alldesign

9.4
דניאל פיניאן
בניית דק, דשא סינטטי, בניית פרגולות
אזור חדרה והסביבה, אזור הצפון, אזור הגליל והעמקים, מישור החוף הצפוני, אזור חיפה והקריות
כתובת העסק: שיטה 4, כפר תבור

  95%

הגעה בזמן

  98%

מקצועיות

  89%

מחיר הוגן

61 חוות דעת מהימנות

, יוני 2023

נוכחתי לדעת שדניאל איש מקצוע מציאה! חברה קרובה המליצה לי בחום על שירותיו ובעקבות זאת, הזמנתי אותו לצורך בניית דק בגינה. דניאל לא רק גבה ממני מחיר זול יותר מבעלי מקצוע אחרים שבדקתי אלא גם ביצע עבודה איכותית, מקצועית, מהירה, יעילה ומושקעת ומעבר לכך, הקפיד בפרטים הקטנים ושמר על אוירה חיובית ושקטה. היה זה תענוג אמיתי להתנהל מולו לאורך כל הדרך ואני שמחה שלקחתי אותו, אין ספק שמגיע לו ציון ראוי באתרכם!
אילנה, כפר יונה

, יוני 2023

דניאל שכן שלי ממש דלת מול דלת וראיתי המון עבודות יפות שהוא עשה לכן, ידעתי שלא אצטער והזמנתי אותו לצורך בניית פרגולה מעץ בחצר ביתי. דניאל התנהל בצורה יוצאת מן הכלל! לא רק שהוא תיקתק את העבודה אלא גם היה פדנט בפרטים הקטנים ומעבר לכך, הקשיב לבקשותיי לאורך כל הדרך וגבה ממני מחיר שהתאים לכיסי. נוכחתי לדעת שמדובר על איש מקצוע תותח ברמות אחרות ואני ממליצה עליו עם יד על הלב ובמלוא מובן המילה!
גלית, כפר תבור

, פברואר 2023

קראתי על דניאל המון המלצות טובות במגוון אתרים שבהם הוא מפורסם ובסופו של דבר, פניתי אליו לצורך בניית פרגולת עץ בחצר ביתי וסגרתי איתו עסקה בלי להתלבט יותר מדי. דניאל היה פשוט מדהים! הוא לא רק התנהל בצורה מקצועית אלא גם גבה ממני מחיר זול ביותר ביחס להשקעה הרבה שלו ומעבר לכך, שמר על סביבה נקייה ונעימה. אין ספק שאקרא לו שוב בפעם הבאה שאצטרך ולא נתקלתי ברמה כזאת גבוהה אצל אף אחד אחר!
מיכל, כפר יונה

, פברואר 2023

דניאל נתן לי שירות מעבר לציפיות! נתקלתי בפירסום שלו לגמרי בפוקס דרך האתר ובסופו של דבר, צלצלתי אליו לצורך סגירת חורף לפרגולה מעץ והוא היה נשמע ממש נחמד אז בחרתי בשירותיו. דניאל הגיע אלי במועד שסיכמנו וביצע עבודה מוקפדת, יסודית, מקצועית ומדוייקת וגם שיתף אותי בתהליך באופן מלא ובנוסף, גבה ממני מחיר שעמד בתקציב שלי. יצאתי שבעת רצון מהתוצאה ואין ספק שמגיע לו חוות דעת לא פחות ממצוינת, ממליצה עליו בחום רב!
עירית, קצרין

, אוקטובר 2022

הזמנתי את דניאל מאתרכם לצורך בניית פרגולה מעץ כי ראיתי שהוא הכי מומלץ ובסופו של דבר, נוכחתי לדעת שזה מוצדק לחלוטין. דניאל נתן לי שירות לשביעות רצוני המלאה! הוא לא החסיר ממני שום מידע שהייתי זקוקה לו וגם גילה רצינות, איכפתיות ומסירות לאורך כל הדרך ומעבר לכך, ביצע עבודה שאין בה דופי. ללא ספק המחיר ששילמתי לו היה שווה ערך לתוצאה ובהחלט מגיע לו חוות דעת חמה ביותר, נותרתי עם חיוך גדול!
דוד, טבריה

, אוקטובר 2022

יצרתי קשר עם כמה אנשי מקצוע לצורך התקנת דשא סינתטי בגינה שלי אבל דניאל מאתרכם הכי מצא חן בעיני לכן, סגרתי איתו את העסקה. דניאל עמד בהבטחות שלו! הוא לא רק ביצע עבודה מדוייקת, מקצועית, יפה, אסתטית ונקייה אלא גם היה קשוב לבקשותיי ונתן לי מענה ענייני לשאלות ובנוסף, גבה ממני מחיר הוגן ביותר. הרבה זמן לא נתקלתי בבן אדם כל כך לבבי ואיכפתי כמוהו ואני שמחה שבחרתי נכון, ממליצה עליו במלוא מובן המילה!
דינה, צפת

, יוני 2022

נתקלתי בפרסום של דניאל באחד האתרים וצלצלתי אליו לצורך בניית פרגולה ודק מעץ בגינה שלי ולאחר מכן, קבעתי איתו פגישה והוא נתן לי את הצעת המחיר הכי אטרקטיבית וגם שידר אמינות אז בחרתי בו. דניאל העניק לי שירות מעל ומעבר למצופה! הוא הבין מה אני מחפש מהרגע הראשון וביצע זאת באופן הכי מקצועי ויעיל שיש ובנוסף, היה מאוד סובלני ואיכפתי. מגיע לו פרגון אמיתי ממני ואני ממליץ עליו עם יד על הלב ובחיוך גדול!
חגי, כפר תבור

, יוני 2022

יש לי המון פידבקים חיוביים לומר על דניאל! קיבלתי עליו המון המלצות מחברים ובזכות כך, הזמנתי אותו לבניית פרגולה מעץ במרפסת ביתי כולל תוספת חדר. דניאל לא רק גבה ממני מחיר זול יותר משמעותית מבעלי מקצוע אחרים שאותם בדקתי אלא גם נתן לי שירות מקצועי, מהיר, איכותי והקשיב להערות ומעבר לכך, שיתף אותי בכל התהליך. עוד לא פגשתי בן אדם מסור לעבודה כמוהו ואני מאחל לו רק הצלחה בחיים, זו הייתה חוויה מדהימה!
ערן, גבע

, מרץ 2022

ראיתי את העבודה שדניאל עשה בקיבוץ לידי והתרשמתי מאוד לכן, הזמנתי אותו לבניית פרגולת עץ בחצר ביתי בלי להתלבט בכלל. דניאל עמד בציפיות שלי! הוא עבד בצורה יסודית, מקצועית, אסתטית ומושקעת וגם שמר על סביבה מסודרת, שקטה, נעימה ורגועה ומעבר לכך, דיבר אלי באופן מכובד, רהוט וראוי. אין ספק שיצאתי שבע רצון מכל הבחינות והמחיר שהוא דרש לגמרי השתלם לי, מדובר על תותח על ואני ממליץ עליו בעיניים עצומות!
צחי, עפולה

, מרץ 2022

אהבתי את ההתנהלות של דניאל מהרגע הראשון! קראתי עליו המון חוות דעת טובות באתר "מדרג" ובעקבות זאת, הזמנתי אותו להתקנת דשא סינתטי וריצוף בחצר שלי. דניאל ביצע עבודה מושקעת, איכותית, יפה ונקייה וגם הסביר לי את כל התהליך בפירוט וגילה סובלנות ובנוסף, הוא ענה על שאלותיי באדיבות והיה קשוב אלי במאה אחוז. אני שמח שבחרתי בו בלי לחשוב פעמיים וזו הייתה החלטה נכונה לגמרי, ממליץ עליו באהבה רבה ומכל הלב!
אלי, רמת ישי

, דצמבר 2021

הסתכלתי על חוות הדעת שכתבו על דניאל וצוותו באתר "מדרג" ולאחר מכן, הרמתי אליהם טלפון לצורך בניית פרגולה מעץ והם עשו עלי רושם חיובי ונתנו לי הצעת מחיר סבירה אז לקחתי אותם. דניאל והצוות שלו תכננו את העבודה מראש ותיאמו איתי ציפיות והשתדלו מאוד ובנוסף, למרות שלא כל כך אהבתי את רמת הגימורים והניקיון אני כן ממליץ עליהם כי אני יודע כמה קשה למצוא בעלי מקצוע איכותיים בימינו ובסה"כ הם עבדו בצורה יפה ויצאתי שבע רצון מהתוצאה!
אמנון, רמת ישי

, דצמבר 2021

דניאל והצוות שלו היו פשוט מעולים! חבר קרוב אלי המליץ עליהם בחום ולכן, הזמנתי אותם לבניית דק בחצר ביתי ופרגולה לאוטו שלי. דניאל וצוותו היו אמינים, הגונים וישרים לאורך כל הדרך והם ביצעו עבודה מקצועית, יפה, אסתטית, נקייה ואיכותית וגם נתנו לי מענה ענייני לשאלותיי ומצאו פתרונות לכל בעיה ומעבר לכך, הם גבו ממני מחיר מאוד משתלם ויצאתי כל כך מבסוט מהתוצאה שנותרתי חסר מילים, מגיע להם שאפו ענק ממני!
גבי, הושעיה

, ספטמבר 2021

הזמנתי את דניאל להתקנת פרגולה מעץ במרפסת ביתי בעקבות המון המלצות חמות שקיבלתי מחברים והופתעתי ממש לטובה מהתוצאה, הכל היה מעל ומעבר לציפיות. ניכר שדניאל עשה את העבודה מהלב ומהנשמה! הוא עבד במסירות, יסודיות, יעילות וזריזות וגם שמר על סביבה נקייה ונעימה. מעבר לכך, עשיתי השוואת מחירים מול בעלי מקצוע אחרים והוא נתן לי את ההצעה הכי זולה אז בכלל יצאתי עם חיוך מאוזן לאוזן, ממליץ עליו בחום רב!
שמשון, חיפה

, ספטמבר 2021

דניאל התקין עבורי פרגולה מאלומיניום והגעתי אליו דרך חברה שמייבאת חומרים לצרכים האלה וקיבלתי תוצאה לא פחות ממושלמת! מדובר על בחור מקצוען. דניאל הגיע אלי בזמן שקבענו ונתן לי מגוון אופציות לבחירה ולאחר מכן, הוא ביצע את העבודה עם המון מסירות, השקעה, יוזמה ומכל הלב. מעבר לכך, הוא גילה המון סובלנות ואחריות וגם גבה ממני מחיר סביר לחלוטין ואני ממליץ עליו באהבה רבה, יצאתי מרוצה אין מה לומר!
דוד, בית אלפא

, יוני 2021

הזמנתי את דניאל באקראי מהאתר שלכם להחלפת כמה קורות עץ מדק שנרקב כי ראיתי שכתבו עליו חוות דעת ממש טובות והוא אכן הוכיח את עצמו בכל הפרמטרים. דניאל הגיע אלי בדיוק בזמן וניגש מיד לעניינים! הוא ידע מראש מה צריך לעשות וביצע את העבודה בצורה הכי מקצועית, איכותית, יסודית ומהירה שיש! יתרה מזאת, הוא היה מקסים, סובלני ורגוע וגם גבה ממני מחיר הגון לגמרי, פשוט קסם של בעל מקצוע!
גנית, חיפה

, יוני 2021

לדניאל מגיע המלצה חמה! יצרתי קשר עם כמה בעלי מקצוע באתר שלכם לבניית פרגולת עץ והוא הכי הרשים אותי בשיחה וגם ראיתי שכתבו עליו חוות דעת מצוינות אז סגרתי איתו. דניאל ליווה אותי לאורך כל הדרך! הוא נתן לי יחס סובלני ואדיב וענה על כל רצונותיי וגם גילה אכיפתיות, רציניות ואחריות ומעבר לכך, הוא היה פתוח לשינויים והתגמש איתי במחיר ואני יצאתי שבעת רצון ממנו ועם חיוך ענק על הפנים, הוא בעל המקצוע הכי טוב שיצא לי להכיר!
אסיה, קריות

, מרץ 2021

יצרתי קשר עם דניאל בעקבות המלצה של השכן והוא נתן לי את הצעת המחיר הזולה ביותר עבור התקנת דשא סינתטי ובניית פרגולה מעץ ודק, אז בחרתי בו. אהבתי את ההתנהלות של דניאל מההתחלה ועד הסוף! הוא היה קשוב להערות שלי בכל עת ועבד במקצועיות, יסודיות ובצורה זריזה ומעבר לכך, הוא ידע לקחת אחריות ועשה עלי רושם שהוא בעל מקצוע אמין ואפשר לסמוך עליו, אני ממליץ עליו באהבה רבה!
גידי, הושעיה

, מרץ 2021

הזמנתי את דניאל לבניית דק בחצר ביתי בהמלצת חבריי והם אכן צדקו! הוא ביצע את העבודה מכל הלב וגם גבה ממני מחיר הגון לחלוטין. דניאל מצא פתרון יעיל לכל בעיה ועבד בנחישות, זריזות, מקצועיות ויסודיות ולא היו לי שום טענות כלפיו! יתרה מזאת, הוא היה סובלני ואדיב לאורך כל הדרך וגם שמר על סביבה נקייה ומסודרת ודאג לתת לי מענה לכל צרכיי, הוא בעל מקצוע מוכשר ואני ממליצה עליו בלי להתמהמה!
שוש, קריות

, דצמבר 2020

דניאל והצוות שלו ביצעו עבודה נהדרת! הגעתי אליהם דרך המלצות של חברים בקיבוץ והם בנו עבורי 3 פרגולות מעץ והתקינו דשא סינתטי בכניסה לבית. דניאל והצוות עמדו בזמנים ועבדו בצורה מדויקת ויסודית! מעבר לכך, הם שיקפו איתי את כל המידע כבר בהתחלה ושידרו המון אמינות וניסיון ובנוסף, גילו רצינות, אחריות ומסירות לעבודה! הם היו הכי מקצועיים שיש ומגיע להם רק מילים טובות!
צור, גבע

, דצמבר 2020

הגעתי לדניאל והצוות שלו דרך המלצה של מכר והם בנו עבורי 3 פרגולות מעץ בביתי והייתי מאוד מרוצה לכן, בהמלצתי הם בנו גם עבור השכנים שלי! מעבר לכך, ביצעתי סקר שוק והם היו בין הזולים. דניאל והצוות שלו ביצעו עבודה באיכות מצוינת כך שאין לי טענות! הם נתנו לי יחס מדהים ובנוסף, עשו בדיוק מה שביקשתי כולל שינויים תוך כדי וגם ענו על כל ציפיותיי ומעבר לכך, אני ממליץ עליהם מכל הלב!
רון, גבע

, יולי 2020

דניאל ביצע עבורי בניית דק בחצר בבית קרקע, הוא גר קרוב אלי וראיתי עבודות שהוא ביצע עבור השכנים שלי. דניאל גבה ממני מחיר לא זול ולא יקר והוא מאוד מקצועי, חרוץ וזריז שזה הכי חשוב בשבילי! הוא עבד מהבוקר עד הצהריים וסיים את העבודה תוך 3 ימים יתרה מזאת, מה שאהבתי אצלו זה שהוא אחראי ולא הייתי צריך להעיר לו על שום דבר כמו לבעלי מקצוע שהיו אצלי בעבר!
ערן, אילניה

, יולי 2020

דניאל קרוב אלי מבחינה גאוגרפית והוא הראשון שהגיע אלי בכדי לייעץ לי ולתת הצעת מחיר להתקנת דק אורן 40 מטר מסביב לבריכה, ראיתי את הפרסום שלו באתר שלכם. דניאל ביצע עבודה מקצועית, אפשר לסמוך עליו! הוא היה זמין לכל שאלה ובקשה מתחילת התהליך ועד סופו ובנוסף לזה, הוא מאוד ידידותי וחביב וגם המחיר ששילמתי היה הגון, קיבלתי תוצאה לשביעות רצוני, מומלץ!
עודד, כפר תבור

, מרץ 2020

דניאל בנה עבורי פרגולה מעץ במרפסת בשביל היופי והוא הגיע אלי בדיוק מושלם כמו שעון שוויצרי. הזמנתי דווקא אותו כי קיבלתי המלצות עליו גם מחברים וגם משכנים רבים וסמכתי על חוות הדעת שלהם. דניאל מקצוען בתחומו ובעל ניסיון אין מה לדבר, מילה אצלו זו מילה וזמן זה זמן ואין ספק שמה שהוא הבטיח שיהיה כך היה! אני מבין קצת בתחום הזה ויכול להגיד שדניאל דרש ממני מחיר לא זול וגם לא יקר והשתמש לבניית הפרגולה שלי בעץ איכותי ביותר, סה"כ השתלם לי כל הסיפור ואני מרוצה מאוד!
אורן, חיפה

, מרץ 2020

קיבלתי המלצות טובות על דניאל מאנשים שאני מכיר וראיתי עבודות שהוא ביצע, התרשמתי ממנו מאוד ולכן קראתי לו שיתקין עבורי פרגולה מעץ במרפסת כדי למנוע חדירת שמש, גשם ולכלוך מהשכנים. דניאל עבד בצורה נקייה ומסורה, ראו שיש לו ידע מקצועי בתחום והוא סיים את העבודה תוך כמה שעות, התוצאה מעולה! בנוסף ביצעתי סקר שוק והמחיר שדניאל גבה ממני היה זול יותר מאחרים. בעקבות המלצתי השכן שלי הזמין את דניאל לבצע עבורו עבודה וגם אמשיך להמליץ עליו לאנשים נוספים!
שמעון, טבריה

, נובמבר 2019

הזמנתי את דניאל להתקנת דק של 30 מטר אצלי בבית.
חיפשתי דרך האינטרנט ודיברתי עם כמה בעלי מקצוע שלא נשמעו לי, וכשהגעתי אליו מיד ידעתי שהוא האדם בשבילי. הוא דיבר במקצועיות ובסבלנות, והיה מאוד ברור לגבי הזמנים, המחיר ואופי העבודה. העבודה שלו הייתה מקצועית להפליא, הוא עבד בזריזות והתקין את הדק בדיוק כפי שרציתי. נשאר טעם של עוד:)
אלון, צורית

, נובמבר 2019

אני שמח מאוד להמליץ על דניאל בתור בעל מקצוע.
רציתי לבנות פרגולה בחצר ביתי וסגרתי איתו אחרי שפגשתי וקיבלתי הצעות מחיר מהרבה אנשים. הרגשתי נחת עם דניאל, הוא איש נעים וביצע את העבודה במקצועיות, לפי הזמנים שקבענו, לפי הבקשה שלי מבחינת העיצוב ותוך שמירה על סדר וניקיון בסביבת העבודה שלו. הוא שם לב לפרטים הקטנים והגימורים מצוינים. אני רוצה וממליץ עליו בלב שלם!
איתן, קריות.

, יוני 2019

בניתי בית חדש ונכנסתי לאינטרנט לחיפוש בעל מקצוע להתקנת פרגולה מעץ, עשיתי סקר שוק קטן בתחום, נפגשתי עם מספר בעלי מקצוע ובניהם דניאל, לבסוף בחרתי בהצעתו של דניאל שהייתה הכי הוגנת מבין כולם. הוא הגיע בשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש וביצע התקנת פרגולה מעץ הכי יפה שיש, עבד מהבוקר עד הערב וסיים את עבודתו באותו היום, התוצאה הסופית מושלמת, הכל יציב ויושב בול במקום, דניאל פשוט ראוי לציון הכי גבוה שיש, אני מרוצה מאוד ואין ספק שתמיד אמליץ ואפנה אליו.
ישי, כפר תבור.

, יוני 2019

מי שמזמין את דניאל לביצוע עבודה פשוט זוכה בבעל מקצוע מדהים שעושה עבודה מהלב והתוצאה הסופית מושלמת!! הוא ביצע עבורי התקנת פרגולה מעץ בחצר ביתי, עמד בכל הלוח זמנים שקבעתי איתו מראש, התקין פרגולה מעץ בצורה מדויקת, יציבה ויפה, כל ההתנהלות מולו ראויה לשבח, הוא תמיד שאל ודאג לשביעות רצוני, היה קשוב לכל בקשותיי ואכן התוצאה הסופית יצאה בול כמו שרציתי, אין ספק שדניאל בעל מקצוע תותח, אני מרוצה וממליצה עליו בכל האזור.
עופרה, זכרון יעקב.

, מרץ 2019

אני מאוד מרוצה מהעבודה היפה שדניאל ביצע עבורי,מדובר בעבודה ברמה הכי גבוהה שראיתי! הוא ביצע עבורי התקנת דק מסוג "איפאה", הגיע במועד שקבענו, מדובר בבעל מקצוע שיודע את העבודה כמו שצריך ולא משחק משחקים, הדק יצא מדויק ויפה מאוד, דניאל נתן שירות ויחס הכי טוב שיש, ענה לכל שאלותיי, המחיר שגבה היה הוגן והתוצאה הסופית פשוט שווה את הכל. לאחר שסיים קיבלתי מדניאל אחריות וקבלה, אני מרוצה עד השמיים וממליץ עליו בחום רב!
טל, זכרון יעקב.

, מרץ 2019

נכנסתי לאינטרנט לחיפוש בעל מקצוע לבניית פרגולה מעץ בחצר ביתי, נפגשתי עם המון בעלי מקצוע בתחום ובינהם דניאל והחלטתי לבחור בהצעתו שהייתה הכי רלוונטית עבורי. הוא הגיע במועד שקבענו עם כל הציוד הנדרש, ביצע במשך יומיים התקנת פרגולה מעץ הכי טובה ומקצועית שיש. עמד בלוח הזמנים שקבענו, היה נקי ומסודר בעבודתו, נתן שירות ויחס חם, התוצאה הסופית פשוט מדהימה ושווה כל שקל, מאז אני ממליץ על דניאל מאז בכל מקום.
נתן, קריית ביאליק.

, דצמבר 2018

חיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע להתקנת פרגולה מעץ ולאחר בירורים רבים והצעות מחיר החלטתי לפנות לדניאל מכיוון שההצעה שלו הייתה המשתלמת ביותר. דניאל הגיע בשעה שקבענו ומדד את שטח המרפסת בביתי, הראה מגוון רחב של פרגולות ולאחר שבחרנו בפרגולה מסוג אורן וסגרנו על מחיר, קבענו תאריך לביצוע העבודה. הוא הגיע בדיוק בזמן שקבענו עם כל החומרים והציוד הנדרש להתקנת הפרגולה, התקין את היסודות והזוויות בצורה מקצועית ווידא שהכל תפוס כראוי ולאחר מכן החל בהתקנת הפרגולה. לאורך כל ביצוע העבודה דניאל היה נקי ומסודר בעבודתו, הסביר לי כל דבר שמבצע עד לפרטים הקטנים, הסביר על תחזוקה ושמירת הפרגולה לאורך שנים. אין ספק שזכיתי להכיר קסם של בחור, בעל מקצוע אלוף בזכות ולא בחסד ואני ממליץ עליו בשמחה רבה.
זילברטו, טבריה.

, דצמבר 2018

את דניאל אני מכיר המון שנים מהאזור ויש לציין כי שמו הולך לפניו ואני מרוצה ממנו מאוד. פניתי אליו לצורך התקנת דק בחצר ביתי, נפגשתי איתו לקבלת הצעת מחיר, הוא הגיע ומדד את שטח החצר, הציע מגוון רחב של סוגי דק והסביר על ביצוע העבודה ותחזוקת הדק. בחרתי דק מסוג "איפאה" וסגרנו מחיר ותאריך לתחילת העבודה. דניאל הגיע ביום שקבענו בזמן עם כל הציוד הנדרש והחל בהתקנת הדק, וידא שכל החיבורים והגימורים מותקנים בצורה יציבה ולאחר סיום ההתקנה פינה אחריו את כל הפסולת והשאיר חצר נקייה ומסודרת. הכל יצא מושלם בדיוק כמו שרציתי וכמו שדניאל הבטיח, מילה אצלו זה מילה, מומלץ בחום!
ראובן, קריית-אתא.

, אוגוסט 2018

על דניאל מחברת "alldesign" אני ממליץ בחום - בעל מקצוע אדיב ונחמד שיודע את העבודה ועושה אותה מכל הלב. פניתי אצלי לצורך התקנת דשא סינטטי בגינה שלי והעבודה בוצעה בצורה נפלאה! הגעתי אליו דרך האתר שלכם "טוב תודה", קראתי עליו חוות-דעת חיוביות והחלטתי לפנות אליו. כבר בשיחה הראשונה התרשמתי ממנו לטובה, הוא היה נשמע מקצועי ומבין עניין, הגיע לפגישה מסודרת, הראה לי דוגמאות של סוגי דשא שונים ועזר לי לבחור את מה שהכי יתאים לצרכיי. ביום שקבענו דניאל הגיע בזמן עם כל הציוד שלו ובמשך מס' שעות ביצע עבודה בצורה מסודרת, מדויקת ומהוקצעת. הוא בחור נהדר, מגדיל ראש, משקיע מכל הלב וזה ניכר בכל צעד שלו. התוצאה הסופית יוצאת מן-הכלל, אני מאוד מרוצה ושמח להמליץ עליו!
מוטי.

, אוגוסט 2018

על דניאל מחברת "alldesign" יש לי רק מחמאות ותשבוחות! מדובר בבחור מדהים, טוב לב ואדיב שמגיעות לו רק מילים טובות! יש לי גג בגודל 150 מ"ר שדניאל ביצע בו עבודה גדולה ומורכבת בהצלחה רבה! בתחילה דניאל הגיע לראות את המקום, הקשיב לכל רצונותיי בנוגע לגג ואני יכולה לספר שהבאתי לו 20 סקיצות שונות, כל פעם התחרטתי ושיניתי את דעתי וחשבתי שהוא יתייאש ממני אך הוא זרם איתי בכל מה שרציתי והיה אדיב ונעים לאורך כל ההתנהלות שלנו. העבודה כללה בניית פרגולה, בניית דקים, דשא סינטטי, שתילת פרחים וצמחיה, שינוי מיקום צנרת חשמל, מים וגז והתקנת מערכת השקיה ממוחשבת חדשה - באמת שאין דברים כאלה! עבודה לא פשוטה שהוא ביצע בעצמו, השקיע את הלב והנשמה העיקר שנהיה מרוצים. דניאל בחור חרוץ ומוכשר עם ידיי זהב ואני שמחה להמליץ עליו! לא תתחרטו!
פאני, פרדס-חנה.

, מאי 2018

על דניאל מחברת "alldesign" יש לי רק דברים טובים להגיד - אחלה בחור שמבצע עבודה נהדרת! יש לי גינה פרטית די גדולה ודניאל ביצע עבורי בניית דק, התקנת דשא סינטטי ובניית גדר עץ מסביב לבית - עבודה גדולה ומורכבת שדניאל ביצע בהצלחה רבה! מדובר בבחור רציני, הוגן וישר, הוא יצירתי, חושב מחוץ לקופסא, לא מתקטנן וממש עובד מכל הלב. הוא אף הגדיל לעשות והוסיף כל מיני דברים קטנים, עבד איתי בשיתוף פעולה מלא וענה לי בסבלנות על כל שאלה. דניאל בחור נעים, הוא לא מתלהם או מתעצבן וכל ההתנהלות מולו היתה מאוד חיובית. גם המחיר שלו הוגן (ביצעתי סקר שוק לא קטן) - ואני ממליץ בחום!
ישי, כפר-תבור.

, מאי 2018

דניאל מחברת "alldesign" ביצע עבורי בניית דק בגודל 50 מ"ר בגינה הפרטית שלי, למרות שעבר לא מעט זמן מאז שביצע את העבודה אני מאוד מרוצה מהדק ואיכותו נשמרה עד היום! דניאל בעל-מקצוע רציני, הוא עמד בכל מה שסיכמנו - הן מבחינת לוחות-זמנים והן מבחינת איכות העבודה. הוא ביצע את ההתקנה במיומנות רבה, הוא עובד בצורה מסודרת וניכר שהוא עובד עם חומרים איכותיים. לא נתקלנו בשום בעיה עם הדק עד היום, הוא איכותי, חזק ויציב ונראה יפה מאוד! ממליץ!
רענן, קרית-טבעון.

, דצמבר 2017

אל דניאל מחברת "alldesign" הגעתי דרך המלצה מחברים ואני שמח להעביר את המלצתי הלאה! הוא ביצע עבורי בניית דק בחצר - עבודה ברמה מאוד גבוהה, איכותית ומקצועית ואין לי אפילו תלונה אחת! מעבר למקצועיות, דניאל בחור מקסים, הוא אחראי, יצירתי וכיף לעבוד איתו. הוא לא מתקטנן על דברים כאלה ורואים שהוא עובד מכל הלב. גם המחיר שגבה היה הוגן בהחלט ואין ספק שאם אצטרך עבודה נוספת בעתיד אפנה רק אליו. מומלץ מכל הלב.
ליאור, קיבוץ-אילון.

, דצמבר 2017

דניאל מחברת "alldesign" הוא שכן שלי, הוא מוכר באזור שלנו ושמו הולך לפניו ולכן כשהחלטתי לעשות פרגולה מעץ ודק בחצר שלי ידעתי שאפנה רק אליו. העבודה בוצעה ברמה הכי גבוהה שיש! מעל ומעבר למה שציפיתי! מעבר להיותו מקצועי הוא בחור חביב ונעים לעבוד איתו. הוא בנה עבורי פרגולה מעץ, דק וגגון מעץ מעל הכניסה לבית - באמת שאין דברים כאלה! אני לא מפסיקה לקבל מחמאות. מומלץ מכל הלב למי שמחפש עבודה מקצועית ויחס נעים.
פנינה, כפר-תבור.

, מרץ 2017

לפני מס' חודשים הזמנתי את דניאל מחברת "alldesign" לבצע התקנת דשא סינטטי בחצר ביתי. כבר בשיחת הטלפון דניאל עשה עליי רושם טוב, נתן הצעת מחיר הוגנת והחלטתי להזמין אותו לביצוע העבודה. דניאל פשוט מקסים! ההתנהלות מולו היא נהדרת, הוא ממש קשוב ללקוח, אחראי ועומד במילה שלו. ההתקנה בוצעה בצורה טובה ואנחנו מאוד מרוצים ממראה החצר. מומלץ בחום.
ניב, כרכור.

, מרץ 2017

את דניאל מחברת "alldesign" הזמנתי לפני מס' חודשים לצורך בניית פרגולה מעץ בחצר ביתי. אני כבר לא זוכר איך הגעתי אליו אך אני כן יכול לספר שהתוצאה הסופית פשוט יפייפיה! דניאל בעל מקצוע רציני, הוא מכיר את העבודה על בוריה וניכר שחשובה לו שביעון רצון הלקוח. מילה שלו זאת מילה ושעה זאת שעה, הוא עמד בזמנים שהבטיח, המחיר שגבה היה הוגן והעבודה נהדרת. מומלץ ללא ספק!
איציק, רמת הגולן.

, ספטמבר 2016

את דניאל הזמנו שיתקין דשא סינטטי בחצר ביתנו. כבר בשיחות הטלפון דניאל נתן יחס הוגן והתנהג בכבוד שחזר לשיחות ולא התכתב איתנו דרך הודעות, וזאת הסיבה העיקרית לכן שהחלטנו להעסיק אותו לעבודה.
דניאל הגיע בזמן וביצע את העבודה בצורה מאוד מקצועית עם עמידה בזמנים שקבע. התוצאה מאוד מרשימה והדשא מאוד שידרג את הגינה.
יפה, נצרת עילית.

, יוני 2016

היינו מרוצים מדניאל, היה לנו נעים לעבוד מולו, נתן ייעוץ אמין, מקצועי, עשה רושם של בעל מקצוע שניתן לסמוך עליו, המחיר היה מאוד הוגן והתוצאה יפיפייה - מומלץ בחום.
מדובר בעיצוב שטח של מרפסת, רצינו לבצע גם עבודת הקמת דק, תאורה והתקנת דשא סנטטי ולכן חיפשנו בעל מקצוע שעובד גם בתחום הגננות ויש לו גישה לעבודות הבנייה בעץ וכמו כן יודע לבצע התקנה של דשא סנטטי. לדניאל הגענו דרך חיפוש באינטרנט, ראינו את דף הפייסבוק שלו, נחשפנו לעבודות היפות שלנו והרמנו טלפון לקביעת פגישה והצעת מחיר. קבעתי איתו פגישת יעוץ והוא הגיע כפי שסוכם לראות את שטח המרפסת ולתכנן את הנדרש. דניאל בעל מקצוע רציני, הגיע בשעה שקבענו, לקח מידות של השטח, היה קשוב לצרכים שלי כלקוחה, הרעיונות שהיו לו היו מאוד יפים. הצעת המחיר שנתן לי הייתה מפורטת ומסודרת והמחיר היה הוגן מאוד. הייתה לי תחושה טובה לגביו וסגרנו איתו את העבודה. מדובר בהקמה מאלף עד תף, העבודה כללה: התקנת דק מעץ סנטטי, התקנת דשא סנטטי על שטח הגג והתקנת תאורה כולל עבודות החשמל.
ההתנהלות של דניאל במהלך ימי העבודה הייתה נהדרת, הוא עמד בלוחות הזמנים, תיקתק עבודה, התרשמתי מאוד מההתנהלות ומהתוצאה - המרפסת נראית מדהים, הרבה מעבר למה שציפיתי. מבחינת המחיר, דניאל עמד במחירון, לא היו חיכוכים סביב העניין והכל עבר בצורה חלקה. אני רוצה לציין שקבלתי המון מחמאות על העבודה, אני מודה לדניאל על העבודה היפה וממליצה עליו בחום!
הדר.

, יוני 2016

אני רוצה להמליץ על דניאל בחום! מדובר בבעל מקצוע אמין שעומד במילה שלו! חיפשתי בעל מקצוע טוב ומנוסה באזור שלנו לשם התקנת פרגולה ודשא סינטטי בחצר הבית. לדניאל הגעתי דרך המלצה מפה לאוזן, אומנם קצת חששתי לגבי המחיר, חשבתי שהוא ירצה מחיר גבוה מדי, אבל כשהוא בא לראות את הגינה הוא דווקא נתן הצעת מחיר מאוד הוגנת.
בהמשך הפגישה דניאל הראה לי דוגמאות של דשא סינטטי ואמר לי מה ההבדלים והמחירים. בנוסף סגרתי איתו על הקמת פרגולה ודשא בשטח החצר. סיכמנו על תאריך ביצוע העבודה וסגרתי איתו את העבודה.
לימי העבודה דניאל הגיע עם כל הציוד הנדרש לביצוע העבודה, ניגש מיד למלאכה, עשה את כל ההכנות הנדרשות להתקנת דשא סינטטי ולאחר מכן הדביק את מרבדי הדשא. בסיום ההתקנה הדשא נראה מעולה ובאיכות ממש ממש טובה! גם את הקמת הפרגולה הוא עשה באופן מקצועי ויסודי, הפרגולה יצאה מדהים! בקיצור הכל היה לשביעות רצוני המלאה! בסיום העבודה דניאל השאיר אחריו נקי ומסודר ולקח ממני בדיוק את המחיר שסוכם. דניאל מקצועי אמין ואחראי, מומלץ מכל הלב.
אורלי.

, יוני 2016

היינו מאוד מרוצים מדניאל, מאוד אמין, עבד נקי מסודר, לא השאיר אחריו לכלוך ובלאגן, עמד במילה שלו ותוך יומיים כבר סיים לבנות לנו את הדק - ממליצים בחום!
מרגע ההחלטה של התקנת דק חיפשנו בעלי מקצוע מומלצים בתחום, שמענו המלצה חמה על דניאל מחברת "alldesign" וכך קבענו להיפגש. דניאל הגיע אליי, הסברתי לו פחות או יותר מה אני צריכה (הייתי כבר די סגורה על הפרטים), הוא מדד ונתן לי הצעת מחיר אחריה קבענו יום ושעה לעבודה עצמה. הדק שבחרנו הוא דק מעץ סנטטי לשטח בחצר, דק שחוסך לנו את עבודות התחזוק מכיוון שהוא סנטטי אין צורך לשמן לשייף וכו'... דניאל הגיע בשעה שקבענו עם פועל נוסף והם ניגשו ישר לעבודה בלי יותר מדי משחקים תקתקו את זה וסיימו את ההתקנה תוך יומיים כפי שהובטח מראש. כשהכל עמד כמו שצריך עברנו ביחד על הדברים לראות שהכל לשביעות רצוני.
החומרים וכלי העבודה היו דאגתו של דניאל והוא היה אחראי שכל הנחוץ לעבודה יהיה. במעבר הסופי על הדברים המקום היה מסודר ונקי. העבודה בוצעה במקצועיות ואיכות החומרים היא גבוהה. דניאל לא ספק בחור בעל ניסיון במקצוע ויודע לעשות את הדברים בצורה הטובה ביותר! המחיר נשאר כפי שסוכם בפגישה הראשונה בינינו וקיבלתי חשבונית ואחריות על הדק. דניאל בחור טוב בעל מקצוע מצוין ולכן מומלץ בחום.
הילית.

, יוני 2016

אני רוצה להמליץ בחום על דניאל מחברת "alldesign", מדובר בבעל מקצוע איכותי, אדיב ונחמד ביותר, הוא התקין אצלי דשא סינטטי בחצר וביצע עבודה פשוט נהדרת!! הגעתי לדניאל ממש במקרה, חברה שלי שמעה שאני רוצה לעשות דשא סינטטי והיא ממש המליצה על דניאל, אמרה שהוא בעל מקצוע פנטסטי ומבין כמה הצעות מחיר שבדקתי - הוא היה הסביר מבין כולם גם מבחינת המחיר והכי חשוב מבחינת יחס ללקוח.
דניאל הגיע אלינו, הראה לנו דשאים מסוגים שונים והסביר בסבלנות רבה על כל אחד מהם. סגרנו תאריך לביצוע ההתקנה ויצאנו לדרך. ברמת העבודה, כמו שכבר ציינתי - דניאל עשה עבודה פשוט נהדרת. היה מאד אחראי, הגיע בזמן עם אנשי צוות, קיים את כל מה שהתחייב ואפילו עשה דברים שמעבר.
בשלב הראשון הוא ביצע את ההכנה לתשתית ולאחריה את ההתקנה של יריעות הדשא עצמן. בשלב השני התקין את יריעות הדשא (של דשא סנטטי). התקנת הדשא נעשתה במסגרת הזמן כפי שסוכם מראש, הוא נתן לי אחריות על הדשא וכמובן קבלה כמו שצריך. באמת שאני ממליצה עליו בחום! בעל מקצוע נהדר, איש אמין ביותר והתוצאות של העבודה שלו יפות.
מעיין.

, פברואר 2016

הייתי מאוד מרוצה מדניאל ואני ממליץ עליו בחום! הוא עשה לנו עבודה יפיפייה, מקצועית ובמחיר הוגן - רק מילים טובות. חיפשתי בעל-מקצוע בתחום העץ שיבנה אצלנו במרפסת הבית דקים מעץ. חיפשתי בעלי-מקצוע מהאזור שלי דרך האינטרנט והגעתי לאתר של דניאל מחברת "alldesign" דרך האתר שלו, התרשמתי מהעבודות והחלטתי לקבוע איתו פגישת ייעוץ. דניאל הגיע אלי בזמן ישב איתי וייעץ לי על הכל מההתחלה ועד הסוף, היה קשוב וסבלני, הסביר לנו על סוגי העצים הקיימים בשוק, לפי ההסבר שנתן לנו ולפי המחירים בחרנו בעץ גושני (דניאל הסביר לנו שמדובר בסוג עץ עמיד, איכותי וחזק. בנייה בעץ גושני מבטיחה עמידות בפני נזקים הנגרמים כתוצאה מפגיעות, חבטות, שריטות וסדקים שסופג הדק לאורך השנים. כמו כן, דק גושני, בגלל החוזק שלו, עמיד במיוחד לנשיאת משקלים כבדים ויכול לשאת ריהוט גינה עשוי עץ ללא קושי). מבחינת העיצוב התרשמנו ממה שיש לו להציע, המחיר היה הוגן וסגרנו איתו את העבודה.
דניאל הגיע אלי לעבודה עם איש צוות נוסף, הם תיקתקו את העבודה, עבדו באופן נקי ומאורגן, הכל הלך חלק והותקן לפי המידות שנלקחו מראש. את הדק לא היה צורך לקבע מכיוון שאין תזוזה של האדמה, דניאל בנה קונסטרוקציה עמידה ועליה חיבר את קורות העץ. הייתי מרוצה מהתוצאה - הדק יצא אחת לאחת מה שסוכם מראש. לאחר מספר חודשים החלטתי לבנות המשך לשטח הדק וכמובן שהזמנתי שוב את דניאל שגם בפעם השנייה ביצע עבודה סופר מקצועית, הדק נראה המשך טבעי לדק הקודם.
דניאל אדם שקל לעבוד איתו, הוא איש שיחה, נוח ונעים הליכות, ישר מאוד ולא הולך איתך עקום - כנ"ל גם לגבי המחיר ואיכות הסחורה. הסטנדרטים של דניאל גבוהים מאוד והמחיר שווה את התוצאה - ממליץ עליו מכל הלב.
ניר.

, פברואר 2016

דניאל ביצע אצלי עבודה של דק מעץ איפאה ואני מאוד מרוצה שבחרתי בו. הוא עשה עבודה מהירה יעילה ומדויקת במחיר סביר והוגן. הגעתי לדניאל מחברת "alldesign" בזמנו לאחר שעשיתי סקר שוק, ובדקתי מחירים אצל עוד בעלי מקצוע דומים דרך האינטרנט, מדניאל הכי התרשמתי לטובה בגלל שתי סיבות: דבר ראשון - הוא רצה מחיר הוגן ולא סתם הפריז כמו שאר בעלי המקצוע ששוחחתי איתם ודבר שני - התרשמתי ממנו באופן אישי, מדובר באיש אדיב, נחמד שעושה רושם אמין.
דניאל התנהל במקצועיות שהיא בהחלט ראויה לציון. הוא ישב איתנו ותכנן, הראה לנו תמונות ודוגמאות - עד שהחלטנו על המוצר הסופי, בחרתי בדק מעץ איפאה (דניאל הסביר לי שמדובר בסוג עץ חזק ועמיד יותר מעץ אורן. כחלק מתהליך העיבוד, נחתך העץ ללוחות, ומתבצעת השחזה, הדבקה ליטוש הברגה וקידוח של העץ ועץ זה מגיב טוב לצבע וגיוון) על שטח של 14 מ"ר ויצאנו לדרך.
מבחינת זמנים - דניאל עמד בהתחייבויות שלו ואפילו הרבה יותר - הוא סיים את ההתקנה ממש מהר (דניאל ביצע בניית יסודות בכדי שהדק לא יזוז עם האדמה, ביצע התקנת התשתית, הרכבת הדק שיוף וגימור בצבע) כעבור יומיים בלבד! יותר מהכול, והכי חשוב - את התוצאה של הדק - אני בהחלט אוהב. הדק נראה אסתטי, דניאל עמד בכל התחייבות שהייתה לו כלפינו, כנ"ל לגבי המחיר שנשאר כפי שהוא - ממליץ בחום.
אורן.

, אוגוסט 2015

מרוצה ממנו מאוד, דניאל היה מקסים מדהים, מקצוען, שירות אדיב מחיר מעולה חבל"ז - תותח!!! ממליץ מכל הלב! חיפשתי בעל מקצוע לבנייה של דק, קיבלתי המלצה אישית על דניאל מחברת "alldesign" הרמתי טלפון, שוחחנו וקבענו להיפגש.
בפגישה דניאל היה אדיב ומקצועי, היה קשוב לרצונות ולבקשות שלי, תכנן את הדק עד לרמת הפרטים הקטנים ונתן לי הצעת מחיר סבירה (לאחר השוואת מחירים וסקר שוק שביצעתי) עבור העבודה, התרשמתי שמדובר בבעל מקצוע ראוי וסגרתי איתו את העבודה. דניאל היה עשר, עמד בלוחות הזמנים, סיפק את העצים והגיע להתקנה ביום שרציתי, הוא עשה עבודה מקצועית, בנה הכל לפי המידות שנלקחו (מדובר על דק על שטח של 20 מ"ר כולל יציקות בטון) וסיים את העבודה בזמן.
היה נעים לעבוד איתו, ההתנהלות שלו כמו שצריך, הוא היה אדיב וקשוב לאורך כל הדרך, עבודה יסודית ממש טובה וגם לאחר כמה ימים התקשר אלינו לבדוק שהכול בסדר. בקיצור בעל-המקצוע מעולה, מומלץ מאוד.
אבי לוי.

, אוגוסט 2015

הייתי מאוד מרוצה מהעבודה היפה שדניאל מחברת alldasign עשה עבורי, מדובר בעבודה ברמה גבוהה מאוד- ממליץ בחום! מדובר בעבודת דק, אני רוצה לציין שעשיתי סקר שוק דיי רציני, הרמתי טלפונים לקבל הצעות מחיר מכמה וכמה בעלי מקצוע, ודניאל נתן הצעת מחיר שהתאימה לסכום שאותו חשבתי להוציא. סגרתי איתו שיגיע לקחת מידות. דניאל כמובן שהגיע בזמן שקבענו, נתן לי המלצות על עצים לבניית הדק, בחרנו בדק מעץ איפאה על שטח של 100 מ"ר, ראיתי עבודות קודמות והתרשמתי מאוד.
מבחינת התנהלות העבודה, דניאל היה עשר, עמד בלוחות הזמנים, סיפק את סוג העץ שבחרתי והגיע עם ציוד מקצועי. רואים שהוא יודע את העבודה ומעבר לכך הוא באמת מוכשר ויש לו ידיים טובות.
הדק יצא מאוד מאוד יפה ונקי מבחינה אסתטית, שלמתי את הסכום שסגרנו מראש וקבלתי ממנו אחריות וקבלה. דניאל עצמו בעל מקצוע אדיב ורציני הכל חיובי, אין לי מילה אחת רעה להגיד עליו.
ממליץ בחום - יהודה שירן.

, אוגוסט 2015

דניאל עושה עבודה מדהימה, יש לו עבודת אומן ובאמת הפרגולה יצאה יפיפייה! לדניאל הגעתי דרך האתר שלכם לצורך בניית פרגולה בחצר הבית, שוחחנו בטלפון לקחתי ממנו מספר של ממליץ, שוחחתי עם הבן אדם והוא באמת אמר שדניאל עושה עבודה ברמה ממש גבוהה, אבל ציין שצריך לסגור איתו על כל פרט ועניין.
ההמלצה נשמעה לי מאוד וקבענו פגישה אני ודניאל. הוא הגיע אלי תכנן פרגולה שמצאה חן בעיניי, הראה עבודות קודמות וידע לייעץ את הדברים הנכונים. מבחינת המחיר אני רוצה לציין, שבדקתי מול בעלי-מקצוע נוספים בתחום והמחיר עומד במחירי השוק. החלטתי לסגור עם דניאל את העבודה ויצאנו דרך, ביום העבודה דניאל הגיע בזמן עם כל הציוד הנדרש והעצים, הוא היה מאוד מקצועי, באמת יש לו ידיי זהב אבל מבחינת לוח הזמנים הוא קצת פישל, אמר לי שיסיים תוך יום עבודה אחד ולבסוף סיים תוך יומיים.
בקיצור אני כן ממליצה עליו מבחינת העבודה הוא משהו מיוחד, רק מציינת שצריך לסגור מולו הכל כמו שצריך. שיהיה ברור שהעבודה היא יום אחד ולא מעבר.
איילה דונט.

, אפריל 2015

אני מאוד מאוד מרוצה מדניאל "alldesign", מדובר בבעל-מקצוע מקצועי, בעל אמינות גבוהה - ממליצה בחום!
שמי אנסטסיה, רציתי לקבל ייעוץ והצעת מחיר על הקמת פרגולה וחיפשתי בעל-מקצוע איכותי בתחום בעל המלצות חיוביות.
לדניאל הגעתי דרך ההמלצות שקראתי עליו באתר, נפגשנו והאמת שהוא הרשים אותי כבר מהשיחה הראשונה, היה מאוד אדיב ונחמד והיה מאוד מפורט וענייני והציע לקבוע פגישת ייעוץ והצעת מחיר. לאחר שבדקנו ושמענו הצעות נוספות החלטתי לקבוע איתו פגישה.
דניאל הגיע אלינו כפי שסוכם, הוא היה מאוד יסודי, ישב והסביר בדיוק על סוגי העץ הקיימים בשוק, איכות ומחיר וכמובן סגנונות בנייה של פרגולות - הצעת המחיר שלו הייתה ממש בסדר, הוא היה יסודי בפגישה שלנו והרשים אותי לטובה.
לגבי העבודה עצמה, נכון להיום החלטתי להשהות את הקמת הפרגולה וכשיתאפשר לי אין לי ספק שאזמין את דניאל לבצע את העבודה.
ממליצה בחום - אנסטסיה.

, אפריל 2015

הגענו לדניאל לצורך שיפוץ דק קיים, הגעתי אליו דרך ההמלצות באתר, מאוד התרשמתי מההתנהלות של דניאל, הבנתי שמדובר במקצוען אמיתי ודיי מהר ננעלתי על העבודה איתו.
מדובר בעבודות עץ שונות שכללו: חידוש דק ישן, שיוף שלו וצביעה מחדש, בסופו של דבר דניאל ביצע הרבה מעבר ונתן מענה מקצועי להמון שיפוצים קטנים שעל חלקם אפילו לא לקח כסף. דניאל עובד מכל הלב וגם לאחר סיום ביצוע העבודה וקבלת מלוא התשלום עדיין הגיע לביצוע "פינישים" קטנים על מנת שהכל יהיה לשביעות רצונו של הלקוח.
במהלך ימי העבודה התברר לי שדניאל הוא פשוט מקצוען בעבודה שלו, ואני לא אומר את זה סתם!! הוא עובד בכזאת חריצות, ובכזאת מקצועיות שזה פשוט מדהים. הוא גם עושה עבודה מאד איכותית וגם מבחינת המחירים הוא מאד מאד סביר!! אני כל-כך מרוצה מהעבודה שלו - איכות שלא רואים בכל יום, ממליץ עליו בחום.
ראובן.

, אפריל 2015

אני מרוצה - דניאל alldesign עשה לנו עבודת שיפוץ מקיפה מאלף' עד תף', הפך לנו את כל הבית וניהל את העניינים ביד רמה!
לפני כמה חודשים החלטנו לבצע שיפוץ רציני של הבית וחיפשנו קבלן שיפוצים שיהיה אחראי על כל העבודות השונות והוא זה שינהל את העניינים מול בעלי המקצוע השונים. הגענו לדניאל דרך המלצות מפה לאוזן, וכך החלטנו ליצור איתו קשר, דניאל הציע לנו להיפגש איתו, במהלך הפגישה הסברתי לו מה אני רוצה, הוא היה מאוד נחמד סבלני וקשוב, נתן לנו רעיונות שונים, מדובר בשיפוץ כללי של הבית, לא סתם שיפוץ, אלא חידוש של כל חלל הבית מהמסד ועד הטפחות כולל הכל. דניאל התנהל מולנו בכבוד וברצינות, תכנן את מהלך העבודה, נתן הצעת מחיר מפורטת ומאורגנת והחלטנו שמתאים לנו לעבוד איתו!
דניאל התנהל באופן יוצא דופן ועמד בכל מילה והתחייבות שהייתה לו כלפינו - לא יכולתי לבקש יותר טוב ממנו!
דניאל עשה עבודת שיפוץ שכללה: עבודת צבע וגבס דקורטיביות, עבודת חשמל, חיפוי קרמיקה, עבודות אינסטלציה ועבודות עץ שדניאל עצמו ביצע כמו - התקנת פרקטים, בניית גדר ודק למרפסת, בניית שולחן ומזנון מעץ (עבודות יפיפיות).
במהלך ימי השיפוץ, דניאל התנהל באופן אחראי, הגיע בזמן, אף פעם לא עזב באמצע, העבודה נעשתה כפי שתיאמנו, דניאל ניהל את העניינים בצורה יוצאת מן הכלל, הביא בעלי-מקצוע רציניים ומומחים בתחומם, הצוות שלו היו פרפקט, מדובר בחבר'ה רציניים ומיומנים!
מבחינת לוחות הזמנים, דניאל היה גמיש מאוד, פעל לפי ההוראות שלנו והיה קשוב לצרכים גם תוך כדי תהליך השיפוץ. מבחינת המחיר, דניאל עמד במחיר עד השקל האחרון ובסיום השיפוץ הבית היה נראה מעולה! בחיים שלי לא דמיינתי שככה הוא יראה - סוף הדרך!
אני ממליצה על דניאל מכל הלב ומודה לו בחום! (:
איילת יצחק.

, אפריל 2015

יש לי רק מילים טובות, דניאל אדם מקסים, עומד במילה, מגיע בזמן ועושה עבודה לתפארת, מאוד שבע רצון!
חיפשתי איש עץ וגנן שיעשה לי גינה עם דשא סינטטי ודק עץ ועוד כמה פרחים וצמחייה מסביב. קבלתי מחבר שלי המלצה על דניאל מחברת "alldesign" והתקשרתי אליו לתאם פגישה.
דניאל הגיע אלינו כפי שסוכם, הראה לי כל מיני אופציות לעיצוב הגינה, והסביר לי איך הוא מתכנן להתקין את הדק ואת הדשא הסינטטי. הוא היה מאוד סבלני, ומאוד יצירתי. סגרנו על מחיר שהיה בסדר גמור לטעמי.
דניאל הגיע לכל ימי העבודה בזמן, ואפילו לפני הזמן, לא נתן לי לחכות, עבד נקי ומאורגן, הלך עם אשתי לבחור צמחייה ופרחים לגינה, לאחר מכן ביצע השטחה של הקרקע והכנות לקראת התקנת הדק והדשא הסינטטי. את העבודה של התקנת הדשא הוא ביצע למופת ואת התקנת הדק הוא ביצע יפה למרות שיש כמה פיצוצי עץ בגלל עניין של מרווחים, אבל יש לציין שדניאל טיפל ומטפל בעניין במסירות - בעל מקצוע הגון ואמין! הגינה יצאה ממש יפהפייה! דניאל עמד במילה שלו, וכולנו מאוד מרוצים.
יניב טלמור.

, נובמבר 2014

עשינו שיפוץ יסודי לבית ובין שאר הדברים החלטנו לבנות משטח דק ענק ומעליו פרגולה. את דניאל אנחנו מכירים עוד לפני, יודעים שמדובר בבעל מקצוע מצוין וכמובן שהזמנו אותו לראות את הבית ולהציע הצעה שתכלול מחיר, זמן עבודה ואיכות חומרים. התרשמתי מהמקצועיות של דניאל כבר בפגישה ראשונית זו, הוא הציע מספר הצעות ולבסוף לאחר לבטים רבים החלטנו לבנות במרפסת הבית דק מעץ ופרגולה מקורה להצללה. הצעת המחיר הייתה באמת הוגנת ומכיוון שאני כבר מכירה עבודות שלו החלטתי על המקום לסגור איתו את העבודה.
דניאל הגיע לבצע את העבודה עם אנשי צוות נוספים ומיד כשדניאל החל בעבודתו עם צוותו, הבנתי שאני בידיים טובות.
דניאל עבד ביעילות, זריזות, דייקנות ונתן הוראות לצוות שלו בצורה שקטה אך ברורה מאוד. כל אנשי הצוות של דניאל והוא העומד בראשם עבדו עפ"י תכנית העבודה שהתווה דניאל. בסיכומו של דבר דניאל בנה משטח ופרגולה לתפארת בפחות זמן ממה שסיכמנו עליו ובמחיר סביר בהחלט. אני אמליץ על דניאל לכל מי שיירצה לבנות פרגולה ודק בביתו. בעל מקצוע מעולה!
גיתית ביטון.

, נובמבר 2014

דניאל בעל-מקצוע שמבין את העבודה שלו, יודע להתנהל מול הלקוחות ובמידת הצורך, לתת פתרונות יצירתיים לבעיות טכניות.
הוא מבצע את העבודה במקצועיות רבה תוך שימת לב לפרטים הכי קטנים, נותן אחריות על העבודה שלו ונותן מענה לכל בקשה של הלקוח גם בסיום העבודה אם צריך.
לדניאל הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן, חיפשתי בעל-מקצוע בתחום העץ שיבנה אצלנו במרפסת פרגולת הצללה. בנוסף לדניאל בדקתי עוד כמה בעלי-מקצוע, אבל דניאל הכי הרשים אותי מבין כולם. הוא הגיע אלי באופן מסודר, לקח מידות, ישב והראה לי תמונות של עבודות קודמות ונתן לי הצעת מחיר הוגנת ולא מוגזמת. את הפרגולה שבחרתי לבנות מצאתי מתוך הקטלוג שלו, סוג הפרגולה הזה התאים בדיוק למבנה המרפסת שלי ושמחתי מאוד שלדניאל יש ניסיון קודם גם בעבודה מהסוג הזה.
מבחינת התנהלות של העבודה עצמה, דניאל נתן לנו שירות מעולה, הגיע עם החומרים בדיוק בשעה שקבענו, חתך ושייף, בנה וצבע עד שהגיע לתוצאה הרצויה. מעל הפרגולה הוא התקין סרגלי עץ ומעליו קיבע את הקירוי מסנטף. דניאל עבד ללא הפסקה, בהחלט ניצל את הזמן ועשה עבודה ממש יפה ובאיכות טובה! את העבודה דניאל סיים תוך שלושה ימים כמו שסיכמנו, הוא היה מאה אחוז מכל הבחינות, יש לי עוד המון מילים טובות ואני בהחלט ממליץ עליו בחום!
שגיא.

, אפריל 2013

שמי פאניה ובבעלותי פעוטון. חיפשתי איש מקצוע שיעשה לי בפעוטון דשא סנטטי וגדר מעץ.
הגעתי לדניאל דרך האינטרנט. הוא הגיע אלי לפעוטון ראה את השטח, המליץ לי איפה לשים את הדשא ואיפה לשתול עצים והמליץ לי גם לשים טוף ליופי בין העצים. סגרנו על מחיר שהיה נראה לי הוגן מאוד ( אח"כ הייתה אי הבנה בנינו כי חשבתי שהוא עוסק מורשה והיה עניין עם המע"מ).
ליום העבודה דניאל הגיע עם כל הציוד הנדרש, כולל הדשא הסינטטי, שתלי העצים וקורות הגדר. הוא הכין את האדמה, ריסס נגד עשבייה, מעל פיזר מצע מיוחד לדשא סינטטי ושם מעל האדמה יריעות מיוחדות ולבסוף הדביק את מרבדי הדשא. מסביב לדשא הוא שתל עצים ופיזר בין לבין טוף. את הגדר הוא בנה מעץ, יצא עבודה עשר, מאוד יפה ומקצועית.
הוא השאיר אחריו נקי ומסודר, והייתי מאוד מרוצה מבחינת לוח הזמנים והשירות.
פאניה, חיפה

, אפריל 2013

הגעתי לדניאל "alldesign" דרך אתר אינטרנט של בעלי מקצוע, חיפשתי בעל-מקצוע שיודע לבנות דקים ולהתקין דשא-סינטטי.
דניאל הגיע אלי לבית, נתן לי הצעות מחיר על דקים מסוגי עץ שונים וכמו כן הצעת מחיר על הדשא הסינטטי. הוא הסביר לי בפירוט על סוגי הדקים והדשאים ועל ההיתרנות והחסרונות אם יש לכל סוג. ליום העבודה הראשון, דניאל הגיע עם איש צוות נוסף. הם עבדו על התשתית של הדק, חפרו באדמה, הניחו קורות עץ ובין לבין יצקו בטון. לפני התקנת משטחי הדשא הם הכינו את האדמה, פיזרו חומר מצע מיוחד לדשא סינטטי ומעל הניחו יריעות בד והידקו לאדמה ומעל הניחו את מרבדי הדשא הסינטטי.
ביום למחרת הם התקינו את קורות הדק. גודל הדק היה 2X2 והדשא שבעים מטר רבוע. העבודה יצא מאוד יפה, והייתי מרוצה מבחינת לוח הזמנים ומבחינה מקצועית, דניאל השאיר אחריו נקי ומסודר ודאג שאהיה שבע רצון.
צחי, קרית-ים

, פברואר 2013

דניאל הוא אחלה בן אדם, עשה את העבודה כמו שצריך, ראש גדול, לוקח על עצמו משימת עיצוב, ומצליח!!!
כל כמה שנים אני אוהבת לחדש את המראה הפנימי של הבית, כי מתחיל להיות לי משעמם בעין. השנה החלטתי לעצב מחדש את הסלון שלי, וכמובן שלא רציתי לשבור קירות בטון, לכן חיפשתי בעל מקצוע שיודע לעבוד בגבס.
הגעתי לדניאל דרך חבר טוב של בעלי, שהיה מרוצה מהגינה היפה שדניאל עיצב לו בחצר הבית. התקשרתי לדניאל שנענה מיד לבקשתי, והגיע אלי הביתה בכדי לשבת ולראות איך אנחנו מעצבים מחדש את קיר הסלון. דניאל הגיע מאורגן ומצויד במיטב רעיונות לעצוב הקיר, הייתי מאוד מרוצה מהיצירתיות שלו, סגרתי איתו על יום ושעה ועל מחיר- שלטעמי היה הוגן.
דניאל הגיע בזמן ליום העבודה, עם בחור שעזר לו. הם בנו מגבס גומחאות חיצוניות ותאורה בפנים, בשילוב של אבן עם שליכט. היה המון בלאגן בגלל הגבס, אבל יש לציין שהם השאירו אחריהם נקי ומסודר בתום יום העבודה. דניאל הוא איש חם ומקסים ואפילו התחבר עם הילדים ועשה להם שמח! דניאל עמד במחיר שסוכם, צירף לי חשבונית ותעודת אחריות לשלוש שנים.
הקיר יצא מהמם ואני ממש שמחה שלקחתי אותו!!!

מתי,נהריה

, דצמבר 2012

אנו גרים בבית עם מרפסת גדולה יחסית, כ30 מ"ר, וביקשנו להפוך אותה לגינה נאה ופורחת. שמענו המלצות מחברים על דניאל מalldesign והזמנו אותו לבוא ולתת הצעת מחיר. כבר מההתחלה דניאל הרשים אותנו קודם כל ביחס האישי שלו שהיה שונה מכל מה שקיבלנו קודם מהחברות הגדולות אליהם פנינו. מעבר לכך דניאל התגלה כאחד שמבין עניין, יודע לספק בדיוק את ההתאמות הייחודיות לכל לקוח ולכל סוג עבודה. אם זה באיזה חומרים להשתמש, איזה קו עיצובי מתאים, לקחת בחשבון כל דבר, איפה יש יותר שמש, איפה יש יותר צל, ולהתאים את עצמו בדיוק לטעם האישי שלנו.
דניאל בנה יחד איתנו תכנית עבודה לעיצוב המרפסת והגשים אותה אחת לאחת בטוב טעם ובשלמות. ההמרפסת כוסתה ברובה בדק עץ מרשים ואסתטי שהוסיף תחושה טבעית וחמימה לכל הבית, הוא עשה פינת ישיבה נחמדה עם דשא סינתטי, התקין צילון, ושתל מגוון רחב של מטפסים וצמחייה ופרחים נוספים.
דניאל דאג להכין את הכל מראש ותוך שלושה ימים מהרגע שהוא נכנס עם כל הציוד הוא סיים את עבודתו. מעבר לכך שהוא עשה עבודה מקצועית ומרשימה עם יחס מאוד אישי, גם אחרי שהכסף שולם והכל הסתיים הוא עונה בשמחה לכל טלפון ולכל שאלה, תמיד זמין, תמיד עוזר. אני ממליץ עליו בחום.

קובי, נתניה

, דצמבר 2012

את דניאל מאולדיזיין מצאתי בחיפוש מקרי כאן באתר, מאחר והוא סיפק מענה רציני ומיידי העניינים התגלגלו כך שהוא ביצע אצלי את העבודה של טיפול בגינה ואחריה כמה עבודות נוספות.
ברשותי גינה חדשה ולא הייתי מרוצה מהעבודה של מי שהקים אותה ולכן חיפשתי בעל מקצוע שייעץ ויבדוק כיצד ניתן לשפר את מצב הגינה. דניאל היה זמין בצורה מיידית לביצוע העבודה, הגיע בדיוק בשעה שנקבעה איתו, סידר כמה דברים בגינה כשהעיקרי שבהם היה סידור מערכת ההשקייה וקיבוע שלה לאדמה מאחר והיא נעשתה בצורה רופפת, בין השאר הוא גם עשה עבודות גיזום ודברים נוספים שקשורים לטיפוח הצמחייה בגן. הוא גם ייעץ לי מניסיונו והידע שלו וענה בסבלנות ובפירוט לכל שאלה.
לאור ההתנסות הטובה הזו פניתי אליו מאוחר יותר והוא הגיע לעשות גם גדר לגינה. עבודה מאוד יפה. ובנוסף הוא התקין תוחם דשא מעץ עם תאורת לד מסביב לדשא הסינתטי בגינה, דבר ששידרג את מראה הגינה וגם שומר על הדשא שלא יינתק ממקומו. אני מרוצה מאוד הן מהעבודה המקצועית והיפה שלו, הן מעמידתו בכל דבר שסוכם והן מהשירות האדיב והנחמד שהעניק.

תמיר, יקנעם עילית

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור חדרה והסביבה, אזור הצפון, אזור הגליל והעמקים, מישור החוף הצפוני, אזור חיפה והקריות

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

בניית דק

בניית דק רגיל
בנית דק סמוי

דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי נמוך (עד 20 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי בינוני לגינה (20-40 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי גבוה לגינות (40-60 מ"מ)

בניית פרגולות

בניית פרגולות עץ
בניית פרגולות לוחות פלסטיק
בניית פרגולה הצללה
בניית פרגולה מאלומיניום

התמחויות

בניית דק

בניית דק רגיל
בנית דק סמוי

דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי נמוך (עד 20 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי בינוני לגינה (20-40 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי גבוה לגינות (40-60 מ"מ)

בניית פרגולות

בניית פרגולות עץ
בניית פרגולות לוחות פלסטיק
בניית פרגולה הצללה
בניית פרגולה מאלומיניום

תאור העסק

חברתנו מתמחה בעיצוב והקמת גינות, בניית דקים, פרגולות וריהוט גן מעץ. כמו כן, חברתנו מספקת שרותי עיצוב פנים ופיקוח על בנייה. כל גינה מאופיינת בתהליך הקמה שונה, המשתנה בין לקוח אחד לשני. גינות מעוצבות של חברת אולדיזיין הינן גינות המשלבות בתוכן לא רק יופי ונוי, אלא גם ערך מוסף. שכן, במידה ותרצו יש לכם חלק לא מבוטל בתהליך עיצוב הגינה. החזון שלכם לגבי ריהוט, גופי תאורה וכדומה מתגבש לחיים הודות לשילוב שבין הדמיון שלכם והיכולות שלנו! מוזמנים ליצור קשר:)

alldesign

alldesign

דניאל פיניאן


9.4

073-2721731
 

alldesign

דניאל פיניאן

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721731 חייג