אבי שירות תיקונים

9.1
אבי דנוס
תיקון מכונות כביסה, תיקון מייבש כביסה, תיקון מדיחי כלים, תיקון תנורים
אזור המרכז
כתובת העסק: אחימעץ 15, תל אביב

  98%

הגעה בזמן

  93%

מקצועיות

  81%

מחיר הוגן

51 חוות דעת מהימנות

, מרץ 2022

קנינו מייבש כביסה חדש של בלומברג ולא ידענו איך להשתמש בו לכן, אשתי צלצלה באקראי לאבי דרך האתר והזמינה אותו כדי שיסביר לנו את הוראות ההפעלה. אבי נתן לנו שירות לא פחות ממצוין! הוא מיד ניגש לעניינים ופירט לנו את אופן השימוש במסירות, קפדנות, רצינות ואחריות ומעבר לכך, גבה מאיתנו מחיר הוגן לחלוטין עבור זה. אנחנו באמת לא נוהגים להמליץ על בעלי מקצוע אבל מדובר פה בבן אדם אמין, ישר והגון שחבל לפספס, פשוט מציאה!
טל, חולון

, מרץ 2022

נכנסתי באקראי לכרטיס של אבי באתר שלכם וראיתי שכתבו עליו חוות דעת מצוינות לכן, הרמתי אליו טלפון והזמנתי אותו לתקן את מייבש הכביסה שלי. אבי בדק את המייבש במסירות, קפדנות, דיוק, מקצועיות ויעילות וגם עלה על התקלה תוך זמן קצר מאוד ומעבר לכך, תיקן אותה בלי בעיה ויצאתי עם רושם ממש חיובי עליו. בכל פעם שאני פוגש מישהו אני מזכיר אותו ולא אשכח לעולם את השירות הנהדר שקיבלתי ממנו, ממליץ עליו בשמחה ובאהבה ענקית!
משה, חולון

, אוגוסט 2021

אבי היה באמת אחלה! הזמנתי אותו דרך המלצה של חברה לתיקון מכונת הכביסה שלי שלא סחטה ובסופו של יום, הוא ביצע את העבודה בהצלחה רבה. אבי הגיע אלי בזמן וישר ניגש לעניינים! הוא עבד בצורה יסודית, מקצועית, יעילה ונקייה ושמר על סביבה שקטה ונעימה וגם תיקן את התקלה ממש מהר ומעבר לכך, הוא גבה ממני מחיר סביר בהחלט ואין לי שום טענות כלפיו ואני ממליצה עליו בשמחה רבה, תותח על אין מה לומר!
מתיה, כפר סבא

, מרץ 2021

הזמנתי את אבי באקראי דרך אחד מאתרי הפרסום לצורך תיקון מכונת הכביסה שלי שהפילטר שלה נתקע והוא ביצע את העבודה לשביעות רצוני המלאה! מדובר על בעל מקצוע אמין וישר לחלוטין. אבי בדק את מכונת הכביסה שלי בצורה יסודית ולאחר מכן, הוא גילה כי הייתה גרב תקועה בפילטר והוציא אותה ואז היא חזרה לעבוד כראוי! בנוסף, הוא היה אדיב ומנומס וגם גבה ממני מחיר הגון ביותר, אני ממליץ עליו מכל הלב!
יוחאי, הרצליה

, מרץ 2021

ראיתי שיש חוות דעת טובות על אבי באתר שלכם ומשום כך, הזמנתי אותו בהתראה קצרה לתקן את תנור האפייה שלי שהפסיק לעבוד. אבי בדק את התנור בדקדוק וביסודיות ולאחר מכך, הוא תיקן עבורי את גוף החימום ואז הוא חזר לעבוד כמו שצריך! מעבר לכך, הוא ענה על כל שאלותיי בסבלנות וגם נתן לי אחריות ובסופו של יום, שילמתי לו מחיר הגון לחלוטין ואין לי שום טענות כלפיו, אני ממליץ עליו באהבה רבה!
אסף, בית דגן

, דצמבר 2020

באמצע אוקטובר לאחר שמכונת הכביסה שלנו הציפה את הבית, חיפשתי טכנאי דרך האתר. פניתי לאבי, הוא הגיע בזמן אבל דרש על החלפה של מד גובה מים 600 שקלים!! (כאשר מכונת כביסה חדשה עולה 800!) באותו רגע פשוט רצינו שתתוקן בלי לעשות בירורים והסכמנו. לאחר שבוע המכונה שוב לא עבדה לא היה ברור למה. קראתי לאבי ובטלפון הוא אמר שאם זו אותה בעיה הוא לא יגבה כלום אבל אם זה משהו אחר הוא יצטרך לגבות על זה (נשמע הוגן). כשאבי הגיע המכונה עבדה, לא הבנו מה גרם לה לא לעבוד (אבי טען שכנראה הדלת לא הייתה סגורה טוב וכנראה שצדק כי היא עבדה מיד אחר כך) ואבי החליט לקחת על ביקור מלא 220 שקל שכאמור המכונה עבדה. הייתי מבינה את זה אם זה היה ביקור ראשון שלו, אבל זה לא! כמה ימים קודם לכן שילמנו לו סכום מופקע על תיקון. אני לא מצפה שהוא יגיע בחינם אבל הוגן מצדו היה לסגור את זה ב50-100 שקל על הדלק והזמן.
כל זה חלק אחד של הסיפור,
החלק השני הוא שהיום חודש וחצי אחרי התיקון המכונה שוב לא עבדה, קראנו לטכנאי אחר. המלצה חמה מחברה. סיפרתי לו את הסיפור עם אבי, ומה שהוא תיקן. הוא אמר שלא לוקחים על דבר כזה יותר מ300 וכאמור אבי לקח 600!!
כמו כן הוא אמר, שהמכונה שלנו מאוד ישנה ודי רקובה (הוא פתח והראה לי את כל החלקים) ושאם לאבי הייתה מידת הגינות בסיסית הוא היה לוקח כסף על ביקור בלבד ואומר לנו שלא כדאי לתקן כי היא לקראת סופה.
בכל אופן אבי לקח לנו 820 שקל בלי למצמץ על תיקון מכונה מאוד ישנה בידיעה שזה כבר מחיר של מכונה חדשה. אגב הטכנאי שהגיע היום לאור הזדהות עם מצבנו לקח 50 שקלים בלבד על הביקור.

, נובמבר 2020

תנור האפייה שלי לא נדלק ולכן, שוחחתי באקראי עם אבי דרך האתר כדי שיגיע לתקן את התקלה והוא אכן תיקן אותה בהצלחה! הוא הגיע אלי בזריזות וזיהה את הבעיה תוך זמן קצר ולאחר מכן, הוסיף מנגנון לתנור במקום להחליף חלק והוא חסך לי המון כסף! מעבר לכך, הוא דיבר בגובה העיניים והסביר לי את תהליך העבודה וגם היה מאוד אדיב וסימפטי כלפיי, אני מרוצה מהשירות שקיבלתי ממנו!
דורה, חולון

, נובמבר 2020

יצרתי קשר עם אבי דרך האתר שלכם כי ראיתי שיש עליו דירוג מאוד גבוה ולאחר שיחה קצרה, הזמנתי אותו להחליף את המשאבה במכונת הכביסה שלי. אבי בעל מקצוע מעולה! הוא הגיע אלי במועד שקבענו עם המשאבה החדשה וישר ניגש להחליף אותה, תוך כמה דקות המכונה חזרה לעבוד כמו שצריך! בנוסף, הוא גבה ממני מחיר הגון ביותר ונתן לי יחס אדיב ושירות מקצועי ומכל הלב!
אבי, תל אביב

, אוגוסט 2020

היו על אבי המון המלצות מדהימות באתר והוא היה זמין מידית! הוא תיקן עבורי מייבש כביסה שנשבר בו חלק ונתן לי יחס אדיב ונחמד. מגיע לאבי את הציון הכי גבוה! הוא ידע להסביר לי את הבעיה ואיזה חלק צריך להחליף כדי לתקן את המייבש וגם השיג את החלקים בעצמו, הרגשתי שניתן לסמוך עליו! מעבר לכך, הוא דרש ממני עלות שהייתה הגיונית לחלוטין וכמובן שיצאתי עם חיוך רחב, ממליץ!
אורון, כפר סבא

, אוגוסט 2020

הייתה לי חוויה מאוד חיובית עם אבי! הוא הראשון והיחיד ששוחחתי אתו על הבוקר ולאחר מכן, הוא מיד הגיע אלי לתקן את מכונת הכביסה שלי. אבי בדק את מכונת הכביסה ועלה על התקלה במהירות! הוא החליף את הכרטיס שנשרף ונתן לי יחס אדיב בצורה בלתי רגילה בנוסף לזאת, הוא הסביר לי בדיוק מה הוא עשה ונתן לי תחושה שיש על מי לסמוך, אין מרוצה ממני ואני אמליץ עליו בכל הזדמנות!
דליה, תל אביב

, יוני 2019

נכנסתי לאתר שלכם לצורך חיפוש בעל מקצוע לתיקון מכונת כביסה שלא הייתה סוחטת כראוי ומוציאה מים, צלצלתי למספר טכנאים באזור שלי והחלטתי לבחור בהצעתו של אבי שהייתה הכי הוגנת וזמינותו הייתה מידית. הוא הגיע בשעה שקבענו, ניגש והפעיל את המכונה וראה שמוציאה המון מים בשלב הסחיטה, הוא רוקן את המים לתוך דלי, והחליף את הגומייה שהייתה קרועה בדלת המכונה. לאחר מכן ביצע פעולה נוספת במכונה והבעיה סודרה המכונה עובדת כמו שצריך. בסיום העבודה השאיר מקום יבש, מסודר ונקי, המחיר שגבה היה הוגן ואני ממליצה בחום, תמיד אפנה רק אליו במידת הצורך, מקצועי והכי טוב שיש.
רותי, תל אביב.

, יוני 2019

אבי הכי אמין שיש, בעל מקצוע שלא ממציא תקלות בכדי לנפח את המחיר ופשוט מבצע עבודה מקצועית, זריזה ואיכותית. הוא הגיע לדירתי לתיקון מכונת כביסה שלא הייתה עובדת בכלל, הוא פירק את גב המכונה ותוך דקות ספורות עלה על הבעיה, ראה כי המאוורר שבמכונה מקולקל, פירק את המאוורר והרכיב חדש בנוסף תיקן את הקבל שהיה שרוף ליד המנוע ותוך זמן קצר המכונה שלי החלה לעבוד. אלוף! תוך דקות מזהה את הבעיה, מסביר בפרטי פרטים והמחיר שגבה פשוט מצוין, אני מרוצה וממליצה בחום, אדם ישר כמו סרגל שנותן שירות מהלב.
אילנה, תל אביב.

, מרץ 2019

פניתי לאבי בעקבות מכונת כביסה שהתקלקלה, אבי הגיע שבעה שקבענו ומיד ניגש לטיפול בבעיה. הוא ביצע בדיקה מקיפה למכונה והחליף את החלק שהיה תקול ותוך זמן קצר המכונה חזרה לעבוד כרגיל, אבי הסביר כל דבר שביצע והיה נעים ושירותי מאוד, גבה מחיר הוגן במיוחד ואני מרוצה מהזמינות המידית והשירות החם, מומלץ!
אנה, תל אביב.

, מרץ 2019

הגעתי לאבי שירות תיקונים דרך האתר שלכם, התקשרתי אליו לצורך תיקון מכונת כביסה שהייתה מקצרת ולא עובדת כראוי, תוך זמן קצר אבי הגיע לביתי, בדק את המכונה והחליף קבל שהיה שרוף, הסביר כל דבר שביצע ותוך זמן קצר הבעיה סודרה והמכונה התחילה לעבוד בצורה תקינה. אבי אדיב ושירותי מאוד, מגיע לו את כל המחמאות שיש, אין ספק כי אפנה אליו בעתיד במידת הצורך.
אסף, רמת גן.

, נובמבר 2018

אבי טכנאי מצוין, הוא יודע את העבודה על בוריה ועושה אותה על הצד הטוב ביותר! אני מאוד מרוצה מהשירות שלו וממליצה עליו מכל הלב. פניתי אליו טלפונית לפני זמן מה, הסברתי לו שמדובר בתיקון מכונת-כביסה והתרשמתי ממנו לטובה. אבי הקשיב לי בסבלנות, הסביר לי מה עלולה להיות הבעיה ותאמנו מועד להגעתו. אבי הגיע כפי שקבענו, בול בזמן, ובלי להתמהמה ניגש לבדוק את מכונת- הכביסה. הוא קרא לי והסביר שהבעיה פשוטה וכל מה שצריך לעשות זה להחליף את הגומיה, הוא ביצע את החלפת הגומיה ובסיום הראה לי שהכל עובד כשורה. גם המחיר שגבה היה הוגן ואני מאוד מרוצה - שירות יעיל, מהיר ואיכותי! מומלץ!
מיכל, רמת-גן.

, נובמבר 2018

אל אבי הטכנאי פניתי לפני מס' חודשים לצורך תיקון תנור-אפיה שהחל לעשות בעיות בעת ההפעלה, הוא נתן לנו שירות נהדר, מקצועי ואיכותי ואני זוכר אותו לטובה. אבי עמד בזמנים שקבענו, הגיע עם כל הציוד שלו וישר ניגש לבדוק את התנור. הוא ביצע בדיקה מקיפה ותוך זמן קצר עלה על מקור התקלה, אני אומנם לא זוכר במה בדיוק היה מדובר אך אבי תיקן את התנור כמו שצריך ועד היום הכל עובד מצוין! אבי בחור חביב ואדיב, הוא נעים לבריות וכיף להכניס אותו הביתה. ממליץ מכל הלב.
אביב.

, יוני 2018

נכנסתי לאתר "טוב תודה" בכדי למצוא טכנאי תנורי-אפייה והגעתי ל"אבי שירות תיקונים", ראיתי את כל ההמלצות על אבי והחלטתי לפנות אליו. שוחחתי עם אבי לגבי בעיה בתנור-אפיה שלא עובד בכלל, אבי הגיע לביתי במועד שקבענו ומייד ניגש לסדר את התקלה - החלפת כבל שרוף. אבי ביצע את עבודתו בזריזות ובמקצועיות רבה, גבה מחיר הוגן במיוחד והיה נעים ושירותי מאוד. אני ממליץ בחום רב על אבי בעל מקצוע יוצא מן-הכלל.
אמנון, תל אביב.

, מרץ 2018

הגעתי לאבי שירות תיקונים דרך האתר שלכם לגבי תיקון מכונת כביסה שהייתה מקצרת והייתי מאד מרוצה מהשירות שקיבלתי ממנו. פניתי לאבי, הסברתי לו במה מדובר ותוך זמן קצר הוא הגיע אליי. אבי ביצע בדיקה יסודית למכונת-הכביסה ותוך זמן קצר הבין מה הבעיה. הוא כמובן הסביר לי במה מדובר, ביצע את התיקון ובסיום הראה לי שהכל עובד כמו שצריך. שירות אמין ביותר, אבי אדיב ונחמד ונעים להכניס אותו הביתה. מגיע לו ציון 10 ללא ספק. מומלץ.
דניאל, פתח-תקווה.

, מרץ 2018

אל "אבי שירות תיקונים" הגעתי לפני מס' חודשים דרך האתר שלכם, פניתי אליו לצורך תיקון מדיח-כלים, הייתי מרוצה מהשירות שקיבלתי ואני ממליץ עליו. בשיחת הטלפון הסברתי לאבי שמדובר בתיקון מדיח-כלים שלא הצלחתי להפעיל, הוא נתן לי טווח מחירים אפשרי לתיקון התקלה, המחיר היה נשמע לי הוגן וסגרנו מועד להגעתו. אבי הגיע בדיוק בשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש וניגש לבדוק את המדיח. תוך זמן קצר הוא עלה על מקור התקלה, הסביר לי במה מדובר ולאחר שסיים לתקן הראה לי שהכל עובד כשורה. על התיקון אבי לקח מחיר הוגן ביותר, יצאתי מרוצה ואני ממליץ עליו בחום!
מנשה.

, נובמבר 2016

אני מעוניין להמליץ בחום על טכנאי השירות אבי. השירות היה בסה"כ ייעוץ, אבל אבי היה אדיב ונחמד, ובאמת מגיעה לו המלצה על ההגינות והדיווח המקצועי לגבי התקלה.
תנור האפייה שלנו התקלקל לגמרי, לא הצלחנו להפעיל אותו והחלטתי להרים טלפון לטכנאי שיגיע לראות במה מדובר. אבי הגיע בשעה שסיכמנו, בדק את תנור האפייה באופן יסודי, הסביר לי שלדעתו לא כדאי לי להשקיע כסף על תיקון התנור מאחר והדרך היחידה לתקן אותו היא להחליף חלקים שהם יקרים נורא (חלקים שקשורים למערכת ההפעלה הדיגיטלית של התנור), הוא אמר לי שהחלפה שלהם תעלה לי מאוד יקר ובהפרש קטן אוכל למעשה לקנות תנור אפייה חדש. אבי היה מאוד מאוד ישר, לא ניסה לדחוף לכיוון התיקון, דיווח מידע אמין ובאמת שמעתי להצעתו, הודיתי לו על הביקור והערכת הבעיה וקניתי תנור אפייה חדש.
ארז.

, נובמבר 2016

אבי באמת עבד מצוין, הגיע בזמן ולקח מחיר הוגן! התרשמתי לטובה! מדובר בתיקון מדיח כלים שלא הצלחנו להפעיל אותו, שוחחנו, הסברתי לו במה מדובר, הוא נתן לי טווח מחירים אפשרי לטיפול בתקלה, המחירים נשמעו הוגנים וסגרנו שעה. אבי הגיע בדיוק בשעה שקבענו, הוא היה מצויד במה שצריך וניגש לבדוק את המדיח, עלה על התקלה, הוא הסביר לי שמדובר בהחלפת חלק תקול, עלות החלפת החלק הייתה סבירה ביחס למחירים שהופיעו באינטרנט ונתתי לו לתקן את הבעיה.
אבי ביצע החלפה לחלק חדש ובאמת לאחר התיקון המדיח חזר לעבוד ללא הפרעות ותקלות. על התיקון לקח מחיר הוגן.
דודו.

, ספטמבר 2016

אני ממליץ בחום על אבי מ"אבי שירות תיקונים" שהגיע אלי לתקן ולחבר תנור גז. אבי הגיע בזמן שקבענו וחיבר את התנור, תוך כדי הוא גילה שיש בעיה ולא הפסיק לבדוק עד שמצא את הבעיה ותיקן אותה. הוא אמין, מקצועי, הוגן במחיר, יחס אנושי ושירותי מאוד. ללא ספק אשתמש עוד בשירותיו.
ניר, תל אביב.

, אוגוסט 2016

לפני מספר ימים מכונת הכביסה שברשותי עשתה בעיות - לפעמים לא נכנסה למצב שאיבה וגם המים עצמם לא היו מתחממים.
כבר בשיחה אבי ציין כי זה נשמע כמו הגוף חימום אך בכל זאת הוא רוצה לוודא זאת. לאחר בדיקה, קבע שגוף החימום אכן הבעיה ויש להחליפו. כמובן, ששאל אותי אם אני מוכן להחליף את החלק ובהסכמתי הוא ביצע את ההחלפה.
את אזור העבודה הוא השאיר נקי ומסודר אחריו ולאורך כל הדרך נתן שירות מצוין. אבי היה אמין, מאוד מקצועי, הגיע עם כל הכלים הדרושים ומכונת הכביסה עובדת כמו שצריך. אני יכולה לסכם ולומר שאני בהחלט מרוצה.
ליאת.

, אוגוסט 2016

התרשמתי שאבי טכנאי אמין ישר והגון, נתן לנו שרות מעולה ומומלץ מאוד. הוא הגיע אלינו תיק תק, גילה את הבעיה תוך דקות ספורות, לקח מחיר הוגן על השירות. לא היה יקר!
מדובר בתיקון מכונת כביסה, אבי הגיע אלינו מאוד מהר, הוא פתח את המכונה ואיתר את התקלה תוך דקות ספורות, הוא אמר לנו מה עלות התיקון, המחיר היה הוגן והוא ביצע את התיקון לשביעות רצוננו.
רחל.

, אוגוסט 2016

היינו מאוד מרוצים מהשירות של אבי, הוא היה מקצועי, אדיב ולקח מחיר הוגן עבור הביקור. מדובר בתיקון תנור אפייה שלאחרונה התחיל לשרוף לנו את האוכל, דבר שלא קרה נכון ליום זה. הבנתי שמשהו תקול וחיפשתי טכנאי תנורים שיגיע לבדוק במה מדובר. אבי אמר שיכולה להיות בעיה בתרמוסטט ונתן לי טווח מחירים מראש על התיקון, לפי מה שראיתי באינטרנט המחירים היו סבירים והזמנתי אותו להגיע.
אבי הגיע בשעה שסיכמנו, היה נחמד, בדק את התנור אפייה כמה וכמה פעמים, ביצע בדיקות לתרמוסטט, היה צורך לבצע החלפה של החלק, אבי התקין תרמוסטט חדש וגבה מחיר הוגן. כעת התנור עובד מצוין ונראה שהבעיה נפתרה.
זהר.

, יוני 2016

היינו מאוד מרוצים מהשירות המקצועי של אבי שירות תיקונים, הוא הגיע אלינו תיק תק, גילה את הבעיה תוך דקות ספורות, ביצע את התיקון ותוך פחות משעה הוא יצא מפה. לקח מחיר הוגן על השירות. לא היה יקר! אבי איש נעים לשיחה ואדיב, נדיר למצוא טכנאים כאלה היום - ממליצה בחום!!!
מדובר בתיקון מכונת כביסה שהפסיקה לעבוד, לאבי הגעתי דרך חיפוש באינטרנט, נתקלתי בהמלצות הרשומות עליו אצלכם באתר, התרשמתי שמדובר בטכנאי מקצועי והתקשרתי להזמין אותו. אבי הגיע אלי מאוד מהר, הוא פתח את המכונה ואיתר את התקלה תוך דקות ספורות, הוא הסביר לי שבסה"כ מדובר בפיצ'עפקס שכנראה נפלו לפנים המכונה, הוא הוציא את החלקיקים, ביצע את התיקון לשביעות רצוני - המכונה שבה לפעול ובאמת עלות הביקור הייתה הוגנת.
דליה.

, יוני 2016

אני ממליץ על אבי - הוא באמת עבד מצוין, הגיע בזמן ולקח מחיר הוגן! התרשמתי לטובה! מדובר בתיקון מדיח כלים שלא הצלחנו להפעיל אותו, חיפשתי טכנאי דרך האינטרנט, הגעתי לאתר שלכם, קראתי חוות דעת על מספר טכנאים, ראיתי המלצות חיוביות מאוד על אבי שירות תיקונים והרמתי אליו טלפון.
שוחחנו, הסברתי לו במה מדובר, הוא נתן לי טווח מחירים אפשרי לטיפול בתקלה, המחירים נשמעו הוגנים וסגרנו שעה. אבי הגיע בדיוק בשעה שקבענו, הוא היה מצויד במה שצריך וניגש לבדוק את המדיח. אבי עלה על התקלה, הוא הסביר לי שמדובר בגוף חימום תקול, עלות החלפת גוף החימום הייתה סבירה ביחס למחירים שהופיעו באינטרנט ונתתי לו לתקן את הבעיה.
אבי ביצע החלפה לגוף חימום חדש ובאמת לאחר התיקון המדיח חזר לעבוד ללא הפרעות ותקלות. על התיקון אבי לקח מחיר הוגן ביותר, יצאתי מרוצה ולכן אני ממליץ עליו בחום!
אלכס.

, מרץ 2016

אני מרוצה מטכנאי מוצרי החשמל אבי - הוא היה מקצועי, הגיעה במהירות ופתר את הבעיה במחיר הוגן, ממליץ בחום!
מדובר במדיח כלים שהפסיק לעבוד והיינו זקוקים לטכנאי מוצרי חשמל שיגיע לראות במה מדובר. נכנסתי לאתר "טוב תודה", התקשרנו לבעלי מקצוע שונים מהאתר שלכם, והחלטנו לסגור עם אבי שהיה נשמע לנו הכי הכי אמין. הוא הגיע אלינו לבית ממש מהר מרגע הפניה, בדק את המדיח וראה שהבעיה בלוח הבקרה הדיגיטלי.
אבי הסביר לי שאין צורך להחליף את הלוח אלא לבצע תיקון נקודתי, הוא אמר שייקח את זה איתו ויחזיר למחרת מתוקן. הוא היה זמין לעבודה ודאג לסיים את הפרוצדורה כמה שיותר מהר. למחרת אבי הגיע אלי בשעה שסיכמנו, הוא הראה לנו את התיקון שביצע בלוח, והתקין מחדש את הלוח וחיבר את הכל בחזרה למקום. המחיר היה כמו שסוכם, התרשמתי שאבי ישר אמין ומקצועי, המדיח חזר לתפקד ואני ממליץ בחום.
חן.

, מרץ 2016

אני מאוד מרוצה מההתנהלות של אבי, מילה שלו זאת מילה ושעה זאת שעה! ממליצה עליו בחום!!! מדובר בהחלפת זכוכית לדלת תנור שהזכוכית שלה נשברה, חיפשתי בעל מקצוע מומלץ אצלכם באתר, קראתי על אבי שירות תיקונים חוות דעת טובות, התרשמתי שאכן מדובר בבעל מקצוע איכותי והתקשרתי לקבל הצעת מחיר.
תיאמנו מפגש ואבי בא לביתי, לקח מידות וכמובן סיכמנו על מחיר, בעל פה בלי חוזה וגם לא היה צורך מאחר והוא מאוד אמין, ולא הייתה שום בעיה עם העניין הכספי. המחיר עצמו היה סביר לחלוטין וממש לא יקר. קבענו זמן עבודה לפי הצרכים שלי והוא עמד מאוד יפה בלוח הזמנים.
את הזכוכית הוא סיפק בעצמו וכעבור מספר ימים הגיע לבצע את ההתקנה. מדובר בבחור מקצועי, ישר שיודע מה הוא עושה וגם אחלה בן אדם שמבין עניין. אנחנו היינו מרוצים מאוד ממה שיצא וממליצים עליו בחום.
עדינה באני.

, נובמבר 2015

נעזרתי בשירותיו של אבי כבר פעם שנייה ואני יכולה לספר מניסיוני הטוב, שהוא בעל-מקצוע משכמו ומעלה. מדובר בטכנאי מקצועי מאוד, בקיא בכל מה שקשור לתיקון מוצרי חשמל וזה מתבטא בעבודה שלו. בפעם הראשונה שנעזרתי בשירותיו זה היה קשור למדיח שהפסיק לעבוד, צלצלתי לאבי הטכנאי דרך המלצה שקיבלתי עליו, אבי היה אדיב ומקצועי בטלפון וקבענו שיגיע לראות במה מדובר.
אבי הגיע תוך פחות משעה, בדק את המדיח עלה על הבעיה במהירות ותיקן אותה באופן מקצועי ובמחיר הוגן, שמחתי שנפלתי על בעל-מקצוע הוגן ושמרתי את המספר למקרים נוספים בעתיד. בפעם השנייה הזמנתי אותו לתקן מכונת כביסה, גם הפעם אבי היה עשר, הגיע מהר, פתח את המכונה איתר בעיה עם התוף שהיה תקול וביצע החלפה של התוף לחדש. לאחר מכן מכונת הכביסה עבדה כרגיל. באופן כללי אבי מקפיד לתת מענה זריז ולהגיע בדיוק בשעה שקובעים איתו, מעבר לכך כשהוא ניגש לטפל בתקלה, יש לו יכולת לאתר את מקור הבעיה מהר ולפתור את העניין על הצד הטוב ביותר והכי הכי חשוב, ניתן לסמוך עליו שהוא מספק מידע אמין בנוגע לתיקון.
ממליצה בחום - אילנה יבה.

, נובמבר 2015

אבי טכנאי נהדר, נתן שירות מקצועי, ביצע את התיקון שלא כולם יודעים לבצע ולקח מחיר הוגן! הייתה לי בעיה במגהץ קיטור של חברת קירבי שלא הוציא אדים ולא פעל כמו שצריך, חיפשתי טכנאי שיגיע כמה שיותר מהר לפתור את הבעיה. מכיוון שקשה למצוא טכנאי שיודע להתעסק עם מגהצים ברמה הזאת, נעזרתי באינטרנט והגעתי לאבי שירות תיקונים דרך האתר שלכם, קראתי עליו המלצות טובות, ולאחר אין ספור טלפונים אבי היחיד שנתן מענה, אמר שיודע לטפל בעניין ונתן לי טווח מחירים סביר (אחרים הציעו את אותו התיקון בפי שלוש במחיר). הזמנתי אותו שיגיע עוד באותו היום, אבי היה פנוי והגיע אלי באותו היום בשעה שסיכמנו.
אבי ניגש מיד למגהץ, פתח אותו, ניכר עליו שהוא מקצועי ויודע לגשת לעניין, הוא איתר בעיה בחלק של הגוף חימום של האדים, הוא אמר שנצטרך להחליף את החלק הזה, שאלתי אותו לגבי המחיר והמחיר עמד בטווח שסיכמנו מראש. אבי טיפל בעניין במהירות ובמקצועיות. בסיום העבודה, הוא נשאר כמה דקות לראות שהתיקון התבצע כהלכה, המחיר ממש סביר עבור התיקון ואני בהחלט אזמין אותו בעתיד אם תהיינה לי בעיות הקשורות למוצרי חשמל. התרשמתי לטובה!
רות שפירא.

, נובמבר 2015

מרוצים מאד! אבי הגיע בדיוק בשעה שקבענו, איתר את התקלה והתמודד בצורה יפה עם בעיות שצצו בדרך, התרשמנו מיכולתו המקצועית, ובנוסף הוא גם איש נעים הליכות, מומלץ בחום!!!
הגעתי לאבי שירות תיקונים דרך האתר שלכם לגבי תיקון תנור אפיה שלא עבד כמו שצריך, קראתי עליו חוות דעת טובות והרמתי טלפון. כששוחחנו בטלפון, הסברתי לאבי מה הבעיה ולפי ההסבר שלי אמר שיכול להיות שמדובר בגוף חימום תקול ונתן הצעת מחיר בהתאם. אבי הגיע אלי בשעה שקבענו, הוא בחן את התנור ואבחן שהתקלה לא קשורה לגוף החימום ולמעשה מדובר בתקלה פחות יקרה, משהו שמצריך תיקון טכני בלבד, אבי היה מאוד יסודי, טיפל בבעיה באופן מקצועי ואפילו נשאר עוד רבע שעה כדי לוודא ליתר ביטחון שהתנור עובד בצורה תקינה.
ממליץ עליו בחום, נתן הצעה מוקדמת על סמך השיחה הטלפונית וכשראה שמדובר במשהו קטן יותר, היה ישיר והוגן ונתן מידע אמין - בעל מקצוע יוצא מן הכלל, אשמח להיעזר בשירותיו גם בעתיד!
אביעד.

, ינואר 2015

הזמנתי את אבי שירות תיקונים היום לביתי על מנת לתקן את התנור אפיה שלי. כשאבי הגיע הוא פתח את התנור מאחורה היה חלק רופף הוא חיזק והכל עבד , עבודה של 5 - 10 דקות .
במהלך כל הזמן שהיה אצלי הוא כל הזמן התחמק שאני אראה מה הוא עושה.
סיכמתי איתו מחיר מראש בטלפון 220 על ביקור ותיקון. חשוב לציין ששאלתי אותו מראש אם זה כולל מע"מ הוא ענה בחיוב.
ולאחר שסיים את העבודה רצה 70 שקל מע"מ ולא רצה לתת קבלה.
ועוד אמר לי שחסך לי 1200 שקל.
לאחר וויכוחים מול בעל המקצוע שילמתי 350 ש"ח כולל מע"מ עבור עבודה ללא חלקים.
את הקבלה קיבלתי.


תגובת בעל המקצוע:
הודעתי ללקוח מראש - אם יש צורך בהחלפת כרטיס זה יעלה לו כ 1200 ש"ח. הייתה בעיה של מגעים של כרטיס. זה יעלה לו 350 ש"ח. והודעתי לו מראש.
ניתוק של חלקים (מגעים) מהכרטיס עולה 350 ש"ח

, ינואר 2015

הזמנתי את אבי לתיקון תנור אצלי בבית, כשדיברנו בטלפון אמר שעלות הביקור היא 220 ש"ח. כשאבי הגיע אשתי נכחה בבית. אבי הגיע וישר פירק את התנור, אמר שהבעיה היא בגוף החימום, לקח אותו, ואמר לאשתי שידבר איתי בטלפון ויעדכן אותי.
לאחר מכן התקשרתי לאבי, אמר לי שעלות התיקון (או ההחלפה, לא הבנתי מה הוא התכוון לעשות עם גוף החימום, לדעתי רק ניסה לסחוט אותי) היא 800 ש"ח והוא לא נותן אחריות על החלק. אמרתי לו שאם הוא היה אומר שאין אחריות על החלק לא הייתי מזמין אותו מלכתחילה, אמרתי לו שאני לא רוצה שיתקן ושיחזיר לי את החלק, הוא רצה את ה220 ש"ח שלו והסכמתי לשלם לו רק 100 ש"ח. הוא התחיל לצעוק ולאיים עליי בטלפון, אמר לי שאני אצטער על זה ושאני אשלם על זה ביוקר. אחרי הויכוח הקולני סיכמנו שיבוא ואביא לו 220 ש"ח, כששאלתי מה עם הגוף חימום כי אני רוצה אותו בחזרה הוא אמר לי שהוא זרק אותו. שוב התחיל ויכוח בצעקות, ולבסוף אמר שיגיע היום. אבי הגיע הבוקר, הבאתי לו 220 ש"ח וקיבלתי קבלה אך לא הביא לי את החלק. דרשתי ממנו שיציין בקבלה שהוא מבטיח להחזיר לי את גוף החימום של התנור, שוב התחיל ויכוח בצעקות ולבסוף הוא כתב שיביא לי את גוף החימום תוך שבוע.


תגובת בעל המקצוע:
כשהגעתי לבית הלקוח פירקתי את התנור, ולקחתי את הגוף חימום (הבטחתי לו אחריות על זה), והצעתי לו 650 ש"ח עבור החלפה של תרמוסטט וגוף חימום. הלקוח לא רצה. קבעתי איתו מועד לתת לו חשבונית והגעתי למקום עבודתו בת"א. כשפגשתי אותו פנים מול פנים הוא ביקש את הגוף חימום חזרה, עכשיו שהוא ייתאם איתי מועד לאיסוף החלק רק בשבוע הבא.

, ינואר 2015

האתר המליץ על אבי שירות תיקונים, הוא הגיע אליי ביום שישי בבוקר, כבר בטלפון הודיע לי בעבור תיקון וביקור הוא גובהה 220 ש"ח ואני הסכמתי. כשהגיע אליי לתיקון המדיח ביקש ממנו לצאת מהמטבח בטענה שזה מפריע לו כשעומדים לו על ה"ראש" אחרי שפירק את המדיח לגורמים,טען שמערכת החשמל לא תקינה, וצריך לתקן את זה וזה יעלה לי תוספת במחיר ואני אצטרך לשלם 500 ש"ח עבור התיקון (עבודה ללא שום חלקים ואני הסכמתי כי אמרתי אין לי שום ברירה כי המדיח לא עבד,הסברת לו מראש שזה התקציב שאנחנו יכולים ולא מעבר (אחרת היינו רוכשים מדיח חדש). לטענתו אחרי התיקון הזה המדיח יעבוד לעוד 5 שנים ואף יותר, לפני שהלך הראה לי שהמדיח עובד (מאמצע ההפעלה) ואז הוא השאיר לי מגנט ללא קבלה והלך.
למחרת כשהפעלתי את המדיח הוא שוב לא עבד התקשרתי אליו ואמרתי לו שהדיח לא עובד הוא ניסה להתחמק ולא להגיע בטענה שהוא לא יכול להגיע אחרי וויכוח סגרנו על יום א' בבוקר,. הוא הגיע ב8 וחצי בבוקר פירק שוב לגורמים את המדיח ואז אמר שהוא שומע שיש בעיה נוספת שהמשאבה לא תקינה והוא לוקח אותה אליו לתיקון, כאשר אמרתי לו שאני לא מעוניינת לשלם לו יותר ענה לי שרק עוד סכום קטן והנה המדיח יעבוד. בהתחלה אמר שהמדיח במצב מצוין וכאשר התנגדתי לתיקון המשאבה אמר שהמדיח במצב גמור( מדיח בן 5 שנים). בשלב מסוים התקשרתי לשרות הלקוחות לעזרה בכדי שילך מהבית שלנו . ועוד קרא לי שקרנית .

צוות האתר:
בעל המקצוע העביר זיכוי בסך 250 ש"ח ללקוחה

, אוקטובר 2014

הזמנתי את אבי דרך האתר, והייתי מאד מרוצה מהיחס ומהשירות.
יש לי תנור אפייה מדגם מאוד מתקדם - תנור דיגיטלי שעשה לי כמה בעיות, ומאחר ומדובר בתנור שלא כולם יודעים להתעסק איתו, היה לי חשוב למצוא איש שירות אמין שיודע את העבודה.
שוחחתי דרככם עם מספר בעלי מקצוע, הסברתי להם על סוג התנור, חלקם לא ידעו להתעסק עם זה וחלקם נתנו הצעות מחיר מוגזמות. מבין כולם אבי היה המקצועי ביותר, הוא אמר שיש לו ניסיון והוא בהחלט יוכל לעזור לי. לגבי המחיר הוא נתן לי טווח מחיר וסגרתי איתו שעה.
אבי הגיע כפי שתוכנן, הוא היה מאוד מתוקתק, ידע לגשת לתנור, ידע היכן נמצא כל דבר ונראה שהוא בקיא מאוד בעבודה.
כעבור מספר בדיקות, אבי הסביר לי שעלה על הבעיה ומדובר בחלק של הדיסק. הוא נתן לי הצעת מחיר על התיקון - ההצעה הייתה הוגנת ונתתי לו אישור להמשיך.
אבי ביצע את התיקון, הוא היה מאוד יסודי ולאחר שסיים הרכיב בחזרה את כל החלקים ונשאר לוודא שאכן התנור חוזר לעבודה.
לשמחתי אבי הצליח לפתור את הבעיה. הוא הרשים אותי לטובה ואני בהחלט אשמח להיעזר בשירותיו גם בעתיד. ממליצה עליו בחום!!!
לילך.

, אוקטובר 2014

הגעתי לאבי שירות תיקונים דרך האתר שלכם לגבי תיקון מכונת כביסה שהייתה מקצרת והייתי מאד מרוצה מהשירות המקצועי שלו!
דרך מערכת האתר שלכם - שלחתי SMS למספר טכנאי מכונות כביסה על מנת שיחזרו אליי. אבי היה הראשון שהגיב, ותוך פחות משעתיים כבר הגיע אליי הביתה בכדי לתקן.
כשאבי בדק את מכונת הכביסה שלי, הוא איבחן תקלה בגוף חימום. לטענתו - גוף החימום של המכונה כבר היה כולו שרוף, וממה שהבנתי ממנו, זה גם בדיעבד מה שהביא לקצר בכל הבית.
למזלי - היה ברשותו של אבי גוף חימום חלופי ברכב. הוא ירד להביא אותו, חזר עם החלק, התקין אותו, ואפילו נשאר עוד רבע שעה, כדי לוודא ליתר ביטחון שהמכונה עובדת בצורה תקינה, ושלא מקצרת עוד.
נותנת לו ציון עשר - במהירות תגובה ובדייקנות בהגעה. ממליצה עליו מכל הלב.
זהבה.

, אוקטובר 2014

אומנם לא קיבלתי מאבי שירות באופן אישי, אבל הזמנתי אותו בשביל אמא שלי והיא סיפרה רק דברים טובים - ממליץ בחום!
לאמא שלי הייתה בעיה בתנור ומכיוון ומדובר באישה מבוגרת עזרתי לה למצוא טכנאי, הגענו אליו באופן די רנדומלי דרך האתר שלכם. מכיוון שעשה בטלפון רושם מאד נחמד, וגם היה זמין לקבל את הקריאה שלנו כשפנינו אליו - החלטנו מה שנקרא "להמר עליו" ולהזמין אותו.
אבי תיקן תקלה בתנור אפייה, שהלך לו הגוף חימום - גם הגיע בזמן, גם עבד בצורה מאד מקצועית, וגם לקח לדעתי מחירים מאד סבירים (לפי מה שאמא שלי סיפרה לי).
אבי הגיע עם כל הציוד, כל החלקים והחלפים היו לו ישר בהישג יד (לא היה צריך להזמין משהו באופן מיוחד, או לקבוע איתנו ביקור נוסף כדי להמשיך ולתקן את התקלה, באותה קריאה - החליף את החלק ופתר באופן סופי את התקלה!), איתר ממש במהירות את התקלה, הצליח גם ממש מהר להתגבר עליה - בקיצור אמא שלי הייתה מאוד מרוצה - ומבחינתי זה מה שהופך בעל מקצוע מסתם עוד בעל מקצוע, לבעל מקצוע שהוא באמת טוב, יחס טוב ללקוחות זה כלל מספר אחת!!
אני ממליץ עליו בשמחה!!
יוסי.

, יוני 2014

התנור אצלי בבית הפסיק לעבוד מאיזה שהיא סיבה בלתי נראית לעין. מדובר בתנור אפייה שעובד על גז וחיפשתי טכנאי תנורים שמתמקצע ובקיא בכל מה שקשור לתנור אפייה שעובד על גז.
בדקתי באתרי אינטרנט והתקשרתי למספר בעלי מקצוע דרך האתר שלכם, אומנם על רובם היו המלצות טובות אבל היה קשה למצוא מישהו שיודע להתעסק עם תנורי גז. בסופו של דבר בחרתי להזמין אלי את אבי שהראה בקיאות בנושא, הוא אמר לי בטלפון מהי עלות הביקור (העלות הייתה סבירה בהחלט).
קבעתי איתו שעה ובאמת אבי הגיע אלי על הדקה, הוא ניגש לראות מה הבעיה ובדק את התנור, בהתחלה חשבתי שמדובר בדליפה של הגז אבל בסופו של דבר אבי הסביר לי שבסה"כ מדובר בתקלה בכפתורים שנתקעו - אבי סידר את העניין ועכשיו הוא עובד מצוין.
אבי מאוד נחמד וסימפטי ויודע לעבוד. הוא היה מקצועי מאוד ועלה על התקלה במהירות. המחיר שהוא לקח על פתרון התקלה, היה סביר מאוד ובאמת מגיע לו צל"ש!
אלכס ארגוב.

, יוני 2014

הייתה לי בעיה עם מכונת הכביסה שהפסיקה יום אחד לעבוד וחיפשתי טכנאי מכונת כביסה שיגיע לתת הערכת מחיר ולראות במה מדובר.
הגעתי לאבי הטכנאי דרך חיפוש באינטרנט, נכנסתי לאתר שלכם ובחרתי בו מתוך מספר בעלי מקצוע שמפורסמים אצלכם.
אבי הגיע בשעה שקבענו עם כל הכלים והחלקים הנחוצים לתיקון, הזיז את המכונה, פירק את הפלסטיקה מסביב למכונת הכביסה ובעצם ערך בדיקה יסודית בכדי להגיע לשורש הבעיה, בסופו של דבר הוא הסביר לי שמדובר בתקלה בכרטיס של הלוח פיקוד.
הוא יידע אותי מראש מה המחיר, לא המציא המצאות ואמר שצריך להחליף את הכרטיס לגמרי, אלא אמר שדרוש תיקון במקום וכך עשה, השירות שלו היה מאוד מקצועי וההתנהלות הייתה אדיבה ומנומסת. כאשר אבי סיים את התיקון הוא הרכיב בחזרה את כל חלקי המכונה סידר אחריו ויידע אותי שעל כל בעיה נוספת או חוזרת שרק ארים אליו טלפון.
אני מאוד ממליצה עליו - ענת.

, דצמבר 2013

השירות של אבי היה סה"כ בסדר, הוא עשה עבודה טובה והמדיח עובד פיקס!
היה לי בבית איזשהו מדיח, שישב אצלנו במחסן דיי הרבה זמן. כשניסית לחבר אותו לחשמל הוא לא הגיב. לא הבנתי מה מקור הבעיה ולכן חיפשתי טכנאי שיגיע לראות במה מדובר.
לאבי הגעתי דרך פרסום, התקשרתי אליו וקבענו זמן הגעה. אבי הגיע בשעה שקבענו עם הציוד שלו, הוא ניגש לבדוק את המדיח ולאחר זמן קצר הסביר לי שהמנוע של המכונה תפוס והוא צריך לשחרר אותו. אבי ביצע את התיקון ובאמת הבעיה נפתרה והמדיח חזר לפעולה.
על התיקון הוא לקח חמש מאות ש"ח שלטעמי זה מחיר קצת יקר אבל כמו שאמרתי בתחילת ההמלצה, סה"כ הייתי מרוצה ממנו.
בועז, תל-אביב.

, דצמבר 2013

מכונת הכביסה אצלנו עשתה בעיות וחיפשתי באינטרנט איש מקצוע שיטפל בתקלה.
פניתי לכמה בעלי מקצוע ואבי היה זמין לספק את המענה הכי מהיר. אבי הסביר לי את עלות הביקור בטלפון והגיע אלי דיי מהר מזמן השיחה. הוא ניגש למכונת הכביסה ומצא שהבעיה היא בגוף החימום של המכונה, הוא החליף גוף חימום חדש ואכן הבעיה נפתרה והמכונה שבה לפעול בצורה תקינה. בסיום הוא גם טרח לעשות ניקיון וסדר ולהחזיר כל דבר למקומו.
הייתי מאוד מרוצה מהיחס הנעים והמקצועי שלו. אבי לקח ממני מחיר הוגן על השירות והחלפת גוף החימום ואני בהחלט ממליצה עליו בחום.
אורית דהן.

, דצמבר 2013

לפני כמה ימים, פניתי לאבי תיקונים - טכנאי שירות שרשום אצלכם באתר. הייתה לי בעיה במדיח כלים שהיה מותיר את הכלים לאחר השטיפה מאד מלוכלכים.
התחלתי לחפש באינטרנט אחר טכנאי, וממש במקרה נפלתי על האתר טוב תודה. שם חיפשתי טכנאי מדיחי כלים, ככה הגעתי לאבי. הוא נראה לי אמין והתקשרתי אליו. אבי היה מאד חביב בטלפון, הסברתי לו מהם הסממנים שאני רואה במדיח כלים, הוא נתן לי כמה אופציות לבעיות אפשריות, אבל אמר שהכי טוב שיראה את הבעיה במו עיניו. תאמנו שעה עוד לאותו היום.
אבי הגיע בזמן פתח את המדיח, הראיתי לו גם כמה כלים ש"עברו" תחת המדיח בימים האחרונים כהמחשה לבעיה. מבדיקות שהוא עשה אבי הגיע למסקנה שמשאבת המים היא זאת שעושה את הבעיות, ושצריך להחליף אותה, אבי החליף את המשאבה לחדשה ובאמת הבעיה נפתרה - הכלים יוצאים מבריקים!
אבי עשה עליי גם רושם טוב בכך שלאורך זמן התיקון, הוא נתן לי הסברים על התקלה, מבלי שאפילו אצטרך לשאול אותו. היה מאד מאד נחמד, ואני מאמינה שאזמין אותו במידת הצורך.
גילה, לבירן.

, דצמבר 2013

אבי הגיע לתקן לי תקלה במכונת כביסה שהפסיקה לעבוד. הגעתי אליו דרך האתר שלכם, קראתי המלצות טובות ובאמת אני יכול להעיד על חווית שירות מהירה וטובה. התקשרתי לאבי, והוא חזר אליי במיידי. בלי יותר מדי להתמהמה, שאלתי אותו אם אפשרי שיערוך אצלי ביקור עוד אותו יום, והוא ענה לי שכן.
אבי הגיע בשעה שקבעתי איתו. כשהגיע אליי הביתה, הוא פתח את המכונה, ומצא בעיה בלוח פיקוד. אבי נתן לי הסבר טכני ברור - כזה שגם חסר הבנה כמוני יצליח להבין, אך עם זאת הסבר מפורט. התקלה בלוח פיקוד הצריכה החלפה של חלק כלשהו. אבי הלך להביא לוח פיקוד חדש וחזר מהר עם הלוח פיקוד החדש, החליף אותו צ'יק צ'אק ובדק שהמכונה עובדת. אבי לקח ממני מחירי עלות ולא הפריז במחיר. לסיכום, אני יכול לומר עליו שהוא טכנאי אמין. הוא מתקן בדיוק את מה שצריך ובהחלט אשמח לנסות אותו שוב.
משה, בן-יאיר.

, מאי 2013

מדובר בתיקון של תנור משולב מיקרו - מי שמכיר את הסוג, יודע שלא כל טכנאי יכול להתמודד עם התקלות שהתנור מייצר. בכל אופן, חיפשתי באינטרנט דרך האתר שלכם, כמה בעלי מקצוע. הרמתי טלפונים, הסברתי להם את הבעיה אבל לא מצאתי מישהו שיודע להתעסק עם התנור הזה.
אבי היה בין האחרונים שהרמתי אליהם טלפון - הוא נסך בי ביטחון והבטיח לי שהוא מסוגל לטפל גם בסוג הזה של התנורים. הוא הגיע אלי יום למחרת בשעה שקבענו, בדק את התנור, ועלה על הבעיה מהר מאוד. אבי הסביר לי שכרטיס הפיקוד שלו גורם לבעיה, ולכן הוא צריך להחליף רכיב שנמצא על לוח הפיקוד.
כמובן שהוא נסע לחפש את הרכיב וחזר אחרי כמה שעות עם הרכיב המדובר, פירק את לוח הפיקוד - והחליף את הרכיב התקול. להפתעתי, התנור והמיקרו חזרו לתפקד עוד יותר טוב ממקודם!
הייתי מרוצה מאוד מהשירות של אבי, ואין ספק שאם תהיה לי איזושהי תקלה במוצרי החשמל - אקרא לו שוב!
גלית, ת"א

, מאי 2013

לפני כחודש, פניתי לאבי - טכנאי שירות שרשום אצלכם באתר. הייתה לי בעיה במדיח כלים שהפסיק להוציא מים, ועבד על ריק. היות ואין לי ידע או הבנה כלשהי במדיחי כלים, וגם לא הכרתי שום טכנאי טוב, התחלתי לחפש באינטרנט אחר אחד כזה, וממש במקרה נפלתי על האתר טוב תודה.
אבי היה מאד חביב בטלפון, הסברתי לו מה הבעיה. אבי אמר שהכי טוב שיראה את הבעיה במו עיניו ותאמנו זמן שיתאים לשנינו. אבי הגיע בשעה שקבענו פתח את המדיח והגיע למסקנה שמשאבת המים היא זאת שעושה את הבעיות, ושצריך להחליף אותה. למזלי, הייתה לאבי משאבת מים איתו באוטו, כך שהוא החליף לי אותה ישר ופתר לי את הבעיה מיד. אבי היה מאד מאד נחמד, ואני מאמינה שאזמין אותו אם אצטרך גם בעתיד.
בת-שבע, הרצליה

, מאי 2013

מגיע לאבי צל"ש על האמינות, השקיפות והיחס. עוד לא נתקלתי בבעל מקצוע כזה. הזמנתי את אבי בעקבות ההמלצות שקראתי עליו כאן באתר לסדר לי בעיה של נזילת מים ממכונת כביסה די ישנה. יותר מהכל חשוב לי לציין את השירות הנהדר והשקיפות המלאה שבה הוא פעל מולי.
אבי הגיע אלי בשעות אחה"צ, בדק את המכונה, והסביר לי שאין עם המכונה שום תקלה - וכנראה שבהפעלה הקודמת העמסתי עליה יותר מידי ולכן היא הוציאה קצת מים. אבי לקח ממני רק את מחיר הביקור, ולמרות שיכל לסבן אותי, ולהוציא ממני כסף גם על תיקון שאין בו צורך, הוא נהג בדרך הוגנת וישירה!
בכל אופן אבי נתן לי את מס'' הטלפון האישי שלו וביקש שאהיה אתו בקשר אם תתעורר כל בעיה שהיא, בינתיים חלף זמן מאז הביקור שלו והמכונה עובדת כמו שצריך וללא שום בעיות. אבי עשה עליי רושם של איש מקצוע שהאמינות וההגינות חשובים לו יותר מהכול והעניק לי שירות לבבי מקצועי ואדיב. ממליצה עליו בכל פה.
נטלי, רמת-גן

, נובמבר 2012

הזמנו את אבי לתיקון מכונת הכביסה בבית אחרי שטכנאי קודם טען שצריך להחליף מנוע למכונה. למזלנו אותו טכנאי לא היה נראה לנו אמין ומקצועי והחלטנו לחכות עם זה. אחרי כמה זמן שמענו מחברים המלצות על אבי תיקונים והחלטנו לנסות לפנות אליו.
אבי הגיע בזמן שנקבע, הוא איתר תקלה במהירות, הוא מצא שמדובר סך הכל במגעים בחוטים הפנימיים שהתרופפו ובמהירות ובקלות הוא גרם למכונה לשוב לפעול.
אבי בשירות האמין שלו חסך לנו המון כסף, הוא היה שירותי ונחמד מאוד, והחזיר לנו את האמון בבעלי מקצוע. מומלץ בחום.

רות, חולון.

, ספטמבר 2012

מי לא מכיר את התסכול באותו רגע ארור בו את קולטת ומבינה שמכונת הכביסה שלך פשוט לא סוחטת את הבגדים?! אני הכרתי זאת כשמכונת הכביסה שלי, מסוג "בקו" הפסיקה לסחוט וקינחה אותי בדלת שבורה בנוסף לכל. הבת שלי חיפשה באינטרנט טכנאים ולגמרי באקראי פנינו לאבי. אבי הגיע בזמן שקבענו וניגש למכונה לאתר את התקלה ולאמוד מה סכום הנזק.
הוא איתר שם בעיה במשאבה שבגלל זה הוא החליף אותה ואת הדלת הוא סידר, אבי הראה לי את המשאבה הישנה לעומת החדשה ואת החדשה הוא הראה לי כאשר הוא מוציא אותה מניילונים וקופסת קרטון כדי שאני אראה שהיא לא יד 2.
כמובן שהוא לא עזב לפני שהפעלנו את המכונה וראינו שהיא באמת בסדר, סוחטת וכו'.. המקום נשאר מסודר ונקי הוא אסף את הניילונים והקרטונים וזרק הכל. אבי לא הפתיע בסוף העבודה עם מחיר "משודרג" אלא נשאר נאמן לסכום שנאמר בתחילת ביקורו. קיבלנו חשבונית והבטחה שלו שאם יש בעיה נוספת שמתעוררת אפשר לפנות אליו. אבי אדם חביב, ישר ומקצועי. הוא איתר את התקלה בזריזות וכך גם פתר אותה. אני ממליצה עליו בחום אין לי ספק שאם אצטרך בעתיד, אפנה אליו שוב.

אורית מבני ברק.

, אוגוסט 2012

מכונת הכביסה שלי מחברת "בוש" עשתה רעשים נוראיים בזמן ההפעלה וקיבלתי על אבי המלצה מחברים כטכנאי אמין ומקצועי בתחום.
אבי הגיע אליי והקדים מעט, הוא הגיע עם ארגז כלים וניגש למכונה. הוא החל בבדיקה ואז איתר את מקור הרעשים בגרב שנתקעה בין הגומי לתוף. אבי שחרר את הגרב וביקש ממני להכניס בגדים למכונה ולהפעיל אותה, מאחר והוא רוצה לראות בעיניים שלו שהבעיה נפתרה והיא עובדת כמו שצריך. ראינו שהמכונה עובדת בצורה תקינה ושילמתי לו את הסכום כפי שנאמר לי. אבי נתן לי חשבונית ושירות מעולה, הוא השאיר אחריו נקי ומסודר והוא מאוד אדיב ואמין. ממליצה בחום.

אילנה מתל אביב

, פברואר 2012

שלום רב,
רציתי לתת חוות דעת על "אבי תיקונים" בעקבות שירות מצויין שקיבלתי ממנו.
האמת שהגעתי לאבי בעקבות בעיה בכיריים גז, דרך כרטיס ביקור על מגנט שהיה לי על המקרר.
המצת בכיריים לא עבד ולא הצלחתי להדליק אש.
אבי הגיע תוך חצי שעה מרגע השיחה איתו, בדק את התקלה והבין שהמצת תקול. הוא כבר הגיע מוכן עם הכלים הנחוצים לפיתרון הבעיה ולכן החליף את החלק התקול בחדש. בנוסף הוא דאג להסביר לי מה בדיוק לא בסדר ולהראות לי את החלק הישן ואת החלק החדש.
התרשמתי מאוד מהמניסיון והמקצועיות של אבי , מס' מבטים והוא מאבחן את הבעיה ומוצא את הפיתרון.
"על הדרך" סיפרתי לו שיש לי גם בעיה עם המדיח שהוא לא מסנכרן לי את המים והסבון.
לאחר שבדק את הנושא הסביר לי שהטיימר לא תקין ולכן המדיח לא מבצע את הסנכרון. במקרה הזה לאבי לא היה את החלק הנחוץ. הוא לקח את החלק התקול וביום שלמחרת הגיע עם חלק חדש והתקין לי אותו.
בשני המקרים אבי היה מאוד מנומס ואדיב. ניכר היה שיש לו ניסיון רב בתחום, הוא דאג שאני אבין מה הייתה הבעיה ומה הפיתרון שהוא מציע, הוא הסביר לי על מה בדיוק אני משלמת את כספי.
לא ערכתי סקר שוק לפני שהזמנתי את אבי, אך השירות והמקצועיות של אבי לא השאירו בי רגע אחד של תחושת "עבדו עליי" או שיש פה "חתול בשק". מעבר לזה קיבלתי תעודת אחריות וחשבונית ואני יכולה לומר עם יד הלב שבמידה ותהיה בעיה חוזרת אוכל לקרוא לאבי ולא ידרש ממני תשלום נוסף.
טוב לדעת שיש בעלי מקצוע כמותך אבי!

רעיה מתל אביב

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

תיקון מדיחי כלים

ביקור טכנאי מדיחי כלים
תיקון מדיח כלים
החלפת חלקים במדיחי כלים
התקנת מערכות בקרה למדיחי כלים

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים
החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

התמחויות

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

תיקון מדיחי כלים

ביקור טכנאי מדיחי כלים
תיקון מדיח כלים
החלפת חלקים במדיחי כלים
התקנת מערכות בקרה למדיחי כלים

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים
החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

תאור העסק

אבי שירות תיקונים בבעלותו של אבי דנוס נותן שירותי תיקונים והחלפת חלקים למגוון מוצרי חשמל: מכונות כביסה, מדיחי כלים, מייבשי כביסה, כיריים (כולל תיקוני דליפות) ותנורים. בעל תעודת הסמכה ועובד במקצוע 42 שנים. נותן שירות אמין, מהיר, מקצועי ואיכותי וזמין בכל עת, צרו קשר!

אבי שירות תיקונים

אבי שירות תיקונים

אבי דנוס


9.1

073-2721394
 

אבי שירות תיקונים

אבי דנוס

9.1

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721394 חייג