19

ספקי שירות בתחום טכנאי מחשבים

מה החשיבות של חברת שנותנת שירות תמיכה למדפסות (בבית ובמשרד)?

במאמר יוסבר מה החשיבות של חברה שנותנת שירות תמיכה למדפסות, איך בוחרים חברה כזאת ומהם השירותים שתפקידה לספק.

תוכן עניינים

שירות למדפסת

בעידן של היום, לכל אחד יש כבר מדפסת אחת לפחות. בין אם זה לצורכי המשרד, ובין אם לשם הדפסת מסמכים אישיים, חוברות צביעה או לימודים. אין ספק כי נוכחותה של המדפסת הפכה כמעט לבלתי מורגשת, אך הכרחית ונחוצה במיוחד. אודות בחירת מדפסת מתאימה על פי אמות המידה והצרכים של כל עסק או צרכן כתבו כבר רבים וטובים. במאמר זה - נתמקד ברגע שלאחר בחירת המדפסת האולטימטיבית ומיקומה בין כותלי הבית או המשרד. במילים אחרות - מאמר זה ידון בסוגיה כיצד לבחור ספק שירות איכותי, זמין ומהימן לצורך טיפול שוטף במדפסת שלנו? הדפיסו ושימרו.

חלק מכם ירימו גבה ויתהו מדוע אנחנו זקוקים בכלל לשירות ותמיכה מקצועית לשם טיפול במדפסות המשרד או הבית. לאותם אנשים, נזכיר כמה אנרגיות, זמן יקר ומשאבים אנחנו מבזבזים בשעה שהמדפסת נתקעת בגלל פיסת נייר או כל תקלה חשמלית אחרת ושובקת חיים. מה אתה עושים כשמחשב והמדפסת אינם מסתנכרנים ביניהם, או, במקרה הגרוע, מנהלים חיים משל עצמם ולא מבצעים אף פעולה שהורינו להם? נכון, לפעמים זה נגמר ונפתר בכיבוי והדלקה מחדש, כמו הרבה מוצרים חשמליים. אבל ברוב המקרים - לא.

חישבו, האם אתם יכולים להרשות לעצמכם ולעובדים שלכם במשרד להפסיד זמן עבודה יקר לטובת חילוץ נייר או סנכרון תקשורת מדפסות והנה, עניתם לעצמכם. בדיוק כשם שאתם דואגים לברור חברת תמיכה למחשבים לטובת המחשב האישי שלכם על כל מקרה שלא יהיה, הרי שכך גם החשיבות הכרוכה בהשכרת שירות תמיכה שכזה עבור המדפסת. הרי בינינו, השקעתם כל כך הרבה זמן בבחירת מדפסת ראויה, אחת או יותר, לא מגיע לכם שירות הגון, תמיכה מקצועית וזמינות תוך התחשבות בצורכי הלקוח?

קיימות הרבה מאד חברות בשוק, המציעות שירות ומוכרות מדפסות באופן הזהה לחברות המתמחות בשירותי מחשוב. עם זאת ואף על פי כן, חשוב כשבוחרים חברה שכזאת - לא להתפשר רק על מחיר. מי שילווה אתכם בשעתכם הקשה (וכן, לאבד מסמכים סודיים, או מידע שאין לו גיבוי, הם בהחלט "שעתכם הקשה") חייב להיות מהימן ומומחה בתחום.
בדרך כלל ניתן לקבל שירות תמיכה שכזה, לאורך זמן במסגרת האחריות של חברת היבואן ממנה נרכש המוצר. במידה, ויש לכם כבר חברת שירות קיימת המספקת שירותי תמיכה עבור המחשב או המחשבים שנמצאים אצלכם בבית או בעסק, כדאי לשאול אותה, אם היא נותנת שירותי תמיכה דומים גם עבור מדפסות. אם מדובר בחברה מהימנה שמשרתת אתכם לאורך זמן כבר הרבה שנים, אתם מרוצים מההתנהלות שלה ומהשירות שלה – שווה לקחת אותה בחשבון כחברה אופציונאלית שתספק לכם גם שירותי תמיכה למדפסות. אם מדובר בחברה חדשה שאתם לא מכירים עדיין – כדאי על כל מקרה לוודא שיש המלצות לקוחות שונים אודות השירות שלה, וכן לערוך ביחד איתה תיאום ציפיות לגבי משך האחראיות ומגוון הטיפולים והשירותים הנתמכים שהיא מציעה.

איך נוודא שכאשר אנחנו בוחרים חברת תמיכה, מדובר אכן בחברה יעילה? דבר ראשון - חברה יעילה היא כזאת שזמינה לתת שירות ללקוח כמעט בכל שעה. בין אם אתם יושבים בבית ובין אם אתם נמצאים במשרד, אתם הרי לא רוצים שמדפסת שלא עובדת תשבית לכם את כל יום העבודה... חברה מהימנה תוכל לשלוח לכם מיידית טכנאי תוך זמן קצר, כדי להציל את המצב... הרבה מאד חברות שירות גם מספקות תמיכה שהיא מרחוק. תמיכה מרחוק, לא תצריך את הטכנאי להטריח את עצמו עד אליכם. ע"י תוכנה מיוחדת שתותקן אצלכם במחשב, הטכנאי ידריך אתכם צעד אחר צעד איך להיכנס לתוך הגדרות המחשב, או אולי אפילו יעשה זאת בעצמו. הבעיה תיפתר מבלי לבזבז יותר מדי זמן או כסף – גם לכם וגם לו! עוד דבר שחברה תמיכה מהימנה נותנת זה שירותים שוטפים של ביקורת ואחזקה. מדי כמה חודשים יגיע טכנאי כדי לוודא שהכל בסדר עם הציוד, שאין לכם תלונות, שאתם מקבלים באופן שוטף ציוד נלווה כמו דיו, טיונרים ונייר, אולי גם יציע הצעות נוספות לייעול של כל מערכת המדפסות (זה יותר תקף, אגב, אם נמצאים במשרד ומדובר ברשת שכוללת הרבה מאד מדפסות ולא רק מדפסת אחת).

19

ספקי שירות בתחום טכנאי מחשבים

מצא בעל מקצוע

טכנאי מחשבים מומלצים תל אביב

טרה טק מחשבים
טרה טק מחשבים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 2

חוות דעת

על אמיתי יש
לי רק דברים לומר, טכנאי מחשבים הכי מקצוען ואלוף שפגשתי. כבר המון פעמים שאני משתמש בשירותיו של אמיתי, ניגשתי למעבדה שלו לצורך תיקון מחשב נייח שהיה נתקע כל הזמן.

ComService
ComService

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 2

חוות דעת

המחשב הנייד שלי
התקלקל וחיפשתי טכנאי מחשבים לטיפול בבעיה, הגעתי למעבדה של יוהן ואני ממליצה בחום. התקשרתי אליו לגבי המחשב הנייד שלי שהיה נתקע כל הזמן וקבענו שאגיע למעבדתו שנמצאת קרוב לביתי.

ריתאל תקשורת
ריתאל תקשורת

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 4

חוות דעת

אנחנו מאוד מאוד
מרוצים מהשירות של חליל, דבר ראשון מרוצים מהזמינות, אם אני מתקשרת אליו הוא עשר, בא בכל שעה, לא קרה מצב שלא בא באותו יום, אמינות, מקצועי מאוד - אין מה להגיד! ממליצה בחום!

יקיר המחשבים
יקיר המחשבים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 2

חוות דעת

אין על יקיר
הטכנאי, קסם של בחור והכי מקצועי שהכרתי. הוא ביצע עבורי תיקון מחשב נייח, הגיע לביתי בשעה שקבענו ומיד ניגש לעבודה, ראה כי המחשב איטי מאוד והחל בפירמוט המחשב. לאחר מכן התקין את מערכת ההפעלה מחדש והגדיר את כל ההגדרות במחשב.

אבי מחשבים
אבי מחשבים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 2

חוות דעת

על אבי יש
לי רק דברים טובים לומר, עשר של בחור ואני כבר שנים משתמש בשירותיו. הוא מבצע עבורי תיקונים שונים במחשב הנייד והנייח שברשותי, כל פעם שאצלצל אליו הוא תמיד יענה בסבלנות ויגיע לביתי בזמן שקובעים איתו.

קשת מחשבים
קשת מחשבים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 2

חוות דעת

אין על השירות
של שי מקשת מחשבים, אני מרוצה מאוד וכל המחשבים במשרדים בהם אני מנהל מתוחזקים אצלם. אני ממליץ בחום על מעבדת השירות קשת מחשבים, שי התקין בכל המחשבים במשרד מערכות הפעלה, הגדיר את כל ההגדרות במחשבים והכל עובד ופועל בצורה הכי טובה שיש.

המעבדה הירושלמית המרכזית למחשבים
המעבדה הירושלמית המרכזית למחשבים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 10

חוות דעת

מרוצה מאוד, אדם
זמין, נענה מהר לקריאות שלי, גם אם ביקור הבית מתארך יתר על המידה, הוא תמיד סבלני אדיב מקצועי נותן הסברים ולמישהו כמוני שהמחשב זה עיקר עבודתו, זה בעל ערך גבוה בעייני - ממליץ עליו מכל הלב!

טופ מחשבים
טופ מחשבים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 5

חוות דעת

אני מכיר את
אלי כבר שנים, עוד מתחילת דרכו ואני יכול להעיד שמדובר בטכנאי מצוין! אלי זמין, הוא נותן לי מענה בזמן אמת בכל שעה ויש לי שעות משוגעות לפעמים. אלי אדיב מקצוען ותמיד מחפש עבור פתרונות יצירתיים!

עידן מערכות תקשורת
עידן מערכות תקשורת

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

את אייל אני
מכירה כבר כמה שנים טובות דרך אחותי שהזמינה אותו מספר פעמים לתקן עבורה משהו בבית, המחשב נייח שלי לא עבד והזמנתי אותו על מנת שיסדר את התקלה. אייל הגיע אלי, התקין תוכנה חדשה במחשב שלי ופרמט אותו ובסופו של יום המחשב עבד מצוין!

פי סי טאבלט
פי סי טאבלט

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

גיא בעל מקצוע
מדהים ואני ממליץ עליו בחום! אני מכיר אותו כבר 20 שנה דרך מכרים והוא ביצע עבורי מספר עבודות תיקונים של מחשבים, לאחרונה הוא התקין עבורי מצלמה במחשב נייד. גיא מקצוען!

מור אופיר טכנאי מחשבים
מור אופיר טכנאי מחשבים

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 5

חוות דעת

כל המחמאות שיש
מגיעות לאופיר הטכנאי, אני ממליץ בחום!! פניתי לאופיר לגבי התקנת רשת במחשב חדש שרכשתי ולגבי התקנת כל התוכנות שצריך. הוא הגיע לביתי בשעה שקבענו, התקין את כל החומרה, ביצע התקנת רשת ביתית נוספת, היה בביתי מספר שעות וביצע עבודה שראויה לשבח.

9.4

voice-icon 2

חוות דעת

אני בעל עסק
ובמשרד שלי יש מספר מחשבים נייחים שמתוחזקים על ידי גילי מחברת "start-now" ואני מרוצה וממליץ בחום. גילי ביצע עבורי התקנה של כל המחשבים הנייחים במשרד, התקין את כל התוכנות הדרושות וכל ההתנהלות מולו מצוינת.

אגס נגוס  תיקון מק מעבדת אפל
אגס נגוס - תיקון מק, מעבדת אפל

לפרטי העסק

9.8

voice-icon 3

חוות דעת

יש ברשותי מק
והגעתי לאלכס כבר כמה פעמים לתיקון תקלות שונות. התחום הזה מאוד פרוץ והגעתי למצב שאני לא כל-כך סומך על טכנאי מחשבים. אלכס הוא מומחה בתחום ומקצועי עד לרמה של כמעט אובססיביות לפרטים הקטנים ואני מאוד מעריך את זה.

ערן שירותי מחשב
ערן שירותי מחשב

לפרטי העסק

9.8

voice-icon 10

חוות דעת

אני יכול להעיד
שערן אחד מבעלי המקצוע הטובים ביותר שיצא לי להכיר! בכל מה שקשור לתיקון מחשבים ובכלל רכישה והתקנה של ציוד מחשבים, אני עובד רק איתו. ערן בקיא מאוד בתחום המחשבים, הוא יודע לאתר תקלות ולפתור אותם מהר.

אייל רוזנוסר
אייל רוזנוסר

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 20

חוות דעת

אייל מעניק לנו
שירות מהיר, מקצועי ואדיב, מדובר בטכנאי מקצועי מאוד שמכיר את עולם המחשבים בצורה יוצאת מן הכלל, אין תקלה או בעיה שאייל לא יודע לפתור. ממליץ עליו מכל הלב.

מעבדת פולג יעקב
מעבדת פולג יעקב

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 32

חוות דעת

את יעקוב מ"מעבדת
פולג יעקוב" הכרתי ממש במקרה, כאשר המחשב הנייח שברשותי הפסיק לעבוד, התקשרתי לבעל מקצוע מסוים, שלא יכל להגיע היות והוא אינו באזור אך המליץ לי על יעקוב כבעל מקצוע מצוין.

ידעטכנאי מחשבים
ידע-טכנאי מחשבים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 6

חוות דעת

אני מאוד מאוד
מרוצה מהשירות של רוני, ברוני יש שילוב של שני דברים, ראשית הוא יודע את עבודתו, מגיע לפי הצורך עושה עבודה מאוד מקצועית, אם יש צורך וזמן העבודה מתארך, הוא לוקח את המחשב אליו ובכדי לחסוך ממני עלויות.

ריפר לאב
ריפר לאב

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

הגעתי למעבדה של
אבי דרך דפי זהב, הוא תיקן עבורי מחשב נייד של אסוס שהמערכת שלו הייתה משובשת. אבי לקח את המחשב והחזיר לי אותו לאחר יומיים אחרי שהוא החליף בו חלק, לאחר מכן הוא עבד מצוין!

וולטק  פתרונות חשמל מתקדמים
וולטק - פתרונות חשמל מתקדמים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 22

חוות דעת

אני ממליצה על
מוטי בחום! הגעתי אליו על סמך המלצה של חברה שנעזרה בשירותיו, התרשמתי מהיכולות שלו, ומרמת המקצועיות שלו מאד לטובה, ובהחלט אם אזדקק לחשמלאי בעתיד, לא אהסס לקרוא לו שוב.

כתבות ומאמרים

שיווק אתרים של בעלי מקצוע

שיווק אתרים של בעלי מקצוע

במאמר יוסבר על החשיבות שבשיווק בעל מקצוע (או עסק) דרך האינטרנט, איך מקימים אתר אינטרנט ואיך מקדמים אותו ברשת.

קרא עוד
איך האינטרנט יכול לסייע בבחירה של בעל מקצוע?

איך האינטרנט יכול לסייע בבחירה של בעל מקצוע?

במאמר יוסבר באיזה אופן האינטרנט יכול לעזור בכל התהליך של בחירת בעלי מקצוע עבור בניית בית.

קרא עוד
תיקון תקלות חומרה במחשב

תיקון תקלות חומרה במחשב

במאמר יוסבר מהן תקלות החומרה השכיחות במחשבים, כיצד לטפל בהן ומתי מומלץ להזמין טכנאי.

קרא עוד