40

ספקי שירות בתחום בניית פרגולות

כמה עולה לבנות פרגולה ומה משפיע על מחיר פרגולה למטר?

במאמר יפרטו העלויות השונות לבניית פרגולה ומה משפיע על עלות מחיר פרגולה למטר.

כמה עולה לבנות פרגולה ומה משפיע על המחיר שלה?

הבחירה בבניית פרגולה הינה בחירה בהקמת מבנה שישרת אתכם למשך שנים ארוכות - ועל כן, במחיר הבנייה של הפרגולה, חשוב לקחת בחשבון גם משתנים ארוכי טווח. הפעם, יצאנו לבדוק כיצד ניתן להוזיל עלויות בניית הפרגולה, מתי חשוב דווקא לבחור בהצעת המחיר היקרה יותר - ובעיקר, איך יודעים, שעלות הפרגולה היא הזולה והיעילה ביותר לצרכים שלכם?

בשורה התחתונה - כמה עולה פרגולה?

כיום, בשוק הישראלי קיימים שני חומרים עיקריים לבנייה של פרגולות - אלו הם, כמובן, הפרגולות מאלומיניום, והפרגולות מעץ.

מחיר פרגולה מעץ
המחיר לפרגולה מעץ משתנה בעיקר בבחירת סוג העץ עבור הקונסטרוקציה. בקונסטרוקציה, תוכלו לבחור פרגולה מעץ אורן - הוא הזמין והזול ביותר לבנייה, או בעץ גושני, הוא הבחירה השנייה בשכיחותה בפרגולות מעץ בישראל, והוא מספק את המראה הכפרי, הטבעי והגס יותר. המחירים למ"ר עבור פרגולה מעץ נעים בין 450 ש"ח למ"ר בהצעות המחיר הזולות יחסית - ועד ל - 800 ש"ח למ"ר בפרגולות מעוצבות או כאלה בהן נעשה שימוש בחומרי גלם יקרים יותר. יש פרגולות יקרות יותר - השמיים הם הגבול.

מחיר פרגולה מאלומיניום
פרגולות מאלומיניום הן יקרות יותר ביחס לפרגולות מעץ, ועלותן הממוצעת למ"ר מתחילה בכ - 800 ש"ח. פרגולות חשמליות, המאפשרות שליטה בכמות החשיפה של השטח שמתחת לקירוי לאור ולאוויר, עלותן כמעט פי שתיים למ"ר ביחס לפרגולות מאלומיניום שהקירוי שלהן קבוע.

ניתן לבנות פרגולות מחומרים נוספים - כמו פרגולות מברזל, מפלסטיק, וכדומה - בעלויות משתנות. בחלק מן המקרים, ניתן גם לרכוש "קיטים" של פרגולות "מוכנות מראש" להתקנה פשוטה ללא בעל מקצוע - אלו פרגולות שמתאימות בעיקר לרכב או לחניה, במראה פשוט ובסיסי, בדרך כלל עם סוכך אך ללא קירוי. מחירי הפרגולות המוכנות מראש הם נמוכים משמעותית מהמחיר שתשלמו עבור פרגולה שתותקן בהתאמה מלאה למיקום, בחצר או במרפסת, בעבודה מקצועית ואישית ובדיוק על פי רצונכם.

מה משפיע על מחיר הפרגולה?

מחיר הפרגולה מכיל את הרכיבים הבאים:

 • חומרי הגלם עבור הקונסטרוקציה והקירוי
 • שכבת הגנה מפני קרני ה - UV - סנטף (פוליקרבונט גלי) או פוליגל
 • עזרי הבנייה - צבעים, ברגים, וכדומה
 • רכיבים חשמליים מייקרים משמעותית את מחיר הפרגולה
 • שעות העבודה של בעלי המקצוע שיתקינו את הפרגולה

מחיר הפרגולה ומחיר התחזוקה בשנים שלאחר הבנייה

חשוב להבין, כי מחיר הפרגולה משקף לא רק את גובה הרווחים שגורפים בעלי המקצוע ומתקיני הפרגולות לכיסם - אלא גם את איכות חומרי הגלם מהם תורכב הפרגולה שלכם, עד לקטן שבפרטים. בבניית של פרגולה, אפילו הברגים הקטנים ביותר אשר מחברים את הקירוי אל הקונסטרוקציה, ישפיעו על שימושיות הפרגולה שלכם, למשל במזג אוויר חורפי במיוחד, כאשר קירוי שאינו מחובר כראוי או בורג שהחל להחליד, יאפשר חדירה של רטיבות למבנה או ירעיש ויטולטל ברוחות העזות.
בעלויות פרגולה מעץ חשוב לקחת בחשבון עלותו של חומר גלם איכותי - עץ טוב, מטופל, מהוקצע, ואיכותי, ישמש אתכם למשך שנים ארוכות - בעוד עץ שאינו מטופל בחומרים איכותיים נגד מזיקים, למשל, עמידותו פחותה. גם בפרגולות מאלומיניום חשוב להקפיד על איכות חומרי הגלם והאביזרים - לדוגמה, צבע איכותי לפרגולה החדשה, שהוא בעל אישור של מכון התקנים - יאשר עמידות מוגברת של הפרגולה בפני פגעי מזג האוויר, ובעיקר גשמים ורטיבות.

טיפים לחיסכון בבניית הפרגולה

שאלנו את המומחים של "טוב תודה" כיצד ניתן לחסוך בעלויות בניית הפרגולה, מבלי לסכן את איכות ההקמה של הפרגולה או לגלות מאוחר מידי שבניתם מבנה הנדרש לרמת תחזוקה גבוהה ויקרה. הנה ארבעת הטיפים המרכזיים שיסייעו לכם לבחור בחלוקה נכונה של התקציב לבניית הפרגולה שלכם:

 • הטיפ של שלומי אמארה, מ"שילובים בנייה קלה": החומר המונח מעל שכבת הקירוי, הוא בדרך כלל סנטף. חומר נוסף בעל איכויות דומות, נקרא פוליגל. חשוב לדעת, כי הפוליגל הוא יקר כמעט פי שתיים ביחס לסנטף, אולם איכויותיו דומות. ותרו על פוליגל, ואפשרו שכבת סנטף מעל שכבת הקירוי של הפרגולה. הסנטף יגן על פרגולה מאלומיניום או על פרגולה מעץ מפני נזקי השמש ויאפשר איכות שימוש ובטיחות מרובים לאורך שנים רבות
 • הטיפ של "פרגולייט" - חשוב לדעת כי ישנם חומרים לבנייה של פרגולה מאלומיניום המשמשים מבודדים תרמיים באיכות גבוהה. שימוש בפרגולה מחומרים מבודדים עשוי לחסוך משמעותית בחשבון החשמל שלכם, ולהוות פתרון מצויין לאזור מצונן בחוץ, בקיץ ובחורף
 • הטיפ של עוז מימראן, מ"גושני עבודה בעץ" - קחו את הזמן לתכנן את הפרגולה באופן יסודי, ובפרט את התשתיות להן תזדקקו בקונסטרוקציה. תוכלו לשלב נקודות חשמל, הכנה לגז (לטובת ברביקיו, למשל), תאורה, רהיטים בנויים, ועוד - בצורה יעילה ובעלויות מופחתות, בשלב התכנון הראשוני של הפרגולה. תוספות של תשתיות שכאלה לשטח שמתחת לפרגולה שלכם לאחר הבנייה - יהיו מורכבות יותר, בעלויות גבוהות משמעותית, ובדרך כלל גם אסתטיות ופונקציונאליות פחות
 • הטיפ של ניר אבן-שהם, מ"דקטוב" - לעיתים הבחירה בהצעת המחיר היקרה, מתבררת דווקא כזו הזולה לאורך השנים. קל לחדש פרגולות עץ שנבנו כהלכה, כאשר בעל המקצוע תכנן ובנה את הפרגולה בצורה שתתאים לשימושים שלה, לסביבתה, ולאתגרים שהיא צפויה לעמוד בהם (בעיקר מבחינת מזג האוויר). פרגולה איכותית, שנבנתה במקצועיות ומחומרי גלם איכותיים - תחזיק מעמד עד עשר שנים ויותר, בתחזוקה מינימאלית ובמראה כחדש לאורך השנים

40

ספקי שירות בתחום בניית פרגולות

מצא בעל מקצוע

מתקיני פרגולות מומלצים תל אביב

צללים פתרונות הצללה מאלומיניום
"צללים" פתרונות הצללה מאלומיניום

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 33

חוות דעת

אני רוצה להמליץ
בחום על חברת "צללים - פתרונות הצללה מאלומיניום". פנינו אל הסוכן של החברה בכדי שיבצע אצלנו עבודה של בניית פרגולת של 12 מ"ר מאלומיניום - עבודה שיצאה יפה מאד, בהרבה טוב טעם ברמה האסתטית, וגם ברמה מקצועית.

חיים אומנות הברזל
חיים אומנות הברזל

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 40

חוות דעת

אל חיים הגעתי
דרך המלצות של חברים ואנשים נוספים שהופניתי אליהם - חיים עשה אצלם עבודות בעבר והם היו מאוד מרוצים. התמזל מזלי והופניתי לחיים שהוא בן אדם זהב ואיש מקצוע בחסד. הייתי צריך שני להזמין שתי עבודות.

פרגולות בצלאל
פרגולות בצלאל

לפרטי העסק

10

voice-icon 1

חוות דעת

ביצעתי השוואת מחירים
לגבי בניית פרגולה מעץ בביתי ובצלאל נתן לי את ההצעה הכי משתלמת לכן, סיכמנו מועד לביצוע העבודה. בצלאל הגיע אלי עם איש צוות נוסף והם עבדו בשיתוף פעולה יוצא מן הכלל!

עץ השדה אומנות בעץ
"עץ השדה" - אומנות בעץ

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 50

חוות דעת

ניגשתי לחברה שמוכרת
עץ ורכשתי עץ אורן סיני למטרת בניה של פרגולה. ביקשתי שם המלצה על בעל מקצוע שיוכל לבנות לי פרגולה בסגנון מרוקאי שהגג יוכל להתנתק מהעמודים לטובת סוכה.

דק השרון
דק השרון

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

הזמנתי את שרון
לבניית דק בגינה בעקבות המלצות רבות בפייסבוק, איך שראיתי אותו הבנתי שעומד מולי בעל מקצוע אמין ומנוסה! בסופו של יום, גם המחיר השתלם. שרון הגיע אלי עם צוות של מקצוענים והם עבדו בשיתוף פעולה יוצא מן הכלל וביצעו עבודה איכותית ביותר!

9.4

voice-icon 43

חוות דעת

את דניאל מאולדיזיין
מצאתי בחיפוש מקרי כאן באתר, מאחר והוא סיפק מענה רציני ומיידי העניינים התגלגלו כך שהוא ביצע אצלי את העבודה של טיפול בגינה ואחריה כמה עבודות נוספות.

פרגולות צבי דדון
פרגולות צבי דדון

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 46

חוות דעת

מכיר את צבי
דדון כבר שנים... מעבר לבעל מקצוע בחסד הוא גם חבר קרוב! מאז שאני מכיר אותו, יצא לי כבר להזמין אותו, שיבנה אצלי פרגולה בחצר כמעט בכל בית ובית שבו התגוררתי (אם אתם מתעקשים - אז מדובר על בערך חמש או שש פרגולות במספר).

נסורת עבודת עץ
נסורת עבודת עץ

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 11

חוות דעת

לשי הגעתי דרך
השכן שלי שהשתמש בשירותיו להתקנת דק ופרגולה לביתו, אחרי שראיתי את התוצאה הסופית המדהימה החלטתי לפנות גם לשירותיו לגבי דק בחצר ביתי.

חלומות עץ ומתכת
חלומות עץ ומתכת

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 16

חוות דעת

השירות של שי
מ"חלומות עץ ומתכת" היה פשוט מעולה! מדובר בבחור מקסים ואדיב ואני שמח להמליץ עליו! יש לי גינה פרטית די גדולה ופניתי לשי לצורך בניית פרגולה ודק, כבר מהרגע הראשון ידעתי שהגעתי למקום הנכון.

אומנות בעץ
אומנות בעץ

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 50

חוות דעת

האמת שכדי להאמין
כמה אורי הוא איש מקצוע טוב, צריך פשוט לנסות אותו. אני ניסיתי וממש לא הצטערתי :) הגעתי לאורי אחרי שחברים טובים שלנו המליצו לנו עליו מאד.

פרגולייט פרגולות אלומיניום
פרגולייט - פרגולות אלומיניום

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 39

חוות דעת

מוטי עשה עבודה
נהדרת, הוא נתן מעצמו מאה אחוז והתוצאה בהתאם - פרגולה מדהימה! נתחיל מהתחלה: בחרנו לעבוד עם מוטי מכמה סיבות שונות, המחיר שלו היה הגיוני מאוד, לא יקרן מידי שזורק מחיר סתם ככה בלי סיבה, ובהשוואה לבעלי מקצוע אחרים הוא עמד באותו רף מבחינת מחירים.

עץ חיים
עץ חיים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 18

חוות דעת

על אלירן מחברת
"עץ חיים" יש לי רק דברים טובים להגיד, בעל מקצוע משכמו ומעלה, בחור מקסים, נעים לעבוד איתו והכי חשוב אמין! הוא ביצע עבורנו מעקה מעץ למרפסת בקומה 2, גדר עץ מסביב לחצר גדולה ובניית נדנדה מעץ לחצר - הכל פשוט נראה נהדר!

שילובים בניה קלה
"שילובים" בניה קלה

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 60

חוות דעת

פשוט מצוין!! גם
אני במקצועי בעל עסק, כך שיוצא לי להיתקל בהמון בעלי מקצוע ונותני שירותים, ואני חיב לציין שהשירות שקיבלתי משלומי מ"שילובים" היה פשוט מעולה מכל הבחינות: גם מקצועי, גם זריז וגם אדיב, ואני ממליץ עליו בחום לכל אחד שמחפש בעל מקצוע איכותי בתחום עבודות העץ!!

אשףהעץ והצבע
אשף-העץ והצבע

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 40

חוות דעת

אני ממליץ על
מולי מחברת "אשף-העץ והצבע" בחום!!! עשיתי שיפוץ בדירה והחלטתי לחפש בעל מקצוע שיודע לעשות עבודות דקורטיביות מגבס לשיפוץ מראה הסלון. חיפשנו בעלי-מקצוע שונים באינטרנט ועשינו בעצם סקר שוק קטן לגבי המחירים והעיצובים.

תומר פתרונות עץ
תומר פתרונות עץ

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 60

חוות דעת

חיפשתי מישהו שיספק
ויתקין לי דק בגינה, חיפשתי באינטרנט פרסום של בעלי מקצוע בתחום העץ, אספתי כמה הצעות מחיר מבעלי מקצוע שונים וגם מ"תומר פתרונות בעץ". תומר נתן לי הצעת מחיר מעולה ובחרתי לעבוד דווקא אתו, גם בגלל המחיר ומכיוון שהוא הותיר עלי רושם חיובי במיוחד.

דקטוב פרגולות דקים וגדרות
דקטוב - פרגולות דקים וגדרות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 48

חוות דעת

יש לנו בית
פרטי עם מרפסת גדולה וחשבנו לבנות פרגולה מעץ במרפסת, בגלל שאצלנו מאוד חם בקיץ ורצינו שיהיה אפשר לשבת בחוץ וליהנות מהמרפסת גם בשיא החום.

אשר גיזום ופרגולות
אשר גיזום ופרגולות

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

אשר איש מקצוע
חבל על הזמן! הגעתי אליו דרך המלצה חמה של חבר טוב וראיתי עבודות שהוא ביצע ולאחר מכן, הזמנתי אותו לבניית פרגולה מעץ במרפסת ודק מסביב לבריכה בחצר.

Yanivc פרגולות
Yaniv.c פרגולות

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 6

חוות דעת

יניב בעל מקצוע
נהדר! הוא החליף עבורי את הקרמיקה בקירות האמבטיה בדירתי ובחרתי בו כי היה לו דירוג מאוד גבוה באחד מאתרי הפרסום.

גן העדן הקסום
גן העדן הקסום

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 47

חוות דעת

שרגא מדהים! אין
מילים... מחירים טובים, איש-מקצוע אמין ומקצועי!!!

בראל פרויקטים
בראל פרויקטים

לפרטי העסק

9.8

voice-icon 6

חוות דעת

אני מאוד מרוצה
מהעבודה, השירות והיחס שקיבלתי ממארק ואני ממליצה עליו מכל הלב! את מארק מחברת "פרגולות בר אל" הזמנתי לצורך בניית פרגולה עץ גדולה בגינה הפרטית שלי, הוא עמל על הפרגולה במשך יום וחצי כמעט והתוצאה הסופית פשוט נהדרת!

ננוי אלומניום
ננוי אלומניום

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

הגעתי למאור בזמנו
דרך המלצה של חבר ואני מכיר אותו כבר שנתיים, הוא ביצע עבורי מגוון עבודות ובתקופה הנוכחית הזמנתי אותו שוב להחלפת 3 מנועים ותריסים בדירתי. אין לי תלונות על מאור!

גינות ירושלים
גינות ירושלים

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 26

חוות דעת

אני בהחלט מעוניין
להמליץ על מרדכי, הוא עשה לנו עבודה ממש יפה ומקצועית, היה כיף לעבוד איתו ואני מאוד מרוצה מהתוצאה ומאיך שהדברים התנהלו - ממליץ חום. מרדכי מקצועי, אמין, רציני, חושב על טובת הלקוח ונותן שירות מכל הלב.

ערמונים גדרות ושערים
ערמונים גדרות ושערים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 19

חוות דעת

הייתי מרוצה מאוד
מהתפקוד של אופיר, היה בסדר גמור מכל הבחינות, התוצאות נראות טוב ואני בהחלט יכול להמליץ עליו בחום. לאופיר מחברת "ערמונים גדרות ושערים" פניתי בעקבות המלצה מפה לאוזן, בכדי שיתקין לנו שער חשמלי לחניה, בנוסף התקשרתי לחברה נוספת בכדי לקבל הצעת מחיר לצורך השוואה.

אלומינה
אלומינה

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

עשיתי בדיקה והשוואות
מחירים עם בעלי מקצוע שעוסקים בתחום הפרגולות ובניהם גם עם רן, בעקבות המלצה של חבר טוב. רן שידר אמינות ולאחר ששוחחנו הבנתי שהוא באמת מקצועי, לכן הוא הגיע אלי על מנת לבנות עבורי פרגולה מאלומיניום במרפסת והתוצאה הייתה איכותית ביותר.

9.6

voice-icon 3

חוות דעת

הגעתי ל- Unikit
אחרי חיפוש ארוך של חברות לבניית פרגולה גדולה מאלומיניום. אני קצת משוגע בקטעים האלה ודיברתי עם 8 חברות לפני שהגעתי אליהם. המחיר שלהם היה מעולה וגם אהבתי את היחס שהם נתנו והזמנתי אותם לעבודה.

ברנשטיין פרגולות
ברנשטיין פרגולות

לפרטי העסק

9.8

voice-icon 5

חוות דעת

את אבי מחברת
"ברנשטיין פרגולות" הזמנתי לצורך בניית פרגולה מעץ בחצר הבית, העבודה מקצועית ונהדרת, הפרגולה יפייפיה ואני ממליצה בחום! אבי בעבר היה מתגורר בבניין שלי ושמעתי רבות על עבודתו המקצועית ולכן כשחיפשתי בעל מקצוע לבניית פרגולה ידעתי שאפנה רק אליו!

טכנו עץ
טכנו עץ

לפרטי העסק

10

voice-icon 3

חוות דעת

אלי מחברת "טכנו
עץ" ביצע עבורי בניית פרגולה תלויה ממתכת בגג באיכות טובה ובמחיר סביר ואני שמח להמליץ עליו. אומנם עבר לא מעט זמן מאז שהיה אצלי אך איכות העבודה עמדה במבחן הזמן ואני מרוצה.

טל פרגולות
טל פרגולות

לפרטי העסק

10

voice-icon 5

חוות דעת

טל מחברת "טל
פרגולות" ביצע אצלי מס' עבודות של בניית פרגולה מעץ והייתי מרוצה בכל פעם מחדש! הגעתי אליו לראשונה דרך המלצה חמה מחבר, הוא סיפר שמדובר בבעל מקצוע איכותי שמכיר את העבודה על בוריה ואני שמח שגיליתי שכל מילה נכונה.

דקמן עבודות עץ
דקמן עבודות עץ

לפרטי העסק

9.9

voice-icon 3

חוות דעת

על אורי מחברת
"דקמן עבודות עץ" יש לי רק מילים חמות - אני מרוצה מאוד גם מבחינת איכות העבודה וגם מבחינת היחס והשירות הטוב שקיבלתי. הזמנתי את אורי לצורך בניית דק סינטטי בחצר ומהרגע הראשון ועד סיום העבודה קיבלתי שירות נהדר.

אריאל אביקם
אריאל אביקם

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 25

חוות דעת

שלום, שמי טומי,
אני תושב עתלית, ואני רוצה להמליץ בחום על אדם מ"אריאל אביקם עבודות עץ". אל אדם הגעתי, לאחר שראיתי עבודה מאד יפה של דק ופרגולה, שעשה אצל שכנים מאד קרובים שלנו.

רועי אופק עבודות בעץ
רועי אופק עבודות בעץ

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 3

חוות דעת

על רועי אופק
יש לי רק דברים טובים להגיד - בחור מקסים, נעים וישר ואני מאוד מרוצה מהעבודה שביצע אצלי! הזמנתי אותו לצורך בניית פרגולה מעץ בקומת גג בבניין משותף ומהרגע הראשון התרשמתי ממנו לטובה.

עצטרובל
עצטרובל

לפרטי העסק

9.1

voice-icon 3

חוות דעת

שחר מחברת "עצטרובל"
בנה עבורי דק גדול בגינה, השירות היה נהדר, העבודה איכותית ואני ממליצה עליו מכל הלב. מדובר בעבודה גדולה ומורכבת שלקח בערך חודש לבצע אותה, אך שחר צלח את המשימה בהצלחה רבה.

מעל הגג פרגולות
מעל הגג פרגולות

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 7

חוות דעת

על מיקי יש
לי רק דברים טובים לומר, בעל מקצוע הכי אלוף שיש, שירות ויחס חם ברמה הכי גבוהה שלקוח יכול לקבל ואני ממליץ בחום!

בית וגן עיצובים בעץ
בית וגן עיצובים בעץ

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

טביעת עץ
טביעת עץ

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

גינה ועוד
גינה ועוד

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

פרגולות ועבודות לבית ולגן
פרגולות ועבודות לבית ולגן

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

תשובה לגינה
תשובה לגינה

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 4

חוות דעת

בפעם הראשונה שהזמנתי
את שגיא, זה היה לפני ערב חג וחיפשתי מישהו שיסכים להגיע בהתראה קצרה לעשות סדר בגינה שלנו.

נוף חי
נוף חי

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 6

חוות דעת

אני מאוד מרוצה
ממוטי "נוף חי", מדובר בבעל-מקצוע שנעים לעבוד אתו, כל בקשה וכל תוספת התקבלו ונענו בשמחה ובאהבה, כל ההתנהלות שלו מקצועית ונעימה - תענוג לעבוד אתו, באמת!

גינות ויצמן
גינות ויצמן

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

את יוני אני
מכירה כבר כמה שנים בתור דיירת בבניין ובשנה האחרונה הכרתי אותו טוב יותר היות ואני הצטרפתי לוועד הבניין ואני יודעת טוב יותר מה קורה ואיך הדברים מתנהלים.

גני שלמה המלך
גני שלמה המלך

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 12

חוות דעת

הגעתי אל יניב
מ"גני שלמה המלך" - דרך פרסום שלו בעיתון המקומי שלנו באזור מודיעין. חיפשתי גנן אמין, שיקים לי גינה, בדירה חדשה שרק עברתי להתגורר בה לא מזמן. האמת שלא עשיתי יותר מדי בירורים, ותחקירים על גננים וחברות נוספות שמתעסקות בגינון.

בבניית קונסטרוקציה לפרגולה עץ נוכל לבחור בעץ גושני או עץ אורן - המחיר משתנה בהתאם לסוג העץ שנבחר

מחיר פרגולה אלומיניום יקר יותר מעץ אך סוג זה של פרגולה מאפשר שליטה בחשיפת השטח לאור ולשמש

סוג הצבע שנבחר לצביעת הפרגולה הוא אחד המשתנים המשפיעים על מחיר הפרגולה

כתבות ומאמרים

כיצד מתכננים פרגולה לגינה מעוצבת או פרגולה לרכב

כיצד מתכננים פרגולה לגינה מעוצבת או פרגולה לרכב

במאמר נדבר על ההבדל בתכנון פרגולה לגינה למול פרגולה לחניה של רכב ומה חשוב לקחת בחשבון

קרא עוד
תכנון בניית פרגולה במרפסת לימי שמש קופחת או ימים סגריריים

תכנון בניית פרגולה במרפסת לימי שמש קופחת או ימים סגריריים

המאמר יוסבר על תכנון פרגולה במרפסת ויובאו טיפים מבעלי מקצוע מומלצים בתחום הפרגולות

קרא עוד
מהי פרגולה תלויה?

מהי פרגולה תלויה?

במאמר יוסבר מהי פרגולה תלויה, במה היא שונה מפרגולה רגילה, מאיזה חומרים היא בד"כ נבנית, ומהם היתרונות שלה.

קרא עוד