גינות חן

9.5
שלום חכמון
דשא סינטטי
אזור המרכז, אזור השרון
כתובת העסק: הורד 6, אור-יהודה

  98%

הגעה בזמן

  99%

מקצועיות

  87%

מחיר הוגן

11 חוות דעת מהימנות

, יולי 2018

צוות מצוין ומקצועי שביצע עבורי עבודה נהדרת! מקצוענים, אדיבים, מקסימים ועומדים בזמנים! ממליצה מכל הלב! יש לי גינה פרטית ופניתי לשלום מ"גינות חן" כדי שיגיע לבצע התקנת דשא סינטטי ושתילת פרחים וצמחייה באדניות גדולות, הוא ייעץ לי מנסיונו על סוג הפרחים, נתן לי הצעת מחיר הוגנת על העבודה כולה ותאמנו מועד להגעתו. הוא עמד בזמנים, הגיע עם הצוות שלו והכל הציוד הנדרש ויחד ביצעו עבודה פשוט נהדרת, כל ההתנהלות מולם היתה מאוד חיובית ונעימה, הם מסבירי פנים, נעימים וענו לי בסבלנות על כל שאלה. אני כל-כך מרוצה שאני אפילו מתכננת לפנות לשלום שוב, הפעם לצורך בניית דק בגינה - אין לי ספק שהוא לא יאכזב ויבצע עבודה מושלמת! ממליצה!
חן, אור-יהודה.

, יולי 2018

על שלום והצוות מחברת "גינון חן" יש לי רק דברים טובים להגיד - חבר'ה מקסימים, אדיבים ומקצועיים שיודעים את העבודה ועושים אותה מכל הלב. פניתי לשלום לצורך התקנת דשא סינטטי בגינה שלי, קבענו שיגיע עם הצוות בשעה 8:30 בבוקר ואכן כך היה, הם הגיעו בזמן, הביאו עימם את כל הציוד הנדרש ובמשך יום שלם עמלו על ביצוע עבודה מדוייקת וטובה. מבחינת המחיר - היה אטרקטיבי ביותר ביחס להצעות מחיר אחרות שביררתי ואני שמח לספר שקיבלתי תמורה מלאה ומצוינת עבור הכסף שלי. שירות מצויין ומומלץ בחום!
אילן, הוד-השרון.

, נובמבר 2017

אל שלום מחברת "גינון חן" הגעתי דרך האתר שלכם "טוב תודה", קראתי המלצות טובות והחלטתי לפנות אליו לקבלת הצעת מחיר עבור התקנת דשא סינטטי. כבר בשיחת הטלפון הוא עשה עליי רושם טוב, ייעץ לי לגבי סוג הדשא הטוב ביותר והמתאים ביותר לצרכיי, נתן הצעת מחיר הוגנת וסגרנו יום ושעה. הוא הגיע בשעה שקבענו עם הצוות שלו וכל הציוד הנדרש לביצוע העבודה. הם עבדו בצורה טובה ומסודרת והתקנת הדשא נראית מקצועית ביותר, הכל יושב בול במקום ונראה נהדר! גם המחיר היה הוגן והרגשתי שקיבלתי תמורה מלאה עבור הכסף שלי. מומלץ!
ארז, אור-יהודה.

, נובמבר 2017

שלום הגנן ביצע עבורי הקמת גינה פרטית, בעל מקצוע מהשורה הראשונה, אחלה בחור ואני ממליץ עליו בחום! אומנם עבר לא מעט זמן מאז ששלום היה אצלי אך מאחר ואני זוכר אותו לטובה אני ממליץ עליו אצלכם באתר. מהשיחה הראשונה ועד סיום העבודה שלום היה קשוב אליי כלקוח, סבלני, זרם עם הרצונות שלי ולא ניסה לכוון לרעיונות שלו, ייעץ לי מנסיונו ובאופן כללי כל ההתנהלות מולו היתה נעימה ביותר. הקמת הגינה בוצעה במקצועיות רבה, הוא התקין מערכת השקיה חדשה, שתל פרחים וצמחייה, הגדיל ראש, היה יצירתי ודאג לגינה ממש כאילו היתה שלו, והתוצאה הסופית - יפייפיה! ממליץ ללא ספק.
אשר.

, אוקטובר 2017

שלום והצוות מחברת "גינות חן" ביצעו עבורי התקנת דשא סינטטי, ההתקנה מקצועית ונראית נפלא ולכן אני ממליץ עליהם בחום! שלום עמד בכל מה שהבטיח לי - הן מבחינת איכות העבודה והן מבחינת לו"ז! הם הגיעו בזמן עם כל החומרים הנדרשים לביצוע העבודה, עבדו בצורה מסודרת ונקיה ולאורך כל העבודה היו סבלניים ונחמדים והיה נעים לעבוד מולם. ההתקנה בוצעה במקצועיות רבה והגינה נראית פשוט נפלא! המחיר ששילמתי היה הוגן ואני מרגיש שקיבלתי תמורה מלאה עבור הכסף שלי. מומלץ ללא ספק!
עופר, אור-יהודה.

, אוקטובר 2016

לצורך שידרוג הגינה הזמנתי את שלום מ"גינות חן" להתקנת דשא סינטטי. שלום עשה עבודה מאוד טובה, עם גדש על האיזורים הקצת יותר בעייתים, עמד בזמנים והגיע עם כל החומרים שהיה צריך לביצוע העבודה, גבה מחיר מאוד סביר וכל השירות שקיבלתי היה יוצא מן הכלל. אני מאוד ממליץ.
אשר, אור יהודה.

, נובמבר 2015

אני רוצה להמליץ בחום על שלום חכמון "גינות חן". מדובר בבעל מקצוע איכותי, אדיב ונחמד ביותר, הוא התקין אצלי דשא סינטטי בחצר וביצע עבודה פשוט נהדרת!! הגעתי לשלום ממש במקרה, איזה מישהו שמע שאני רוצה לעשות דשא סינטטי והוא ממש המליץ על שלום, אמר שהוא בעל מקצוע פנטסטי ומבין כמה הצעות מחיר שבדקתי - הוא היה הסביר מבין כולם גם מבחינת המחיר והכי חשוב מבחינת יחס ללקוח.
שלום הגיע אלינו, הראה לנו דשאים מסוגים שונים והסביר בסבלנות רבה על כל אחד מהם. סגרנו תאריך לביצוע ההתקנה ויצאנו לדרך. ברמת העבודה, כמו שכבר ציינתי - שלום והצוות עשו עבודה פשוט נהדרת. הו מאד אחראיים, הגיעו בזמן עם כל הציוד הנדרש, שלום קיים את כל מה שהתחייב ואפילו עשה דברים שמעבר. בשלב הראשון הם ביצעו את ההכנה לתשתית ולאחריה את ההתקנה של יריעות הדשא עצמן. בשלב השני התקינו את יריעות הדשא (של דשא סנטטי). התקנת הדשא נעשתה במסגרת הזמן כפי שסוכם מראש, שלום העניק לי אחריות על הדשא וכמובן קבלה כמו שצריך. באמת שאני ממליץ עליו בחום! בעל מקצוע נהדר, איש אמין ביותר והתוצאות של העבודה שלו יפות.
קובי.

, נובמבר 2015

הם היו פשוט מצויינים, אנשים ישרים, עבודה מקצועית, זמן זה זמן, פשוט אין מילים!!! מדובר בחברה אמינה שבהחלט ניתן לבטוח בהם - ממליצה מכל הלב! פניתי למס' אנשי-מקצוע לגבי התקנת דשא סינטטי אצלנו בחצר הבית. קיבלתי המלצה על שלום מ"גינות חן", כאשר הוא הגיע לראות את הגינה על מנת להעריך את סכום העבודה, בשונה מארבעה גננים אחרים שהיו אצלי, הוא לא השוויץ בעצמו ובעבודתו אלא היה מאוד צנוע ונעים הליכות.
שלום ישב איתי הראה לי סוגי דשא שונים, והסביר על כל סוג - בסוף בחרתי דשא סינטטי שהתאים לרמת ההשקעה הכספית שתכננתי להשקיע בגינה על שטח של 64 מ"ר - יש לציין ששלום הלך לקראתי במחיר וסיפק את הדשא תוך שבוע מיום הפנייה. העבודה עצמה נעשתה במקצועיות ובאופן יסודי. הצוות המקצועי של גינות חן הכין את האדמה - ריסס אותה בקוטל עשבייה, פיזר מצע מיוחד והידק אותו באמצעות יריעות ומעליו הדביק והידק את משטחי הדשא. הדשא יצא פנטסטי - נראה ממש כמו דשא רגיל!
אני יכולה לסכם ולהגיד ששלום אדם ישר, נוח, קשוב ללקוח ומנומס. נהניתי לקבל ממנו ומהצוות שלו את השירות ואני ממליצה עליהם בחום לכל לקוח המחפש שירות ותוצאה באיכות גבוהה.
ורדה.

, נובמבר 2015

היינו מרוצים מאוד, צוות אחלה חבל"ז, היו מקצועיים, אדיבים, נתנו הצעת מחיר הוגנת ויחס טוב - באמת אחלה, חברה מומלצת! חיפשתי חברה שמספקת דשא סינטטי מסוג מסוים, חבר הפנה אותי לחברה שהכיר, הלכתי אליהם להתרשם מהדשאים, בחרתי בדשא שהתאים לכל הנתונים שחיפשתי - מדובר על התקנה של יריעות דשא סנטטי על שטח 40 מ"ר - קיבלתי מהם הצעת מחיר מעולה על הדשא עצמו והם הפנו אותי לשלום מ"גינות חן" שיבצע עבורי את ההתקנה.
שוחחתי איתו בטלפון, הסברתי לו שמדובר בשטח של 40 מ"ר, הוא נתן לי הצעת מחיר מעולה (לפי מה שיצא לי לבדוק) וכמובן סגרתי איתו את העבודה. ביום שקבענו הגיע אלי צוות מקצועי ומיומן, כל אחד ידע מה התפקיד שלו, הם עבדו באופן מאורגן ונראה שהם יודעים את העבודה. היו כל מיני שלבים והכנות עד להנחת הדשא, הם לא דילגו ולא פספסו שום שלב. רואים שחשוב להם שהלקוחות יצאו מרוצים. בסיום ההתקנה הדשא באמת נראה נהדר, מהודק טוב ורענן.
הודיתי להם על השירות המהיר המקצועי והאדיב, באמת חברה מעולה, התרשמתי לטובה ואני ממליץ בחום!
חגי.

, מאי 2014

שלום מחברת "גינות-חן" עשה אצלנו עבודה מעולה, הגינה שלנו נראית נפלא בזכותו ואנחנו בהחלט ממליצים עליו הלאה!
לשלום חכמון הגענו לאחר שכבר בנינו את תכנית הגינה עם אדריכל נוף ובעצם חיפשנו מישהו שיבצע את העבודה באיכות טובה.
פנינו לכמה וכמה בעלי מקצוע בתחום, בעיקר לכאלה עם ניסיון בהקמת גינות, לקחנו הצעות מחיר, ובהמלצתם של צוות "הגרעין" (חנות מקצועית למוצרי גינון וחקלאות) הזמנו גם את שלום לתת הצעת מחיר, שלום הגיע כמתוכנן ביקש לראות את תוכנית העבודה של אדריכלית הנוף ותן לנו הצעת מחיר הוגנת. הוא עשה עלינו את הרושם הטוב מבין כולם והחלטנו לסגור איתו את העבודה.
מדובר בגינה דיי גדולה, שלום עשה הכל מאלף עד תף, כולל הכנת השטח, יישור דישון וכו', הוא שתל בגינה עצי פרי, שיחים, שתל דשא, מסלעה, מערכת השקיה ממוחשבת, בריכת דגים ועוד - משהו מאוד מיוחד!!! הוא עמד בלוח הזמנים, עבד באופן מאורגן להפליא וגם תוך כדי הקמת הגינה הקפיד על סדר וניקיון בתום כל יום עבודה. שלום ביצע אחד לאחד את תכנון הגינה והקים לנו את הגינה לתפארת!
מיותר לציין שהיינו מרוצים וכך גם היום, היה נעים ונוח לעבוד איתו, מדובר בבעל-מקצוע רציני, שכל מילה שיוצאת לו מהפה, בהחלט ניתן לסמוך עליה שתבוצע בשטח, יש לציין שבמהלך בניית הבית נפגשתי עם המון בעלי-מקצוע חלקם היו טובים וחלקם פחות, אבל ההבדל המהותי בינם לבין שלום, שפשוט כיף לעבוד איתו, מדובר בבעל מקצוע נעים הליכות, אדיב ומנומס, אחד כזה שקשוב לצרכים של הלקוח, גם אם היו לנו אי אלו שהם הערות, הוא תמיד קיבל אותם ונתן את דעתו המקצועית בלי ללחוץ. מגיעות לו רק מילים טובות - מומלץ בחום!
אורלי.

, מאי 2014

שמי תומר וברשותי חברה לניהול ואחזקת מבנים ואחראי על כמה בניינים באזור ראשון לציון ובקעת-אונו.
את שלום חכמון אני מכיר כבר תקופה דיי ארוכה למעשה מעל שנתיים. מדובר באיש מקצוע משכמו ומעלה, אדם אמין ישר והוגן. מילה שלו זאת מילה! הוא זמין ולא מתחמק מאחריות, עושה עבודה מצוינת ונותן שירות נפלא!
את שלום הכרתי במקרה דרך המלצה "מפה לאוזן", חיפשתי חברה רצינית שתהיה אחראית על עבודות הגינון בכל החצרות של בנייני המגורים אותם אני מנהל, נפגשתי עם כמה וכמה חברות אחזקה ובסוף בחרתי לעבוד עם שלום שעשה עלי את הרושם החיובי מבין כולם ונתן לי הצעת מחיר טובה ומשתלמת. חתמנו על חוזה עבודה ויצאנו לדרך.
שלום הוכיח את עצמו מהר מאוד, הוא דאג שכל בקשה שלי תטופל בצורה יעילה ומהירה, הצוות שלו נהדרים אחד אחד, אין מילים!
הוא אחראי בעצם גם על הקמת גינות אצל ועדים שמעוניינים בכך וגם על תחזוקה שוטפת וכל המשתמע מכך. השירות שלו נפלא, לוח הזמנים שלו מצוין ואם הלקוחות שלי מרוצים זה אומר הכל!!! אני ממליץ עליו בחום, תענוג לעבוד עם בעל מקצוע כזה, זה לא קל בימינו למצוא חברה אמינה וטובה!
תומר, ראשון לציון.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי בינוני לגינה (20-40 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי גבוה לגינות (40-60 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי נמוך (עד 20 מ"מ)

התמחויות

דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי בינוני לגינה (20-40 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי גבוה לגינות (40-60 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי נמוך (עד 20 מ"מ)

תאור העסק

חברת "גינות חן" בניהולו המסור של שלום חכמון עוסקת בפיתוח והקמת גינות כבר למעלה מ-10 שנים. החברה מתמחה בהקמת גינות ובריכות נוי, תאורת גן, דשא ודשא סינטטי. החברה ידועה במתן שירות אמין ומקצועי לקהל לקוחותיה ובמתן תשומת לב לפרטים הקטנים בהקמת הגינה שלכם. *החברה לא מבצעת אחזקת גינות וגיזום עצים* *לא מוכר דשא סינטטי ללא הרכבה* *מינימום לעבודה 30 מטר ומעלה*

גינות חן

גינות חן

שלום חכמון


9.5

073-2721649
 

גינות חן

שלום חכמון

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721649 חייג