45

ספקי שירות בתחום בניית פרגולות

פרגולות אלומיניום מחיר, יתרונות והסוגים השונים

במאמר יוסבר על העלויות והיתרונות בהקמת פרגולות מאלומיניום, תלויות וחשמליות

פרגולות אלומיניום, ברזל ומתכת

בישראל, מרבית הפרגולות נבנות מעץ. החומר השני בשכיחותו לבנייה הוא ללא ספק האלומיניום. פרגולות מאלומיניום הן קלות, נוחות להקמה, עמידות בפני פגעי מזג האוויר, וגמישות מאוד בעיצובים שלהן. בנוסף, בניגוד לאלה העשויות עץ, הן יכולות להכיל רכיבי חשמל, למשל כאלה המאפשרים שליטה ברמת החשיפה לאור השמש (ממש כמו תריסים) בקירוי העליון. מה היתרונות של שימוש באלומיניום? והמחיר? מתי כדאי לשקול הקמה של פרגולות אלומיניום? ומה עם מתכת וברזל? על כך - לפניכם.

פרגולות אלומיניום - חמישה יתרונות בולטים

האלומיניום הוא חומר קל משקל, אולם הוא עמיד מאוד וחזק. תכונות אלה של החומר הופכות אותו אידיאלי עבור מבנים חיצוניים יציבים, כמו פרגולה. הנה כמה מהיתרונות הבולטים של האלומיניום:

  • גמישות החומר מאפשרת עיצובים אישיים המותאמים באופן מושלם למיקומה - בגודל, בצורה, בקונסטרוקציה, בקירוי, ועוד
  • אלומיניום אינו דליק ואינו מחליד, הוא עמיד באופן מושלם בשמש הארץ ישראלית ואינו נפגם כתוצאה מחשיפה לקרני ה UV . בבנייה איכותית, גם מים וגשם אינם פוגמים בו
  • אלומיניום הוא חומר קל משקל. עובדה זו מאפשרת שילובים מרהיבים בבניית הקונסטרוקציה ובקירוי. קלות החומר מאפשרת ביצוע יפהפה ונוח - גם עבור פרגולות תלויות, כאשר מדובר בחיסכון רב של מקום ללא הקונסטרוקציה - גגון ללא רגליים
  • האלומיניום מאפשר קירוי חשמלי, לשליטה על כמות החשיפה לאור השמש
  • אלומיניום לא נדרש לתחזוקה, גם לא לטיפול נגד מזיקים או לחידוש הצביעה

אגב, מעניין לציין, כי ניתן לבנות פרגולות אלומיניום דמוי עץ, וכך להשיג מראה שדומה לאותו המראה האקולוגי - ולהרוויח את היתרונות הגדולים של האלומיניום - הקלות, העמידות, והחוסר בצורך בתחזוקה.

תהליך ההתקנה של פרגולה מאלומיניום

כמו בהתקנה של כל פרגולה אחרת, גם זאת מאלומיניום נדרשות לבנייה על פי "חוק הפרגולות" ולתכנון על פי אישור של מהנדס קונסטרוקציה. תוכלו למצוא "קיטים", המכילים את כל החלקים בעיצוב בסיסי, המאפשר הרכבה עצמית באמצעות מברגה בלבד (ללא צורך בריתוך). כנראה שמי שאין לו דחף או ידע עמוק בבנייה באלומיניום, ישיג תוצאה מעוצבת יותר, מותאמת יותר לגינה או למרפסת, ועמידה יותר, לו יפנה למתקין מתמחה לעיצוב והקמה של הפרגולה שלו בהתאמה אישית.

בדרך כלל, בהתקנה של פרגולות אלומיניום, החיתוך של חלקי הקונסטרוקציה והקירוי מבוצע מבעוד מועד וההתקנה, שאורכת כיום או יומיים ומבוצעת במקום, מבוצעת כאשר כל חלקים כבר מוכנים להתקנה, צבועים וחתוכים לגודלם הסופי.

פרגולות תלויות וחשמליות

שתי בחירות שמשפיעות על מחיר הפרגולה, על הפונקציונאליות שלה ועל השילוב האופטימאלי שלה בגינה או במרפסת, הן הבחירה בפרגולה תלויה או בחשמלית. שני המאפיינים הללו הם נפוצים בעיקר באלו מאלומיניום. הנה פירוט -

פרגולות אלומיניום תלויות

מדובר במבנה המכיל קונסטרוקציה של הגג בלבד, וללא רגליים. הפרגולה למעשה נשענת על המבנה (כלומר, על קיר הבית), בדרך כלל באמצעות שרשראות ברזל. בעוד ניתן בהחלט לתלות גם פרגולות מעץ, חשוב להבין כי האלומיניום קל המשקל מקנה יתרון מובהק בתהליך התלייה, ומגביר את עמידותה ובטיחותה.

פרגולות חשמליות

כאמור, ניתן לבחור קירוי חשמלי, המאפשר שליטה על כמות החשיפה לאור (וההגנה בפני רטיבות) בחלק הפנימי שלה. זאת - על ידי מעין "תריסים חשמליים" הנשלטים בדרך כלל ע"י שלט רחוק. היכולת לקבוע את זווית שלבי הקירוי, מאפשרת הגנה טובה הן בפני אור השמש החזק והן בני טפטוף של גשם, ומשפיעה על איכות השימוש בפרגולה - כשאתם יכולים להכניס יותר אור אל המרחב בשעות הבוקר הנעימות, או להגן על היושבים מתחת לקירוי, למשל אם ישבתם עם חבר לשתות קפה ולפתע החל טפטוף.

פרגולות ממתכות אחרות, כמו ברזל

פרגולות מתכת עשויות לא רק אלומיניום - כי אם גם ברזל. חשוב לזכור כי הברזל הוא בעל נטייה להחליד בחשיפה לרטיבות והוא מתכת כבדה מאוד. עם זאת, הן לא פעם דקורטיביות ומעוצבות במיוחד, והטיפול נוגד החלודה בברזל (כמו גם תחזוקה קבועה של הברזל, בעיקר למניעת חלודה) יאפשר שימוש בפרגולה עשויה ברזל לאורך שנים רבות.

טווחי המחירים והעלויות

פרגולות אלומיניום מחירן גבוה יחסית לאלו עץ, והוא נע בין 750 - 1,500 ש"ח למ"ר בממוצע. אם תבחרו לשלב בקונסטרוקציה מנוע חשמלי, גג הזזה או קירוי נשלט - המחיר למ"ר מתייקר.

שלושה טיפים לבחירה איכותית של פרגולה מאלומיניום

מומחי ההקמה של פרגולות מאלומיניום, "פרגולייט", שמחו לחלוק איתנו שלושה טיפים לבחירה מוצלחת של פרגולה. החברה, העוסקת בהקמת פרגולות מאלומיניום בלבד, מספקת טכנולוגיית קירוי מבודדת במיוחד. הנה הטיפים שלהם:

  • את הקורות שישמשו להרכבת הפרגולה, חשוב לצבוע בצבעים איכותיים ובעלי תווי תקן. רק צביעה איכותית כזו, תבטיח עמידות מוגברת של החומר לאורך שנים
  • מה שיכול להוזיל משמעותית את עלויות ההקמה, הוא הבחירה בפתיחה וסגירה ידניים במקום פתיחה וסגירה חשמליים. פרט לעניין שיש במערכות חשמליות, העמידות והפונקציונאליות נשמרים - ובמחיר מופחת משמעותית
  • חשוב לדעת, כי תכנון חכם ושימוש בחומרים מתקדמים מייצר לא רק בידוד בפני מזג האוויר אלא גם חיסכון בעלויות חימום / קירור

45

ספקי שירות בתחום בניית פרגולות

מצא בעל מקצוע

מתקיני פרגולות מומלצים תל אביב

שילובים בניה קלה
"שילובים" בניה קלה

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 62

חוות דעת

פשוט מצוין!! גם
אני במקצועי בעל עסק, כך שיוצא לי להיתקל בהמון בעלי מקצוע ונותני שירותים, ואני חיב לציין שהשירות שקיבלתי משלומי מ"שילובים" היה פשוט מעולה מכל הבחינות: גם מקצועי, גם זריז וגם אדיב, ואני ממליץ עליו בחום לכל אחד שמחפש בעל מקצוע איכותי בתחום עבודות העץ!!

Yanivc פרגולות
Yaniv.c פרגולות

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 9

חוות דעת

יניב בעל מקצוע
נהדר! הוא החליף עבורי את הקרמיקה בקירות האמבטיה בדירתי ובחרתי בו כי היה לו דירוג מאוד גבוה באחד מאתרי הפרסום.

גינות ירושלים
גינות ירושלים

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 28

חוות דעת

אני בהחלט מעוניין
להמליץ על מרדכי, הוא עשה לנו עבודה ממש יפה ומקצועית, היה כיף לעבוד איתו ואני מאוד מרוצה מהתוצאה ומאיך שהדברים התנהלו - ממליץ חום. מרדכי מקצועי, אמין, רציני, חושב על טובת הלקוח ונותן שירות מכל הלב.

9.4

voice-icon 47

חוות דעת

את דניאל מאולדיזיין
מצאתי בחיפוש מקרי כאן באתר, מאחר והוא סיפק מענה רציני ומיידי העניינים התגלגלו כך שהוא ביצע אצלי את העבודה של טיפול בגינה ואחריה כמה עבודות נוספות.

ערמונים גדרות ושערים
ערמונים גדרות ושערים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 21

חוות דעת

הייתי מרוצה מאוד
מהתפקוד של אופיר, היה בסדר גמור מכל הבחינות, התוצאות נראות טוב ואני בהחלט יכול להמליץ עליו בחום. לאופיר מחברת "ערמונים גדרות ושערים" פניתי בעקבות המלצה מפה לאוזן, בכדי שיתקין לנו שער חשמלי לחניה, בנוסף התקשרתי לחברה נוספת בכדי לקבל הצעת מחיר לצורך השוואה.

פרגולייט  פרגולות אלומיניום
פרגולייט - פרגולות אלומיניום

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 41

חוות דעת

מוטי עשה עבודה
נהדרת, הוא נתן מעצמו מאה אחוז והתוצאה בהתאם - פרגולה מדהימה! נתחיל מהתחלה: בחרנו לעבוד עם מוטי מכמה סיבות שונות, המחיר שלו היה הגיוני מאוד, לא יקרן מידי שזורק מחיר סתם ככה בלי סיבה, ובהשוואה לבעלי מקצוע אחרים הוא עמד באותו רף מבחינת מחירים.

אמיר פרגולות
אמיר פרגולות

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

מעולם לא פגשתי
בעל מקצוע תותח כמו אמיר! הוא בנה עבורי 2 פרגולות מאלומיניום ויצרתי איתו קשר בעקבות שלט שפורסם עם שמו. אמיר בחור רציני, אחראי ומקצועי!

גן העדן הקסום
גן העדן הקסום

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 49

חוות דעת

שרגא מדהים! אין
מילים... מחירים טובים, איש-מקצוע אמין ומקצועי!!!

סככות הדקל
סככות הדקל

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 16

חוות דעת

תומר ביצע עבורי
התקנת סוכך ממונע והחלפת בד לסוכך והגעתי אליו דרך המלצה של מכר. תומר היה עשר ואין לי שום טענה כלפיו, הוא הראה נכונות להגיע ועשה בדיוק את מה שביקשתי ממנו.

בראש הגג
בראש הגג

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

יצרתי קשר עם
תמיר דרך אתר "מדרג" לצורך עבודת ציפוי ארגז רוח מאלומיניום ובסופו של יום, הזמנתי אותו לבצע את העבודה משום שאין הרבה בעלי מקצוע בתחום וגם רשמו עליו חוות דעת חיוביות. תמיר מקצוען בתחומו!

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

"סנטק" היו מעולים!
קראתי עליהם המלצות טובות באחד מאתרי הפרסום וזה מה שמשך אותי להזמין אותם לבנות בשבילי פרגולת אלומיניום מתקפלת. הגיעו אלי צוות גדול של "סנטק" והם באו בגישה מכילה ונתנו לי תשובות לכל שאלה וגם טיפלו מהר ברצונות שלי ותיקתקו את עבודה!

אלומינה
אלומינה

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

עשיתי בדיקה והשוואות
מחירים עם בעלי מקצוע שעוסקים בתחום הפרגולות ובניהם גם עם רן, בעקבות המלצה של חבר טוב. רן שידר אמינות ולאחר ששוחחנו הבנתי שהוא באמת מקצועי, לכן הוא הגיע אלי על מנת לבנות עבורי פרגולה מאלומיניום במרפסת והתוצאה הייתה איכותית ביותר.

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

הגעתי לחברת SKYROOF
דרך האינטרנט אחרי שבדקתי כל מיני חברות, הם ביצעו עבורי עבודה גדולה שכללה גם פרגולת אלומיניום וגם מסכים ויצאתי מאוד מבסוט. השירות שלהם מצוין, מדובר באנשים מאד מקצועיים שהגיעו בזמן וביצעו הרבה עבודה בזמן קצר ובזריזות.

טכנו עץ
טכנו עץ

לפרטי העסק

10

voice-icon 3

חוות דעת

אלי מחברת "טכנו
עץ" ביצע עבורי בניית פרגולה תלויה ממתכת בגג באיכות טובה ובמחיר סביר ואני שמח להמליץ עליו. אומנם עבר לא מעט זמן מאז שהיה אצלי אך איכות העבודה עמדה במבחן הזמן ואני מרוצה.

עצטרובל
עצטרובל

לפרטי העסק

9.1

voice-icon 3

חוות דעת

שחר מחברת "עצטרובל"
בנה עבורי דק גדול בגינה, השירות היה נהדר, העבודה איכותית ואני ממליצה עליו מכל הלב. מדובר בעבודה גדולה ומורכבת שלקח בערך חודש לבצע אותה, אך שחר צלח את המשימה בהצלחה רבה.

ברנשטיין פרגולות
ברנשטיין פרגולות

לפרטי העסק

9.8

voice-icon 5

חוות דעת

את אבי מחברת
"ברנשטיין פרגולות" הזמנתי לצורך בניית פרגולה מעץ בחצר הבית, העבודה מקצועית ונהדרת, הפרגולה יפייפיה ואני ממליצה בחום! אבי בעבר היה מתגורר בבניין שלי ושמעתי רבות על עבודתו המקצועית ולכן כשחיפשתי בעל מקצוע לבניית פרגולה ידעתי שאפנה רק אליו!

פרגולות ועבודות לבית ולגן
פרגולות ועבודות לבית ולגן

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

אריאל אביקם
אריאל אביקם

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 25

חוות דעת

שלום, שמי טומי,
אני תושב עתלית, ואני רוצה להמליץ בחום על אדם מ"אריאל אביקם עבודות עץ". אל אדם הגעתי, לאחר שראיתי עבודה מאד יפה של דק ופרגולה, שעשה אצל שכנים מאד קרובים שלנו.

רועי אופק עבודות בעץ
רועי אופק עבודות בעץ

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 3

חוות דעת

על רועי אופק
יש לי רק דברים טובים להגיד - בחור מקסים, נעים וישר ואני מאוד מרוצה מהעבודה שביצע אצלי! הזמנתי אותו לצורך בניית פרגולה מעץ בקומת גג בבניין משותף ומהרגע הראשון התרשמתי ממנו לטובה.

דקמן עבודות עץ
דקמן עבודות עץ

לפרטי העסק

9.9

voice-icon 3

חוות דעת

על אורי מחברת
"דקמן עבודות עץ" יש לי רק מילים חמות - אני מרוצה מאוד גם מבחינת איכות העבודה וגם מבחינת היחס והשירות הטוב שקיבלתי. הזמנתי את אורי לצורך בניית דק סינטטי בחצר ומהרגע הראשון ועד סיום העבודה קיבלתי שירות נהדר.

שבע  בניה מתקדמת
שבע - בניה מתקדמת

לפרטי העסק

10

voice-icon 3

חוות דעת

ערן מחברת "שבע
- בניה מתקדמת" בחור מקסים! הוא מקצועי וניכר שמכיר את העבודה על בוריה! הזמנתי אותו לצורך סגירת מרפסת לחדר באלומיניום והעבודה נראית פשוט נפלא!

9.6

voice-icon 3

חוות דעת

הגעתי ל- Unikit
אחרי חיפוש ארוך של חברות לבניית פרגולה גדולה מאלומיניום. אני קצת משוגע בקטעים האלה ודיברתי עם 8 חברות לפני שהגעתי אליהם. המחיר שלהם היה מעולה וגם אהבתי את היחס שהם נתנו והזמנתי אותם לעבודה.

בית וגן עיצובים בעץ
בית וגן עיצובים בעץ

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

גינה ועוד
גינה ועוד

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

גינות ויצמן
גינות ויצמן

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

את יוני אני
מכירה כבר כמה שנים בתור דיירת בבניין ובשנה האחרונה הכרתי אותו טוב יותר היות ואני הצטרפתי לוועד הבניין ואני יודעת טוב יותר מה קורה ואיך הדברים מתנהלים.

מרפסת עם בריכה מקורה בפרגולות אלומיניום דמוי עץ תלויה מתכווננת

טרקלין מלון מקורה עם פרגולת אלומיניום

פטיו גינה מרוהט מוצל ע"י פרגולת אלומיניום עם תריסים חשמליים

כתבות ומאמרים

פרגולות חשמליות מאלומיניום, סגנונות התקנה של פרגולה חשמלית

פרגולות חשמליות מאלומיניום, סגנונות התקנה של פרגולה חשמלית

במאמר זה נדון נבדוק איך מתכננים וכמה יעלה לבנות פרגולות חשמליות מאלומיניום

קרא עוד
במה עדיפות פרגולות מתכת על פני פרגולות עץ?

במה עדיפות פרגולות מתכת על פני פרגולות עץ?

במאמר יוסבר על פרגולות מתכת - במה הן עדיפות על פני פרגולות מעץ, אילו סוגי פרגולות מתכת קיימים, ומי מומלץ שיתקין אותן.

קרא עוד
מהי פרגולת אלומיניום ואילו סוגי פרגולות מאלומיניום קיימים?

מהי פרגולת אלומיניום ואילו סוגי פרגולות מאלומיניום קיימים?

במאמר יוסבר מהי פרגולה מאלומיניום ויוצגו סוגים שונים של פרגולות מאלומיניום וצורת הבנייה שלהן.

קרא עוד