מהם ההבדלים בין כיריים שפועלות על גז לבין כיריים חשמליות?

מצא בעל מקצוע עכשיו
32

ספקי שירות בתחום תיקון תנורים

מצא בעל מקצוע

32

ספקי שירות בתחום תיקון תנורים

המדריך לבחירת כיריים לתנור

לב המטבח, מרכז ההתרחשות, המקום בו הקסם קורה, לא טעיתם, אילו הכיריים במטבח. החלטתם לשפץ או להחליף? ההיצע רב, ולכן כדאי לדעת איך לבחור כיריים מתאימות.

פיזור החום

למרות שבכיריים גז ניתן לשלוט בלהבה לאורך הבישול ולאפשר דיוק מרבי, פיזור החום בכיריים חשמליות מבוקר ואחיד. המנגנון בכיריים גז פולט להבה טבעית שאינה יכולה לספק חום אחיד כמו בכיריים חשמליות. כיריים חשמליות, ביניהן גם כיריים אינדוקציה, מתחממות מהר יותר ולכן יחסכו לכם יותר זמן.

איכות החומר

כיריים המיוצרות מחומרי גלם איכותיים יבטיחו עמידות גבוהה שנים ארוכות ויחסכו לכם תיקונים מיותרים ובלאי גבוה. כיריים חשמליות קרמיות עמידות יותר ביחס לכיריים "שבירות" העשויות מזכוכית. בעת בחירת כיריים גז, מומלץ לרכוש כאלו העשויות מנירוסטה, גם אמאייל יעשה את העבודה נאמנה. בעת בחירת כיריים חפשו דגם שיש מאחוריו המלצות וספק אמין בעל ניסיון ומוניטין גבוה. על מנת לוודא שהמוצר שתרכשו באמת איכותי, תחקיר רשת קצר בנושא יוכל לעזור. כיריים איכותיות יהיו בעלות אחריות, כאשר חשוב לבדוק מה היא כוללת. חשוב לזכור, גם הכיריים האיכותיות ביותר ידרשו תחזוקה וניקיון. כמו כן, בדקו באילו כלי בישול ניתן להשתמש עם הכיריים הרצויות.

בטיחות לפני הכל

כיריים הן מוצר שמצריך בחינה של הפן הבטיחותי בעת רכישתן. לכל סוג כיריים יש יתרונות וחסרונות מבחינה בטיחותית, אך ככל שהזמן עובר, הפיתוחים הטכנולוגיים גוברים והמוצרים נהיים בטיחותיים יותר ויותר. בעת רכישת כיריים חשמליות וודאו כי קיים מנגנון המווסת את חום הכיריים על מנת לצמצם סכנת כוויה ככל האפשר. ברכישת כיריים גז סכנת הדליפה ברורה, אך ישנם סוגים בעלי חיווי המפסיק את אספקת הגז כאשר האש בכיריים כבויה. כיריים אינדוקציה, הפועלות על זרם מגנטי נחשבות לבטיחותיות ביותר, אך הן גם בדרך כלל היקרות ביותר.

מאמרים ומדריכים

רוצים לדעת למה לצפות מבעל המקצוע? מעוניינים לבצע תיקונים קלים בעצמכם? המומחים שלנו כתבו עבורכם מאמרים ומדריכים מקצועיים שיסיעו לכם לפני, במהלך ואחרי קבלת השירות

מחירון תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

השוו בין הצעות מחיר שהוגשו ע"י בעלי מקצוע המנויים בתחום תיקון תנורים לשירותי תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור