45

ספקי שירות בתחום בניית פרגולות

כיצד מתכננים פרגולה לגינה מעוצבת או פרגולה לרכב

במאמר נדבר על ההבדל בתכנון פרגולה לגינה למול פרגולה לחניה של רכב ומה חשוב לקחת בחשבון

פרגולה לגינה או פרגולה לרכב - מי צריך את זה?

הגינה הירוקה מהווה לא אחת מקום שליו ובטוח, מקום מעוצב ונינוח, אליו אנחנו "בורחים" על מנת לבלות זמן איכות עם ספר טוב, עם חבר או חברה, או בשעה שאנחנו צופים בילדים משחקים. הבתים הפרטיים אשר נהנים מחלקת אדמה המקיפה אותם, משקיעים לא פעם בעיצוב הגינה על חלקיה, על מנת להשיג את אותו מראה ירוק ושליו, אליו הם חפצים להגיע.

בשילוב הרמוני עם עיצוב הגינה והמראה הירוק שלה, אנחנו רוצים לא פעם ליצור פינה מוצלת, הן מאור השמש והן מטפטוף בימים גשומים יותר, על מנת שנוכל לא רק לשבת בניחותא וליהנות משלוות הגינה שלנו גם במזג אוויר פחות ממושלם - אלא גם להגן על הריהוט שנמצא בתוך החלל המקורה. אנחנו מדברים על פרגולה לגינה כמובן, אותו המבנה המצל, אשר כיום אינו נדרש עוד לאישורי בנייה וניתן לתכנן ולבצע אותו באופן שמשתלב מושלם עם הגינה שלכם. הפרגולה בגינה עשויה להוות פתרון פונקציונאלי למספר שימושים, ביניהם כמובן קירוי למקומות הישיבה, וקירוי לרכב. במאמר זה - נדבר על שני התפקידים החשובים הללו של פרגולה לגינה - פרגולה לרכב אשר מגינה על הרכב מנזקי מזג האוויר, ופרגולה המאפשרת מקום ישיבה נעים גם כשהשמש קופחת או כשמטפטף.

כיצד הפרגולה משתלבת בעיצוב הסביבתי בגינה?

אחד המשתנים המשמעותיים בבחירה לתכנן, לעצב ולהקים פרגולה לגינה הינו השילוב של הפרגולה במראה הגינה הכולל. גודל הפרגולה, החומרים ממנה היא עשויה (הבחירה היא בעיקר בין פרגולה מעץ לבין פרגולה מאלומיניום), והאווירה שהעיצוב שלה משרה, הם כולם משמעותיים בתכנון הפרגולה.

מבחינה עיצובית, במרבית המקרים בגינות מודרניות המשלבות אלמנטים דקורטיביים ובמראה מסודר ופחות "פראי", פרגולות מאלומיניום עשויות להשתלב היטב. חשוב לזכור גם, שפרגולות מאלומיניום הן לא אחת בעלות מנגנון חשמלי המאפשר שליטה על כמות האור והאוויר הנכנס אל המרחב שמתחת לקירוי.

בגינות בעלות מראה פראי יותר, ירוק יותר וקרוב יותר לטבע, הבחירה היא לא אחת בפרגולה מעץ. עיצוב של פרגולה מעץ מושפע מאוד מסוג העץ שנבחר ומעובי הקורות שירכיבו את הקונסטרוקציה, כלומר את רגלי הפרגולה. הבחירה בעץ גושני או מאסיבי, תאפשר מראה פרגולה יותר אקולוגי, כבד, טבעי. ככל שהעץ הוא מעובד או קל ודק יותר - מראה הפרגולה יהיה קליל, מודרני, מהוקצע וממוכן יותר. גם הבחירה לצבוע את הפרגולה מעץ, או להשאיר אותה בצבע הטבעי של העץ - תשפיע על המראה הכללי והשילוב בין הגינה - לבין הפרגולה.

הפונקציונאליות של הפרגולה תשפיע על העיצוב והתכנון שלה

בבואנו לתכנן פרגולה לגינה, כמעט כל האפשרויות פתוחות בפנינו. אלם בתכנון ובביצוע של פרגולה לחניה - אנחנו בדרך כלל מוצאים כי הסביבה "מכתיבה" לנו תנאים שעל תכנון הפרגולה להתקיים לצידם באופן אופטימאלי. הנה כמה מהנושאים שחשוב לקחת בחשבון, כשאנחנו מתכננים פרגולה לחניה:

 • מה גודל הפרגולה הנדרש? האם מדובר בקירוי לשני רכבים או לאחד?
 • כיצד הקירוי משתלב עם הכניסה לחניה?
 • האם יש מקום לרגליים עבור הפרגולה, או שיש צורך לתכנן פרגולה תלויה?
 • האם יש צורך בקירוי שיגן על הרכב גם מפני הגשם, או רק בקירוי שיצל על הרכב, כאשר הוא לא חייב להיות גם כזה המונע גשמים?

מרבית הפרגולות לרכב עשויות אלומיניום - חומר קל, נוח לעיצוב, עמיד במיוחד ובעל מראה דק, אלגנטי, ומודרני. פרגולות לרכב עשויות אלומיניום עשויות להיות כאלה בעלות מנגנון חשמלי המאפשר שליטה על מנח שלבי הקירוי לחשיפה פחותה או רבה לאוויר, אולם במקרים רבים אין צורך בגמישות כזו, בתכנון של פרגולה לרכב.
דווקא בתחום של תכנון והקמת פרגולה לרכב, קיים שוק ענף של פרגולות מוכנות, מעין "קיטים" להתקנה אישית. ניתן לבנות פרגולה כזו באופן עצמאי, ובכך להוזיל משמעותית את עלויות העיצוב והתכנון. עם זאת, אולי חשוב לומר, כי ישנה חשיבות לתכנון מקצועי והקמה מדוקדקת של הפרגולה, בין אם זו פרגולה לגינה או בין אם מדובר בפרגולה לרכב. בנייה מקצועית, תאשר שימוש בפרגולה לאורך שנים רבות וחיסכון משמעותי בהוצאות התחזוקה.

האם אפשר להרכיב פרגולה לרכב באופן עצמאי?

לאוהבי הפרוייקטים בסגנון DIY , מצאנו מאמר שמסביר באופן ברור כיצד לבנות קירוי לרכבים, כולל כל החומרים והאביזרים שתזדקקו להם לטובת הבנייה של פרגולה לרכב באופן עצמאי.

לסרטון הרכבת הפרגולה (באנגלית)

להסבר (גם הוא באנגלית) על הקמת פרגולה לרכב

שלושה טיפים מהמומחים של "טוב תודה" בעניין פרגולה לגינה או לרכב

שאלנו את המומחים בפרגולות של אתר "טוב תודה" בנוגע לטיפים שחשוב להכיר, כשמתכננים פרגולה לגינה או פרגולה לרכב, והנה שלושת הטיפים המובילים, לפניכם

 • עוז מימראן, הבעלים של "גושני עבודה בעץ", מספר כי עבור הבונים פרגולות לגינה במראה הטבעי - מומלץ לשקול במקום קורות של עץ גושני לבחור בקורות עץ גושני מודבק. העץ הגושני המודבק מבטיח כי לאורך חיי הפרגולה לא יווצרו הסדקים המאפיינים קורות עץ גושני אותנטי. הסדקי הנוצרים בקונסטרוקציה אינם פוגעים, בדרך כלל, בעמידותה, אולם יש שמעדיפים מראה ללא בקעים אופייניים
 • פרגולייט, עוסקים בתכנון והתקנה של פרגולות מאלומיניום, והם מספרים על חומרי קירוי חדשים בפרגולות מאלומיניום, המאפשרים גם הגנה בפני גשם ושמש, גם הגנה בפני קרני ה UV , וגם בידוד תרמי מעולה. עבור אלה מבינינו שנמאס לה להיכנס לרכבים לוהטים בשלהי הקיץ - פרגולות המציעות בידוד תרמי עשויות להיות פתרון נפלא
 • אורי שחם, מ"אומנות בעץ", מדבר על בניית פרגולה שתשתלב בעיצוב הגינה אבל לא "תגנוב את ההצגה". בבניית פרגולה מעץ לגינה בקווים פשוטים, מתוך כבוד לחומר הגלם ובשילוב הרמוני עם הסביבה - ניתן, כך מספר שחם, להגיע למבנה שהוא אסתטי ודורש תחזוקה מועטה
 • כל בעלי המקצוע מדגישים את החשיבות שבשימוש בחומרי גלם איכותיים - בין אם הפרגולה היא מעץ או בין אם היא מאלומיניום - בבניית הפרגולה. השימוש בחומרים איכותיים, החל בבורג הכי קטן וכלה בחומרי הגלם עבור בניית הקונסטרוקציה עצמה - יבטיחו הנאה מרובה ושימוש בטוח בפרגולה בכל תנאי מזג אוויר בארץ, למשך שנים ארוכות

45

ספקי שירות בתחום בניית פרגולות

מצא בעל מקצוע

מתקיני פרגולות מומלצים תל אביב

פרגולות צבי דדון
פרגולות צבי דדון

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 48

חוות דעת

מכיר את צבי
דדון כבר שנים... מעבר לבעל מקצוע בחסד הוא גם חבר קרוב! מאז שאני מכיר אותו, יצא לי כבר להזמין אותו, שיבנה אצלי פרגולה בחצר כמעט בכל בית ובית שבו התגוררתי (אם אתם מתעקשים - אז מדובר על בערך חמש או שש פרגולות במספר).

עץ השדה אומנות בעץ
"עץ השדה" - אומנות בעץ

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 52

חוות דעת

ניגשתי לחברה שמוכרת
עץ ורכשתי עץ אורן סיני למטרת בניה של פרגולה. ביקשתי שם המלצה על בעל מקצוע שיוכל לבנות לי פרגולה בסגנון מרוקאי שהגג יוכל להתנתק מהעמודים לטובת סוכה.

נסורת עבודת עץ
נסורת עבודת עץ

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 13

חוות דעת

לשי הגעתי דרך
השכן שלי שהשתמש בשירותיו להתקנת דק ופרגולה לביתו, אחרי שראיתי את התוצאה הסופית המדהימה החלטתי לפנות גם לשירותיו לגבי דק בחצר ביתי.

שילובים בניה קלה
"שילובים" בניה קלה

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 62

חוות דעת

פשוט מצוין!! גם
אני במקצועי בעל עסק, כך שיוצא לי להיתקל בהמון בעלי מקצוע ונותני שירותים, ואני חיב לציין שהשירות שקיבלתי משלומי מ"שילובים" היה פשוט מעולה מכל הבחינות: גם מקצועי, גם זריז וגם אדיב, ואני ממליץ עליו בחום לכל אחד שמחפש בעל מקצוע איכותי בתחום עבודות העץ!!

תומר פתרונות עץ
תומר פתרונות עץ

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 64

חוות דעת

חיפשתי מישהו שיספק
ויתקין לי דק בגינה, חיפשתי באינטרנט פרסום של בעלי מקצוע בתחום העץ, אספתי כמה הצעות מחיר מבעלי מקצוע שונים וגם מ"תומר פתרונות בעץ". תומר נתן לי הצעת מחיר מעולה ובחרתי לעבוד דווקא אתו, גם בגלל המחיר ומכיוון שהוא הותיר עלי רושם חיובי במיוחד.

אמירים
אמירים

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 38

חוות דעת

דרך אתר זה
הגעתי לאורן מ"אמירים" לצורך עבודת גינון. פניתי למס'' גננים ואורן נראה לי הכי אמין, מה גם, כאשר הוא הגיע לראות את הגינה על מנת להעריך את סכום העבודה, בשונה מארבעה גננים אחרים שהיו אצלי, הוא לא השוויץ בעצמו ובעבודתו אלא היה מאוד צנוע ונעים הליכות.

עץ חיים
עץ חיים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 22

חוות דעת

על אלירן מחברת
"עץ חיים" יש לי רק דברים טובים להגיד, בעל מקצוע משכמו ומעלה, בחור מקסים, נעים לעבוד איתו והכי חשוב אמין! הוא ביצע עבורנו מעקה מעץ למרפסת בקומה 2, גדר עץ מסביב לחצר גדולה ובניית נדנדה מעץ לחצר - הכל פשוט נראה נהדר!

9.4

voice-icon 47

חוות דעת

את דניאל מאולדיזיין
מצאתי בחיפוש מקרי כאן באתר, מאחר והוא סיפק מענה רציני ומיידי העניינים התגלגלו כך שהוא ביצע אצלי את העבודה של טיפול בגינה ואחריה כמה עבודות נוספות.

אשףהעץ והצבע
אשף-העץ והצבע

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 42

חוות דעת

אני ממליץ על
מולי מחברת "אשף-העץ והצבע" בחום!!! עשיתי שיפוץ בדירה והחלטתי לחפש בעל מקצוע שיודע לעשות עבודות דקורטיביות מגבס לשיפוץ מראה הסלון. חיפשנו בעלי-מקצוע שונים באינטרנט ועשינו בעצם סקר שוק קטן לגבי המחירים והעיצובים.

דק השרון
דק השרון

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 5

חוות דעת

הזמנתי את שרון
לבניית דק בגינה בעקבות המלצות רבות בפייסבוק, איך שראיתי אותו הבנתי שעומד מולי בעל מקצוע אמין ומנוסה! בסופו של יום, גם המחיר השתלם. שרון הגיע אלי עם צוות של מקצוענים והם עבדו בשיתוף פעולה יוצא מן הכלל וביצעו עבודה איכותית ביותר!

חיים אומנות הברזל
חיים אומנות הברזל

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 42

חוות דעת

אל חיים הגעתי
דרך המלצות של חברים ואנשים נוספים שהופניתי אליהם - חיים עשה אצלם עבודות בעבר והם היו מאוד מרוצים. התמזל מזלי והופניתי לחיים שהוא בן אדם זהב ואיש מקצוע בחסד. הייתי צריך שני להזמין שתי עבודות.

אומנות בעץ
אומנות בעץ

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 52

חוות דעת

האמת שכדי להאמין
כמה אורי הוא איש מקצוע טוב, צריך פשוט לנסות אותו. אני ניסיתי וממש לא הצטערתי :) הגעתי לאורי אחרי שחברים טובים שלנו המליצו לנו עליו מאד.

גינות ירושלים
גינות ירושלים

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 28

חוות דעת

אני בהחלט מעוניין
להמליץ על מרדכי, הוא עשה לנו עבודה ממש יפה ומקצועית, היה כיף לעבוד איתו ואני מאוד מרוצה מהתוצאה ומאיך שהדברים התנהלו - ממליץ חום. מרדכי מקצועי, אמין, רציני, חושב על טובת הלקוח ונותן שירות מכל הלב.

דקטוב פרגולות דקים וגדרות
דקטוב - פרגולות דקים וגדרות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 50

חוות דעת

יש לנו בית
פרטי עם מרפסת גדולה וחשבנו לבנות פרגולה מעץ במרפסת, בגלל שאצלנו מאוד חם בקיץ ורצינו שיהיה אפשר לשבת בחוץ וליהנות מהמרפסת גם בשיא החום.

פרגולייט פרגולות אלומיניום
פרגולייט - פרגולות אלומיניום

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 41

חוות דעת

מוטי עשה עבודה
נהדרת, הוא נתן מעצמו מאה אחוז והתוצאה בהתאם - פרגולה מדהימה! נתחיל מהתחלה: בחרנו לעבוד עם מוטי מכמה סיבות שונות, המחיר שלו היה הגיוני מאוד, לא יקרן מידי שזורק מחיר סתם ככה בלי סיבה, ובהשוואה לבעלי מקצוע אחרים הוא עמד באותו רף מבחינת מחירים.

ערמונים גדרות ושערים
ערמונים גדרות ושערים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 21

חוות דעת

הייתי מרוצה מאוד
מהתפקוד של אופיר, היה בסדר גמור מכל הבחינות, התוצאות נראות טוב ואני בהחלט יכול להמליץ עליו בחום. לאופיר מחברת "ערמונים גדרות ושערים" פניתי בעקבות המלצה מפה לאוזן, בכדי שיתקין לנו שער חשמלי לחניה, בנוסף התקשרתי לחברה נוספת בכדי לקבל הצעת מחיר לצורך השוואה.

אבי שיפוצים וגבס
אבי שיפוצים וגבס

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

אבי הגיע אלי
עם מספר פועלים ויצאתי מאוד מרוצה מהעבודה שלהם! הם שיפצו את כל האמבטיה שלי והגעתי אליהם דרך המלצה של חברה. אבי והצוות שלו עמדו בזמנים שקבענו מראש והיו באמת 10 מכל הבחינות!

אמיר פרגולות
אמיר פרגולות

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

מעולם לא פגשתי
בעל מקצוע תותח כמו אמיר! הוא בנה עבורי 2 פרגולות מאלומיניום ויצרתי איתו קשר בעקבות שלט שפורסם עם שמו. אמיר בחור רציני, אחראי ומקצועי!

גן העדן הקסום
גן העדן הקסום

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 49

חוות דעת

שרגא מדהים! אין
מילים... מחירים טובים, איש-מקצוע אמין ומקצועי!!!

אלונים גינון ופיתוח
אלונים גינון ופיתוח

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

דניאל תכנן והקים
עבורי גינה מהממת ועד היום הוא מתחזק אותה! הגעתי אליו בזמנו בהמלצת הקבלן שבנה עבורי את הבית והוא אכן בעל מקצוע נאמן והגון. דניאל מתאמץ ומשקיע בגינה שלי ומבצע את עבודתו בצורה יסודית, מדוייקת ומקצועית!

פלא דק
פלא דק

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

ברט ביצע עבורי
עבודה מעבר למצופה וקיבלתי ממנו שירות חבל על הזמן! הזמנתי אותו בעקבות המלצה לבניית דק במרפסת ונותרתי עם רושם חיובי עליו. אני מאוד קפדן ופדנט עם בעלי המקצוע שאותם אני בוחר וברט היה אחד מהמוצלחים!

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

"סנטק" היו מעולים!
קראתי עליהם המלצות טובות באחד מאתרי הפרסום וזה מה שמשך אותי להזמין אותם לבנות בשבילי פרגולת אלומיניום מתקפלת. הגיעו אלי צוות גדול של "סנטק" והם באו בגישה מכילה ונתנו לי תשובות לכל שאלה וגם טיפלו מהר ברצונות שלי ותיקתקו את עבודה!

אלומינה
אלומינה

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

עשיתי בדיקה והשוואות
מחירים עם בעלי מקצוע שעוסקים בתחום הפרגולות ובניהם גם עם רן, בעקבות המלצה של חבר טוב. רן שידר אמינות ולאחר ששוחחנו הבנתי שהוא באמת מקצועי, לכן הוא הגיע אלי על מנת לבנות עבורי פרגולה מאלומיניום במרפסת והתוצאה הייתה איכותית ביותר.

בראש הגג
בראש הגג

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

יצרתי קשר עם
תמיר דרך אתר "מדרג" לצורך עבודת ציפוי ארגז רוח מאלומיניום ובסופו של יום, הזמנתי אותו לבצע את העבודה משום שאין הרבה בעלי מקצוע בתחום וגם רשמו עליו חוות דעת חיוביות. תמיר מקצוען בתחומו!

כחול ירוק עיצובים
כחול ירוק עיצובים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

אין דברים כאלה!
"כחול ירוק עיצובים" תכננו והקימו עבורי כבר 3 גינות בשני בתים ויצאתי שבעת רצון לחלוטין מכל הבחינות. "כחול ירוק עיצובים" צוות לעניין!

עץ אבות
עץ אבות

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

הזמנתי את אוהד
דרך המלצה של מכר לבניית קירות גבס בדירתי ולעבודות צבע, טיח וריצוף במבנה תעשייה והוא גם נתן לי את הצעת המחיר הכי זולה! הוא בעל מקצוע אמין והגון. אהבתי את ההתנהלות של אוהד לאורך כל הדרך!

טל פרגולות
טל פרגולות

לפרטי העסק

10

voice-icon 5

חוות דעת

טל מחברת "טל
פרגולות" ביצע אצלי מס' עבודות של בניית פרגולה מעץ והייתי מרוצה בכל פעם מחדש! הגעתי אליו לראשונה דרך המלצה חמה מחבר, הוא סיפר שמדובר בבעל מקצוע איכותי שמכיר את העבודה על בוריה ואני שמח שגיליתי שכל מילה נכונה.

עצטרובל
עצטרובל

לפרטי העסק

9.1

voice-icon 3

חוות דעת

שחר מחברת "עצטרובל"
בנה עבורי דק גדול בגינה, השירות היה נהדר, העבודה איכותית ואני ממליצה עליו מכל הלב. מדובר בעבודה גדולה ומורכבת שלקח בערך חודש לבצע אותה, אך שחר צלח את המשימה בהצלחה רבה.

טכנו עץ
טכנו עץ

לפרטי העסק

10

voice-icon 3

חוות דעת

אלי מחברת "טכנו
עץ" ביצע עבורי בניית פרגולה תלויה ממתכת בגג באיכות טובה ובמחיר סביר ואני שמח להמליץ עליו. אומנם עבר לא מעט זמן מאז שהיה אצלי אך איכות העבודה עמדה במבחן הזמן ואני מרוצה.

ברנשטיין פרגולות
ברנשטיין פרגולות

לפרטי העסק

9.8

voice-icon 5

חוות דעת

את אבי מחברת
"ברנשטיין פרגולות" הזמנתי לצורך בניית פרגולה מעץ בחצר הבית, העבודה מקצועית ונהדרת, הפרגולה יפייפיה ואני ממליצה בחום! אבי בעבר היה מתגורר בבניין שלי ושמעתי רבות על עבודתו המקצועית ולכן כשחיפשתי בעל מקצוע לבניית פרגולה ידעתי שאפנה רק אליו!

פרגולות ועבודות לבית ולגן
פרגולות ועבודות לבית ולגן

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

אריאל אביקם
אריאל אביקם

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 25

חוות דעת

שלום, שמי טומי,
אני תושב עתלית, ואני רוצה להמליץ בחום על אדם מ"אריאל אביקם עבודות עץ". אל אדם הגעתי, לאחר שראיתי עבודה מאד יפה של דק ופרגולה, שעשה אצל שכנים מאד קרובים שלנו.

רועי אופק עבודות בעץ
רועי אופק עבודות בעץ

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 3

חוות דעת

על רועי אופק
יש לי רק דברים טובים להגיד - בחור מקסים, נעים וישר ואני מאוד מרוצה מהעבודה שביצע אצלי! הזמנתי אותו לצורך בניית פרגולה מעץ בקומת גג בבניין משותף ומהרגע הראשון התרשמתי ממנו לטובה.

דקמן עבודות עץ
דקמן עבודות עץ

לפרטי העסק

9.9

voice-icon 3

חוות דעת

על אורי מחברת
"דקמן עבודות עץ" יש לי רק מילים חמות - אני מרוצה מאוד גם מבחינת איכות העבודה וגם מבחינת היחס והשירות הטוב שקיבלתי. הזמנתי את אורי לצורך בניית דק סינטטי בחצר ומהרגע הראשון ועד סיום העבודה קיבלתי שירות נהדר.

9.6

voice-icon 3

חוות דעת

הגעתי ל- Unikit
אחרי חיפוש ארוך של חברות לבניית פרגולה גדולה מאלומיניום. אני קצת משוגע בקטעים האלה ודיברתי עם 8 חברות לפני שהגעתי אליהם. המחיר שלהם היה מעולה וגם אהבתי את היחס שהם נתנו והזמנתי אותם לעבודה.

מעל הגג פרגולות
מעל הגג פרגולות

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 7

חוות דעת

על מיקי יש
לי רק דברים טובים לומר, בעל מקצוע הכי אלוף שיש, שירות ויחס חם ברמה הכי גבוהה שלקוח יכול לקבל ואני ממליץ בחום!

טביעת עץ
טביעת עץ

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

בית וגן עיצובים בעץ
בית וגן עיצובים בעץ

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

גינה ועוד
גינה ועוד

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

גינות ויצמן
גינות ויצמן

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

את יוני אני
מכירה כבר כמה שנים בתור דיירת בבניין ובשנה האחרונה הכרתי אותו טוב יותר היות ואני הצטרפתי לוועד הבניין ואני יודעת טוב יותר מה קורה ואיך הדברים מתנהלים.

גני שלמה המלך
גני שלמה המלך

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 12

חוות דעת

הגעתי אל יניב
מ"גני שלמה המלך" - דרך פרסום שלו בעיתון המקומי שלנו באזור מודיעין. חיפשתי גנן אמין, שיקים לי גינה, בדירה חדשה שרק עברתי להתגורר בה לא מזמן. האמת שלא עשיתי יותר מדי בירורים, ותחקירים על גננים וחברות נוספות שמתעסקות בגינון.

פרגולה מעץ בחצר פרטית עם פינת ישיבה יפייפיה

פרגולה עץ מעל חניה לרכב בחצר פרטית

פרגולה מאלומיניום מעל חניה לרכב בחצר פרטית

בין אם הפרגולה היא מעץ או בין אם היא מאלומיניום יש לשים דגש על שימוש בחומרים איכותיים

כתבות ומאמרים

כמה עולה לבנות פרגולה ומה משפיע על מחיר פרגולה למטר?

כמה עולה לבנות פרגולה ומה משפיע על מחיר פרגולה למטר?

במאמר יפרטו העלויות השונות לבניית פרגולה ומה משפיע על עלות מחיר פרגולה למטר.

קרא עוד
תכנון בניית פרגולה במרפסת לימי שמש קופחת או ימים סגריריים

תכנון בניית פרגולה במרפסת לימי שמש קופחת או ימים סגריריים

המאמר יוסבר על תכנון פרגולה במרפסת ויובאו טיפים מבעלי מקצוע מומלצים בתחום הפרגולות

קרא עוד
מהי פרגולה תלויה?

מהי פרגולה תלויה?

במאמר יוסבר מהי פרגולה תלויה, במה היא שונה מפרגולה רגילה, מאיזה חומרים היא בד"כ נבנית, ומהם היתרונות שלה.

קרא עוד