טכנו דוד

תחומי פעילות
 • תיקון מכונות כביסה
 • תיקון תנורים
 • תיקון מייבש כביסה
עלות ביקור
-
דרוג הגולשים
9.3

8 חוות דעת

9.3 8 חוות דעת
9.3

8 חוות דעת

073-2721469
פרטים כלליים

איש קשר

שנות ותק

איזור פעילות

כתובת

דוד

9

אזור הנגב

אג"ן 3/6 באר שבע

תאור העסק

חברתנו הוקמה משנת 2006. אנו מתמחים במכונות כביסה מכל הדגמים, מיבשים, תנורים ועוד מוצרי החשמל. דוד עיני הנו בעל ידע וניסיון בפתרון כל תקלה. הגעה בזמן לבית הלקוח כפי שנקבע מראש, מענה מקצועי ואדיב. מחירים הוגנים ומתן אחריות על כל עבודה. אנו מספקים מענה למוסדות, עסקים ולקוחות פרטיים. אצלנו השירות הוא מעל לכל!!!

שעות פעילות

א’-ה’08:00-20:00

ו’08:00-14:00

שבת18:00-21:00

סוגי התמחות

המלצות הגולשים

ציון 9.3
מתוך 8 חוות דעת
 • עמידה בזמנים
 • רמת שירות

כל ההמלצות על טכנו דוד נאספו ע"י צוות האתר מלקוחות שהזמינו את שירותיו.

דצמבר 2018

ציון 9.1

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 9

 • מחיר השירות

  ציון 8

חיפשתי באינטרנט טכנאי לתיקון מכונת כביסה שלא סוחטת, התקשרתי למספר טכנאים בתחום ובניהם דוד, קיבלתי מספר הצעות מחיר והחלטתי שאני סוגר עם דוד כי הצעתו הייתה הכי משתלמת עבורי. הוא הגיע במועד שקבענו ומיד ניגש לאיתור התקלה, הוא ביצע הפעלה של המכונה וראה שלא סוחטת כראוי, רוקן את המים לתוך דלי, פירק את החלק האחורי של המכונה והחליף את הרצועה הקרועה ואת צינור הניקוז שהיה סתום. דוד ביצע בדיקה יסודית והסביר כל דבר שהחליף, כל כך שירותי, אדיב ונעים. עשיתי את הבחירה הנכונה שהזמנתי את דוד לתיקון המכונה, מומלץ!
יוסי, דימונה.

שירות: תיקון מכונת כביסה

דצמבר 2018

ציון 9.1

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 9

 • מחיר השירות

  ציון 8

קיבלתי את הטלפון של דוד מחברה לעבודה שהמליצה עליו בחום, התקשרתי אליו בנוגע למדיח כלים שהפסיק לעבוד ולמזלי הוא היה זמין להגיע עוד באותו היום, רצה מחיר הוגן וקבענו שעה. הוא הגיע בול בשעה שקבענו ומיד ניגש לבדוק את המדיח, תוך דקות ספורות איתר את התקלה, החליף גומייה קרועה בתחתית דלת המדיח ובנוסף החליף את הכבל שהיה תקול. ביצע עבודה מקצועית, הסביר כל דבר שהחליף ותיקן, אני מאוד מרוצה מהשירות המהיר שקיבלתי, תותח אמיתי!
סימה, באר שבע.

שירות: תיקון מדיח כלים

אוגוסט 2018

ציון 9.7

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 9

אל דוד הטכנאי פניתי לצורך תיקון מכונת-כביסה שהחלה לעשות בעיות בעת ההפעלה, השירות שלו היה אדיב ומקצועי ואני מאוד מרוצה. יצרתי קשר עם דוד, הסברתי לו במה מדובר ולמזלי הוא היה זמין להגיע תוך זמן קצר וקבענו שעה. הוא הגיע בול בשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש וישר ניגש לבדוק את מכונת-הכביסה. אני אומנם לא ממש זוכרת באיזו תקלה מדובר אך זוכרת שזה היה קשור לכרטיס, דוד הסביר לי כיצד יש לפתור את התקלה ולאחר שסיים הראה לי שהכל עובד כמו שצריך. שירות מהיר, יעיל ואיכותי ואין לי ספק שאפנה אליו שוב במידה ואצטרך.
כרמית, באר-שבע.

שירות: תיקון מכונת-כביסה

אוקטובר 2016

ציון 9

 • רמת השירות

  ציון 9

 • עמידה בזמנים

  ציון 9

 • מחיר השירות

  ציון 9

דוד היה בסדר, הגיע די מהר, ניגש ישר לראות במה מדובר וגם עלה על הבעיה מהר, הסתבר שהייתה בעיה עם הטיימר הפשרה, הוא אמר לי שצריך להחליף אותו ואמר לי שזה יעלה כך וכך, זה נשמע לי מחיר סביר לחלוטין והסכמתי שיבצע את העבודה. דוד הביא את החלק החדש, הוא החליף בין הטיימרים ותיקן במהירות את המקרר, כמובן שהמקפיא חזר לתפקוד.
הייתי מאוד מרוצה מהשירות שלו, ממהירות ההגעה והעבודה ומהמחיר ההוגן. אני ממליץ עליו.
אמנון.

שירות: תיקון מקרר - החלפת טיימר

יולי 2016

ציון 9.7

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 9

אני ממליצה בחום על דוד - הוא באמת עבד מצוין, הגיע בזמן ולקח מחיר הוגן! התרשמתי לטובה! מדובר בתיקון מדיח כלים שלא הצלחנו להפעיל אותו, חיפשתי טכנאי דרך האינטרנט, הגעתי לאתר שלכם, קראתי חוות דעת על מספר טכנאים, ראיתי המלצות חיוביות מאוד על "טכנו דוד" והרמתי אליו טלפון.
שוחחנו, הסברתי לו במה מדובר, הוא נתן לי טווח מחירים אפשרי לטיפול בתקלה, המחירים נשמעו הוגנים וסגרנו שעה. דוד הגיע בדיוק בשעה שקבענו, הוא היה מצויד במה שצריך וניגש לבדוק את המדיח. דוד עלה על התקלה, הוא הסביר לי שמדובר בהחלפת חלק תקול, עלות החלפת החלק הייתה סבירה ביחס למחירים שהופיעו באינטרנט ונתתי לו לתקן את הבעיה.
דוד ביצע החלפה לחלק חדש ובאמת לאחר התיקון המדיח חזר לעבוד ללא הפרעות ותקלות. על התיקון דוד לקח מחיר הוגן ביותר, יצאתי מרוצה ולכן אני ממליצה עליו בחום!
איריס.

שירות: תיקון מדיח כלים

יולי 2016

ציון 10

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 10

דוד הוא איש אמין, איש מדויק, עומד במילתו וגם מאד יסודי בעבודתו! מגיע לו כל הכבוד על התייחסות שכזאת... כן ירבו כמותו! מדובר היה בעבודת תיקון דלת מכונת כביסה שחלק נשבר בה, ולכן לא הצלחנו לסגור את הדלת ולהפעיל את המכונה.
חיפשתי טכנאי שירות מהאתר שלכם, קראתי המלצות טובות על דוד והרמתי טלפון, הסברתי לו שמדובר במכונת כביסה שהדלת שלה נשברה, הוא נתן לי טווח מחירים מראש, המחיר נשמע הוגן וקבענו שעה.
דוד הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו, הוא הביא איתו ציוד מקצועי לטיפול בבעיה, בחן את האפשרויות העומדות בפניו, מה שמצא חן בעיניי זה שדוד בקלות יכל להוציא ממני המון כסף ולומר לי שצריך להחליף את כל הדלת של המכונה. אבל הוא לא חסך לעצמו עבודה, הודיע לי שהוא ינסה למצוא ספציפית את הרכיב שנשבר ואם יצליח יתקשר ליידע אותי. במהלך השבוע שלאחר מכן, דוד צלצל ועדכן שמצא את החלק המדובר, הוא קבע איתי שעה, הגיע בול בזמן, החליף את הרכיב במנגנון של הדלת ולשמחתי הרבה הצליח לסדר את הדלת, כעת היא נסגרת כמו שצריך וניתן להפעיל שוב את מכונת הכביסה. בסיום העבודה הודיתי לדוד על התיקון, זה לא היה ברור מאליו האמינות ברמה הזאת - ממליצה מכל הלב.
רות.

שירות: תיקון דלת מכונת כביסה

יולי 2016

ציון 8.7

 • רמת השירות

  ציון 7.5

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 9

דוד בעל מקצוע נחמד מאד! ביצע תיקון מקצועי, הבעיה נפתרה, על הביקור והתיקון לקח מחיר שפוי וסביר - ממליץ.
לפני מספר ימים התקלקלה לי מכונת הכביסה (נתקעה באמצע תוכנית פעולה ולא הצליחה לנקז את מי הכביסה החוצה). התקשרתי לכל מיני טכנאי שירות, וכולם מבלי להגיע, נתנו לי בטלפון דיאגנוזה של משאבת מים שכנראה "הלכה", פניתי לכמה טכנאים, בכוונה כדי להשוות מחירים, ביניהם היה גם דוד שנתן לי את הצעת המחיר הכי שפויה. החלטתי להזמין את דוד, קבענו ליום שלמחרת. דוד הגיע בשעה המדויקת שסוכמה עם החלק הדרוש - משאבת מים חדשה. הוא עשה תיקון מקצועי ויפה ועבד בצורה מסודרת ונקייה. על כל מיני שאלות ששאלתי אותו הוא ענה לי ישר ולעניין. הוא גם הראה לי את המשאבה המקולקלת, הסביר לי איך רואים שהיא לא תקינה, וגם מה ההבדל בינה לבין המשאבה החדשה.
לסיכום - השירות היה מהיר מקצועי וכמו שאמרתי המחיר היה מאוד הוגן!
רמי.

שירות: תיקון מכונת כביסה החלפת משאבה

ינואר 2016

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

יש לי רק דברים טובים להגיד על טכנאי מוצרי החשמל דוד עיני, נותן לו ציון לשבח על האמינות, השקיפות והיחס. עוד לא נתקלתי בבעל מקצוע כזה. הזמנתי את דוד בעקבות ההמלצות שקראתי עליו באתר של בעלי-מקצוע בכדי לסדר לי בעיה של מכונת כביסה שמים יצאו ממנה בשעת פעולה. יותר מהכול חשוב לי לציין את השירות הנהדר והשקיפות המלאה שבה הוא פעל מולי.
דוד הגיע אלי בשעות אחה"צ, בדק את המכונה, ממש פתח אותה וגילה שאחד המשקולות (המשקולות במכונת הכביסה מאוזנות בצורה מאוד מדויקת ע"מ למנוע מהמכונה ומהחלקים שבתוכה "לקפוץ" בזמן שסיבובי התוף מהירים) של מכונת הכביסה נפלה על צינור הניקוז בתוך המכונה, מה שגרם לצינור להיסתם ולכן המים יצאו מתחת למכונה. דוד החזיר את המשקולת למקום, ביצע איזון של המכונה, בדק בשעת פעולה שהמכונה לא זזה בזמן סיבוב התוף ובאמת ראיתי שהנזילה פסקה. כעבור מספר ימים שוב יצאו מים מתחת למכונה, הפעם בכמות קטנה יותר, התקשרתי לדוד, הוא לא ניסה להתחמק מביקור חוזר, והגיע בשעה שסיכמנו, דוד היה סופר רציני, פתח וממש פירק שוב את המכונה, לאחר מספר בדיקות הוא הסביר לי שאין עם המכונה שום תקלה, לדעתו מדובר בכלל בבעיה של מערכת הניקוז בבית. דוד הרכיב בחזרה את המכונה, ווידא שהפעילו שלה תקינה ויש לציין את היושר שלו מאחר ולא רצה לקחת ממני כסף על הביקור, אני ממש הכרחתי אותו לקחת כסף כי לדעתי הוא עבד קשה.
אחרי הביקור של דוד הזמנתי אלי איש אינסטלציה, הוא באמת אישש את מה שדוד אמר לי, יש בעיה בניקוז, המים לא יורדים מספיק מהר ולכן נוצר לחץ מים וחלקם משתחררים החוצה. לאחר שהאינסטלטור תיקן את הבעיה, המכונה באמת הפסיקה להוציא מים והכל הסתדר. דוד היה עשר, עשה עליי רושם של איש מקצוע שהאמינות וההגינות חשובים לו יותר מהכול והעניק לי שירות לבבי מקצועי ואדיב. ממליץ עליו בחום.
שרון.

שירות: תיקון מכונת כביסה