26

ספקי שירות בתחום תיקון מייבש כביסה

תקלות נפוצות במייבשי כביסה

במאמר יוסבר על אילו תקלות נפוצות במייבשי כביסה ביתיים, כיצד יש לטפל בהן, באילו מקרים ומתי עלינו להזמין טכנאי מייבש כביסה מוסמך.

תקלות במייבש כביסה

מייבש כביסה הוא אמנם לא מכשיר חובה בכל בית, אך בכל זאת, רוב האנשים מעדיפים את האופציה של ייבוש מהיר ואיכותי על פני ייבוש איטי, שתלוי אך ורק במזג האוויר. וכך, כמו שמזג האוויר יכול להרוס את הייבוש - כך גם מייבש הכביסה יכול להתקלקל לפתע.
תקלות בחלקים ובאביזרים של מייבשי הכביסה הם לא דבר נדיר במיוחד, ולמרות שבהתחלה זה אולי יראה מפחיד, תבינו שהשד לא כל כך נורא, כך גם תיקון מייבש כביסה.

התקלות הנפוצות

לוח בקרה מכאני (כפתורים או לחצנים)

בדומה למכונת כביסה, בחלקו החיצוני של מייבש כביסה תוכלו למצוא לוח בקרה. הלוח הנפוץ ביותר אשר מצוי ברוב מייבשי הכביסה הוא לוח בקרה מכאני. לוח זה, המורכב מכפתורים ולחצנים שונים לקביעת וכיוון תכנית הייבוש, סובל בדרך כלל מפגיעות חיצוניות בלבד שלא משפיעות על תפקודו של מייבש כביסה. הבעיות האפשריות בחלקים אלו הם יציאה, תקיעה או התרופפותם של הלחצנים. אתם יכולים לנסות ולחבר או לשלוף את הכפתור הסורר, אך במידה ואינכם מצליחים, או שהלחצן אינו מגיב - כדאי שתזמינו טכנאי מייבשי כביסה שיפתור את הבעיה.

לוח בקרה דיגיטאלי (כרטיס פיקוד)

לאלו מכם שבחרו מייבש כביסה קצת יותר מודרני ומתחוכם, בוודאי גם יש לוח בקרה דיגיטאלי. לוח בקרה דיגיטלי אחראי לתפעולו של מייבש הכביסה, וכמו כן מספק מידע ונתונים על תכולת מייבש הכביסה. עוד אחד מתפקידיו של לוח הבקרה הוא לדווח על תקלות שונות במייבש. ולכן, אם לוח הבקרה הדיגיטאלי שלכם לא עובד, רוב הסיכויים שלא תוכלו להפעיל את המייבש. בגלל שמדובר בתקלה דיגיטאלית, ולא פיזית- כנראה שלא תוכלו לפתור את הבעיה בעצמכם, ותאלצו להזמין טכנאי המתמחה בתיקון מייבשי כביסה מסוג כזה. לרוב מדובר בתיקון מורכב יחסית, ומחיר הטיפול יהיה די יקר.

אטם לדלת (שרוול גומי)

אם מייבש הכביסה, פשוט מסרב להתחיל לפעול, אולי כדאי שתבדקו את האטם לדלת. אטם לדלת מייבש כביסה קיים כדי לאטום את גוף המייבש בעת הפעלתו, על מנת לאפשר פעולה תקינה של המכונה. כאשר האטם פגום, המייבש אינו סגור הרמטית. אם המייבש כביסה פתוח - הוא לא יפעל. לכן, בדקו האם האטם רופף או שחוק, ובמידה והנזק לא משמעותי ייתכן שגם אתם יכולים לחזק אותו לבד. לעומת זאת, אם הוא זקוק להחלפה כדאי שתיעזרו באיש מקצוע מתאים.

גוף חימום

מייבש כביסה פועל בעיקרו על חימום הבגדים עד להתאדות כל המים מהם. אותו חלק אשר מבצע את פעולת העלאת הטמפרטורה הוא גוף החימום. כמובן שמייבש כביסה ללא גוף חימום תקין, הוא מייבש כביסה לא אפקטיבי. תוכלו לחשוד שגוף החימום שלכם לא תקין, כאשר מייבש הכביסה פולט אך ורק אוויר קר, כאשר זמן הייבוש התקצר או התארך משמעותית, או כל שינוי קיצוני בטמפרטורה של המייבש. תיקון של גוף החימום לא יוכל לעשות על ידכם, אלא רק על ידי טכנאי המוסמך לתיקון מוצרי חשמל, ויהיה כרוך בדרך כלל בהחלפה של הגוף.

תרמוסטט

תפקידו של התרמוסטט הוא להיות מעין "מפקח" על גוף החימום. הוא מווסת את הטמפרטורה על פי הצורך, ולפי תוכנית הייבוש אשר לפיה יפעל מייבש כביסה. ולכן, משום שגוף החימום והתרמוסטט הם חלק מאותה מערכת - הסימנים לתקלה בתרמוסטט זהים לאלו של גוף החימום. ולכן, כדי להיות בטוחים בנוגע לבעיה ולצעדים שיש לנקוט, צריך להזמין חשמלאי מוסמך או טכנאי מתאים שיבחן את הבעיה לעומקה.

אלו הן התקלות, אשר אנו בדרך כלל מוצאים בחלקים ובאביזרים של מייבשי כביסה, למרות שכמובן שישנן עוד. לעיתים ניתן להתגבר על בעיות אלו בכוחות עצמנו בלבד, ולעיתים נזדקק לעזרה מקצועית של חשמלאי או טכנאי מייבש כביסה. אבל מה שבטוח - גם אם לא תפעילו מייבש כביסה במשך כמה ימים לא יקרה שום דבר, הרי תמיד אפשר גם לתלות את הכביסה בחוץ....

26

ספקי שירות בתחום תיקון מייבש כביסה

מצא בעל מקצוע

טכנאי מייבשי כביסה מומלצים תל אביב

שרות טל
שרות טל

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 37

חוות דעת

אנחנו עובדים עם
אלי כבר המון זמן, הוא טכנאי הבית שלנו ואנחנו לא מחליפים אותו באף אחד אחר והמלצנו עליו כבר להמון המון אנשים!

שמעון טכנאי מוצרי חשמל ביתיים
שמעון טכנאי מוצרי חשמל ביתיים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 5

חוות דעת

שמעון בעל מקצוע
אמין ואיכותי ביותר! הזמנתי אותו דרך אחד מאתרי הפרסום לתיקון מייבש כביסה כי הכבל לא עבד והוא הגיע במהירות וגם גבה ממני מחיר הגון בהחלט. כבר מהתחלה שמעון היה זמין עבורי וענה על כל שאלותיי בסבלנות רבה!

צור שירות תקונים
צור שירות תקונים

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 96

חוות דעת

יואב החליף גוף
חימום בגלל שהמכונה קיצרה. מאוד אמין ולא יקר. נתן חשבונית מס ואחריות ל6 חודשים.

סער טכנאי שירות
סער טכנאי שירות

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 41

חוות דעת

אמין, נחמד ולא
יקר. הצליח לתקן את התנור בלי להחליף את גוף החימום וחסך לי מאות ש"ח. ממליץ בחום.

ק קרור וחשמל
ק. קרור וחשמל

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 11

חוות דעת

את יוסי הטכנאי
הזמנתי לצורך תיקון מזגן ומכונת-כביסה והשירות שלו היה נהדר! אני מאוד מרוצה ושמחה להמליץ עליו! הוא הגיע בזמן שקבענו, הביא איתו את כל הציוד הנדרש וישר ניגש לעבודה, בלי להתמהמה או למרוח את הזמן.

אבי שירות תיקונים
אבי שירות תיקונים

לפרטי העסק

9.1

voice-icon 46

חוות דעת

שלום רב, רציתי
לתת חוות דעת על "אבי תיקונים" בעקבות שירות מצויין שקיבלתי ממנו. האמת שהגעתי לאבי בעקבות בעיה בכיריים גז, דרך כרטיס ביקור על מגנט שהיה לי על המקרר.

זברה שירותי קירור ומיזוג
זברה שירותי קירור ומיזוג

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 44

חוות דעת

רציתי להמליץ לטובה
על עזרא הטכנאי "זברה שירותי קירור ומיזוג". העזרה שעזרא נתן לי, אמנם הסתכמה בסופו של דבר רק בייעוץ טלפוני (ולא בביקור בית) - אבל עזרא היה כזה שירותי, אדיב ונחמד, שאני באמת מרגיש צורך לתת עליו חוות דעת מפרגנת באתר.

שירות נאה
שירות נאה

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 24

חוות דעת

איציק הטכנאי הגיע
אלי לבדיקה של מייבש כביסה תוצרת "בלרס". כבר מהתיאור בטלפון של התקלה, הוא ניחש מה הבעיה והביא חלקים בהתאם. בזמן שהוא פתח את המכונה, הוא ניגש מייד לתקלה ומצא אותה.

שירות באיכות
שירות באיכות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 45

חוות דעת

נהניתי מהשירות של
לירון ואני רוצה להמליץ בחום על עבודתו. מדובר באדם ייחודי, איכותי והכי חשוב מקצועי. את לירון הזמנתי על מנת לטפל בבעיית קירור שהייתה לי במקרר, לפניו הזמנתי בעל מקצוע בתחום שלא הצליח לעלות על הבעיה ואילו לירון הראה בקיאות בנושא ועלה על מקור התקלה במהירות!

אר תיקונים
א.ר תיקונים

לפרטי העסק

9.0

voice-icon 21

חוות דעת

המקרר שלי הפסיק
לעבוד ובחיפוש באינטרנט הגעתי לכמה טכנאים. לאחר השיחה עם מוטי דיברתי עם עוד מס'' טכנאים ולבסוף חזרתי אליו כי הוא נשמע לי הכי אמין ועם המחיר הכי סביר. מוטי דייק בזמן שהגיע.

אלקטרו בועז 247
אלקטרו בועז 24/7

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 21

חוות דעת

את בועז הטכנאי
הזמנתי לצורך תיקון מקרר שהפסיק לעבוד כמו שצריך, קיבלתי עליו המלצה חמה מחברה שהשתמשה בשירותיו, סמכתי עליה ולכן פניתי אליו. משיחת הטלפון הראשונה ועד סיום העבודה קיבלתי יחס אדיב ושירות מצויין.

אמינות השירות
אמינות השירות

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

טכנאי שירות יאיר בראון
טכנאי שירות יאיר בראון

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 23

חוות דעת

יאיר בראון טכנאי
מקצועי ואמין! עשה את העבודה על הצד הטוב ביותר וחשוב מכל - לקח על התיקון מחיר שפוי וסביר. לפני כמה ימים, הייתה לי בעיה במכונת כביסה, היא נתקעה באמצע תוכנית פעולה ולא הצליחה לנקז את מי הכביסה החוצה.

טכנו קל
טכנו קל

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

איציק הגדול שירות תיקונים
איציק הגדול שירות תיקונים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 2

חוות דעת

שלום וברכה! הגעתי
לאיציק דרך חוברת של בעלי מקצוע, חיפשתי טכנאי שיבוא ויתקן לי את מייבש הכביסה שהפסיק לעבוד. מדובר במייבש כביסה מאוד מאוד ישן וביום אחד הוא שבק לגמרי חיים.

טכנו דוד
טכנו דוד

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 8

חוות דעת

יש לי רק
דברים טובים להגיד על טכנאי מוצרי החשמל דוד עיני, נותן לו ציון לשבח על האמינות, השקיפות והיחס. עוד לא נתקלתי בבעל מקצוע כזה. הזמנתי את דוד בעקבות ההמלצות שקראתי עליו באתר של בעלי-מקצוע בכדי לסדר לי בעיה של מכונת כביסה שמים יצאו ממנה בשעת פעולה.

שירות שיאון
שירות שיאון

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 15

חוות דעת

שירות שיאון הגיע
אלי בזמן פתר את הבעיה במייבש כביסה במהירות וגבה מחיר שרות בלבד. חנן מקצועי, אמין והוגן ממליצה עליו בחום! הזמנתי את חנן "שירות שיאון" דרך האתר שלכם ולאחר שיחה איתו ההרגשה הטובה שלי לגביו התבססה עוד יותר.

שירות רמי
שירות רמי

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

אני גר בדירה
שכורה בבאר-שבע וחלק מהדירה כולל את מכונת הכביסה. לפני כמה ימים המכונת כביסה שבקה חיים והפסיקה לעבוד. שוחחתי עם בעלת הדירה, ששלחה אלי את רמי שיטפל בבעיה.

שיראל שירותים
שיר-אל שירותים

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 34

חוות דעת

קראתי ל"שיר-אל תיקונים",
בעקבות תקלה שהיתה לי במכונת כביסה. חשבתי שמדובר בבעיה רצינית, אבל כשהגיעו התברר שמדובר פשוט בגרב שנתקעה לי בתוך המכונה, ולא נתנה לה להיכנס לתוכנית פעולה.

סער  שירות כל צביקה
סער - שירות כל צביקה

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 16

חוות דעת

אני מאוד מרוצה
מהשירות המקצועי והאדיב של צביקה, התרשמתי ממנו לטובה ולכן אני ממליצה עליו בחום! נעזרתי בשירותיו של צביקה "סער - שירות כל צביקה" פעמיים ובשתי הפעמים קיבלתי שירות יוצא מן הכלל!!!

מיטב השירות
מיטב השירות

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 30

חוות דעת

יש לי מזגן
עילי של אלקטרה, 2.5 כ"ס. יום אחד המזגן החל לקרר לסירוגין בלבד וחיפשנו באינטרנט טכנאי. הגענו לאתר פרסום כלשהו ושם נתקלנו במיטב השרות.

אדם תיקונים
אדם תיקונים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

אין על אדם!
מדובר בטכנאי ישר, הוגן, נחמד ואוהב לעזור לבריות - אני ממליצה עליו בחום! הגעתי אליו לפני שלוש שנים דרך התוכנית "יצאת צדיק" ומאז אני נעזרת רק בו, בכל מה שקשור למכונת הכביסה ולמייבש.

שירות תיקונים למוצרי חשמל
שירות תיקונים למוצרי חשמל

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

לפני כמה ימים
החלו להופיע בעיות משונות במכונת הכביסה, היא לא הצליחה לנקז את המים בסיום הפעולה ובנוסף לכך, לא החלה את פעולת הסחיטה. יש לי ביטוח חיצוני על מכונת הכביסה והתקשרתי להזמין מהם טכנאי שעובד אצלם.

מאי מיזוג וקירור
מאי מיזוג וקירור

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 60

חוות דעת

מוטי הוא איש
מקצוע מצוין, נעים הליכות, נקי ומסודר!! יסודי בעבודתו - תיקן את הבעיה בלי שום בעיה (כבר בטלפון נתן אבחון מדויק של מקור הבעיה). אני ובעלי קראנו לו מכיוון שהמקרר שלנו (מסוג "אמקור"), הפסיק לעבוד ולא קירר כראוי.

כתבות ומאמרים