שרות טל

9.6
אלי עטיה
תיקון מכונות כביסה, תיקון מדיחי כלים, תיקון תנורים, תיקון מייבש כביסה
אזור הגליל והעמקים
כתובת העסק: מנחם אוסישקין 28 ת.ד 2811, עפולה

  98%

הגעה בזמן

  99%

מקצועיות

  89%

מחיר הוגן

47 חוות דעת מהימנות

, מרץ 2022

אלי הוכיח לי שהוא בעל מקצוע מספר אחת בתחום! קראתי עליו המון חוות דעת מרשימות באינטרנט ובזכות כך, רכשתי ממנו מכונת כביסה והזמנתי אותו להתקין אותה כי מניסיון קודם העדפתי לקחת מישהו פרטי. אלי שידר לי אמינות, יושרה והגינות ומהרגע הראשון ידעתי שאני נמצאת בידיים טובות ובנוסף, הוא גם נתן לי את כל המידע שהייתי זקוקה לו. זו הייתה חוויה בלתי נשכחת לקבל ממנו שירות ואני ממליצה עליו באהבה רבה ובמלוא מובן המילה!
לירן, גן נר

, מרץ 2022

אני משתמש בשירותיו של אלי כבר שנים על גבי שנים ולא עושה צעד אחד בבית בלעדיו! בתקופה הנוכחית הוא החליף עבורי את הרצועה במכונת הכביסה. אלי תותח הן בפן האישי והן במקצועי וגם זמין בכל עת ומעבר לכך, המחירים שלו זולים יותר ביחס לשוק והוא איש מנומס, לבבי רגוע ושליו שכיף לדבר איתו ולקבל ממנו שירות. מבחינתי הוא המילה הנרדפת למלאך ואני לא אחליף אותו בעד שום בעל מקצוע אחר, מגיע לו כל ההערכה וההוקרה שיש!
משה, בית השיטה

, דצמבר 2021

השתמשתי בשירותיו של אלי באתר והכבוד היה כולו שלי! הוא היחיד שהסכים להגיע אלי מיידית לתיקון מכונת הכביסה שעשתה קצר ונותרתי עם רושם ממש חיובי עליו. אלי בדק את מכונת הכביסה שלי ביסודיות, יעילות, זריזות ומסירות והחליף את גוף החימום שנשרף והכל חזר לעבוד תוך זמן ממש קצר ומעבר לכך, גיליתי שכל החברים שלי מכירים אותו וממליצים עליו ושמחתי על כך שבחרתי נכון ואני נותנת לו ציון גבוה ביותר!
תיקי, תל יוסף

, דצמבר 2021

הזמנתי את אלי לתיקון מייבש כביסה בעקבות ההמלצות הרבות והטובות שכתבו עליו באתר שלכם ונוכחתי לדעת שכל מה שנאמר עליו לגמרי נכון! מדובר על איש מקצוע לא פחות ממצוין. אלי ניגש ישר לעניינים ובדק את המייבש במסירות, דקדוק וקפדנות ולאחר מכן, החליף רצועה שנקרעה וואת גוף החימום והכל חזר לעבוד פרפקט! בנוסף, הוא גבה ממני מחיר סביר לחלוטין ביחס למאמצים שהשקיע ואני בהחלט ממליץ עליו.
אייל, עפולה

, ספטמבר 2021

הזמנתי את אלי דרך האתר להחלפת דלת במכונת הכביסה שלי והוא עשה את העבודה בקלות והותיר עלי רושם מאוד חיובי. אלי הגיע אלי במהירות וביצע עבודה טיפ טופ! הוא עבד במסירות, מקצועיות, יסודיות ומכל הלב וגם היה ישר, רגוע ושליו ונתן לי יחס יוצא מן הכלל. הרגשתי בנוח להיות לידו, הוא נתן לי תחושה שאפשר לסמוך עליו וגבה ממני מחיר סביר בהחלט. אני ממליצה עליו בביטחון מלא, זכיתי להכיר אותו!
רבקה, עפולה

, ספטמבר 2021

שוחחתי עם אלי דרך האתר לצורך תיקון מכונת הכביסה שעשתה קצר בכל פעם שהדלקתי אותה והוא הגיע אלי תוך זמן קצר כדי לפתור את הבעיה. מהרגע הראשון הבנתי שאפשר לסמוך על אלי! הוא היה מפוקס ובדק את מכונת הכביסה במסירות, יעילות ומקצועיות ואחרי זה החליף את גוף החימום והכל חזר לעבוד כראוי! הוא גבה ממני מחיר נורמלי לחלוטין וקיבלתי ממנו שירות עשר מתוך עשר ואני ממליץ עליו בעיניים עצומות!
שמואל, עפולה

, יוני 2021

אלי אחד מבעלי המקצוע הכי איכותיים שפגשתי! יצרתי איתו קשר דרך האתר כי ראיתי שיש עליו דירוג גבוה ולפי התמונה שלו הייתה לי תחושת בטן שהוא אמין אז קראתי לו לתיקון מכונת הכביסה שלי שנתקעה כל פעם בעת שימוש. אלי פירק את כל החלקים במכונה ובדק כל אחד ואחד מהם בדקדוק ומסירות ואחרי זמן קצר הוא הגיע למסקנה שאי אפשר לתקן אותם והמליץ לי לקנות מכשיר חדש, אין ספק שהוא עשה מאמצים לעזור לי והיה הגון בצורה יוצאת דופן!
אייל, רם און

, יוני 2021

אלי ביצע עבורי תיקון של מוצר חשמלי בעבר והייתי מאוד מרוצה לכן, הזמנתי אותו שוב בתקופה הנוכחית להחלפת משאבת המים במכונת הכביסה שלי. אלי היה זמין עבורי מיידית! קראתי לו בהתראה קצרה והוא הגיע ונתן לי מענה מהיר וענייני לכל שאלותיי וגם הסביר לי בצורה מפורטת מה הוא עשה והיה מאוד ממוקד בעבודה בנוסף, הוא התנהל בצורה רגועה, נעימה ושקטה ואין ספק שכשאזדקק אפנה אליו שוב בלי לחשוב פעמיים, ממליץ ביותר!
שלמה, גדעון

, מרץ 2021

אני ממליצה על אלי בלב שלם! הוא מבצע עבורי כבר במשך שנים מגוון תיקוני מכשירי חשמל והגעתי אליו בזמנו דרך המלצה של חמותי. יש לי רק מילים טובות לומר על אלי! מדובר על בעל מקצוע אמין, איכותי, מסור ורציני שתמיד נמצא שם בשבילי אם יש לי תקלה ונותן לי מענה מהיר לכל בעיה ומעבר לכך, הוא איש רגוע, אדיב וסובלני וניכר שיש לו המון ניסיון בתחום ואני אמשיך להשתמש בשירותיו עוד זמן רב!
שירה, ניר דוד

, מרץ 2021

אני מכירה את אלי כבר המון שנים, רכשתי ממנו בזמנו מכונת כביסה שכמובן כללה גם אחריות וכל בעיה שהייתה לי מיד קראתי לו וגם היום אם יש לי בעיה הוא מיד מגיע. אלי בעל מקצוע איכותי, אמין וזמין! הוא קשוב לצרכים שלי ותמיד מוצא פתרון מהיר ויעיל לכל תקלה ומעבר לכך, הוא אדיב, איכפתי ולבבי ואפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות! אני מרוצה ממנו לחלוטין וממליצה עליו בלי לחשוב פעמיים!
מירה, בלפוריה

, אוקטובר 2020

גוף החימום נשרף לי במכונת הכביסה וחיפשתי בעל מקצוע מומחה, לאחר שיטוט קצר באתר שלכם החלטתי להזמין את אלי ואני שמח שלא טעיתי! הוא הגיע אלי במהירות וניגש ישר להחליף גוף חימום חדש במכונה. ביצעתי סקר שוק ואלי דרש מחיר דומה לשאר בעלי המקצוע אבל היו עליו המון המלצות נהדרות באתר והוא עשה עבודה נפלאה, אני ממליץ עליו ללא צל של ספק!
בועז, כפר יהושע

, אוקטובר 2020

הזמנתי את אלי דרך האתר שלכם לתיקון מכונת הכביסה שלי שהפסיקה לעבוד והוא נתן לי שירות אמין, איכותי ומהיר! תחילה, הוא בדק המכונה בצורה יסודית ורק לאחר מכן הוא הגיע למסקנה שעדיף שארכוש מכונה חדשה כי התיקון עולה יותר יקר, זה הוכיח לי שהוא בעל מקצוע ישר מאוד. אלי נתן לי תחושה שניתן לסמוך עליו ושיש לי למי לפנות בכל עת, אני ממליצה עליו בחום רב!
דליה, עפולה

, יוני 2020

אלי ביצע עבורי כמה עבודות בעבר ובפעם הנוכחית הוא התקין לי מכונת כביסה חדשה ופינה את הישנה, הוא מקצועי ואיש נחמד ועשה את העבודה בשקיפות מלאה איתי! בכל הפעמים שהזמנתי את אלי הוא תמיד הסביר לי מה הולך לבצע או לתקן והמחיר שהוא דרש בסופו של יום היה משתלם מאוד, מעבר לכך אם הייתה בעיה יצרתי אתו קשר והוא היה זמין בשבילי והגיע במהרה!
יפתח, בית השיטה

, יוני 2020

חשוב לציין שאלי אדם מקסים, צנוע ודובר אמת! הוא גר בעיר שלי ואני מכיר אותו, הוא תיקן עבורי מדיח כלים כי הכרטיס חשמל לא עבד וגם המשאבה. אלי ניגש ישר ולעניין, הוא הביא חלקים חדשים והחליף אותם וגם תיקן את מה שהיה צריך תיקון וביצע זאת בצורה מהירה, יתרה מזאת הוא גם דאג לשמור איתי על קשר לאחר כמה ימים ולוודא שהמדיח עובד כמו שצריך, כמובן שלא ביצעתי השוואת מחירים כי סמכתי עליו בעיניים עצומות!
יעקב, עפולה

, פברואר 2020

הגעתי לאלי בעקבות חיפוש בגוגל לבעל מקצוע באזור שלי, שנותן שירות תיקון למייבש כביסה, כי הבגדים ששמתי במכונה לא התייבשו. אלי הגיע אלי במהירות, הוא החליף כמה חלקים ותיקן את התקלה, זו פעם ראשונה שאני מזמינה טכנאי הביתה והוא היה מאוד נחמד, הוא הסביר כל צעד בתהליך התיקון ותוך שעה כבר לא היה אצלי, מלבד זאת לא ביצעתי השוואת מחירים אבל לפי התרשמותי אלי גבה ממני מחיר סביר ביותר.
נוגה, בית אלפא

, פברואר 2020

הייתה לי בעיה במכונת הכביסה וחיפשתי בעל מקצוע באינטרנט, הגעתי לאתר שלכם ואלי הראשון שאתו שוחחתי ולאחר מכן הוא הגיע אלי על מנת לתקן עבורי את המכונה, הוא בדק את הפילטר, הוריד את המים ועשה פעולות רבות כדי לתקן אותה. אלי איש מקצוען, חביב ובעל אחריות, הוא שאל שאלות ענייניות בנוגע למכונה כדי להבין איך נוצרה התקלה, עמד בזמנים ופתר את הבעיה תוך חצי שעה. לא ביצעתי סקר שוק ואלי גבה ממני מחיר מאוד הוגן רק עבור הביקור, יתרה מזאת השירות שהוא נתן לי היה יוצא מן הכלל!
משה, עפולה

, אוגוסט 2019

את אלי אני מכירה המון זמן וכל פעם מחדש אני מרוצה מהשירות והמקצועיות שלו. הוא ביצע עבורי תיקון למכונת הכביסה שהייתה נעצרת באמצע עבודה, הוא הגיע בשעה שקבענו ומיד ניגש לסדר את הבעיה. תוך זמן קצר עלה על הבעיה וראה כי הקבל שרוף, הוא החליף את הקבל ותוך זמן קצר המכונה חזרה לעבוד בצורה תקינה. מאז ועד היום אני לא שוכחת את השירות המצוין שלו, היושר והאמינות ותמיד מזמינה אותו לתקן דברים נוספים בביתי. השירות שלו מצוין וניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות.
ענת, בית השיטה.

, אוגוסט 2019

לאלי הגעתי דרך האתר שלכם, התקשרתי אליו לצורך תיקון מכונת כביסה שהייתה מוציאה מים. עוד באותו היום אלי היה זמין להגיע לדירתי, הוא הגיע ומיד ניגש למכונת הכביסה, תוך דקות ספורות עלה על הבעיה. הוא החליף את הגומייה שהייתה קרועה בדלת וגרמה למים לצאת החוצה, אלי ביצע פעולה במכונה בכדי לראות שהתקלה סודרה ואכן הבעיה נפתרה. השירות של אלי ראוי לציון הכי גבוה שיש, המחיר שגבה היה הוגן במיוחד שהגיע בהתראה כה קצרה, אני ממליץ בחום ומכל הלב.
אריק, רמת ישי.

, אפריל 2019

על אלי יש לי רק דברים טובים לומר,בעל מקצוע אלוף שיודע את העבודה על בוריה ולא ממציא תקלות בכדי לנפח את המחיר. הוא הגיע לדירתי לצורך תיקון תנור אפיה, ביצע בדיקה מקיפה לתנור והחליף קבל שהיה שרוף, תוך זמן קצר הבעיה נפתרה, המחיר שגבה היה הוגן במיוחד שהגיע בהתראה כה קצרה, השאיר אחריו מקום נקי ומסודר, אני מרוצה וממליצה בחום!
הגר, רמת ישי.

, אפריל 2019

כל הברכות והמחמאות מגיעות לאלי, אני מרוצה כל פעם מחדש וממליצה בחום. לראשונה אלי הגיע לביתי לתיקון מכונת כביסה, ניגש ישר לעבודה, עלה על התקלה תוך מספר דקות, החליף מה שהיה מקולקל ותוך זמן קצר המכונה שבה לעבוד כראוי, המחיר שגבה היה הוגן והשירות שנתן היה מצוין. מאז ועד היום כל תקלה שיש לי במוצרי החשמל בביתי אני מתקשרת רק אליו, כל פעם מחדש אני מרוצה, מומלץ ביותר!
לילך, עפולה.

, דצמבר 2018

את אלי הטכנאי הזמנתי לצורך תיקון מכונת-כביסה ומדיח-כלים שהפסיקו לעבוד כמו שצריך, השירות שלו היה יוצא מן-הכלל ואני שמחה להמליץ עליו לכל מי שמחפש שירות הוגן ואמין! אלי הגיע במועד שקבענו וישר ניגש לבדוק את 2 מוצרי החשמל שלשמם הגיע, הוא היה אדיב ונעים בהתנהלות מולי והרגשתי שיש לי על מי לסמוך. את מדיח-הכלים הוא תיקן ללא בעיה ותוך זמן קצר אך את מכונת-הכביסה הוא ביקש לקחת למעבדה שלו לבדיקה מקיפה יותר, הוא הבטיח לעדכן אותי בכל תקלה שימצא ואכן כך היה. לאחר מס' ימים אלי עדכן אותי בפרטי התקלה, נתן לי הצעת-מחיר הוגנת וכמובן שאישרתי לו לבצע את התיקון. לאחר-מכן הוא תיאם מולי מועד נוסף, הגיע עם מכונת הכביסה והראה לי שהכל עובד כמו שצריך. חשוב לציין שגם המחיר שגבה בסיום היה ממש סביר וזה ממש לא מובן מאליו. שמרתי את מס' הטלפון שלו ובוודאי שאפנה אליו שוב בעתיד.
שרה.

, דצמבר 2018

עם אלי הטכנאי מחברת "שרות טל" אני עובד כבר שנים ואני מאוד מרוצה מהשירות שלו. אלי בחור אחראי, ישר והוגן וכשהוא פה אני יודע שאני יכול להיות רגוע ושקט. לאורך השנים הוא ביצע עבורי תיקון מוצרי חשמל שונים אך בפעם האחרונה הזמנתי אותו לצורך תיקון מכונת-כביסה. אלי הגיע כפי שקבענו, בול בזמן, ניגש למכונת-הכביסה ובדק אותה בצורה יסודית עד שעלה על מקור התקלה. הוא ביצע את התיקון במיומנות האופיינית לו, הסביר לי בכל שלב מה הוא עושה ובסיום גבה מחיר הוגן. אלי אף פעם לא מאכזב וזו הסיבה שאני חוזר אליו שוב ושוב. מומלץ!
אלי.

, יוני 2018

אלי איש חביב ומקסים, הוא נתן לי שירות טוב, אמין ומקצועי במחיר הוגן ואני מאוד מרוצה. הייתה לי בעיה עם מכונת-הכביסה שהפסיקה לעבוד כמו שצריך, לא הבנתי במה מדובר וחיפשתי בעל-מקצוע בתחום שיגיע לתקן. קראתי אצלכם באתר המלצות חיוביות על אלי "שרות טל", התרשמתי לטובה, פניתי אליו טלפונית ותאמנו יום ושעה. אלי הגיע בדיוק בזמן שקבענו, ניגש לבדוק את מכונת הכביסה ואיתר את התקלה תוך זמן קצר. הוא הסביר לי מה התקלה שמצא ולאחר שביצע את התיקון אלי הראה לי שהכל הסתדר ועובד כשורה.
עבור השירות הוא גבה מחיר הוגן ואני ממליצה עליו!
יוליה, עפולה.

, יוני 2018

את אלי מחברת "שרות טל" אני זוכר לטובה על השירות הטוב שביצע עבורי לפני מס' חודשים, אומנם עבר לא מעט זמן אך השירות שלו היה נהדר ואני שמח להמליץ עליו. אלי עמד בזמנים, הגיע עם כל הציוד הנדרש וביצע מדיקה מקיפה למכונת-הכביסה. תוך זמן קצר הוא עלה על מקור התקלה, ביצע את התיקון והראה לי שהכל עובד כשורה. שירות איכותי, מהיר ואדיב ואני שמח להמליץ עליו.
תדהר.

, ינואר 2018

על אלי מחברת "שרות טל" יש לי רק דברים טובים להגיד, בעל מקצוע מצויין שיודע את העבודה על בוריה. הזמנתי אותו דרך האתר שלכם "טוב תודה" לצורך תיקון תנור-אפיה, הוא עמד בזמנים שקבענו, ביצע בדיקה יסודית לתנור ובאופן כללי עשה רושם שניתן לסמוך עליו. הוא תיקן את התנור, ווידא שהכל עובד כמו שצריך ורק בסיום גבה את התשלום שהיה הוגן בהחלט. מומלץ ללא ספק.
נועם, רמת ישי.

, ינואר 2018

אל אלי הטכנאי הגעתי דרך האתר שלכם "טוב תודה", קראתי עליו המלצות חמות, פניתי אליו טלפונית והתרשמתי ממנו לטובה. הוא היה נשמע מקצועי, קשוב ואדיב וקבענו מועד להגעתו. אלי הגיע בשעה שקבענו, בדק את מכונת-הכביסה ותוך זמן קצר עלה על מקור התקלה. לאחר שסיים את התיקון ביצע בדיקה נוספת כדי לוודא שהכל עובד כמו שצריך. שירות מקצועי ואמין ואני ממליץ בחום.
עמית, נהריה.

, ינואר 2017

חיפשתי באינטרנט טכנאי מומלץ שיגיע לתקן את מדיח הכלים שלי שחדל מלעבוד. הגעתי לאלי מחברת "שרות טל" דרך אחד האתרים, שוחחתי איתו בטלפון, הוא עשה עליי רושם טוב ונתן הצעת מחיר הגיונית והחלטתי להזמין אותו לביצוע התיקון.
אלי עמד בזמנים, ניגש למדיח ופירק אותו, ביצע שטיפה פנימית לכל החלקים ולאחר מכן הרכיב הכל חזרה. כמובן שלא הלך עד שביצע בדיקה שהמדיח חזר לפעולה. מומלץ.
עדי.

, ינואר 2017

הזמנתי את אלי מחברת "שרות טל" לצורך תיקון מכונת כביסה שחדלה מלעבוד. כבר בשיחת הטלפון התרשמתי מאלי וקבענו מועד להגעתו.
אלי הגיע בזמן וניגש לבצע בדיקת למכונת הכביסה ללא דיחוי. הוא עלה על הבעיה במהרה, ביצע את התיקון ותוך זמן קצר הכל היה מאחורינו. בעל מקצוע מקסים ואיכותי ולא פחות חשוב - גם גובה מחירים טובים. מומלץ.
תדהר, טבעון.

, ינואר 2017

למרות שבסופו של דבר לא הזמנתי את אלי לבצע את התיקון והכל הסתכם בייעוץ טלפוני - אני עדיין מרגיש שמגיעה לו מילה טובה. התקשרתי אל אלי מחברת "שרות טל" לצורך תיקון מכונת הכביסה שלי שחדלה מלעבוד. לפני שקבע איתי שעה, אלי קודם כל שאל כמה שאלות ולאחר שיחה קצרה פסק שהתיקון יקר ואין טעם בביקור מאחר ובהפרש קטן אוכל למעשה לקנות מכונת כביסה חדשה. בנוסף, הוא אף הגדיל לעשות וייעץ לי ארוכות על סוגי מכונות כדאיות וטווחי מחירים - וכל זאת, ללא עלות ומזמנו האישי! שירות מדהים ועם המון סבלנות. ללא ספק אפנה אליו שוב אם אצטרך בעתיד.
עודד, תל אביב.

, ספטמבר 2016

אלי באמת עבד מצוין, הגיע בזמן ולקח מחיר הוגן! התרשמתי לטובה! מדובר בתיקון מדיח כלים שלא הצלחנו להפעיל אותו, שוחחנו, הסברתי לו במה מדובר, הוא נתן לי טווח מחירים אפשרי לטיפול בתקלה, המחירים נשמעו הוגנים וסגרנו שעה. אלי הגיע בדיוק בשעה שקבענו, הוא היה מצויד במה שצריך וניגש לבדוק את המדיח, עלה על התקלה, הוא הסביר לי שמדובר בהחלפת חלק תקול, עלות החלפת החלק הייתה סבירה ביחס למחירים שהופיעו באינטרנט ונתתי לו לתקן את הבעיה.
אלי ביצע החלפה לחלק חדש ובאמת לאחר התיקון המדיח חזר לעבוד ללא הפרעות ותקלות. על התיקון לקח מחיר הוגן.
סמדר.

, ספטמבר 2016

אלי הוא איש אמין, מקצועי והוגן במחיר, בהחלט ממליץ. מדובר בעבודת החלפת ידית לדלת מכונת הכביסה, העבודה שהוא עשה אמנם לא הייתה עבודה מורכבת במיוחד, אבל עדיין העבודה הייתה זריזה ומקצועית.
חיפשתי טכנאי שירות מהאתר שלכם, קראתי המלצות טובות על "שרות טל" והרמתי טלפון, הסברתי לו שמדובר בתיקון ידית של דלת מכונת כביסה, הוא נתן לי הצעת מחיר כללית, המחיר נשמע הוגן וקבענו שעה. אלי הגיע אליי בדיוק בשעה שקבענו, הביא את הידית המתאימה למכונת הכביסה. הצעת המחיר שאלי נתן לנו בהתחלה - לא השתנתה במעמד התשלום - בעל מקצוע אמין!
עודד.

, ספטמבר 2016

אלי "שירות טל" טכנאי אמין ישר והגון, נתן לנו שרות מעולה ומומלץ מאוד. מדובר בתיקון מכונת כביסה, אלי הגיע אלינו תוך זמן קצר וניגש מיד לעבודה, הוא פתח את המכונה ואיתר את התקלה תוך דקות ספורות, הוא אמר לנו מה עלות התיקון, המחיר היה הוגן והוא ביצע את התיקון לשביעות רצוננו.
זהבית.

, יולי 2016

הייתי מאוד מרוצה מטכנאי מוצרי החשמל אלי "שרות טל", הוא נתן לי מענה מהיר ומקצועי לבעיה ולקח עבור השירות מחיר הוגן - מומלץ בחום!
לפני מספר שבועות פניתי לאלי דרך האתר שלכם, לשם תיקון של ידית מכונת כביסה שנשברה. צלצלתי אליו דרך האתר, הסברתי לו את הבעיה, הוא שאל מה דגם המכונה ועפ"י הפרטים שמסרתי לו הגיע אלי מוכן עם הידית המתאימה.
אלי הופיע בביתי בדיוק בשעה שנקבעה! יש לציין שדייקנות אצל טכנאי, זה דבר לא שכיח, שלא הרבה יצא לי להיתקל בו עד היום. הוא ביצע את ההחלפה של ידית מכונת הכביסה בחדשה, עמד במחיר שסוכם ולטעמי הוא הוכיח את עצמו כבעל-מקצוע הוגן ושירותי, אני שבע רצון ממנו ואקרא לו שוב גם בעתיד. אני ממליץ עליו בחום!
עודד.

, יולי 2016

הייתי מאוד מרוצה, אלי היה עשר מכל הבחינות גם תיקתק את התיקון, מה שהייתי צריכה הוא מיד טיפל בזה. בעל מקצוע מצוין! הייתי מרוצה ממנו.
מכונת הכביסה שלי עשתה בעיות בהוצאת המים החוצה ובעצם היא נתקעה מספר פעמים. חיפשתי טכנאי מוצרי חשמל שיגיע אלי בדחיפות לתקן את המכונה. התקשרתי לאלי מ"שרות טל" דרך ההמלצות אצלכם באתר ובאמת הוא היה פנוי להגיע עוד באותו היום. אלי נתן לי הערכת מחיר בטלפון, המחירים נשמעו לי סבירים וקבעתי איתו שעה. הוא הגיע כמו שקבענו, בדק את מכונת הכביסה ועלה על הבעיה במהירות, הוא הסביר לי שהוא רואה בעיה במשאבת מים, הוא היה אמין מאוד, המחיר על החלפה למשאבה חדשה היה הוגן לפי מה שיצא לי לבדוק, ממש הודיתי לו על האמינות.
אלי ירד לרכב, הביא משם משאבה חדשה, ביצע החלפה שלה, רואים שהוא יודע מה לעשות, הוא ביצע את התיקון באופן מקצועי והבעיה עם המשאבה באמת נפתרה! רק מילים טובות!
רחל.

, מרץ 2016

אלי היה מצוין, הגיע בזמן, איתר את התקלה במהירות ואבחן את הבעיה נכון, תיקן את מה שצריך עוד באותו היום ולקח מחיר סביר, בהחלט יכולה להמליץ עליו!
לפני מספר ימים התקלקלה לי מכונת הכביסה (נתקעה באמצע תכנית פעולה ולא הצליחה לנקז את מי הכביסה החוצה). התקשרתי לכל מיני טכנאי שירות, וכולם מבלי להגיע, נתנו לי בטלפון דיאגנוזה של משאבת מים שכנראה "הלכה", פניתי לכמה טכנאים, בכוונה כדי להשוות מחירים, ביניהם היה גם אלי "שרות טל" שנתן לי את הצעת המחיר הכי שפויה. החלטתי להזמין את אלי וקבענו שעה. הוא הגיע בשעה המדויקת שסוכמה עם החלק הדרוש - משאבת מים חדשה. הוא עשה תיקון מקצועי ויפה ועבד בצורה מסודרת ונקייה. על כל מיני שאלות ששאלתי אותו הוא ענה לי ישר ולעניין. הוא גם הראה לי את המשאבה המקולקלת, הסביר לי איך רואים שהיא לא תקינה, וגם מה ההבדל בינה לבין המשאבה החדשה. בנוסף הוא הגדיל ראש, ראה שהגומיה של התוף עומדת להיקרע, הראה לי את העניין ונתתי לו אישור לבצע החלפת גומיה בנוסף להתקנת משאבה חדשה.
לסיכום - כשבחרתי באלי - הרגשתי שעומד מולי בן אדם מאד אמין. הוא נתן לי הרגשה שאני נמצאת בידיים טובות והכי חשוב וכמו שאמרתי המחיר היה מאוד הוגן!
דינה.

, מרץ 2016

אלי איש מקסים, הוא נתן לי שירות מהיר אמין ומקצועי במחיר הוגן - ממליצה בחום!
הייתה לי בעיה עם המדיח כלים שפתאום החליט לא לעבוד, לא הבנתי במה מדובר וחיפשתי בעל-מקצוע בתחום שיתקן את המדיח. קראתי אצלכם באתר המלצות חיוביות על אלי "שרות טל", התרשמתי לטובה, פניתי אליו טלפונית ותאמנו יום ושעה. אלי הגיע בדיוק בזמן שקבענו, ניגש לבדוק את המדיח ואיתר את התקלה תוך מספר דקות. הוא הסביר לי שמדובר בתקלה טכנית אלקטרונית בלוח פיקוד של המדיח, הוא ידע כיצד לפתור את הבעיה, עשה מה שעשה וכשסיים ראינו שזו באמת הייתה הבעיה והמדיח חזר לעבוד.
בסיום העבודה אלי השאיר אחריו את אזור העבודה נקי ומסודר, הוא היה מאוד סבלני ולגבי המחיר הוא היה הגון ביותר ולקח עלות הוגנת עבור השירות. זאת הייתה חווית שירות מאוד מוצלחת - כן ירבו!
אתי.

, מרץ 2016

מרוצה מהשירות מאוד, זמן תגובה ויעילות התיקונים, מגיע תמיד מאוד מהר, לוקח מחירים הוגנים עבור התיקונים - אי אפשר לבקש יותר טוב ממנו. נעזרתי בשירותיו של אלי "שרות טל" כבר מספר פעמים בשנה האחרונה ואני יכול לספר מניסיוני הטוב, שהוא בעל-מקצוע משכמו ומעלה. מדובר בטכנאי מקצועי מאוד, בקיא בכל מה שקשור לתיקון מוצרי חשמל וזה מתבטא בעבודה שלו.
בפעם הראשונה שנעזרתי בשירותיו זה היה קשור למכונת הכביסה הישנה שלנו שהפסיקה לעבוד, צלצלתי לאלי הטכנאי דרך המלצה שקיבלתי מחבר, מדובר בטכנאי מוכר וידוע כבעל מקצוע איכותי ואמין!!! הוא פינה מזמנו, הגיע תוך פחות משעה, בדק את מכונת הכביסה, עלה על הבעיה מהר ופתר אותה במחיר הוגן, שמחתי שהכרתי בעל-מקצוע ישר ושמרתי את המספר למקרים נוספים בעתיד. מאז אלי הגיע אלינו לעוד מספר ביקורים הקשורים למכונת הכביסה, הספקנו להחליף את המכונה באמצעות השרות של אלי ביד שנייה והוא עזר לנו לרכוש בנוסף מדיח ומייבש כביסה והמליץ על הדגמים והחברות הטובות לאור הניסיון שלו.
באופן כללי אלי מקפיד לתת מענה זריז ולהגיע בדיוק בשעה שקובעים איתו, מעבר לכך כשהוא ניגש לטפל בתקלה, יש לו יכולת לאתר את מקור הבעיה מהר ולפתור את העניין על הצד הטוב ביותר והכי הכי חשוב, ניתן לסמוך עליו שהוא מספק מידע אמין בנוגע לתיקון - מומלץ בחום ומכל הלב, באמת טכנאי מצוין.
ניר כנען.

, נובמבר 2015

הייתי מאוד מרוצה, אלי איש ישר, הגון, לא לוקח כסף על משהו שלא שלו. באמת אם היה יצאת צדיק אז זה הוא - בעיניים עצומות. הגעתי לאלי "שרות טל" דרך האתר שלכם, מבין כל בעלי המקצוע שפניתי אליהם הוא היה הכי נחמד ועם המחיר הכי סביר. מדיח הכלים שלי הפסיק לעבוד ושמתי לב שהגומייה בדלת לא יושבת כמו שצריך ואולי זאת הסיבה שהמדיח לא עובד.
הסברתי לאלי במה מדובר והוא אמר שיגיע לראות, אלי הגיע כפי שסוכם, הוא בדק את המדיח ואמר לי שבהחלט צדקתי ואכן מדובר בגומייה של הדלת. הוא הלך להביא את הגומייה המתאימה למדיח וחזר להחליף אותה. אלי היה מאוד אדיב ושירותי, בחור נעים ומנומס.
ראיתי שהוא מאוד מקצועי ומבין מה הוא עושה, הוא ישר והגון והמחיר ששילמתי היה רק על ביקור ועלות הגומייה, הביקור היה מקצועי ואני שבעת רצון מהשירות, בטוח איעזר בשירות שלו גם בעתיד! ממליצה בחום, התרשמתי לטובה!
טל.

, נובמבר 2015

אני ממליץ על אלי - הוא באמת עבד מצוין, הגיע בזמן ולקח מחיר הוגן! התרשמתי לטובה!
מדובר בתיקון מדיח כלים, חיפשתי טכנאי מיזוג דרך האינטרנט, הגעתי לאתר שלכם, קראתי חוות דעת על מספר טכנאים, ראיתי המלצות חיוביות מאוד על אלי "שרות טל" והרמתי אליו טלפון. שוחחנו, הסברתי לו במה מדובר, הוא נתן לי טווח מחירים אפשרי לטיפול בתקלה, המחירים נשמעו הוגנים וסגרנו שעה.
אלי הגיע בדיוק בשעה שקבענו, הוא היה מצויד במה שצריך וניגש לבדוק את המדיח. אלי עלה על התקלה, אני כבר לא זוכר איך הוא תיקן את התקלה אבל יודע לספר שלאחר התיקון - המדיח חזר לעבוד ללא הפרעות ותקלות. על התיקון אלי לקח מחיר הוגן ביותר, יצאתי מרוצה ולכן אני בהחלט ממליץ עליו!
רונן.

, נובמבר 2015

רציתי להמליץ בחום על טכנאי השירות אלי "שרות טל". העזרה שהוא נתן לי אמנם הסתכמה בסופו של דבר רק בייעוץ - אבל אלי היה אדיב ונחמד, ובאמת מגיעה לו המלצה על ההגינות ודיווח המקצועי לגבי התקלה.
מכונת הכביסה שלנו עשתה המון בעיות בשנים האחרונות אבל בפעם האחרונה היא בכלל לא הצליחה להיכנס למצב הפעלה והחלטתי להרים טלפון לטכנאי שיגיע לראות במה מדובר. קראתי המלצות טובות על אלי "שרות טל" אצלכם באתר והרמתי לו טלפון, הסברתי לו במה מדובר וקבענו שעת הגעה.
אלי הגיע בשעה שסיכמנו, בדק את מכונת הכביסה באופן יסודי, הסביר לי שלדעתו לא כדאי לי להשקיע כסף על המכונה מאחר והדרך היחידה לתקן אותה היא להחליף חלקים שהם יקרים נורא, הוא אמר לי שהחלפה שלהם תעלה לי מאוד יקר ובהפרש קטן אוכל למעשה לקנות מכונה חדשה. אלי היה מאוד מאוד ישר, אני לא מאמינה שיש הרבה בעלי-מקצוע שהיו נותנים ייעוץ כזה אמין. התרשמתי ממנו מאוד.
רעות.

, מאי 2015

אלי טכנאי ותיק, הוא נותן פה שירות בצפון בעפולה ובקיבוצים מסביב כבר הרבה שנים, כולם מכירים אותו וכולם מספרים עליו רק דברים טובים, כמובן שגם אני ממליץ פה בחום!
בפעם הראשונה הגעתי לאלי דרך המלצות מפה לאוזן, הייתה לי בעיה עם מכונת הכביסה שהפסיקה לעבוד והוא בא וסידר את זה בצורה מושלמת. הייתי מרוצה מאוד גם מהשירות וגם מהמחיר ולכן גם לאחר מכן כשהיו לי בעיות במוצרי חשמל אחרים, הזמנתי אותו אליי הביתה - אלי היה עשר, עלה על הבעיות במהירות וטיפל בהם באופן מקצועי.
אלי מתנהל באופן מקצועי, זמין לעבודה, מגיע בזמן, עושה מגוון של תיקונים במחירים סבירים, יש לו גישה טובה ללקוח והוא מאוד נחמד ואדיב.
איש מקצוע ותיק וטוב, הוא הוכיח את עצמו כמה וכמה פעמים ולכן מבחינתי אני חושב שמדובר בבעל מקצוע מעולה - ממליץ בחום!
עזריה, עפולה.

, מאי 2015

אני מאוד מרוצה מאלי "שרות טל", מדובר בטכנאי בחסד עליון, אמין ומקצועי - ציון עשר בהכל!
נעזרתי בשירותיו של אלי כבר מספר פעמים ואני יכול לספר מניסיוני הטוב, שהוא בעל-מקצוע משכמו ומעלה. מדובר בטכנאי מקצועי מאוד, בקיא בכל מה שקשור לתיקון מוצרי חשמל וזה מתבטא בעבודה שלו.
בפעם הראשונה שנעזרתי בשירותיו זה היה קשור למכונת כביסה שהפסיקה לעבוד, צלצלתי לאלי הטכנאי דרך המלצות מפה לאוזן, מדובר בטכנאי שעובד פה בצפון כבר ארבעים שנה והוא ידוע ומוכר כבעל מקצוע איכותי ואמין!!!
אלי הגיע תוך פחות משעה, בדק את המכונה עלה על הבעיה מהר ופתר אותה במחיר הוגן, שמחתי שהכרתי בעל-מקצוע ישר ושמרתי את המספר למקרים נוספים בעתיד.
בפעם השנייה הזמנתי אותו לתקן מייבש כביסה, גם הפעם אלי היה עשר, הגיע מהר, פתר את הבעיה בקלות ולקח מחיר הוגן.
באופן כללי אלי מקפיד לתת מענה זריז ולהגיע בדיוק בשעה שקובעים איתו, מעבר לכך כשהוא ניגש לטפל בתקלה, יש לו יכולת לאתר את מקור הבעיה מהר ולפתור את העניין על הצד הטוב ביותר והכי הכי חשוב, ניתן לסמוך עליו שהוא מספק מידע אמין בנוגע לתיקון - מומלץ בחום ומכל הלב, באמת טכנאי בחסד עליון!
אסף, עפולה.

, אפריל 2015

מגיע לאלי רק תשבוחות על המהירות, השירות, המקצועיות, ההסבר, השקיפות והיחס. עוד לא נתקלתי בבעל מקצוע כזה.
הזמנתי את אלי בעקבות ההמלצות שקראתי עליו כאן באתר לסדר לי בעיה במכונת כביסה. עוד באותו היום בו התקשרתי אליו אלי כבר הגיע לפתור את התקלה. יותר מהכל חשוב לי לציין את השירות הנהדר והשקיפות המלאה שבה הוא פעל מולי.
אלי בדק את המכונה, הסביר לי כל דבר בתהליך הבדיקה, לא ניסה לייפות או להחליק דברים, נתן לי מידע מפורט ומקיף.
הייתה בעיה בכרטיס האלקטרוני ואלי הלך להביא חלק ותיקן אותו, הוא עשה את התיקון במקצועיות והמכונה חזרה לעבוד.
הוא נתן לי את הכרטיס ביקור שלו וביקש שאהיה אתו בקשר אם תתעורר כל בעיה שהיא, בינתיים חלף זמן מאז התיקון והמכונה עובדת כמו שצריך וללא שום בעיות.
אלי עשה עליי רושם של איש מקצוע שהאמינות וההגינות חשובים לו יותר מהכול, הוא פעל מולי בשקיפות מלאה והעניק שירות לבבי מקצועי ואדיב. ממליצה עליו בכל פה.
אתי.

, אפריל 2015

אנחנו עובדים עם אלי כבר המון זמן, הוא טכנאי הבית שלנו!
אלי איש מקצוע יוצא מן הכלל, הוא ביצע אצלנו עבודות ותיקונים גדולים וקטנים, אני יכולה להעיד שמילה שלו זאת מילה, זמן זה זמן - אם הוא אומר שעה הוא מגיע בול על הדקה ומבצע את התיקון על הצד הטוב ביותר, יש לו ידיים טובות וזריזות, הוא לא נמרח עם הזמן ומתקתק עבודה.
התיקונים שהוא עושה אצלנו קשורים למוצרי חשמל, תיקוני מדיח, מכונת כביסה ומייבש לאורך השנים. אלי תמיד עולה על הבעיה המדויקת, הוא אף פעם לא טעה ולכן לא היה צריך לחזור על תיקון פעמיים! מבחינת חלקים - הוא מחליף רק כשצריך, אפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות!
מעבר לכך המחירים שלו ממש סבירים - לא גבוהים מידי ולא זולים מידי, מדובר בבעל מקצוע שיש לו את הידע והבקיאות בכל מה שקשור לתיקון מוצרי חשמל ביתיים. כמו שאמרתי, המלצתי עליו גם לחברים ולמשפחה וכולם ללא יוצא מן הכלל, מרוצים ממנו מאוד!
דליה.

, דצמבר 2014

אני מאוד מאוד מרוצה מהשירות של טל, הוא בחור נהדר משכמו ומעלה, בעל מקצוע מעולה ואני בהחלט ממליצה עליו - מדובר בטכנאי מעולה, בקיא בעבודה שלו ועושה עבודתו נאמנה!
לאורך השנים, בכל מה שקשור לתיקון מוצרי חשמל אנחנו קוראים תמיד לאלי מחברת "שרות טל", שיגיע לסדר את התקלה.
אלי עובד איתנו כבר המון שנים. יש לי רק מילים טובות להגיד עליו!!!
לא קרה לי אפילו מקרה אחד איתו, שדן לא ידע לפתור בעיה - הוא תמיד עולה על התקלות במהירות ובזריזות, יודע לאתר אותם ולתקן אותם על הצד הטוב ביותר.
אלי תמיד משתדל לפנות את הזמן שלו, להגיע אלי כמה שיותר מהר בעת תקלה, הוא אף פעם לא איחר בלי להודיע וכמובן אף פעם לא הבריז אם קבענו. מבחינת המחירים הוא לוקח סביר בהחלט, בהתאם לשוק, לא יקר מדי ולא זול מדי.
נהניתי ואני ממשיכה ליהנות מהשירות האדיב שלו, ממליצה בחום!
שרה

, דצמבר 2014

אני מאוד מרוצה מאלי הטכנאי, הוא מלווה אותנו כבר שנים, מדובר בטכנאי מעולה אמין וישר, בעל-מקצוע רציני, בקיא בכל הקשור לתיקון מוצרי חשמל, איש עניו בעל יושר ומחירים הוגנים.
בפעם הראשונה הגעתי לאלי מפה לאוזן, הייתה לי בעיה עם מכונת הכביסה שהפסיקה לעבוד והוא בא וסידר את זה בצורה מושלמת. הייתי מרוצה מאוד גם מהשירות וגם מהמחיר ולכן גם לאחר מכן כשהיו לי בעיות במוצרי חשמל אחרים, הזמנתי אותו אליי הביתה - בעצם מאז ועד היום אני מזמין אך ורק את אלי אליי הביתה וזה אומר הכל!
באופן כללי אלי זמין לעבודה, מגיע בזמן, עושה מגוון של תיקונים במחירים סבירים, יש לו גישה מצוינת והוא מאוד נחמד ואדיב. איש מקצוע ותיק וטוב ונחמד לדעת שיש עוד כאלה שמסתובבים בינינו. אלי הוכיח את עצמו כמה וכמה פעמים ולכן אני ממשיך להזמין אותו ומבחינתי, הוא טכנאי הבית שלנו!
עמיצור כפרי.

, דצמבר 2014

אנחנו עובדים עם אלי כבר המון זמן, הוא טכנאי הבית שלנו ואנחנו לא מחליפים אותו באף אחד אחר והמלצנו עליו כבר להמון המון אנשים!
אלי איש מקצוע יוצא מן הכלל, הוא ביצע אצלנו עבודות ותיקונים גדולים וקטנים, אני יכולה להעיד שמילה שלו זאת מילה, זמן זה זמן - אם הוא אומר שעה הוא מגיע בול על הדקה ומבצע את התיקון על הצד הטוב ביותר, יש לו ידיים טובות וזריזות, הוא לא נמרח עם הזמן ומתקתק עבודה.
התיקונים שהוא עושה אצלנו קשורים למוצרי חשמל, תיקוני מדיח, מכונת כביסה ומייבש לאורך השנים. אלי תמיד עולה על הבעיה המדויקת, הוא אף פעם לא טעה ולכן לא היה צריך לחזור על תיקון פעמיים! מבחינת חלקים - הוא מחליף רק כשצריך, אפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות!
מעבר לכך המחירים שלו ממש סבירים - לא גבוהים מידי ולא זולים מידי, מדובר בבעל מקצוע שיש לו את הידע והבקיאות בכל מה שקשור לתיקון מוצרי חשמל ביתיים - קסם של אדם!!!
צילה בן ברק.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור הגליל והעמקים

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מדיחי כלים

ביקור טכנאי מדיחי כלים
תיקון מדיח כלים
החלפת חלקים במדיחי כלים
התקנת מערכות בקרה למדיחי כלים

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים
החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

התמחויות

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מדיחי כלים

ביקור טכנאי מדיחי כלים
תיקון מדיח כלים
החלפת חלקים במדיחי כלים
התקנת מערכות בקרה למדיחי כלים

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים
החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

תאור העסק

שרות טל בעל ותק של 37 שנים בתחום תיקוני מוצרי החשמל. סוכני מכירה ושירות במוצרי טלסה, ומכירת חלפים למוצרי חשמל ביתיים. אנו נותנים שרות לכל מוצרי החשמל הלבנים כדוגמת: מכונות כביסה, מייבשים, מדיחים ותנורי אפייה כולל מכירת מוצרי חשמל עם הדרכה להתקנה עצמית. אנו נותנים שירות אדיב, מקצועי ומכל הלב תוך עמידה בזמנים בדגש על מחירים נוחים לכל כיס!

שרות טל

שרות טל

אלי עטיה


9.6

073-2721467
 

שרות טל

אלי עטיה

9.6

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721467 חייג