23

ספקי שירות בתחום הובלות

שירותי אריזה

במאמר יוסבר כיצד נארוז לבד, לקראת מעבר דירה, בצורה הטובה ביותר, ללא שירותי מובילים או חברת הובלות.

תוכן עניינים

שירותי אריזה

אחד האלמנטים המרגיזים והקשים ביותר בכל מעבר דירה הוא נושא האריזה והפריקה. אין מדובר ברהיטים ובמוצרי חשמל גדולים – את אלו יעבירו מוביל או חברת הובלה איתם אנו מתקשרים. מדובר בכל החפצים הקטנים, בתכולת הארונות, בספרים, בכלי המטבח וכדומה.

ניתן כמובן לרכוש שירות אריזה ואף שירות פריקה מן המוביל, אך זו הוצאה כספית נוספת שלא כל אחד יכול להרשות לעצמו. חברה מהימנה להובלת דירות, תספק ארגזים וחומרי אריזה לאריזה עצמית (טיפ: עדיף לבקש יותר מדי מאשר פחות מדי!), והשאלה הנשאלת היא – כיצד נארוז לבד בצורה הטובה ביותר?

1. צמצום מלאים ומיון קפדני הן שתי פעילויות שיפחיתו למינימום את כמות החפצים והמוצרים שעלינו לארוז. אין שום טעם לצבור מלאי מזון ולהעבירו, ואין שום טעם לארוז חפצים ובגדים שאין לנו צורך בהם עוד. זה המקום להיות קשוחים ונדיבים – להשליך כל מה שאין בו שימוש, ולתרום חפצים ובגדים שיכולים לשמש אחרים.

2. יש לגבש שיטת סימון ולדבוק בה. על הארגזים יש לרשום או לסמן להיכן הם מיועדים, ולארוז בהם לפי מקום הפריקה בדירה החדשה (שאינו בהכרח זהה למקום האריזה בדירה הישנה!). רצוי למספר את הארגזים, כדי לוודא שכולם יגיעו ליעדם.

3. יש לבדוק היטב ולשפר את יציבות הארגזים וחוזקם לפני האריזה. לא זה המקום לחסוך בסרט הדבקה!

4. חפצים כבדים כגון ספרים, קופסאות שימורים, בקבוקים וכו' כדאי לארוז בארגזים קטנים – לא למען הסבלים אלא למען עצמנו: מן הסתם נצטרך להזיז ארגזים אלו גם לאחר שהגיעו למקומם, וקשה (או אף מסוכן) לעשות זאת עם ארגזים כבדים מדי.

5. בקבוקים, צנצנות, חומרי ניקוי וכדומה כדאי להכניס לארגזים בתוך שקיות פלסטיק, ובשום אופן לא יחד עם חפצים אחרים (בגדים, ספרים וכו'). יש לסמן באופן בולט "צד זה למעלה".

6. אם יש כמות גדולה של בגדים תלויים, כדאי ונוח הרבה יותר להעבירם תלויים על קולב נייד (מהסוג המשמש בחנויות). מובילים רבים מסוגלים להשאיל קולב כזה – כדאי לבדוק.

7. חפצים שבירים יש לעטוף היטב בנייר, בד או פלסטיק בועות ("פצפצים"). אין לדחוס חפצים שבירים, אך על הארגז להיות מלא לחלוטין. אם נותר מקום פנוי, ניתן למלאו בכרית, בגדים וכדומה. יש לסמן באופן בולט ארגזים שבהם חפצים שבירים.

8. חברת הובלות אמינה, תעביר בבטחה ובאחריות טלוויזיות, מסכי מחשב וציוד רגיש אחר. מכל מקום, כדאי לשקול העברה עצמית של זכוכית שבירה, מנורות עדינות, תמונות יקרות וכדומה, וכמובן תכשיטים או חפצי ערך אחרים.

9. חפצים שנזדקק להם מיידית – בגדים להחלפה, כלי עבודה ואוכל, כלי רחצה וכדומה – כדאי לארוז אחרונים ובנפרד, לסמן היטב ארגזים אלה ולהניח אותם במקום נפרד בדירה החדשה.

10. בעת הכנסת הארגזים לדירה החדשה, יש להקפיד לפזר אותם לפי הסימון ולהניחם במקום בו לא יפריעו ושממנו ניתן יהיה לקחת בכל פעם ארגז אחד ולפרוק אותו בנוחיות.

11. יש לוודא לפי הרשימות כי כל הארגזים והחפצים אומנם הגיעו ליעדם.

12. פתיחת ארגזים וחיתוך סרטי הדבקה צריכים להיעשות בבטחה ובזהירות בעזרת מספריים או סכין יפני. יש לנקוט משנה זהירות אם יש ילדים קטנים בסביבה (עדיף שלא יהיו שם!)

13. ארגזים עם חפצים שבירים או עם נוזלים יש לפתוח ולפרוק בזהירות מבלי "לדחוף ידיים" לתוכם – במסגרת ביצוע הובלות תמיד קיים סיכוי להיתקל בזכוכית שבורה או בנוזל שנשפך (זוכרים – שקיות פלסטיק?)

14. יש להקצות מקום נפרד לארגזים ריקים ולאריזות משומשות, ולוודא היטב כי הארגזים אומנם ריקים לחלוטין בטרם מחזירים או משליכים אותם.


עבודה נינוחה ו"בראש טוב" תהיה תמיד קלה יותר, יעילה יותר ובטוחה יותר – Take it easy!

23

ספקי שירות בתחום הובלות

מצא בעל מקצוע

מובילים מומלצים תל אביב

מגה מקס הובלות
מגה מקס הובלות

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

זו פעם שנייה
שאני משתמשת בשירותיהם של "מגה מקס הובלות" ויצאתי מרוצה! הם ביצעו עבורי הובלת דירה מכפר סבא לחדרה והגעתי אליהם דרך המלצות רבות בפייסבוק.

שניר הובלות
שניר הובלות

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

"שניר הובלות" פשוט
מצוינים! אני מכיר אותם הרבה שנים והם ביצעו עבורי מספר עבודות ולאחרונה, ביצעו הובלת דירה מרמת גן לתל אביב. "שניר הובלות" היו זמינים עבורי מיידית והם הגיעו אלי עם כל האמצעים הדרושים על מנת לבצע הובלה בצורה מושלמת ללא טעויות או תקלות!

הובלות ויקטור
הובלות ויקטור

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

ויקטור והצוות שלו
היו פשוט מעולים וגם גבו ממני מחיר הגון ביותר! קיבלתי עליהם המלצה בפייסבוק והזמנתי אותם להובלת דירה מחיפה לקרית ביאליק. ההתנהלות של ויקטור והצוות שלו הייתה נכונה!

קלמוביל
קלמוביל

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 27

חוות דעת

אני ממליצה על
מאור "קלמוביל" בחום, הייתי מאוד מרוצה, הם מקצוענים! מדובר בהובלה של דירה מקומה שנייה לקומה ראשונה ללא מעלית, באותה העיר.

בסט פרייס הובלות
בסט פרייס הובלות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 3

חוות דעת

אל שרון מחברת
"בסט פרייס הובלות" פניתי לצורך הובלת דירה ממודיעין לנעלה, השירות היה אחלה, הכל עבר בשלום ואנחנו מאוד מרוצים. שרון והצוות עמדו בזמנים שקבענו וישר ניגשו לעבודה.

ברגר הובלות
ברגר הובלות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 13

חוות דעת

ל"ברגר הובלות" הגעתי
דרך חיפוש שעשיתי באינטרנט על מובילים. לפני שסגרתי איתו, עשיתי קצת בירורים וסקר שוק לגבי מחירי הובלות, והסתבר שואדלן נתן לי את הצעת מחיר זולה משמעותית בהשוואה לחברות אחרות שבדקתי (יש לציין שואדלן הגיע אלי לראות את התכולה ולפי זה נתן את הצעת המחיר).

נשר הובלות
נשר הובלות

לפרטי העסק

9.2

voice-icon 29

חוות דעת

ויקטור הגיע לדירה
שלנו כדי לתת הצעת מחיר. הוא לא הסתפק בשיחת טלפון. יש הרבה שנותנים מחיר בטלפון ואחר כך מעלים את המחיר ומתחילים להתווכח.

הובלות רוסלן
הובלות רוסלן

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 36

חוות דעת

חיפשתי מובילים באינטרנט
והגעתי לרוסלן, רוסלן נשמע לי מאוד מקצועי ונתן לי הצעת מחיר מאוד הוגנת. מעבר לזה רוסלן הגיע לראות את הדירה לפני הצעת המחיר ולא ביקש על כך תשלום.

הובלות חמישה כוכבים
הובלות חמישה כוכבים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

אנו עובדים באופן
קבוע כבר תקופה עם "הובלות חמישה כוכבים" ומרוצים מאוד! הם מבצעים עבורנו בעיריית חולון הובלות של רהיטים מבתי ספר, גנים ומוזאונים וגם גובים מאיתנו מחיר הגון בהחלט.

שניר הובלות
שניר הובלות

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

JUST MOVE  שירותי הובלה בעמ
JUST MOVE - שירותי הובלה בע"מ

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 22

חוות דעת

בפעם הקודמת שבה
אלכסנדר עשה עבורנו את ההובלה זה היה בעקבות המלצה שקיבלנו מפה לאוזן (לפני כמה שנים). אלכסנדר והצוות שלו עשו עבודה באמת נהדרת וטובה לכן היה לנו ברור ללא ספק שגם הפעם כשעמדנו לעבור דירה אנחנו פונים רק אליו (והפעם זאת הפעם השלישית).

רב מוביל
רב מוביל

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 2

חוות דעת

Very reliable guys.
Move almost our entire house all the way from Jerusalem to far away Zefat. From one hand, did the moving job very fast and quickly - from the other, were very carefull, and didnt break or do damage to any of our stuff.

יונייטד הובלות ואחסנה
יונייטד הובלות ואחסנה

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 14

חוות דעת

השירות שקיבלתי מחברת
"יונייטד הובלות" היה פשוט יוצא מן הכלל מכל הבחינות, עמידה בלוח זמנים, הובלה זריזה, ויחסי אנוש מעולים. העבודה המדוברת הייתה הובלה של דירה מחיפה קומה ראשונה בלי מעלית, לקומה רביעית עם מעלית.

קרגו ms הובלות
קרגו m.s הובלות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 10

חוות דעת

ל"קרגו m.s הובלות"
בניהולו של פבל, הגעתי דרך חיפוש שעשיתי באינטרנט באתרים של בעלי מקצוע על מובילים. לפני שסגרתי איתם, עשיתי קצת בירורים וסקר שוק לגבי מחירי הובלות, והסתבר שהם זולים משמעותית בהשוואה לחברות אחרות שבדקתי.

הובלות אוקי
הובלות או.קי.

לפרטי העסק

9.2

voice-icon 30

חוות דעת

כאשר עברנו דירה
מגן יבנה לדירת 5 חדרים, קומה רביעית בראשון לציון ביצעתי סקר שוק בין מס'' חברות. אנטון הציע לי מחיר הגון וכך בניגוד למה שאני עושה בדרך כלל, סגרתי איתו באותו רגע מבלי לנסות לשאת ולתת איתו.

הובלות VIP
הובלות V.I.P.

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

דורון הובלות ואחסנה
דורון הובלות ואחסנה

לפרטי העסק

8.5

voice-icon 2

חוות דעת

תכננו מעבר מרמת-אביב
לרמת-גן ולפני רצינו לעבור גם דרך חמותי מפרדס-חנה, בכדי לקחת ממנה מדיח כלים ועוד רהיט קטן - מדובר בהובלה לא גדולה, דירה של זוג רווקים בלי ציוד כבד של מוצרי חשמל וריהוט.

עומר הובלות
עומר הובלות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 28

חוות דעת

זאת הפעם הראשונה
שעברנו דירה והכל הלך בצורה חלקה ונעימה, נהנינו מאוד והכל בזכות הצוות המסור של חברת "עומר הובלות"!!!

הובלות סטולרמן
הובלות סטולרמן

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 24

חוות דעת

לאחר חווית שירות
מאוד לא נעימה שקרתה לי בפעם הקודמת שעברתי דירה, עם מובילים שהגיעו בשעות אחר הצהריים כשקבענו על שמונה בבוקר לתחילת העבודה, וזה לא היה הדבר הכי גרוע שהם עשו, החלטתי הפעם לחפש בעל מקצוע מומלץ וחיפשתי כאן באתר אחד כזה.

המקצוענים בהובלות
המקצוענים בהובלות

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 2

חוות דעת

בעלי המליץ על
נחמן, אני לא יודעת איפה הוא שמע עליו אבל פניתי אליו ואני ממש לא מצטערת על כך, בדיוק ההיפך. נחמן ביצע לי הובלה של דירה מהישוב גילה למחסן מאחר וטסנו חצי שנה לחו"ל, אחריה הוא החזיר את תכולת הדירה מהמחסן לדירת קרקע בישוב תקוע.

הובלות הקרנפים
הובלות הקרנפים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 6

חוות דעת

אני מאוד מאוד
מרוצה מחברת "הובלות הקרנפים", הם היו עשר! הגעתי ל"הובלות הקרנפים" באמצעות פרסום שלהם וגם בעקבות המלצה שקיבלתי מפה לאוזן.

best  הובלות
best הובלות

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 9

חוות דעת

אנחנו רוצים להודות
מכל הלב לולרי והצוות שעבד אתו (חברת "best הובלות"). הייתם פשוט מדהימים, חבל על הזמן!

כתבות ומאמרים

תכנון הובלה

תכנון הובלה

במאמר יוסבר כיצד לתכנן את סדר האירועים של "פרוייקט" מעבר הדירה וביצוע ההובלה.

קרא עוד
6 טיפים להובלת דירה יעילה

6 טיפים להובלת דירה יעילה

במאמר יוסבר כיצד לבצע הובלת דירה, ומהם הדברים החשובים אותם יש לסגור מראש עם חברת ההובלות.

קרא עוד