17

ספקי שירות בתחום דודי שמש וחשמל

פתרונות חימום לבית

כל בית זקוק לחמיום בחורף - באיזה סוג של פתרון חימום אתם משתמשים בבית שלכם?

ואיך החום פתאום עולה: מהו פתרון החימום היעיל ביותר?

אין באמת צורך לדון בשאלה האם אתם זקוקים לפתרונות חימום. השאלה האמיתית: אילו פתרונות חימום נחשבים ליעילים והמומלצים ביותר? אז האמת היא שאין תשובה חד משמעית, זאת מאחר ולכל אדם ישנם צרכים שונים, תקציב שונה וציפיות שונות מפתרונות החימום.

עם זאת, ישנם פתרונות שנחשבים ל"מסורתיים" וישנם יותר, לצד פתרונות מתקדמים שמאפשרים גם לכם ליהנות מחלל מחומם ונעים. החורף בישראל אולי קצר, אך החודשים הקרים – בין נובמבר למרץ, מחייבים אתכם בפתרון חימום איכותי.

רגע לפני שאתם מקבלים החלטה, הכירו גם אתם פתרונות לחימום הבית פופולארים ביותר לעומק – על החסרונות והיתרונות שלהם.

הישן והקלאסי: תנור החימום

נדיר מאד למצוא בית בישראל ללא תנור החימום. גם אם לא רכשתם אותו בעצמכם, סביר כי בני משפחה או חברים העבירו לכם את התנור שלהם. לתנורי החימום ישנם יתרונות בולטים וחסרונות בולטים עוד יותר:

היתרונות:

  פתרון חימום זול ונגיש כלכלית חימום מהיר ומיידי – מעכשיו לעכשיו

החסרונות:

  מחמם אך ורק את האזור בו הוא מונח סכנה ממשית לילדים עלול לגרום לשריפה

חם-קר: המזגן

פתרון נוסף העומד לרשותכם הוא המזגן. נכון להיום, המזגנים נחשבים לפתרון החימום הפופולארי ביותר, ועושים בהם שימוש בבתי עסק, תעשיות וכמובן שבבתים פרטיים. ישנם סוגים שונים של מזגנים – מעילי, דרך הרצפתי ועד המרכזי.

היתרונות:

  התקנה מהירה – פתרון חימום מיידי השקעה כספית – בינונית עם דגם מתאים, ניתן לחמם את כל חדרי הבית פתרון איכותי לחימום וקירור גם יחד

החסרונות:

  תפעול מזגן מבוסס על צריכה חשמלית רבה החימום "מייבש" ועלול לגרום לכאבי ראש וסחרחורות נדרש תחזוק גבוה על מנת לשמר את תפקוד המזגן

מתקדמים עם חימום תת רצפתי

אחת הבשורות המתקדמות ביותר היא מערכת החימום התת רצפתי. אם גם אתם מחפשים פתרון איכותי לחימום כל חדרי הבית, זהו הפתרון בעבורכם. כידוע, פתרונות החימום האחרים אמנם עונים על הצורך בחימום, אך גם מבוססים על שלל "תופעות לוואי" שפוגעות בחוויה: מחימום נקודתי לאזור מסוים (תנור החימום), ועד התחושה כי אתם מיובשים ומסחוררים (עם הפעלה ממושכת של המזגן).

היתרונות:

  חום מאוזן ונעים ולא "מייבש" ניתן ללכת יחפים בבית ההוצאה הכספית עבור השימוש – נמוכה אתם שולטים על טמפרטורות החימום אין כל סיכוי לכוויות מערכת חכמה ובטיחותית אסתטיקה גבוהה – פתרון החימום מתחת לרצפה

החסרונות:

  ההשקעה הכספית בעבור ההתקנה החד פעמית – גבוהה פתרון חימום המצריך השקעה ותכנון מראש

חימום באמצעות קמין הגז

מדובר ככל הנראה על פתרון החימום הכי פחות נפוץ בישראל, אך עם זאת, הוא עדיין נהנה מביקוש. תוכלו לבחור בין הקמין העומד ובין הקמין המובנה. במה כדאי לבחור? לרוב, הבחירה מתבססת על שיקולים אסתטיים, ועל התשתית הקיימת (או שלא) בתוך המבנה. לצד קמין הגז, ישנם סוגי קמין נוספים – קמין עץ, קמין פלט וקמין נפט.

היתרונות:

  אפס התעסקות בעץ – החימום מבוסס על גז פתרון חימום רומנטי, אסתטי וקלאסי אין צורך לנקות את הקמין משאריות העץ לא נדרשת תחזוקה גבוהה

החסרונות:

  מחיר התקנת הקמין - גבוה ההוצאה הכספית על שימוש - גבוהה קמין הגז לא מספק את הנראות הכפרית (כן, זו שרואים בסרטים) ההתקנה איננה ספונטית, אלא מצריכה היערכות, בדיקות והכנה של תשתיות

לסיכום, על פי אילו פרמטרים כדאי לבסס את הבחירה שלכם?

  התקציב העומד לרשותכם – כמה תרצו להשקיע? האם פתרון החימום מיועד לבית, למשרד או לתעשייה? האם אתם מעוניינים בפתרון מיידי, או שבאפשרותכם לתכנן פתרון מתקדם יותר? איכות החימום: תנו עדיפות ברורה לפתרון החימום היעיל והאיכותי ביותר.

17

ספקי שירות בתחום דודי שמש וחשמל

מצא בעל מקצוע

טכנאי דודים מומלצים תל אביב

דרמ דודי שמש ואינסטלציה
ד.ר.מ דודי שמש ואינסטלציה

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 26

חוות דעת

אני מאוד מרוצה
מחברת "ד.ר.מ דודי שמש ואינסטלציה" הם נתנו לי שירות מהיר אדיב ומקצועי - ממליץ בחום! לפני כמה שבועות הזמנתי את אבי לבצע אצלנו התקנת דוד שמש חדש. הגעתי אליהם דרך האתר שלכם והשירות שקיבלתי מהם היה אדיב ומקצועי מראשית ועד סיום.

כרומגן דודי שמש
כרומגן דודי שמש

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 6

חוות דעת

אני מאוד מרוצה
מהשירות של חברת "טל סחר" וממליץ עליהם מכל הלב! פניתי אליהם לצורך החלפת דוד שמש ללא קולט, יצרתי קשר טלפונית וענה לי בחור חביב בשם דניאל, הוא היה מקסים ואדיב וכבר מהרגע הראשון התרשמתי ממנו לטובה.

סופר אנרגיה
סופר אנרגיה

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 46

חוות דעת

לפני מספר שבועות,
הדוד אצלי על הגג התפוצץ, והציף הכל במים. התקשרתי לחברת דודים אחת (לא דרך האתר), שהגיעה לתת לי אבחון והצעת מחיר, אבל לא הייתי כל-כך מרוצה מהמחיר שהוצע, אי לכך המשכתי לחפש חברת דודים נוספת, והגעתי לחברת "סופר אנרגיה" שרשומה באתר טוב תודה, והם נתנו לי הצעת מחיר הרבה יותר אטרקטיבית והרבה יותר זולה.

סמיון אינסטלציה ודודי שמש
סמיון אינסטלציה ודודי שמש

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

אין ספק שסמיון
בחור רציני! יצרתי איתו קשר דרך אתר "מדרג" והוא נתן לי הצעת מחיר סבירה לחלוטין עבור התקנת קולט שמש גדול והרשים אותי מאוד אז קראתי לו. סמיון נתן לי את השירות הכי זריז ויעיל שראיתי בחיי!

אינסטלציה ידי זהב
אינסטלציה ידי זהב

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 66

חוות דעת

כשראינו שהמים בכיור
עומדים הבנו שיש כנראה סתימה ואשתי לקחה את המושכות לידיים ופנתה לאילן. אילן נתן הצעת מחיר הוגנת וקבענו מתי התיקון יתבצע. אילן הגיע בזמן עם כל הכלים, מכונות, חומרים וכל מה שאינסטלטור מקצועי יכול להצטרך בזמן ביקור.

אלכס דודי שמש וחשמל
אלכס דודי שמש וחשמל

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 11

חוות דעת

התפוצץ לי הדוד
שמש והייתי צריכה בעל מקצוע שיבוא לתקן, כתבתי בגוגל טכנאי דודים ואז הגעתי לקבוצה של העיר חיפה בפייסבוק, שם כמה האנשים המליצו על "אלכס דודי שמש וחשמל".

גבע דודי שמש וחשמל
גבע דודי שמש וחשמל

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 57

חוות דעת

את יואב מ"גבע
דודי שמש וחשמל" לא יצא לי לפגוש פנים מול פנים, כל ההתקשרות איתו הייתה דרך הטלפון. מדובר בדוד שמש של אמא שלי - אשה מבוגרת שנתקעה ללא מים חמים.

אנרגיה שיא
אנרגיה שיא

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 9

חוות דעת

ניסים פינה את
הדוד הישן והתקין דוד שמש חדש של חברת ירדן באחד הנכסים שבבעלותי, לאחר שחיפשתי מתקין דודים באינטרנט הגעתי לאתר שלו. ניסים דרש מחיר דומה לשאר בעלי המקצוע בתחום לאחר סקר שוק שביצעתי אבל העדפתי אותו כי הוא גר באזור שלי ובנוסף, הוא גם מאוד מקצועי!

אופיר דודי שמש וחשמל
אופיר דודי שמש וחשמל

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 22

חוות דעת

הייתי מרוצה מאוד
מכל הבחינות, אופיר היה מאוד נחמד, בא לפני לראות את המיקום של ההתקנה, המחיר היה הוגן מאוד. נתן מילה ועמד בה מכל הבחינות, ביצע עבודה מקצועית היה אמין מאוד, הגיע בשעות שהיה לי נוח, היה לארג' והשאיר נקי ומסודר - מומלץ בחום!

אליה מערכות
אליה מערכות

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 8

חוות דעת

בנימין היה נשמע
לי מאוד מקצועי ואחראי כשוחחנו בטלפון לכן, הזמנתי אותו להחלפת דוד שמש וקולטים בבניין בו אני גרה והוא אכן נתן שירות חבל על הזמן! הוא ביצע עבודה נקייה ומסודרת.

שביט דודי שמש וחשמל בעמ
שביט דודי שמש וחשמל בע"מ

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 58

חוות דעת

קיבלתי מחברת "שביט
דודי שמש" שירות טוב, מהיר ומקצועי. הזמנתי אותם לא מזמן, כשהתפוצץ לי הדוד שמש של הדירה.

אר תיקונים
א.ר תיקונים

לפרטי העסק

9.1

voice-icon 23

חוות דעת

המקרר שלי הפסיק
לעבוד ובחיפוש באינטרנט הגעתי לכמה טכנאים. לאחר השיחה עם מוטי דיברתי עם עוד מס'' טכנאים ולבסוף חזרתי אליו כי הוא נשמע לי הכי אמין ועם המחיר הכי סביר. מוטי דייק בזמן שהגיע.

אנרגיה פלוס
אנרגיה פלוס

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

חיפשתי דוד כרומגן
ולאחר חיפוש ובדיקה באינטרנט עם כמה בעלי מקצוע בתחום, הגעתי לחברת "אנרגיה פלוס" שנתנו לי את ההצעה הכי אטרקטיבית.

שע שירותי אינסטלציה ודודי שמש
ש.ע שירותי אינסטלציה ודודי שמש

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 4

חוות דעת

לאחר הצפת מים
שהתרחשה בביתי, הבנתי שיש לי צורך באינסטלטור. הזמנתי שלושה אינסטלטורים ומבין שלושתם שלמה היה הכי מהיר, נתן הצעה הכי אטרקטיבית והרשים בסבלנות ובהסברים המפורטים.

כתבות ומאמרים

להתאים את גודל הדוד לגודל המשפחה

להתאים את גודל הדוד לגודל המשפחה

אתם נמצאים במצב שצריכים לבחור דוד שמש או דוד חשמל חדש?! לפני שאתם רצים לקנות דוד תקרו את המאמר זה הוא נותן את המידע הפורט על נפחים שונים של דודים ואיזה דוד הכי יתאים עבורכם.

קרא עוד
התקנת דוד שמש לקויה - איך נמנע מעוקץ וטעויות של חובבנים

התקנת דוד שמש לקויה - איך נמנע מעוקץ וטעויות של חובבנים

במאמר יפורטו שיטות של חאפרים וטעויות של חובבנים הגורמים להתקנה לקויה של דודי שמש

קרא עוד
כל מה שחשוב לדעת לפני רכישת דוד שמש ובחירת טכנאי דודי שמש

כל מה שחשוב לדעת לפני רכישת דוד שמש ובחירת טכנאי דודי שמש

במאמר יוצגו כללי יסוד ברכישת דוד שמש חדש וכללי זהב בבחירת טכנאי דודים אמין ומקצועי

קרא עוד
הדגשים החשובים לתהליך התקנת דוד שמש נכונה

הדגשים החשובים לתהליך התקנת דוד שמש נכונה

במאמר יוסבר מהן הנושאים והדגשים שיש לשים לב אליהם במהלך התקנת דוד שמש חדש

קרא עוד