טכנו דוד

9.3
דוד עיני
תיקון מכונות כביסה, תיקון תנורים, תיקון מייבש כביסה
אזור הנגב
כתובת העסק: אג"ן 3/6, באר שבע

  96%

הגעה בזמן

  96%

מקצועיות

  88%

מחיר הוגן

8 חוות דעת מהימנות

, דצמבר 2018

חיפשתי באינטרנט טכנאי לתיקון מכונת כביסה שלא סוחטת, התקשרתי למספר טכנאים בתחום ובניהם דוד, קיבלתי מספר הצעות מחיר והחלטתי שאני סוגר עם דוד כי הצעתו הייתה הכי משתלמת עבורי. הוא הגיע במועד שקבענו ומיד ניגש לאיתור התקלה, הוא ביצע הפעלה של המכונה וראה שלא סוחטת כראוי, רוקן את המים לתוך דלי, פירק את החלק האחורי של המכונה והחליף את הרצועה הקרועה ואת צינור הניקוז שהיה סתום. דוד ביצע בדיקה יסודית והסביר כל דבר שהחליף, כל כך שירותי, אדיב ונעים. עשיתי את הבחירה הנכונה שהזמנתי את דוד לתיקון המכונה, מומלץ!
יוסי, דימונה.

, דצמבר 2018

קיבלתי את הטלפון של דוד מחברה לעבודה שהמליצה עליו בחום, התקשרתי אליו בנוגע למדיח כלים שהפסיק לעבוד ולמזלי הוא היה זמין להגיע עוד באותו היום, רצה מחיר הוגן וקבענו שעה. הוא הגיע בול בשעה שקבענו ומיד ניגש לבדוק את המדיח, תוך דקות ספורות איתר את התקלה, החליף גומייה קרועה בתחתית דלת המדיח ובנוסף החליף את הכבל שהיה תקול. ביצע עבודה מקצועית, הסביר כל דבר שהחליף ותיקן, אני מאוד מרוצה מהשירות המהיר שקיבלתי, תותח אמיתי!
סימה, באר שבע.

, אוגוסט 2018

אל דוד הטכנאי פניתי לצורך תיקון מכונת-כביסה שהחלה לעשות בעיות בעת ההפעלה, השירות שלו היה אדיב ומקצועי ואני מאוד מרוצה. יצרתי קשר עם דוד, הסברתי לו במה מדובר ולמזלי הוא היה זמין להגיע תוך זמן קצר וקבענו שעה. הוא הגיע בול בשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש וישר ניגש לבדוק את מכונת-הכביסה. אני אומנם לא ממש זוכרת באיזו תקלה מדובר אך זוכרת שזה היה קשור לכרטיס, דוד הסביר לי כיצד יש לפתור את התקלה ולאחר שסיים הראה לי שהכל עובד כמו שצריך. שירות מהיר, יעיל ואיכותי ואין לי ספק שאפנה אליו שוב במידה ואצטרך.
כרמית, באר-שבע.

, אוקטובר 2016

דוד היה בסדר, הגיע די מהר, ניגש ישר לראות במה מדובר וגם עלה על הבעיה מהר, הסתבר שהייתה בעיה עם הטיימר הפשרה, הוא אמר לי שצריך להחליף אותו ואמר לי שזה יעלה כך וכך, זה נשמע לי מחיר סביר לחלוטין והסכמתי שיבצע את העבודה. דוד הביא את החלק החדש, הוא החליף בין הטיימרים ותיקן במהירות את המקרר, כמובן שהמקפיא חזר לתפקוד.
הייתי מאוד מרוצה מהשירות שלו, ממהירות ההגעה והעבודה ומהמחיר ההוגן. אני ממליץ עליו.
אמנון.

, יולי 2016

אני ממליצה בחום על דוד - הוא באמת עבד מצוין, הגיע בזמן ולקח מחיר הוגן! התרשמתי לטובה! מדובר בתיקון מדיח כלים שלא הצלחנו להפעיל אותו, חיפשתי טכנאי דרך האינטרנט, הגעתי לאתר שלכם, קראתי חוות דעת על מספר טכנאים, ראיתי המלצות חיוביות מאוד על "טכנו דוד" והרמתי אליו טלפון.
שוחחנו, הסברתי לו במה מדובר, הוא נתן לי טווח מחירים אפשרי לטיפול בתקלה, המחירים נשמעו הוגנים וסגרנו שעה. דוד הגיע בדיוק בשעה שקבענו, הוא היה מצויד במה שצריך וניגש לבדוק את המדיח. דוד עלה על התקלה, הוא הסביר לי שמדובר בהחלפת חלק תקול, עלות החלפת החלק הייתה סבירה ביחס למחירים שהופיעו באינטרנט ונתתי לו לתקן את הבעיה.
דוד ביצע החלפה לחלק חדש ובאמת לאחר התיקון המדיח חזר לעבוד ללא הפרעות ותקלות. על התיקון דוד לקח מחיר הוגן ביותר, יצאתי מרוצה ולכן אני ממליצה עליו בחום!
איריס.

, יולי 2016

דוד הוא איש אמין, איש מדויק, עומד במילתו וגם מאד יסודי בעבודתו! מגיע לו כל הכבוד על התייחסות שכזאת... כן ירבו כמותו! מדובר היה בעבודת תיקון דלת מכונת כביסה שחלק נשבר בה, ולכן לא הצלחנו לסגור את הדלת ולהפעיל את המכונה.
חיפשתי טכנאי שירות מהאתר שלכם, קראתי המלצות טובות על דוד והרמתי טלפון, הסברתי לו שמדובר במכונת כביסה שהדלת שלה נשברה, הוא נתן לי טווח מחירים מראש, המחיר נשמע הוגן וקבענו שעה.
דוד הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו, הוא הביא איתו ציוד מקצועי לטיפול בבעיה, בחן את האפשרויות העומדות בפניו, מה שמצא חן בעיניי זה שדוד בקלות יכל להוציא ממני המון כסף ולומר לי שצריך להחליף את כל הדלת של המכונה. אבל הוא לא חסך לעצמו עבודה, הודיע לי שהוא ינסה למצוא ספציפית את הרכיב שנשבר ואם יצליח יתקשר ליידע אותי. במהלך השבוע שלאחר מכן, דוד צלצל ועדכן שמצא את החלק המדובר, הוא קבע איתי שעה, הגיע בול בזמן, החליף את הרכיב במנגנון של הדלת ולשמחתי הרבה הצליח לסדר את הדלת, כעת היא נסגרת כמו שצריך וניתן להפעיל שוב את מכונת הכביסה. בסיום העבודה הודיתי לדוד על התיקון, זה לא היה ברור מאליו האמינות ברמה הזאת - ממליצה מכל הלב.
רות.

, יולי 2016

דוד בעל מקצוע נחמד מאד! ביצע תיקון מקצועי, הבעיה נפתרה, על הביקור והתיקון לקח מחיר שפוי וסביר - ממליץ.
לפני מספר ימים התקלקלה לי מכונת הכביסה (נתקעה באמצע תוכנית פעולה ולא הצליחה לנקז את מי הכביסה החוצה). התקשרתי לכל מיני טכנאי שירות, וכולם מבלי להגיע, נתנו לי בטלפון דיאגנוזה של משאבת מים שכנראה "הלכה", פניתי לכמה טכנאים, בכוונה כדי להשוות מחירים, ביניהם היה גם דוד שנתן לי את הצעת המחיר הכי שפויה. החלטתי להזמין את דוד, קבענו ליום שלמחרת. דוד הגיע בשעה המדויקת שסוכמה עם החלק הדרוש - משאבת מים חדשה. הוא עשה תיקון מקצועי ויפה ועבד בצורה מסודרת ונקייה. על כל מיני שאלות ששאלתי אותו הוא ענה לי ישר ולעניין. הוא גם הראה לי את המשאבה המקולקלת, הסביר לי איך רואים שהיא לא תקינה, וגם מה ההבדל בינה לבין המשאבה החדשה.
לסיכום - השירות היה מהיר מקצועי וכמו שאמרתי המחיר היה מאוד הוגן!
רמי.

, ינואר 2016

יש לי רק דברים טובים להגיד על טכנאי מוצרי החשמל דוד עיני, נותן לו ציון לשבח על האמינות, השקיפות והיחס. עוד לא נתקלתי בבעל מקצוע כזה. הזמנתי את דוד בעקבות ההמלצות שקראתי עליו באתר של בעלי-מקצוע בכדי לסדר לי בעיה של מכונת כביסה שמים יצאו ממנה בשעת פעולה. יותר מהכול חשוב לי לציין את השירות הנהדר והשקיפות המלאה שבה הוא פעל מולי.
דוד הגיע אלי בשעות אחה"צ, בדק את המכונה, ממש פתח אותה וגילה שאחד המשקולות (המשקולות במכונת הכביסה מאוזנות בצורה מאוד מדויקת ע"מ למנוע מהמכונה ומהחלקים שבתוכה "לקפוץ" בזמן שסיבובי התוף מהירים) של מכונת הכביסה נפלה על צינור הניקוז בתוך המכונה, מה שגרם לצינור להיסתם ולכן המים יצאו מתחת למכונה. דוד החזיר את המשקולת למקום, ביצע איזון של המכונה, בדק בשעת פעולה שהמכונה לא זזה בזמן סיבוב התוף ובאמת ראיתי שהנזילה פסקה. כעבור מספר ימים שוב יצאו מים מתחת למכונה, הפעם בכמות קטנה יותר, התקשרתי לדוד, הוא לא ניסה להתחמק מביקור חוזר, והגיע בשעה שסיכמנו, דוד היה סופר רציני, פתח וממש פירק שוב את המכונה, לאחר מספר בדיקות הוא הסביר לי שאין עם המכונה שום תקלה, לדעתו מדובר בכלל בבעיה של מערכת הניקוז בבית. דוד הרכיב בחזרה את המכונה, ווידא שהפעילו שלה תקינה ויש לציין את היושר שלו מאחר ולא רצה לקחת ממני כסף על הביקור, אני ממש הכרחתי אותו לקחת כסף כי לדעתי הוא עבד קשה.
אחרי הביקור של דוד הזמנתי אלי איש אינסטלציה, הוא באמת אישש את מה שדוד אמר לי, יש בעיה בניקוז, המים לא יורדים מספיק מהר ולכן נוצר לחץ מים וחלקם משתחררים החוצה. לאחר שהאינסטלטור תיקן את הבעיה, המכונה באמת הפסיקה להוציא מים והכל הסתדר. דוד היה עשר, עשה עליי רושם של איש מקצוע שהאמינות וההגינות חשובים לו יותר מהכול והעניק לי שירות לבבי מקצועי ואדיב. ממליץ עליו בחום.
שרון.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור הנגב

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים
החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

התמחויות

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים
החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

תאור העסק

חברתנו הוקמה משנת 2006. אנו מתמחים במכונות כביסה מכל הדגמים, מיבשים, תנורים ועוד מוצרי החשמל. דוד עיני הנו בעל ידע וניסיון בפתרון כל תקלה. הגעה בזמן לבית הלקוח כפי שנקבע מראש, מענה מקצועי ואדיב. מחירים הוגנים ומתן אחריות על כל עבודה. אנו מספקים מענה למוסדות, עסקים ולקוחות פרטיים. אצלנו השירות הוא מעל לכל!!!

טכנו דוד

טכנו דוד

דוד עיני


9.3

073-2721469
 

טכנו דוד

דוד עיני

9.3

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721469 חייג