סינונים חכמים

תיקון טלוויזות מקולקלות על ידי טכנאי טלויזיה עד הבית אמינים ומומלצים

ניתן לומר כי כמעט בכל בית בישראל, הסלון הוא מרכז הבית והטלוויזיה היא ליבו של הסלון. צפייה בטלוויזיה הפכה להיות חלק משגרת יומינו ואין זה מפתיע שבמקרה של תקלות בטלוויזיה נרצה למצוא פתרון במהירות וביעילות כדי להשיב את השגרה לחיינו. לפעמים תקלה בטלוויזיה פשוטה לתפעול עצמי ותיקון מהיר. כאן תוכלו למצוא מידע שימושי רב לגבי תיקון טלוויזיה בכוחות עצמכם, תפעול תקלות ועוד. במקרים אחרים בהם ישנו צורך בהזמנת טכנאי טלוויזיה עד הבית לתיקון טלוויזיה מקולקלת, תיקון מסך טלוויזיה שבור ועוד, ריכזנו עבורכם רשימה של טכנאים מהטובים והאמינים ביותר בתחום. הטכנאים שלנו מתמחים בתפעול המכשירים השונים ממגוון פירמות בשוק, תיקוני טלויזיות LCD, תיקון טלויזיה פלזמה ועוד.
כאן תוכלו למצוא טכנאי טלוויזיה מקצועיים ואמינים באזור מגוריכם, הזמינים לקריאה מידית ועזרה בעת הצורך. כדי לבחור לאיזה בעל מקצוע לפנות מבין הרשימה המוצגת, אנו מזמינים אתכם לקרוא המלצות על כל אחד מהטכנאים ולהתרשם מחוות דעת שנכתבו על ידי לקוחות על השירות שקיבלו מבעלי המקצוע. כל טכנאי הטלוויזיה באתר נבדקו על ידינו, מוקד שירות הלקוחות שלנו זמין לכל פנייה ומלווה אתכם לכל אורך הדרך, עד לסיום העבודה לשביעות רצונכם המלאה.
אצלנו בטוב תודה תוכלו גם להשוות בקלות מחירים של התקלות השונות במחירון תיקון טלוויזיות. בחרו בשירות לו אתם נזקקים ולסוג הטלוויזיה שלכם וקבלו מייד הצעות מחיר אטרקטיביות ממגוון הטכנאים באתר.


טכנאי טלוויזיה מומלצים מתל אביב

- (היעזרו בסינונים חכמים מימין לבחירת בעל מקצוע מתאים באזורכם)
דוקטור פיקסל
דוקטור פיקסל

לפרטי העסק >>

9.6

5_blank_starts.png
5_full_starts.png

voice-icon 62

חוות דעת

יש לי מקרן
אחורי של סוני, 53 אינץ שהבאתי מארה"ב לפני 6 שנים. המכשיר מדהים ועלה לי הון תועפות בזמנו. לפני כמה זמן, המכשיר החל לכבות את עצמו, ובאיזה שהוא שלב כבר סירב להידלק בכלל.

אלקטרו רם
אלקטרו רם

לפרטי העסק >>

9.4

5_blank_starts.png
5_full_starts.png

voice-icon 37

חוות דעת

שירות מצוין, זריז
ויעיל. פניתי דרך האתר כאן לאלקטרו כאן בנוגע לתיקון טלוויזיית מץ ישנה שלא פעלה, אם בסביבות אחת עשרה הייתה הפניה שלי אז בשתים עשרה אחת הוא כבר היה אצלי ובתוך חצי שעה מהרגע שהוא הגיע הטלוויזיה כבר חזרה למקום, עם כל החוטים וכל החיבורים, כשהיא כבר פועלת בצורה מלאה.

אש אלקטרוניקה
א.ש. אלקטרוניקה

לפרטי העסק >>

9.4

5_blank_starts.png
5_full_starts.png

voice-icon 43

חוות דעת

הגעתי לאהרון דרך
המלצה של חבר, בגלל תקלה במסך הטלוויזיה (טלוויזיית lcd ' 32), בהתחלה עשיתי בדיקה שכל החיבורים תקינים, ניסיתי לחבר את המכשיר לשקע חשמלי אחר ולהחליף בטריות לשלט, אבל הבעיה לא נפתרה.

השוואת מחירי תיקון טלויזיה

התקנת טלוויזיות

תיקון טלוויזיה כללי - טכנאי טלוויזיות

תיקון טלוויזיה רגילה

תיקון טלוויזיה LCD

תיקון טלוויזית פלזמה

מאמרים ומדריכים

בואו ללמוד מהמומחים שלנו על תיקון טלויזיית פלזמה, תיקון מסך טלוויזיה, התקנת טלוויזיה חכמה, תיקון טלויזיה LG ומותגים נוספים. קראו את המאמרים, המדריכים השימושיים והטיפים החשובים שכתבו מיטב המומחים שלנו וגלו את כל מה שצריך וחשוב לדעת לפני שאתם מזמינים טכנאי טלוויזיה לתיקון התקלה.

מחירון תיקון טלוויזיות

בקטגוריית מחירוני תיקון טלוויזיות ניתן לצפות בטבלאות מחירי שירותים כגון: התקנת טלוויזיות, תיקון טלוויזיה כללי - טכנאי טלוויזיות, תיקון טלוויזיה רגילה, תיקון טלוויזיה LCD, תיקון טלוויזית פלזמה.
המחירונים מתעדכנים באופן שוטף בהתאם להצעות המחיר המוגשות ע"י בעלי המקצוע המנויים בתחום תיקון טלוויזיות