23

ספקי שירות בתחום הובלות

6 טיפים להובלת דירה יעילה

במאמר יוסבר כיצד לבצע הובלת דירה, ומהם הדברים החשובים אותם יש לסגור מראש עם חברת ההובלות.

6 טיפים להובלת דירה יעילה

עוברים דירה? מזל טוב ובשעה טובה! מעבר דירה הוא אירוע חשוב בחיים, וכדאי להתייחס אליו ברצינות. נכון, סטודנט/ית או רווק/ה שמחליפים דירה שכורה כל שנה-שנתיים כבר מתורגלים היטב בעניין, וממילא אינם "סוחבים" עימם ציוד רב מדי. עבור משפחה מבוססת, בפרט אם היא כוללת ילדים, מעבר דירה הוא כבר עניין אחר לחלוטין – מעבר דירה כזה איננו מתבצע לעיתים קרובות והוא "פרוייקט" לכל דבר; וכמו כל פרוייקט, גם מעבר דירה צריך לנהל כהלכה כדי לצאת ממנו בשלום.

הטיפים

קביעת לוח זמנים
המועד האפשרי לכניסה לדירה נקבע מן הסתם בחוזה מכר או שכירות. מועד זה איננו בהכרח תאריך המעבר! הביאו בחשבון עיכובים במסירה, זמן שיפוצים, תיקון תקלות שמתגלות ברגע האחרון, ניקיון יסודי וכדומה. קיבעו תאריך יעד ריאלי למעבר, וקחו בחשבון זמן "התאוששות" אחרי המעבר – סידור הדירה, תיקונים והתקנות, ספקי שירות (גז, תקשורת וכו'), תיקונים וניקיון בדירה שהתפנתה, ואפילו זמן מנוחה. מעבר דירה עם חזרה לעבודה אינטנסיבית למחרת בבוקר הוא מתכון בטוח ל"סחיבת" בעיות וללחץ מיותר.

מה מעבירים?
התשובה "הכל" איננה בהכרח התשובה הנכונה. מעבר דירה הוא הזדמנות מצויינת לעשיית סדר ולהתחדשות. להעביר רהיט כבד לדירה החדשה ואז לגלות כי איננו מתאים למקומו, איננו עובר בדלת או זקוק לחידוש דחוף איננו נשמע כמהלך מחוכם במיוחד. רהיט שזקוק לשיפוץ כדאי למסור בדירה הישנה ולקבל חזרה בחדשה, והובלה של רהיט חדש או מוצר חדש כדאי להזמין כבר לכתובת החדשה. קצת תיאום בזמנים, והכל נעשה הרבה יותר פשוט! כדאי למיין ולהשליך (או למסור) חפצים מיותרים (ותמיד יש כאלה) לפני האריזה, ולא אחרי ההעברה והפריקה. כדאי גם להימנע מצבירה של מוצרי צריכה בתקופה שקודמת למעבר – הגיוני, לא?

בחירת מוביל או חברת הובלה
מה לא נכתב ונאמר על מובילים ועל חברות להובלת דירות – המלצות, השמצות, מחירים, השוואות, נזקים, ביטוח, תביעות... הכל. יש כמובן לבחור מוביל או חברת הובלות בזהירות, ובעיקר לפי המלצה. אם אין לכם חברים או קרובים שיכולים להמליץ על מוביל מסויים, בידקו המלצות באתרי אינטרנט.

לקוחות ממליצים
אחר שבחרתם חברת הובלה או מוביל מתאים, עימדו על זכותכם לקבל שמות ומספרי טלפון של לקוחות אותם העבירו בימים האחרונים (אתמול או שלשום – לא לפני שנה!) והתקשרו אליהם לברר כיצד התנהלה ההעברה. וודאו כמובן שהתאריך מתאים, ושהינכם הראשונים (או היחידים) להעברה באותו יום.

אריזה ופריקה
"לשים בארגזים" ו"להוציא מהארגזים" הוא תיאור פשטני להחריד של תהליך ההעברה. קיימים שיקולים רבים שיש להתחשב בהם – מה לארוז, כיצד ועל-ידי מי; מה להעביר לבד ומה באמצעות חברת הובלות כיצד להגן על פריטים רגישים או חשובים במיוחד; כיצד לוודא כי כל דבר יגיע למקומו הנכון בסדר הנכון; כיצד ליעל את התהליך של פריקה וסידור במקום; כיצד להגיע ל"מערכות עובדות" מהר ככל האפשר; ועוד.

*כל האמור לעיל הוא בגדר "טעימה" בלבד, או בגדר סיכום תמציתי.
במאמרים המורחבים המופיעים בקישורים לעיל תמצאו אינפורמציה נוספת ומסודרת שתקל עליכם לתכנן ולהוציא לפועל תהליך מסודר של הובלה והתארגנות בדירה החדשה. העיקר הוא – לעבוד "בראש טוב", באופן שקול ומתוכנן, וכך להימנע משגיאות מטופשות שמובילות לנזקים, להוצאות בלתי מתוכננות, ללחצים, למתחים מיותרים ולמריבות. מעבר דירה אינו חייב להיות טראומטי – מעבר דירה יכול וצריך להיות הזדמנות לחידוש ולהתחדשות, להתפתחות ולהתקרבות. מזל טוב, ובהצלחה!

23

ספקי שירות בתחום הובלות

מצא בעל מקצוע

מובילים מומלצים תל אביב

מגה מקס הובלות
מגה מקס הובלות

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

זו פעם שנייה
שאני משתמשת בשירותיהם של "מגה מקס הובלות" ויצאתי מרוצה! הם ביצעו עבורי הובלת דירה מכפר סבא לחדרה והגעתי אליהם דרך המלצות רבות בפייסבוק.

שניר הובלות
שניר הובלות

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

"שניר הובלות" פשוט
מצוינים! אני מכיר אותם הרבה שנים והם ביצעו עבורי מספר עבודות ולאחרונה, ביצעו הובלת דירה מרמת גן לתל אביב. "שניר הובלות" היו זמינים עבורי מיידית והם הגיעו אלי עם כל האמצעים הדרושים על מנת לבצע הובלה בצורה מושלמת ללא טעויות או תקלות!

הובלות ויקטור
הובלות ויקטור

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

ויקטור והצוות שלו
היו פשוט מעולים וגם גבו ממני מחיר הגון ביותר! קיבלתי עליהם המלצה בפייסבוק והזמנתי אותם להובלת דירה מחיפה לקרית ביאליק. ההתנהלות של ויקטור והצוות שלו הייתה נכונה!

קלמוביל
קלמוביל

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 27

חוות דעת

אני ממליצה על
מאור "קלמוביל" בחום, הייתי מאוד מרוצה, הם מקצוענים! מדובר בהובלה של דירה מקומה שנייה לקומה ראשונה ללא מעלית, באותה העיר.

בסט פרייס הובלות
בסט פרייס הובלות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 3

חוות דעת

אל שרון מחברת
"בסט פרייס הובלות" פניתי לצורך הובלת דירה ממודיעין לנעלה, השירות היה אחלה, הכל עבר בשלום ואנחנו מאוד מרוצים. שרון והצוות עמדו בזמנים שקבענו וישר ניגשו לעבודה.

נשר הובלות
נשר הובלות

לפרטי העסק

9.2

voice-icon 29

חוות דעת

ויקטור הגיע לדירה
שלנו כדי לתת הצעת מחיר. הוא לא הסתפק בשיחת טלפון. יש הרבה שנותנים מחיר בטלפון ואחר כך מעלים את המחיר ומתחילים להתווכח.

ברגר הובלות
ברגר הובלות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 13

חוות דעת

ל"ברגר הובלות" הגעתי
דרך חיפוש שעשיתי באינטרנט על מובילים. לפני שסגרתי איתו, עשיתי קצת בירורים וסקר שוק לגבי מחירי הובלות, והסתבר שואדלן נתן לי את הצעת מחיר זולה משמעותית בהשוואה לחברות אחרות שבדקתי (יש לציין שואדלן הגיע אלי לראות את התכולה ולפי זה נתן את הצעת המחיר).

הובלות רוסלן
הובלות רוסלן

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 36

חוות דעת

חיפשתי מובילים באינטרנט
והגעתי לרוסלן, רוסלן נשמע לי מאוד מקצועי ונתן לי הצעת מחיר מאוד הוגנת. מעבר לזה רוסלן הגיע לראות את הדירה לפני הצעת המחיר ולא ביקש על כך תשלום.

הובלות חמישה כוכבים
הובלות חמישה כוכבים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

אנו עובדים באופן
קבוע כבר תקופה עם "הובלות חמישה כוכבים" ומרוצים מאוד! הם מבצעים עבורנו בעיריית חולון הובלות של רהיטים מבתי ספר, גנים ומוזאונים וגם גובים מאיתנו מחיר הגון בהחלט.

שניר הובלות
שניר הובלות

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

JUST MOVE  שירותי הובלה בעמ
JUST MOVE - שירותי הובלה בע"מ

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 22

חוות דעת

בפעם הקודמת שבה
אלכסנדר עשה עבורנו את ההובלה זה היה בעקבות המלצה שקיבלנו מפה לאוזן (לפני כמה שנים). אלכסנדר והצוות שלו עשו עבודה באמת נהדרת וטובה לכן היה לנו ברור ללא ספק שגם הפעם כשעמדנו לעבור דירה אנחנו פונים רק אליו (והפעם זאת הפעם השלישית).

רב מוביל
רב מוביל

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 2

חוות דעת

Very reliable guys.
Move almost our entire house all the way from Jerusalem to far away Zefat. From one hand, did the moving job very fast and quickly - from the other, were very carefull, and didnt break or do damage to any of our stuff.

יונייטד הובלות ואחסנה
יונייטד הובלות ואחסנה

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 14

חוות דעת

השירות שקיבלתי מחברת
"יונייטד הובלות" היה פשוט יוצא מן הכלל מכל הבחינות, עמידה בלוח זמנים, הובלה זריזה, ויחסי אנוש מעולים. העבודה המדוברת הייתה הובלה של דירה מחיפה קומה ראשונה בלי מעלית, לקומה רביעית עם מעלית.

קרגו ms הובלות
קרגו m.s הובלות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 10

חוות דעת

ל"קרגו m.s הובלות"
בניהולו של פבל, הגעתי דרך חיפוש שעשיתי באינטרנט באתרים של בעלי מקצוע על מובילים. לפני שסגרתי איתם, עשיתי קצת בירורים וסקר שוק לגבי מחירי הובלות, והסתבר שהם זולים משמעותית בהשוואה לחברות אחרות שבדקתי.

הובלות אוקי
הובלות או.קי.

לפרטי העסק

9.2

voice-icon 30

חוות דעת

כאשר עברנו דירה
מגן יבנה לדירת 5 חדרים, קומה רביעית בראשון לציון ביצעתי סקר שוק בין מס'' חברות. אנטון הציע לי מחיר הגון וכך בניגוד למה שאני עושה בדרך כלל, סגרתי איתו באותו רגע מבלי לנסות לשאת ולתת איתו.

הובלות VIP
הובלות V.I.P.

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

דורון הובלות ואחסנה
דורון הובלות ואחסנה

לפרטי העסק

8.5

voice-icon 2

חוות דעת

תכננו מעבר מרמת-אביב
לרמת-גן ולפני רצינו לעבור גם דרך חמותי מפרדס-חנה, בכדי לקחת ממנה מדיח כלים ועוד רהיט קטן - מדובר בהובלה לא גדולה, דירה של זוג רווקים בלי ציוד כבד של מוצרי חשמל וריהוט.

עומר הובלות
עומר הובלות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 28

חוות דעת

זאת הפעם הראשונה
שעברנו דירה והכל הלך בצורה חלקה ונעימה, נהנינו מאוד והכל בזכות הצוות המסור של חברת "עומר הובלות"!!!

הובלות סטולרמן
הובלות סטולרמן

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 24

חוות דעת

לאחר חווית שירות
מאוד לא נעימה שקרתה לי בפעם הקודמת שעברתי דירה, עם מובילים שהגיעו בשעות אחר הצהריים כשקבענו על שמונה בבוקר לתחילת העבודה, וזה לא היה הדבר הכי גרוע שהם עשו, החלטתי הפעם לחפש בעל מקצוע מומלץ וחיפשתי כאן באתר אחד כזה.

המקצוענים בהובלות
המקצוענים בהובלות

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 2

חוות דעת

בעלי המליץ על
נחמן, אני לא יודעת איפה הוא שמע עליו אבל פניתי אליו ואני ממש לא מצטערת על כך, בדיוק ההיפך. נחמן ביצע לי הובלה של דירה מהישוב גילה למחסן מאחר וטסנו חצי שנה לחו"ל, אחריה הוא החזיר את תכולת הדירה מהמחסן לדירת קרקע בישוב תקוע.

best  הובלות
best הובלות

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 9

חוות דעת

אנחנו רוצים להודות
מכל הלב לולרי והצוות שעבד אתו (חברת "best הובלות"). הייתם פשוט מדהימים, חבל על הזמן!

הובלות הקרנפים
הובלות הקרנפים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 6

חוות דעת

אני מאוד מאוד
מרוצה מחברת "הובלות הקרנפים", הם היו עשר! הגעתי ל"הובלות הקרנפים" באמצעות פרסום שלהם וגם בעקבות המלצה שקיבלתי מפה לאוזן.

כתבות ומאמרים

תכנון הובלה

תכנון הובלה

במאמר יוסבר כיצד לתכנן את סדר האירועים של "פרוייקט" מעבר הדירה וביצוע ההובלה.

קרא עוד
שירותי אריזה

שירותי אריזה

במאמר יוסבר כיצד נארוז לבד, לקראת מעבר דירה, בצורה הטובה ביותר, ללא שירותי מובילים או חברת הובלות.

קרא עוד