25

ספקי שירות בתחום תיקון מייבש כביסה

המדריך לאחזקת מייבש כביסה - תחזוקת מייבשי כביסה לאורך זמן

במאמר יוסבר כיצד לתחזק מייבש כביסה ולשמור שלא יתקלקל ויאריך ימים.

המדריך לאחזקת מייבש כביסה

מייבש כביסה הוא אינו מוצר זול והשימוש בו הכרחי למשפחות בגודל בינוני או במשפחות גדולות, שיש בהן חיילים או סטודנטים שמגיעים עם כביסה רבה, וכמובן לכולם בימי החורף. דווקא בשל העובדה כי מייבש כביסה הוא רכישה יקרה, כדאי מאוד לדעת להשתמש בו בתבונה ולשמור עליו כדי שיאריך ימים.
מייבשי כביסה מכילים צינור אוורור–אותו צינור אוורור נוטה לאסוף בתוכו סיבי בד ושאריות מהבגדים. כדי למנוע נזק לצינור האוורור, מומלץ לנקות אותו לפחות פעם בשנה. ואם אתם משתמשים במייבש הרבה, עדיף אפילו לנקות את צינור האוורור פעמיים בשנה.
את שאריות סיבי הבד יש לאסוף ולזרוק לפח, וודאי שלא לדחוף אותם פנימה לתוך המייבש או המאוורר.
כי ניתן כך אפילו לקלקל מייבש כביסה תקין.

ניקוי התוף הפנימי של מייבש כביסה

גם בתוף הפנימי של מייבש הכביסה יש לטפל. שאריות הסיבים מהבגדים נפרדים מהבגדים ונתפסים בפילטר שמיועד ללכוד את סיבי הבגדים. אבל חלקם לא מגיעים לפילטר ומצטברים בתוך תוף מייבש הכביסה. גם לגבי תוף המייבש יש לבדוק פעם בחצי שנה אם הצטברו בתוכו סיבים מהבגדים ולאסוף אותם, וזאת כדי למנוע תקלות במייבש כביסה.

חשיבות ניקוי הפילטר בתוך מייבש הכביסה

אבל אין ספק כי הניקוי התורם ביותר למשימת תחזוקת מייבש כביסה הוא ניקוי הפילטר, המסנן של המייבש. את הפילטר הזה יש להקפיד ולנקות לאחר כל הפעלה של מייבש הכביסה. יש להחליף את הפילטר אם הוא קרוע או שבור, ויש לנקות אותו עם מים וסבון אם הוא סתום ממרכך כביסה. חשוב שהפילטר יהיה תמיד שלם ונקי לפני כל הפעלה והפעלה של מייבש הכביסה.
מתחת לפילטר יש פתח שעליו יושב הפילטר, כדאי בעזרת שואב אבק לנקות מפתח זה שאריות סיבים של בגדים כדי שהפתח בו יושב לא ייסתם מסיבים. שואב האבק מנקה את תושבת הפילטר ושומרת אותה פתוחה

חשיבותה הרבה של אחזקה נכונה של מיבש הכביסה

חשוב מאוד להקפיד על נוהלי אחזקה ושימור אלה של מייבש הכביסה, וזאת מכיוון שרוב התקלות של מייבשי הכביסה המגיעות אל אנשי מקצוע נובעים מתחזוקת מייבש כביסה לקויה. חשוב שתדעו שאם לא תבצעו את הניקוי הקבוע של הפילטר, ותשכחו לנקות את שאר החלקים מפעם לפעם סיבי הבגדים יצטברו ויצטברו עד שהמייבש ייסתם ויפסיק לעבוד.
מיבש כביסה סתום הוא מיבש כביסה מקולקל - כאשר מזניחים את ניקוי מיבש הכביסה, והוא מתמלא בסיבים מגיע שלב שכבר אי אפשר לנקות את המייבש לבד ותהיו חייבים לקחת אותו לתיקון אצל איש מקצוע, מה שיעלה לכם בזמן וגם בכסף רב, ולכן כדאי ומומלץ להקפיד על נהלי האחזקה הנכונים של כל מייבש כביסה כדי לאפשר לו לעבוד טוב, כדי שיוכל לשרת אתכם נאמנה לאורך שנים רבות.
הטיפ האחרון הוא לגבי מיקום המייבש. אופן פעולתו של תהליך ייבוש הכביסה הוא על ידי הזרמת אוויר חם, שכאשר הוא בא במגע עם הכביסה הלחה, הוא הופך לאדים, שלאחר מכן הופכים למים שאצל חלק מהמייבשים יוצאים בעזרת צינור פליטה דרך מערכת הביוב, ואצל דגמים אחרים יוצאים דרך אל פתח ניקוז אותו צריך לרוקן כאשר הוא מתמלא. לכן חשוב מאוד למקם את המייבש במקום מרווח ולא במקום צר כדי שפעולת הפליטה תתרחש בצורה תקינה .

25

ספקי שירות בתחום תיקון מייבש כביסה

מצא בעל מקצוע

טכנאי מייבשי כביסה מומלצים תל אביב

שרות טל
שרות טל

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 39

חוות דעת

אנחנו עובדים עם
אלי כבר המון זמן, הוא טכנאי הבית שלנו ואנחנו לא מחליפים אותו באף אחד אחר והמלצנו עליו כבר להמון המון אנשים!

יהודה שירות תיקונים למוצרי חשמל
יהודה שירות תיקונים למוצרי חשמל

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

הגעתי ליהודה דרך
אתר "מדרג" וראיתי שיש עליו המון המלצות אז הזמנתי אותו לתיקון מדיח כלים ובגלל שהייתי מרוצה ממנו, קראתי לו שוב בהפרש קצר להחלפת קפיץ בדלת המדיח. אני לא אחת שמחלקת ציונים בקלות אבל ליהודה מגיע את הדירוג הגבוה ביותר!

שמעון טכנאי מוצרי חשמל ביתיים
שמעון טכנאי מוצרי חשמל ביתיים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 7

חוות דעת

שמעון בעל מקצוע
אמין ואיכותי ביותר! הזמנתי אותו דרך אחד מאתרי הפרסום לתיקון מייבש כביסה כי הכבל לא עבד והוא הגיע במהירות וגם גבה ממני מחיר הגון בהחלט. כבר מהתחלה שמעון היה זמין עבורי וענה על כל שאלותיי בסבלנות רבה!

אבי שירות תיקונים
אבי שירות תיקונים

לפרטי העסק

9.1

voice-icon 48

חוות דעת

שלום רב, רציתי
לתת חוות דעת על "אבי תיקונים" בעקבות שירות מצויין שקיבלתי ממנו. האמת שהגעתי לאבי בעקבות בעיה בכיריים גז, דרך כרטיס ביקור על מגנט שהיה לי על המקרר.

צור שירות תקונים
צור שירות תקונים

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 98

חוות דעת

יואב החליף גוף
חימום בגלל שהמכונה קיצרה. מאוד אמין ולא יקר. נתן חשבונית מס ואחריות ל6 חודשים.

שירות נאה
שירות נאה

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 26

חוות דעת

איציק הטכנאי הגיע
אלי לבדיקה של מייבש כביסה תוצרת "בלרס". כבר מהתיאור בטלפון של התקלה, הוא ניחש מה הבעיה והביא חלקים בהתאם. בזמן שהוא פתח את המכונה, הוא ניגש מייד לתקלה ומצא אותה.

זברה שירותי קירור ומיזוג
זברה שירותי קירור ומיזוג

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 48

חוות דעת

רציתי להמליץ לטובה
על עזרא הטכנאי "זברה שירותי קירור ומיזוג". העזרה שעזרא נתן לי, אמנם הסתכמה בסופו של דבר רק בייעוץ טלפוני (ולא בביקור בית) - אבל עזרא היה כזה שירותי, אדיב ונחמד, שאני באמת מרגיש צורך לתת עליו חוות דעת מפרגנת באתר.

שירות באיכות
שירות באיכות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 47

חוות דעת

נהניתי מהשירות של
לירון ואני רוצה להמליץ בחום על עבודתו. מדובר באדם ייחודי, איכותי והכי חשוב מקצועי. את לירון הזמנתי על מנת לטפל בבעיית קירור שהייתה לי במקרר, לפניו הזמנתי בעל מקצוע בתחום שלא הצליח לעלות על הבעיה ואילו לירון הראה בקיאות בנושא ועלה על מקור התקלה במהירות!

ק קרור וחשמל
ק. קרור וחשמל

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 13

חוות דעת

את יוסי הטכנאי
הזמנתי לצורך תיקון מזגן ומכונת-כביסה והשירות שלו היה נהדר! אני מאוד מרוצה ושמחה להמליץ עליו! הוא הגיע בזמן שקבענו, הביא איתו את כל הציוד הנדרש וישר ניגש לעבודה, בלי להתמהמה או למרוח את הזמן.

אר תיקונים
א.ר תיקונים

לפרטי העסק

9.1

voice-icon 23

חוות דעת

המקרר שלי הפסיק
לעבוד ובחיפוש באינטרנט הגעתי לכמה טכנאים. לאחר השיחה עם מוטי דיברתי עם עוד מס'' טכנאים ולבסוף חזרתי אליו כי הוא נשמע לי הכי אמין ועם המחיר הכי סביר. מוטי דייק בזמן שהגיע.

אלקטרו בועז 247
אלקטרו בועז 24/7

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 25

חוות דעת

את בועז הטכנאי
הזמנתי לצורך תיקון מקרר שהפסיק לעבוד כמו שצריך, קיבלתי עליו המלצה חמה מחברה שהשתמשה בשירותיו, סמכתי עליה ולכן פניתי אליו. משיחת הטלפון הראשונה ועד סיום העבודה קיבלתי יחס אדיב ושירות מצויין.

אמינות השירות
אמינות השירות

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

טכנאי שירות יאיר בראון
טכנאי שירות יאיר בראון

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 23

חוות דעת

יאיר בראון טכנאי
מקצועי ואמין! עשה את העבודה על הצד הטוב ביותר וחשוב מכל - לקח על התיקון מחיר שפוי וסביר. לפני כמה ימים, הייתה לי בעיה במכונת כביסה, היא נתקעה באמצע תוכנית פעולה ולא הצליחה לנקז את מי הכביסה החוצה.

איציק הגדול שירות תיקונים
איציק הגדול שירות תיקונים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 2

חוות דעת

שלום וברכה! הגעתי
לאיציק דרך חוברת של בעלי מקצוע, חיפשתי טכנאי שיבוא ויתקן לי את מייבש הכביסה שהפסיק לעבוד. מדובר במייבש כביסה מאוד מאוד ישן וביום אחד הוא שבק לגמרי חיים.

שירות רמי
שירות רמי

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

אני גר בדירה
שכורה בבאר-שבע וחלק מהדירה כולל את מכונת הכביסה. לפני כמה ימים המכונת כביסה שבקה חיים והפסיקה לעבוד. שוחחתי עם בעלת הדירה, ששלחה אלי את רמי שיטפל בבעיה.

טכנו דוד
טכנו דוד

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 8

חוות דעת

יש לי רק
דברים טובים להגיד על טכנאי מוצרי החשמל דוד עיני, נותן לו ציון לשבח על האמינות, השקיפות והיחס. עוד לא נתקלתי בבעל מקצוע כזה. הזמנתי את דוד בעקבות ההמלצות שקראתי עליו באתר של בעלי-מקצוע בכדי לסדר לי בעיה של מכונת כביסה שמים יצאו ממנה בשעת פעולה.

שיראל שירותים
שיר-אל שירותים

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 34

חוות דעת

קראתי ל"שיר-אל תיקונים",
בעקבות תקלה שהיתה לי במכונת כביסה. חשבתי שמדובר בבעיה רצינית, אבל כשהגיעו התברר שמדובר פשוט בגרב שנתקעה לי בתוך המכונה, ולא נתנה לה להיכנס לתוכנית פעולה.

שירות שיאון
שירות שיאון

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 15

חוות דעת

שירות שיאון הגיע
אלי בזמן פתר את הבעיה במייבש כביסה במהירות וגבה מחיר שרות בלבד. חנן מקצועי, אמין והוגן ממליצה עליו בחום! הזמנתי את חנן "שירות שיאון" דרך האתר שלכם ולאחר שיחה איתו ההרגשה הטובה שלי לגביו התבססה עוד יותר.

סער  שירות כל צביקה
סער - שירות כל צביקה

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 16

חוות דעת

אני מאוד מרוצה
מהשירות המקצועי והאדיב של צביקה, התרשמתי ממנו לטובה ולכן אני ממליצה עליו בחום! נעזרתי בשירותיו של צביקה "סער - שירות כל צביקה" פעמיים ובשתי הפעמים קיבלתי שירות יוצא מן הכלל!!!

מיטב השירות
מיטב השירות

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 30

חוות דעת

יש לי מזגן
עילי של אלקטרה, 2.5 כ"ס. יום אחד המזגן החל לקרר לסירוגין בלבד וחיפשנו באינטרנט טכנאי. הגענו לאתר פרסום כלשהו ושם נתקלנו במיטב השרות.

שירות תיקונים למוצרי חשמל
שירות תיקונים למוצרי חשמל

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

לפני כמה ימים
החלו להופיע בעיות משונות במכונת הכביסה, היא לא הצליחה לנקז את המים בסיום הפעולה ובנוסף לכך, לא החלה את פעולת הסחיטה. יש לי ביטוח חיצוני על מכונת הכביסה והתקשרתי להזמין מהם טכנאי שעובד אצלם.

אדם תיקונים
אדם תיקונים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

אין על אדם!
מדובר בטכנאי ישר, הוגן, נחמד ואוהב לעזור לבריות - אני ממליצה עליו בחום! הגעתי אליו לפני שלוש שנים דרך התוכנית "יצאת צדיק" ומאז אני נעזרת רק בו, בכל מה שקשור למכונת הכביסה ולמייבש.

כתבות ומאמרים