8

ספקי שירות בתחום תיקון טלוויזיות

כל המידע על תיקון טלוויזיות חכמות

איך נדע האם כדאי להזמין טכנאי תיקון טלוויזיות חכמות או האם כדאי לקנות טלוויזיה חדשה?

כל המידע על תיקון טלוויזיות חכמות

אחת ההשלכות המעניינות של קצב ההתקדמות, או ההתיישנות כאמור, של הטכנולוגיה על תרבות הצריכה של האדם הממוצע מתבטאת בחוסר נכונות לתקן מכשיר במידת הצורך. התיישנותו של המכשיר לאחר מספר חודשים, בצירוף עם תעשיית היצור העצומה של המכשירים השונים, הביאה למצב אבסורדי בו רכישה של מכשיר חדש ומתקדם לרוב תהיה משתלמת יותר מתיקון של המכשיר הקיים. אולי יותר מכל המדיומים לגביהם תקף המצב המתואר, אין הדבר בולט יותר מאשר ביחס לטלוויזיה.
מזה שני עשורים מספרן של המעבדות הפרטיות המתמחות בתיקון טלוויזיות פוחת באופן עקבי. זה פשוט אינו משתלם. שוק התקשורת כפי שהוא מגולם בשוק הטלוויזיה שמולה אדם יושב וצופה - מכתיב קידמה או חידלון. ובכן, השעה היא שעת קידמה. אז על טלוויזיות חכמות כבר שמעתם?

בשונה מההרגל של רכישת טלוויזיה חדשה בכל פעם שהישנה התקלקלה, הרי שמעבדות מחשבים דווקא כן הלכו והתרבו למרות שגם בשוק המחשבים – גרסאות עדכניות מתיישנות תוך מספר חודשים. הסיבה לכך נעוצה במורכבותו של המכשיר ומספר היישומים הפוטנציאלי. טלוויזיות עד היום פשוט לא היו מורכבות דיין על מנת להצדיק תיקון.

חדש נשאר חדש

טלוויזיות חכמות הן מוצר היוקרה של תאגידי הטכנולוגיה הבידורית כיום. מעבר להתעצמותה של חוויית הצפייה בבית כיאה למסכים בעלי חדות חסרת תקדים וטכנולוגיית תלת מימד חדשה (ללא צורך בהרכבת משקפיים!) מכנסות לתוכן טלוויזיות חכמות גם את טכנולוגיית המחשב, הטלפון החכם והממיר. לא יהיה זה משולל בסיס להניח כי את מה שהמחשב עולל למכונת הכתיבה, טלוויזיות חכמות יעוללו למחשב.
טלוויזיות חכמות כוללות מודם ודורשות רוחב פס של כ-10MB בממוצע. דרך חיבור זה לאינטרנט תוכלו לנהל את כל עולמכם הווירטואלי והבידורי לרבות משחקים, רשתות חברתיות וכמובן צריכת תוכן ישירות מהאינטרנט או יצרנית הטלוויזיה. זוהי גם הבשורה אשר הביאה כבר בתוך חודשים ספורים להרחבת שירותי תיקוני הטלוויזיה בארץ באופן שלא נראה פה עשרות שנים.
תיקון טלוויזיות חכמות, על כל מורכבותן והמערכות הרבות שהיו נפרדות ועתה שולבו להם דורש ידע מקצועי ייחודי, אשר מבחינות מסוימות דורש התמחות רחבה יותר מזו של טכנאי מחשבים. אם כבר רכשתם טלוויזיה חכמה, או אף אם בכוונתכם לרכוש, חשוב לדעת שבכל הנוגע לתיקונים של טלוויזיות אלו, אשר הולכים ונדרשים יותר ויותר, ישנה חשיבות מכרעת בבחירת איש המקצוע אשר יבצע עבודתו באופן המקצועי והמהיר ביותר.

מאמר זה נכתב באדיבות טרקלין חשמל: רשת מוצרי החשמל הוותיקה והאמינה בישראל, המציעה מגוון טלוויזיות חכמות במחירי מבצע

8

ספקי שירות בתחום תיקון טלוויזיות

מצא בעל מקצוע

טכנאי טלוויזיות מומלצים תל אביב

מעבדת אור
מעבדת אור

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 43

חוות דעת

העבודה הראשונה שאמנון
ממעבדת אור ביצע עבורי מחזיקה מעמד כבר 15 שנה! טלוויזיה די ישנה שלא הפסיקה לייצר לנו בעיות לפני שהיא עברה תחת הידיים של אמנון. מאז שהוא סידר אותה, לפני חמש עשרה שנה, ועד היום, היא עובדת ברצף ובלי שום בעיה אחת!

מעבדת פולג יעקב
מעבדת פולג יעקב

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 32

חוות דעת

את יעקוב מ"מעבדת
פולג יעקוב" הכרתי ממש במקרה, כאשר המחשב הנייח שברשותי הפסיק לעבוד, התקשרתי לבעל מקצוע מסוים, שלא יכל להגיע היות והוא אינו באזור אך המליץ לי על יעקוב כבעל מקצוע מצוין.

דוקטור פיקסל
דוקטור פיקסל

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 66

חוות דעת

יש לי מקרן
אחורי של סוני, 53 אינץ שהבאתי מארה"ב לפני 6 שנים. המכשיר מדהים ועלה לי הון תועפות בזמנו. לפני כמה זמן, המכשיר החל לכבות את עצמו, ובאיזה שהוא שלב כבר סירב להידלק בכלל.

אלקטרו פיקס
אלקטרו פיקס

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 7

חוות דעת

מרוצה ממנו מאוד,
יחיאל מעניק לנו גם שירות מקצועי לאורך שנים, גם שירות מהיר וגם יעיל, הוא תמיד עונה לטלפונים גם לאחר תיקון, אדיב נחמד וישר - ממליצה מכל הלב.

אלקטרו רם
אלקטרו רם

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 43

חוות דעת

שירות מצוין, זריז
ויעיל. פניתי דרך האתר כאן לאלקטרו כאן בנוגע לתיקון טלוויזיית מץ ישנה שלא פעלה, אם בסביבות אחת עשרה הייתה הפניה שלי אז בשתים עשרה אחת הוא כבר היה אצלי ובתוך חצי שעה מהרגע שהוא הגיע הטלוויזיה כבר חזרה למקום, עם כל החוטים וכל החיבורים, כשהיא כבר פועלת בצורה מלאה.

וידאו קול  תיקון טלויזיות
וידאו קול - תיקון טלויזיות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 34

חוות דעת

את צביקה אני
מכיר באופן אישי כבר קרוב לשלושים ארבעים שנה!! הוא בעל המקצוע שלי בכל הנוגע לתיקון מוצרי אלקטרוניקה - אני סומך עליו במאה אחוז, מדובר באיש מקצוע רציני שעובד בתחום כבר שנים רבות.

טלירון  מעבדת תיקון טלוויזיות
טלירון - מעבדת תיקון טלוויזיות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 19

חוות דעת

שירות מעולה ואמין!
מצאתי אותם בחיפוש באינטרנט לאחר שטלוייזית SHARP עם מסך 42 אינץ'' שלנו התקלקלה, הטלוויזיה הייתה נדלקת אך לא הופיעה תמונה. השארתי להם הודעה עם מספר טלפון והם חזרו אליי במהירות.

אש אלקטרוניקה
א.ש. אלקטרוניקה

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 43

חוות דעת

הגעתי לאהרון דרך
המלצה של חבר, בגלל תקלה במסך הטלוויזיה (טלוויזיית lcd ' 32), בהתחלה עשיתי בדיקה שכל החיבורים תקינים, ניסיתי לחבר את המכשיר לשקע חשמלי אחר ולהחליף בטריות לשלט, אבל הבעיה לא נפתרה.

כתבות ומאמרים