45

ספקי שירות בתחום בניית פרגולות

פרגולות חשמליות מאלומיניום, סגנונות התקנה של פרגולה חשמלית

במאמר זה נדון נבדוק איך מתכננים וכמה יעלה לבנות פרגולות חשמליות מאלומיניום

פרגולות חשמליות ותלויות

שני מאפיינים המוסיפים המון ייחוד ומשפרים את הפונקציונאליות של פרגולות רבות המותקנות בישראל מידי שנה, הם הפרגולה החשמלית או התלויה. במאמר זה נדון לעומק בשני המאפיינים הללו, ונבדוק - איך מתכננים, איך בוחרים, וכמה יעלה לבנות פרגולות חשמליות ותלויות?

פרגולה תלויה - עיצוב שונה, ללא רגליים

הפרגולה התלויה הינה פרגולה שאינה נתמכת ברגליים, אלא - הקירוי (בדרך כלל קורה מאוזנת בלבד) נתמך באמצעות מוטות ברזל או כבלים חזקים על קירות המבנה עצמו. פרגולה תלויה היא מתאימה במיוחד במיקומים בהם רגלי הפרגולה יפריעו לשימוש בשטח או שקשה לבסס אותן - ויש בה גם המון יופי ייחודי, למעדיפים את המראה המעוצב בסגנון התלוי.

מרבית הפרגולות התלויות עשויות אלומיניום - מפני שהוא חומר קל ותלייתו הבטוחה מתאפשרת בקלות - אולם ניתן לתכנן גם פרגולה תלויה מעץ. התכנון יכלול בעיקר את תכנון המימדים הרצויים (על פי השטח שתבקשו להצל, והשטח הפנוי במרחב), החומרים בהם ייעשה שימוש, והאופן לתלייה בטוחה של הקונסטרוקציה. חשוב לקחת בחשבון בתכנון של פרגולה תלויה, שהיעדר כל סוג של הגנה מפני מזג האוויר מצידי המבנה, יש לקרות אזור נרחב יותר על מנת לקבל אפקט מוצל ומוגן מפני גשמים באופן משביע רצון.

בניגוד לפרגולה שיש לה רגליים, פרגולה תלויה תמוקם, כמובן, תמיד בסמוך למבנה - מעל פתחי הכניסה והיציאה לבית, למשל. העלויות של פרגולה תלויה הן בדרך כלל זולות ביחס לעלויות של פרגולה שיש לה רגליים, בעיקר עקב הבנייה הקלה והיעדר הצורך בבנייה של קונסטרוקציה למבנה. מחיר למ"ר פרגולה תלויה מעץ - צפויים להתחיל בכ - 250 ש"ח; מחיר למ"ר פרגולה תלויה מאלומיניום - צפויים להתחיל בכ - 600 ש"ח.

פרגולה חשמלית - מפנקת במיוחד ונוחה לשימוש בכל העדפה

הפרגולה החשמלית היא בדרך כלל פרגולה עשויה אלומיניום, והיא מספקת שליטה על מנח רעפי הקירוי בתקרת המבנה, כך שהמשתמשים בפרגולה יוכלו לבחור את רמת החשיפה של פנים הפרגולה לאור השמש ולגשם במקרה של טפטוף. החלק העליון של הפרגולה, העשוי בדרך כלל רעפי אלומיניום, מאפשר שליטה על זווית הרעפים - החל מסגירה מלאה המאפשרת הגנה מוחלטת מפני הגשם והצללה מלאה, ודרך מצבי ביניים שונים עד לפתיחה מלאה של הרעפים לכניסה מרובה של אור ואוויר אל חלל הפרגולה.

פרגולה חשמלית היא מתאימה למיקומים מוצלים יחסית, או עבור משתמשים שמעדיפים אור ואוויר מרובים. במרבית המנועים בפרגולות החשמליות, שלבי התריסים בקירוי מסתובבים על צירם בזווית של 110 מעלות - מעל רבע מעגל (כלומר, כולל סגירה ופתיחה מלאים). בחלק מסוגי הקירוי לפרגולות חשמליות ניתן גם להסיט את הגג לחלוטין.

סוגים רבים של פרגולות חשמליות

ישנם סוגים רבים של סוככים וקירויים לפרגולות חשמליות, מרבית הקירויים החשמליים מאפשרים או פתיחה של שרעפי הגג או הסתה של משטח כך שניתן לחשוף לחלוטין את המרחב שבתוך הפרגולה או לקרות אותו לחלוטין (ניתן לבחור גם בכל דרגה של חשיפה בדרך). הבחירה בין סוגים שונים של מנועים קירויים עבור הפרגולה החשמלית שלכם היא עניין של העדפה אישית כמו גם של עיצוב ונראות.

שילוב של תאורה בפרגולה חשמלית

בחלק ניכר מהפרגולות החשמליות המאפשרות קיפול הקירוי ושליטה דרך לחיצת כפתור על דרגת החשיפה לאור ולאוויר, תוכלו גם לשלב תאורות לד צבעוניות ומלאות אווירה, שגם הן נשלטות באמצעות כפתורים, המוסיפות גם פונקציונאליות וגם קישוט מרהיב לפרגולה שלכם. בשלב התכנון של הפרגולה חשוב לזכור שתוכלו לתכנן עוד נקודות חשמל לפרגולה (למשל - עבור תאורה, לחיבור מערכת מוזיקה, עבור מקרר קטן, לטלוויזיה בימי הקיץ הנעימים, ועוד...). במובנים רבים, תכנון הפרגולה הוא המפתח לפרגולה מוצלחת. קחו את הזמן להבין מה בדיוק הצרכים שלכם טרם התכנון והבנייה של הפרגולה, לקבלת תוצאה מושלמת.

מרזב בפרגולה חשמלית

פרגולות חשמליות מספקות בין 95% ל - 100% הגנה בפני גשם (תלוי באיכות ההתקנה, באטימות חומרי הקירוי ובמקצועיות המתקין שבחרתם). על מנת לאפשר למי הגשמים לזרום בחופשיות ולמנוע מצב של הצטברות מים מעל גג הפרגולה - מומלץ לשקול הוספה של מרזב שינתב את מי הגשמים בבטחה אל האדמה. השימוש במרזב גם יחסוך הרעשים הנוצרים כשמי הגשם ניתכים בעוז ממעלה הפרגולה עד לרצפה, ומונעים היווצרות שלוליות בוץ כשהפרגולה אינה מרוצפת.

התחזוקה של פרגולות חשמליות ופרגולות תלויות

ככלל, כאשר בוחרים בעל מקצוע איכותי לביצוע הפרגולה המתוכננת, וכאשר תכנון הפרגולה הוא מתאים בדיוק למאפייני הבית והחצר ומבוצע בדייקנות ובמקצוענות - תחזוקתה של פרגולה, בין אם היא פרגולה מעץ, פרגולה מאלומיניום או מכל חומר אחר - היא מינימאלית. בפרגולות תלויות כמעט ואין צורך בתחזוקה. חשוב "להעיף מבט" מדי פעם במערכת התמיכה של הפרגולה ולבדוק שהיא נראית בסדר. כאשר אתם מזהים נקודות חלודה, עיוותים בטבעות השרשרת התומכת או סימני חולשה אחרים - מומלץ לקרוא לבעל מקצוע באופן מיידי. בפרגולות חשמליות, התחזוקה אינה שונה משמעותית ביחס לתחזוקה בפרגולות שאינן חשמליות. מרבית המנועים החשמליים של הפרגולות מגיעים עם אחריות לעד עשר שנים, ואם קורה שהמנוע מפסיק לעבוד - קראו למתקין הפרגולה לתיקון המנוע החשמלי.

45

ספקי שירות בתחום בניית פרגולות

מצא בעל מקצוע

מתקיני פרגולות מומלצים תל אביב

שילובים בניה קלה
"שילובים" בניה קלה

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 62

חוות דעת

פשוט מצוין!! גם
אני במקצועי בעל עסק, כך שיוצא לי להיתקל בהמון בעלי מקצוע ונותני שירותים, ואני חיב לציין שהשירות שקיבלתי משלומי מ"שילובים" היה פשוט מעולה מכל הבחינות: גם מקצועי, גם זריז וגם אדיב, ואני ממליץ עליו בחום לכל אחד שמחפש בעל מקצוע איכותי בתחום עבודות העץ!!

Yanivc פרגולות
Yaniv.c פרגולות

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 9

חוות דעת

יניב בעל מקצוע
נהדר! הוא החליף עבורי את הקרמיקה בקירות האמבטיה בדירתי ובחרתי בו כי היה לו דירוג מאוד גבוה באחד מאתרי הפרסום.

גינות ירושלים
גינות ירושלים

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 28

חוות דעת

אני בהחלט מעוניין
להמליץ על מרדכי, הוא עשה לנו עבודה ממש יפה ומקצועית, היה כיף לעבוד איתו ואני מאוד מרוצה מהתוצאה ומאיך שהדברים התנהלו - ממליץ חום. מרדכי מקצועי, אמין, רציני, חושב על טובת הלקוח ונותן שירות מכל הלב.

9.4

voice-icon 47

חוות דעת

את דניאל מאולדיזיין
מצאתי בחיפוש מקרי כאן באתר, מאחר והוא סיפק מענה רציני ומיידי העניינים התגלגלו כך שהוא ביצע אצלי את העבודה של טיפול בגינה ואחריה כמה עבודות נוספות.

ערמונים גדרות ושערים
ערמונים גדרות ושערים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 21

חוות דעת

הייתי מרוצה מאוד
מהתפקוד של אופיר, היה בסדר גמור מכל הבחינות, התוצאות נראות טוב ואני בהחלט יכול להמליץ עליו בחום. לאופיר מחברת "ערמונים גדרות ושערים" פניתי בעקבות המלצה מפה לאוזן, בכדי שיתקין לנו שער חשמלי לחניה, בנוסף התקשרתי לחברה נוספת בכדי לקבל הצעת מחיר לצורך השוואה.

פרגולייט  פרגולות אלומיניום
פרגולייט - פרגולות אלומיניום

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 41

חוות דעת

מוטי עשה עבודה
נהדרת, הוא נתן מעצמו מאה אחוז והתוצאה בהתאם - פרגולה מדהימה! נתחיל מהתחלה: בחרנו לעבוד עם מוטי מכמה סיבות שונות, המחיר שלו היה הגיוני מאוד, לא יקרן מידי שזורק מחיר סתם ככה בלי סיבה, ובהשוואה לבעלי מקצוע אחרים הוא עמד באותו רף מבחינת מחירים.

אמיר פרגולות
אמיר פרגולות

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

מעולם לא פגשתי
בעל מקצוע תותח כמו אמיר! הוא בנה עבורי 2 פרגולות מאלומיניום ויצרתי איתו קשר בעקבות שלט שפורסם עם שמו. אמיר בחור רציני, אחראי ומקצועי!

גן העדן הקסום
גן העדן הקסום

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 49

חוות דעת

שרגא מדהים! אין
מילים... מחירים טובים, איש-מקצוע אמין ומקצועי!!!

סככות הדקל
סככות הדקל

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 16

חוות דעת

תומר ביצע עבורי
התקנת סוכך ממונע והחלפת בד לסוכך והגעתי אליו דרך המלצה של מכר. תומר היה עשר ואין לי שום טענה כלפיו, הוא הראה נכונות להגיע ועשה בדיוק את מה שביקשתי ממנו.

בראש הגג
בראש הגג

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

יצרתי קשר עם
תמיר דרך אתר "מדרג" לצורך עבודת ציפוי ארגז רוח מאלומיניום ובסופו של יום, הזמנתי אותו לבצע את העבודה משום שאין הרבה בעלי מקצוע בתחום וגם רשמו עליו חוות דעת חיוביות. תמיר מקצוען בתחומו!

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

"סנטק" היו מעולים!
קראתי עליהם המלצות טובות באחד מאתרי הפרסום וזה מה שמשך אותי להזמין אותם לבנות בשבילי פרגולת אלומיניום מתקפלת. הגיעו אלי צוות גדול של "סנטק" והם באו בגישה מכילה ונתנו לי תשובות לכל שאלה וגם טיפלו מהר ברצונות שלי ותיקתקו את עבודה!

אלומינה
אלומינה

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

עשיתי בדיקה והשוואות
מחירים עם בעלי מקצוע שעוסקים בתחום הפרגולות ובניהם גם עם רן, בעקבות המלצה של חבר טוב. רן שידר אמינות ולאחר ששוחחנו הבנתי שהוא באמת מקצועי, לכן הוא הגיע אלי על מנת לבנות עבורי פרגולה מאלומיניום במרפסת והתוצאה הייתה איכותית ביותר.

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

הגעתי לחברת SKYROOF
דרך האינטרנט אחרי שבדקתי כל מיני חברות, הם ביצעו עבורי עבודה גדולה שכללה גם פרגולת אלומיניום וגם מסכים ויצאתי מאוד מבסוט. השירות שלהם מצוין, מדובר באנשים מאד מקצועיים שהגיעו בזמן וביצעו הרבה עבודה בזמן קצר ובזריזות.

טכנו עץ
טכנו עץ

לפרטי העסק

10

voice-icon 3

חוות דעת

אלי מחברת "טכנו
עץ" ביצע עבורי בניית פרגולה תלויה ממתכת בגג באיכות טובה ובמחיר סביר ואני שמח להמליץ עליו. אומנם עבר לא מעט זמן מאז שהיה אצלי אך איכות העבודה עמדה במבחן הזמן ואני מרוצה.

עצטרובל
עצטרובל

לפרטי העסק

9.1

voice-icon 3

חוות דעת

שחר מחברת "עצטרובל"
בנה עבורי דק גדול בגינה, השירות היה נהדר, העבודה איכותית ואני ממליצה עליו מכל הלב. מדובר בעבודה גדולה ומורכבת שלקח בערך חודש לבצע אותה, אך שחר צלח את המשימה בהצלחה רבה.

ברנשטיין פרגולות
ברנשטיין פרגולות

לפרטי העסק

9.8

voice-icon 5

חוות דעת

את אבי מחברת
"ברנשטיין פרגולות" הזמנתי לצורך בניית פרגולה מעץ בחצר הבית, העבודה מקצועית ונהדרת, הפרגולה יפייפיה ואני ממליצה בחום! אבי בעבר היה מתגורר בבניין שלי ושמעתי רבות על עבודתו המקצועית ולכן כשחיפשתי בעל מקצוע לבניית פרגולה ידעתי שאפנה רק אליו!

פרגולות ועבודות לבית ולגן
פרגולות ועבודות לבית ולגן

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

אריאל אביקם
אריאל אביקם

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 25

חוות דעת

שלום, שמי טומי,
אני תושב עתלית, ואני רוצה להמליץ בחום על אדם מ"אריאל אביקם עבודות עץ". אל אדם הגעתי, לאחר שראיתי עבודה מאד יפה של דק ופרגולה, שעשה אצל שכנים מאד קרובים שלנו.

רועי אופק עבודות בעץ
רועי אופק עבודות בעץ

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 3

חוות דעת

על רועי אופק
יש לי רק דברים טובים להגיד - בחור מקסים, נעים וישר ואני מאוד מרוצה מהעבודה שביצע אצלי! הזמנתי אותו לצורך בניית פרגולה מעץ בקומת גג בבניין משותף ומהרגע הראשון התרשמתי ממנו לטובה.

דקמן עבודות עץ
דקמן עבודות עץ

לפרטי העסק

9.9

voice-icon 3

חוות דעת

על אורי מחברת
"דקמן עבודות עץ" יש לי רק מילים חמות - אני מרוצה מאוד גם מבחינת איכות העבודה וגם מבחינת היחס והשירות הטוב שקיבלתי. הזמנתי את אורי לצורך בניית דק סינטטי בחצר ומהרגע הראשון ועד סיום העבודה קיבלתי שירות נהדר.

שבע  בניה מתקדמת
שבע - בניה מתקדמת

לפרטי העסק

10

voice-icon 3

חוות דעת

ערן מחברת "שבע
- בניה מתקדמת" בחור מקסים! הוא מקצועי וניכר שמכיר את העבודה על בוריה! הזמנתי אותו לצורך סגירת מרפסת לחדר באלומיניום והעבודה נראית פשוט נפלא!

9.6

voice-icon 3

חוות דעת

הגעתי ל- Unikit
אחרי חיפוש ארוך של חברות לבניית פרגולה גדולה מאלומיניום. אני קצת משוגע בקטעים האלה ודיברתי עם 8 חברות לפני שהגעתי אליהם. המחיר שלהם היה מעולה וגם אהבתי את היחס שהם נתנו והזמנתי אותם לעבודה.

בית וגן עיצובים בעץ
בית וגן עיצובים בעץ

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

גינה ועוד
גינה ועוד

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

גינות ויצמן
גינות ויצמן

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

את יוני אני
מכירה כבר כמה שנים בתור דיירת בבניין ובשנה האחרונה הכרתי אותו טוב יותר היות ואני הצטרפתי לוועד הבניין ואני יודעת טוב יותר מה קורה ואיך הדברים מתנהלים.

פרגולה תלויה המחוברת מצד אחת לבית ומצד שני נתמכת ע"י קורות עץ

פרגולת עץ תלויה ללא תמיכה של קורות עץ

פרגולה אלומיניום חשמלית מתכווננת תלויה מעל מרפסת חדר אוכל

כתבות ומאמרים

פרגולות אלומיניום מחיר, יתרונות והסוגים השונים

פרגולות אלומיניום מחיר, יתרונות והסוגים השונים

במאמר יוסבר על העלויות והיתרונות בהקמת פרגולות מאלומיניום, תלויות וחשמליות

קרא עוד
במה עדיפות פרגולות מתכת על פני פרגולות עץ?

במה עדיפות פרגולות מתכת על פני פרגולות עץ?

במאמר יוסבר על פרגולות מתכת - במה הן עדיפות על פני פרגולות מעץ, אילו סוגי פרגולות מתכת קיימים, ומי מומלץ שיתקין אותן.

קרא עוד
מהי פרגולת אלומיניום ואילו סוגי פרגולות מאלומיניום קיימים?

מהי פרגולת אלומיניום ואילו סוגי פרגולות מאלומיניום קיימים?

במאמר יוסבר מהי פרגולה מאלומיניום ויוצגו סוגים שונים של פרגולות מאלומיניום וצורת הבנייה שלהן.

קרא עוד