סינונים חכמים

תיקון טלוויזות מקולקלות על ידי טכנאי טלויזיה עד הבית אמינים ומומלצים

ניתן לומר כי כמעט בכל בית בישראל, הסלון הוא מרכז הבית והטלוויזיה היא ליבו של הסלון. צפייה בטלוויזיה הפכה להיות חלק משגרת יומינו ואין זה מפתיע שבמקרה של תקלות בטלוויזיה נרצה למצוא פתרון במהירות וביעילות כדי להשיב את השגרה לחיינו. לפעמים תקלה בטלוויזיה פשוטה לתפעול עצמי ותיקון מהיר. כאן תוכלו למצוא מידע שימושי רב לגבי תיקון טלוויזיה בכוחות עצמכם, תפע... ול תקלות ועוד. במקרים אחרים בהם ישנו צורך בהזמנת טכנאי טלוויזיה עד הבית לתיקון טלוויזיה מקולקלת, תיקון מסך טלוויזיה שבור ועוד, ריכזנו עבורכם רשימה של טכנאים מהטובים והאמינים ביותר בתחום. הטכנאים שלנו מתמחים בתפעול המכשירים השונים ממגוון פירמות בשוק, תיקוני טלויזיות LCD, תיקון טלויזיה פלזמה ועוד.
כאן תוכלו למצוא טכנאי טלוויזיה מקצועיים ואמינים באזור מגוריכם, הזמינים לקריאה מידית ועזרה בעת הצורך. כדי לבחור לאיזה בעל מקצוע לפנות מבין הרשימה המוצגת, אנו מזמינים אתכם לקרוא המלצות על כל אחד מהטכנאים ולהתרשם מחוות דעת שנכתבו על ידי לקוחות על השירות שקיבלו מבעלי המקצוע. כל טכנאי הטלוויזיה באתר נבדקו על ידינו, מוקד שירות הלקוחות שלנו זמין לכל פנייה ומלווה אתכם לכל אורך הדרך, עד לסיום העבודה לשביעות רצונכם המלאה.
אצלנו בטוב תודה תוכלו גם להשוות בקלות מחירים של התקלות השונות במחירון תיקון טלוויזיות. בחרו בשירות לו אתם נזקקים ולסוג הטלוויזיה שלכם וקבלו מייד הצעות מחיר אטרקטיביות ממגוון הטכנאים באתר.
 קרא עוד


טכנאי טלוויזיות מומלצים תל אביב

מעבדת אור
מעבדת אור

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 45

חוות דעת

העבודה הראשונה שאמנון
ממעבדת אור ביצע עבורי מחזיקה מעמד כבר 15 שנה! טלוויזיה די ישנה שלא הפסיקה לייצר לנו בעיות לפני שהיא עברה תחת הידיים של אמנון. מאז שהוא סידר אותה, לפני חמש עשרה שנה, ועד היום, היא עובדת ברצף ובלי שום בעיה אחת!

אלקטרו פיקס
אלקטרו פיקס

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 7

חוות דעת

מרוצה ממנו מאוד,
יחיאל מעניק לנו גם שירות מקצועי לאורך שנים, גם שירות מהיר וגם יעיל, הוא תמיד עונה לטלפונים גם לאחר תיקון, אדיב נחמד וישר - ממליצה מכל הלב.

אלקטרו רם
אלקטרו רם

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 45

חוות דעת

שירות מצוין, זריז
ויעיל. פניתי דרך האתר כאן לאלקטרו כאן בנוגע לתיקון טלוויזיית מץ ישנה שלא פעלה, אם בסביבות אחת עשרה הייתה הפניה שלי אז בשתים עשרה אחת הוא כבר היה אצלי ובתוך חצי שעה מהרגע שהוא הגיע הטלוויזיה כבר חזרה למקום, עם כל החוטים וכל החיבורים, כשהיא כבר פועלת בצורה מלאה.

מעבדת פולג יעקב
מעבדת פולג יעקב

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 34

חוות דעת

את יעקוב מ"מעבדת
פולג יעקוב" הכרתי ממש במקרה, כאשר המחשב הנייח שברשותי הפסיק לעבוד, התקשרתי לבעל מקצוע מסוים, שלא יכל להגיע היות והוא אינו באזור אך המליץ לי על יעקוב כבעל מקצוע מצוין.

דוקטור פיקסל
דוקטור פיקסל

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 68

חוות דעת

יש לי מקרן
אחורי של סוני, 53 אינץ שהבאתי מארה"ב לפני 6 שנים. המכשיר מדהים ועלה לי הון תועפות בזמנו. לפני כמה זמן, המכשיר החל לכבות את עצמו, ובאיזה שהוא שלב כבר סירב להידלק בכלל.

טלירון  מעבדת תיקון טלוויזיות
טלירון - מעבדת תיקון טלוויזיות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 19

חוות דעת

שירות מעולה ואמין!
מצאתי אותם בחיפוש באינטרנט לאחר שטלוייזית SHARP עם מסך 42 אינץ'' שלנו התקלקלה, הטלוויזיה הייתה נדלקת אך לא הופיעה תמונה. השארתי להם הודעה עם מספר טלפון והם חזרו אליי במהירות.

וידאו קול  תיקון טלויזיות
וידאו קול - תיקון טלויזיות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 36

חוות דעת

את צביקה אני
מכיר באופן אישי כבר קרוב לשלושים ארבעים שנה!! הוא בעל המקצוע שלי בכל הנוגע לתיקון מוצרי אלקטרוניקה - אני סומך עליו במאה אחוז, מדובר באיש מקצוע רציני שעובד בתחום כבר שנים רבות.

אש אלקטרוניקה
א.ש. אלקטרוניקה

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 45

חוות דעת

הגעתי לאהרון דרך
המלצה של חבר, בגלל תקלה במסך הטלוויזיה (טלוויזיית lcd ' 32), בהתחלה עשיתי בדיקה שכל החיבורים תקינים, ניסיתי לחבר את המכשיר לשקע חשמלי אחר ולהחליף בטריות לשלט, אבל הבעיה לא נפתרה.

השוואת מחירי תיקון טלויזיה

התקנת טלוויזיות:

תיקון טלוויזיה כללי - טכנאי טלוויזיות:

תיקון טלוויזיה רגילה:

תיקון טלוויזיה LCD:

תיקון טלוויזית פלזמה:

כתבות ומאמרים

המדריך לחיבור טלוויזיה לאחר מעבר דירה

המדריך לחיבור טלוויזיה לאחר מעבר דירה

במאמר יוסבר על חיבור טלוויזיה לאחר מעבר דירה, יפורטו אפשרויות החיבור לחברות הכבלים והלווין וכן יוסבר על שירות עידןּ פלוס.

קרא עוד
כיצד לבחור טכנאי לתיקון טלוויזיה?

כיצד לבחור טכנאי לתיקון טלוויזיה?

במאמר יוסבר באילו נסיבות כדאי להזמין טכנאי טלוויזיות, על אילו תקלות ניתן להתגבר לבד, וכן ינתנו טיפים לבחירה נכונה של טכנאי.

קרא עוד
כל המידע על תיקון טלוויזיות חכמות

כל המידע על תיקון טלוויזיות חכמות

איך נדע האם כדאי להזמין טכנאי תיקון טלוויזיות חכמות או האם כדאי לקנות טלוויזיה חדשה?

קרא עוד