לדק או בהכנה מורכבת של השטח. אספנו עבורכם מידע על התקנת דק במרפסת, איך לבחור סוג דק מתאים, האם אפשר להתקין דק כזה בעצמכם, מאפיינים ייחודיים של דק במרפסת לעומת דק בחצר, מה חשוב לקחת בחשבון כשמתכננים תוספת דק למרפסת, כמה זה עולה ועוד.

יתרונות של דק במרפסת

דברו עם מי שהתקינו דק במרפסת ותגלו שברוב המקרים המהלך הוביל לשינוי באופן השימוש בה.
לדק תפקיד כפול, פרקטי ואסטטי. מבחינה פרקטית דק מספק משטח נוח ונעים למגע, אפשר לצאת אליו ברגליים יחפות, ילדים נהנים לשחק עליו, הוא חמים יחסית לרצפה מרוצפת, הוא מחוספס מספיק כדי למנוע החלקה, חלק מספיק כדי שיהיה קל לנקות אותו, דק איכותי הוא חזק, גמיש ועמיד – ודורש מינימום של תחזוקה.
מבחינה אסטטית דק במרפסת הופך אותה לחמימה יותר, האווירה בה משתנה. דק הפרוש על פני כל שטח הרצפה הוא בעל נוכחות ומשפיע מאוד על העיצוב, אם בחרנו נכון הדק יהווה בסיס אותו קל להשלים כך שהמרפסת שלנו תקבל מראה ייחודי המעיד על אופיינו, מרפסת מעוצבת שנוכל לארח בה כמו גם להינות מלבלות בה זמן עם בני משפחה או לבד.

הריצוף של פנים הבית לא בהכרח מתאים גם לעיצוב החוץ. דק במרפסת מאפשר לשלב אלמנט נוסף בעיצוב הבית, חיפוי רצפה שהוא גם עדיף, מבחינה פרקטית, עבור האזור בו הונח וגם תורם ליצירת מראה מבוקש ואווירה מיוחדת שרק מרפסת יכולה לספק.

מה עדיף למרפסת, דק עץ או דק סינטטי?

ממש כמו דק לגינה גם דק במרפסת אפשר לבנות מעץ טבעי או מלוחות דק סינטטי. ככל שהדבר נוגע למרפסות של דירות ניכרת מגמה של העדפת דק סינטטי. דק עץ טבעי יכול להיות הבחירה הנכונה עבור מי שיש להם מרפסת גדולה, מי שחשוב להם לשמור על קו עיצוב מסויים או מי שפשוט מעדיפים עץ טבעי. ככל שהדבר נוגע למרפסות בבתים צמודי קרקע הבחירה בין דק סינטטי לדק עץ טבעי דומה לקבלת החלטה כזו עבור דק לגינה.

יתרונות וחסרונות יחסיים של דק סינטטי ודק עץ טבעי הם נושא לו נקדיש מאמר נפרד, בהקשר של דק למרפסת בדירה נאמר רק שקל להתקין דק סינטטי על משטח מרוצף, קל לשמור אותו נקי והוא אינו דורש תחזוקה. על רוב לוחות הדק הסינטטי הדפסים המשווים להם מראה דמוי עץ אבל אי אפשר לחקות מגע, מראה וניחוח של עץ טבעי. חשוב לוודא שהדק נבנה מלוחות סינטטיים איכותיים כך שישמור על האסתטיקה שלו לאורך שנים, ולא יתפתחו בו עיוותים. אם החלטתם על ריצוף דק מעץ טבעי למרפסת חשוב לבחור את סוג העץ המתאים לנו ביותר, אם אין מדובר בעץ בעל עמידות טבעית גבוהה יש לוודא שהוא עבר טיפולים שנועדו לשפר עמידותו בפני פגעי מזג אוויר ומזיקים – במיוחד אם אתם לא מתכננים לבנות גם פרגולה או קירוי שיגן על ריצוף הדק מפני פגעי מזג האוויר, השמש הקופחת בקיץ, הגשמים והרוח בחורף.

לבנות דק במרפסת בשיטת עשה זאת בעצמך

דק במרפסת נבנה על גבי משטח מרוצף או לפחות יצוק בטון. עובדה זו הופכת את התקנת הדק לפשוטה יחסית. אם יש לכם יכולת טכנית מתאימה וברשותכם כלי העבודה הידניים והחשמליים הדרושים תוכלו להתקין דק במרפסת בעצמכם. חשוב להתקין את הדק ללא פגיעה באיטום הרצפה; ולהבטיח ניקוז מים איכותי במרפסת גם לאחר התקנת הדק. אין לאפשר מצב בו הדק גבוה משפת יציקת הבטון התוחמת את המרפסת. חשוב להשאיר מרווח של 20 מ"מ בין קצה לוחות הדק לקירות, 3 מ"מ בין לוחות הדק ו - 8 מ"מ בין קצוות לוחות הממשיכים זה את זה, כל זאת משום שגם לוחות סינטטיים וגם לוחות עץ טבעי משנים מימדיהם (מתנפחים ומתכווצים קלות) כתלות במזג האוויר. הנחה נכונה של קורות התשתית היא הכרחית כדי להבטיח יציבות הדק ושמירה על משטח ישר וחופשי מעיוותים לאורך זמן. למידע נוסף שיעל תכנון בניית דק לבית לפני שאתם מתחילים אתם מוזמנים לקרוא כאן.

כמה עולה להתקין דק במרפסת

מחירים של דקים משתנים מאוד כתלות בסוג חומר הגלם בו בחרנו, מאפייני האזור בו יותקן הדק, עיצוב הדק וכמובן גודלו. מחיר לדק מעץ אלון, שהוא עץ זול יחסית, ינוע בין 350 ₪ למ"ר ועד 600 ₪ למ"ר – דק סינטטי יעלה בממוצע 600 – 800 ₪ למ"ר, ריצוף דק מעץ יקר יותר, יעלה יותר למ"ר.
דק במרפסת של דירה הוא בדרך כלל קטן יחסית, המשטח המישורי והמרוצף מהווה תשתית אידאלית, לכן דק כזה לא יעלה הרבה אלא אם התעקשנו על חומר גלם יוקרתי במיוחד, עץ טיק למשל. דק למרפסת של בית פרטי עשוי להיות גדול וייתכן גם עיצוב ייחודי, לכן דק כזה נוטה להיות יקר יחסית לדק במרפסת של דירה אולם עדיין זול מדק המוקם בחצר על פני שטח אדמה. מחירי דקים למרפסת מושפעים בעיקר מחומר הגלם הנבחר לריצוף הדק – צוות "טוב תודה" סקר את מחירי הדקים לפי חומרי גלם, לקריאת מאמר מחירי הדקים.

34

ספקי שירות בתחום בניית דק

מצא בעל מקצוע

מתקיני דקים מומלצים תל אביב

עץ השדה  אומנות בעץ
"עץ השדה" - אומנות בעץ

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 52

חוות דעת

ניגשתי לחברה שמוכרת
עץ ורכשתי עץ אורן סיני למטרת בניה של פרגולה. ביקשתי שם המלצה על בעל מקצוע שיוכל לבנות לי פרגולה בסגנון מרוקאי שהגג יוכל להתנתק מהעמודים לטובת סוכה.

פרגולות צבי דדון
פרגולות צבי דדון

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 48

חוות דעת

מכיר את צבי
דדון כבר שנים... מעבר לבעל מקצוע בחסד הוא גם חבר קרוב! מאז שאני מכיר אותו, יצא לי כבר להזמין אותו, שיבנה אצלי פרגולה בחצר כמעט בכל בית ובית שבו התגוררתי (אם אתם מתעקשים - אז מדובר על בערך חמש או שש פרגולות במספר).

אשףהעץ והצבע
אשף-העץ והצבע

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 42

חוות דעת

אני ממליץ על
מולי מחברת "אשף-העץ והצבע" בחום!!! עשיתי שיפוץ בדירה והחלטתי לחפש בעל מקצוע שיודע לעשות עבודות דקורטיביות מגבס לשיפוץ מראה הסלון. חיפשנו בעלי-מקצוע שונים באינטרנט ועשינו בעצם סקר שוק קטן לגבי המחירים והעיצובים.

דק השרון
דק השרון

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 5

חוות דעת

הזמנתי את שרון
לבניית דק בגינה בעקבות המלצות רבות בפייסבוק, איך שראיתי אותו הבנתי שעומד מולי בעל מקצוע אמין ומנוסה! בסופו של יום, גם המחיר השתלם. שרון הגיע אלי עם צוות של מקצוענים והם עבדו בשיתוף פעולה יוצא מן הכלל וביצעו עבודה איכותית ביותר!

חיים אומנות הברזל
חיים אומנות הברזל

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 40

חוות דעת

אל חיים הגעתי
דרך המלצות של חברים ואנשים נוספים שהופניתי אליהם - חיים עשה אצלם עבודות בעבר והם היו מאוד מרוצים. התמזל מזלי והופניתי לחיים שהוא בן אדם זהב ואיש מקצוע בחסד. הייתי צריך שני להזמין שתי עבודות.

פרפקטו  ביצוע עבודות בנייה
פרפקטו - ביצוע עבודות בנייה

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 11

חוות דעת

על איציק יש
לי רק דברים לומר, בנאדם סימפטי ושירותי שביצע עבודה בול כמו שרציתי ואני ממליצה עליו בחום!!! הוא הרכיב עבורי 3 גגונים מעץ במרפסות שבביתי, הוא הגיע בשעה שקבענו, ביצע מדידות מדויקות של הגגונים במרפסות, הראה מגוון רחב של עבודות שביצע וסגרנו תאריך לביצוע העבודה.

דקטוב  פרגולות דקים וגדרות
דקטוב - פרגולות דקים וגדרות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 48

חוות דעת

יש לנו בית
פרטי עם מרפסת גדולה וחשבנו לבנות פרגולה מעץ במרפסת, בגלל שאצלנו מאוד חם בקיץ ורצינו שיהיה אפשר לשבת בחוץ וליהנות מהמרפסת גם בשיא החום.

שילובים בניה קלה
"שילובים" בניה קלה

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 62

חוות דעת

פשוט מצוין!! גם
אני במקצועי בעל עסק, כך שיוצא לי להיתקל בהמון בעלי מקצוע ונותני שירותים, ואני חיב לציין שהשירות שקיבלתי משלומי מ"שילובים" היה פשוט מעולה מכל הבחינות: גם מקצועי, גם זריז וגם אדיב, ואני ממליץ עליו בחום לכל אחד שמחפש בעל מקצוע איכותי בתחום עבודות העץ!!

נסורת עבודת עץ
נסורת עבודת עץ

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 13

חוות דעת

לשי הגעתי דרך
השכן שלי שהשתמש בשירותיו להתקנת דק ופרגולה לביתו, אחרי שראיתי את התוצאה הסופית המדהימה החלטתי לפנות גם לשירותיו לגבי דק בחצר ביתי.

Yanivc פרגולות
Yaniv.c פרגולות

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 8

חוות דעת

יניב בעל מקצוע
נהדר! הוא החליף עבורי את הקרמיקה בקירות האמבטיה בדירתי ובחרתי בו כי היה לו דירוג מאוד גבוה באחד מאתרי הפרסום.

אומנות בעץ
אומנות בעץ

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 50

חוות דעת

האמת שכדי להאמין
כמה אורי הוא איש מקצוע טוב, צריך פשוט לנסות אותו. אני ניסיתי וממש לא הצטערתי :) הגעתי לאורי אחרי שחברים טובים שלנו המליצו לנו עליו מאד.

עץ חיים
עץ חיים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 20

חוות דעת

על אלירן מחברת
"עץ חיים" יש לי רק דברים טובים להגיד, בעל מקצוע משכמו ומעלה, בחור מקסים, נעים לעבוד איתו והכי חשוב אמין! הוא ביצע עבורנו מעקה מעץ למרפסת בקומה 2, גדר עץ מסביב לחצר גדולה ובניית נדנדה מעץ לחצר - הכל פשוט נראה נהדר!

תומר פתרונות עץ
תומר פתרונות עץ

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 62

חוות דעת

חיפשתי מישהו שיספק
ויתקין לי דק בגינה, חיפשתי באינטרנט פרסום של בעלי מקצוע בתחום העץ, אספתי כמה הצעות מחיר מבעלי מקצוע שונים וגם מ"תומר פתרונות בעץ". תומר נתן לי הצעת מחיר מעולה ובחרתי לעבוד דווקא אתו, גם בגלל המחיר ומכיוון שהוא הותיר עלי רושם חיובי במיוחד.

גינות ירושלים
גינות ירושלים

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 28

חוות דעת

אני בהחלט מעוניין
להמליץ על מרדכי, הוא עשה לנו עבודה ממש יפה ומקצועית, היה כיף לעבוד איתו ואני מאוד מרוצה מהתוצאה ומאיך שהדברים התנהלו - ממליץ חום. מרדכי מקצועי, אמין, רציני, חושב על טובת הלקוח ונותן שירות מכל הלב.

9.4

voice-icon 45

חוות דעת

את דניאל מאולדיזיין
מצאתי בחיפוש מקרי כאן באתר, מאחר והוא סיפק מענה רציני ומיידי העניינים התגלגלו כך שהוא ביצע אצלי את העבודה של טיפול בגינה ואחריה כמה עבודות נוספות.

מכהן דשא הצפון
מ.כהן דשא הצפון

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 50

חוות דעת

פניתי למיכאל דרך
האתר שלכם לצורך רכישת דשא סינטטי גבוה והתקנתו בשטח של 30 מ"ר. מיכאל הגיע לראות את השטח, מדד אותו ונתן לי הצעת מחיר הוא הציע את המחיר הנמוך ביותר ועשה רושם רציני ואמין.

עץ אבות
עץ אבות

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

הזמנתי את אוהד
דרך המלצה של מכר לבניית קירות גבס בדירתי ולעבודות צבע, טיח וריצוף במבנה תעשייה והוא גם נתן לי את הצעת המחיר הכי זולה! הוא בעל מקצוע אמין והגון. אהבתי את ההתנהלות של אוהד לאורך כל הדרך!

פלא דק
פלא דק

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

ברט ביצע עבורי
עבודה מעבר למצופה וקיבלתי ממנו שירות חבל על הזמן! הזמנתי אותו בעקבות המלצה לבניית דק במרפסת ונותרתי עם רושם חיובי עליו. אני מאוד קפדן ופדנט עם בעלי המקצוע שאותם אני בוחר וברט היה אחד מהמוצלחים!

גן העדן הקסום
גן העדן הקסום

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 49

חוות דעת

שרגא מדהים! אין
מילים... מחירים טובים, איש-מקצוע אמין ומקצועי!!!

אלונים גינון ופיתוח
אלונים גינון ופיתוח

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

דניאל תכנן והקים
עבורי גינה מהממת ועד היום הוא מתחזק אותה! הגעתי אליו בזמנו בהמלצת הקבלן שבנה עבורי את הבית והוא אכן בעל מקצוע נאמן והגון. דניאל מתאמץ ומשקיע בגינה שלי ומבצע את עבודתו בצורה יסודית, מדוייקת ומקצועית!

טכנו עץ
טכנו עץ

לפרטי העסק

10

voice-icon 3

חוות דעת

אלי מחברת "טכנו
עץ" ביצע עבורי בניית פרגולה תלויה ממתכת בגג באיכות טובה ובמחיר סביר ואני שמח להמליץ עליו. אומנם עבר לא מעט זמן מאז שהיה אצלי אך איכות העבודה עמדה במבחן הזמן ואני מרוצה.

אריאל אביקם
אריאל אביקם

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 25

חוות דעת

שלום, שמי טומי,
אני תושב עתלית, ואני רוצה להמליץ בחום על אדם מ"אריאל אביקם עבודות עץ". אל אדם הגעתי, לאחר שראיתי עבודה מאד יפה של דק ופרגולה, שעשה אצל שכנים מאד קרובים שלנו.

טל פרגולות
טל פרגולות

לפרטי העסק

10

voice-icon 5

חוות דעת

טל מחברת "טל
פרגולות" ביצע אצלי מס' עבודות של בניית פרגולה מעץ והייתי מרוצה בכל פעם מחדש! הגעתי אליו לראשונה דרך המלצה חמה מחבר, הוא סיפר שמדובר בבעל מקצוע איכותי שמכיר את העבודה על בוריה ואני שמח שגיליתי שכל מילה נכונה.

רועי אופק עבודות בעץ
רועי אופק עבודות בעץ

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 3

חוות דעת

על רועי אופק
יש לי רק דברים טובים להגיד - בחור מקסים, נעים וישר ואני מאוד מרוצה מהעבודה שביצע אצלי! הזמנתי אותו לצורך בניית פרגולה מעץ בקומת גג בבניין משותף ומהרגע הראשון התרשמתי ממנו לטובה.

עצטרובל
עצטרובל

לפרטי העסק

9.1

voice-icon 3

חוות דעת

שחר מחברת "עצטרובל"
בנה עבורי דק גדול בגינה, השירות היה נהדר, העבודה איכותית ואני ממליצה עליו מכל הלב. מדובר בעבודה גדולה ומורכבת שלקח בערך חודש לבצע אותה, אך שחר צלח את המשימה בהצלחה רבה.

דקמן עבודות עץ
דקמן עבודות עץ

לפרטי העסק

9.9

voice-icon 3

חוות דעת

על אורי מחברת
"דקמן עבודות עץ" יש לי רק מילים חמות - אני מרוצה מאוד גם מבחינת איכות העבודה וגם מבחינת היחס והשירות הטוב שקיבלתי. הזמנתי את אורי לצורך בניית דק סינטטי בחצר ומהרגע הראשון ועד סיום העבודה קיבלתי שירות נהדר.

פרגולות ועבודות לבית ולגן
פרגולות ועבודות לבית ולגן

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

בית וגן עיצובים בעץ
בית וגן עיצובים בעץ

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

טביעת עץ
טביעת עץ

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

גינה ועוד
גינה ועוד

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

ירוק כהה  תיכנון והקמת גינות
ירוק כהה - תיכנון והקמת גינות

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

הגינה שלנו הייתה
במצב סטטי כבר המון זמן ונדרשה לטיפול של גנן מקצועי, מדובר בבית פרטי עם גינה קטנה ונחמדה. היינו צריכים לטפל בצמחייה מסביב לגינה שהתפתחה לכל עבר ובדשא שצמח פרא.

גינות ויצמן
גינות ויצמן

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

את יוני אני
מכירה כבר כמה שנים בתור דיירת בבניין ובשנה האחרונה הכרתי אותו טוב יותר היות ואני הצטרפתי לוועד הבניין ואני יודעת טוב יותר מה קורה ואיך הדברים מתנהלים.

גני שלמה המלך
גני שלמה המלך

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 12

חוות דעת

הגעתי אל יניב
מ"גני שלמה המלך" - דרך פרסום שלו בעיתון המקומי שלנו באזור מודיעין. חיפשתי גנן אמין, שיקים לי גינה, בדירה חדשה שרק עברתי להתגורר בה לא מזמן. האמת שלא עשיתי יותר מדי בירורים, ותחקירים על גננים וחברות נוספות שמתעסקות בגינון.

דק במרפסת מייצר אווירה חמימה ונעימה, הוא מחוספס, מונע החלקה, קל לנקות אותו והוא קל לתחזוקה

אומנם קל יותר להתקין דק סינטטי על משטח מרוצף אך אין כמו המגע, המראה והניחוח של עץ טבעי

התקנת דק במרפסת באופן עצמאי בהחלט אפשרית אם יש לכם יכולת טכנית מתאימה וברשותכם כלי העבודה הידניים והחשמליים הדרושים

כתבות ומאמרים

דק סינטטי ודק מעץ – על ההבדלים, היתרונות, החסרונות ומה שביניהם

דק סינטטי ודק מעץ – על ההבדלים, היתרונות, החסרונות ומה שביניהם

לפני שאנחנו עושים הזמנה של דק, חשוב להבין איזה דק יותר מתאים לנו, האם זה סינטטי או מעץ? לא תמיד מעץ זה הדק הכי טוב. במאמר זה תמצאו תשובות לכל השאלות בנושא.

קרא עוד
תחזוקת דק סינטטי או דק עץ, כיצד נשמור על הדק כחדש?

תחזוקת דק סינטטי או דק עץ, כיצד נשמור על הדק כחדש?

במאמר נלמד כיצד נתחזק סוגים שונים של דקים ברמה טובה על מנת לשמור על המראה החדש שלהם לאורך זמן.

קרא עוד
חידוש דקים בעזרת ליטוש או שמן - כיצד נתחזק את הדק שלנו?

חידוש דקים בעזרת ליטוש או שמן - כיצד נתחזק את הדק שלנו?

מאמר נלמד על חידוש דק, מתי הגיע הזמן לחידוש הדק, כיצד נעשה החידוש וכיצד נשמור על הדק לאורך זמן

קרא עוד
כיצד נבחר את דק העץ המתאים עבורנו לגינה או מסביב לבריכה?

כיצד נבחר את דק העץ המתאים עבורנו לגינה או מסביב לבריכה?

כל מה שצריך לדעת על בניית דקים לגינה או לבריכה, כיצד בוחרים בעץ מתאים לדק שלנו?

קרא עוד
יתרונות דק סינטטי לגינה או למרפסת

יתרונות דק סינטטי לגינה או למרפסת

ריכזנו עבורכם את כל מה שחשוב לדעת על דק סינטטי, יתרונות וחסרונות למול דק עץ טבעי.

קרא עוד
כמה עולה דק ומה משפיע על מחיר דק למטר מסוגים שונים

כמה עולה דק ומה משפיע על מחיר דק למטר מסוגים שונים

כמה עולה דק, מה משפיע על מחירי הדקים, ומספר טיפים שיכולים לעזור לכם לצמצם עלויות בבניית דק.

קרא עוד
רוצים דק? כל מה שצריך לדעת בניית דקים מעץ

רוצים דק? כל מה שצריך לדעת בניית דקים מעץ

מתכננים בניית דק? לפניכם מדריך מקיף, כל המידע והטיפים לבניית דק שיהיה מושלם עבורכם.

קרא עוד
דקים מעץ - איך לבחור סוג עץ לדק הביתי שלכם?

דקים מעץ - איך לבחור סוג עץ לדק הביתי שלכם?

במאמר הבא תמצאו פירוט תכונות של כל אחד מסוגי העץ הפופולריים עבור ריצוף דק עץ בישראל

קרא עוד