אלקטרו רם

9.4
רמי גינרל
תיקון טלוויזיות
אזור המרכז
כתובת העסק: דרך בן גוריון 191, רמת גן

  94%

הגעה בזמן

  98%

מקצועיות

  86%

מחיר הוגן

39 חוות דעת מהימנות

, אוגוסט 2020

רמי בעל מקצוע אמין ואיכותי בזה אין לי כל ספק! הגעתי אליו דרך האתר, ומתוך אינטואיציה הזמנתי אותו לתקן עבורי את המסך בטלויזית פלזמה שלי כי לא יכולתי לראות תמונות. רמי הגיע אלי בדיוק בזמן שקבענו ובדק את הטלוויזיה, אחרי כן הוא יצר קשר עם "הוט" והם הדריכו אותו כיצד לתקן את התקלה ותוך חצי שעה המסך עבד! מעבר לכך, רמי בעל מקצוע אדיב ונחמד על זה אין ויכוח!
יוסי, בת ים

, אוגוסט 2020

הגעתי לרמי דרך האתר שלכם אחרי שחיפשתי בעל מקצוע שיתקן את הטלוויזיה שלי שהפסיקה לעבוד, ראיתי שיש עליו המלצות טובות והזמנתי אותו. כבר בהתחלה ראיתי שרמי בעל מקצוע רציני ומבין עניין רב בתחום! הוא בדק את הטלויזיה שלי באופן יסודי ולאחר מכן, הגיע למסקנה שאני צריך לרכוש טלויזיה חדשה וש"חבל על הכסף" שעבורו אשלם על התיקון ובנוסף, הוא גבה ממני מחיר הגון רק עבור ביקור וקיבלתי עליו רושם נהדר!
מוטי, פתח תקווה

, ינואר 2020

לרמי הגעתי אחרי חיפוש באינטרנט תחת הקטגוריה של טכנאי טלוויזיות והוא הראשון שדיברתי אתו, הוא ביצע עבורי תיקון טלוויזיית פלזמה לאחר שהיה בעיה במסך. רמי על בעל מקצוע נחמד מאוד, הוא הגיע באותו יום שקבענו, לקח את הטלוויזיה והחזיר אותה במהירות לאחר שהיא תקינה ועובדת. לא ביצעתי סקר שוק אבל המחיר שרמי דרש ממני היה הגון בהחלט.
דפנה, שדה ניצן

, ינואר 2020

קניתי טלוויזיה חדשה של סוני בחנות אבל היא לא עבדה והייתה מנותק מהסאונד שלה, הייתי צריך מישהו שיתקין אותה כמו שצריך וידעתי שאם אני אקח מתקין מטעם החנות ייקח המון זמן עד שהוא יגיע אלי, לכן בחנות המליצו לי על רמי. רמי התקין עבורי את הטלוויזיה, הוא הגיע בלילה ביום גשום מאוד ועמד בזמנים כמו שציפיתי, הוא התקין את הטלוויזיה ביעילות רבה ודי במהירות ובנוסף לכך קבענו מחיר מראש ורמי עמד בו והוא היה הגון ביותר.
מרסל, תל אביב

, מאי 2019

רכשתי טלוויזיה חדשה וחיפשתי מתקין שיתלה אותה על הקיר, התקשרתי למספר בעלי מקצוע שרצו מחירים גבוהים להתקנה, ואז ראיתי המון המלצות על רמי ופניתי לשירותיו. כבר בשיחה הבנתי שאני סוגרת איתו את העבודה, המחיר שדרש היה הוגן לעומת כל הצעות המחיר שקיבלתי לפניו וזמינותו הייתה מידית. הוא הגיע בשעה שקבענו, סימן בעיפרון נקודה על הקיר בעזרת מכשיר פלס וקדח בקיר והתקין את המתלה, לאחר מכן תלה את הטלוויזיה ובדק שהכל יושב במקום. בסיום העבודה ניקה את האבק שהצטבר מהקדיחה והשאיר מקום מסודר, פשוט אין כמו רמי, אדיב ושירותי ואני ממליצה בשמחה.
סיון, גבעתיים.

, מאי 2019

התקשרתי לרמי דרך המלצות שראיתי באתר שלכם לגבי תיקון טלוויזיה שלא נדלקה, רמי היה קרוב למקום מגוריי והגיע תוך זמן קצר. הוא ניגש ישר לטלוויזיה ותוך שניות עלה על הבעיה, ראה כי ישנו חוט שרוף בטלוויזיה, החליף כל מה שצריך ותוך זמן קצר הטלוויזיה חזרה לעבוד כמו שצריך. השירות שקיבלתי מרמי היה מעולה, המקצועיות שלו ניכרת לעין ואני ממליץ עליו בחום.
הראל, רמת גן.

, ינואר 2019

קיבלתי את הטלפון של רמי מהמלצה של שכנה שעבורה ביצע תיקון של טלוויזיה והחלטתי להתקשר אליו בנוגע לתיקון טלוויזיה שנכבית ונדלקת ובנוסף להתקנה של טלוויזיה חדשה. רמי נתן מחיר הוגן ותיאמנו מועד להגעה. כבר למחרת הגיע בול בשעה שקבענו, התקין את הטלוויזיה החדשה שרכשתי בסלון, היה מדויק ומקצועי בהתקנה, ניקה אחריו את האבק אחרי שקדח, לאחר מכן ניגש לבדוק את הטלוויזיה המקולקלת ומצא שאחת היציאות בטלוויזיה אינה מחוברת היטב והחוט שרוף, החליף את החוט וחיזק את היציאה והכל חזר לעבוד כמו שצריך. פשוט אלוף, כל המחמאות שבעולם מגיעות לו, יודע לעבוד ולתת שירות יוצא מן הכלל.
חנית, רמת גן.

, ינואר 2019

פניתי לרמי בעקבות טלוויזיה LCD שהייתה עושה בעיות בהדלקה, כבר בשיחה הרגשתי שיש לי על מי לסמוך, ענה על כל מה ששאלתי והגיע לביתי לתת הצעת מחיר. הוא בדק את הטלוויזיה ומצא שאחד מהרכיבים בלוח שרוף, נתן הצעת מחיר שמיד הסכמתי לה ובאותו רגע החל לתקן את הטלוויזיה ופתר את הבעיה בזמן כה קצר, הסביר לי בדיוק מה החליף והיה מקצועי ביותר, אין ספק כי אפנה אליו שוב במידת הצורך.
יקי, בני ברק.

, ספטמבר 2018

רמי הטכנאי בעל-מקצוע מעולה מעולה מעולה! הוא מקצועי, אחראי, ישר ואמין ומגיעות לו כל המחמאות! פניתי אליו לצורך תיקון טלוויזיה שהחלה לעשות בעיות בעת ההפעלה, יצרתי איתו קשר טלפונית וכבר בשיחה הראשונה התרשמתי ממנו לטובה וקבענו מועד להגעתו. הוא הגיע כפי שקבענו עם כל הציוד הנדרש, בדק את הטלוויזיה ותוך זמן קצר הכל היה מאחורינו. אני אומנם לא זוכר באיזו תקלה בדיוק היה מדובר אך השירות שלו היה אדיב, הוא הסביר כל דבר, עבד בסבלנות הנדרשת ופתר את הבעיה. ממליץ עליו מכל הלב!
רפי.

, ספטמבר 2018

אני מאוד מרוצה מהשירות של רמי מ"אלקטרו רם" ואני ממליצה עליו בחום! רמי בחור מקצועי, אמין וישר שעומד בזמנים ומבצע עבודה טובה. הזמנתי אותו לצורך תיקון טלוויזיה שלא הגיבה להוראות השלט, כבר בשיחת הטלפון הראשונה התרשמתי ממנו לטובה ולמזלי הוא היה זמין להגיע בהקדם. רמי הגיע בשעה כפי שקבענו וישר ניגש לבדוק את התקלה. לאחר בדיקה מקיפה הוא קרא לי והסביר לי שהבעיה היא בשלט ולא בטלוויזיה, הוא ביצע את התיקון ובסיום הראה לי שהכל עובד כמו שצריך. רמי היה ישר והגון איתי, הסביר לי כל דבר וגבה מחיר הוגן. ממליצה עליו מכל הלב!
שרה, קרית-אונו.

, אפריל 2018

לפני מס' חודשים נכנסתי לאתר שלכם "טוב תודה" לצורך חיפוש טכנאי טלוויזיות מומלץ, הגעתי לכרטיס העסק של "אלקטרו רם", קראתי עליו המלצות חמות והחלטתי להרים אליו טלפון לקבל הצעת מחיר. כבר בשיחה הראשונה התרשמתי ממנו לטובה, הרגשתי שמדובר בבחור אמין וישר, הוא נתן טווח מחירים שנשמע לי הוגן ותאמנו מועד להגעתו. רמי הגיע כפי שקבענו, בדק את הטלוויזיה בקפידה ותוך זמן קצר עלה על מקור התקלה. אני אומנם לא זוכר במה בדיוק היה מדובר אך היה צורך בתיקון קטן והכל חזר לעבוד כמו שצריך. רמי הסביר לי בכל שלב מה הוא עושה, ענה לי בנחמדות על כל שאלה ואני ממליץ עליו בכיף!
איציק.

, אפריל 2018

את רמי מחברת "אלקטרו רם" הזמנתי דרך האתר שלכם לצורך התקנת טלוויזיה שרכשתי באופן עצמאי, לאחר שהשתמשתי בשירותיו אני בהחלט מצטרפת לכל ההמלצות המופיעות עליו באתר. מדובר בבחור מקסים, הוא אחראי ואמין ואני מאוד מרוצה. הוא הגיע בשעהש קבענו וניגש לעבודה ללא דיחוי, הוא התקין את הטלוויזיה בגובה שביקשתי והטלוויזיה יציבה על הקיר, לא מתנדנדת ויושבת בול במקום. השירות מצויין, מחיר הוגן ויחס נהדר - ממליצה ללא ספק.
ליאורה.

, יוני 2017

הייתי מאוד מרוצה מהשירות שקיבלתי מרמי הטכנאי. כבר בשיחת הטלפון הוא היה נשמע לי מקצועי, הוא היה סבלני וקשוב כשהסברתי לו מה הבעיה בטלוויזיה, נתן לי טווח מחירים הוגן והחלטתי להזמין אותו לבדיקה ותיקון התקלה. רמי הגיע במועד שקבענו וניגש לטלוויזיה ללא דיחוי, הוא ביצע בדיקה מקיפה ועלה על התקלה תוך זמן קצר. השירות שקיבלתי היה מקצועי, נעים ואיכותי ואני ממליץ על רמי בחום לכל מי שמחפש טכנאי טוב.
ירון, תל אביב.

, יוני 2017

פניתי לרמי "אלקטרו רם" דרך האתר שלכם בעקבות תקלה בטלוויזיית LCD, היא עשתה בעיות בעת ההפעלה והחלטנו להזמין טכנאי שיבדוק מה הבעיה. רמי הגיע בשעה שקבענו וביצע בדיקה מקיפה לטלוויזיה, אני כבר לא זוכרת מה היתה התקלה אבל רמי נתן לי הצעת מחיר הוגנת ואישרתי לו להמשיך בתיקון. תוך זמן קצר הכל היה מאחורינו, רמי לא עזב עד שבדק שהטלוויזיה חזרה לפעילות תקינה ושאני שבעת רצון. ממליצה!
סיגל.

, ספטמבר 2016

רמי העניק שירות מעולה. זמינות גבוהה, הוא טיפל בבעיה במקום והיה הגון מאוד במחיר. היה מאוד מקצועי ועשה עבודה נפלאה. לא האמנתי שהבעיה תיפתר והוא עשה את זה. הכול היה מושלם!! מומלץ בחום.
מוטי.

, ספטמבר 2016

הייתה לי בעיית סאונד בטלוויזיה ורמי פתר את הבעיה בצורה טובה. שירות טוב מאוד! הכול היה בסדר, התרשמתי שהוא מקצועי ואכפתי, עשה עבודה נקייה. חזר כמה פעמים שצריך והשאיר לי כמה אופציות לפתרון.
אמנון.

, יולי 2016

רמי היה מקצועי ואמין, מעבדה טובה - ממליץ בחום. הייתה לי בעיה עם הפלזמה שהתקלקלה, אמנם המסך עבד וראו שהוא מקבל חשמל, הבעיה הייתה עם התמונה, המסך פשוט היה שחור ולא ראו שום דבר. בדקתי באינטרנט ומיד קיבלתי תוצאה עם השם של רמי שעובד באזור המגורים שלנו. התקשרתי אליו והסברתי לו מה קורה עם המסך. רמי ביקש שאביא את המסך אליו למעבדה, הוא אמר שאת התקלה הזו הוא יוכל לסדר רק במעבדה שלו. לקחתי אליו את המסך וכעבור יום הפלזמה תוקנה.
מסתבר שהייתה בעיה עם איזה נורה שם בפנים ורמי פתח את הטלוויזיה והחליף אותה. כשבאתי לקחת את הפלזמה הוא הסביר לי לבקשתי איך מוצאים את הערוצים ואיך אפשר לחבר את המערכת אודיו לטלוויזיה. רמי היה מאוד נחמד ואכפתי, סבלני ועשה שירות מקצועי יוצא מן הכלל טוב. רמי היה אמין והגון ודרש סכום סביר, לא נסחף עם הקטע של המחיר, היה מאוד ישר ואמיתי. אני אישית ודאי אחזור אליו אם אצטרך, השירות שלו מומלץ מאוד.
דוד.

, יולי 2016

אני מאוד מרוצה מהשירות המקצועי של רמי "אלקטרו רם", מדובר בטכנאי אמין, רציני ומקצועי - ממליץ בחום! פניתי לרמי בעקבות תקלה בטלוויזיה שלנו, לא הצלחנו להדליק אותה וחיפשתי טכנאי מומלץ.
שוחחתי עם רמי, תיארתי לו את הבעיה בטלפון, הוא מבחינתו אמר שכנראה מדובר בהחלפת/תיקון ספק כוח, אמר לי מה טווח המחירים והזמין אותי להגיע למעבדה למסור את הטלוויזיה לתיקון. מבחינת הזמינות לעבודה, רמי תיקן את הטלוויזיה באופן מוצלח, הוא ביצע שיפוץ של הספק כוח, פתר לי את הבעיה צ'יק צ'אק, לא נמרח עם הזמן.
הייתי מאוד מרוצה מהמקצועיות שלו ויחסי האנוש הטובים שלו. מבחינת המחיר, רמי נתן הצעת מחיר הוגנת ולא הפריז במחיר, פירט לי את עלות הספק ועלות העבודה. קיבלתי ממנו חשבונית ואחריות על התיקון.
ג'קי.

, דצמבר 2015

הייתי מרוצה מאוד, רמי עמד בזמן, הגיע מצויד כמו שקבענו בא עם כל הכלים, המחיר היה הוגן וההתקנה הייתה מקצועית, ממליץ בחום. רכשנו טלוויזיה חדשה וחיפשתי טכנאי טלוויזיות שיבצע את התקנת הטלוויזיה על הקיר (קיר בטון של חדר ממ"ד). לרמי "אלקטרו רם" הגעתי דרך ההמלצות אצלכם באתר, התרשמתי לטובה והרמתי טלפון לקבל הצעת מחיר. הסברתי לרמי שמדובר בתליית טלוויזיית LCD ושאלתי אותו לגבי המחיר - המחיר שרמי רצה על העבודה היה סביר ביותר וסגרתי איתו יום ושעה.
רמי הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו, הגיע עם הציוד שלו מאורגן ומסודר וניגש ישר לעבודה. את ההתקנה הוא ביצע במהירות, עשה התקנה מאוד יפה ובטיחותית. רמי השאיר רושם טוב, מדובר בבן-אדם הוגן ומקצועי, הוא איש אדיב מאוד, מנומס ונעים להכניס בעל-מקצוע כזה הביתה.
בסיום העבודה רמי גבה ממני בדיוק את הסכום שסגרנו מראש, לא היו עניינים סביב המחיר והכל עבר חלק. שמרתי את המספר שלו ואני בהחלט איעזר בו בעתיד אם יהיה צורך. טכנאי טלוויזיות מקצועי אמין ובעל שירות אדיב.
אוהד חי.

, דצמבר 2015

הייתי בהחלט מרוצה! רמי בן אדם מקסים, המחיר הוגן ממש, רמי עמד בלו"ז סיפק מצידו שירות מעולה, מגיע לו ציון עשר בכל הפרמטרים, ממליצה עליו בחום. פניתי לרמי "אלקטרו רם" דרך האתר שלכם, בעקבות תקלה בטלוויזיית LCD, היו לי בעיות בהדלקה, המסך לא נדלק וחיפשתי מענה ופתרון לבעיה.
שוחחתי עם רמי בטלפון הסברתי לו במה מדובר והוא אמר לי שכנראה מדובר בספק כוח, אמר לי את טווח המחירים, היה לי שווה לבצע את התיקון והזמנתי אותו להגיע לוודא שאכן מדובר בספק כוח. רמי הגיע בשעה שקבענו, פתח את הטלוויזיה ראה והראה לי שספק הכוח "הלך", רמי החליט לקחת את החלק אליו למעבדה, ביצע את התיקון הנדרש ובא כעבור מספר ימים להחזיר את הספק התקין.
רמי הגיע אלי בתיאום מראש, הגיע בשעה שהבטיח, כמו שציינתי עמד בלו"ז ותוך מספר ימים הייתה לי טלוויזיה תקינה. רמי החזיר את ספק הכוח למקום וחיבר את הטלוויזיה, כמו שציפיתי הייתה הצלחה בתיקון והפתרון היה מוצלח. המחיר ששילמתי על התיקון היה באמת הוגן, התרשמתי לטובה ואני בהחלט ממליצה על רמי "אלקטרו רם" בחום.
אילנה.

, אוגוסט 2015

לפני מספר שבועות רכשנו טלוויזיה חדשה ומאחר שאין לי נגיעה בכל הקשור לעניינים טכניים, חיפשתי טכנאי טלוויזיות שיבצע את התלייה. לרמי הגעתי במקרה דרך ההמלצות אצלכם באתר. שוחחתי עם רמי, הסברתי שבסה"כ מדובר בתליית טלוויזיה ושאלתי אותו לגבי המחיר - המחיר שרמי רצה על העבודה היה סביר ביותר וסגרתי איתו יום ושעה.
רמי הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו, הגיע עם הציוד שלו מאורגן ומסודר, לא מרח את הזמן וניגש ישר לעבודה. את ההתקנה הוא ביצע במהירות, עשה התקנה מאוד יפה והכי חשוב בטיחותית!
למרות שהיה מדובר בעניין של פחות משעה, רמי הצליח לעשות עלי רושם טוב, רואים שמדובר בבן-אדם הוגן ומקצועי, הוא איש אדיב מאוד, מנומס ונעים להכניס בעל-מקצוע כזה הביתה. בסיום העבודה רמי גבה ממני בדיוק את הסכום שסגרנו מראש, לא היו עניינים סביב המחיר והכל עבר חלק. נפרדנו לשלום, יצאתי בהרגשה טובה ואני חושבת שמגיעה לו המלצה טובה!
אולגה.

, מאי 2015

רמי ממעבדת "אלקטרו רם" נתן לי שירות יוצא מן הכלל, עלה במהירות על הבעיה ולקח מחיר הוגן עבור התיקון - מומלץ בחום!
הבאתי למעבדה של רמי את מסך הLCD שלי, זה מסך של חברה טובה בסך הכל, אבל המסך לא נדלק פתאום, לא הבנתי מה קרה והחלטתי לפנות לרמי דרך ההמלצות שהיו עליו באתר. הבנתי שהוא אחד הטובים בתחום, בטח באזור שלנו והיה לי ברור שאני אפנה אליו. רמי בדק את המסך והתברר שהלך הספק כוח, ויש צורך להחליף אותו.
רמי החליף את הספק כוח והמסך חזר לפעול. הייתי מאוד מרוצה מהשירות שלו, שמחתי שהוא הצליח לפתור את הבעיה ומה גם שזה לא עלה יותר מדי, כמו שציינתי רמי דרש סכום הגיוני וסביר.
רמי הוכיח את עצמו בגדול, ברור לי שלהבא אפנה אליו שוב במקרה הצורך.
אבי.

, מאי 2015

מסך הטלוויזיה שלנו לא נדלק וחיפשתי באינטרנט טכנאי שייתן לי ייעוץ, במקרה נתקלתי באתר שלכם, קראתי חוות דעת טובות על רמי מחברת "אלקטרו רם", הרמתי אליו טלפון, הסברתי לו במה מדובר, הוא אמר שצריך לבדוק את הטלוויזיה ולראות אם אפשר לתקן אותה.
היה קצת קשה לנסות ולקבוע איתו וגם שכבר קבענו מחוץ למעבדה שלו, הייתי צריכה לחכות זמן רב בחוץ מכיוון שהמקום היה סגור.
מעבר לעניין הזה, הוא היה בסדר, נתן לי מידע אמין והוגן, הוא אמר לי מה עלות החלפת מסך וציין שלפי דעתו לא כדאי לי להשקיע בתיקון המסך, ובכסף הזה אוכל כבר לרכוש טלוויזיה חדשה.
על השירות הזה רמי רצה 80 ש"ח ונתן לי אופציה להשאיר אותה אצלו בשביל חלקים ולא אצטרך לשלם עבור השירות.
השארתי לו אותה ונפרדנו לשלום. סה"כ שירות חיובי.
עדן.

, מאי 2015

הזמנתי את רמי דרך האתר שלכם, לאחר שראיתי את ההמלצות הרבות עליו ולאחר שיחה איתו ההרגשה הטובה שלי לגביו התבססה עוד יותר. את רמי הזמנתי בעקבות תקלה בטלוויזיית LCD שהפסיקה פתאום לעבוד.
בשיחה רמי נתן לי טווח מחירים של כמה פחות או יותר זה יעלה לי בהתאם לבעיה שתימצא. כשהגיע אליי החל בעבודה. הוא פתח את הטלוויזיה וכשעלה על הבעיה הוא הסביר לי שמדובר בסה"כ בבעיה במגעים שהתרופפו בלוח, רמי חיזק את המגעים, סיים ניקה וסידר אחריו ובדק שהכל תקין - הבעיה כמובן נפתרה והטלוויזיה חזרה לעבוד.
אהבתי את הגישה, ואת השירות המהיר של רמי. גם המחיר לדעתי, היה הגיוני והגון - בדיוק מה שהתכוונתי להוציא על תיקון.
ממליץ עליו בחום!
דוד.

, אוקטובר 2014

רמי טכנאי הטלוויזיות מספר אחת בתחום - איש מקצוע מעולה!!!
הגעתי אליו במקרה בחיפוש באינטרנט אצלכם באתר אחרי שטלוויזיית ה- LCD שלנו התקלקלה.
התקשרתי וסיפרתי לו שהטלוויזיה בכלל לא נדלקת ואני לא מבין מה הסיבה לכך, הסברתי לו שאני רוצה לקבל הצעת מחיר לפני ולדעת אם זה בכלל שווה תיקון. רמי הסביר לי מה יכולות להיות הבעיות וביקש שאגיע עם הטלוויזיה אליו למעבדה בכדי שיוכל לתת לי פתרון מדויק.
הוא נתן לי הצעת מחיר שלפי מה שבדקתי באינטרנט נחשבת להוגנת והחלטתי לנסוע כל הדרך מרמת גן למודיעין בכדי לתת את הטלוויזיה לידיים מקצועיות.
קבענו שעה, הגעתי, הוא ערך מספר בדיקות ועלה על התקלה במהירות, רמי הסביר לי שמדובר בשנאי\טרנספורמטור, הוא אמר לי את עלות התיקון שעמדה בטווח המחיר שהוצג לי בטלפון וכמובן אישרתי לו לבצע את התיקון.
רמי פתר את הבעיה, נתן לנו אחריות על התיקון וגבה בדיוק את המחיר שסוכם. אני מרוצה מאוד מהאמינות, המקצועיות, הזריזות והשירות הנעים וממליץ עליו בחום!
רונן, רמת גן.

, אוקטובר 2014

רמי טכנאי מצוין! הוא פתר לי את הבעיה במהירות והיה מקצועי מאוד!
שמעתי שרמי אחד הטובים בתחום, בטח באזור שלנו והיה לי ברור שאני אפנה אליו, התקשרתי וסיפרתי לו שהטלוויזיה שלי לא נדלקת. רמי קבע איתי שאגיע לשים אצלו במעבדה את הטלוויזיה, הבאתי למעבדה של רמי את מסך הLCD שלי, זה מסך של חברת LG שזו חברה טובה בסך הכל, אבל המסך לא נדלק פתאום. רמי בדק את המסך והתברר שהלך הספק כוח, ויש צורך להחליף אותו.
הוא אמר לי מראש מה עלות התיקון, המחיר שלו היה הוגן (בדקתי באינטרנט) ונתתי לו אור ירוק.
רמי החליף את הספק כוח והמסך באמת חזר לפעול. הייתי מאוד מרוצה מהשירות של רמי, שמחתי שהוא הצליח לפתור את הבעיה ומה גם שזה לא עלה יותר מדי, רמי דרש סכום הגיוני וסביר.
רמי הוכיח את עצמו בגדול, ברור לי שלהבא אפנה אליו שוב במקרה הצורך.
מנחם.

, אוקטובר 2014

יש לי טלוויזיה LCD שלאחרונה הייתה לי בעיה עם ההפעלה שלה ולכן החלטתי לחפש טכנאי אלקטרוניקה - שאולי יוכל לטפל בבעיה.
נכנסתי לאתרי אינטרנט של בעלי-מקצוע, נעזרתי בהמלצות של האתר שלכם וכך הגעתי לרמי "אלקטרו רם" לאחר שקראתי עליו חוות דעת מצוינות.
הרמתי אליו טלפון, הסברתי לו במה מדובר, רמי קבע איתי שעה ואמר שיגיע לראות במה מדובר.
רמי הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו והחליט לקחת את הטלוויזיה אליו למעבדה, הוא אמר שיתקשר להודיע במה מדובר ולתת מחיר מדוייק.
רמי לקח את הטלוויזיה וכעבור מספר שעות התקשר להסביר לי שיש בעיה בכרטיס מסך, הוא נקב בעלות התיקון, המחיר שהוא הציע עבור התיקון היה הוגן מבחינתי ונתתי לו לבצע את התיקון.
כשהטלוויזיה הייתה מוכנה קיבלתי טלפון, הלכתי להביא אותה מהמעבדה ושילמתי לרמי את מה שמגיע לו, ולשמחתי הבעיה נפתרה!!
רמי הוא בן אדם נחמד, שירותי, איש מקצוע אשר יודע את עבודתו, ניגש לעניין לא מורח את הזמן ואני מאוד מרוצה - שירות יוצא מן הכלל!
רונית.

, יוני 2014

יש לי טלוויזיה LCD שלא נדלקה, חיפשתי שירות תיקונים, והגעתי לרמי מחברת "אלקטרו רם" דרך האתר "טוב תודה", לאחר שהתרשמתי מההמלצות שכתבו עליו, הרמתי טלפון, הסברתי לו במה מדובר וקבענו שעה.
רמי הגיע אלי הביתה בדק את הטלוויזיה, הוא אמר לי שמדובר כנראה בהחלפת ספק כוח ושהוא צריך לקחת אותה למעבדה, רמי אמר לי מה עלות החלפת הספק, המחיר היה הוגן ונתתי לו לקחת את הטלוויזיה לתיקון.
יום למחרת רמי התקשר, הוא הסביר לי שהבעיה נפתרה, קיבלתי את הטלוויזיה בחזרה, היא חזרה לעבוד והשירות היה מעולה ואפילו קיבלתי ייעוץ לגבי קניית טלוויזיה חדשה.
לצערי לאחר שבוע ימים הבעיה חזרה, הרמתי לרמי טלפון, הוא אמר שיגיע לקחת אותה שוב למעבדה, השירות שלו היה מצוין והוא לא ניסה להתחמק מאחריות. רמי בדק את הטלוויזיה, אמר שכנראה מדובר בחלק נוסף שקשור לספק, הוא ביקש להשאיר אצלו את הטלוויזיה למהלך השבוע ולבדוק את כל האפשרויות לפני שמחזיר לי אותה. בינתיים כבר קניתי טלוויזיה חדשה וכשרמי החזיר את הישנה תלינו אותה בחדר הילדים. אומנם קצת התאכזבתי ממשך הזמן שחיכיתי לטלוויזיה בפעם השנייה, אבל יש לציין שרמי לא לקח על התיקון השני סכום נוסף, התיקון היה בחינם וסה"כ הוא לא רצה להחזיר את הטלוויזיה וששוב תהיה בעיה. בקיצור אני מרוצה וממליצה בחום!
לימור כהן.

, ינואר 2014

יש לי טלוויזיה DLC שלאחרונה הייתה לי בעיה עם ההפעלה שלה ולכן החלטתי לחפש טכנאי אלקטרוניקה - שאולי יוכל לטפל בבעיה.
נכנסתי לאתרי אינטרנט של בעלי-מקצוע, וכך הגעתי לרמי מ"אלקטרו רם" לאחר שקראתי עליו חוות דעת מצוינות.
הרמתי אליו טלפון, הסברתי לו במה מדובר, רמי קבע איתי שעה ואמר שיגיע לראות במה מדובר.
רמי הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו עם הציוד שלו, הוא ניגש לטלוויזיה, פתח אותה, עלה על הבעיה ממש מהר ותיקן את העניין צ'יק צ'אק!
המחיר שהוא הציע עבור התיקון היה הוגן מבחינתי ונתתי לו "אור ירוק" לבצע את התיקון. שילמתי לרמי את מה שמגיע לו, ולשמחתי הבעיה נפתרה!!
רמי הוא בן אדם נחמד, שירותי, איש מקצוע אשר יודע את עבודתו, ניגש לעניין לא מורח את הזמן ואני מאוד מרוצה - שירות יוצא מן הכלל!
יעקב.

, ינואר 2014

זו פעם ראשונה שאני נעזרת בשירותיו של רמי מ"אלקטרו רם" ואחרי ניסיון כל כך מוצלח איתו אני ממליצה בחום!
קנינו טלוויזיית פלאזמה חדשה וחיפשתי מישהו שיבצע את ההתקנה שלה על הקיר. קיבלתי מרמי הצעת מחיר ממש הוגנת וקבעתי איתו שיבצע את העבודה. הוא היה זמין ביום ובשעה שרצינו, היה מאוד נחמד ולבבי, ועשה עבודה מאוד מקצועית. תוך כדי התקנה המדף שעליו הממיר, נפל (לא באשמתו של רמי, המדף גם ככה היה במצב לא משהו) ורמי מצא לממיר פתרון מאוד יצרתי ולא שיגרתי.
בסיום ההתקנה הוא החזיר הכל למקום וניקה אחריו. על ההתקנה הוא לקח את המחיר שסוכם והיה עשר מכל הבחינות! אני מאוד מרוצה מהשירות האדיב, המענה והטיפול המהיר והמחיר ההוגן - מומלץ.
בתיה.

, ינואר 2014

אני ממליצה על רמי מ"אלקטרו רם" מכל הלב! יעיל, מקצועי ולוקח מחירים סבירים!
הגעתי לרמי ממש במקרה, טיילתי ברחוב וראיתי את המעבדה של רמי, בדיוק קניתי שתי טלוויזיות חדשות וחיפשתי מישהו שיבצע את ההתקנה שלהם על הקיר. באותה הזדמנות נכנסתי אליו ורמי נתן לי הצעת מחיר סבירה. סגרתי איתו את העבודה וקבענו יום ושעה.
רמי בא לבצע אצלי את ההתקנה של הטלוויזיות בדיוק בשעה שקבעתי איתו, את העבודה - כמו שציינתי, עשה בצורה מקצועית ביותר!! הקפיד שהטלוויזיות והממירים יהיו מותקנים בצורה ישרה, מאוזנת והכי חשוב מאובטחת היטב לקיר. כשסיים את ההתקנה דאג לנקות אחריו, כדי שבאמת הכל יראה מושלם! ולקח ממני בדיוק את המחיר שסוכם - לסיכום אני ממליצה בחום!
ענת לוי.

, ספטמבר 2013

יש לי מסך LCD שהפסיק לעבוד והלכתי איתו לחברה של היצרן שיבדקו מה הבעיה ויתקנו. לאחר בדיקה שהם עשו למסך, הם רצו מחיר גבוה על התיקון ואף אמרו לי שלא כדאי לתקן את הLCD ויותר משתלם לקנות מכשיר חדש. לא כ"כ קניתי את מה שאמרו והחלטתי לנסות אצל טכנאי חיצוני ולראות מה הוא יגיד.
מצאתי את רמי "מאלקטרו רם" דרך האתר שלכם והוא אמר שיכול להגיע באותו היום. רמי הגיע אלי, הוציא את החלק המקולקל - כרטיס המסך שעשה את כל הבעיה והסביר לי שבסה"כ מדובר בתיקון של הכרטיס. הצעת המחיר הייתה ממש זולה ורחוקה ממה שאמרו לי בחברת היצרן. הוא תיקן אותו במקום והחזיר את החלק המקורי למכשיר. המסך עובד עכשיו מצוין - מזל שהגעתי לרמי המקצוען!
המחיר היה סביר בהחלט וקיבלתי אחריות וקבלה כיאה.
מסעוד אסולין.

, אוגוסט 2013

הגעתי לרמי "אלקטרו רם" דרך האתר אחרי שנואשתי מלנסות לתפעל את הפלזמה החדשה שרכשתי. לא הצלחתי להגדיר ערוצים, לא משנה כמה ניסיתי, לא ידעתי לחבר את החוטים מאחורי הטלוויזה, מה שייך לקול ומה לתמונה.
החלטתי להרים טלפון לרמי לאחר שקראתי עליו המלצות טובות, לא היה אכפת לי לשלם כסף, העיקר שתפעל!
רמי מיד ענה והיה מאוד נחמד ואדיב. הוא אמר לי שיוכל לעזור לי טלפונית חינם במקום שאשלם לו על ביקור - ממש צדיק.
רמי הדריך אותי בסבלנות איך להגדיר את הערוצים ואיך לחבר את החוטים, תוך 4 דקות הפלזמה עבדה! תודה רבה לרמי שעזר לי בהתנדבות ומרצון טוב בלבד - אין הרבה בעלי מקצוע כאלה, נדיר מאוד במחוזותינו. כן ירבו....
תודה רבה, אשרת מהרצליה.

, מאי 2013

טלוויזיית ה- LCD (של LG 42 אינץ'') הפסיקה לעבוד. בעידן של היום כולנו יודעים כמה קשה בלי טלוויזיה ולכן חיפשתי מישהו שיוכל לתת לי פתרון מיידי. דיברתי עם מס'' בעלי מקצוע וחלקם אמרו לי שלא ניתן לתקן מבלי בכלל שראו את הטלוויזיה, חלקם טענו שהתיקון יעלה יותר מהטלוויזיה ואז הגיע רמי. רמי נתן לי מראש מס'' פעולות תיקונים והמחירים שלהם ואמר שלא יוכל לדעת מה הבעיה דרך הטלפון, לכן ביקש שאביא אליו לרמת גן את הטלוויזיה ואז נהיה חכמים יותר ובאמת כך היה. השארתי את הטלוויזיה אצל רמי והמשכתי ללימודים. אחרי 4 שעות חזרתי ובאמת הטלוויזיה תוקנה, הוחלף ספק כח ונגבה ממני הסכום שנאמר לי מראש.
אין ספק שמדובר באדם אמין וישר ובבעל מקצוע שיודע מה הוא עושה. רמי היה ישיר ושקוף מהתחלה ועל כך מגיע לו ח"ח. אני מאוד מרוצה וממליץ עליו בחום רב.
נתי מפ"ת

, אפריל 2013

פניתי לאלקטרו רם דרך אתר "טוב תודה". נעזרתי בהמלצות על מנת להחליט למי לפנות ועשיתי נכון. רמי חזר אליי טלפונית, הסברתי לו כי הבעיה שלי היא בחיבור הטלוויזיה לכבלים ורמי באדיבותו הסביר לי עם המון סבלנות כי אין טעם שייקח לי כסף על ביקור, בזמן שאני יכולה לפתור את הבעיה לבד ואז הסביר כיצד לחבר את טלוויזיית הLCD.
תמוה, אך זו האמת "איפה ישנם עוד אנשים כאלה היום"? פשוט להוקיר ולכבד. אין לי ספק שזה האדם אליו אפנה אם אהיה לי צורך בטכנאי. אדם שאפשר לסמוך עליו גם בשירות, גם באמינות וככל הנראה גם במקצועיות.
לאה מבת ים

, מרץ 2013

אני כבר לא זוכר איך הגעתי לרמי, אני רק יודע שהשירות שלו מצוין!!!
הייתה לי בעיה במסך הטלויזיה המסך פשוט לא הגיב, לא נדלק.
ניסיתי להחליף בטריות בשלט, להוציא את הטלוויזיה מהשקע ולהחזיר, הפעולות האלו לא עזרו להשיב את המסך לחיים.
הבנתי שאני צריך בעל-מקצוע וקיוויתי שמישהו יוכל לתקן לי את הבעיה, במחיר שפוי.
התקשרתי לרמי, הוא הגיע אלי הביתה, ראה את הבעיה והסביר לי את מקורה, הוא החליף את החלק המקולקל, שגרם לבעיה במסך ופתר לי את התקלה בפחות משעה! רמי לקח מחיר סביר על התיקון, ונתן לי חשבונית ואחריות על החלק שהוחלף.
ברק, רמת גן.

, מרץ 2013

אני מאוד מבסוט מהשירות של רמי, פתר את הבעיה בזריזות ומקצועיות. הכל היה בסדר עם הטלוויזיה שלי (פלאזמה,AKAI) ואז, בוקר אחד הטלוויזיה לא נדלקה ובנוסף גם לא הייתה נורת חיווי (לא אדום לא ירוק...) ניסיתי לנתק את הטלוויזיה מהחשמל והיא עדיין לא נדלקה. הזמנתי את רמי אלי הביתה לראות מה הבעיה, רמי היה נחמד נורא ופירט לי בסבלנות את מהות הבעיה, נתן לי הצעת מחיר טובה ויום אחרי הוא הגיע עם כרטיס מסך חלופי, התקין אותו והטלוויזה חזרה לעבוד פיקס!
רמי היה מאוד מקצועי, סידר את סביבת העבודה אחרי שסיים והשאיר נקי. לקח את המחיר שסוכם ולא ניסה לגבות ממני כסף נוסף, כמו שבעלי מקצוע אחרים נוהגים לעשות.
ערן, רמת-גן.

, מרץ 2013

פניתי לרמי בעקבות תקלה בספק הכוח של הטלוויזיה, LCD .
היו לי בעיות בהדלקה ובקיצור, המסך לא נדלק. הגעתי לרמי דרך המלצה של חבר. תיארתי לרמי את הבעיה בטלפון, והוא הגיע לראות ולתת הצעת מחיר.
מבחינת הזמינות לעבודה, רמי הגיע יום אחרי לתקן את הטלוויזיה, הוא החליף את הספק כוח, הראה לי את החלק הישן, ואת החלק החדש שהוא שם במקום. רמי פתר לי את הבעיה צ''יק צ''ק, לא נמרח עם הזמן והשאיר אחריו נקי ומוסדר.
הייתי מאוד מרוצה מהמקצועיות שלו ויחסי האנוש הטובים שלו. מבחינת המחיר, רמי נתן הצעת מחיר הוגנת ולא הפריז במחיר, פירט לי את עלות הספק ועלות העבודה. קיבלתי ממנו חשבונית ואחריות לשנה.
יחיאל, תל אביב.

, פברואר 2013

שירות מצוין, זריז ויעיל. פניתי דרך האתר כאן לאלקטרו כאן בנוגע לתיקון טלוויזיית מץ ישנה שלא פעלה, אם בסביבות אחת עשרה הייתה הפניה שלי אז בשתים עשרה אחת הוא כבר היה אצלי ובתוך חצי שעה מהרגע שהוא הגיע הטלוויזיה כבר חזרה למקום, עם כל החוטים וכל החיבורים, כשהיא כבר פועלת בצורה מלאה. שירות במהירות האור!
אין לי מילים, השירות היה פשוט מעולה, כל הכבוד!. מכל בחינה שהיא רמי יצא מקצוען אמיתי, הגיע במהירות, איתר את התקלה ופתר אותה במהירות, דאג להחזיר אחר כך הכל למקום, גבה מחיר הוגן לגמרי, נתן תעודת אחריות לשנה שלמה על התיקון, אין מילים, הלוואי וכולם היו כמוהו.

דגנית, חולון

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תיקון טלוויזיות

התקנת טלוויזיות
תיקון טלוויזיה כללי - טכנאי טלוויזיות
תיקון טלוויזיה רגילה
תיקון טלוויזיה LCD
תיקון טלוויזית פלזמה

התמחויות

תיקון טלוויזיות

התקנת טלוויזיות
תיקון טלוויזיה כללי - טכנאי טלוויזיות
תיקון טלוויזיה רגילה
תיקון טלוויזיה LCD
תיקון טלוויזית פלזמה

תאור העסק

אלקטרו רם מעבדת שירות תיקונים והתקנות של כל סוגי הטלויזיות והשלטים ובעל ניסיון של 31 שנים בתחום. מבצע תיקונים והתקנות של טלויזיות כדוגמת לד, LCD ופלזמה. שירות והובלת המכשיר מבית הלקוח למעבדה וחזרה. נותן שירות מקצועי, אמין ואיכותי תוך דגש על עמידה בזמנים לשביעות רצון הלקוח.

אלקטרו רם

אלקטרו רם

רמי גינרל


9.4

073-2721471
 

אלקטרו רם

רמי גינרל

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721471 חייג