שירות מציון

9.4
ציון שגב
תיקון מייבש כביסה, תיקון מכונות כביסה, תיקון מדיחי כלים, תיקון תנורים
אזור השפלה, אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: יער בן שמן 22, מודיעין

  98%

הגעה בזמן

  97%

מקצועיות

  84%

מחיר הוגן

52 חוות דעת מהימנות

, יוני 2023

פניתי לציון ממש באקראי דרך אחד מאתרי האינטרנט לגבי תיקון מייבש כביסה וכבר בשיחה התרשמתי ממנו לכן, הזמנתי אותו בלי לחשוב פעמיים. ציון היה על הכיפאק! הוא עלה על התקלה במהירות ומקצועיות וגם פתר אותה ביסודיות, מסירות, קפדנות ויעילות ובנוסף, גבה ממני מחיר סביר לגמרי ביחס לשוק ונתן לי יחס אדיב והוגן לאורך כל הדרך. אין ספק שאזמין אותו שוב בפעם הבאה שאזדקק ואני ממליץ עליו במלוא מובן המילה, מגיע לו ציון גבוה ביותר!
אנבר, לוד

, יוני 2023

הזמנתי את ציון דרך אחד מאתרי הפרסום לצורך תיקון מכונת כביסה כי ראיתי שכתבו עליו המון חוות דעת טובות ובסופו של דבר, לא התאכזבתי! נוכחתי לדעת שמדובר על בן אדם מבין עניין. ציון הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו וגם נתן לי מענה ענייני לשאלות ובדק הכל במסירות ומעבר לכך, הוא גבה ממני מחיר הוגן לגמרי וקיבלתי ממנו יחס מדהים לאורך התהליך. ניכר היה שמדובר על מקצוען ברמות אחרות ואני שמח שלקחתי את שירותיו, מומלץ בחום רב!
שון, גני יוחנן

, יוני 2023

יצרתי קשר עם ציון דרך אתר "המקצוענים" לצורך תיקון מכונת כביסה כי ראיתי שיש לו דירוג גבוה ובסופו של דבר, קיבלתי רושם שמדובר על מקצוען אז לקחתי את שירותיו. ציון אכן הוכיח את עצמו! הוא בדק הכל בקפדנות, מסירות, מהירות ומקצועיות וגם עלה על הבעיה בקלילות וטיפל בה צ'יק צ'ק ומעבר לכך, גבה ממני מחיר סביר לחלוטין ביחס לשוק. אין ספק שזכיתי להכיר איש מקצוע עם ראש על הכתפיים ואני ממליץ עליו באהבה גדולה!
אהוד, מודיעין

, אוקטובר 2019

חיפשתי באינטרנט טכנאי שיגיע לתקן אצי את מייבש הכביסה. המייבש עבד לא טוב והבגדים יצאו לחים. התקשרתי לציון והוא נתן לי הצעת מחיר בטלפון. הוא הגיע תוך זמן קצר וגם את העבודה סיים תוך שעה וחצי. בסופו של דבר הוא גבה מחיר גבוה יותר אך גם עבד זמן רב יותר ממה שציפינו אז אני חושב שהמחיר הוגן. ציון הוא אדם מנומס, ידידותי וחייכן! שמרתי את המספר שלו למקרה שאזדקק לטכנאי בעתיד.
יחזקאל, ירושלים

, אוקטובר 2019

הגעתי לציון דרך האינטרנט אחרי שהמדיח שלי הפסיק לעבוד. לא חיפשתי יותר מדי, ראיתי כבר כשדיברנו בטלפון שציון הוא אחלה בנאדם, מקצועי ונחמד. הוא הגיע מהר, בדק, הסתכל, תיקן הכל כמו שצריך. את האמת, אני לא כלכך יודע מה הייתה הבעיה ומה הוא עשה שם בדיוק, לא שאלתי אבל ראיתי שהוא בנאדם אמין ושאני יכול לסמוך עליו. אכן באמת המדיח עובד פיקס מאז:) ככה נותנים שירות!
אריאל, ירושלים

, מאי 2019

את ציון הטכנאי הזמנתי לצורך תיקון מכונת הכביסה שהייתה מוציאה מים בעת הפעלתה,קיבלתי שירות טוב ואני ממליץ עליו בחום. ציון עמד בזמנים שקבענו, הגיע ובדק את המכונה, החליף את הגומייה שהייתה קרועה בדלת המכונה ותוך דקות הבעיה סודרה. הוא הפעיל את המכונה וחיכה כחצי שעה לראות שאכן הכל סודר ועובד כמו שצריך. היחס של ציון נעים ואדיב, המחיר שגבה הוגן מאוד, אני ממליץ עליו בכל מקום אפשרי, אדם שראוי לשבח ולהצלחה.
אבנר, פסגת זאב.

, מאי 2019

הזמנתי את ציון לתיקון מדיח הכלים שלי, הוא הגיע בשעה שקבענו וניגש ישר לפתרון הבעיה במדיח, תוך זמן קצר הוא החליף רכיב מסוים שהיה מקולקל במדיח, הסביר כל דבר שביצע ואחר כך הרכיב את המדיח ווידא שהכל עובד והחזיר את המדיח למקומו. בסיום העבודה גבה מחיר הוגן ונתן חשבונית ואחריות, אני מרוצה מהשירות המהיר והמקצועי שקיבלתי וממליץ עליו מאוד.
ברק,ירושלים.

, פברואר 2019

ציון היה מוכן להגיע אפילו בערב ולמרות חיפוש החניה הגיע לפני הזמן. הוא הוציא את החלק המיותר מהמקרר (קבל רעשים) והמקרר (בן 19 שנה) ממשיך לעבוד. המלצה חמה על ציון.

, ינואר 2019

על ציון יש לי רק דברים טובים לומר, הזמנתי אותו לצורך תיקון מכונת כביסה שלא הייתה נסגרת כראוי, הוא הגיע בשעה שקבענו וניגש לפתור את הבעיה בדלת מכונת הכביסה, תוך דקות עלה על הבעיה, החליף את הרצועה מסביב לדלת שהייתה קרועה, ביצע בדיקה מקיפה נוספת למכונה וראה שהכל עובד כראוי, הדלת נסגרת ואטומה, גבה מחיר הוגן במיוחד, הגיע עוד באותו היום ובזמינות כה קצרה, פשוט יש תמורה למה ששילמתי ואני ממליץ עליו בחום, אדם ישר והגון.
אמיר, ירושלים.

, ינואר 2019

נכנסתי לאינטרנט לחיפוש בעל מקצוע להתקנת מזגן עילי בדירתי ולאחר שקיבלתי מספר הצעות מחיר בתחום החלטתי לפנות לשירותיו של ציון ואני מרוצה מאוד. הוא הגיע במועד שקבענו עם כל הציוד הנדרש להתקנת המזגן שרכשתי, התקין את יחידת המזגן בחוץ, חיבר את כל הצנרת והתשתית בצורה מקצועית, יציבה ובטוחה, לאחר מכן התקין את המזגן בסלון, הסביר על תפעולו, עבד בצורה מקצועית ונקייה, השאיר אחריו מקום נקי ומסודר, פשוט היה נעים בחברתו, יודע לתת שירות מכל הלב וביצע התקנת מזגן ברמה גבוהה, ממליצה בחום.
ליאור, מודיעין.

, אוקטובר 2018

השירות של ציון הטכנאי היה פשוט נהדר! הוא עצמו בחור מקסים, אדיב, שירותי ומוכשר ואין ספק שאני ממליצה עליו! אני אומנם לא זוכרת איך הגעתי אליו אך אני יכולה לספר שכבר בשיחה הראשונה התרשמתי ממנו לטובה, הסברתי לו שישנה תקלה במכונת-הכביסה שלי, הוא היה קשוב ונשמע רציני ומבין עניין ותאמנו שיגיע בהקדם. ציון הגיע עם כל הציוד שלו וישר ניגש לבדוק את המכונה, הוא הסביר לי על התקלה שמצא וכיצד יתקן אותה ובסיום הראה לי שהכל חזר לעבוד כמו שצריך! שירות טוב, יעיל ומהיר! גם המחיר היה הוגן ואני שמחה להמליץ עליו.
מרסיה.

, אוקטובר 2018

אל ציון הטכנאי פניתי בעקבות מכונת-כביסה שהפסיקה לעבוד כמו שצריך, הוא נתן לי שירות אמין והגון ואני ממליץ עליו בחום. יצרתי קשר עם ציון, הסברתי לו במה מדובר ולמזלי הוא היה זמין להגיע תוך זמן קצר. הוא אכן הגיע כפי שקבענו, היה מצויד בכלי עבודה וישר ניגש לבדוק את מכונת-הכביסה. ציון ביצע בדיקה יסודית ומקיפה והסביר לי שמבחינה כלכלית אין טעם לבצע תיקון מאחר ובתוספת קטנה אוכל לרכוש מכונת-כביסה חדשה. לא האמנתי שאני שומע את זה! איזה יושר! אין לי ספק שבעל-מקצוע אחר היה מחליף חלקים רק כדי לייקר את עלות העבודה שלו ואילו ציון הסתפק בעלות ביקור בלבד. שמרתי את המספר שלו ואין ספק שאפנה רק אליו!
דוד.

, מאי 2018

את ציון הטכנאי הזמנתי לצורך תיקון מדיח-כלים, השירות היה מהיר ויעיל ואני כמובן ממליץ עליו! ציון הגיע בזמן שקבענו, בדק את המדיח בקפידה ולא התיימר למכור לנו תירוצים או חלקים מיותרים שייקרו לנו את התשלום. בנאדם אמין וישר, מתמצא בעבודתו, הוא הסביר לי מה הוא עושה ומה מצא במדיח בכל שלב וסמכתי עליו בעיניים עצומות. הוא ביצע את התיקון והמדיח חזר לעבוד כמו שצריך, עד עכשיו הכל עובד כשורה והתקלה לא חזרה. אחלה בחור, שמרתי את המס' שלו ואין ספק שאפנה אליו בעתיד במידת הצורך.
אסף, ירושלים.

, מאי 2018

לפני בערך שבועיים נכנסתי לאתר "טוב תודה" לחיפוש אחר טכנאי מוצרי-חשמל מומלץ, הגעתי לכרטיס העסק של "שירות מציון", קראתי עליו המלצות חמות והחלטתי ליצור איתו קשר. הסברתי לציון שמדובר במקרר שהפסיק לעבוד כמו שצריך, התרשמתי ממנו לטובה וקבענו שיגיע עוד באותו יום. ציון אכן הגיע בשעה שקבענו ובדק את המקרר בצורה יסודית, ראיתי שהוא לא חאפר או מנסה לחפף אלא משקיע כדי להגיע למקור התקלה. אני אומנם לא יודעת מה בדיוק היתה התקלה אך ציון ביצע את התיקון ונשאר זמן מה נוסף כדי לבדוק שהמקרר עובד בצורה תקינה. המחיר שגבה היה הוגן ואני ממליצה!
מיטל, בית-שמש.

, דצמבר 2017

אומנם עבר לא מעט זמן מאז שציון היה אצלי אך מאחר ואני זוכר אותו לטובה אני ממליץ עליו בשמחה! הוא ביצע עבורי התקנת מזגן שרכשתי באופן עצמאי, כבר בשיחת הטלפון הראשונה התרשמתי ממנו לטובה, הוא נתן הצעת מחיר שנשמעה לי הוגנת והזמנתי אותו לביצוע העבודה. הוא הגיע במועד שקבענו עם כל הציוד הנדרש, ביצע את התקנת המזגן במיומנות רבה תוך שמירה מירבית על הקיר! באמת שאין דברים כאלה! אין קידוחים מיותרים בקיר ואין נזילות מהמזגן! באמת מקצועי! מומלץ בחום.
קובי, מודיעין.

, דצמבר 2017

את ציון הטכנאי הזמנתי לצורך תיקון מזגן בביתי, קיבלתי שירות טוב ואני ממליצה עליו לכל מי שמחפש שירות מקצועי, אדיב והוגן. ציון עמד בזמנים שקבענו, היה נראה רציני ומקצועי מהרגע הראשון וניגש ישר לבדוק את המזגן. לאחר מס' דקות עלה על התקלה, יידע אותי ונתן הצעת מחיר ורק לאחר שאישרתי המשיך בעבודתו. המזגן חזר לעבוד כמו שצריך, היחס נעים והמחיר הוגן - מומלץ.
כוכי, בית-שמש.

, יולי 2017

ציון הטכנאי מחברת "שירות מציון" ביצע אצלי תיקון מדיח כלים שהחל לעשות בעיות בעת ההפעלה, לא הצלחנו להבין מה הבעיה, חיפשנו טכנאי מומלץ באינטרנט ודרך האתר שלכם הגענו לציון. כבר בשיחת הטלפון הוא עשה רושם טוב, נתן הצעת מחיר הוגנת וקבענו יום ושעה. הוא ביצע עבודה טובה ותוך זמן קצר הכל היה מאחורינו והמדיח חזר לפעול כשורה. שירות טוב במחיר הוגן - מה צריך יותר מזה??
עידו, ירושלים.

, יולי 2017

את ציון הטכנאי הזמנתי לצורך תיקון מכונת כביסה, במהלך חיפוש באינטרנט הגעתי לאתר שלכם, קראתי את חוות הדעת המופיעות בכרטיס העסק שלו והחלטתי לפנות אליו. בשיחת הטלפון הוא היה אדיב ונחמד, נתן לי טווח מחירים שהיה נראה לי הוגן וקבענו יום ושעה. כשהגיע, ציון ביצע בדיקה מקיפה למכונת הכביסה, הסביר לי בדיוק מה התקלה שמצא ואת עלות התיקון ורק לאחר שאישרתי לו את המחיר הוא המשיך בעבודתו. ציון לא הלך לפני שווידא שמכונת הכביסה חזרה לפעילות תקינה. אין דברים כאלה! מומלץ בחום!
עדן, ירושלים.

, אוקטובר 2016

הייתה לי בעיה במזגן שלא קירר כמו שצריך, ציון נתן לי כבר בטלפון השערה שמדובר במילוי גז ואת המחיר, הוא נתן לי הצעה דיי קרובה לטווח המחיר שרצה, מחיר הוגן וסביר. ציון הגיע בשעה שקבענו, ראה שאכן מדובר במחסור גז ומילא את הגז החסר, כשסיים נשאר כמה דקות לבדוק שהמזגן חוזר לפעולה.
לסיכום, ציון הגיע עם ארגז כלים ובו כל מה שהיה צריך כדי לעשות את עבודתו וקיבלתי חשבונית מסודרת, הוא בחור מאוד נחמד ושירותי, דייקן בזמנים ומקצועי, אני ממליץ עליו בחום!
אברהם.

, אוקטובר 2016

אני מאוד מרוצה, ציון עשה אצלנו עבודה מאוד יפה ועמד בזמן שסוכם.
מדובר בהתקנת מזגן חדש, ציון עשה עבודה מצוינת, עבד במהירות וביעילות והפתיע אותי ממש לטובה, גם בתום ההתקנה, ציון דאג לנקות את החדר והשאיר לי את החדר במצב סביר. מבחינת המחיר, שילמתי לציון כפי שסוכם, הכל היה בסדר, קיבלתי חשבונית מסודרת ואחריות והמזגן עובד מצוין ומקרר כמו שצריך - ממליץ בחום!
עופר.

, אוקטובר 2016

היינו מאוד מרוצים מהשירות המקצועי של ציון, הוא הגיע אלינו לצורך תיקון מכונת כביסה, עבד מאוד מהר, הוא פתח את המכונה ואיתר את התקלה, ביצע את התיקון הנדרש והמכונה שבה לפעול. הוא הגיע אלינו תיק תק, גילה את הבעיה תוך דקות ספורות, ביצע את התיקון ולקח מחיר הוגן על השירות. לא היה יקר! ואין סיבה שלא איעזר בשירות שלו גם בעתיד, ציון עשה אחלה עבודה ושירות, מומלץ בחום!
אלעד.

, אוגוסט 2016

ציון היה מקצועי בעיניי, הוא עלה על התקלה במהירות וביצע את התיקון במחיר הוגן, הייתי מרוצה ולכן אני בהחלט ממליץ.
הרמתי טלפון לציון שיגיע לראות במה מדובר ותוך פחות משעתיים הוא כבר הגיע אליי הביתה בכדי לתקן. כשציון בדק את מכונת הכביסה שלי, הוא אבחן תקלה בגוף חימום. לטענתו - גוף החימום של המכונה כבר היה כולו שרוף, וממה שהבנתי ממנו, זה גם בדיעבד מה שהביא לקצר בכל הבית.
ציון הלך להביא גוף חימום חלופי, הוא ירד להביא אותו, חזר עם החלק, התקין אותו, ואפילו נשאר עוד רבע שעה כדי לוודא ליתר ביטחון שהמכונה עובדת בצורה תקינה ולא מקצרת עוד, שירות מצוין.
ערן.

, אוגוסט 2016

אני ממליץ על ציון - הוא באמת עבד מצוין, הגיע בזמן ולקח מחיר הוגן! התרשמתי לטובה! מדובר בתיקון כיריים, שוחחתי עם ציון, הסברתי לו במה מדובר, הוא נתן לי טווח מחירים אפשרי לטיפול בתקלה, המחירים נשמעו הוגנים וסגרנו שעה. ציון הגיע בדיוק בשעה שקבענו, הוא היה מצויד במה שצריך וניגש לבדוק את העניין. ציון עלה על התקלה, עלות התיקון הייתה סבירה ביחס למחירים שהופיעו באינטרנט ונתתי לו לתקן את הבעיה. ציון כמובן טיפל בעניין באופן מקצועי והבעיה נפתרה.
יצאתי מרוצה ולכן אני ממליץ פה בחום!
פיטר.

, אוגוסט 2016

ציון היה מקצועי שירותי ולקח לנו מחיר הוגן על העבודה - ממליצה בהחלט! הגעתי לציון דרך האתר שלכם, מבין כל בעלי המקצוע שפניתי אליהם הוא היה הכי נחמד ועם המחיר הכי סביר.
מדובר בהחלפת גומייה לתנור. המחיר של השירות כולל הגומייה היה מעולה, ציון עצמו היה מאוד סימפתי ושירותי, בחור נעים ומנומס. ראיתי שהוא מאוד מקצועי ומבין מה הוא עושה, הוא ישר והגון והמחיר ששילמתי היה אותו סכום שעליו דיברנו בהתחלה, הביקור היה מקצועי ואני שבעת רצון.
אירית.

, מרץ 2016

מרוצים מאד! ציון הגיע בדיוק בשעה שקבענו, איתר את התקלה והתמודד בצורה יפה עם בעיות שצצו בדרך, התרשמנו מיכולתו המקצועית, ובנוסף הוא גם איש נעים הליכות, מומלץ בחום!!!
הגעתי לציון שירות תיקונים דרך האתר שלכם לגבי תיקון תנור אפיה שעשה לנו קצר, קראתי עליו חוות דעת טובות והרמתי טלפון. כששוחחנו בטלפון, הסברתי לציון מה הבעיה ולפי ההסבר שלי אמר שיכול להיות שמדובר בגוף חימום תקול או בחיווט ונתן טווח מחירים בהתאם, המחירים נשמעו לי הוגנים וסגרנו שעה. ציון הגיע אלי בשעה שקבענו, הוא בחן את התנור ואבחן שהתקלה קשורה לרטיבות של המגעים ולא לגוף חימום (ציון ערך בדיקה יסודית הוציא את גוף החימום בכדי לוודא שהוא לא זה שמקצר ובאמת התנור קיצר גם אחרי שגוף החימום הוצא) ציון היה מאוד יסודי, טיפל בבעיה באופן מקצועי ואפילו נשאר עוד רבע שעה כדי לוודא ליתר ביטחון שהתנור עובד בצורה תקינה.
ממליץ עליו בחום, נתן הצעה מוקדמת על סמך השיחה הטלפונית וכשראה שמדובר במשהו קטן יותר, היה ישר והוגן ונתן מידע אמין - בעל מקצוע יוצא מן הכלל, אשמח להיעזר בשירותיו גם בעתיד!
גדי.

, מרץ 2016

ציון נתן לי שירות אדיב מהיר והוגן, אני מרוצה מאוד וממליץ עליו בחום. אומנם הייתה לי בעיה דיי קלה אבל בכל אופן השירות שקיבלתי היה מצוין מכל בחינה אפשרית. יש לי מזגן דיי ישן ולאחרונה שמתי לב שהוא לא מקרר במיטבו, מאחר ולא היו תקלות נוספות הנחתי שמדובר במחסור גז (כי עברו מלא שנים) ולכן חיפשתי טכנאי מיזוג מומלץ ובמחיר שפוי שיגיע למלא את הגז החסר.
נכנסתי לאתר שלכם, קראתי חוות דעת על מספר בעלי מקצוע ולקחתי הצעות מחיר. בסופו של דבר החלטתי להזמין את ציון בגלל ההמלצות החמות שנכתבו עליו וגם בגלל הצעת המחיר שהייתה סבירה. קבענו יום ושעה וציון הגיע אליי בזמן, הוא בחן את מצב הגז במזגן וחיזק את דעתי כי אכן מדובר במילוי גז למזגן. הוא הגיע עם כל הציוד הנדרש, ומילא את הגז במהירות. מעבר לכך הוא ערך בדיקה שאין דליפה והיה יסודי מאוד. אני מרוצה מהשירות שקיבלתי, המחיר ששילמתי לציון היה בדיוק המחיר שסוכם! מומלץ!
דני.

, דצמבר 2015

הייתי מאוד מרוצה, התיקון היה מקצועי, השירות אדיב והמחיר הוגן - ממליץ בחום! הייתה לנו בעיה עם המקרר שהפסיק לקרר טוב וחיפשתי טכנאי קירור שיגיע לראות במה מדובר ומה עלות התיקון. חיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע בתחום תיקון מזגנים והגעתי לציון דרך ההמלצות באתר (המלצות טובות ובאמת ראויות). שוחחתי איתו בטלפון, הוא נתן לי מראש הערכה לסוג התיקון והמחיר, ציון נשמע אמין מאוד, התרשמתי לחיוב והזמנתי אותו להגיע לראות במה מדובר.
ציון ערך בדיקה יסודית למקרר ותוך מספר דקות איתר את הבעיה - מסתבר שהייתה תקלה בתרמוסטט. ציון עמד בטווח המחירים שהציג בשיחת הטלפון, הוא היה אמין מאוד, החליף את החלק התקול ותיקן את הבעיה במהירות. הייתי מאוד מרוצה ממנו ואני בהחלט אשמח להזמין אותו שוב במידת הצורך.
אליהו.

, דצמבר 2015

הטכנאי ציון הוא טכנאי מעולה, עומד בזמנים ועמד בסיכום של הכסף, תוך טיפול מקצועי בתקלה - ממליצה בחום. לפני מספר ימים, הייתה לנו בעיה עם המזגן שהפסיק לקרר וחיפשתי טכנאי קירור שיגיע לראות במה מדובר ומה עלות התיקון.
חיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע בתחום תיקון מזגנים, והגעתי לציון ממש במקרה דרך האתר שלכם. שוחחתי איתו בטלפון, הוא היה היחיד שנתן הערכת מחיר על התיקון והזמנתי אותו שיגיע עוד באותו היום, הוא היה פנוי והגיע מהר. דודי ערך בדיקה יסודית למזגן ותוך מספר דקות איתר את הבעיה.
הוא אמר לי שוב את המחיר שעמד בטווח שהציג מראש, הוא היה אמין מאוד ותיקן את הבעיה במהירות. כעבור מספר ימים התקלה חזרה, ציון הגיע בשנית עמד באחריות שלו על העבודה וביצע את הנדרש. כרגע המזגן עובד מצוין. לסיכום: השירות שלו היה מקצועי, המזגן חזר לפעולה והמחיר היה הוגן.
פאביאן.

, אוגוסט 2015

אני מאוד מאוד מרוצה מהשירות של ציון, הוא נתן לנו שירות ברמה גבוהה!! כל הכבוד!! המקרר שלנו הפסיק לעבוד וחיפשתי טכנאי שיגיע עוד באותו היום לבצע את התיקון לפני שהמצרכים יתקלקלו. הגעתי לציון דרך האתר שלכם, בחרתי בו בגלל ההמלצות הטובות, הוא היה מקצועי וענייני מהרגע הראשון ששוחחנו בטלפון, הסברתי לו במה מדובר והוא נתן לי טווח מחירים מראש.
ציון הגיע בזמן שקבענו ופעל במקצועיות רבה. הוא בדק את המקרר ואיתר מיד את התקלה שהייתה ביחידה הפנימית. התרמוסטט הישן פשוט לא עבד ובלי לבזבז את הזמן, החליף את החלק הישן בתרמוסטט חדש שהיה איתו בהישג יד, הוא הציג לי את התרמוסטט החדש באריזה והסביר בכל שלב מה בדיוק הוא עושה.
לאחר שהתקין את התרמוסטט החדש ערך בדיקה כללית נוספת למקרר לוודא שאין בעיות נוספות, ובדק שהמקרר שב לקרר. עם סיום העבודה ציון טרח לנקות ולסדר אחריו והשאיר לי חשבונית. ציון עשה עבודה נהדרת במיומנות וגבה באמת מחיר הוגן! ממליצה בחום.
שרון.

, אוגוסט 2015

ציון נתן לנו שירות מקצועי, יצאתי מרוצה ולכן אני בהחלט ממליץ עליו! הגענו לציון דרך האתר שלכם, לאחר שחיפשתי טכנאי שיגיע אלינו לתקן את המזגן שלנו שהפסיק לעבוד, חיפשתי מישהו מאזור מגורי ועלו לי כמה אופציות לבעלי-מקצוע, קראתי על חלקם המלצות וההמלצות על ציון היו מאוד חיוביות והחלטתי להתקשר אליו לקבל הצעת מחיר.
שוחחתי עם ציון והסברתי לו שהמזגן הפסיק לעבוד. שאלתי אותו לגבי מחיר התיקון, והוא העדיף לתת לי טווח מחירים אפשרי מכיוון שהיה צריך לראות את המזגן לפני. ציון הגיע אלי בשעה שסיכמנו עוד באותו היום. בדק את המזגן והבין דיי מהר מה מקור הבעיה, הוא הסביר לי שיש להחליף חלק מסוים, המידע נשמע הוגן, הצעת המחיר על החלפת החלק נראתה לי סבירה בהחלט ואשרתי לו לבצע את העבודה.
לציון היה את החלק ברכב, הוא ירד להביא את הרכיב, החליף אותו, עבד בצורה מקצועית והשאיר אחריו נקי ומסודר. בסיום התיקון הראה לי שהמזגן עובד כמו שצריך ונתן לי קבלה ואחריות על התיקון. ממליץ בחום!
מוחמד.

, אוגוסט 2015

ציון היה מצוין! הוא היה מאוד נחמד ואמין - אני מאוד מאוד מרוצה וממליץ בחום! לפני מספר ימים, הייתה לנו בעיה עם המזגן שהפסיק לקרר טוב וחיפשתי טכנאי קירור ומיזוג שיגיע לראות במה מדובר ומה עלות התיקון.
חיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע בתחום תיקון מזגנים, והגעתי "לשירות מציון" ממש במקרה דרך האתר שלכם. שוחחתי עם ציון בטלפון, הוא היה היחיד שנתן הערכת מחיר על התיקון והזמנתי אותו שיגיע עוד באותו היום, הוא היה פנוי והגיע מהר.
ציון ערך בדיקה יסודית למזגן ותוך מספר דקות איתר את הבעיה - מסתבר שהייתה תקלה בקרבורטור ויש צורך להחליפו לחדש. הוא אמר לי שוב את המחיר שעמד בטווח שהציג מראש, הוא היה אמין מאוד, החליף את החלק התקול ותיקן את הבעיה במהירות. הייתי מאוד מרוצה ממנו ואני בהחלט אשמח להזמין אותו שוב במידת הצורך.
לסיכום: השירות שלו היה מקצועי, המזגן חזר לפעולה והמחיר היה הוגן.
ויקטור.

, אפריל 2015

ציון בעל מקצוע יוצא מן הכלל! נהניתי מהשירות שלו ואני ממליץ עליו בחום!
לציון הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן ופניתי אליו לצורך התקנת מזגנים עיליים בבית הפרטי שסיימנו לבנות זה עתה. הוא הגיע אלינו לבית, ייעץ על סוג המזגנים וכ"ס שיתאימו מבחינת גודל החדרים - הוא היה מאוד אדיב ומקצועי ונתן הצעת מחיר ממש אטרקטיבית וכמובן שסגרנו איתו את העבודה.
ציון אדם נחמד, איש מקצוע מעולה, ותיק, מקצועי ובעל ניסיון. הוא איש הגון שפועל לפי הספר בלי שטויות ותחמונים.
הוא היה גמיש מאוד מבחינת לו"ז ובא לקראתנו, עשה עבודה מאוד יסודית, ההתקנות סך הכל עברו במהירות והכל נעשה באופן מקצועי ומאורגן - ההתקנות נראות נהדר, המיקום של המזגנים והמנועים מעולה והכל עובד פיקס! ציון נתן לנו שירות מאוד טוב ואני בהחלט שב וממליץ עליו בחום!
חיים אזולאי, קרית גת.

, אפריל 2015

השירות של ציון אדיב מקצועי והוגן, התרשמתי שמדובר בבעל-מקצוע איכותי ולכן אני ממליץ עליו בחום!!!
לפני כמה ימים, פניתי לציון דרך האתר שלכם, לשם תיקון של מזגן שהפסיק לעבוד. הבעיה הייתה לא ברורה אבל זה לא אפשר את הפעלת המזגן בשום צורה.
צלצלתי לציון, הסברתי לו את הבעיה, והוא מיד קבע איתי שיגיע. בשיחת הטלפון גם נתן לי תעריפי מחירים לביקור. ציון הופיע בביתי בדיוק בשעה שנקבעה! יש לציין שדייקנות אצל טכנאי זה דבר נדיר, שלא הרבה יצא לי להיתקל בו עד היום.
הוא בדק את המזגן באופן יסודי ואמר שבמצב הנוכחי יצטרך להחליף חלקים מאוד יקרים ושעדיף לי לא להשקיע על תיקונים ולקנות מזגן חדש במחיר הזה.
ציון הפתיע אותי לטובה, היה מאוד ישר, לא ניסה לדחוף את התיקון והלך לטובתי, הוא הוכיח את עצמו כבעל מקצוע הוגן ושירותי ואני בהחלט מממליץ עליו בחום!
אנדריי.

, מרץ 2015

לפני כמה שבועות התקלקל לנו המקרר - לא עבד טוב מבחינת הקירור. חיפשתי טכנאי שירות שיתקן לי את הבעיה, הגעתי לאתר "טוב תודה", ועל סמך ההמלצות באתר החלטתי לפנות ל"שירות מציון". ציון עשה עליי את הרושם הכי טוב, וגם מבחינת המחיר, קיבלתי את הרושם שהוא לוקח מחירים הוגנים.
הסברתי לציון מהם התסמינים של המקרר. הוא נתן לי כמה אופציות בטלפון, או שהתרמוסטט הלך, או שיש סתימה או ש"הלך" המאוורר. אמר שהכי טוב להגיע ולראות. עוד באותו יום יואל כבר הגיע אליי. כשיואל בא, הוא פתח את המקרר, בדק, הסתכל מכל הצדדים. הבעיה, מסתבר, הייתה כפי שאיבחן בטלפון - המאוורר התקלקל. הוא הלך להביא מאוורר חדש וכשחזר פירק את הישן והרכיב את החדש במהירות ובזריזות. המחיר היה לטעמי קצת יקר, עלות החלפת המאוורר כולל החלק עצמו הייתה 500 ש"ח, אבל סה"כ קיבלתי שירות טוב והמקרר חזר לעבוד.
טלי.

, מרץ 2015

ציון טכנאי מעולה! אני מאוד מאוד מרוצה מהשירות שלו.
יש לי בבית מכונת כביסה ממש טובה אבל לאחרונה התחילו להיות בעיות ולא הבנתי למה אני לא מצליח להפעיל אותה.
לציון הגעתי דרך האתר שלכם. מכיוון שהשעה הייתה שמונה בערב הרבה טכנאים לא רצו לבוא, הרמתי לו טלפון והוא היחיד שהראה נכונות להגיע ולראות במה מדובר. תיארתי לו את הבעיה ולפי ההסבר שלי הוא הבין שיש לי שם חלק תקול.
ציון הגיע אלי תוך עשר דקות, ישר ניגש לראות במה מדובר, פתח את המכונה, הוא גילה שהחלק שאחראי על נעילת דלת המכונה היה תקול, הוא תיקן את העניין ממש במקצועיות. ציון עשה עבודה מאוד טובה ומקצועית, במחירי עלות! הייתי מרוצה ממנו ואין לי ספק שאם תהיה לי בעיה במוצר חשמלי נוסף אקרא לו בעתיד.
אבי.

, אוקטובר 2014

פניתי לציון דרך האתר. לאחר שטכנאי אחר לא היה זמין להגיע אליי, פניתי לבא בתור. הסברתי לציון שמדובר במכונת כביסה של "קריסטל" שהמים לא יוצאים והיא עובדת - לא עובדת, לסירוגין.
ציון הבהיר לי בטלפון את מחיר הביקור וכשהגיע בדק את המכונה ואיתר את התקלה, בהתאם הוא אמר לי את המחיר והחל במלאכה. הוא החליף לי את התקע של המכונה ופתח סתימה בניקוז וניקה את האזור שם. לאחר חצי שעה ציון סיים את עבודתו ויחד איתי בדק את תקינות המכונה וניקה וסידר אחריו.
ציון היה נחמד ואדיב, נתן אחלה שירות. מניסיון קודם שלי עם טכנאים, עלות תיקונים שכאלו מוציאים אותי לרוב, בנזק כבד, לכן כבר תיארתי לעצמי את הסכום של עלות הביקור בסכומים די גבוהים, והתפלאתי בסוף העבודה כשהוא ביקש סכום נמוך ממה שחשבתי, דבר שהפתיע אותי לטובה. בנוסף לאמינות, הוא היה מקצועי, איתר את התקלה במהירות והיה ענייני.
עדן.

, אוקטובר 2014

הזמתי את ציון דרך האתר והוא פשוט היה הוגן ומקצועי - ממליצה בחום!!!
הייתה לי בעיה במדיח שלא נכנס לפעולה, חיפשתי בעלי מקצוע בתחום ולציון הגעתי בעקבות ההמלצות הטובות שבאתר.
דיברנו בטלפון ולאחר שהסברתי לו מה הבעיה ביקשתי ממנו שייתן לי הצעת מחיר. ציון הסביר לי מה טווח המחירים המקובל וסגרנו ליום המחרת.
ציון הגיע בזמן שסוכם, בדק את המדיח ועלה על סתימה קשה שחוסמת את המדיח מלהיכנס לפעולה. הוא פתח את הסתימה באמצעות מכשור מיוחד, החזיר את המדיח למקומו ועשה בדיקה לראות אם המדיח עובד. מסתבר שציון צדק, המדיח חזר לחיים והתקלה טופלה תוך פחות משעה. ציון לקח ממני את הסכום שסיכמנו מראש. הייתי מרוצה ממנו מאוד ובטוח שאזמין אותו שוב במידת הצורך.
רחל.

, אוקטובר 2014

לקראת סיום ההפעלה של מכונת הכביסה שמתי לב שהמכונה לא סוחטת את המים וחיפשתי בעל מקצוע שיגיע לפתור את הבעיה.
נכנסתי לאתר שלכם ובחרתי להרים טלפון לציון, שוחחתי איתו והסברתי לו מה הבעיה והוא החל בלייעץ לי מס' טיפים דרך הטלפון שאולי יפתרו את הבעיה כשראינו שזה לא פותר, הוא הגיע אליי ממש מהר ובדיוק בשעה שקבענו.
ציון עלה על הבעיה ממש מהר ואיתר רצועה שנקרעה. הוא הלך להביא רצועה מתאימה למכונה וכשחזר הראה לי את הרצועה בניילונים כך שראיתי שאכן זה חלק מקורי ולא יד שנייה. הוא חיבר את המכונה וביחד ראינו שהיא סוחטת, אחר כך ציון החזיר את המכונה למקום (הוא הזיז אותה והרים אותה כדי לבצע את הבדיקה ואת הפתרון) והשאיר את האזור נקי.
ציון היה חביב ועבד מולי בשקיפות מלאה כבר בשיחה בינינו, לפני שנפגשנו. אני ממליצה בחום, אמין, מחירים בהתאם לכל כיס ומקצועיות.
יישר כוח והמון בהצלחה.
ציונה.

, ספטמבר 2014

יש לי מקרר ישן אבל עד לאחרונה הוא עבד כמו שצריך ללא תקלות בדרך, פתאום בימים האחרונים שמתי לב שהוא לא מקרר כמו שצריך ובחיפוש באינטרנט הגעתי לכמה טכנאים. לאחר השיחה עם ציון דיברתי עם עוד מס' טכנאים ולבסוף חזרתי אליו כי הוא נשמע לי הכי אמין ועם המחיר הכי סביר.
ציון דייק בזמן שהגיע. הוא הזיז את המקרר, בדק אותו והסביר לי שחסר לו גז. ציון נתן לי כבר בטלפון השערה שמדובר במילוי גז ואת המחיר. לאחר שהגיע ראה שהגז הנכון למקרר שלי הוא סוג אחר ועל כן זה מעט יותר יקר לאחר האישור שלי הוא התחיל בעבודה. כשסיים החזיר את המקרר למקומו, ניקה אחריו והסביר לי שעל המקרר לעמוד כמה שעות לפני השימוש.
ציון הגיע עם ארגז כלים ובו כל מה שהיה צריך כדי לעשות את עבודתו וקיבלתי חשבונית מסודרת, הוא בחור מאוד נחמד ושירותי, דייקן בזמנים ומקצועי, אני ממליצה עליו בחום!
חגית.

, ספטמבר 2014

הייתי מאוד מאוד מרוצה מהשירות של ציון הטכנאי, מדובר בבעל מקצוע אדיב, מתחשב, אמין והשירות שלו מקצועי, אין מילים!!!
את ציון הזמנתי לאחר שבדקתי עליו המלצות באינטרנט. התקלה שבגללה הזמנו אותו הייתה בתנור האפייה שלא חימם כמו שצריך.
שוחחתי עם ציון בטלפון, הסברתי לו במה מדובר והוא נתן לי הערכה ראשונית של התקלה, לדעתו מדובר בתרמוסטט והצעת מחיר שהייתה מקובלת עלי - מכיוון שבדקתי באינטרנט טווח מחירים וההצעה שלו הייתה הוגנת מאוד.
קבעתי עם אורי שעה והוא הגיע בדיוק בשעה שקבענו עם התרמוסטט החדש שמתאים לדגם של התנור, ציון ניגש לתנור, בדק ומצא שהבעיה אכן קשורה לתרמוסטט שנהרס ולכן התנור לא מווסת את החום שלו כמו שצריך.
ציון היה שקוף וגלוי לאורך כל התיקון, מבחינת המחיר, הוא עמד בטווח המחירים שהציג בטלפון, הוכיח מקצועיות ושקיפות לאורך כל הטיפול שלו בתקלה, והפגין גישה שירותית ואדיבה. אני ממליץ עליו בחום.
יוסי רוזנברג.

, מאי 2014

לפני כמה שבועות, הבחנתי שהמקרר מוציא מים והחלטתי להזמין טכנאי שיגיע לראות במה מדובר. לציון הגעתי דרך חיפוש באינטרנט, חיפשתי בעלי מקצוע מומלצים ומפה לשם הגעתי לאתר שלכם, קראתי חוות דעת טובות על ציון והרמתי טלפון לקבל הצעת מחיר לביקור.
שוחחתי עם ציון בטלפון, הסברתי לו במה מדובר, הוא אמר שלפי התיאור שלי לא ניתן לדעת בוודאות מה פשר הבעיה אבל בכל זאת נתן לי טווח מחירים אפשרי וקבענו זמן הגעה, ציון הגיע בזמן, ערך בדיקה יסודית ובסופו של דבר עלה על הבעיה.
ציון הסביר לי שמדובר בסתימה באחד מהצינורות של המקרר המובילה למקפיא, הוא שחרר את הסתימה, החליף איזשהו חלק ולקח על העבודה מחיר של עלות ביקור - 150 ש"ח ועל החלקים גבה עוד 150 ש"ח. סה"כ הוא היה בסדר. נראה אמין, קיוויתי שהתיקון יצליח ובאמת עכשיו לאחר מספר שבועות אני יכול להגיד, שהבעיה נפתרה ואין זכר למים!
אני מרוצה מהשירות של ציון, הוא היה מקצועי אמין ונתן מענה מהיר והוגן - ממליץ עליו בחום!
אביטן.

, ינואר 2014

אני רוצה להמליץ בחום רב על ציון!
הייתה לי בעיה יחסית פשוטה במזגן - גז שהיה חסר (הרגשתי זאת לאור זה ששמתי לב שהמזגן אינו מחמם היטב). מצאתי את הטלפון של "שירות מציון" באתר - התקשרתי אליו ושאלתי אם הוא יכול להגיע אליי לראות אם מדובר בגז, ציון אמר לי מהן העלויות למילוי גז והציע אפילו להגיע כבר באותו יום בשעות אחה"צ. קבעתי עם ציון והוא הגיע בדיוק בשעה שאמר.
ציון כמובן מילא גז במזגן ועשה בדיוק כל מה שהיה צריך. לאחר מכן נשאר לבדוק שהמזגן מחמם ואין בעיה נוספות. בתום השירות הוא לקח ממני סכום שעמד בטווח המחיר שאמר לי מראש.
זאת פעם ראשונה שיוצא לי להשתמש בשירותיו של ציון, הוא היה מאוד רציני ועשה הכל על מנת להגיע אלי באותו היום מכיוון שהייתה סערה בחוץ ואלו היו ימים מאוד מאוד קרים. אני מודה לו מאוד וממליצה עליו בחום!
סיון, מודיעין.

, ינואר 2014

מגיע לציון מילים טובות על המהירות, השירות והמקצועיות.
הזמנתי את ציון מחברת "שירות מציון" בעקבות ההמלצות שקראתי עליו כאן באתר לסדר לי בעיה במזגן שהפסיק לחמם.
הרמתי אליו טלפון ותאמנו שעת הגעה. ציון הגיע בשעה שקבענו הוא בדק את המזגן והסביר לי שיש תקלה מסוימת בכרטיס ההפעלה שלו ושלא ניתן לבצע בו תיקון ולכן צריך להתקין במקומו חדש. הצעת המחיר שלו הייתה בסדר וסגרנו עניין.
ציון הלך להביא כרטיס שמתאים לסוג המזגן שלי, הוא חזר וביצע את ההתקנה של הכרטיס החדש. לאחר מכן חיכה לראות שהמזגן עובד כמו שצריך ובאמת המזגן חזר לחמם והבעיה נפתרה. ציון נתן לי חשבונית ואחריות על התיקון.
הוא עשה עליי רושם של איש מקצוע אמין והגון והעניק שירות מקצועי ואדיב.
שלמה, מודיעין.

, ינואר 2014

ציון היה מאה אחוז, אין לי תלונות עליו!
הייתה לנו בעיה במקרר שהפסיק פתאום לעשות את עבודתו מכיוון שהכנסנו אליו בקבוק שהתפוצץ בתוך המקפיא.
החלטתי להזמין טכנאי קירור שיראה במה מדובר והאם הדבר בר תיקון.
נכנסתי לאינטרנט והגעתי לאתר שלכם, חיפשתי מישהו שעובד באזור מודיעין לפי הקטגוריות וקיבלתי רשימה של כמה בעלי מקצוע ובניהם ציון שגב מ"שירות מציון". קראתי חוות דעת טובות והחלטתי להרים טלפון ולתאם שעת הגעה. ציון אמר לי בטלפון את עלות הביקור וקבעתי איתו שעה. הוא הגיע אלי עוד באותו היום בשעה שקבענו, ניגש לראות מה העניין, פירק את תא ההקפאה וגילה שחלק מהבקבוק שהתפוצץ נתקע במאוורר. ציון שחרר את המאוורר ובדק שהמקרר חוזר לעצמו ורק לאחר מכן סגר הכל.
בסיום התיקון הוא ביקש ממני סכום הוגן על השירות שהוא נתן - הייתי שבעת רצון מהשירות שלו ואני ממליצה עליו בחום!
אורנה, מודיעין.

, אוגוסט 2013

פניתי לציון דרך האתר לצורך התקנת מזגן עילי (של חברת אלקטרה, 1.8 כ"ס) שקניתי מבעוד מועד בחנות נפרדת שמוכרת מזגנים. הרמתי לו טלפון לאחר שקראתי המלצות מאוד חיוביות כאן באתר, קבענו שהוא יגיע אלי לראות את המזגן ואת הבית ולראות במה ההתקנה כרוכה.
ציון הגיע אלי עוד באותו היום, ונתן לי הצעת מחיר סבירה ולא יקרה וקבענו שההתקנה תתבצע מחר כשהמזגן יגיע מהחנות. למחרת, לאחר שהודעתי לו שהמזגן הגיע, הוא בא עם בחור נוסף עם כל הציוד הנדרש לשם ההתקנה. הם קדחו, העבירו צינורות דרך הקיר הפנימי של הבית למנוע, קיבעו את המנוע במקום מאוורר באופן בטיחותי ובסיום העבודה החזירו את הקיר לקדמותו וההתקנה יצאה מאוד נקייה ואסתטית. הם עשו עבודה מצוינת, המזגן עובד פיקס, מקרר מעולה וזה העיקר!
בועז.

, דצמבר 2012

מכונת הכביסה אצלי התחילה לעשות בעיות, בהתחלה היא עוד גימגמה, פעם עבדה ופעם לא, כעבור שבועיים היא כבר שבקה חיים וחוץ מהנורה שום דבר אחד לא נדלק ולא פעל. הלכתי לבדוק מחירים של מכונות כביסה חדשות, אחרי שבע שנים שלא רכשתי מכונה הסתבר לי שהמחירים הספיקו לעלות ומדובר הוצאה גבוהה של אלפי שקלים, החלטתי במקום זה לנסות אולי להציל את המכונה הקיימת ולחייג לכמה אנשים ולבדוק מה המחירים.
לא יכולתי לדעת מה אני מקבל או לאיזה טכנאי לצפות כשהתקשרתי לחברת "שירות מציון", הבחור שענה לי שם היה נשמע לי נחמד וענייני והחלטתי לנסות להזמין אותו ראשון לביקור.
ציון הגיע בדיוק בשעה ובזמן שקבענו, הוא עשה בדיקה של המכונה וגילה שהכרטיס שלה פגום. הוא הציג לי אותו והראה לי הלחמות שנמסו כנראה מההפעלה המאסיבית של המכונה לאורך השנים. הוא הסביר לי מה העלות לתיקון הכרטיס לעומת העלות של כרטיס חדש וההתקנה שלו.
לפני שסגרתי איתו החלטתי לערוך בדיקה של עלות כרטיס כזה בשוק, גיליתי שלי כצרכן פרטי כרטיס חדש כזה היה עולה יקר יותר בהפרש נכבד מהמחיר שבו הוא הציע לי אותו, ככה שיכולתי לדעת שמדובר בבן אדם אמין ושהמחיר שהוא רצה לגבות ממני בעבור הכרטיס לא יקר ואף זול ממה שיכולתי להשיג בשוק.
בסופו של דבר ציון ייעץ לי ללכת על תיקון הכרטיס הישן עם אחריות לחצי שנה, מה שהוזיל עבורי את העלויות עוד יותר ובצורה משמעותית. התיקון לקח כשלושה ימים כמו שציון הבטיח לי, הוא החזיר את הכרטיס למכונה ששבה לעבוד בצורה מלאה. יצאתי מרוצה עד הגג, ציון הוא קודם כל בחור נחמד ואיכפתי, הוא נתן לי שירות נהדר במחיר נפלא ואני מודה לו על כך.

ניר, מודיעין

, דצמבר 2012

חיפשתי טכנאי מקררים שיבוא להחליף את הידיות של המקרר ממקום למקום. בגלל המיקום של המקרר במטבח החדש שלנו היה צריך להחליף את הצד של הידיות, ככה שבמקום שהדלת תיפתח משמאל לימין היא תיפתח מימין לשמאל. בדקתי מחירים עם כמה טכנאים שמצאתי את הטלפון שלהם ו"שירות מציון" נתנו לי את הצעת המחיר הכי טובה אז קבעתי איתם.
ציון הגיע בדיוק בשעה שקבעתי איתו, עשה עבודה טובה ומהירה בהתאם לשביעות רצוני. הוא עבד בצורה מסודרת בלי לעשות יותר מידי בלאגן, פירק את הידיות ממקומם, החליף להם צד והתקין את הצירייה של הדלת מחדש ככה שהיא תיפתח מהצד שביקשתי. אני מאוד מרוצה מהשירות המהיר שקיבלתי ואם אצטרך בעתיד טכנאי למוצרי חשמל נוספים אשמח לקבל ממנו שוב שירות.

אלינור, גבעת יערים

, דצמבר 2012

פנינו ל"שירות מציון" דרך האתר טוב תודה לקבלת שירות לתיקון של מזגן שהוציא רק קור אבל לא חום. ההמלצות שקראנו על שירות מציון הרשימו אותנו ולכן החלטנו לפנות אליו. לשמחתנו הוא היה זמין לביקור עוד באותו יום בו פנינו אליו והוא אכן הגיע בדיוק בשעה שנקבעה. לאחר בדיקה של המזגן ציון הסביר שככל הנראה ישנה בעיה עם הגז והוא עשה מילוי מחדש של הגז בתקווה שהבעיה תיפתר, ציון גם דאג לנקות את הפילטרים ולעשות טיפול כללי למזגן וגם לסדר אחריו והוא הסביר לנו שבתוך כמה שעות המזגן ישוב להוציא חום.
לצערנו זה לא פתר את הבעיה וככל שחלף הזמן חששתי שלאחר שהכסף כבר שולם ציון פשוט ייעלם ויתחמק מאחריותו לתיקון המזגן. פניתי אל ציון טלפונית בלב כבד ולהפתעתי ציון גילה נכונות מיידית לבוא לביקור נוסף ללא עלות. ציון הגיע בדיוק בשעה שנקבעה איתו, הוא ערך בדיקה חוזרת והגיע למסקנה שהבעייה היא ברגש של המזגן. הוא החליף אותו ברגש חדש שהוא הציג לנו ואכן המזגן שב מאז לעבוד בצורה תקינה ולהוציא גם חום. ציון לא גבה שום תשלום נוסף, לא עבור הביקור ולא עבור החלפת החלק, והוא הוכיח אמינות ונאמנות ראויים לציון.

אורי, ירושלים

, אוקטובר 2012

יש לנו תנור משולב (+כיריים) שקיצר ואחרי שפתחתי שם וראיתי סימנים שרופים החלטתי לא לגעת ולהזמין טכנאי. לציון הגעתי דרך האתר אומנם באופן אקראי אך כנראה שהמזל האיר לי פנים באותו ערב חג. ציון הגיע ונתן שירות מצויין. הוא טיפל בבעיה במשך שעה, מסתבר שהבורר תוכניות והמד מעלות נשרפו ולכן הוא ביצע גישור שימנע קצר בהמשך וחידוש של החוטים שנשרפו.
לבסוף בדק שהתנור תקין והסביר לי בדיוק מה הוא עשה תוך כדי, שילמתי לו את הסכום כמו שנאמר וקיבלתי חשבונית ואחריות לשלושה חודשים. ציון השאיר אחריו נקי ומסודר, נתן שירות מהיר, יעיל ואדיב, הוכיח אמינות ושקיפות ולכן אני טורח לכתוב פה ולהמליץ עליו בחום.

סלומון מירושלים.

, ספטמבר 2012

בביתי ישנו מזגן של תדריאן 4.5 כ"ס שקיצר וביצעתי חיפוש אחר טכנאי מזגנים באינטרנט כך הגעתי לאתר טוב תודה ומשם לציון.
ציון הגיע בזמן שקבענו והחל לבדוק את המזגן, הוא ביצע מספר ניסיונות לאיתור התקלה ולבסוף הכריז שהבעיה היא כנראה בחשמל ונפרדנו לשלום.
למחרת הוא הגיע עם בחור נוסף, חשמלאי מוסמך שטיפל בבעיה ופתר אותה. ציון חיכה יחד עם החשמלאי לוודא שבאמת הבעיה נפתרה, גם ציון וגם השחמלאי שהגיע איתו שמרו על סדר וניקיון, שניהם עבדו בשקט, בזריזות וציון הוכיח מקצועיות ואמינות כאשר ניסה לפתור את התקלה וכשהבין שאין לו מספיק ידע הביא מישהו מטעמו שמספיק מנוסה ומבין לתת פיתרון.
שילמתי לציון מחיר ביקור כפי שקבענו וקיבלתי חשבונית. היחס היה מצויין ולכן אני ממליץ עליו בחום.

רוני ממודיעין

, יוני 2012

אני מכיר מהעבר שלי את ציון, הוא תיקן לנו מוצרי חשמל שונים כגון מכונת כביסה, מקרר ולאחרונה מזגן, "תדיראן" 1.5 כ"ס.
המזגן לא קירר / חימם והתקשרתי לציון, הוא הגיע די מהר ובזמן שהבטיח. ציון בדק את המזגן וראה שחסר בו גז, הוא הסביר לי זאת ואמר לי כמה יעלה מילוי הגז. לאחר שסיים, ציון בדק ביחד איתי שהמזגן אכן עובד בצורה תקינה, מקרר ומחמם לפי הוויסות.
ציון בכל מקרה שהזמנתי את שירותיו עד כה, נתן מחירים מאוד סבירים, הוא עומד במחירים הללו ונותן לי חשבונית בתשלום, כשהוא מסיים את התיקון הוא דואג לוודא יחד איתי שאכן התקלה נפתרה והמכשיר עובד בצורה תקינה. כלים, חלקים ושאר הציוד שהוא זקוק לו הוא מביא איתו ועם סיום העבודה הוא משאיר את האזור נקי ומסודר. הוא עובד בזריזות וביעילות ומקצועי בתחומו. מעבר לזה, ציון מאוד נחמד והשרות מעולה. בהחלט מומלץ.

אבי מגבעת זאב

, יוני 2012

הגעתי לציון דרך פרסום בעיתון, מבין כל מי שפניתי אליו להצעת מחיר, ציון נתן את הצעת המחיר הכי אטרקטיבית עבור רכישה של מזגן מיני מרכזי "אלקטרה", 5 כ"ס כולל ההתקנה, ההכנה למזגן ועבודת הגבס והפח לתעלות המזגן (בית פרטי דו- קומתי).
ציון הגיע בזמן עם עוד שני פועלים והם ניגשו ישר לעבודה עם ציוד וחומרים שהם הביאו איתם. במשך 12 שעות הם קדחו בקיר, עשו את עבודת החשמל והגבס. כשסיימו את העבודה הם ניקו ואספו בכללי את הפסולת, לא היה צורך ליותר מזה מאחר והבית היה בשלבי סיום הבניה. ארבעה ימים לאחר מכן ציון חזר על מנת להתקין את התריסי אלומיניום בפתחי האוורור והוא עבר איתי על הכל לוודא שהכל מובן לי ולשביעות רצוני. השירות היה מצויין ולכן זמן מה לאחר מכן הזמנתי אותו שוב לתיקון של מזגן אחר. המחיר נשאר כפי שסוכם, קיבלתי חשבונית עבור התשלום ואחריות מאלקטרה על המזגן. למרות שהאחריות לא קשורה אליו, כשהייתה לי בעיה בכיוון השלט ציון הגיע בשמחה ועזר לי מבלי לבקש תוספת תשלום. כל השירות ניתן בחיוך ובנועם. בכל הקשור למיזוג אוויר אני ממליץ על ציון - אין כמוהו!

ניר מראשון לציון

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השפלה, אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה

 א'-ה' 09:00-17:00, ו' 09:00-13:00

התמחויות

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מדיחי כלים

ביקור טכנאי מדיחי כלים
תיקון מדיח כלים
החלפת חלקים במדיחי כלים
התקנת מערכות בקרה למדיחי כלים

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים
החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

התמחויות

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מדיחי כלים

ביקור טכנאי מדיחי כלים
תיקון מדיח כלים
החלפת חלקים במדיחי כלים
התקנת מערכות בקרה למדיחי כלים

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים
החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

תאור העסק

"שירות מציון" בבעלותו של ציון שגב ועם המון שנות ניסיון בתחום. אנו עוסקים בתיקונים של מוצרים לבנים: מכונות כביסה, מייבשים, מדיחי כלים ותנורי אפייה. אצלנו תקבלו שירות מקצועי, אדיב, מהיר, סובלני ועם חיוך על הפנים וגם תוך עמידה בזמנים ובנוסף, במחירים אטרקטיביים לכל כיס ולשביעות רצון הלקוחות!

שירות מציון

שירות מציון

ציון שגב


9.4

073-2721405
 

שירות מציון

ציון שגב

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721405 חייג