45

ספקי שירות בתחום בניית פרגולות

פרגולות עץ - מידע על סוגי העצים, אופן תחזוקה ועלויות בניית פרגולה מעץ

במאמר מידע בסיסי על פרגולות עץ: סוגי עצים, יתרונות, חסרונות, טיפולים תחזוקה וטיפים מבעלי מקצוע

פרגולות עץ - מראה טבעי, עמידות לאורך שנים, והתחזוקה? תפתיע אתכם

תיקון 101 לחוק התכנון והבנייה, הידוע בשפת העם כ"חוק הפרגולות" מאפשר לכולנו ליהנות מאותו פתרון הצללה מלא יופי בחצר, במרפסת, או על הגג - בהליכים בירוקרטים מקוצרים. תהליך ההקמה של פרגולה הוא קצר יחסית, אפשרויות העיצוב העומדות בפניכם הן רבות ומגוונות, ושני החומרים שניראה כי הם מובילים בשוק היום הן פרגולות עץ ואלומיניום או מתכת. ראיינו את טובי הבונים של פרגולות מעץ בארץ היום, ובדקנו - מה הם היתרונות הבולטים של בניית פרגולה מעץ? מה החסרונות שלהם? מה חשוב לדעת לפני שבוחרים ללכת על פרגולה מעץ? וכמובן מחירים, בשורה התחתונה?

פרגולות מעץ - הבחירה במראה חם, טבעי וזורם

מי שהמראה הטבעי, האקולוגי, מדבר אליו, ובהתאם לטרנדים הכי לוהטים בעולם עיצוב הבית היום - פרגולות מעץ מציעות תוספת מרהיבה, מעוצבת ולא פחות מאלה - פונקציונאלית, לאזור שהוא חשוף לשמש או לגשמים בבית (בדרך כלל מרפסת או חצר). החל מעץ מהוקצע או אף צבוע במראה צבעוני ומודרני - וכלה בקורות עץ גושני טבעיות שמביאות הביתה תחושה וניחוחות של יער - פרגולה מעץ תאפשר לכם גמישות בחומרים, בצבעים, בעיצוב, ובמראה הסופי.

לצד המראה הטבעי, מסתבר שפרגולות מעץ הן מבנה עמיד במיוחד. בניגוד לדעה הרווחת בנוגע לתחזוקה של פרגולות, עולה כי פרגולה עשויה עץ איכותי, מטופל נגד מזיקים, צבוע בצבע איכותי ומהוקצע היטב - יחזיק מעמד עשרות שנים וייראה נפלא בתחזוקה מינימאלית פעם בשנה או שנתיים - ממש כמו ביום הראשון.

החומרים מהן בנויות פרגולות עץ

פרגולות עץ, כמו גם פרגולות אלומיניום או כאלה העשויות כל חומר אחר, בנויות מתשתית - היא הקונסטרוקציה, ומקירוי, הוא החומר המספק בעיקר את ההצללה וההגנה מפני קרני שמש ישירות עבור המשתמשים בפרגולה והציוד המאוחסן בה.

הקונסטרוקציה
בארץ, מרבית הפרגולות הן בעלות קונסטרוקציה מעץ אורן. אבל יש עוד אפשרויות. הבחירה בסוג העץ לבניית פרגולה תשפיע על תכונות הפרגולה, על צבעה, על העמידות שלה לאורך שנים, ועוד. הנה העצים הפופולאריים עבור בניית פרגולה מעץ:

  • עץ אורן - זהו העץ הפופולארי בישראל, בעיקר האורן הפיני. עלות העץ נמוכה יחסית, העץ עמיד לאורך שנים רבות וצבעו בהיר צהבהב (ניתן כמובן לצבוע או למשוח בלכה מגוונת)
  • איפאה - עץ איפאה הוא עץ קשיח, חזק ועמיד ביחס לעץ אורן - וזו הסיבה שאיפאה הוא העץ הנפוץ ביותר לדקים בישראל. הצבע של עץ האיפאה הוא אדמדם, והוא מקנה שמחה וחום למראה הכללי של הפרגולה
  • עץ טיק - עץ עמיד מאוד בפני פגעי מזג אוויר, כולל קור קיצוני ורטיבות. זהו עץ שמחירו גבוה משמעותית ביחס לאפשרויות הקודמות

את הקונסטרוקציה ניתן לבנות מקורות של עץ מהוקצע - בדרך כלל ברוחב של 10 X 15. קורות עבות ומאסיביות יותר יספקו קונסטרוקציה חזקה ועמידה יותר, ומחירן גבוה יותר.

עץ גושני, הוא עץ שלא עבר עיבוד - כלומר, פרט להחלקה של הגזה והקצעה שלו לצורה הרצויה (לפעמים גם זה לא) - העץ במצב הטבעי שלו. התוצאה המתקבלת היא טבעית ומרהיבת עין, במשך השנים עשויים להיווצר בקורות העץ הגושני סדקים שגם הם מוסיפים ליופי של הקונסטרוקציה אבל יש הכרח לבחון סדקים משמעותיים ולמלאם במקרה של סכנה ליציבות המבנה.

חומרים פופולאריים לקירוי של פרגולות עץ
לקירוי הפרגולות, ניתן להשתמש בחומרים שונים, ביניהם במבוק, לייסטים (לוחות דקים ועדינים) של עץ דק, או אף רעפים. מעל כל סוג של קירוי, מומלץ בחום למתוח יריעה המספקת לכל המבנה הגנה בפני השמש - סנטף או פוליגל. רק פרגולה שיש לה את שכבת ההגנה הזו מפני השמש, כולל חסימה של קרני ה - UV והפחתה משמעותית של פגעי השמש בעץ, תשמש אתכם לאורך שנים, באיכות ובמראה נפלאים, ותדרוש לכל היותר חידושים נקודתיים של הצביעה מדי פעם.

התחזוקה והטיפול בפרגולה מעץ

בניגוד לדעה הרווחת, ניראה כי תחזוקה של פרגולה מעץ אינה מלאכה מורכבת. בשנים הראשונות לאחר הרכבת הפרגולה חשוב לבחון את החיבורים שלה באופן עצמאי. את הצביעה יש לתקן באזורים חשופים לשמש רק כשרואים כי הצבע מתקלף עולה הצורך לתקנו. בכל מקרה בו מזהים סימנים לשינויים בפרגולה, כמו פרורי עץ על הרצפה - חשוב לקרוא לאיש מקצוע ללא דיחוי.

ככל שהשנים עוברות והפרגולה מזדקנת, חשוב לבחון את איכות הקונסטרוקציה והחיבורים לעיתים קרובות יותר, בעיקר בפרגולות הממוקמות באזורים חשופים לשמש או לתנאי מזג אוויר קשים, קרוב לים ובאוויר המלוח של מישור החוף, וכדומה.

שלושה טיפים מבעלי המקצוע לבנייה של פרגולה מעץ

אספנו את הטיפים הכי חשובים לבנייה של פרגולה מעץ, מהמומחים שלנו. הנה הם לפניכם:

  • ניר אבן-שהם, המומחה לפרגולות מבית "דקטוב", ממליץ על תכנון מקצועי של הפרגולה מעץ טרם בנייתה. שלב התכנון של הפרגולה הוא ההזדמנות לתכנן למשל נקודות חשמל, גז (אם אתם מתכננים להעמיד בר בי קיו גז בשטח הפרגולה), תאורה, רהיטים קבועים (כמו באר), וכדומה. תכנון מוקדם של בניית הפרגולה - יסייע בהקמה יעילה, זולה, ועמידה לאורך שנים של פרגולת עץ שתהיה מושלמת עבורכם
  • עוז מימראן, מ"גושני עבודות עץ", ממליץ לוודא ושוב לוודא כי כל חומרי הגלם המשמשים לבניית הפרגולה הם מאיכות גבוהה - כולל הברגים. נקודה מעניינת שהוא מעלה, היא שהידוק לא איכותי של שכבת הסנטף המשמשת להגנה על הקונסטרוקציה והקירוי מפני קרינת השמש, עלול לגרום לנזילת מים אל תוך הפרגולה. על כן, אפילו הברגים המשמשים בבניית הפרגולה חשוב שיהיו מאיכות גבוהה - ועוד יותר מכך, חשוב לבחור איש מקצוע איכותי ודקדקן, בעל מוסר עבודה נטול פשרות
  • "שילובים" בנייה קלה בונים פרגולות ומבני עץ נוספים. שלומי אמארה מ"שילובים" מספר לנו, כי בבניית הפרגולה מומלץ שלא לבחור את הצעת המחיר הזולה - אלא דווקא ללכת על ההצעה האיכותית, גם אם במחיר גבוה יותר למ"ר. תגלו כי עם השנים, אותה תוספת במחיר חוסכת לכם כספי תחזוקה רבים.

פרגולה מעץ - השורה התחתונה (כמה זה עולה לנו?)

מחירי פרגולות מעץ משתנים על פי סוג העץ שנבחר לקונסטרוקציה (ובעיקר, כאמור, העובי שלו), וסוג הקירוי שמעליו. בנוסף, החומר המגן מנזקי השמש סנטף הוא זול משמעותית מהפוליגל. עלות פרגולה מעץ נעה אצל מרבית המומחים שדיברנו איתם בין 500 ל - 750 ש"ח למ"ר. חשוב לקחת בחשבון, כי השקעה בהקמה איכותית של הפרגולה תשפיע באופן מובהק וישיר על ההוצאות שתתבקשו להן לתחזוקת הפרגולה לאורך חייה.

לסיכום, ניראה כי הבחירה להשתמש בחומרי גלם איכותיים, כולל קורות עץ מהוקצעות, מטופלת נגד מזיקים, ובמידת הצורך גם צבועות בצבע איכותי ועמיד לשימוש בחוץ. חשוב להשתמש בברגים איכותיים ולתכנן את בניית הקונסטרוקציה ועיטופה בקירוי באופן מתאים לתוואי המקום, חזק ועמיד. מחירה של פרגולה מעץ משתנה, וחשוב לקחת בחשבון את החיסכון בעלויות התחזוקה לאורך השנים, בהשקעה בבניית פרגולת עץ איכותית, עמידה ויציבה על ידי בעל מקצוע מנוסה ואמין.

45

ספקי שירות בתחום בניית פרגולות

מצא בעל מקצוע

מתקיני פרגולות מומלצים תל אביב

נסורת עבודת עץ
נסורת עבודת עץ

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 13

חוות דעת

לשי הגעתי דרך
השכן שלי שהשתמש בשירותיו להתקנת דק ופרגולה לביתו, אחרי שראיתי את התוצאה הסופית המדהימה החלטתי לפנות גם לשירותיו לגבי דק בחצר ביתי.

עץ השדה  אומנות בעץ
"עץ השדה" - אומנות בעץ

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 52

חוות דעת

ניגשתי לחברה שמוכרת
עץ ורכשתי עץ אורן סיני למטרת בניה של פרגולה. ביקשתי שם המלצה על בעל מקצוע שיוכל לבנות לי פרגולה בסגנון מרוקאי שהגג יוכל להתנתק מהעמודים לטובת סוכה.

פרגולות צבי דדון
פרגולות צבי דדון

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 48

חוות דעת

מכיר את צבי
דדון כבר שנים... מעבר לבעל מקצוע בחסד הוא גם חבר קרוב! מאז שאני מכיר אותו, יצא לי כבר להזמין אותו, שיבנה אצלי פרגולה בחצר כמעט בכל בית ובית שבו התגוררתי (אם אתם מתעקשים - אז מדובר על בערך חמש או שש פרגולות במספר).

תומר פתרונות עץ
תומר פתרונות עץ

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 64

חוות דעת

חיפשתי מישהו שיספק
ויתקין לי דק בגינה, חיפשתי באינטרנט פרסום של בעלי מקצוע בתחום העץ, אספתי כמה הצעות מחיר מבעלי מקצוע שונים וגם מ"תומר פתרונות בעץ". תומר נתן לי הצעת מחיר מעולה ובחרתי לעבוד דווקא אתו, גם בגלל המחיר ומכיוון שהוא הותיר עלי רושם חיובי במיוחד.

שילובים בניה קלה
"שילובים" בניה קלה

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 62

חוות דעת

פשוט מצוין!! גם
אני במקצועי בעל עסק, כך שיוצא לי להיתקל בהמון בעלי מקצוע ונותני שירותים, ואני חיב לציין שהשירות שקיבלתי משלומי מ"שילובים" היה פשוט מעולה מכל הבחינות: גם מקצועי, גם זריז וגם אדיב, ואני ממליץ עליו בחום לכל אחד שמחפש בעל מקצוע איכותי בתחום עבודות העץ!!

אומנות בעץ
אומנות בעץ

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 52

חוות דעת

האמת שכדי להאמין
כמה אורי הוא איש מקצוע טוב, צריך פשוט לנסות אותו. אני ניסיתי וממש לא הצטערתי :) הגעתי לאורי אחרי שחברים טובים שלנו המליצו לנו עליו מאד.

אשףהעץ והצבע
אשף-העץ והצבע

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 42

חוות דעת

אני ממליץ על
מולי מחברת "אשף-העץ והצבע" בחום!!! עשיתי שיפוץ בדירה והחלטתי לחפש בעל מקצוע שיודע לעשות עבודות דקורטיביות מגבס לשיפוץ מראה הסלון. חיפשנו בעלי-מקצוע שונים באינטרנט ועשינו בעצם סקר שוק קטן לגבי המחירים והעיצובים.

דק השרון
דק השרון

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 5

חוות דעת

הזמנתי את שרון
לבניית דק בגינה בעקבות המלצות רבות בפייסבוק, איך שראיתי אותו הבנתי שעומד מולי בעל מקצוע אמין ומנוסה! בסופו של יום, גם המחיר השתלם. שרון הגיע אלי עם צוות של מקצוענים והם עבדו בשיתוף פעולה יוצא מן הכלל וביצעו עבודה איכותית ביותר!

Yanivc פרגולות
Yaniv.c פרגולות

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 9

חוות דעת

יניב בעל מקצוע
נהדר! הוא החליף עבורי את הקרמיקה בקירות האמבטיה בדירתי ובחרתי בו כי היה לו דירוג מאוד גבוה באחד מאתרי הפרסום.

חיים אומנות הברזל
חיים אומנות הברזל

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 42

חוות דעת

אל חיים הגעתי
דרך המלצות של חברים ואנשים נוספים שהופניתי אליהם - חיים עשה אצלם עבודות בעבר והם היו מאוד מרוצים. התמזל מזלי והופניתי לחיים שהוא בן אדם זהב ואיש מקצוע בחסד. הייתי צריך שני להזמין שתי עבודות.

אמירים
אמירים

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 38

חוות דעת

דרך אתר זה
הגעתי לאורן מ"אמירים" לצורך עבודת גינון. פניתי למס'' גננים ואורן נראה לי הכי אמין, מה גם, כאשר הוא הגיע לראות את הגינה על מנת להעריך את סכום העבודה, בשונה מארבעה גננים אחרים שהיו אצלי, הוא לא השוויץ בעצמו ובעבודתו אלא היה מאוד צנוע ונעים הליכות.

עץ חיים
עץ חיים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 22

חוות דעת

על אלירן מחברת
"עץ חיים" יש לי רק דברים טובים להגיד, בעל מקצוע משכמו ומעלה, בחור מקסים, נעים לעבוד איתו והכי חשוב אמין! הוא ביצע עבורנו מעקה מעץ למרפסת בקומה 2, גדר עץ מסביב לחצר גדולה ובניית נדנדה מעץ לחצר - הכל פשוט נראה נהדר!

דקטוב  פרגולות דקים וגדרות
דקטוב - פרגולות דקים וגדרות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 50

חוות דעת

יש לנו בית
פרטי עם מרפסת גדולה וחשבנו לבנות פרגולה מעץ במרפסת, בגלל שאצלנו מאוד חם בקיץ ורצינו שיהיה אפשר לשבת בחוץ וליהנות מהמרפסת גם בשיא החום.

גינות ירושלים
גינות ירושלים

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 28

חוות דעת

אני בהחלט מעוניין
להמליץ על מרדכי, הוא עשה לנו עבודה ממש יפה ומקצועית, היה כיף לעבוד איתו ואני מאוד מרוצה מהתוצאה ומאיך שהדברים התנהלו - ממליץ חום. מרדכי מקצועי, אמין, רציני, חושב על טובת הלקוח ונותן שירות מכל הלב.

9.4

voice-icon 47

חוות דעת

את דניאל מאולדיזיין
מצאתי בחיפוש מקרי כאן באתר, מאחר והוא סיפק מענה רציני ומיידי העניינים התגלגלו כך שהוא ביצע אצלי את העבודה של טיפול בגינה ואחריה כמה עבודות נוספות.

אבי שיפוצים וגבס
אבי שיפוצים וגבס

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

אבי הגיע אלי
עם מספר פועלים ויצאתי מאוד מרוצה מהעבודה שלהם! הם שיפצו את כל האמבטיה שלי והגעתי אליהם דרך המלצה של חברה. אבי והצוות שלו עמדו בזמנים שקבענו מראש והיו באמת 10 מכל הבחינות!

פרגולייט  פרגולות אלומיניום
פרגולייט - פרגולות אלומיניום

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 41

חוות דעת

מוטי עשה עבודה
נהדרת, הוא נתן מעצמו מאה אחוז והתוצאה בהתאם - פרגולה מדהימה! נתחיל מהתחלה: בחרנו לעבוד עם מוטי מכמה סיבות שונות, המחיר שלו היה הגיוני מאוד, לא יקרן מידי שזורק מחיר סתם ככה בלי סיבה, ובהשוואה לבעלי מקצוע אחרים הוא עמד באותו רף מבחינת מחירים.

גן העדן הקסום
גן העדן הקסום

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 49

חוות דעת

שרגא מדהים! אין
מילים... מחירים טובים, איש-מקצוע אמין ומקצועי!!!

פלא דק
פלא דק

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

ברט ביצע עבורי
עבודה מעבר למצופה וקיבלתי ממנו שירות חבל על הזמן! הזמנתי אותו בעקבות המלצה לבניית דק במרפסת ונותרתי עם רושם חיובי עליו. אני מאוד קפדן ופדנט עם בעלי המקצוע שאותם אני בוחר וברט היה אחד מהמוצלחים!

אלונים גינון ופיתוח
אלונים גינון ופיתוח

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

דניאל תכנן והקים
עבורי גינה מהממת ועד היום הוא מתחזק אותה! הגעתי אליו בזמנו בהמלצת הקבלן שבנה עבורי את הבית והוא אכן בעל מקצוע נאמן והגון. דניאל מתאמץ ומשקיע בגינה שלי ומבצע את עבודתו בצורה יסודית, מדוייקת ומקצועית!

אלומינה
אלומינה

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

עשיתי בדיקה והשוואות
מחירים עם בעלי מקצוע שעוסקים בתחום הפרגולות ובניהם גם עם רן, בעקבות המלצה של חבר טוב. רן שידר אמינות ולאחר ששוחחנו הבנתי שהוא באמת מקצועי, לכן הוא הגיע אלי על מנת לבנות עבורי פרגולה מאלומיניום במרפסת והתוצאה הייתה איכותית ביותר.

כחול ירוק עיצובים
כחול ירוק עיצובים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

אין דברים כאלה!
"כחול ירוק עיצובים" תכננו והקימו עבורי כבר 3 גינות בשני בתים ויצאתי שבעת רצון לחלוטין מכל הבחינות. "כחול ירוק עיצובים" צוות לעניין!

עץ אבות
עץ אבות

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

הזמנתי את אוהד
דרך המלצה של מכר לבניית קירות גבס בדירתי ולעבודות צבע, טיח וריצוף במבנה תעשייה והוא גם נתן לי את הצעת המחיר הכי זולה! הוא בעל מקצוע אמין והגון. אהבתי את ההתנהלות של אוהד לאורך כל הדרך!

טכנו עץ
טכנו עץ

לפרטי העסק

10

voice-icon 3

חוות דעת

אלי מחברת "טכנו
עץ" ביצע עבורי בניית פרגולה תלויה ממתכת בגג באיכות טובה ובמחיר סביר ואני שמח להמליץ עליו. אומנם עבר לא מעט זמן מאז שהיה אצלי אך איכות העבודה עמדה במבחן הזמן ואני מרוצה.

טל פרגולות
טל פרגולות

לפרטי העסק

10

voice-icon 5

חוות דעת

טל מחברת "טל
פרגולות" ביצע אצלי מס' עבודות של בניית פרגולה מעץ והייתי מרוצה בכל פעם מחדש! הגעתי אליו לראשונה דרך המלצה חמה מחבר, הוא סיפר שמדובר בבעל מקצוע איכותי שמכיר את העבודה על בוריה ואני שמח שגיליתי שכל מילה נכונה.

עצטרובל
עצטרובל

לפרטי העסק

9.1

voice-icon 3

חוות דעת

שחר מחברת "עצטרובל"
בנה עבורי דק גדול בגינה, השירות היה נהדר, העבודה איכותית ואני ממליצה עליו מכל הלב. מדובר בעבודה גדולה ומורכבת שלקח בערך חודש לבצע אותה, אך שחר צלח את המשימה בהצלחה רבה.

ברנשטיין פרגולות
ברנשטיין פרגולות

לפרטי העסק

9.8

voice-icon 5

חוות דעת

את אבי מחברת
"ברנשטיין פרגולות" הזמנתי לצורך בניית פרגולה מעץ בחצר הבית, העבודה מקצועית ונהדרת, הפרגולה יפייפיה ואני ממליצה בחום! אבי בעבר היה מתגורר בבניין שלי ושמעתי רבות על עבודתו המקצועית ולכן כשחיפשתי בעל מקצוע לבניית פרגולה ידעתי שאפנה רק אליו!

פרגולות ועבודות לבית ולגן
פרגולות ועבודות לבית ולגן

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

אריאל אביקם
אריאל אביקם

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 25

חוות דעת

שלום, שמי טומי,
אני תושב עתלית, ואני רוצה להמליץ בחום על אדם מ"אריאל אביקם עבודות עץ". אל אדם הגעתי, לאחר שראיתי עבודה מאד יפה של דק ופרגולה, שעשה אצל שכנים מאד קרובים שלנו.

רועי אופק עבודות בעץ
רועי אופק עבודות בעץ

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 3

חוות דעת

על רועי אופק
יש לי רק דברים טובים להגיד - בחור מקסים, נעים וישר ואני מאוד מרוצה מהעבודה שביצע אצלי! הזמנתי אותו לצורך בניית פרגולה מעץ בקומת גג בבניין משותף ומהרגע הראשון התרשמתי ממנו לטובה.

דקמן עבודות עץ
דקמן עבודות עץ

לפרטי העסק

9.9

voice-icon 3

חוות דעת

על אורי מחברת
"דקמן עבודות עץ" יש לי רק מילים חמות - אני מרוצה מאוד גם מבחינת איכות העבודה וגם מבחינת היחס והשירות הטוב שקיבלתי. הזמנתי את אורי לצורך בניית דק סינטטי בחצר ומהרגע הראשון ועד סיום העבודה קיבלתי שירות נהדר.

מעל הגג פרגולות
מעל הגג פרגולות

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 7

חוות דעת

על מיקי יש
לי רק דברים טובים לומר, בעל מקצוע הכי אלוף שיש, שירות ויחס חם ברמה הכי גבוהה שלקוח יכול לקבל ואני ממליץ בחום!

טביעת עץ
טביעת עץ

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

בית וגן עיצובים בעץ
בית וגן עיצובים בעץ

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

גינה ועוד
גינה ועוד

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

גינות ויצמן
גינות ויצמן

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

את יוני אני
מכירה כבר כמה שנים בתור דיירת בבניין ובשנה האחרונה הכרתי אותו טוב יותר היות ואני הצטרפתי לוועד הבניין ואני יודעת טוב יותר מה קורה ואיך הדברים מתנהלים.

גני שלמה המלך
גני שלמה המלך

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 12

חוות דעת

הגעתי אל יניב
מ"גני שלמה המלך" - דרך פרסום שלו בעיתון המקומי שלנו באזור מודיעין. חיפשתי גנן אמין, שיקים לי גינה, בדירה חדשה שרק עברתי להתגורר בה לא מזמן. האמת שלא עשיתי יותר מדי בירורים, ותחקירים על גננים וחברות נוספות שמתעסקות בגינון.

דוגמה בסיסית לפרגולה מעץ אורן

דוגמה לפרגולה המשמשת כביתן עץ עם קירוי מעוצב

דוגמה לפרגולת גזיבו לגינת הבית

פינת ישיבה כולל פרגולה העשויים מעץ וצבועים בצהוב

כתבות ומאמרים

תנאים סביבתיים שצריך לקחת בחשבון בתכנון בניית פרגולות ותחזוקתן

תנאים סביבתיים שצריך לקחת בחשבון בתכנון בניית פרגולות ותחזוקתן

דגשים חשובים לתכנון בניית פרגולה בתנאים סביבתיים מיוחדים ואופן תחזוקת פרגולות שוטפת

קרא עוד
טיפים להקמת פרגולות מודרניות ורעיונות מקוריים לבניית פרגולות מעוצבות

טיפים להקמת פרגולות מודרניות ורעיונות מקוריים לבניית פרגולות מעוצבות

טיפים ממומחי טוב תודה לשילוב תוספות עיצוב בפרגולה שלכם ליצירת פרגולות מיוחדות ומקוריות.

קרא עוד