אלכס דודי שמש וחשמל

9.7
דודי שמש וחשמל
אזור השרון, אזור חדרה והסביבה, אזור הגליל והעמקים, אזור חיפה והקריות

הגעה בזמן

97%

מקצועיות

100%

מחיר הוגן

93%

 3 חוות דעת

פניתי לאלכס דרך אתר המקצוענים לאחר שאף אחד לא הצליח לפתוח לי את הבעיה בדוד שמש שלקח לו זמן עד שהמים התחממו, אלכס סגר ופתח את כל הברזים בבית שלא קשורים לדוד ואז הסתבר שבדוש במקלחת היה 3 ברזים שאחד מהם לא היה סגור עד הסוף, לכן הוא סגר אותו והתקלה נפתרה! אלכס חייכן, חברותי ובעל סבלנות רבה והוא ממש הציל אותי, הייתי כבר מיואשת ולא עשיתי סקר שוק כי רציתי שיפתרו לי את הבעיה כמה שיותר מהר ולא רק שאלכס היחיד שהצליח לפתוח אותה הוא גם גבה ממני תשלום רק עבור הביקור, ממליצה בחום רב!
יאנה, חיפה

מרץ 2020

הייתי צריך החלפת דוד חשמל בדירה שאני משכיר כי הייתה נזילה בדוד הקודם והוא התקלקל, מצאתי את אלכס באתר המקצוענים ומכיוון וחוות הדעת עליו היו הכי משכנעות וחיוביות סגרתי אתו. לא נכחתי בדירה המושכרת כאשר אלכס הגיע להחליף את הדוד אבל מה שאני כן יכול לומר זה שהוא עשה עבודה מקצועית, הגיע בזמן וסיים את ההתקנה תוך שעתיים ומעבר לכך גם קיבלתי הצעת מחיר נוספת אבל אלכס היה הזול ביותר, ממליץ!
יוסף, כפר סבא

מרץ 2020

התפוצץ לי הדוד שמש והייתי צריכה בעל מקצוע שיבוא לתקן, כתבתי בגוגל טכנאי דודים ואז הגעתי לקבוצה של העיר חיפה בפייסבוק, שם כמה האנשים המליצו על "אלכס דודי שמש וחשמל". התקשרתי לאלכס והזמנתי אותו, הוא הגיע אלי בזריזות עם איש צוות נוסף והם החליפו עבורי דוד שמש חדש וגם ניקו את הצינורות שעברו דרך הדוד, כי הם היו מאוד מלוכלכים. אלכס ואיש הצוות שלו מאוד מנומסים, הם עבדו מסודר ולאחר שעה וחצי הכל עבד כמו שצריך, בנוסף לכך גם נתנו לי אחריות לטווח ארוך. ביצעתי סקר שוק והמחיר שהם גבו ממני היה סביר לחלוטין בהשוואה לתוצאה!
לריסה, חיפה

פברואר 2020

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השרון, אזור חדרה והסביבה, אזור הגליל והעמקים, אזור חיפה והקריות

זמין עכשיו לעבודה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

תאור העסק

אלכס דודי שמש וחשמל היא חברה שנותנת שרות אמין וטוב ביותר כבר מעל 15 שנים. אנו בחברה מטפלים בכול סוגי דודי השמש וחשמל כולל תיקונים של מערכות קיימות . אנו מתקינים מערכות חדשות של דודי שמש וחשמל ועושים גם תיקונים של פלנצ'ים, גופי חימום, נזילות וכול מה שקשור לתחום הדודים.

אלכס דודי שמש וחשמל


9.7

073-2242989

אלכס דודי שמש וחשמל

9.7

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2242989 חייג