25

ספקי שירות בתחום תיקון מייבש כביסה

טיפים לרכישת מייבש כביסה

במאמר יוצגו הגורמים בהם עלינו להתחשב בבחירת מייבש כביסה לבית כגון: מיקום מייבש כביסה, יצרנים ועוד.

טיפים לרכישת מייבש כביסה

מייבש כביסה הוא אופציה נוחה לאלו מכם, שלא רוצים לסמוך על התחזית ולתלות את הכביסה שלהם בחוץ, או שפשוט מעדיפים ייבוש מהיר ויעיל של בגדיהם. בחירת מייבש כביסה היא אינה עניין של מה בכך, ויש להתחשב במספר גורמים.

הטיפים:

חשבו על מיקום אידיאלי

לפניי שרוכשים מייבש כביסה, קודם כל צריך לחשוב היכן תמקמו אותו. החלל בו תניחו את המייבש אמור להספיק גם לגוף המייבש עצמו, אך גם לפתיחה נוחה של הדלת. ישנם דגמים המאפשרים החלפה של כיוון פתיחת הדלת, ותמיד אפשר גם להניח את המייבש מעל מכונת הכביסה כדי לחסוך במקום. כמו כן, שיטת ניקוז המים תעשה גם בהתאם למיקום - במידה ויש אפשרות לצינור פליטה, מומלץ להתקין אחד שכזה. ובמידה שאין, או סתם מטעמי אסתטיקה, תוכלו להשתמש בניקוז באמצעות מעבה. פרמטר נוסף במיקום מייבש כביסה הוא הקרבה לחדרי שינה. מייבשי כביסה עשויים לעיתים להרעיש, ולכן לא כדאי להצמיד את המייבש לקיר משותף, אלא אם כן תרכשו מייבש שקט במיוחד. ניתן גם להזמין ביקור טכנאי מייבש כביסה מקצועי שיבחן את המיקום המתאים ביותר להנחת המייבש.

חשבו מראש על התכונות נדרשות

  • התאימו את קיבולת המייבש לכמות האנשים והבגדים. קיבולת קטנה מדי תגרום להפעלה חוזרת ונשנית של המייבש, ואילו קיבולת גדולה מדי תגרום לבזבוז מיותר של אנרגיה.
  • משך הייבוש של הכביסה תלוי בעוצמה של אותו מייבש כביסה. זכרו שככל שהמייבש עובד עוצמה חזקה יותר, כך גם גדל הסיכוי שייגרם נזק לבגדים.
  • מייבשי הכביסה השונים מאפשרים שליטה על משך הייבוש באמצעות שני מנגנונים. הראשון הוא טיימר, אשר בו אתה קובע את משך הפעולה מראש, ואילו המנגנון השני הוא חיישנים, אשר ממוקמים בתוך המייבש וחשים את מידת הלחות של הבגדים.
  • לא כל המייבשים מאפשרים שינוי של הטמפרטורה, אך בחלק מהדגמים תתאפשר שליטה ברמות שונות, כדי שתוכלו להתאים את מידת החום לסוג הבגד.
  • אופציות נוספות שגם לא תוכלו למצוא בכל מייבש כביסה, הן לדוגמא אלו אשר ממזערות את הנזק והקמטים שנוצרים בבגדים, באמצעות הזרמת אוויר קר או שינוי כיוון סיבוב התוף.

חשבו על נוחות

חוץ מכל האופציות הטכניות בבחירת מייבש כביסה, כך חשובה גם הנוחות. הנוחות מתחילה קודם כל מהגישה אל המייבש. תוכלו לבחור מייבש כביסה בעל דלת עם כיוון משתנה או בגודל ספציפי. כמו כן, חשוב שגם הגישה אל המסננת, שצוברת את המוך, תהיה נוחה, משום שניקוי תמידי של המסננת הוא הכרחי. לפני הקנייה וודאו שכל הכפתורים והלחצנים ברורים לכם, ושאתם יודעים איך להפעיל אותם.

חיסכון ואחריות

אמנם למייבשי כביסה אין דרגות שונות של חסכון באנרגיה, אך בחירה של מייבש כביסה בעל קיבולת מתאימה וחיישני לחות יכולים לתרום לחסכון. היוועצו עם טכנאים לתיקון מייבשי כביסה, איזה מייבש כביסה הוא הכי חסכוני באנרגיה. כמו כן, וודאו שלמייבש יש אחריות למקרה שתתקלו בבעיות לאחר הקנייה.

מותגים מובילים

המותגים Boch ו- Siemens, אשר שייכים לאותו יבואן, מתהדרים בטכנולוגיות חדשות ובמראה מתוחכם, אך עם זאת החלקים הפנימיים שלהם נוטים להתבלות. ואם באמת האמינות והעמידות היא מה שחשוב לכם, אולי כדאי שתשקלו לרכוש מייבש כביסה של AEG אשר ידועים בתכונות אלו. ולאנשים אשר רוצים את המילה האחרונה בכל הקשור למנגנונים חדישים ופטנטים ייחודיים - Crystal תעשה את העבודה, במחיר של שחיקה לאחר זמן לא ארוך במיוחד. אחרון חביב הוא מייבש כביסה מבית Zanussi , אשר מאופיין בגישה נוחה ופשוטה למשתמש, אך לא תמיד שקט במיוחד.

25

ספקי שירות בתחום תיקון מייבש כביסה

מצא בעל מקצוע

טכנאי מייבשי כביסה מומלצים תל אביב

שרות טל
שרות טל

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 39

חוות דעת

אנחנו עובדים עם
אלי כבר המון זמן, הוא טכנאי הבית שלנו ואנחנו לא מחליפים אותו באף אחד אחר והמלצנו עליו כבר להמון המון אנשים!

יהודה שירות תיקונים למוצרי חשמל
יהודה שירות תיקונים למוצרי חשמל

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

הגעתי ליהודה דרך
אתר "מדרג" וראיתי שיש עליו המון המלצות אז הזמנתי אותו לתיקון מדיח כלים ובגלל שהייתי מרוצה ממנו, קראתי לו שוב בהפרש קצר להחלפת קפיץ בדלת המדיח. אני לא אחת שמחלקת ציונים בקלות אבל ליהודה מגיע את הדירוג הגבוה ביותר!

שמעון טכנאי מוצרי חשמל ביתיים
שמעון טכנאי מוצרי חשמל ביתיים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 7

חוות דעת

שמעון בעל מקצוע
אמין ואיכותי ביותר! הזמנתי אותו דרך אחד מאתרי הפרסום לתיקון מייבש כביסה כי הכבל לא עבד והוא הגיע במהירות וגם גבה ממני מחיר הגון בהחלט. כבר מהתחלה שמעון היה זמין עבורי וענה על כל שאלותיי בסבלנות רבה!

אבי שירות תיקונים
אבי שירות תיקונים

לפרטי העסק

9.1

voice-icon 48

חוות דעת

שלום רב, רציתי
לתת חוות דעת על "אבי תיקונים" בעקבות שירות מצויין שקיבלתי ממנו. האמת שהגעתי לאבי בעקבות בעיה בכיריים גז, דרך כרטיס ביקור על מגנט שהיה לי על המקרר.

צור שירות תקונים
צור שירות תקונים

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 98

חוות דעת

יואב החליף גוף
חימום בגלל שהמכונה קיצרה. מאוד אמין ולא יקר. נתן חשבונית מס ואחריות ל6 חודשים.

שירות נאה
שירות נאה

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 26

חוות דעת

איציק הטכנאי הגיע
אלי לבדיקה של מייבש כביסה תוצרת "בלרס". כבר מהתיאור בטלפון של התקלה, הוא ניחש מה הבעיה והביא חלקים בהתאם. בזמן שהוא פתח את המכונה, הוא ניגש מייד לתקלה ומצא אותה.

זברה שירותי קירור ומיזוג
זברה שירותי קירור ומיזוג

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 48

חוות דעת

רציתי להמליץ לטובה
על עזרא הטכנאי "זברה שירותי קירור ומיזוג". העזרה שעזרא נתן לי, אמנם הסתכמה בסופו של דבר רק בייעוץ טלפוני (ולא בביקור בית) - אבל עזרא היה כזה שירותי, אדיב ונחמד, שאני באמת מרגיש צורך לתת עליו חוות דעת מפרגנת באתר.

שירות באיכות
שירות באיכות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 47

חוות דעת

נהניתי מהשירות של
לירון ואני רוצה להמליץ בחום על עבודתו. מדובר באדם ייחודי, איכותי והכי חשוב מקצועי. את לירון הזמנתי על מנת לטפל בבעיית קירור שהייתה לי במקרר, לפניו הזמנתי בעל מקצוע בתחום שלא הצליח לעלות על הבעיה ואילו לירון הראה בקיאות בנושא ועלה על מקור התקלה במהירות!

ק קרור וחשמל
ק. קרור וחשמל

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 13

חוות דעת

את יוסי הטכנאי
הזמנתי לצורך תיקון מזגן ומכונת-כביסה והשירות שלו היה נהדר! אני מאוד מרוצה ושמחה להמליץ עליו! הוא הגיע בזמן שקבענו, הביא איתו את כל הציוד הנדרש וישר ניגש לעבודה, בלי להתמהמה או למרוח את הזמן.

אר תיקונים
א.ר תיקונים

לפרטי העסק

9.1

voice-icon 23

חוות דעת

המקרר שלי הפסיק
לעבוד ובחיפוש באינטרנט הגעתי לכמה טכנאים. לאחר השיחה עם מוטי דיברתי עם עוד מס'' טכנאים ולבסוף חזרתי אליו כי הוא נשמע לי הכי אמין ועם המחיר הכי סביר. מוטי דייק בזמן שהגיע.

אלקטרו בועז 247
אלקטרו בועז 24/7

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 25

חוות דעת

את בועז הטכנאי
הזמנתי לצורך תיקון מקרר שהפסיק לעבוד כמו שצריך, קיבלתי עליו המלצה חמה מחברה שהשתמשה בשירותיו, סמכתי עליה ולכן פניתי אליו. משיחת הטלפון הראשונה ועד סיום העבודה קיבלתי יחס אדיב ושירות מצויין.

אמינות השירות
אמינות השירות

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

טכנאי שירות יאיר בראון
טכנאי שירות יאיר בראון

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 23

חוות דעת

יאיר בראון טכנאי
מקצועי ואמין! עשה את העבודה על הצד הטוב ביותר וחשוב מכל - לקח על התיקון מחיר שפוי וסביר. לפני כמה ימים, הייתה לי בעיה במכונת כביסה, היא נתקעה באמצע תוכנית פעולה ולא הצליחה לנקז את מי הכביסה החוצה.

איציק הגדול שירות תיקונים
איציק הגדול שירות תיקונים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 2

חוות דעת

שלום וברכה! הגעתי
לאיציק דרך חוברת של בעלי מקצוע, חיפשתי טכנאי שיבוא ויתקן לי את מייבש הכביסה שהפסיק לעבוד. מדובר במייבש כביסה מאוד מאוד ישן וביום אחד הוא שבק לגמרי חיים.

שירות רמי
שירות רמי

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

אני גר בדירה
שכורה בבאר-שבע וחלק מהדירה כולל את מכונת הכביסה. לפני כמה ימים המכונת כביסה שבקה חיים והפסיקה לעבוד. שוחחתי עם בעלת הדירה, ששלחה אלי את רמי שיטפל בבעיה.

טכנו דוד
טכנו דוד

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 8

חוות דעת

יש לי רק
דברים טובים להגיד על טכנאי מוצרי החשמל דוד עיני, נותן לו ציון לשבח על האמינות, השקיפות והיחס. עוד לא נתקלתי בבעל מקצוע כזה. הזמנתי את דוד בעקבות ההמלצות שקראתי עליו באתר של בעלי-מקצוע בכדי לסדר לי בעיה של מכונת כביסה שמים יצאו ממנה בשעת פעולה.

שיראל שירותים
שיר-אל שירותים

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 34

חוות דעת

קראתי ל"שיר-אל תיקונים",
בעקבות תקלה שהיתה לי במכונת כביסה. חשבתי שמדובר בבעיה רצינית, אבל כשהגיעו התברר שמדובר פשוט בגרב שנתקעה לי בתוך המכונה, ולא נתנה לה להיכנס לתוכנית פעולה.

שירות שיאון
שירות שיאון

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 15

חוות דעת

שירות שיאון הגיע
אלי בזמן פתר את הבעיה במייבש כביסה במהירות וגבה מחיר שרות בלבד. חנן מקצועי, אמין והוגן ממליצה עליו בחום! הזמנתי את חנן "שירות שיאון" דרך האתר שלכם ולאחר שיחה איתו ההרגשה הטובה שלי לגביו התבססה עוד יותר.

סער  שירות כל צביקה
סער - שירות כל צביקה

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 16

חוות דעת

אני מאוד מרוצה
מהשירות המקצועי והאדיב של צביקה, התרשמתי ממנו לטובה ולכן אני ממליצה עליו בחום! נעזרתי בשירותיו של צביקה "סער - שירות כל צביקה" פעמיים ובשתי הפעמים קיבלתי שירות יוצא מן הכלל!!!

מיטב השירות
מיטב השירות

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 30

חוות דעת

יש לי מזגן
עילי של אלקטרה, 2.5 כ"ס. יום אחד המזגן החל לקרר לסירוגין בלבד וחיפשנו באינטרנט טכנאי. הגענו לאתר פרסום כלשהו ושם נתקלנו במיטב השרות.

שירות תיקונים למוצרי חשמל
שירות תיקונים למוצרי חשמל

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

לפני כמה ימים
החלו להופיע בעיות משונות במכונת הכביסה, היא לא הצליחה לנקז את המים בסיום הפעולה ובנוסף לכך, לא החלה את פעולת הסחיטה. יש לי ביטוח חיצוני על מכונת הכביסה והתקשרתי להזמין מהם טכנאי שעובד אצלם.

אדם תיקונים
אדם תיקונים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

אין על אדם!
מדובר בטכנאי ישר, הוגן, נחמד ואוהב לעזור לבריות - אני ממליצה עליו בחום! הגעתי אליו לפני שלוש שנים דרך התוכנית "יצאת צדיק" ומאז אני נעזרת רק בו, בכל מה שקשור למכונת הכביסה ולמייבש.

כתבות ומאמרים