דוקטור פיקסל

9.6
איציק שפרוט
תיקון טלוויזיות
אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה, אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: עוזיאל, רמת גן

  98%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  89%

מחיר הוגן

81 חוות דעת מהימנות

, יולי 2023

הרמתי טלפון לאיציק דרך אתר "מדרג" לגבי החלפת לדים בטלוויזיה כי ראיתי שנתנו לו ציון ממש גבוה ובסופו של דבר, סגרתי איתו עסקה. היה תענוג לקבל שירות מאיציק! הוא הגיע אלי בדיוק במועד שסיכמנו וגם ביצע הכל במקצועיות, יסודיות, קפדנות, מהירות ומסירות ובנוסף, שמר על סביבה נקייה לאורך התהליך וגבה ממני מחיר זול ביחס לשוק. זכיתי להכיר איש מקצוע תותח בתחומו ואשמח לקרוא לו שוב בעתיד בעת הצורך, מומלץ בחום רב ובביטחון מלא!
לירן, נס ציונה

, יולי 2023

יצרתי קשר אקראי עם איציק דרך אחד מאתרי הפרסום לצורך תיקון מסך טלוויזיה וקיבלתי ממנו מענה ממש מקצועי לכן, לקחתי את שירותיו. איציק אכן הוכיח את עצמו! הוא בדק את הטלוויזיה במקום וגם עלה על הבעיה במהירות וטיפל בה בקלילות ויעילות ובנוסף, הסביר לי כל צעד שלקח וגבה ממני מחיר הוגן לגמרי ביחס לשוק. אין ספק שנהניתי מאוד להתנהל מולו ואני ממליץ עליו באהבה רבה ובמלוא מובן המילה, מגיע לו דירוג מכובד ביותר!
יוסי, נס ציונה

, נובמבר 2022

נהניתי לקבל שירות מאיציק! צלצלתי אליו באקראי דרך אחד מאתרי הפרסום לצורך החלפת הלדים בטלוויזיה שלי והוא היה נשמע ממש נחמד ואדיב לכן, סגרתי איתו את העסקה. איציק הגיע אלי בזמן וביצע את העבודה ישר ולעניין וגם ענה על כל שאלותיי ברצינות וסובלנות ובנוסף, הוא גבה ממני מחיר ראוי לגמרי ונתן לי אחריות. נוכחתי לדעת שמדובר על אחלה של בן אדם ואני בטוח אקרא לו שוב בעתיד כשאצטרך, ממליץ עליו בלי לחשוב פעמיים!
אורן, ראשון לציון

, נובמבר 2022

הלדים בטלוויזיה שלי נשרפו לכן, הרמתי טלפון אקראי לחלוטין לאיציק דרך אחד מאתרי הפרסום והוא היה זמין להגיע אלי מיידית כדי להחליף אותם אז קראתי לו. איציק הוכיח את עצמו לטובה! הוא ביצע עבודה מדוייקת, יסודית, מקצועית, יעילה ומהירה וגם הסביר לי בפירוט את כל תהליך העבודה ומעבר לכך, גבה ממני מחיר הגון לגמרי ביחס לשוק. בזכותו הטלוויזיה עובדת פיקס והחיוך לא יורד לי מהפנים עד עכשיו, ממליץ עליו בחום רב!
אלי, רמת גן

, יוני 2022

איציק הוכיח את עצמו כבעל מקצוע ישר מאוד! צלצלתי אליו באקראי דרך האתר לצורך החלפת לדים בטלויזיה שלי והייתה לי אינטואיציה טובה לגביו לכן, בחרתי בשירותיו. איציק הגיע אלי במועד המדויק שסיכמנו ולקח את הטלויזיה למעבדה שלו ואז החזיר לי אותה תוך כמה ימים בודדים כאשר הכל עובד פיקס ובנוסף, גבה ממני מחיר זול בהשוואה לשוק. יצאתי שבעת רצון לחלוטין מהשירות שהוא נתן לי ואני ממליצה עליו ברמות הכי גבוהות שיש!
דינה, ראשון לציון

, יוני 2022

ראיתי שכתבו המון חוות דעת חיוביות על איציק באתר שלכם ובעקבות זאת, פניתי אליו והזמנתי אותו לתיקון טלויזיה שלא נדלקת. איציק לקח את הטלויזיה למעבדה שלו ואז החזיר לי אותה תוך זמן קצר והציג בפניי שצריך להחליף כרטיס מסך אבל העלות לא שווה את זה ובסופו של יום, רכשתי חדשה ובזכותו יצאתי עם רווח גדול. קיבלתי ממנו את השירות הכי אמין, מקצועי והגון שיכולתי לבקש ואני ממליץ עליו באמת באהבה גדולה, הוא שיחק אותה מכל הבחינות!
מוטי, כפר אוריה

, דצמבר 2021

הייתה לי בעיה במסך הטלויזיה והייתי זקוקה לבעל מקצוע שיתקן את זה ובעקבות זאת, קראתי המלצות חמות על איציק באתר ומיד הרמתי אליו טלפון וסגרנו מועד לביצוע העבודה. איציק לקח את הטלויזיה שלי לבדיקה במעבדה ובינתיים הביא לי חלופית ואחרי זמן קצר, החזיר לי אותה תקינה לחלוטין! בנוסף, הוא הסביר לי בדיוק מה הייתה הבעיה וגבה ממני מחיר הגיוני לגמרי ויש לי רק שבחים לומר עליו, בעל מקצוע צדיק שאין כמותו!
דנה, גבעתיים

, דצמבר 2021

איציק היה מצוין שאין לי מילים! ראיתי שהמליצו עליו בחום באתר שלכם ובעקבות זאת, הרמתי אליו טלפון לצורך החלפת לדים בטלויזיה שלי והוא בין היחידים שהסכים להגיע ולטפל בזה. איציק הגיע אלי בזמן שסיכמנו ועשה הכל במקום, הוא ביצע את העבודה ביסודיות, מסירות, רצינות ואחריות וסיים אותה צ'יק צ'ק! בנוסף, הוא גבה ממני מחיר שפוי לחלוטין ונתן לי יחס אדיב במיוחד ויצאתי ממש מרוצה מהשירות שלו. אני ממליץ עליו באהבה!
איליה, בת ים

, ספטמבר 2021

ראיתי שכתבו המון המלצות חמות על איציק באתר והתרשמתי שהוא מקצוען אז הרמתי אליו טלפון לצורך התייעצות על תקלה שהייתה בטלויזיה שלי: קפצה לי בהודעה והייתה תקועה ולא הגיבה לשלט. למרות שאני מהצפון ואיציק מהמרכז הוא נתן לי אבחון לבעיה והסביר בקצרה מה הפתרון וגם היה סבלני ואדיב מאד וקיבלתי ממנו שירות מכל הנשמה! נוכחתי לדעת שמדובר על בעל מקצוע צדיק אמיתי ואני ממליצה עליו באהבה ובחום רב!
הלה, מעיין צבי

, אוגוסט 2021

הרמתי טלפון לאיציק מהאתר שלכם לצורך תיקון הטלויזיה שלי שנתקעה כי ראיתי שכתבו עליו המון המלצות חמות והתרשמתי שהוא מקצוען. למרות שאני מהצפון ואיציק מהמרכז הוא נרתם לעזרתי בצורה בלתי רגילה ואני לא מכיר טכנאי שעוזר בצורה כזאת! הוא הדריך אותי טלפונית כיצד לטפל בבעיה ואפילו היה איתי בשיחות עד מאוחר שזה לא מובן מאליו ונתן לי שירות מכל הנשמה והוא פשוט צדיק אמיתי, אני ממליץ עליו באהבה ובחום רב!
אביאור, קריות

, אוגוסט 2021

אין לי שום דבר רע לומר על איציק! שוחחתי איתו בפוקס דרך האתר שלכם והוא עשה עלי רושם של בעל מקצוע רציני אז קראתי לו לתיקון תמונה בטלויזיה שלי. איציק עשה כל שביכולתו על מנת לעזור לי, הוא לקח אליו פעמיים את הטלויזיה ובדק אותה בדקדוק, יסודיות ומקצועיות ובינתיים נתן לי אחת חלופית ובסופו של דבר, הוא הגיע למסקנה שאי אפשר לתקן אותה והמליץ לי בכנות לקנות אחת חדשה, מגיע לו ציון גבוה בכל ההיבטים!
עידית, ראשון לציון

, אוגוסט 2021

איציק אחלה בעל מקצוע שבעולם! הוא הראשון שהופיע לי באתר שלכם אז הרמתי אליו טלפון והזמנתי אותו לתקן את התקלה שהייתה לי בליבה של הטלויזיה. איציק ממש פתח מעבדה אצלי בבית! הוא חיבר במקום את הכבלים למחשב שלו ופתר את הבעיה במהירות, קלילות ויעילות וגם הסביר לי תוך כדי מה הוא עשה ובנוסף, הוא גבה ממני מחיר הגון לחלוטין ויצאתי מרוצה מכל ההתנהלות שלו, אני ממליץ עליו באהבה רבה!
אלדד, מודיעין

, מאי 2021

הזמנתי את איציק דרך האתר שלכם לתיקון מסך הטלויזיה שלי כי הוא היה נשמע לי הכי מקצוען ועשה עלי רושם שיש לו המון ניסיון. איציק הוכיח את עצמו מכל הבחינות! הוא לקח את הטלויזיה שלי למעבדה שלו והחזיר לי אותה תוך זמן קצר כאשר היא עובדת כראוי! מעבר לכך, הוא היה מאוד שירותי, מנומס ונעים הליכות וגבה ממני מחיר שבהחלט התאים לכיסי ומגיע לו כל המחמאות, אין ספק שקיבלתי ממנו שירות ללא דופי ואני ממליץ עליו בלי לחשוב פעמיים!
מתן, רעננה

, מאי 2021

הרמתי טלפון לאיציק באתר שלכם ממש באקראי לצורך תיקון מסך הטלויזיה שלי והוא עשה עלי רושם חיובי בשיחה אז סיכמנו מועד לביצוע העבודה. איציק לקח את הטלויזיה שלי אליו למעבדה והחליף בה חלק מסוים ובינתיים הוא הביא לי משהו חלופי והחזיר לי אותה אחרי כמה ימים כאשר הכל עבד תקין! בנוסף, הוא היה נחמד, מקצועי שירותי ואדיב ובעל תודעת שירות הכי גבוהה שנתקלתי, אני ממליצה עליו בלי למצמץ!
מירלה, לפיד

, פברואר 2021

פניתי לאיציק דרך האתר, הרכבה של טלוויזיה ועידן פלוס ושלט לטלוויזיה. הלקוח זה אדם עם מוגבלות נפשית שאני מלווה. איציק הגיע פעמיים לכתובת כי בפעם הראשונה הוא לא היה הבחור. הגיע, סידר לו שם את כל הדברים והיה שירותי ואדיב ללקוח ובאמת מגיע לו כל הכבוד על זה. בנוסף בסיום העבודה יצר איתי קשר ועדכן אותי כי כל העבודה והציוד הוא בתרומה לבחור. כמובן שאין יותר מרגש מזה ואני באמת מעריך אותו על זה. שידע לזהות את הצורך ובעיקר בתקופה כזאת שהיא לא פשוטה נתן מעצמו אקסטרא ללא כל תמורה. אז תודה רבה על השירות ואמן נראה יותר אנשים כמוך בארץ.

, נובמבר 2020

איציק נתן לי שירות ברמה גבוהה שאין לתאר וגבה ממני מחיר הוגן! ראיתי שיש עליו הרבה המלצות חמות באתר שלכם והזמנתי אותו לתיקון המסך הטלויזיה שלי והוא היה מקצוען ואדיב ביותר! הוא בדק את הטלויזיה למשך זמן מה ואז הגיע למסקנה שאני צריכה לקנות טלויזיה חדשה ובינתיים הוא נתן לי אחת חלופית. ניכר שיש לאיציק המון ניסיון בתחום והוא "מבין עניין", אני שמחה שיש בעל מקצוע כזה מוכשר במדינתינו!
חנה, פתח תקווה

, נובמבר 2020

איציק אחד מבעלי המקצוע הכי אמינים שפגשתי! ראיתי שהוא הופיע ב"יצאת צדיק" ואת הפרסום שלו באתר וסיכמנו מועד לתיקון הטלויזיה שלי שהופיעה בה תמונה שחורה מדי פעם. איציק הגיע אלי מהיום למחר ולקח את הטלויזיה לבדיקה במעבדה שלו, הוא החליף חלק מסוים ולאחר כמה ימים החזיר לי אותה כשהיא עובדת בצורה תקינה! הוא ללא ספק נתן לי שירות מקצועי וזריז ומגיע לו את הציון הכי גבוה שיש!
עמי, רמת גן

, יולי 2020

איציק ממש עזר לי ואני מעריך אותו על כך! הטלוויזיה שלי התנתקה כל כמה דקות והייתי צריך לנתק אותה ולהחזיר לחשמל כל פעם מחדש, לכן הוא לקח את הטלוויזיה אליו למעבדה ביום ששוחחנו ותיקן את הספק כח בטלוויזיה ויצא מגדרו כדי להחזיר לי אותה כבר באותו הערב! בנוסף, הוא איש אדיב ונחמד וגם ישר ניגש לעניינים בלי לבזבז את הזמן שלי ובלי דיבורים מיותרים, מומלץ בחום!
יוסי, מודיעין

, יולי 2020

יצרתי קשר עם 2 טכנאי טלוויזיות נוספים באתר שלכם, אבל איציק היחיד שהיה מוכן להגיע לאזור שלי ולקחת את הטלוויזיה אליו למעבדה ולתקן את המסך. בהתחלה שלחתי לאיציק תמונה של התקלה לבקשתו והוא נתן לי השערה מה יכולה להיות התקלה, לאחר שהוא לקח את הטלוויזיה הוא הבין שזו הייתה השערה נכונה וצריך להחליף את הספק של הלדים, הוא החזיר לי אותה לאחר ימים ספורים שהיא תקינה! בנוסף לכל, הוא בעל מקצוע נחמד, ידידותי והכי חשוב גם אמין!
רונן, ניל"י

, מרץ 2020

הטלוויזיה שלי שבקה חיים, לכן פניתי לאיציק לאחר שראיתי שהדירוג שלו גבוה באתר שלכם והיו עליו חוות דעת מעולות. איציק הגיע באותו יום שדיברנו בטלפון, לקח את הטלוויזיה למעבדה שלו והביא לי טלוויזיה חלופית, אחרי שהוא בדק את התקלה הוא הבין שצריך להחליף כמה חלקים ולא היו לו אותם, לכן שילמתי לו סכום הגון בהחלט ונותרתי עם הטלוויזיה שלו שעבדה מעולה! בזכות איציק מצאתי פתרון.
קורן, הרצליה

, מרץ 2020

הטלוויזיה שלי לא נדלקה בכלל, חיפשתי טכנאי טלוויזיות באזור מודיעין ואיציק היה הכי קרוב אלי מבחינה גאוגרפית. שאיציק הגיע אלי הוא טען שיכול להיות שיש בעיה עם הספק כוח ועם החלפים ובעקבות כך המליץ לי שהוא ייקח את הטלוויזיה למעבדה שלו ויבדוק אותה, לאחר כמה ימים הוא הצליח לתקן אותה ועדכן אותי בדיוק מה הוא החליף ומה הייתה הבעיה. איציק היה אמין מאוד וגם המחיר ששילמתי לו היה הגון!
איציק, מודיעין

, דצמבר 2019

הגעתי לאיציק דרך האינטרנט משום שהייתי צריך לתקן את הטלוויזיה שלי. איציק כיוון ותיקן עבורי את הטלוויזיה LG וגם סידר את הבעיות שהיו לי עם השלט והממיר. איציק אדם נחמד, הוא הסביר לי את כל תהליך התיקון והיה מאוד סובלני, הוא פתר את הבעיה בזריזות ומקצועיות ועמד בזמנים כמו שהוא הבטיח לי. כל דבר טוב שאפשר להגיד על בעל מקצוע אני אומר על איציק כי הוא אדם הגון וגם המחיר שהוא דרש היה הוגן, כן ירבו כמוהו.
דוד, מודיעין

, דצמבר 2019

איציק התקין עבורי טלוויזיית LCD והגעתי אליו דרך האינטרנט, הוא היה נחמד ומקצועי ועשה הכל כמו שצריך, הוא הגיע בזמן והיה זריז כך שהוא סיים להתקין את הטלוויזיה תוך 20 דקות בערך. ביצעתי סקר שוק וכולם דרשו פחות או יותר את אותו מחיר אבל החלטתי לקחת את איציק מכיוון והזמינות שלו הייתה מידית וזה משהו שהיה לי מאוד חשוב. כמובן שאם אזדקק להתקנה נוספת אקרא לו.
אורית, רמת גן

, מאי 2019

ראיתי המון המלצות על איציק באתר שלכם והחלטתי לפנות לשירותיו לגבי התקנת טלוויזיה על הקיר בביתי. כבר בשיחה התרשמתי לטובה וקבענו כבר באותו היום להתקין את הטלוויזיה. הוא הגיע בשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש להתקנה, התקין את הטלוויזיה בצורה מדויקת, יציבה ובטיחותית, לאחר שסיים את ההתקנה ניקה אחריו את האבק שהצטבר מהקידוח בקיר והשאיר אחיו מקום נקי ומסודר. המחיר שגבה היה הוגן ואני ממליץ על שירותיו בחום.
נועם, תל אביב.

, מאי 2019

אין על איציק בעולם, מגיע לו את כל התשבוחות שיש, אני מרוצה ושמח להמליץ בחום. התקשרתי אליו לגבי טלוויזיה שלא עבדה כראוי (מסך כחול), כבר באותו היום איציק הגיע לסדר את הבעיה, ביצע בדיקה מקיפה לטלוויזיה ותוך דקות עלה על מקור הבעיה והחליף ספק שהיה שרוף, השירות שלו יוצא מן הכלל, המחיר שגבה היה הוגן במיוחד, בעל מקצוע שנותן הסבר על כל בר שמבצע, בעל סובלנות ותודעת שירות גבוהה מאוד, אני מרוצה וממליץ בשמחה!
מאור, רמת גן.

, ינואר 2019

חיפשתי טכנאי להתקנת 3 טלוויזיות בביתי וראיתי המון המלצות על איציק והחלטתי לפנות לשירותיו, במהלך כל השיחה היה אדיב מאוד והיה זמין להגעה עוד באותו היום. הוא הגיע בערב והחל בהתקנת המתקנים לתלייה על הקיר בחדרי השינה בביתי, לאחר מכן התקין את הטלוויזיות בצורה מקצועית, ניקה אחריו את כל האבק שהצטבר מהקדיחות בקיר, הסביר על תפעול הטלוויזיות, גבה מחיר נמוך לעומת המחירים שביררתי לפני, אני מרוצה מאוד, לא פוגשים כל יום בעל מקצוע אמין ושעומד במילתו, מומלץ!
דוד, פתח תקוה.

, ינואר 2019

הטלוויזיה בביתי התקלקלה והפסיקה לעבוד וחיפשתי טכנאי לתיקון התקלה, ראיתי המון תשבחות על אציק מ"דוקטור פיקסל" ופניתי לשירותיו. איציק הגיע לביתי בשעה שתיאמנו ומיד ניגש לאתר את הבעיה, גילה כי הכרטיס טלוויזיה נשרף כתוצאה מהפסקת חשמל שהייתה ופגעה בממיר ותוך כדי הכרטיס בטלוויזיה נשרף. איציק החליף את הכרטיס ובאותו רגע הטלוויזיה חזרה לעבוד רגיל, בנוסף נתן קבלה ואחריות ורשם שכתוצאה מהפסקת חשמל הממיר פגע ברכיב בטלוויזיה וחברת הכבלים זיכתה אותי על הנזק במלואו, הוא פשוט ראוי למחמאות הכי גדולות שיש, מקצועי ואדיב ברמה שלא ראיתי, מומלץ.
רון, מושב בית חנן.

, ספטמבר 2018

את איציק מחברת "דוקטור פיקסל" הזמנתי לצורך התקנת טלוויזיה שרכשתי באופן עצמאי, השירות היה נהדר ואני ממליץ עליו מכל הלב. איציק עמד בזמנים, הגיע עם כל הציוד הנדרש והתקין את הטלוויזיה בצורה טובה, מדויקת ויציבה. השירות שלו נהדר, איציק בחור אדיב ושירותי ונעים להכניס אותו הביתה. הכל בוצע לשביעות רצוני המלאה, המחיר היה הוגן ואני ממליץ עליו מכל הלב.
צבי.

, ספטמבר 2018

איציק מ"דוקטור פיקסל" הגיע אליי לתיקון טלוויזיה ואני מאוד מרוצה מהשרות שלו! אומנם עברו מס' חודשים אך אני זוכר אותו לטובה ושמח להמליץ עליו. איציק בחור אמין וישר, לא ממציא תקלות שלא קיימות ואני סומך על כל מילה שלו. הוא ביצע בדיקה יסודית, עלה על מקור התקלה בזריזות וביצע תיקון מקצועי ונכון. מעבר למקצועיות, איציק בחור נחמד וחביב, הוא עשה עליי רושם חיובי ואין ספק אפנה אליו שוב במידה ותצוץ בעיה נוספת בטלוויזיה.
עמי.

, מאי 2018

איציק מחברת "דוקטור פיקסל" בנאדם משכמו ומעלה, הוא אמין ושירותי ואני ממליץ עליו מכל הלב! יצרתי איתו קשר דרך האתר שלכם "טוב תודה" הסברתי לו שיש לי טלוויזיה שלא נדלקת, הוא אמר שאין צורך שיגיע וייעץ לי מה לעשות בעצמי דרך הטלפון, הוא הקדיש לי מזמנו, לא גבה תשלום והבעיה נפתרה על הצד הטוב ביותר! כן ירבו כמוהו, איש ישר והוגן, לא עניין אותו הכסף אלא רק רצה לעזור לי, שירות נהדר! מומלץ בחום ואהבה.
ששון, רמת-גן.

, מרץ 2018

לפני כמה חודשים רכשתי טלוויזיה חדשה ונכנסתי לאתר "טוב תודה" לחפש בעל מקצוע מומלץ שיבצע את ההתקנה. קראתי המלצות על מס' בעלי-מקצוע אך הכי התרשמתי מהכרטיס של איציק ולכן פניתי אליו. הסברתי לו במה מדובר, הוא היה נשמע אדיב ונחמד ונתן הצעת מחיר הוגנת. איציק הגיע במועד שקבענו עם כל הציוד הנדרש לביצוע העבודה, ווידא איתי באיזה גובה אני רוצה את הטלוויזיה וביצע התקנה מדוייקת, חזקה ויציבה. הכל יושב בול במקום ואין קידוחים מיותרים על הקיר. שירות מקצועי, נחמד ואדיב ואני ממליץ עליו מכל הלב.
יגאל, רמת-גן.

, מרץ 2018

את איציק הטכנאי הזמנתי לא מזמן לתקן טלוויזיה, הגעתי לכרטיס העסק שלו אצלכם באתר "טוב תודה", קראתי עליו המלצות והחלטתי לפנות אליו. כבר בשיחה הראשונה הבנתי שכל מילה שרשומה נכונה! איציק בעל מקצוע טוב, הוא יודע את העבודה, אדיב ללקוח ונעים להכניס אותו הביתה. הוא עמד בזמנים שקבענו, בדק את הטלוויזיה ביסודיות והסביר לי באיזו תקלה מדובר. לאחר שביצע את התיקון הראה לי שהכל עובד כשורה וגבה מחיר הוגן. ממליצה!
אדלה, רחובות.

, מאי 2017

אדיב היא המילה עבור איציק, איש יקר ונעים הליכות שעשה רושם כבר בשיחה ראשונית בטלפון, ואז הרשים שוב כשהגיע אישית, בזמן כמובן. האיש עשה את העבודה כמו שצריך, אבל מעבר לזה, גם נתן טיפים שיכולים לעזור בחוויה של הטלוויזיה, והקדיש מזמנו לבדוק ולשפר גם את הטלוויזיה השנייה. שמחנו לארח את האיש היקר הזה, איש עבודה, איש ישר, ואנו שמחים להמליץ עליו בפה מלא.
בברכה, אייל.

, דצמבר 2016

הייתי צריך לתקן את הטלוויזיה, התקשרתי לאיציק והוא היה ישר איתי ואמר לי שיש לי אחריות על אף שלא ידעתי.
לא נראה לי שיש מישהו בארץ שהיה מתנהג ביושר כמוהו, לא רק שלא נראה לי אני אפילו בטוח שאף אחד לא היה נוהג כמוהו.
כל הכבוד לך, יישר כוח.
ניסן.

, ספטמבר 2016

אני רוצה להמליץ על איציק מדוקטור פיקסל. הזמנתי אותו לתיקון טלוויזיה. איציק הגיע בשעה שקבענו ולאחר שראה שלא יכול לתקן אותה אצלנו במקום, הוא לקח את הטלוויזיה איתו וכדי שלא אשאר בלי טלוויזיה הביא לי טלוויזיה חלופית.
השירות באמת היה טוב ומקצועי.
מיכאל.

, ספטמבר 2016

הזמנתי את איציק מדוקטור פיקסל לתיקון טלוויזיה ומכשיר וידאו. מדובר בבעל מקצוע מאוד אמין שלא ממציא תקלות על מנת "לסחוט" עוד קצת כסף. איציק תיקן לי את מכשיר הוידיאו ולאחר שבדק את הטלוויזיה אמר שהיא לא זקוקה לתיקון אלא שהשלט לא תקין והלך לקנות לי שלט חדש. מדובר בבן אדם ובבעל מקצוע מאד אמין, נחמד וישר, תכונות שלצערי לא קיימות אצל חלק מבעלי המקצוע. נשארתי עם רושם מאוד חיובי עליו ואין ספק שאמליץ עליו לכל מכרי ואמשיך להשתמש בשירותיו.
ציפי.

, אוגוסט 2016

רציתי להמליץ לטובה על איציק "דוקטור פיקסל". העזרה שהוא נתן לי הייתה עזרה טלפונית - אבל איציק היה כזה שירותי, אדיב ונחמד, שאני באמת ממליץ עליו בחום - מגיע לו!
לפני כמה ימים הטלוויזיה שלי עשתה לי בעיות, לא משנה מה עשיתי לא הצלחתי לפתור את העניין והחלטתי להרים טלפון לטכנאי שיגיע לראות במה מדובר. קראתי אצלכם באתר המלצות טובות והרמתי לו טלפון, הסברתי לו במה מדובר והוא החליט לייעץ לי בטלפון לבצע בדיקות על מנת שאוכל אולי לפתור את הבעיה בכוחות עצמי ואם לא אצליח הוא כבר יגיע.
בכל אופן, איציק הדריך אותי מאוד יפה ובסבלנות, הוא ביקש ממני לעשות מספר פעולות ולראות אם ניתן לפתור את התקלה, לאחר שהבין שמדובר ברכיב ספציפי, הוא הפנה אותי למעבדה המקורית של הטלוויזיה והסביר לי שרק להם יש את האפשרות לתקן אותה. הודיתי לו על השירות הנפלא, אני לא מאמין שיש הרבה בעלי-מקצוע שהיו נותנים ייעוץ כ"כ מפורט דרך הטלפון.
אריה.

, אוגוסט 2016

רכשנו טלוויזיות חדשות וחיפשתי טכנאי טלוויזיות שיבצע את ההתקנה. לאיציק "דוקטור פיקסל" הגעתי במקרה דרך ההמלצות אצלכם באתר. שוחחתי עם איציק, הסברתי שבסה"כ מדובר בהתקנת טלוויזיה ושאלתי אותו לגבי המחיר - המחיר שאיציק רצה על העבודה היה סביר ביותר וסגרתי איתו יום ושעה.
איציק הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו, הגיע עם הציוד שלו מאורגן ומסודר, לא מרח את הזמן וניגש ישר לעבודה. את ההתקנה הוא ביצע במהירות, עשה התקנה מאוד יפה והכי חשוב בטיחותית!
למרות שהיה מדובר בעניין של פחות משעה, איציק הצליח לעשות עלי רושם טוב, רואים שמדובר בבן-אדם הוגן ומקצועי, הוא איש אדיב מאוד, מנומס ונעים להכניס בעל מקצוע כזה הביתה. בסיום העבודה איציק גבה ממני בדיוק את הסכום שסגרנו מראש, לא היו עניינים סביב המחיר והכל עבר חלק. נפרדנו לשלום, יצאתי בהרגשה טובה ואני חושבת שמגיעה לו המלצה טובה!
ורד.

, יולי 2016

איציק אדם אמין ישר משדר מקצועיות, נעים הליכות, מאד נוח וגמיש בזמנים - הלוואי שירבו אנשי מקצוע כמותו! יישר כוח!
מדובר בתיקון של טלוויזיית פנסוניק (פלאזמה), הייתה לנו בעיה מוזרה שהטלוויזיה כל מספר דקות הייתה נכבית ונדלקת מחדש באופן עצמאי. חיפשתי דרך האתר שלכם בעל-מקצוע מומלץ לתיקון טלוויזיות וכך הגעתי לאיציק "דוקטור פיקסל", הבאתי אליו את הטלוויזיה למעבדה, הוא אמר לי שכנראה מדובר בכרטיס תקול ולאחר בדיקה אישר לי שאכן מדובר בבעיה בכרטיס. עלות כרטיס חדש עולה המון כסף ואיציק היה ממש עשר והוגן וניסה לתקן את הכרטיס וכך לחסוך לי בעלויות. לאיציק יש ידי זהב, הוא אכן הצליח לבצע את התיקון הנדרש והבעיה נפתרה.
המחיר עבור התיקון היה לטעמי מאוד הוגן, הכל היה עשר, שירות מעולה וכמובן אחזור אליו שוב אם תהיה לי בעיה - ממליץ בחום!
שלומי פוזיילב.

, יוני 2016

איציק היה אדיב מאוד בטלפון, הסברתי לו היכן הבעיה, אמר במה מדובר עם הערכת מחיר. הגיע כפי שסוכם, לקח את הטלוויזיה לתיקון ובינתיים התקין טלוויזיה חלופית. עמד בזמנים שקבע, מחיר הוגן, שירות אדיב עם הסבר, ממליץ בחום.
מדובר בתיקון טלוויזיה שלאחרונה הייתה לי בעיה בהפעלה שלה ולכן החלטתי לחפש טכנאי אלקטרוניקה - שאולי יוכל לטפל בבעיה. נכנסתי לאתרי אינטרנט של בעלי-מקצוע, נעזרתי בהמלצות של האתר שלכם וכך הגעתי לאיציק לאחר שקראתי עליו חוות דעת מצוינות. הרמתי אליו טלפון, הסברתי לו במה מדובר, הוא קבע איתי שעה ואמר שיגיע לבדוק מה הבעיה. איציק הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו והחליט לקחת את הטלוויזיה אליו למעבדה, הוא אמר שיתקשר להודיע במה מדובר ולתת הצעת מחיר מדויקת. הוא לקח את הטלוויזיה וכעבור מספר שעות התקשר להסביר לי במה מדובר, הוא נקב בעלות התיקון, המחיר שהוא הציע עבור התיקון היה הוגן מבחינתי ואמרתי לו שהוא יכול לבצע את התיקון הנדרש.
כשהטלוויזיה הייתה מוכנה קיבלתי טלפון, איציק תיאם איתי החזרה של הטלוויזיה, הוא הגיע בשעה שסיכמנו, התרשמתי שהוא בן אדם נחמד, שירותי, איש מקצוע אשר יודע את עבודתו, ניגש לעניין, לא מורח את הזמן ואני מאוד מרוצה, שירות מצוין.
אריה.

, אפריל 2016

רציתי להמליץ לטובה על איציק "דוקטור פיקסל". העזרה שהוא נתן לי, הייתה עזרה טלפונית - אבל איציק היה כזה שירותי, אדיב ונחמד, שאני באמת ממליצה עליו בחום. מגיע לו!
לפני כמה ימים הטלוויזיה שלי עשתה לי בעיות, ניסיתי להעביר ערוצים והטלוויזיה פשוט הייתה במצב של מסך כחול ללא אפשרות הצגה של ערוצים, לא משנה מה עשיתי לא הצלחתי לפתור את העניין והחלטתי להרים טלפון לטכנאי שיגיע לראות במה מדובר. קראתי אצלכם באתר המלצות טובות והרמתי לו טלפון, הסברתי לו במה מדובר והוא החליט לייעץ לי בטלפון לבצע בדיקות, על מנת שאוכל אולי לפתור את הבעיה בכוחות עצמי ואם לא אצליח הוא כבר יגיע. בכל אופן, איציק הדריך אותי מאוד יפה ובסבלנות, הוא ביקש ממני לעשות מספר פעולות ולראות אם ניתן לפתור את התקלה ובאמת הסתבר שהיה מדובר במשהו ממש קטן, שכנראה בגלל הניקיונות לפסח לחצתי בטעות על איזה כפתור... הודיתי לו על השירות הנפלא, אני לא מאמינה שיש הרבה בעלי-מקצוע שהיו נותנים ייעוץ כ"כ מפורט דרך הטלפון ובסוף לא לוקחים על זה שקל. התרשמתי רבות מסבלנותו של איציק והאמינות - ממליצה בחום.
רות.

, מרץ 2016

רציתי להמליץ בחום על טכנאי האלקטרוניקה איציק. העזרה שהוא נתן לי אמנם הסתכמה בסופו של דבר רק בייעוץ - אבל איציק היה כזה שירותי, אדיב ונחמד, שאני באמת חושב שאפשר לתת עליו חוות דעת מפרגנת.
טלוויזית הLCD שלנו לא נדלקה והחלטתי להרים טלפון לטכנאי שיגיע לראות במה מדובר. קראתי המלצות טובות אצלכם באתר על איציק ממעבדת "דוקטור פיקסל" והרמתי לו טלפון, הסברתי לו במה מדובר ולפי התיאור שהצגתי לו, הוא הסביר לי שלדעתו לא כדאי לי להשקיע כסף על הטלוויזיה מאחר והדרך היחידה לתקן אותה היא להחליף ספק כוח שהמחיר שלו יקר, הוא אמר לי שהחלפה שלו תעלה לי מאוד יקר ובהפרש קטן אוכל למעשה לקנות טלוויזיה חדשה.
איציק היה מאוד מאוד ישר, אני לא מאמין שיש הרבה בעלי-מקצוע שהיו נותנים ייעוץ כזה אמין. התרשמתי ממנו מאוד, הודיתי לו על-כך שהוא התנהג איתי ביושר והקשבתי לעצתו.
הראל.

, מרץ 2016

איציק טכנאי מקצועי, עלה על הבעיה במהירות וטיפל בה במחיר הוגן - ממליצה! מדובר בתיקון טלוויזיה שלאחרונה הייתה לי בעיה עם התמונה ולכן החלטתי לחפש טכנאי אלקטרוניקה - שאולי יוכל לטפל בבעיה. נכנסתי לאתרי אינטרנט של בעלי-מקצוע, נעזרתי בהמלצות של האתר שלכם וכך הגעתי לאיציק לאחר שקראתי עליו חוות דעת מצוינות. הרמתי אליו טלפון, הסברתי לו במה מדובר, הוא קבע איתי שעה ואמר שיגיע לבדוק מה הבעיה.
איציק הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו והחליט לקחת את הטלוויזיה אליו למעבדה, הוא אמר שיתקשר להודיע במה מדובר ולתת הצעת מחיר מדויקת. הוא לקח את הטלוויזיה וכעבור מספר שעות התקשר להסביר לי שיש בעיה עם אחד הרכיבים בכרטיס מסך, הוא נקב בעלות התיקון, המחיר שהוא הציע עבור התיקון היה הוגן מבחינתי ונתתי לו "אור ירוק" לבצע את התיקון.
כשהטלוויזיה הייתה מוכנה קיבלתי טלפון, איציק תיאם איתי החזרה של הטלוויזיה, הוא הגיע בשעה שסיכמנו, שילמתי לו את מה שמגיע לו, ולשמחתי הבעיה נפתרה!! איציק הוא בן אדם נחמד, שירותי, איש מקצוע אשר יודע את עבודתו, ניגש לעניין, לא מורח את הזמן ואני מאוד מרוצה - שירות יוצא מן הכלל!
מיכל.

, מרץ 2016

אחד הטכנאים החביבים ביותר שפגשתי בזמן האחרון, שרות ללא תחרות, דאג לי לטלוויזיה חלופית בזמן הבדיקה ולבסוף לא לקח כסף, פשוט מדהים!!!!!
לפני מספר ימים הטלוויזיה שלנו הפסיקה לעבוד וחיפשתי טכנאי טלוויזיות אמין שיבדוק במה מדובר. נכנסתי לאתר שלכם, קראתי המלצות טובות על איציק "דוקטור פיקסל", הוא מצא חן בעיניי, השירות שלו נשמע לי טוב והתקשרתי. איציק הסביר לי שהוא יגיע לתת טלוויזיה חלופית וייקח אליו את הטלוויזיה לבדיקה, תאמנו שעה, איציק הגיע בדיוק בזמן, הוא העמיס למכונית את הטלוויזיה ואמר שיתקשר ליידע אותי במה מדובר.
יום למחרת קיבלתי טלפון, איציק הסביר לי שהכרטיס הלך ולא ניתן לתקן את הטלוויזיה כי זה לא משתלם. הוא הציע לי להשאיר אצלו את הטלוויזיה התקולה לצורך שימוש בחלקים שלה ובתמורה לא אצטרך לשלם תעריף ביקור. הייתי מרוצה מהאמינות והמקצועית.
ממליץ בחום - אבי.

, דצמבר 2015

הגעתי לאתר של ד"ר פיקסל במקרה, קראתי את חוות הדעת, וחשבתי שהגזימו. אבל אחרי שהזמנתי את איציק גיליתי שכל מילה שנאמרה עליו נכונה! בן אדם הוגן, מקצועי, סבלני נעים הליכות ודייקן. אני ממליץ עליו לחלוטין.
כמו שציינתי, הגעתי לאיציק דרך האתר שלכם, היו עליו חוות דעת טובות והרמתי טלפון לקבלת שירות. איציק הסביר לי על הפרוצדורה, הוא יגיע אלי עם טלווויזה חלופית, ייקח את שלי למעבדה ויתקשר להגיד לי מה עלות התיקון. הזמנתי את איציק להגיע, הוא הגיע כפי שהבטיח עם טלוויזיה חלופית, לקח את הטלוויזיה שלי למעבדה וכעבור מספר שעות התקשר לדווח לי שמדובר במנורות לד שנשרפו ובמקרה הזה אצטרך להחליף את כל המסך, לדעתו המחיר לא משתלם (הוא ציין את המחיר להחלפת כל המסך ובאמת מדובר בהוצאה לא משתלמת) וכבר עדיף לרכוש חדשה.
איציק הציע להשאיר לעצמי את הטלוויזיה החלופית תמורת סכום שאוסיף, העסקה הייתה משתלמת לפי כל המדדים שבדקתי, שמעתי לעצתו ובאמת השירות היה מצוין! הייתי מרוצה מהפתרון החלופי, הטלוויזיה שאיציק נתן לנו מצוינת ובסטנדרט טוב.
ממליץ בחום - זאב.

, דצמבר 2015

פניתי לאיציק מד"ר פיקסל לאחר שבני החייל התלונן בפני שטלוויזיית ה-LCD שבחדרם שבסיס התקלקלה. לאיציק הגעתי דרך האתר, חיפשתי טכנאי מקצועי ואמין ולאחר שקראתי תגובות חיוביות עליו התקשרתי לקבל הערכה במה מדובר, מיד מהרגע הראשון של השיחה איציק הראה נכונות לעזור לחיילים.
אספתי את הטלוויזיה מהבסיס של הבן ונפגשתי עם איציק שבא עד לביתי לאסוף אותה, יתרה מכך - איציק סיפק טלוויזיה חלופית עד שיעמוד על גודל הצרה שבטלוויזיה שהתקלקלה.
התברר שלא ניתן לתקן את הטלוויזיה ואיציק מצדו הציע להשאיר את הטלוויזיה התקינה אצל החיילים כתרומה! תודתי והערכתי הרבה על העזרה והתרומה, אין בליבי ספק שמעתה בכל תקלה אפנה לאיציק - מצאתי לי טכנאי שיצא צדיק!
עפר.

, דצמבר 2015

הייתי מרוצה מאוד מהשירות המקצועי של איציק "דר פיקסל", מדובר בטכנאי אמין וישר - ממליץ בחום. מדובר על תיקון טלוויזיית LCD מסוג SANSUI 37, חיפשתי אצלכם באתר טכנאי טלוויזיות אמין, קראתי המלצות טובות על איציק ולאחר שיחה טלפונית עם תיאור מדוקדק ופרטני של הבעיה בטלוויזיה שלי ידע איציק לתת לי הערכה של סדר גודל לתיקון. סיכמנו כי יבוא לאסוף את הטלויזיה לטובת אבחון במעבדה.
איציק הגיע בזמן אסף את הטלוויזיה לתא מטען מרופד כולו בספוגים, בדק את הבעיה ויצר איתי קשר לפרוט בפני את הבעיה והאפשרויות לתיקון כולל יתרונות וחסרונות של כל חלופה. סיכמנו על החלפת לוח ראשי לחדש לא מקורי. במועד שקבענו השיב לי איציק את הטלויזיה עד הבית ווידא שהיא עובדת לשביעות רצוני ונתן לי אחריות על התיקון לחצי שנה.
שירות מעולה מקצועי אדיב מדוייק ולא פחות חשוב - עם חיוך. פשוט היה תענוג. שכן ירבו בעלי מקצוע כמותו.
אילן.

, יוני 2015

חיפשתי טכנאי טלוויזיה מוסמך בכדי לטפל בתקלה בטלוויזיית פיליפס 37" שהיה בעיות בצפייה במסך. פניתי לאיציק מד"ר פיקסל בעקבות ביקורות מצוינות שקראתי עליו פה אצלכם באתר.
יצרתי קשר עם איציק ע"מ להתייעץ אתו בנוגע לתקלה. כבר בשיחת טלפון הוא הצליח לזהות את הבעיה שגרמה לתקלה רק על סמך התיאור שלי, ונתן הצעת מחיר לטיפול בתקלה, דבר שמבחינתי מראה על מקצועיות והוגנות שלו.
הזמנתי את איציק למחרת, והוא הגיע אלי באותו היום עם טלוויזיה חלופית. לקח את הטלוויזיה שלי למעבדה שלו, התקשר ליידע אותי שמדובר בכרטיס מסך תקול, הוא אמר לי מה עלות החלפת כרטיס המסך, המחיר היה הוגן ונתתי לו אישור לבצע את התיקון. איציק תיקן את הטלוויזיה תוך יום אחד, והחזיר לי אותה כבר למחרת.
בהגעתו הוא הסביר את מהות התקלה וממה היא נגרמה. הוא חייב אותי לפי המחיר שסוכם במקור. המחיר היה הוגן מאד.
לא כל יום אתה פוגש בן אדם מקצועי והגון, עם יחס כל כך אדיב ללקוחות, עם מודעות כל כך גבוהה לתת שירות מצוין ללקוח. אני ממליץ מכל הלב על איציק מד"ר פיקסל. מספר 1 בתחומו מכל הבחינות!
בברכה,
רומן מאשדוד.

, יוני 2015

איציק "דוקטור פיקסל" העניק לנו שירות אמין ומהיר, עבד מולנו בשקיפות מלאה, התקשורת שלו מולנו כלקוחות הייתה מעולה ורציפה - מומלץ בחום!
הייתה לי תקלה בטלוויזיה שלא נדלקה, חיפשתי דרככם טכנאי אמין עם המלצות, קראתי חוות-דעת חיוביות על איציק "דוקטור פיקסל" והרמתי טלפון לראות איך העסק עובד.
שוחחנו, הסברתי לאיציק במה מדובר, הוא אמר לי שיש לו שירות טלוויזיה חלופית, הוא מגיע לוקח את הטלוויזיה לתיקון ומעדכן במה מדובר ולאחר מכן שב אלינו עם הטלוויזיה המתוקנת.
החלטתי להיעזר בשירותיו, איציק סיפק טלוויזיה חלופית באיכות מצוינת, התנייד לפי בקשתי ודייקן אמיתי. הוא אסף את הטלוויזיה אליו למעבדה, יידע אותנו במה מדובר ומה עלות התיקון, איציק תיקן לבקשתי את הטלוויזיה והגיע להחזיר אותה.
תודה רבה! מקווים לא לחזור שוב, אבל אם נצטרך, רק אליך!
אורי.

, יוני 2015

שרות מעולה, מקצוענות ברמה גבוהה, פשוט 10 בכל מובן - ממליץ בחום!
לאיציק הגעתי דרך האתר שלכם, חיפשתי טכנאי טלוויזיות מקצועי לתיקון בעיה במסך טלוויזיה LCD של חברת פיליפס. הבעיה הייתה קשורה לשליטה על הטלוויזיה, השלט עצמו היה תקין. קראנו המלצות טובות על איציק ממעבדת "דוקטור פיקסל" והתקשרנו לקבל פרטים, איציק היה אדיב בטלפון, הוא אמר שיגיע לקחת את הטלוויזיה למעבדה וימסור לנו בינתיים טלוויזיה חלופית, השירות מצא חן בעינינו והזמנו אותו. איציק הגיע בשעה שקבענו, אסף את הטלוויזיה ויידע אותנו שיתקשר ברגע שיאבחן במה מדובר. יום למחרת איציק הרים אלינו טלפון, הסביר לנו מה התקלה ונתן הצעת מחיר סבירה, אישרתי לו לתקן את הטלוויזיה והוא התקשר ברגע שהטלוויזיה הייתה מוכנה.
איציק הגיע בשעה שקבענו, החזיר לנו את המסך, הראה לנו שכעת ניתן לשלוט על הטלוויזיה באמצעות השלט והבעיה טופלה. היינו מרוצים - ממליץ!
ינקי רביד.

, אפריל 2015

איציק ממעבדת "דוקטור פיקסל" טכנאי מעולה! אני מאוד מאוד מרוצה מהשירות שלו.
יש לי בבית טלוויזיית LCD ממש טובה אבל לאחרונה התחילו להיות בעיות בעת הפעלתה. דיברתי עם כמה וכמה טכנאים שלא רצו לתקן אותה, בגלל שהיא דיי ישנה ולא ידעו אם זה שווה את הביקור.
בכל אופן, לאיציק הגעתי דרך האתר שלכם, קראתי עליו ביקורות מעולות ושמעתי שהמחירים נוחים. הרמתי לו טלפון והוא היחיד שהראה נכונות להגיע ולראות במה מדובר. תיארתי לו את הבעיה ולפי ההסבר שלי הוא הבין שיש לי שם חלק תקול. איציק הגיע אלי עוד באותו היום בשעה שקבענו מראש. פתח מאחורה את הטלוויזיה, עלה על הבעיה דיי מהר ונסע למעבדה שלו לבצע את התיקון, המחיר היה הוגן וקיבלתי מאיציק את הטלוויזיה בחזרה. איציק עשה עבודה מאוד טובה ומקצועית! הייתי מרוצה ממנו ואין לי ספק שאם תהיה לי בעיה נוספת אקרא לו בעתיד. מומלץ בחום!
דן.

, אפריל 2015

הייתה לי בעיה עם מסך הטלוויזיה מסוג LCD וחיפשתי טכנאי ישר ואמין שיגיע לפתור את הבעיה. לאיציק הגעתי במקרה דרך האתר, הוא הראשון שחזר אלי בזריזות. שמע בטלפון את מהות התקלה, תיאר את האפשרויות לטיפול ואת המחירים עבור כל סוג של עבודה שעשוי להתממש, המחירים שלו היו סבירים וסגרתי איתו את העבודה.
איציק הגיע בדיוק בשעה שקבענו וניגש לראות במה מדובר. לאחר שבדק את הטלוויזיה ביסודיות ווידא שזו התקלה הנכונה הוא פתח את המסך, הסתכל במה מדובר ואמר לי את סיבת התקלה. איציק אמר שהוא יבצע איזשהו תיקון (לא זוכר כבר מה הייתה התקלה) ומקווה שזה יפתור את העניין.
איציק עשה את התיקון ולאחר מכן הפעיל את הטלוויזיה ובדק אם הפעם היא נדלקת טוב - הטלוויזיה עבדה מצוין! כמובן שהתרשמתי מאוד הן מיושרו והן ממקצועיותו, המחיר היה הוגן והשירות מקצועי ומהיר!
רביד.

, אפריל 2015

איציק מחברת "דוקטור פיקסל" טכנאי מקצועי בעל שירותיות יוצאת מן הכלל ובעל יחסיי אנוש מעולים - אדם חביב אדיב וישר!
לפני כמה שבועות הייתה לי בעיה בטלוויזיה וחיפשתי מעבדה שתתן שירות תיקון, לקחתי הצעות מחיר ממספר מקומות וכל המעבדות המליצו לי לזרוק לפח את הטלוויזיה.
איציק היחיד שנתן מענה לבעיה, הוא לא התעצל, הסביר לי שמדובר בהחלפת מסך, העבודה מורכבת אבל ביכולתו לעשות אותה.
הוא הסביר לי קצת מה הוא מתכנן לעשות, התרשמתי שמדובר בבן אדם מקצועי ונתתי לו אישור לבצע את התיקון.
יש לציין שהשירות של איציק מעולה, הוא לקח את הטלוויזיה, וגם החזיר אותה ללא תוספת תשלום. כמובן שהצליח לבצע את התיקון הנדרש וכעת הטלוויזיה עובדת מצוין - הוא פשוט הציל אותה.
לסכום, ממליץ עליו בחום.
אבי.

, דצמבר 2014

הזמנתי את איציק לתיקון טלוויזיית LCD שלא נדלקה ונראה היה ששבקה חיים בפתאומיות.
הגעתי לאתר שלכם "טוב תודה" והשארתי פרטים וקריאה לעזרת טכנאי. לאחר מספר שעות התקשר אלי איציק והציג עצמו כטכנאי טלוויזיות, איציק היה קשוב ורציני ולאחר ששמע מה הבעיה הסביר לי בשלווה ובסבלנות שהוא יגיע אליי הביתה, ייקח את טלוויזיה למעבדה שלו ויבדוק מה הבעיה ולפני שיתקן יצור איתי קשר לעדכן אותי ולתת לי הצעת מחיר ורק באישור שלי יבצע את התיקון.
למחרת איציק התקשר ועמד בכל מה שהבטיח, אישרתי לו לבצע את התיקון וקבענו שיגיע למחרת בשעה מסוימת. איציק הגיע בדיוק באותה שעה שקבענו למרות מזג האוויר הסוער והראות הלקויה בכביש. איציק התקין את הטלוויזיה וענה לכל שאלותיי בסבלנות רבה. איציק אדם מקסים, סבלני, והראה בקיאות ומקצועיות. מאז הטלוויזיה עובדת נהדר. בנוסף קיבלתי אחריות לחצי שנה ועלות התיקון הייתה במחיר סביר. ממליצה בחום, כן ירבו בעלי מקצוע כמותו.
פרידה ד.

, אוקטובר 2014

אני מאוד מרוצה מהשירות של איציק מחברת "דוקטור פיקסל", הוא פתר את הבעיה בזריזות ומקצועיות.
מדובר בטלוויזיית פלזמה שבוקר אחד הטלוויזיה לא נדלקה. בהתחלה חשבתי שהיא לא מחוברת טוב לחשמל וניסיתי לנתק את הטלוויזיה מהחשמל ולחבר מחדש והיא עדיין לא נדלקה.
הזמנתי את איציק לראות מה הבעיה, הוא היה נחמד נורא ופירט לי בסבלנות את מהות הבעיה, נתן לי הצעת מחיר טובה ויום אחרי הוא הגיע עם כרטיס מסך חלופי, התקין אותו והטלוויזיה חזרה לעבוד פיקס!
איציק היה מאוד מקצועי, תלה בחזרה את הטלוויזיה, סידר את סביבת העבודה אחרי שסיים והשאיר נקי.
שילמתי לאיציק בדיוק את המחיר שסוכם, אחלה של בעל מקצוע - ממליץ!
ירדן.

, אוקטובר 2014

לאור המלצות חמות מאוד שקראתי היום על ד"ר פיקסל פניתי אליו לייעוץ טלפוני בלבד והוא אכן היה אדיב, סבלני ומועיל, והקדיש לי רבע שעה ללא שום תמורה.
התקלקלה לי טלויזיית HAIER LCD '32 כאשר בהדלקה הקול עולה והתמונה לא. מתחקיר מוקדם באינטרנט הבנתי שהסבירות גבוהה לתקלה באינוורטר ושהרבה יותר זול להזמין חלק ולהחליף לבד.
בכל אופן פניתי בסוף לטכנאי שאסף את המכשיר למעבדה והתקשר לעדכן אותי למחרת, שאכן זו התקלה (צריך להחליף את האינוורטר) והתיקון יעלה 480 ש"ח, שזה לא מעט, חצי מהמחיר בו נקנה המכשיר לפני שנתיים.
עיכבתי את אישור התיקון וצלצלתי לד"ר פיקסל להתייעץ, איציק היה ממש אדיב ונחמד, הסכים לחלוק איתי את המידע ואמר שאכן מדובר בתיקון שמחירו 480 ש"ח וזה לשיקול דעתי האם זה כדאי או לא.
החלטתי בסופו של דבר לבצע את התקיון הנדרש, המידע שאיציק נתן לי היה אמין, נכון ואני חושב שכדאי לציין את השירות האדיב שקיבלתי.
צביקה זלינגר.

, אוגוסט 2014

שירות אמין, מהיר ומקצועי!
התקשרתי לאיציק מחברת "דוקטור פיקסל" לאחר שהתקלקלה לי טלוויזיה LCD של פיליפס, הסברתי לאיציק בשיחת טלפון מה הבעיה וכבר באותו היום הוא הגיע עם טלוויזיה חלופית ולקח את שלי לבדיקת מעבדה.
כבר בבוקר שלמחרת, איציק התקשר וסיפר כי הצליח לפענח את התקלה, הוא הסביר לי את כל העובדות ואת כל האפשרויות שניצבות בפניי ועזר לי להחליט כיצד עליי לפעול.
יום למחרת, הטלוויזיה כבר היתה תלויה אצלי בבית, מתוקנת כמובן.
לסיכום, בן אדם אמין, שירותי ומקצועי!
מומלץ בחום!!!
שחר.

, יולי 2014

איציק אדם מקצועי, אמין ורציני. לפני מספר ימים התקלקלה לנו הטלוויזיה בסלון (מדובר בטלוויזיית LCD של חברת JBC) היו לה בעיות בהדלקה והזמנתי את איציק הדוקטור (: דרך האתר שלכם "טוב תודה" - קראתי ביקורות חיוביות וגיליתי שכל מה שנאמר עליו מדויק מאוד!
איציק הסביר לי בטלפון שהשירות שלו כולל הגעה לבית הלקוח, איסוף הטלוויזיה, התקנת טלוויזיה חלופית וכמובן תיקון והחזרה של הטלוויזיה כולל תלייה על הקיר. הוא נתן לי הערכת מחיר כללית - השירות שלו מצא חן בעייני וסגרתי איתו שיגיע לאסוף את הטלוויזיה.
איציק הגיע אלי כפי שסוכם ומרגע איסוף הטלוויזיה על ידו ועד התיקון ויום ההשבה, עברו פחות מיומיים!!! שירות יוצא מן הכלל!!!
אגב איציק התקשר לעדכן אותי שמדובר בהחלפת חלק מסוים שאני כבר לא זוכרת את שמו, אבל אני כן זוכרת שהמחיר על התיקון עמד בטווח המחירים שהוצע לי מראש. איציק החזיר את הטלוויזיה מתוקנת ונתן שירות של תלייה בחדר על הקיר, הוא עמד במחיר שסוכם והקפיד להשאיר אחריות על אף שציינתי שאין צורך. הלוואי שירבו בעלי המקצוע כמותו!
ציפי מיכאלי.

, יולי 2014

יש לנו בבית טלוויזיית LCD של חברת "פיליפס" שהפסיקה לפעול ללא התראה מוקדמת. חיפשתי טכנאי טלוויזיות אמין ומקצועי שיגיד לי בכנות האם אפשר או בכלל כדאי לתקן את הטלוויזיה. מאחר ואני לא מכיר בעלי מקצוע בתחום חיפשתי באינטרנט אחר טכנאי טלוויזיות עם המלצות, כך במקרה הגעתי לאתר שלכם (אגב מדובר באחלה של אתר - עזר לי מאוד), חיפשתי מישהו מאזור מגוריי וקפצו לי כמה שמות.
קראתי מספר חוות דעת ומבין כולם מצא חן בעיניי איציק "דוקטור פיקסל" - כבר כשהתקשרתי אליו קיבלתי הסבר מלא על השרות. איציק הגיע אלינו עוד באותו היום עם טלוויזיה חלופית (שירות יוצא מגדר הרגיל), בדק את הטלוויזיה והסביר לי במפורט את המורכבות של הבעיה בטלוויזיה שלי. איציק זיהה שמדובר בבעיה בחלק שנקרא "בקר", הוא אמר שיבדוק לגבי מחירים ויודיע לי מה העלויות. הוא הבטיח לבדוק תוך מספר ימים ולחזור אלי עם הצעת מחיר. לשמחתי איציק חזר אלי אחרי יום והסביר לי בדיוק מה עלות החלק ומה עלות העבודה וגם את דעתו אם כדאי לתקן את הטלוויזיה. לאחר התלבטות קלה שלי החלטתי לא לבצע את התיקון ואז איציק בעצמו המליץ לי לרכוש טלוויזיה חדשה ולא ניסה לדחוף לי את התיקון היקר ואפילו הסכים להשאיר את הטלוויזיה החלופית עד שאקנה טלוויזיה חדשה. אין מילים! אף פעם לא קיבלתי שירות כזה אמין ואף פעם לא נתקלתי בבעל מקצוע כזה הוגן! ממליץ בחום!
חזי צבר.

, יולי 2014

חברים אין עוד שירות כזה בעולם ולא בשום תחום, אני עדיין לא מאמין שישנם נותני שירות כמו דוקטור פיקסל שבעצם שמו איציק.
יש לי בבית טלוויזיית 46 אינץ' LCD של חברת MAG ולאחרונה התחילו להיות לה בעיות עם המסך, ברגע שהדלקתי את הטלוויזיה היה קול ללא תמונה ולאחר מכן גם הקול נדם. לאחר שהזמנתי טכנאי הביתה ולאחר שלוש דקות אמר לי שאין מה לעשות לא ניתן לתקן את הטלוויזיה ולקח 150 ש"ח על שלוש דקות שהיה בבית התקשרתי לדוקטור פיקסל, כלומר לאיציק וסיפרתי לו על התקלה בטלוויזיה, איציק אמר לי אין בעיה אבוא לקחת את הטלוויזיה, אביא לך טלוויזיה חלופית ואם לא אצליח לתקן זה יעלה לך רק 100 ש"ח.
אחרי שעתיים איציק התייצב אצלי בבית בכפר סבא הביא איתו טלוויזיה חלופית, חיבר לי אותה ולקח את הטלוויזיה שלי לתיקון, לאחר יום אחד בלבד הודיע לי שמדובר בהחלפת כרטיס מסך ושהטלוויזיה תתוקן תוך יום - אפילו העלות פשוט הצחיקה אותי, אכן אחרי יום איציק החזיר את הטלוויזיה שלי מתוקנת, הרכיב אותה ולקח את שלו חזרה ולא רק זה הוא זיהה איזושהי בעיה בכבל של הממיר וגם נתן לי כבל חדש ללא תשלום, העלות של התיקון מצחיקה והיא כללה את ההובלה, הבאת טלוויזיה חלופית והשירות ללא תחרות, תודה איציק אתה באמת דוקטור ואיש מיוחד!
יהודה ברוך.

, מאי 2014

איש מדהים שיחזיר לכם את האמון בבעלי מקצוע!
לאחר שחשדתי שמדובר בספק כוח בטלוויזיית LCD מאחר והיא הפסיקה לעבוד לאחר הפסקת חשמל, ראיתי המלצות על ד"ר פיקסל איציק והחלטתי לתקן דרכו, הוא הגיע מהר ולקח את הטלוויזיה, ואף הציע אחת חלופית אך לא היה צורך. לאחר יום אחד בלבד התברר שלא מדובר בספק הכוח אלא בדבר שאמור להיות יקר בהרבה - הלוח עם שבב הפיקוד של הטלוויזיה הלך לעולמו לאחר קצר שנגרם מהמכשיר שחוברה אליו הטלוויזיה, (הלך לי בלי קשר גם לוח האם במחשב שחובר לאותו מקור חשמל).
בסופו של יום התכוננתי להוצאה של לפחות אלף שקלים אך ביקשתי מאיציק לנסות ולאלתר פיתרון זול יותר מאחר וזו טלוויזיה שלא זולה למדי של סנסוי שעלתה "רק" 2800 שקלים. לאחר מספר ימים איציק חזר אליי עם תשובה נהדרת, לוח חלופי שעלה לי בסופו של דבר פחות מעלות ממוצעת של תיקון ספק כוח! והטלוויזיה - עובדת נהדר!
אין לי ספק שאם לא היה מדובר בבעל מקצוע מאוד בקיא בידע ומקצוען לא רק שלא היה מצליח למצוא פיתרון יצירתי וזול, אלא שלא בטוח שהיה בכלל מצליח למצוא פיתרון.
מיותר לציין שקיבלתי את החלק הפגום כיאה לאיש מקצוע אמין ו-6 חודשי אחריות!
ישר כוח!
רועי.

, מאי 2014

מזמן לא נתקלתי בשירות כזה!
הייתה לנו בעיה עם טלוויזיית הLCD שלנו (" philips 42), פשוט יום אחד, ניסינו להדליק אותה ולא הצלחנו. חיפשתי באינטרנט טכנאים בתחום והגעתי לאיציק "דוקטור פיקסל", דרך האתר שלכם. התקשרתי לאיציק ביום שישי בבוקר, הסברתי לו בטלפון מה הבעיה והוא אמר שיגיע לקחת אליו את הטלוויזיה ולאחר בדיקה במעבדה נדע במה מדובר. בצהריים הוא כבר היה אצלי עם מכשיר חלופי (מסתבר שזה חלק מהשירות שלו), ואמר שתוך כמה ימים יודיע לי מה התקלה, וכמה עולה החלק או לחילופין האם כדאי לתקן.
תוך יומיים מהרגע שנלקחה הטלוויזיה למעבדה, קיבלתי טלפון מאיציק, הוא הסביר לי שלאחר בדיקה, הוא גילה שספק הכוח "הלך" ואמר לי מראש מה עלות החלפתו. המחיר נשמע לי הוגן ואשרתי לו לבצע את התיקון. יום למחרת איציק חזר אליי עם המכשיר, תלה מחדש את הטלוויזיה על הקיר והפעיל - הכל עבד כשורה!!! שילמתי לאיציק בדיוק את המחיר שסוכם, נהניתי לקבל ממנו שירות, איציק מקצוען דייקן והגון.
ממליץ עליו בחום - עומר וקסלר.

, אפריל 2014

אומנם אני לא זוכר אם הגעתי לאיציק דרככם אבל בכל אופן נהניתי מאוד מהשירות שלו ולכן אני מרגיש צורך להמליץ עליו גם פה.
הייתה לי בעיה עם טלוויזיית LCD שלא הראתה תמונה על המסך, שאלתי חברים ומכרים לגבי תיקון של טלוויזיה מהסוג שלי - מדובר בטלוויזיה ישנה יחסית ודגם לא פופולרי וכולם ללא יוצא מן הכלל המליצו לי לוותר עליה ואמרו לי ״התיקון יעלה יותר מחדשה״ .
למרות זאת, החלטתי לפנות לאיש מקצוע ולברר כמה יעלה התיקון.
פניתי לאיציק "דוקטור פיקסל", הסברתי לו במה מדובר והוא אמר שיגיע לאסוף את הטלוויזיה אליו למעבדה ולהעריך את עלות התיקון אם בכלל. סיכמתי איתו יום ושעה והוא הגיע על הדקה. יש לציין שאיציק הינו חביב, אדיב ומקצועי. נותן שירות ברמה גבוהה, לקח את המכשיר התקול, השאיר אצלנו טלוויזיה חלופית ראויה, כך לא היינו בלחץ (אפילו גדולה יותר מזו שלקח לתיקון).
לאחר הבדיקה במעבדה, הרים אלי טלפון ויידע אותי שמדובר בהחלפת כרטיס מסך, עלות התיקון הייתה הוגנת מאוד ובהחלט השתלם לי לבצע את התיקון. איציק החליף את כרטיס המסך, בסיום התיקון תיאם זמן הגעה, החזיר את הטלוויזיה ותלה אותה בחזרה - השירות היה מעולה והמחיר הוגן בהחלט, אני ממליץ על ד״ר פיקסל בחום.
מתן.

, אפריל 2014

שירות יוצא מהכלל!!! דאג גם לטלוויזיה חלופית בזמן התיקון המהיר ואיכותי. כל הכבוד!!!
לפני מספר שבועות, התחילה להתעורר בעיה במסך הטלוויזיה שלנו, כשניגשתי להדליק את המסך לא הייתה מופיעה התמונה אלא רק קול, ניסיתי להדליק ולכבות כמה וכמה פעמים עד שבסוף המסך היה נדלק. כך קרה גם בימים שלאחר מכן והבנתי שעדיף להזמין טכנאי לראות במה מדובר.
לאיציק מ"דוקטור פיקסל", הגעתי דרך אתר האינטרנט שלכם, קראתי חוות דעת טובות והתקשרתי לקבל הצעת מחיר. איציק הסביר על השירות, הוא נתן לי טווח מחירים מראש בהתאם לבעיה ובכל אופן הוא אמר שיגיע לקחת את הטלוויזיה אליו למעבדה וברגע שידע במה מדובר, ירים לי טלפון לתת הצעת מחיר מדויקת לפני שהוא מטפל בעניין.
איציק הגיע לקחת את הטלוויזיה ביום רביעי, הוא הביא איתו (כחלק מהשירות) טלוויזיה חלופית, אותו הדגם ממש כמו שיש לנו בבית והסביר לי שוב שברגע שידע במה מדובר הוא יצלצל לתת לי מחיר סופי ולקבל ממני אישור לתיקון התקלה.
איציק עמד במילה שלו, עשה כל מה שהבטיח, עבד בשקיפות, הודיע לי מה התקלה והצעת המחיר שלו בהחלט עמדה בטווח המחירים שהוצע לי מראש ואפילו המחיר היה מעט נמוך ממה שסגרנו. ביום ראשון איציק חזר עם הטלוויזיה, הוא התקין אותה בחזרה והדליק כדי להראות שהבעיה נפתרה - ובאמת כך היה! שירות נהדר!
רינה ועדו.

, ינואר 2014

מזמן לא פגשתי בעל-מקצוע כזה הוגן נחמד ואמין כמו איציק ממעבדת "דוקטור פיקסל".
יש לנו בבית טלוויזיית פלזמה, הבעיה הייתה שהטלוויזיה נדלקה אבל לא ראו תמונה במסך. חשבתי שכנראה אצטרך לקנות מסך חדש אבל ליתר ביטחון החלטתי לבדוק אם ניתן לתקן אותה.
חבר שלי המליץ לי על איציק מ"דוקטור פיקסל" נתן לי את המספר שלו והרמתי אליו טלפון עוד באותו היום, הסברתי לאיציק את הבעיה, הוא אמר לי שככל הנראה מדובר בספק הכוח וקבענו שעה שיגיע אליי הביתה לבדיקה.
כשאיציק הגיע הוא הבין כי צריך לקחת את הטלוויזיה למעבדה ומאחר והתיקון לקח כיומיים שלושה הוא הביא לנו טלוויזיה חלופית - שירות יוצא מן הכלל!!! לאחר יממה קיבלתי מאיציק טלפון, הוא הסביר לי שאכן מדובר בספק הכוח שהלך ויש צורך להחליפו בחדש, הוא נתן לי מחיר סופי ואמרתי לו שהמחיר בהחלט מקובל ושימשיך לעבוד על התיקון.
בתום התיקון לאחר שאיציק החליף את ספק הכוח, הוא הרים אלינו טלפון, תיאם שעת הגעה והגיע אלינו בשעה שנקבעה, איציק הראה לנו שהטלוויזיה עובדת בצורה תקינה והתקין אותה בחזרה לקיר. את הטלוויזיה החלופית הוא לקח בחזרה והתרשמתי מאוד מהשירות ומהמקצועיות. מעכשיו אני משתמש אך ורק בשירותיו - המספר שלו שמור!
ממליץ בחום - יאני.

, דצמבר 2013

לפני כמה ימים הטלוויזיה שלנו התחילה להפיק שריקה מוזרה פעם כן ופעם לא, בכל אופן זה היה מטריד מאוד והחלטתי לחפש טכנאי טלוויזיות ולראות אם ניתן לסדר את העניין. עשיתי חיפוש באינטרנט למעבדת תיקון למוצרי חשמל והגעתי ל"דוקטור פיקסל" דרך האתר שלכם, היו המלצות טובות והרמתי טלפון לקבל הצעת מחיר. בטלפון הסברתי לאיציק מה הבעיה והוא אמר שיגיע לקחת את הטלוויזיה, יבדוק אותה במעבדה וירים טלפון לתת הצעת מחיר מדויקת. סיכמנו שעה לאיסוף, איציק הגיע עוד באותו היום עם טלוויזיה חלופית, לקח את הטלוויזיה שלנו אליו והתקשר אליי כעבור כמה שעות.
איציק הסביר לי פחות או יותר מה מקור הבעיה ונתן את העלות שהייתה סבירה מאוד ודומה לעלות שהוא אמר לי בהערכה ראשונית. בתוך שעות ספורות הטלוויזיה כבר הייתה אצלי, תקינה ועובדת כמו שצריך. איציק טיפל בבעיה באופן סופר מקצועי תוך מתן שרות אדיב.
ממליצה בחום בגלל המחיר, השרות והמקצועיות!
מאירה.

, ספטמבר 2013

שלום וברכה!
ברשותי מכשיר LCD של חברת פיליפס שלא עבד בכלל, ולא הבנתי מה הבעיה. בהתחלה החלטתי למסור את המסך לתיקון בחברה עצמה - כלומר מעבדת אלקטרה הנותנת שרות לפיליפס.
במעבדה של פיליפס אמרו לי שמדובר במסך שבגללו המכשיר לא נדלק ושהמסך הלך וצריך להחליפו בעלות של 2200 ש"ח והסבירו לי שבכל מקרה, גם אם לא תיקנתי שום דבר, אני צריך לשלם עבור הבדיקה 200 ש"ח. כמובן כיום מסך LCD 37 עולה פחות מעלות התיקון ולא השתלם לי לתת להם לתקן את המסך.
החלטתי לחפש באינטרנט מישהו עם המלצות טובות שינסה לראות מהזווית שלו מה הבעיה. נכנסתי לאתר שלכם והגעתי לאיציק מדוקטור פיקסל. הרמתי אליו טלפון, הסברתי לו מה אמרו לי במעבדה והוא מייד הבין את העניין וציין שהוא ייסע למעבדת פיליפס ייקח את המכשיר משם בעצמו ואם הוא לא יכול לתקן לא ייקח ממני שקל, ואם כן להערכתו זה יעלה כ 800 ש"ח - אף אחד בחיים לא יעשה לך שירות כזה, הייתי בשוק.
איציק נסע לקח את המכשיר, בדק אותו במעבדה שלו והסביר לי שאכן הבעיה קשורה לכרטיס המסך והא יתקן לי את המכשיר, בסיום התיקון איציק הביא את המכשיר אלי לבית, התקין אותו במקומו וביקש 650 ש"ח בלבד. קבלתי שירות מעולה, במחיר טוב, בזמן ובכלל בנימוס ובמקצועיות. יישר כוח!
יואב ויצמן

, אוגוסט 2013

כבר בדקה הראשונה הבנתי שיש לי פה עסק עם אדם ישר, הגון ואכפתי. טלוויזיית ה- LCD, 34" נדלקה בליווי רעשים מוזרים וללא קול ואני תכננתי בכלל לקנות חדשה, חבר סיפר לי על איציק ואמר לי שדוקטור פיקסל הוא משהו משהו וכדאי לי לבדוק אותו לפני שאני מוציאה סכום נכבד על טלוויזיה חדשה. התקשרתי לאיציק ותיארתי לו את התקלה, הוא העריך את התקלות האפשריות ולפיהן את טווח המחירים הצפוי. הוא הגיע בשעה הנקובה, אבחן בדקה וחצי את התקלה ובכל זאת לקח את הטלוויזיה למעבדה לבדיקה והתחייב להחזירה בתוך יומיים. איציק עמד בהתחייבות שלו, יום למחרת התקשר והסביר לי שהחלק התקול הוא הספק כח, נקב במחיר המדויק ובסופו של דבר היה עוד זול יותר מהמחיר המינימלי שקבע. את ביתי הוא לא עזב לפני שהדליק את הטלוויזיה ווידא יחד איתי שאכן היא תקינה ועובדת. נתן לי חשבונית ואחריות לשנה וכל זאת בסבלנות ואדיבות שאין כדוגמתה. אין דברים כאלה פשוט - "יצא צדיק" - כן ירבו כמותו. ועל כך תודה.
רחל מאזור

, יוני 2013

שירות כזה עוד לא ראיתי !! בא לאסוף ממני את המגבר ,הביא לי מגבר חלופי .אחרי יומיים ,התקשר וסיפר לי שהמגבר שלי מצוין ואינו מוצא שום תקלה . הואיל ובעבר נכוויתי מ"בעלי מקצוע" שמצאו תקלות שלא היו ולא נבראו ,הופתעתי לטובה .איציק הגיע אלי הביתה ,חיבר את המגבר מחדש ,ביצע מספר בדיקות ובעקבות המלצתו ,החלפנו את הרמקולים .מסתבר שהוא צדק ב 100% . איציק חסך לנו כסף רב ,העניק שירות מכל הלב שכמוהו לא זכינו לראות זמן רב . ממליץ בחום רב .

, מאי 2013

טלויזית הפלסמה שלי התקלקלה ולאחר חיפוש רב באינטרנט (תשובות לקוניות וסירוב לתקן מצד טכנאים רבים) הגעתי במקרה לד"ר פיקסל דרך האתר. קראתי את ההמלצות ודי הייתי סקפטי לגבי האדם והשירות אבל אני חייב לציין שהופתעתי מאוד לטובה. איציק התגלה כאיש שירות מעולה, נעים הליכות, מסביר ברוגע הכל וסבלני ביותר. עוד ביום בו התקשרתי אליו הוא הגיע והוביל את הטלוויזיה למעבדה לתיקון. מאחר והתיקון היה מורכב ודרש זמן הוא הודיע על כך כבר למחרת, נתן הצעת מחיר הוגנת לחלוטין והציע מתן טלוויזיה חלופית ללא תשלום. לשמחתי הוא גם עמד בזמן התיקון שהגדיר. הטלוויזיה כמובן חזרה לפעול כחדשה.
איציק הוא בחור אמין, איש מקצוע משכמו ומעלה ומקצועי ביותר. לצערי קשה למצוא בארץ אנשי מקצוע טובים שניתן לסמוך עליהם אבל אני יודע שבתחום תיקון הטלוויזיות אני מצאתי אחד.
ממליץ בחום

, פברואר 2013

נחמד ביותר! פניתי למעבדה של דוקטור פיקסל בנוגע למכשר טלוויזיה לא תקין, עוד באותו יום הגיע אליי איציק לקחת בעצמו את הטלוויזיה, שם לי טלוויזיה חלופית למשך זמן התיקון, הבטיח שבתוך יומיים הטלוויזיה תחזור וכך בדיוק היה.
דוקטור פיקסל הוא אחד היחידים, אם לא היחיד , מבעלי המקצוע שהכרתי לאחרונה שעמד בכל מילה שלו. התעסקתי לאחרונה עם הרבה בעלי מקצוע בגלל שיפוצים שאני עושה וכבר התרגלתי לאי דיוקים ואי עמידה בזמנים ומחויבויות של אנשים עד שפגשתי את איציק ובהתחלה פשוט התפלאתי שעוד יש דבר כזה בכלל, רמת השירות, האמינות, המקצועיות, וגם ההגינות במחירים, היתה כלכך טובה שזו היתה עבורי הפתעה מוחלטת. איציק עמד בכל מילה שלו ורמת השירות שלו היא מהגבוהות שפגשתי.

דני, מושב צחיה

, פברואר 2013

היו לי 2 תקלות בפלזמה שלי: היא לא היתה נדלקת בקלות, וכשכבר היתה נדלקת המסך הראה את כל הצבעים ירוקים. לא הכרתי אף טכנאי, ולפי ההמלצות החמות כאן באתר החלטתי לפנות לאיציק- ד"ר פיקסל. איציק התגלה כבר בשיחת הטלפון הראשונית כמקצוען אמיתי, ידע לאתר ולאבחן את הבעיה שאומתה לאחר מכן במעבדה, גבה מחיר סביר והוגן ביותר, ואף הגדיל לעשות וכשהשיב לי את הפלזמה הביתה- הפתיע אותי ונתן לי הנחה קטנה מיוזמתו! בקיצור- ד"ר פיקסל התגלה כמקצוען אמיתי, ואדם הגון וזה שילוב שלא מוצאים כל יום לצערנו כאן בארץ בקרב בעלי המקצוע השונים... אין ספק- יצאת צדיק אמיתי!!!

, ינואר 2013

שירות אחלה, עשר!!
הטלוויזיה אצלי התקלקלה והפסיקה להידלק, טלוויזיית SAMSUNG 37'''', עשיתי חיפוש באינטרנט למעבדת תיקון למוצרי חשמל ואיכשהוא הגעתי דרך האתר פה למעבדה של דוקטור פיקסל, בלי לדעת יותר מידי מי או מה התקשרתי אליהם ובתוך שעה חצי כבר היה אצלי הבן אדם, בסביבות 12 בצהריים, הסברתי לו מה הבעיה והוא לקח את הטלוויזיה שחזרה אליי כבר באותו יום בשעה שש בערב!
הבעייה הייתה בכרטיס הפעלה של המסך (אינוורטר), הוא התקשר אליי מהמעבדה ואישר שזו באמת התקלה, נתן את העלות שהייתה סבירה מאוד ודומה לעלות שהוא אמר לי בהערכה ראשונית בתוך שעות ספורות הטלוויזיה כבר הייתה אצלי, תקינה ועובדת כמו שצריך ובנוסף העניק לי 3 חודשי אחריות נוספים. אני מאוד מרוצה, במיוחד מהשירות המהיר, ובכלל מהיחס, הגישה, האמינות, המקצועיות, הכל הלך פשוט 10!

רובי, יישוב ניל"י

, ינואר 2013

לפני כמה שנים רכשנו טלוויזיית MAG בעלת 37 אינץ'' שלאחרונה התחילו להיות איתה כל מיני בעיות בהדלקה, זה התחיל עם שריקה כזו שהטלוויזיה הייתה עושה בכל פעם שמדליקים אותה אחר כך גם המסך התחיל לרצד בצורה בעייתית עד שזה הגיע למצב שהטלוויזיה הפסיקה לשדר תמונה לגמרי.
פניתי לדוקטור פיקסל לאור ההמלצות שקראתי כאן בטוב תודה, את האמת כשקראתי מה אנשים כותבים חשבתי שזה טוב מידי כדי להיות אמיתי אבל נותרתי ללא מילים, שירות מעולה מעל ומעבר, לא יוצא להתקל הרבה בכאלו דברים!
דוקטור פיקסל בא אליי עוד באותו יום שבו פניתי, אסף את הטלוויזיה, נתן לי טלוויזיה חלופית למשך זמן התיקון, התקשר אליי בהמשך להודיע שהבעיה היא בלוח הפיקוד של הטלוויזיה ולקבל את הסכמתי להחלפת הלוח, בתוך יומיים הטלוויזיה כבר חזרה אליי ולא רק זה הוא גם חיבר אליה בחזרה את כל הכבלים, ווידא יחד איתי שהיא עובדת וגבה את המחיר שסיכמנו עליו שגם הוא היה מחיר מצוין והוגן! שירות ברמה אחרת ממה שאני רגילה לקבל מבעלי מקצוע בארץ, אני ממליצה בחום!!

רויטל, בת ים

, נובמבר 2012

מהמם! שירות מהמם! יעיל, אדיב, אמין, מקצועי, כל דבר חיובי שרק אפשר לחשוב על בעל מקצוע קיים אצל איציק מדוקטור פיקסל, ואני רוצה להודות לאתר טוב תודה שבזכותו ובזכות המלצות הגולשים באתר הגעתי לד"ר פיקסל.
איציק הגיע ביום בו פניתי אליו והחזיר את הטלוויזיה כבר ביום למחרת. אתה לא מצפה שעבור תיקון קצר מועד כזה במכשיר טלוויזיה שהתקלקל תקבל מכשיר חלופי והנה הוא טורח, סוחב, מעלה, הביא לנו טלוויזיה ענקית חלופית למשך הזמן שבו הטלוויזיה שלנו נלקחה למעבדה שלו, ובמהירות שיא כבר השיב לנו את המסך שלנו, שירות מעל ומעבר!
כבר בזמן הביקור איציק העריך שמדובר ככל הנראה בספק כוח שהתקלקל, ואכן איציק החליף ספק והטלוויזיה שבה לעבוד בצורה מלאה, הוא גבה את המחיר שסוכם מראש לתקלה כזו, מחיר הוגן וסביר מאוד ביחס למחירי השוק.
כל מה שאני יכול לאחל לו זה שרק ייזכה לפרנסה טובה כמו העבודה הטובה שהוא עושה, האמינות, הנחמדות, השירות יוצא הדופן שהוא מעניק, יבורכו ידיו.

אביגדור, מודיעין

, נובמבר 2012

לפני שלוש שנים רכשנו טלוויזיית פלזמה 38" איכותית ויקרה של טושיבה ששירתה אותנו בנאמנות במשך כל תקופת האחריות עליה. חודשיים אחרי שפגה האחריות מסך הטלוויזיה התקלקל ופשוט השחיר, כל מה שניסינו לא גרם לו להידלק.
חיפשנו כאן באתר בעל מקצוע מומלץ, התרשמנו במיוחד מההמלצות על ד"ר פיקסל והחלטנו לפנות עליו. זו כבר הייתה שעה מאוחרת יחסית והסתבר שתפסנו אותו בדיוק בדרך הביתה באוטו, להפתעתנו הוא עשה פרסה וחזר אלינו כבר באותו הלילה לקחת את הטלוויזיה שהתקלקלה.
עוד יותר מכך הופתענו שכשהוא הגיע הוא הביא לנו מסך חלופי גדול יותר למשך תקופת התיקון ככה שלא נותרנו לרגע בלי טלוויזיה. לאחר כמה ימים הטלוויזיה חזרה, איציק תיקן שם אינוורטור שאחראי להמרה של החשמל למתח גבוה עבור המסך, מאז הטלוויזיה עובדת בצורה מעולה ובן הזוג שלי טוען שהצבעים במסך אפילו השתפרו מאז התיקון.
בנוסף לכך כשאיציק החזיר את הטלוויזיה הוא התקין לנו אותה בחזרה על הזרוע כולל ההברגה, וכשגילה שחסר שם בורג שאיבדנו לפני כן, הוא ירד שוב לאוטו הביא שקית מלאת ברגים וחיפש עד שנמצא בורג מתאים. ההרגשה שלנו הייתה שקיבלנו שירות יוצא מהכלל, הוא עשה הכל בשבילנו, תמורת מחיר הוגן מאוד. הלוואי וניתקל בעוד תחומים בבעלי מקצוע כמו איציק.

אלכסנדרה, תל אביב

, נובמבר 2012

ברשותי טלוויזיית פלזמה 37" שהיה צריך להדליק ולכבות אותה עשר פעמים כדי שהיא תידלק, חיפשתי בעל מקצוע אמין ומקצועי באתר טוב תודה שיפתור את התקלה ולאחר שקראתי כמה ביקורות בחרתי בדוקטור פיקסל.
איציק הגיע אליי הביתה במהירות, בדק את התקלה, נתן הערכת מחיר כללית לתיקון והביא לי טלוויזיה חלופית במקומה, גדולה וטובה יותר עם מסך 42". בתוך ארבעה ימים הוא החזיר את הטלוויזיה שלנו מתקונת כמו שצריך, ובסוף חייב אותי על התיקון פחות מהערכת המחיר שסיכמנו עליה.
לאורך כל הדרך אני לא הייתי צריך לעשות כלום חוץ מלשבת בצד, הוא בעצמו פירק והרכיב בכל פעם את כל החיבורים לטלוויזיה, הוציא מהמקום והחזיר למקום, וכמו שהזכרתי לא היה לנו רגע בלי טלוויזיה, ועל המכשיר החלופי הוא לא חייב אותנו בכלל.
שירות 10 מחיר 10
מומלץ ביותר

אבי, רעות.

, יולי 2012

תמונת המסך בטלויזיה שלי, פוג'יקום 32 אינץ' נהייתה מעוותת ובתמונה היו כתמים, פניתי לאיציק דרך פרסום שהיה לי על המקרר. איציק הגיע לקחת את הטלויזיה ממני, לא לפני שהשאיר לי טלויזיה חלופית (רעיון מבריק!!). הוא הגיע בזמן שקבענו והסביר לי שעד שלא יבדוק את הטלויזיה ויאתר את התקלה לא יוכל לתת לי הצעת מחיר. איציק שוחח עמי והסביר לי שמדובר בכרטיס מסך שנשרף ולכן צריך להחליף אותו ובאותה נשימה נאמר לי סכום התיקון. כשהסכמתי לכל, התיקון בוצע ולאחר שבוע הטלויזיה חזרה אליי מתוקנת וחדשה. איציק לא עזב את הדירה שלי לפני שיחד איתי חיבר את הטלויזיה וראינו שבאמת התמונת מסך תקינה. קיבלתי שירות מצויין! מקצועי, אדיב, נוח והמחיר היה ממש הוגן. קיבלתי חשבונית ואחריות לחצי שנה, נשארתי מרוצה מאוד. תודה רבה!

קוגן מתל אביב

, פברואר 2012

חיפשתי בגוגל מישהו שיתקן לי את הטלויזיה, והגעתי לאיציק מ"דוקטור פיקסל" באתר "טוב תודה".
יש לי טלויזית מקרן אחורי של טושיבה, 50 אינץ'',שבה הייתה לי בעיית קונברגנס, משמע שאחד הצבעים יצא מכיול וצריך להחליף רכיב מסויים.
כבר מהשיחה הראשונה, איציק היה אדיב ומנומס ומאוד שירותי. הוא קבע איתי זמן שמתאים לשנינו ונקב במחיר של החלפת הרכיב ותיקון הטלויזיה. כשהגיע הראה לי את הרכיב החדש והתקול, ובהסכמתי החליף ביניהם. איציק לא עזב את ביתי לפני שוידא שהטלויזיה אכן תוקנה, ושאת המקום עבודה הוא משאיר נקי ומסודר.
לבסוף, דרש ממני פחות מהמחיר שסוכם.
אני פשוט מרוצה מ"דוקטור פיקסל" בכל קריטריון שמוצב לבעל מקצוע. הוא אדיב, מקצועי ומהיר! והכל במחיר הוגן!

אליחי מראשל"צ

, ינואר 2012

איני יודע איך להתחיל להודות לאיציק מ"דוקטור פיקסל" בעל מקצוע כזה וכמובן אדם שכזה, זמן רב לא פגשתי.
יש לנו טלוויזיה של AIER 32 אינץ', הבעיה הייתה שהטלוויזיה הייתה נדלקת אך המסך היה נשאר ריק לא הייתה עולה תמונה.
חבר שלי שקצת מבין בתחום הגיע אליי וכשראה את המצב שיער כי מדובר בבעיה בספק הכח, לא הייתה ביכולתו לתקן את הטלוויזיה ולכן חיפשתי בעל מקצוע בתחום.
את איציק מ"דוקטור פיקסל" מצאתי דרך אתר "טוב תודה", הסברתי לו דרך הטלפון את הבעיה וקבענו שעה שיגיע אליי הביתה לבדיקה.
כשאיציק הגיע הוא הבין כי צריך לקחת את הטלוויזיה למעבדה ומאחר והתיקון לקח כיומיים שלושה הוא הביא לנו טלוויזיה חילופית, תחילה נורא חששתי כי יקרה משהו בעוד שהטלוויזיה באחריותינו, אך איציק הסיר כל דאגה מליבי ואמר לנו להשתמש בכיף מבלי לחשוש.
במהלך אותם 3 ימים שהטלוויזיה שלנו הייתה במעבדה, איציק התקשר הסביר ועדכן בדיוק מה קורה.
בתום התיקון לאחר שאיציק החליף את ספק הכוח איציק הגיע לביתינו להחזרת הטלויזיה, מיותר לומר כי הטלוויזיה עבדה בצורה תקינה ולא הייתה שום בעיה הוא גם ציין כי אם תהיה בעיה בעתיד אני מוזמן ליצור איתו קשר, ובאמת כך יהיה כי את איציק אני לא מחליף!
איציק הוא בעל מקצוע משכמו ומעלה, אמין טוב לב ומקצועי, ואני ממליץ עליו בחום!

בברכה,
דודי מת"א.

, אוקטובר 2010

יש לי מקרן אחורי של סוני, 53 אינץ שהבאתי מארה"ב לפני 6 שנים. המכשיר מדהים ועלה לי הון תועפות בזמנו. לפני כמה זמן, המכשיר החל לכבות את עצמו, ובאיזה שהוא שלב כבר סירב להידלק בכלל.
חברת "ישפאר" - חברת היבואן, שמייבאת את כל המכשירים של סוני, סירבה לשלוח לי טכנאי בטוענה, שהמכשיר יובא מחו"ל, זהו דגם שלא מוכר להם, ושהם לא מטפלים בכאלו סוגים של מכשירים (רק במכשירים שהם עצמם מייבאים לארץ). התכוונתי כמעט לזרוק את המכשיר, אבל למזלי, מצאתי כאן באתר את איציק מ"ד"ר פיקסל", שהסכים לקחת את המכשיר אליו למעבדה - לנסות לתקן אותו ללא שום התחייבות מצידי וללא שום תשלום על החשבון.
איציק היה ממש בסדר - במשך יותר משבוע - לקח את המקרן שלי בתור "פרויקט" לדבריו. כיוון שזה היה דגם, שגם לו, לא היה ממש מוכר - הוא התייעץ עם טכנאים אחרים, קרא באינטרנט, ועשה את כל הבירורים האפשריים, עד שבאמת הצליח לעלות על הבעיה ולפתור אותה.
לאחר שבוע, החזיר לי מכשיר עובד ותקין, ואפילו גבה הרבה פחות ממה שסוכם איתו בהתחלה.
ממש עזר לי, ובאמת שנתן התייחסות מכל הלב. הוא בחור אמין ורציני, ואני ממליץ עליו בחום.

מרק,
מהרצליה

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה, אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תיקון טלוויזיות

התקנת טלוויזיות
תיקון טלוויזיה כללי - טכנאי טלוויזיות
תיקון טלוויזיה רגילה
תיקון טלוויזיה LCD
תיקון טלוויזית פלזמה

התמחויות

תיקון טלוויזיות

התקנת טלוויזיות
תיקון טלוויזיה כללי - טכנאי טלוויזיות
תיקון טלוויזיה רגילה
תיקון טלוויזיה LCD
תיקון טלוויזית פלזמה

תאור העסק

שרות מהיר ואמין לבית הלקוח באזור המרכז . מתקן ביעילות ומיקצועיות את כל סוגי המסכים, ,פלזמות וLCD. ,תיקון מערכות שמע ,DVD,וידיאו ומצלמות וידאו SONY. התקנת קיר של פלזמות וLCD. במידת האפשר יסופק מכשיר חלופי למשך זמן התיקון. לא מתקנים טלויזיות ישנות (עם הבטן) ולא מתקנים מסכי פלאזמה \LCD שבורים או סדוקים (יותר זול לקנות חדש)

דוקטור פיקסל

דוקטור פיקסל

איציק שפרוט


9.6

073-2721480
 

דוקטור פיקסל

איציק שפרוט

9.6

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721480 חייג