31

ספקי שירות בתחום דשא סינטטי

איך לתכנן אירוע בת מצווה אשר נערך בחצר הבית הפרטית (ולא בגן אירועים או אולם מוסדר)?

במאמר יוסבר איך לתכנן אירוע בת מצווה בחצר הבית הפרטית (ולא באולם אירועים או בגן מוסדר).

עיצוב גינה לבת מצווה

שיהיה במזל טוב! הבת שלכם הגיעה סוף כל סוף לגיל המצוות, וכמקובל בימינו החלטתם לערוך לה חגיגת בת מצווה. החלטתם גם לערוך את האירוע בגינת הבית למרות חוסר הנוחות בכך. השאלה הגדולה שנשאלת אבל היא מאיפה בכלל מתחילים ואיך מארגנים דבר שכזה? דרך אחת היא להזמין איזשהו קייטרינג מקומי עם בורקס, פלאפל, נקניקיות ועוד כמה דברי מתיקה, להשמיע קצת מוזיקה מדיסקים וזהו... דרך אחרת היא לעשות משהו קצת יותר מרשים. אירוע שיגרום לשכנים שלכם להתפוצץ מקנאה והכי חשוב - ישאיר לילדה היקרה שלכם, וכמובן גם לכם טעם וזיכרון בלתי נשכח לחיים העתידים לבוא.

אם בחרתם ללכת על האופציה השנייה – כלומר אירוע שהוא טיפ טיפה קצת יותר מושקע ויותר מרשים, צריך בשביל כך קודם כל את בעלי המקצוע הנכונים. אתם – עם כל הכבוד, אין בידיכם לא את המיומנויות ולא את הכישורים שיש לבעלי מקצוע מן השורה. בעלי מקצוע מיומנים, שזהו תחום התמחותם (כלומר ניהול והפקה של אירועים) גם יצליחו "לתקתק" את האירוע שלכם ולבצע את המוטל עליהם בצורה יעילה ובזמן קצר. לא פחות חשוב – בעלי מקצוע מיומנים – גם יצליחו להרים לכם הפקה – שלא תישכח.

אירוע אשר נערך במתחם הגינה הפרטית, לא מחייב שיהיה פחות יפה או פחות מרשים מאשר אירוע הנערך באולם פאר... להיפך! אירוע אשר נערך בגינה הביתית יכול להיות לא פחות מרשים מאשר אירוע הנערך במקום ייעודי לאירועים. מה שבעצם יכול לעשות כאן את כל ההבדל (כלומר בין אירוע מושקע לבין אירוע שהוא פחות מושקע) זה תכנון יעיל ונכון של הדבר. דווקא משום כך, חשוב לשים את הדגש על בחירת בעלי המקצוע המתאימים לניהול האירוע. באילו בעלי מקצוע יש להתמקד? ובכן, בעלי מקצוע - יש הרבה... מספרית, דרך תאורן די-ג'יי וכלה אפילו במעצב גינות.

כשמתחילים לחשוב על תכנון של אירוע, דבר חשוב שיש להעמידו בחשבון זה גודל התקציב. הרבה פעמים גם אירוע שמתחיל לכאורה ב"קטן" יכול בקלות רבה לגלוש אל מעבר לגבולות התקציב, ולכן חשוב להיות עם היד על הדופק. כדאי כבר מלכתחילה להעמיד לאירוע איזשהו רף תקציבי, ולהשתדל עד כמה שאפשר לעמוד בו. בד"כ מה שגורם לחריגות בתקציב זה או הנטייה ללכת על בעלי מקצוע שהם יקרים במיוחד או הנטייה להוסיף לאירוע כל מיני "קישוטים", גימיקים ושאר תוספות אשר לא נלקחו מלכתחילה בחשבון.

לפיכך – חשוב להתמקד קודם כל, בבחירת בעלי המקצוע העיקריים למשימה. הנה מספר דוגמאות לבעלי המקצוע שנכנסים לקטגוריית ה"חשובים":

מנהל אירוע -

ברשימת בעלי המקצוע יש למנהל האירוע חשיבות עליונה. מנהל האירוע, הוא זה שדואג לכל הפרטים: מהקטנים ועד הגדולים, מנהל האירוע הוא בעצם זה שדואג לכל הסידורים. מנהל האירוע ידע איפה להזמין פרחים מתאימים, איך לעצב את השולחנות, איזה אוכל כדאי להגיש, כמה כיסאות להביא, איך לארגן את התאורה ועוד ועוד....

ספרית –

כלת השמחה, כלומר ילדת בת המצווה, חשוב שתיראה בהתאם, ואם אפשר אז מינימום כמו כלה אמיתית. ביום האירוע אפשר ללכת לספר או ספרית שיעצבו לבעלת השמחה איזושהי תסרוקת אופנתית. המהדרין, אפילו יוכלו להזמין לילדה יום פינוק בסלון כלות אמיתי.

מעצב גינות או גנן –

כאשר אירוע נערך בגינה - חשוב מאד שמקום האירוע (קרי: הגינה) יהיה מעוצב כהלכה. גם אם הגינה שלכם, היא גינה אשר מתוחזקת על בסיס קבוע (כלומר, יש לכם גנן שנוהג להגיע אליה בקביעות ולטפל בה כל הזמן) חשוב שכמה ימים לפני האירוע – יהיה את המישהו הזה שיהיה אחראי על סידור הפרחים במרחבי הגינה, סידור הדשא והעצים. בנוסף ולמי מביניכם שאינו יודע, קיימת גם האופציה להזמין עצים או פרחים מסוימים באופן מיוחד בשביל האירוע (לדוגמא ממשתלה כלשהי), לשים אותם במקום מסוים, ובתום האירוע להחזירם. עיצוב הגינה והנוף – יכול לשדרג משמעותית את הגינה שלכם מגינה פשוטה וביתית, לגינה שנראית "מיליון דולר" – מינימום כמו איזה גן אירועים...

תאורן –

תאורן מוצלח יודע בדיוק איזה לאור לשים ואיפה, מתי לעמעם אורות מתי להדליקם באיזה צבע האורות צריכים להיות וכדו'. התאורה היא אלמנט בעל חשיבות מרובה, והיא בעצם מה שנותנת את הטון לאווירה הכללית של כל האירוע.

אוכל –
אוכל הוא ללא ספק גולת הכותרת של כל אירוע. אוכל אשר מוגש לאורחים בצורה יפה, ולא פחות חשוב – גם טעים - הוא מה שיעשה את ההבדל בין אירוע שהוא בגדר "סתם עוד אירוע" לבין אירוע שידובר עליו שנים... חשוב לעשות בירורים בין כמה חברות קייטרינג שונות. ההמלצה שלנו היא ללכת על קייטרינג טוב שיוכל להציע לאורחים מבחר גדול של מטעמים שונים לבעלי טעמים שונים כמו: אוכל סיני, הודי, בשר על האש, ועד לבורקס ולרבע העוף המסורתיים.

מוזיקה –
ואיך אפשר אירוע בלי מוזיקה? ברשימת בעלי המקצוע שבוחרים בשביל לתכנן אירוע, יש אולי את המקום החשוב ביותר – למוזיקה שמשמיעים לאורחים. תוכלו להחליט בין די-ג'י שישמיע מוזיקה מתקליטים, אולי איזו להקה, או אפילו זמר או זמרת אהובים.

לסיכום -

אין ספק שאירוע בגינת הבית יכול להיות מרשים ומפואר לא פחות מאשר אירוע באולם אירועים או גן אירועים. כפי שכבר ודאי הבנתם מן האמור - הכל זה פשוט עניין של בחירת בעלי המקצוע המתאימים.

31

ספקי שירות בתחום דשא סינטטי

מצא בעל מקצוע

גננים מומלצים תל אביב

מס גינון  לא מבצע אחזקות
מ.ס. גינון ( לא מבצע אחזקות)

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

אני ועד בית
והגעתי למוראד דרך המלצות בפייסבוק ועל הדרך גם ביצעתי השוואת מחירים עם בעלי מקצוע נוספים לגבי תכנון והקמת גינה בבניין והוא נתן לי את ההצעה הכי זולה לכן, בחרתי בו. אני מוריד את הכובע בפני מוראד!

מצ גינון ואחזקות
מ.צ גינון ואחזקות

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

מועאז בעל מקצוע
מהמם! בזמנו פגשתי אותו במשתלה בה הוא עובד והוא הרשים אותי מאוד אז הזמנתי אותו לתכנון והקמת הגינה שלי ועד היום הוא עושה גם תחזוקה פעם בחודש. מועאז תמיד נותן את כל הלב ועובד ממש קשה!

גינות ירושלים
גינות ירושלים

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 28

חוות דעת

אני בהחלט מעוניין
להמליץ על מרדכי, הוא עשה לנו עבודה ממש יפה ומקצועית, היה כיף לעבוד איתו ואני מאוד מרוצה מהתוצאה ומאיך שהדברים התנהלו - ממליץ חום. מרדכי מקצועי, אמין, רציני, חושב על טובת הלקוח ונותן שירות מכל הלב.

רן הגנן
רן הגנן

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 25

חוות דעת

לפני כחודש, ביצע
אצלי עבודת שיפוץ כללית ומקיפה בגינה. הגינה הייתה מוזנחת ובמצב תחזוקתי ממש ממש גרוע. רן עשה עבודה מאד יפה ומאד מקצועית - באמת שלהוריד בפניו את הכובע!

9.4

voice-icon 47

חוות דעת

את דניאל מאולדיזיין
מצאתי בחיפוש מקרי כאן באתר, מאחר והוא סיפק מענה רציני ומיידי העניינים התגלגלו כך שהוא ביצע אצלי את העבודה של טיפול בגינה ואחריה כמה עבודות נוספות.

גן עדן גינון עם נשמה
גן עדן גינון עם נשמה

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 51

חוות דעת

האמת שאת משה
מ"גינון גן עדן", אני כבר מכירה המון המון שנים. אני לא ממש זוכרת איך יצא לי להגיע אליו (אני חושבת שדרך חברים של בעלי...), אבל מאז שמצאתי אותו, אני מקפידה שרק הוא יטפל ויטפח לי את הגינה.

מכהן דשא הצפון
מ.כהן דשא הצפון

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 50

חוות דעת

פניתי למיכאל דרך
האתר שלכם לצורך רכישת דשא סינטטי גבוה והתקנתו בשטח של 30 מ"ר. מיכאל הגיע לראות את השטח, מדד אותו ונתן לי הצעת מחיר הוא הציע את המחיר הנמוך ביותר ועשה רושם רציני ואמין.

גינון עם נשמה
גינון עם נשמה

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 15

חוות דעת

עם נדב הגנן
אני עובדת כבר מעל לחצי שנה ואני מאוד מרוצה מהשירות האדיב, המקצועיות והיחס החם - מגיעות לו רק מילים טובות ואני ממליצה עליו מכל הלב!

שדמה גינון ופיתוח לא מבצע אחזקות
שדמה גינון ופיתוח (לא מבצע אחזקות)

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 22

חוות דעת

אנחנו מאוד מרוצים
משי "שדמה גינון ופיתוח", מדובר בגנן מקצועי, אחד שיודע את העבודה ועושה אותה על הצד הטוב ביותר - ממליץ בחום! מדובר בעבודת תחזוקה שוטפת של גינה בבניין מגורים ששטחה דונם וחצי - גינה ענקית שיש בה הכל מהכל, שי מגיע אלינו שלוש פעמים בחודש ומבצע עבודות תחזוקה ושימור.

גרי אחזקות
גרי אחזקות

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 30

חוות דעת

ממליץ על גרי
בשמחה, מאוד מקצועי מאוד אמין, מחירים נוחים, אחראי, יודע בדיוק מה הוא עשה, עבד פה בשמש קופחת והגינה עד היום פורחת, כל הכבוד לו! לפני כשנה וחצי עברנו לבית דופלקס עם מרפסת וחצר קטנה, חשבנו להקים גינת גג וגינה לחצר למטה.

שירותי גינון ופיתוח
שירותי גינון ופיתוח

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 68

חוות דעת

ביצע אצלנו לפני
כשבוע עבודת התקנה של דשא רגיל בחצר הקדמית של הבית (דירת קרקע בבניין משותף בראשל"צ. החצר בגודל 30 מ"ר). עבודה יסודית, ברמה גבוהה.

4colors garden
4colors garden

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 10

חוות דעת

הגעתי ליאיר מפה
לאוזן וראיתי המון המלצות עליו בפייסבוק, ביצעתי סקר שוק אבל כבר בהתחלה התחברתי אליו וסיכמנו שהוא יבצע עבורי תכנון והקמת גינה ולאחר מכן, גם תחזוקה קבועה של פעם בחודש. יאיר בחור נחמד ומיד הבין את הראש שלי!

עמל גינון
עמל גינון

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 11

חוות דעת

אני מנהלת משק
בבית אבות ולפני כמה שנים ראיתי עבודה שסאלח ביצע בבית חולים איטלקי והתרשמתי מאוד, לכן ביקשתי את הטלפון שלו ויצרתי אתו קשר! הוא מבצע עד היום תחזוקת גינה בבית אבות פעמיים בשבוע. סאלח בחור נהדר!

גן העדן הקסום
גן העדן הקסום

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 49

חוות דעת

שרגא מדהים! אין
מילים... מחירים טובים, איש-מקצוע אמין ומקצועי!!!

ירוק תכנון והקמת גינות
ירוק תכנון והקמת גינות

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 13

חוות דעת

אני מאוד מרוצה
מהעבודה של שמעון מ"ירוק תכנון והקמת גינות", מדובר בבחור מקסים וטוב ונעים לעבוד איתו. הוא ביצע עבורי התקנת דשא סינטטי בחלק גדול מהגינה כולל התקנת קו צנרת למים ושתילת פרחים וצמחייה, מדובר בעבודה לא קטנה שהוא ביצע על הצד הטוב ביותר, מעל ומעבר למה שציפיתי.

גינון רפי אביב
גינון רפי אביב

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 42

חוות דעת

על רפי שמעתי
מחברים שהוא טיפל בגינתם ונתנו לי תשבוחות על עבודתו. עוד בבית הישן שלנו הוא נתן לנו שירות וכשעברנו לבית חדש שבנינו היה לי ברור שאני ממשיך איתו. רפי הגיע אליי לראות את הגינה ונתן לי הצעת מחיר כתובה.

גינוני הצפון
גינוני הצפון

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 30

חוות דעת

אני מאוד מאוד
מרוצה מסעיד "גינוני הצפון", מומלץ ביותר, מדובר בבעל-מקצוע מקצועי מאוד! סעיד הקים את הגינה שלנו מאלף עד תף וביצע עבודה פשוט נהדרת!!

אמן גן
אמן גן

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 24

חוות דעת

הייתי מרוצה מאוד
מהשירות ש פרי, שירות אמין וזמין מחיר נוח, עבודה מקצועית מאוד אין מה להגיד! עמד בלוחות זמנים! איש מקצוע שמאוד נעים לעבוד איתו!

אדר עיצוב וביצוע גנים
אדר עיצוב וביצוע גנים

לפרטי העסק

9.2

voice-icon 2

חוות דעת

אין דברים כאלה!!
בשירות כזה מצויין לא נתקלתי כבר הרבה זמן! אני מאוד מרוצה וממליצה על רמי הגנן בחום!

גינות עוז
גינות עוז

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 12

חוות דעת

דמיינתי ורציתי גינה
מסוימת, הזמנתי את עוז לבוא לתת חוות דעת והצעת מחיר, עוז הגיע מרחוק ובמיוחד על-מנת לשבת איתי, הוא הגיע בשעה שקבענו, עבר איתי על הדברים, הציע והסביר בסבלנות מה מתאים לגינה ומה לא ואני רוצה לציין שבסוף לא האמנתי שהגינה תצא ברמה כזאת גבוהה, הרמה המקצועיות והמהירות בה עשה את העבודה פשוט אין מילים!!!

ערבות עיצוב גינות
ערבות עיצוב גינות

לפרטי העסק

10

voice-icon 3

חוות דעת

עם אסף מחברת
"ערבות עיצוב גינות" אנחנו עובדים כבר 3 שנים וזה אומר הכל! בעל מקצוע מצויין ובחור מקסים ואנחנו ממליצים בחום. בתחילה הוא ביצע עבורנו הקמת גינה פרטית, מדובר בגינה קטנה אך אסף הפך אותה למיוחדת מאוד.

צמרת חברה לגינון ופיתוח
צמרת חברה לגינון ופיתוח

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 7

חוות דעת

קודם כל חשוב
לציין שמדובר באיש מקסים. יש לו ראש פתוח והוא מבין עניין, אני התרשמתי מאוד מהדרך שבה הוא מטפל בלקוחות. אצלנו הוא עשה עבודה ראשונית של רענון וסידור הגינה ומאז הוא נשאר אתנו בגלל שהיינו כל כך מרוצים והוא מגיע פעם בשבועיים לעשות עבודות תחזוקה אצלנו בגינה.

rose עבודות גינון
rose עבודות גינון

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

אנחנו עובדים עם
חסן למעלה משנה, הוא מתחזק את גינת בית הספר שלנו אחת לשבוע ועושה עבודה יוצאת מן הכלל!!!

אדיתכנון ועיצוב גינות
אדי-תכנון ועיצוב גינות

לפרטי העסק

10

voice-icon 1

חוות דעת

אדי הגנן הוא
בחור על-הכיפאק, יש לו טעם טוב והוא מבצע עבודה מעולה! יש לי גינה פרטית די גדולה, היא היתה מוזנחת מאוד ולא יפה ופניתי לאדי כדי שישדרג אותה ויעשה את הגינה יפייפיה. הוא עשה הכל מ-א' עד ת'!

גינות חן
גינות חן

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 11

חוות דעת

שמי תומר וברשותי
חברה לניהול ואחזקת מבנים ואחראי על כמה בניינים באזור ראשון לציון ובקעת-אונו. את שלום חכמון אני מכיר כבר תקופה דיי ארוכה למעשה מעל שנתיים. מדובר באיש מקצוע משכמו ומעלה, אדם אמין ישר והוגן.

אאק גינון בעמ
א.א.ק גינון בע"מ

לפרטי העסק

9.1

voice-icon 3

חוות דעת

אני מאוד מרוצה
מאיימן קרא, מרוצה מהעבודה, מהמקצועיות ומהשירות החם והאדיב - תענוג לעבוד מולו ואני בהחלט ממליצה עליו בחום. הגעתי לאיימן "א.א.ק גינון בעמ" דרך המלצה אישית, חיפשנו גנן שיבצע אצלנו בחצר סידור של שביל אבני מדרך ושתילת מספר עצי פרי.

ירוק כהה  תיכנון והקמת גינות
ירוק כהה - תיכנון והקמת גינות

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

הגינה שלנו הייתה
במצב סטטי כבר המון זמן ונדרשה לטיפול של גנן מקצועי, מדובר בבית פרטי עם גינה קטנה ונחמדה. היינו צריכים לטפל בצמחייה מסביב לגינה שהתפתחה לכל עבר ובדשא שצמח פרא.

גינה ועוד
גינה ועוד

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

גינונים וטבע
גינונים וטבע

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 1

חוות דעת

לאחר שעברנו דירה,
חיפשנו בעל מקצוע בתחום הגינון שיעזור לנו לתכנן ולהקים את הגינה מאפס. היות ואיני מכיר בעלי מקצוע בתחום, ואני יחסית חדש בתחום הנ"ל, את החיפוש עשיתי באינטרנט.

גינות ויצמן
גינות ויצמן

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

את יוני אני
מכירה כבר כמה שנים בתור דיירת בבניין ובשנה האחרונה הכרתי אותו טוב יותר היות ואני הצטרפתי לוועד הבניין ואני יודעת טוב יותר מה קורה ואיך הדברים מתנהלים.

גני שלמה המלך
גני שלמה המלך

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 12

חוות דעת

הגעתי אל יניב
מ"גני שלמה המלך" - דרך פרסום שלו בעיתון המקומי שלנו באזור מודיעין. חיפשתי גנן אמין, שיקים לי גינה, בדירה חדשה שרק עברתי להתגורר בה לא מזמן. האמת שלא עשיתי יותר מדי בירורים, ותחקירים על גננים וחברות נוספות שמתעסקות בגינון.

כתבות ומאמרים