כרומגן דודי שמש

9.6
מרדכי בן ציון
דודי שמש וחשמל
אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: יד חרוצים 5, ירושלים

  95%

הגעה בזמן

  99%

מקצועיות

  92%

מחיר הוגן

13 חוות דעת מהימנות

, מרץ 2022

עשיתי השוואת מחירים מול בעלי מקצוע לגבי התקנת קולט ומרדכי שאליו הגעתי במקרה דרך האתר נתן לי את ההצעה הכי זולה לכן, הזמנתי אותו לבצע את העבודה. מרדכי הגיע אלי די במהירות וניכר היה שיש לו המון ניסיון! הוא עבד במיומנות, דקדוק, יעילות ומסירות ולא היו שום תקלות בדרך ובנוסף, לקח אחריות על התוצאה. זו הייתה החלטה נכונה לבחור בשירותיו ואין ספק שהוא הוכיח את עצמו בכל הפרמטרים, מומלץ באהבה רבה!
אבי, ירושלים

, מרץ 2022

מרדכי נתן לי שירות פגז! בחרתי בו באתר שלכם לצורך התקנת דוד שמש כי קראתי עליו המלצות טובות והוא גם נתן לי הצעת מחיר מעט יותר זולה מבעלי מקצוע אחרים שבדקתי. מרדכי ביצע את העבודה בצורה פנומלית והיה קשוב להערות שלי וגם גילה המון סובלנות, מסירות ואיכפתיות ובנוסף, הוא שידר אנרגיות חיוביות. אני לא נוהגת להמליץ על כל אחד אבל הוא באמת הרשים אותי מאוד והייתה זו חוויה מהממת מההתחלה ועד הסוף, אין דברים כאלה!
שלי, שילה

, דצמבר 2021

הבחירה שלי ב"כרומגן דודי שמש" מהאתר שלכם בעקבות הדירוג הגבוה שנתנו להם הייתה מוצלחת ביותר! הזמנתי אותם להחלפת גוף חימום בדוד שמש ולא התאכזבתי. צוות "כרומגן" היו נחמדים ואדיבים כבר מההתחלה וביצעו עבודה יסודית, נקייה, מדוייקת ומתוקתקת וגם הסבירו לי כל פרט ובנוסף, הם גבו ממני מחיר שפוי לחלוטין ונותרתי מבסוט מהתוצאה שקיבלתי ואני ממליץ עליהם בחיוך גדול לכל מי שאני רק יכול!
ערן, ירושלים

, דצמבר 2021

"כרומגן דודי שמש" היו פשוט מדהימים! חבר שלי עובד שם ולכן, קראתי להם להתקנת דוד שמש בבניין ויצאתי עם חיוך ענק על הפנים. צוות "כרומגן דודי שמש" נתנו לי מענה מהיר וביצעו עבודה מושקעת, יסודית, זריזה, יעילה ונקייה וגם שמרו על סביבה נעימה ושקטה ואוירה חיובית ומעבר לכך, הם היו סובלניים, איכפתיים ונחמדים מאוד וגבו ממני מחיר שהתאים לתקציב שלי ולא היו לי שום תלונות ואני ממליץ עליהם בלי להסס בכלל, אלופים!
יעקב, ירושלים

, ספטמבר 2021

מרדכי והצוות שלו נתנו לי שירות עשר! הזמנתי אותם בעקבות המלצות מפה לאוזן להתקנת דוד חשמלי חדש ויצאתי ממש מחוייך ומבסוט מהם. מרדכי וצוותו עבדו בצורה מהירה ויעילה ועשו עבודה יסודית ונקייה ביותר וגם שמרו על סביבה שקטה ונעימה ובנוסף, הם עמדו לרשותי בכל עת והיו הכי כנים, ישרים ואמינים וגבו ממני מחיר סביר בהחלט ואני ממליץ עליהם ללא צל של ספק, הם צוות על הכיפאק אין מה לומר!
ויאלסב, ירושלים

, ספטמבר 2021

הזמנתי את מרדכי דרך אחד מאתרי הפרסום להתקנת דוד שמש וקולטים כי כתבו עליו המלצות מרשימות והוא גם נתן לי הצעת מחיר סבירה בהחלט. מרדכי הגיע אלי עם הצוות שלו והם היו מאוד מוכשרים, חרוצים והגונים! הם ביצעו את העבודה במסירות, קפדנות ודייקנות וסיימו אותה תוך זמן קצר ובנוסף, נתנו לי מענה ענייני וסובלני לכל שאלה והיו קשובים אלי בכל הזדמנות ואני ממליץ עליהם בחום, מגיע להם רק שבחים!
שלמה, ירושלים

, ספטמבר 2021

מרדכי והצוות שלו התקינו עבורי דוד שמש חדש וקולטים ובחרתי בהם כי הם נתנו לי את הצעת המחיר הכי זולה מבין כל בעלי המקצוע שבדקתי, וגם קיבלתי עליהם המלצה חמה ממכר. מרדכי וצוותו עמדו בזמנים כפי שסיכמנו וביצעו עבודה מושקעת, יסודית, מקצועית ונקייה כולל פינוי הדוד הישן ומעבר לכך, הם היו אדיבים, הגונים ונחמדים והסבירו לי כל צעד בתהליך העבודה ואני ממליץ עליהם מכל הלב והנשמה, הם שיחקו אותה!
אופיר, ירושלים

, אוגוסט 2019

למרדכי הגעתי דרך המלצה מחבר קרוב שהשתמש בשירותיו, צלצלתי אליו לגבי התקנת דוד שמש וקולט ואני שמח שהגעתי אליו. כבר בשיחת טלפון הרגשתי שהגעתי לידיים הכי טובות שיש, בעל מקצוע רציני, ולאחר הצעת המחיר ההוגנת שנתן סגרנו תאריך לביצוע העבודה. כבר למחרת מרדכי הגיע עם עובד נוסף ועם הדוד והקולט שהזמנתי, עלו לגג הבניין ופירקו את הדוד והקולט הישן ופינו את הפסולת. לאחר מכן הרכיבו את הדוד והקולט וביצעו בדיקה לזרימת המים, הכל בוצע כמו שצריך. מרדכי ווידא מספר פעמים שהכל מורכב בצורה יציבה ובטוחה, השירות שנתן היה מצוין ואני ממליץ בחום.
משה, ירושלים.

, אוגוסט 2019

עם מרדכי אני עובד כבר המון זמן ואני שמח להמליץ עליו בחום. אני קבלן בניין במקצועי והוא ביצע עבורי התקנה של דוד שמש במעונות יום, הגיע בשעה שקבענו והחל בעבודה. ביצע התקנה של דוד שמש בצורה מקצועית , המחיר שגבה היה הוגן והתוצאה הסופית שווה כל שקל. מאז ועד היום מרדכי מבצע עבורי התקנות של דודי שמש בכל מעונות היום בהם אני משפץ, אני מרוצה מכל ההתנהלות איתו, בעל מקצוע בחסד עליון, אמין וישר.
דוד, ירושלים.

, מרץ 2019

קיבלתי המלצה חמה מחבר קרוב על מרדכי והחלטתי לפנות לשירותיו, התקשרתי אליו לצורך התקנת דוד שמש חדש, הוא הסביר לי על מגוון הגדלים, נתן הצעת מחיר הוגנת וקבענו שעה לביצוע העבודה. כבר למחרת הוא הגיע בזמן שקבענו עם הדוד החדש, עלה לגג הבניין, פירק את הדוד הישן ופינה את כל הפסולת, התקין את הדוד החדש, וידא שכל הצנרת וכל החיבורים עובדים כראוי, בדק את זרימת המים החמים והקרים, פשוט בעל מקצוע אלוף. מילה אצלו זאת מילה, מבצע עבודה ברמה מאוד גבוהה, מסביר כל דבר שמבצע וסובלני מאוד כלפי הלקוח, אני מרוצה וממליץ עליו בכל מקום!
יוסי, ירושלים.

, מרץ 2019

פניתי למרדכי מחברת "טל סחר דודי שמש" לגבי התקנת דוד שמש עם קולט, הוא הגיע בשעה שקבענו, נתן הצעת מחיר הוגנת וקבענו מועד לביצוע העבודה. כבר למחרת מרדכי הגיע עם הדוד והקולט החדש, עלה לגג הבניין ופירק את הדוד והקולט הישנים, התקין את הדוד החדש ווידא שהכל מורכב כראוי. לאחר שסיים ירד לביתי ובדק את זרימת המים, ביצע עבודה זריזה, מדויקת והכי מקצועית שיש. אני מרוצה מהשירות, והמחיר ההגון שקיבלתי, מומלץ!
אלין, ירושלים.

, אוקטובר 2018

שירות מצוין! אין מילים! פניתי לחברת "טל סחר" מאחר ורציתי להחליף דוד שמש וקולט ישנים שנמצאים אצלי כבר 15 שנים, פניתי אליהם טלפונית, ענה לי בחור חביב בשם דניאל שהקשיב לי בסבלנות, ייעץ לי על סוגים שונים ונתן לי הצעת-מחיר טובה והוגנת. דניאל תיאם לי מועד להגעת איש-מקצוע מטעם החברה שאכן הגיע בול בזמן עם עובד נוסף וכל הציוד הנדרש לביצוע העבודה, הם עלו לגג, ביצעו את החלפת הדוד והקולט כמו שצריך ובסיום ווידאו שהכל עובד כמו שצריך ואין נזילות מיותרות. השירות היה נהדר, היחס חם והמחיר הוגן - מומלץ!
דומני, ירושלים.

, אוקטובר 2018

אני מאוד מרוצה מהשירות של חברת "טל סחר" וממליץ עליהם מכל הלב! פניתי אליהם לצורך החלפת דוד שמש ללא קולט, יצרתי קשר טלפונית וענה לי בחור חביב בשם דניאל, הוא היה מקסים ואדיב וכבר מהרגע הראשון התרשמתי ממנו לטובה. הסברתי לו במה מדובר, הוא מסר לי את כל המידע שהייתי צריך כולל הצעת-מחיר הוגנת וקבענו מועד להגעת איש-מקצוע מטעם החברה. במועד שקבענו הגיעו 2 אנשי-מקצוע, הביאו איתם את כל הציוד הנדרש וישר עלו לגג להתחיל בעבודה, הם החליפו את הדוד הישן בחדש במיומנות, עבדו בזהירות וביעילות ותוך זמן קצר הכל היה מאחורינו. את הדוד הישן הם דאגו לפנות מהגג והשאירו סביבת עבודה נקייה ומסודרת. מומלץ!
שלמה, ירושלים.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

תאור העסק

אנו חברת כרומגן דודי שמש בעלי ותק של 50 שנה בתחום דודי שמש וחשמל. אנו מתקינים דודי שמש, חשמל וקולטי שמש וגם מבצעים תיקונים ומוכרים חלקי חילוף. אנו נותנים שירות אמין, מקצועי ומהיר ושמים דגש על מתן מענה יעיל ואיכותי לשביעות רצון הלקוח ולצרכיו, התקשרו עכשיו!

כרומגן דודי שמש

כרומגן דודי שמש

מרדכי בן ציון


9.6

073-2721642
 

כרומגן דודי שמש

מרדכי בן ציון

9.6

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721642 חייג