שירות שיאון

9.7
חנן שיאון
תיקון מכונות כביסה, תיקון מייבש כביסה, תיקון תנורים
אזור ירושלים
כתובת העסק: מעלה אדומים, ירושלים

  99%

הגעה בזמן

  99%

מקצועיות

  93%

מחיר הוגן

15 חוות דעת מהימנות

, אוגוסט 2018

את חנן מחברת "שירות שיאון" הזמנתי לצורך תיקון מייבש-כביסה, השירות שלו היה מהיר ואיכותי ואני ממליצה עליו בחום! פניתי אליו טלפונית, הסברתי לו שמדובר במייבש-כביסה שהפסיק לעבוד,הוא היה נשמע לי מקצועי ורציני, נתן לי טווח-מחירים הגיוני והסביר שהמחיר תלוי בסוג התקלה. חנן הגיע בשעה שקבענו, הביא איתו את כל הציוד הנדרש וישר ניגש לבדוק את המייבש. תוך זמן קצר הוא עלה על מקור התקלה, הסביר לי שמדובר בבעיה קטנה שיפתור תוך מס' דקות והתשלום יהיה עלות ביקור בלבד. בסיום הוא הראה לי שהכל עובד כמו שצריך והשאיר אחריו סביבת עבודה מסודרת ונקייה. אין מילים!!! אני מאוד מרוצה וממליצה מכל הלב!
שרית.

, אוגוסט 2018

מכונת-הכביסה שלי הפסיקה לעבוד כמו שצריך ולכן נכנסתי לאתר שלכם "טוב תודה" לחפש טכנאי מומלץ שיגיע לפתור לי את הבעיה. יצרתי קשר עם חנן מ"שירות שיאון", הוא היה נשמע לי מבין עניין ורציני ותאמנו מועד להגעתו. חנן בעל מקצוע אמין, ישר, הגון ודייקן, הוא עמד בזמנים, בדק את מכונת-הכביסה ביסודיות ותוך זמן קצר עלה על מקור התקלה. הוא ביצע את התיקון וכשסיים נשאר עוד מס' דקות לוודא שהיא עובדת כמו שצריך. על השירות של חנן יש לי רק דברים טובים להגיד ואני שמחה שפניתי אליו. מומלץ!
לימור.

, ינואר 2018

על חנן הטכנאי יש לי רק מילים טובות - הוא מקצועי, אחראי והוגן ואני שמחה להמליץ עליו. הגעתי אליו דרך אתר "טוב תודה", קראתי המלצות חמות והחלטתי לפנות אליו. כבר בשיחה הראשונה התרשמתי ממנו לטובה, הוא נעים הליכות וסבלני ונעים להתנהל מולו. הסברתי לו שמדובר בתיקון תנור-אפיה שלא מחמם כמו שצריך, הוא נתן לי טווח מחירים והסביר שהמחיר ישתנה בהתאם לתקלה שתימצא. הוא הגיע בשעה שקבענו, בדק את התנור ועלה על התקלה תוך זמן קצר. הוא ביצע את התיקון ולאחר-מכן ווידא שהתנור חזר לפעול כמו שצריך. בכל שלב חנן הסביר לי מה הוא עושה, עבד מולי בשקיפות מלאה, הוא אמין וישר ואני ממליצה עליו.
יהודית, ירושלים.

, ינואר 2018

את חנן הטכנאי אני זוכרת לטובה ואני ממליצה עליו בחום. לפני מס' חודשים פניתי לחנן מחברת "שירות שיאון" דרך האתר שלכם, הסברתי לו שמדובר בתקלה במכונת-הכביסה, הוא היה קשוב וענייני ונתן טווח מחירים שהיה נשמע לי הוגן. חנן הגיע בשעה שקבענו, בדק את המכונה ותוך זמן קצר עלה על התקלה. אני אומנם לא זוכרת במה בדיוק היה מדובר אך חנן פתר את הבעיה והראה לי שמכונת-הכביסה עובדת כשורה. בחור מקסים ומקצועי ואני ממליצה!
גאיה, ירושלים.

, נובמבר 2017

על חנן הטכנאי יש לי רק דברים טובים להגיד - מקצועי, אדיב והוגן וניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות. הוא הגיע בשעה שקבענו לצורך תיקון מכונת כביסה, הוא בא עם כל הציוד הנדרש וביצע בדיקה יסודית למכונת הכביסה. הוא עלה על מקור התקלה ורק לאחר שהסביר לי במה מדובר החל בתיקון. לאחר שסיים ביצע בדיקה נוספת כדי לוודא שהכל תקין ורק בסיום גבה תשלום שהיה הוגן לחלוטין. מקצועי ביותר ומומלץ ללא ספק.
בן, ירושלים.

, נובמבר 2017

חנן הטכנאי מחברת "שירות שיאון" בעל מקצוע משכמו ומעלה, הוא מקצועי, אדיב ונחמד ואני ממליץ עליו בחום. הוא ביצע עבורי תיקון מכונת-כביסה, אומנם עבר לא מעט זמן מאז אך מאחר ואני מרוצה מהשירות אני שמח להמליץ עליו. הוא עמד בזמנים, ביצע בדיקה מקיפה ותוך זמן קצר הכל היה מאחורינו. השירות טוב והמחיר הוגן - מומלץ ללא ספק.
יפתח.

, ינואר 2017

פניתי אל חנן מחברת "שירות שיאון" לצורך תיקון תקלה במכונת הכביסה שלי. התקשרתי לחנן ולמרות שהוא לא מגיע לאזור שלי הוא מסר לי הנחיות מאוד מדויקות בטלפון, ייעץ לי בדיוק מה לבדוק ומה לעשות ובעזרת ההדרכה שלו הצלחתי לפתור את התקלה בעצמי ללא עלות בכלל! מעולם לא ראיתי דבר כזה! מדובר באיש שרות מצוין, אמין וסבלני מאוד. ממליץ עליו לכל מי שמחפש טכנאי מוצרי חשמל!
יפתח.

, ינואר 2017

אל חנן מחברת "שרות שיאון" הגעתי דרך האתר שלכם "טוב תודה". חיפשתי בעל מקצוע שיגיע לתקן את מכונת הכביסה שלנו.
חנן הגיע עוד באותו היום בדיוק בזמן שקבענו, היה מאוד נעים ומקצועי ואף נקב במחיר הוגן לגמרי. לאחר שביצע את התיקון והתקלה חלפה הוא נשאר ללמד אותי כמה טריקים כדי להימנע מבעיות דומות בעתיד.
בקיצור, פשוט איש מקסים והגון! תודה לך חנן!
גאיה, אזור ירושלים.

, דצמבר 2016

היתה בעיה עם התנור וחנן שלא גר באזורנו שלח לי טלפון של מקום שבו אוכל לקנות את החלק שנקרע וייעץ לי לבצע את החלפת החלק באופן עצמאי ובכך לחסוך כסף. התרשמתי מכך שנתן לנו עצה חינם מטוב ליבו על מנת לחסוך לנו כסף!
אתי.

, ספטמבר 2016

המקרר שלנו הפסיק לקרר והזמנו את חנן משירות שיאון שיבצע את העבודה. מדובר בבעל מקצוע ישר, אמין, מקצועי ודייקן, שתוך חצי שעה גילה מה הייתה הבעיה שבגינה המקרר לא עבד ותיקן אותה. בעבר הזמנתי טכנאי שיתקן את המקרר, מיותר לציין שלא רק שהוא לא תיקן את הבעיה אלא השאיר גם חותם רע מהשירות שנתן, ואני שמח לציין שחנן שינה לי את התחושה הזאת. אנחנו מאוד מרוצים הן מהשירות והן מהעבודה וללא צל של ספק אשתמש בשירותיו בעתיד.
בני, ירושלים.

, יוני 2016

התקשרתי כדי להזמין שירות, והוא הסביר לי בעל פה מה עלי לעשות בכוחות עצמי, מבלי לקחת כל תמורה. איש מקסים! אכפתי ישר והגון, לא חושב שיש הרבה בעלי-מקצוע שהיו נוהגים בסיטואציה שלנו באותו האופן - ממליץ מכל הלב!
יש לנו מקרר, הוא תפקד טוב עד לא מזמן, אבל יום אחד הוא פשוט הפסיק לקרר והחלטתי להרים טלפון לטכנאי שיגיע לראות במה מדובר. קראתי המלצות טובות על חנן "שירות שיאון" אצלכם באתר והרמתי לו טלפון, הסברתי לו במה מדובר, להפתעתי הרבה חנן אמר לי שאני בעצמי יכול לסדר את העניין, הוא נתן לי הנחיות ובאמת הצלחתי לפתור את העניין בכוחות עצמי.
חנן היה מאוד מאוד ישר, אני לא מאמין שיש הרבה בעלי-מקצוע שהיו נותנים ייעוץ כזה אמין (הרוב שיצא לי להכיר היו באים אלי הביתה וגוזרים על חשבוני קופון). התרשמתי ממנו מאוד, הודיתי לו על-כך שהוא התנהג איתי ביושר והודיתי לו מקרב לב - מגיעה לו המלצה! בעל מקצוע אמין!
אדם צחי.

, מאי 2016

אני מאוד מאוד מאוד מרוצה מחנן, עובדת איתו כבר שנים, כל פעם שיש לי בעיה הוא מגיע תוך כמה דקות, מפנה זמן, שזה חשוב לי כי אני שפית במקצועי ותלויה בתנור - לא ראיתי שירות כזה, לא מתחשבן על כל פיפס, מחירים הכי סבירים ואפילו זולים בעיניי - ממליצה מכל הלב!
כמו שציינתי, אני שפית במקצועי, עובדת עם מקרר ותנור נייד וכל מה שקשור לתיקון של המוצרים האלה אני עובדת רק עם חנן. חנן בקיא מאוד בתחום, הוא יודע לאתר תקלות ולפתור אותם מהר ועל הצד הטוב ביותר. אפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות. אם חנן מודיע על תקלה, אפשר להיות בטוחים שהמידע שלו אמין ומקצועי. הוא נותן שירות נהדר, הוא גמיש בזמנים, נענה מהר לקריאות שלי, מגיע בשעה שקובעים איתו ותמיד מוצא פתרון לכל תקלה - הוא מאוד מאוד מקצועי ובהחלט ניתן לסמוך עליו שידע לטפל בבעיה בצורה הטובה ביותר.
לגבי המחירים הוא לוקח תמיד מחירים סבירים, הוא מיידע לפני כל תיקון מהי העלות, מחליף חלקים רק אם באמת יש צורך ואין ברירה אחרת, ובתמורה מעניק טיפול מקצועי והוגן. במשך כל השנים שחלפו, לא הייתה לי אף תלונה כלפיו, מדובר באדם ישר אמין ומקצועי - ממליצה מכל הלב!
נירית הראל.

, מאי 2016

הייתי מאוד מרוצה, חנן היה עשר מכל הבחינות גם תיקתק את התיקון, מה שהייתי צריכה הוא מיד טיפל בזה. בעל מקצוע מצוין! הייתי מרוצה ממנו חבל"ז!
מכונת הכביסה שלי עשתה בעיות בהוצאת המים החוצה ובעצם היא נתקעה מספר פעמים. חיפשתי טכנאי מוצרי חשמל שיגיע אלי בדחיפות לתקן את המכונה. התקשרתי לחנן מ"שירות שיאון" דרך ההמלצות אצלכם באתר ובאמת הוא היה פנוי להגיע עוד באותו היום. חנן נתן לי הערכת מחיר בטלפון, המחירים נשמעו לי סבירים וקבעתי איתו שעה. הוא הגיע כמו שקבענו, בדק את מכונת הכביסה ועלה על הבעיה במהירות, הוא הסביר לי שהוא רואה בעיה במשאבת מים, הוא היה אמין מאוד, המחיר על החלפה למשאבה חדשה היה הוגן לפי מה שיצא לי לבדוק, ממש הודיתי לו על האמינות.
חנן ירד לרכב, הביא משם משאבה חדשה, ביצע החלפה שלה, רואים שהוא יודע מה לעשות, הוא ביצע את התיקון באופן מקצועי והבעיה עם המשאבה באמת נפתרה! רק מילים טובות!
יונית.

, מאי 2016

הייתי מרוצה מאוד, חנן מקצועי אמין זריז, היה חסר חלק, אז הוא נסע הביא חזר תוך שעה וביצע את התיקון במקצועיות רבה - ממליץ בחום.
לפני מספר ימים התקלקלה לי מכונת הכביסה (מדובר במכונת כביסה מאוד ישנה שנתקעה באמצע תוכנית פעולה ולא הצליחה לסובב את התוף ועוד כל מיני בעיות). התקשרתי לכל מיני טכנאי שירות, בכדי להשוות מחירים, ביניהם היה גם חנן מ"שירות שיאון" שנתן לי את הצעת המחיר הכי שפויה. החלטתי להזמין את חנן, קבענו ליום שלמחרת. חנן הגיע בשעה המדויקת שסוכמה, פירק את המכונה בדק באופן יסודי מה הבעיה, עלה שיש בעיה גם במנוע וגם במשאבה, חנן הסביר לי הכל, ענה לי על כל מיני שאלות ששאלתי אותו הוא ענה לי ישר ולעניין. הוא גם הראה לי את המשאבה המקולקלת, הסביר לי איך רואים שהיא לא תקינה, וגם מה ההבדל בינה לבין המשאבה החדשה. כמו שציינתי לא היה איזשהו חלק, חנן נסע במיוחד לקנות חלקים וחזר אלינו תוך שעה. ביצע תיקון מהיר וזריז, נשאר לבדוק שהמכונה חוזרת לעבודה תקינה וגבה מחיר סביר.
לסיכום - כשבחרתי בחנן הרגשתי שעומד מולי בן אדם מאד אמין. נתן לי הרגשה שאני נמצא בידיים טובות והכי חשוב וכמו שאמרתי המחיר היה מאוד הוגן!
אורן.

, מאי 2016

שירות שיאון הגיע אלי בזמן פתר את הבעיה במייבש כביסה במהירות וגבה מחיר שרות בלבד. חנן מקצועי, אמין והוגן ממליצה עליו בחום!
הזמנתי את חנן "שירות שיאון" דרך האתר שלכם ולאחר שיחה איתו ההרגשה הטובה שלי לגביו התבססה עוד יותר. את חנן הזמנתי בעקבות תקלה במייבש כביסה שהפסיק פתאום לעבוד. בשיחה חנן נתן לי טווח מחירים של כמה פחות או יותר זה יעלה לי בהתאם לבעיה שתימצא. כשהגיע אליי החל בעבודה. הוא הזיז את המייבש ופתח אותו, כשעלה על הבעיה הוא הסביר לי שמדובר בסה"כ בבעיה במגעים שהתרופפו, חנן חיזק את המגעים, סיים ניקה וסידר אחריו ובדק שהכול תקין - הבעיה כמובן נפתרה והמייבש חזר לעבוד.
אהבתי את הגישה, ואת השירות המהיר של חנן. גם המחיר לדעתי, היה הגיוני והגון - בדיוק מה שהתכוונתי להוציא על תיקון. ממליצה עליו בחום!
שרית.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור ירושלים

 א'-ה' 07:30-20:00, ו' 07:30-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים
החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

התמחויות

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים
החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

תאור העסק

17שנות מוניטין בתיקון מוצרי חשמל. •מתקנים ומשפצים כל סוגי מכונות הכביסה מייבשי כביסה, , ותנורי אפייה •תיקון מעבדי מזון בייתים ( קנאווד, בוש, קיטשיצנייד ועוד ) •תיקון מעבדי מזון תעשייתיים. •מכירת מכונות כביסה גרמניות משופצות עם אחריות לשנה. * מומחה למקררי אמקור ותדיראן •אחריות לשנה על כל תיקון.

שירות שיאון

שירות שיאון

חנן שיאון


9.7

073-2721402
 

שירות שיאון

חנן שיאון

9.7

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721402 חייג