וידאו קול - תיקון טלויזיות

9.5
תיקון טלוויזיות
אזור הגליל והעמקים, מישור החוף הצפוני, אזור חיפה והקריות

הגעה בזמן

96%

מקצועיות

99%

מחיר הוגן

89%

 30 חוות דעת

חיפשתי טכנאי טלויזיות ונכנסתי לכל מיני אתרים, ראיתי את הפרסום של צביקה והחלטתי לפנות אליו ולהציג בפניו את הבעיה שיש לי בטלויזיה. צביקה לקח את הטלויזיה למעבדה שלו ותיקן את מנורות הלד שנשרפו כי שמעו רק קול ללא תמונה והוא החזיר לי אותה לאחר יומיים בלבד! הוא היה מאוד הגון ונתן לי אחריות לכמה חודשים וגם גבה ממני מחיר סביר לחלוטין, ממליצה בחום!
אילנה, חיפה

ספטמבר 2020

הגעתי לצביקה דרך אחד מאתרי הפרסום וראיתי שיש עליו המון המלצות טובות, הוא הראשון והיחיד שאיתו שוחחתי ובסופו של יום, הזמנתי אותו לתקן עבורי את נורות הלד בטלויזיה. צביקה הגיע אלי ובדק את הטלויזיה ולאחר מכן, הוא לקח אותה למעבדה שלו ותוך כמה ימים הוא החזיר לי אותה כשהיא תקינה! הוא אמין וניתן לסמוך עליו, אני ממליץ עליו בלי לחשוב פעמיים!
ניר, נהלל

ספטמבר 2020

צביקה תיקן עבורי את הטלוויזיה בעבר ויצאתי עם רושם מאוד חיובי, זו הסיבה שהזמנתי אותו שוב על מנת שיתקן עבורי את טלוויזיית הLCD משום שהייתה תקלה בלוח הבקרה. קבענו מועד וצביקה אכן הגיע! הוא לקח את הטלוויזיה למעבדה והחזיר אותה תוך 5 ימים אחרי שהוא פתר את התקלה. למרות שלא עשיתי סקר שוק המחיר ששילמתי בהחלט השתלם ביחס לשירות הנהדר שקיבלתי!
רותי, חיפה

מאי 2020

נגשתי לאינטרנט וצביקה הראשון שהופיע לי בחיפוש, אחרי ששוחחנו קבענו שהוא ייקח את הטלוויזיה שלי לבדיקה במעבדה כי היא נדלקה אבל המסך לא הציג שום תמונה. צביקה הגיע לביתי בשעות הצהריים כפי שסיכמנו, הוא לקח את הטלוויזיה והביא לי אחת חלופית ולבסוף החזיר אותה תוך כמה ימים שהיא תקינה, אחרי שהוא החליף את הלדים. לא ביצעתי סקר שוק אבל המחיר היה סביר ביותר!
אברהם, נוף הגליל

מאי 2020

צביקה תיקן עבורי את טלוויזיית הפלזמה שלי, המסך שלה לא היה תקין והתמונות היו מאוד בהירות וצביקה החליף את כרטיס המסך. מדובר על איש נעים הליכות, מקצוען, אדיב וישר, הוא לקח את הטלוויזיה והחזיר אותה לאחר יומיים שלושה שהיא מתוקנת ועובדת כרגיל. צביקה בעל מקצוע הגון וסבלני ויחסית לשוק הוא דרש מחיר נמוך מהרגיל, כך שאין ספק שאם תהיה לי בעיה בעתיד במכשיר אלקטרוני נוסף אצור אתו קשר. ממליצה!
נעמי, יקנעם

דצמבר 2019

צביקה תיקן עבורי טלוויזיית LCD שהמסך שלה לא עבד והגעתי אליו דרך האתר שלכם. הוא בא לכאן, בדק את הטלוויזיה, לקח אותה והחזיר אותה כעבור יומיים שלושה שהיא מתוקנת והכל עובד כמו שצריך. צביקה איש נחמד ומקצוען ובנוסף גם מלומד בתחום וסמכתי עליו שיחזיר לי את הטלוויזיה כמו חדשה. לא ביצעתי סקר שוק אבל צביקה דרש מחיר הוגן בהחלט.
יעקב, קיבוץ רמת השופט

דצמבר 2019

את צביקה אני מכיר המון זמן, הוא הגיע לביתי בעקבות טלוויזיה שהייתה נכבית ונדלקת ומציגה מסך כחול. הוא הגיע בזמן שקבענו, בדק את הטלוויזיה והצליח לבצע את התיקון בביתי מבלי לקחת למעבדה, החליף את החלקים שהיו שרופים, עבד בביתי כשעתיים והטלוויזיה חזרה לעבוד בצורה תקינה. השירות של צביקה מדהים, בעל מקצוע ישר שלא ממציא דברים בכדי לנפח את המחיר, ניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות, אני מרוצה מאוד.
עומר, חיפה.

יוני 2019

השירות של צביקה הוא השירות הכי טוב שיש, אני מרוצה ושמח להמליץ עליו מכל הלב. הוא הגיע לביתי לאחר שהתקשרתי אליו לגבי תיקון טלוויזיה שלא הייתה נדלקת, הוא הגיע בזמן שקבענו, בדק את הטלוויזיה וראה כי הספק כוח שרוף וצריך להחליפו במעבדה. הוא לקח את הטלוויזיה וכבר למחרת היה איתי בקשר ונתן הצעת מחיר הוגנת ומיד הסכמתי שיתקן, כעבור כמה ימים צביקה הגיע לביתי והחזיר את הטלוויזיה, חיבר והדליק אותה והתקלה סודרה, הטלוויזיה פועלת מצוין, המחיר שגבה היה הוגן והשירות שלו שווה כל שקל, עמד בזמנים וביצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר.
יוסי, חיפה.

יוני 2019

לצביקה הגעתי דרך האתר שלכם כשחיפשתי טכנאי טלוויזיות שיגיע לתקן את הטלוויזיה שהפסיקה לעבוד, קראתי עליו המון המלצות ואני עד לכך שאכן כל מה שרושמים עליו פשוט נכון ואמיתי. הוא הגיע לביתי בשעה שקבענו, ניגש ישר לתיקון הטלוויזיה והצליח לתקן אותה מבלי לקחת למעבדה, החליף את החלק שהיה שרוף והטלוויזיה חזרה לעבוד כרגיל. השירות שלו פשוט מצוין, המחיר שגבה הוגן ואני מרוצה מאוד שפגשתי את צביקה, מומלץ!
יעקב, חיפה.

מרץ 2019

הטלוויזיה שלי הפסיקה לעבוד, פניתי למספר טכנאים ובניהם צביקה והחלטתי לבחור בשירותיו. הוא הגיע לביתי בשעה שקבענו, לקח את הטלוויזיה למעבדה שלו, למחרת צלצל ועלה על הבעיה וביקש אישור לתיקון, כמובן שמיד הסכמתי למחיר שגבה ותוך יומיים צביקה החזיר לי את הטלוויזיה עובדת ומתוקנת. השירות שלו פשוט מקסים, אדם אחראי שמעדכן בכל דבר ועומד בלוח הזמנים שקובעים איתו, אני מרוצה וממליץ בחום.
פנונו, קריית ביאליק.

מרץ 2019

נכנסתי לאתר "טוב תודה" לצורך חיפוש טכנאי להתקנת טלוויזיות על הקיר, התקשרתי למס' בעלי מקצוע אשר גבו מחיר גבוה להתקנה ואז הגעתי לצביקה שלמזלי היה זמין להגיע באותו היום וגם המחיר היה הוגן במיוחד. צביקה הגיע לביתי במועד שקבענו וישר התחיל בהתקנת הטלוויזיות בחדרי-השינה. הוא ביצע עבודה נקייה ומקצועית, את כל הלכלוך מהקידוחים בקיר הוא דאג לטאטא ולנקות ואף פינה את הפסולת בסיום. לאחר ההתקנה צביקה הסביר לי על כל הפונקציות שיש בטלוויזיה והיה אדיב ונעים עד הרגע האחרון. אין ספק שהוא נהדר וכמובן שאפנה אליו במידת הצורך בעתיד.
אירנה, כרמיאל.

דצמבר 2018

צביקה מ"וידאו קול" הוא טכנאי מעולה ואני ממליצה עליו בחום רב. התקשרתי לצביקה דרך המלצות שראיתי באינטרנט ושוחחתי איתו לגבי טלוויזיה שלא נדלקת, צביקה הגיע אליי עוד באותו היום וישר ניגש לבדוק את הטלוויזיה. לאחר זמן מה הוא קרא לי והסביר שמצא כי ישנם כמה רכיבים שרופים שצריך להחליפם. צביקה לקח את הטלוויזיה למעבדה וכבר למחרת יצר איתי קשר ויידע אותי בכל הנעשה ובכל מה שהוחלף. יש לציין כי צביקה אדיב ושירותי ברמה גבוהה וזה גם מה שגרם לי לסמוך עליו החל מהרגע הראשון. צביקה החזיר את הטלוויזיה תקינה ועובדת כמו שצריך וגבה מחיר הוגן. אין ספק שמדובר באדם מדהים ואמין, מומלץ!
קרינגל, גלאון.

דצמבר 2018

את צביקה הטכנאי טלוויזיות הזמנתי אליי כבר פעמיים ואין לי ספק שעוד אפנה אליו שוב בעתיד! פניתי אליו לצורך תיקון טלוויזיה, הוא היה זמין להגיע תוך זמן קצר, ביצע בדיקה יסודית והחליט לקחת את הטלוויזיה לבדיקה במעבדה, הוא לקח את הטלוויזיה ביום ראשון וביום רביעי היא כבר היתה אצלי עובדת ותקינה! הוא הסביר לי בדיוק באיזו תקלה מדובר, איך ביצע את התיקון וענה לי על כל שאלה בסבלנות. אחלה בחור! עומד בזמנים, אדיב ושירותי ואני ממליץ עליו לכל מי שמבקש ממני המלצה על טכנאי טלוויזיות אמין ואיכותי!
יניב, יקנעם.

יולי 2018

אל צביקה מחברת "וידאו קול - תיקון טלויזיות" פניתי לצורך תיקון טלוויזיה שהפסיקה לעבוד כמו שצריך, השירות שלו היה נהדר ואני מאוד מרוצה. כבר בשיחה הראשונה צביקה היה נשמע לי מקצועי ומבין עניין, הוא היה קשוב ואדיב וקבענו שיגיע בהקדם. צביקה אכן הגיע כפי שקבענו וישר ניגש לבדוק את הטלוויזיה. אני אומנם לא זוכר באיזו תקלה בדיוק היה מדובר אך מאז ועד היום הטלוויזיה עובדת בצורה תקינה והתקלה נעלמה כלא-היתה! אחלה שירות! מומלץ!
תומר, נהריה.

יולי 2018

לא מזמן הזמנתי את צביקה הטכנאי לצורך תיקון טלוויזיה LCD שלא עבדה טוב, הוא הגיע בשעה שקבענו, בדק את הטלוויזיה ותוך זמן קצר עלה על התקלה. הוא הסביר לי בדיוק במה מדובר, ביצע תיקון ורק בסיום גבה תשלום שהיה הוגן. צביקה עצמו בחור על-הכיפאק, כיף להכניס אותו הביתה ואפשר לסמוך עליו. מומלץ.
מנדר, טמרה.

ינואר 2018

את צביקה מחברת "וידאו קול - תיקון טלויזיות" הזמנתי לפני מס' חודשים לצורך תיקון טלוויזיה שלא עבדה כמו שצריך, הייתי מרוצה מהשירות ואני ממליץ עליו בחום. צביקה הגיע בשעה שקבענו, ביצע בדיקה מקיפה לטלוויזיה ותוך זמן קצר הצליח לגלות את המקור התקלה. אני אומנם כבר לא זוכר במה בדיוק היה מדובר אך הטלוויזיה חזרה לפעול כשורה ועד היום התקלה לא חזרה - מקצועי ביותר! שירות אדיב ואמין, מחירים הוגנים ויחס אישי - ממליץ ללא ספק.
מיקי, נהריה.

ינואר 2018

אל צביקה מ"וידאו קול" הגעתי דרך האתר שלכם כשחיפשתי טכנאי טלוויזיות שיגיע לתקן את הטלוויזיה שלי, קראתי עליו המלצות חיוביות ואני שמח להצטרף להמלצות הללו. כבר בשיחת הטלפון צביקה עשה רושם טוב, שאל את השאלות הנכונות וענה בסבלנות על כל השאלות שלי, הוא נתן הצעת מחיר שהיתה נשמעת לי הוגנת והזמנתי אותו. הוא הגיע בדיוק בשעה שקבענו והיה נחמד וחביב, הוא מסוג האנשים שכיף להכניס הביתה, הוא ביצע בדיקה מקיפה לטלוויזיה ותוך זמן קצר הכל היה מאחורינו והטלוויזיה חזרה לפעילות תקינה. אין דברים כאלה! מומלץ ללא ספק!
יואב, חיפה.

יולי 2017

את צביקה הטכנאי הזמנתי לצורך תיקון טלוויזיה שהחלה לעשות בעיות בעת ההפעלה, הייתי מאוד מרוצה מהשירות ולכן אני ממליצה עליו אצלכם באתר. מאחר ואני לא מכירה טכנאי מומלץ באזור שלי נכנסתי לאינטרנט ודרך האתר שלכם הגעתי לכרטיס העסק של צביקה, קראתי עליו המלצות חמות והחלטתי לפנות אליו. בשיחת הטלפון הוא היה נחמד וענייני ונתן הצעת מחיר הוגנת ולכן החלטתי להזמין אותו. הוא הגיע במועד שקבענו וביצע בדיקה מקיפה לטלוויזיה, אני לא זוכרת מה בדיוק היתה הבעיה אבל לאחר שצביקה סיים הטלוויזיה חזרה לעבוד מצוין. הוא היה אדיב לכל אורך השירות, בחור נעים ונחמד ואני אשמח להזמין אותו בעתיד שוב.
עדה, קרית ביאליק.

יולי 2017

נשרפו לי לדים בטלויזיה ויצרתי קשר עם צביקה מחברת "וידאו קול - תיקון טלוויזיות" שיעזור לי במציאת פתרון. צביקה הגיע ולקח את הטלוויזיה אליו לצורך התיקון. אחרי כמה ימים הוא הגיע עם הטלוויזיה לאחר שתיקן אותה. אני מרוצה מההתנהלות מולו, גם בשירות שהגיע לקחת את הטלוויזיה וגם החזיר אותה, מרוצה מהמחיר ומכל ההתנהלות.
אלכסיי, חיפה.

נובמבר 2016

הייתה לי תקלה עם הטלויזיה ביום חמישי בערב. התקשרתי לצביקה מוידאו קול - תיקון טלויזיות וביקשתי ממנו שיגיע כמה שיותר מהר מאחר ורציתי לראות טלויזיה. צביקה אמר שיגיע תוך שעה ואכן כעבור שעה צביקה הופיע על סף דלתי כפי שהבטיח. הוא איתר מהר מאוד את התקלה שהייתה וגם המחיר שגבה היה סביר מאוד

אוגוסט 2016

קניתי לפני שנתיים טלוויזיה חדשה מהחברה, לא מזמן נשרפה לי הנורה בטלוויזיה והייתי צריכה להחליף אותה. התקשרתי לחברה והגיע אליי טכנאי מטעמה אך כאשר הוא ראה שהטלוויזיה תלויה על הקיר הוא אמר שהוא לא נוגע בה מאחר והוא רק טכנאי ולא מתקין טלוויזיות והוא לא יידע איך להתקין אותה בחזרה.
בשלב זה הייתי ממש עצבנית וחסרת אונים מאחר ואף אחד לא הסכים להגיע אליי בשביל לפרק את הטלוויזיה מהקיר ולהתקינה שוב לאחר התיקון. במקרה הגעתי לאתר שלכם וקראתי המלצות על צביקה, הרמתי אליו טלפון והוא נענה בשמחה למשימה. הוא היה אדיב מאוד, איש נחמד ופשוט בעל מקצוע נהדר. הוא פירק את הטלוויזיה מהקיר, לקח מחיר סביר, עשה הכל בחיוך ובנועם, כרגע אני ממתינה שיגיע טכנאי לתקן את הטלוויזיה במסגרת האחריות ולאחר מכן אקרא לצביקה שוב לבצע את ההתקנה מחדש. אני רוצה להודות לצביקה על השירות הנפלא!

יולי 2016

הייתי מאוד מרוצה מצביקה, טכנאי אמין במחיר הוגן - בהחלט ממליץ בחום! הייתה לי בעיה עם טלוויזיית LCD שפתאום לאחר חיבור די וי די לא הופיעו ערוצים בטלוויזיה, לא משנה מה ניסיתי, הדרכות דרך אינטרנט וכו', עדיין המצב לא השתנה והחלטתי להרים טלפון לטכנאי שיגיע לראות במה מדובר.
ראיתי המלצות טובות על הטכנאי צביקה "וידאו קול - תיקון טלוויזיות" והרמתי לו טלפון, הסברתי לו במה מדובר, הוא אמר לי את עלות הביקור שהייתה סבירה לחלוטין והחלטתי להזמין אותו שיגיע.
צביקה הגיע בשעה שסיכמנו, בדק את הטלוויזיה, היה אמין מאוד, הסביר לי שבסה"כ מדובר בבעיית סנכרון בין הדי וי די לבין הטלוויזיה, הוא ביצע איזשהו תיקון טכני והבעיה נפתרה. צביקה היה מאוד מאוד ישר, אני מכיר מספיק טכנאים שבמצב הזה היו מנסים להוציא ממני כסף על תיקון שלא נדרש. הודיתי לצביקה על המידע המקצועי והאמין. התרשמתי מאוד ואני אשמח להיעזר בשירות שלו גם בעתיד.
אלי.

אפריל 2016

היינו מאוד מרוצים מהשירות המקצועי של צביקה "וידאו קול תיקון טלוויזיות", מדובר בטכנאי אמין, רציני ומקצועי - ממליצים בחום! פניתי לצביקה דרך האתר שלכם, בעקבות תקלה בטלוויזיית LCD, היו לי בעיות בהדלקה, המסך לא נדלק וחיפשתי מענה ופתרון לבעיה.
שוחחתי עם צביקה בטלפון הסברתי לו במה מדובר והוא אמר לי שכנראה מדובר בספק כוח, אמר לי את טווח המחירים, היה לי שווה לבצע את התיקון והזמנתי אותו להגיע לוודא שאכן מדובר בספק כוח. צביקה הגיע בשעה שקבענו, פתח את הטלוויזיה ראה והראה לי שספק הכוח "הלך", צביקה החליט לקחת את החלק אליו למעבדה, ביצע את התיקון הנדרש ובא כעבור מספר ימים להחזיר את הספק התקין.
צביקה הגיע אלי בתיאום מראש, הגיע בשעה שהבטיח, כמו שציינתי עמד בלו"ז ותוך מספר ימים הייתה לי טלוויזיה תקינה. צביקה החזיר את ספק הכוח למקום וחיבר את הטלוויזיה, כמו שציפיתי הייתה הצלחה בתיקון והפתרון היה מוצלח. המחיר ששילמתי על התיקון היה באמת הוגן, התרשמתי לטובה ואני בהחלט ממליצה על צביקה בחום.
בלה.

אפריל 2016

מרוצה ממנו מאוד, צביקה מעניק לנו גם שירות מקצועי, גם שירות מהיר וגם יעיל, הוא תמיד עונה לטלפונים גם לאחר תיקון, אדיב נחמד וישר - ממליצה מכל הלב.
צביקה איש מקצוע יוצא מן הכלל, הוא ביצע עבור אינספור תיקונים הקשורים למערכות שמע, תיקון טלוויזיות מסוגים שונים ובזמנו גם תיקון מכשירי וידאו. אני יכולה להעיד שמילה של צביקה זאת מילה, זמן זה זמן - אם הוא אומר שעה הוא מגיע בול על הדקה ומבצע את התיקון על הצד הטוב ביותר, יש לו ידיים טובות וזריזות, הוא לא נמרח עם הזמן ומתקתק עבודה, אם יש צורך הוא לוקח את המכשיר או הטלוויזיה אליו למעבדה ומחזיר אחרי התיקון. מי שמכיר את עולם האלקטרוניקה יודע שלפעמים זה קשה למצוא פתרון לבעיות מורכבות אבל תמיד צביקה יצרתי ויודע לגשת לכל דבר ועניין. צביקה תמיד עולה על הבעיה המדויקת, כמעט אף פעם לא טעה ולכן לא היה צריך לחזור על תיקון פעמיים!
מעבר לכך המחירים שלו ממש סבירים לטעמי (לא יצא לי לבדוק מחירים אצל בעלי-מקצוע אחרים, אני סומכת על צביקה בעיניים עצומות) מדובר בבעל מקצוע שיש לו את הידע והבקיאות בכל מה שקשור לתיקון מכשירי וידאו, מערכות שמע וטלוויזיות, אדם נהדר, אדיב מנומס וישר.
ממליצה בחום - ורדה.

דצמבר 2015

צביקה בעל מקצוע יוצא מן הכלל, עד אליו לא נתקלתי בנותן שירות כזה אמין וטוב שממש רוצה לעזור ללקוח! צביקה נתן לי פתרון מעולה לבעיה ותיקן את הטלוויזיה למופת - ממליץ עליו ממש בחום! מדובר בטלוויזיית lcd שפשוט לא נדלקה, כמעט וכבר זרקתי אותה אבל בדקה האחרונה החלטתי לנסות לפנות לבעל-מקצוע בתחום.
נכנסתי לאתר שלכם, חיפשתי חוות דעת טובות על טכנאים בתחום האלקטרוניקה וכך הגעתי לצביקה "וידאו קול - תיקון טלוויזיות" באמת התרשמתי שמדובר באיש מקצוע טוב והזמנתי אותו להגיע לראות במה מדובר. צביקה הגיע בדיוק בשעה שקבענו, הוא הביא איתו את כל הציוד הנדרש, פתח את הטלוויזיה ותוך מספר דקות (ולהפתעתי המוחלטת) עלה על הבעיה, הוא הראה לי שבסה"כ מדובר בנתק בין כפתור ההדלקה למנגנון הפנימי.
צביקה במיומנות רבה ביצע את התיקון, גבה מחיר הוגן עבור התיקון, כמו שציינתי, התיקון הסתכם אצלי בבית ותוך שעה הייתה לי טלוויזיה תקינה. אין לי ספק, שאם בעתיד יהיו לי בעיות איעזר בו שוב.
דורון.

דצמבר 2015

פניתי לצביקה "וידאו קול - תיקון טלוויזיות" בעקבות תקלה בספק הכוח של הטלוויזיה, היו לי בעיות בהדלקה והיא כל הזמן קיצרה את החשמל. הגעתי לצביקה דרך המלצה מפה לאוזן, התקשרתי והזמנתי אותו להגיע לראות מה הבעיה.
צביקה הגיע אלי הסברתי לו במה מדובר והוא אמר לי שכנראה מדובר בספק כוח, אמר לי את טווח המחירים אם אכן בכך מדובר. לאחר מכן קיבלתי טלפון, צביקה דיווח לי שאכן מדובר בספק כוח והוא מבצע את התיקון. נתתי את האישור שלי ובאמת תוך פחות מעשרים וארבע שעות הטלוויזיה הייתה מוכנה.
צביקה נתן שירות מצוין וידאנו שבאמת היא חזרה לפעול, הייתי מאוד מרוצה מהמקצועיות שלו ויחסי האנוש הטובים שלו. מבחינת המחיר, צביקה נתן הצעת מחיר הוגנת ולא הפריז במחיר, פירט לי את עלות הספק ועלות העבודה. קיבלתי ממנו חשבונית ואחריות על התיקון - ממליץ בחום.
מיקי.

דצמבר 2015

פניתי לצביקה בעקבות תקלה בטלוויזיה שלי שלא נדלקה לאחר הפסקת חשמל. הגעתי לצביקה דרך המלצה, הבנתי שמדובר באיש מקצועי מאוד שיודע לפתור כמעט כל בעיה. שוחחתי עם צביקה קבענו שעה, הוא הגיע אלי כפי שסוכם, הסברתי לו במה מדובר והוא אמר לי שכנראה בגלל הפסקת החשמל נשרף איזשהו חלק מאחורה, אמר לי את טווח המחירים אם אכן בכך מדובר. צביקה פתח מאחורה את הטלוויזיה, אבחן שאכן נשרף החלק, נתתי את האישור שלי לבצע את התיקון ובאמת תוך פחות מחצי שעה הטלוויזיה חזרה לפעילות תקינה.
הייתי מאוד מרוצה מהמקצועיות של צביקה ויחסי האנוש הטובים שלו. מבחינת המחיר, צביקה נתן הצעת מחיר הוגנת ולא הפריז במחיר, פירט לי את עלות הספק ועלות העבודה. קיבלתי ממנו חשבונית ואחריות על התיקון. בנוסף ביקשתי מצביקה אם הוא יכול לשדך ביני לבין מישהו שמחפש מערכת וידאו חדשה משולבת די.וי.די מאחר ואין לי שימוש בה, אמרתי לו שאני מעוניינת למצוא מכשיר וידאו של JVC ארבעה ראשים, צביקה הבטיח לעזור לי ולצלצל אלי אם יזדמן לו לקוח שמעוניין במכשיר. מדובר בבעל מקצוע אדיב סבלני ונחמד - ממליצה בחום!
רחל.

נובמבר 2015

אל צביקה הגעתי במטרה שיתקן לי 2 מסכי טלוויזיה שלא עבדו טוב. עשיתי חיפוש באינטרנט על בעלי מקצוע שמתקנים טלוויזיות והחלטתי להזמין אותו, כדי שיבוא וינסה לטפל לי בתקלה, שוחחנו בטלפון וצביקה הסביר לי שהוא יגיע לאסוף את המסכים אליו למעבדה לתיקון, הוא מוודא מה הבעיה ומתקשר לעדכן מה עלות התיקון וכמובן מתקן רק אם אני נותן את האישור לכך.
צביקה נשמע לי אמין, מסרתי לו את הטלוויזיות לתיקון ותוך פחות מיום הוא חזר אלי, הסביר לי שהוא בדק את הטלוויזיות ואמר לנו שמאחר ששומעים קול ללא תמונה כנראה מדובר בהחלפה של ספקי הכוח ואם יהיה עניין אחר, הוא ירים אלינו טלפון לתת הצעת מחיר חדשה. המחיר שצביקה נקב על התיקון נשמע לנו סביר, כמו שציינתי - צביקה התגלה כנותן שירות מעל ומעבר, הוא עמד במילה שלו, הרים אלינו טלפון בסיום העבודה לתאם מועד הגעה ודיווח שהתקלה תוקנה.
צביקה מסר בידינו את הטלוויזיות, ביקש שנחבר אותן לחשמל ונראה שאכן תיקן אותן. הייתי מאוד מאוד מאוד מרוצה מכל ההתנהלות שלו מולנו ואני בהחלט ממליץ עליו בחום!
יוסי.

פברואר 2015

אני ממליצה על צביקה, מדובר בטכנאי מעולה, בקיא בעבודה שלו ועושה עבודתו נאמנה!
לאורך השנים, בכל מה שקשור לתיקון מוצרי אלקטרוניקה אנחנו קוראים תמיד לצביקה, שיגיע לסדר את התקלה. צביקה עובד איתנו המון המון שנים ויש לי רק מילים טובות להגיד עליו!!!
צביקה פתר לי בעיות שונות ומשונות, לא קרה לי אפילו מקרה אחד איתו, שיוסי לא ידע לפתור בעיה - הוא תמיד עולה על התקלות במהירות ובזריזות, יודע לאתר אותם ולתקן אותם על הצד הטוב ביותר. מעבר לכך, הוא תמיד משתדל לפנות את הזמן שלו, להגיע אלי כמה שיותר מהר בעת תקלה, הוא אף פעם לא איחר בלי להודיע וכמובן אף פעם לא הבריז אם קבענו. מבחינת המחירים הוא לוקח סביר בהחלט, בהתאם לשוק, לא יקר מדי ולא זול מדי.
אני מכירה אנשים שנעזרו בשירותיו וכולם ללא יוצא מן הכלל מספרים עליו רק מילים טובות וכמובן מעבירים את המספר שלו לכל מי שמחפש בעל מקצוע בתחום. אנחנו מאוד מרוצים מהשירות שלו וממליצים עליו לכולם!
חיה.

פברואר 2015

את צביקה אני מכיר באופן אישי כבר קרוב לשלושים ארבעים שנה!! הוא בעל המקצוע שלי בכל הנוגע לתיקון מוצרי אלקטרוניקה - אני סומך עליו במאה אחוז, מדובר באיש מקצוע רציני שעובד בתחום כבר שנים רבות.
צביקה בקיא בכל מה שקשור למוצרי אלקטרוניקה: טלוויזיות ישנות וחדשות, פטפונים, טלפונים, רדיו, מערכות סטריאו וכו'.
אני יכול לספר שצביקה איש מקצוע אמין מאוד, לו"ז אצלו זה לו"ז, הוא דייקן מאוד, בעל-מקצוע שאפשר לעבוד איתו בראש שקט, יודע לבצע את כל תיקוני האלקטרוניקה במוצרים שונים ואפשר לסמוך עליו בכל מצב שיידע לפתור את התקלה על הצד הטוב ביותר, הוא יודע את העבודה על בורייה וכשאני קורא לו לביצוע תיקון אני יכול להיות בטוח שהתקלה תטופל, הוא תמיד ייעץ לי נכון ואף פעם לא ניסה להוציא ממני יותר ממה שצריך, אם הוא מגלה שעדיף לא לבצע תיקון מכיוון שהוא יקר מידי ועדיף לקנות מכשיר חדש במקומו - הוא יידע אותי וימליץ לי לקנות חדש. בקיצור בעל המקצוע האולטימטיבי - הוגן מקצועי ואנושי!!!
מבחינת המחירים הוא לוקח מחירים הוגנים לשוק לא הכי זול אבל בהחלט משתלם ושווה כל שקל. אני מאוד מאוד מרוצה מהשירות שלו וממליץ עליו מכל הלב, מגיעות לו רק מילים טובות!!!
עמי.

פברואר 2015

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור הגליל והעמקים, מישור החוף הצפוני, אזור חיפה והקריות

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תיקון טלוויזיות

התקנת טלוויזיות
תיקון טלוויזיה כללי - טכנאי טלוויזיות
תיקון טלוויזיה רגילה
תיקון טלוויזיה LCD
תיקון טלוויזית פלזמה

התמחויות

תיקון טלוויזיות

התקנת טלוויזיות
תיקון טלוויזיה כללי - טכנאי טלוויזיות
תיקון טלוויזיה רגילה
תיקון טלוויזיה LCD
תיקון טלוויזית פלזמה

תאור העסק

החברה בניהולו המסור של צביקה פצקובסקי במוניטין של 45 שנות ניסיון! צביקה מבצע תיקוני מסכי LCD, לד, פלסמה. תיקון מצלמות דיגיטליות, מכשירי DVD, מיקרוגלים וכו'. בעל המקצוע ידוע בשירות אמין ומקצועי בקרב קהל לקוחותיו.

וידאו קול - תיקון טלויזיות


9.5

073-2721476
 

וידאו קול - תיקון טלויזיות

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721476 חייג