40

ספקי שירות בתחום בניית פרגולות

במה עדיפות פרגולות מתכת על פני פרגולות עץ?

במאמר יוסבר על פרגולות מתכת - במה הן עדיפות על פני פרגולות מעץ, אילו סוגי פרגולות מתכת קיימים, ומי מומלץ שיתקין אותן.

יתרונותיהן של פרגולות מתכת

פרגולות "קלאסיות" – מהסוג הנראה בכמויות גדולות בבתים פרטיים ובבתי דירות – הן בדרך כלל פרגולות מעץ. בנייה של פרגולת עץ זולה יחסית ואיננה מסובכת, וכמעט כל נגר חובב מסוגל לקנות את הקורות המתאימות, לנסר אותן במידות המתאימות ולהרכיב מהן פרגולה באיכות מתקבלת על הדעת.

חסרונן הגדול ביותר של פרגולות עץ הוא הצורך בטיפול תקופתי, בדרך כלל פעם בשנה. טיפול זה כולל ניקוי, שיוף (במידת הצורך), שימון בשמן עץ מיוחד (שחייב להתאים לסוג העץ) וצביעה בצבע מתאים בגוון הרצוי. פרגולה שמטפלים בה היטב ובאורח קבוע תשמור על יופייה ואיכותה לאורך שנים, אך למרבה הצער זה איננו המצב בשטח: רובן המכריע של הפרגולות המותקנות אינו זוכה לטיפול המתאים, ותוך שנים מעטות מקבל העץ גוון אפור וסובל מסדקים רבים והתנפחויות. במצב הזה, טיפול דחוף בפרגולה בדרך כלל אינו מועיל עוד, משום שהעץ נפגע לעומק.

פרגולות מתכת

כל מי שמתקין פרגולה ואיננו בטוח בכל מאת האחוזים שביכולתו להקפיד על טיפול תקופתי, טוב יעשה אם ישקול התקנה של פרגולת מתכת במקום פרגולה מעץ. שני חומרים עיקריים משמשים לבניית פרגולות מתכת – אלומיניום וברזל. אלומיניום הוא חומר נוח מאוד לעבודה: הוא מסופק בקורות ישרות בחתכים שונים, ניתן להשגה בגוונים רבים ומעניינים, קל לניסור ולהתאמה וקל לחיזוק בברגים. ברזל כבד הרבה יותר מאשר אלומיניום, קשה יותר לניסור ולעיבוד ורגיש לחלודה, אך מאפשר עיצוב פרגולות במבנים מיוחדים ומסובכים.

פרגולות אלומיניום

פרגולת מתכת מאלומיניום נהנית מיתרון גדול מאוד – אין שום צורך לתחזק אותה בכל ימי חייה. האלומיניום איננו מחליד ואיננו מאבד את צבעו, ולכן פרגולות אלומיניום יראו תמיד כחדשה. פרגולות מתכת מאלומיניום יכולות להיבנות במגוון צורות וצבעים תוך שימוש במגוון גדול של פרופילים בחתכים שונים, וכך לפתור בעיות הצללה שונות ולהתאים בשלמות לסביבתן מבחינת הגוון והצורה.

פרגולות מתכת מאלומיניום יכולות גם להיות תשתית למגוון פתרונות משוכללים להצללה ולאטימה: אפשר להתקין מערכות נעות של פרופילים שמשנים את זוויתם, וכך מתאימים את הטלת הצל לזווית השמש; אפשר להתקין פרגולת מתכת מאלומיניום עם אופציה לסגירת הפרופילים עד כדי אטימה מלאה מפני גשם; ובגרסאות המעניינות ביותר, פרגולות אלומיניום יכולות לכלול אלמנטים נעים שמאפשרים חופש מלא בתפקודו של הגג – מאטימה מלאה ועד פתיחה מלאה, דבר שאיננו אפשרי כלל בפרגולות עץ סטנדרטיות. כל אפשרויות התנועה והשינוי של פרגולות מתכת מאלומיניום יכולות להתבצע באמצעות מנועים חשמליים, והדבר מאפשר תפעול קל בנוחיות רבה.

פרגולות ברזל

פרגולות ברזל קשות יותר לבניה, משום שחיתוך הברזל קשה יותר ומשום שחיבור טוב של מוטות ברזל חייב להיעשות באמצעות ריתוך. שלא כמו פרגולות אלומיניום, פרגולות ברזל חייבות להיצבע באופן קפדני בצבע נוגד חלודה, ולהיצבע מחדש כל כמה שנים כדי למנוע הופעה של חלודה. יתרונו הגדול של הברזל כחומר גלם לבניית פרגולות הוא היכולת לעצב בו צורות מיוחדות ומבנים מיוחדים, וכך להתאים בשלמות את מבנה הפרגולה למקומות בעלי מבנה מסובך (למשל, פרגולת ברזל תלויה ללא עמודים כלל). פרגולת ברזל שנבנתה בידי בעל מקצוע מומחה יכולה להיות מעשה אומנות ממש, ואפשר לשבץ בה אלמנטים מיוחדים כגון חלונות זכוכית מקושטים, גגות מעוגלים, סורגי בטיחות מסוגננים וכדומה.
פרגולות בכלל הן עניין לבעלי מקצוע מומחים, והדבר נכון שבעתיים לגבי פרגולות מתכת מאלומיניום או מברזל. יש להזמין פרגולות מתכת כאלה אך ורק אצל בעל מקצוע מומחה, לאחר בחינה קפדנית של עבודות אחרות שביצע ולאחר תכנון מפורט ותיאום ציפיות ברמת הפרטים הקטנים ביותר.

40

ספקי שירות בתחום בניית פרגולות

מצא בעל מקצוע

מתקיני פרגולות מומלצים תל אביב

צללים פתרונות הצללה מאלומיניום
"צללים" פתרונות הצללה מאלומיניום

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 33

חוות דעת

אני רוצה להמליץ
בחום על חברת "צללים - פתרונות הצללה מאלומיניום". פנינו אל הסוכן של החברה בכדי שיבצע אצלנו עבודה של בניית פרגולת של 12 מ"ר מאלומיניום - עבודה שיצאה יפה מאד, בהרבה טוב טעם ברמה האסתטית, וגם ברמה מקצועית.

פרגולות בצלאל
פרגולות בצלאל

לפרטי העסק

10

voice-icon 1

חוות דעת

ביצעתי השוואת מחירים
לגבי בניית פרגולה מעץ בביתי ובצלאל נתן לי את ההצעה הכי משתלמת לכן, סיכמנו מועד לביצוע העבודה. בצלאל הגיע אלי עם איש צוות נוסף והם עבדו בשיתוף פעולה יוצא מן הכלל!

פרגולייט  פרגולות אלומיניום
פרגולייט - פרגולות אלומיניום

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 39

חוות דעת

מוטי עשה עבודה
נהדרת, הוא נתן מעצמו מאה אחוז והתוצאה בהתאם - פרגולה מדהימה! נתחיל מהתחלה: בחרנו לעבוד עם מוטי מכמה סיבות שונות, המחיר שלו היה הגיוני מאוד, לא יקרן מידי שזורק מחיר סתם ככה בלי סיבה, ובהשוואה לבעלי מקצוע אחרים הוא עמד באותו רף מבחינת מחירים.

שילובים בניה קלה
"שילובים" בניה קלה

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 60

חוות דעת

פשוט מצוין!! גם
אני במקצועי בעל עסק, כך שיוצא לי להיתקל בהמון בעלי מקצוע ונותני שירותים, ואני חיב לציין שהשירות שקיבלתי משלומי מ"שילובים" היה פשוט מעולה מכל הבחינות: גם מקצועי, גם זריז וגם אדיב, ואני ממליץ עליו בחום לכל אחד שמחפש בעל מקצוע איכותי בתחום עבודות העץ!!

אשר גיזום ופרגולות
אשר גיזום ופרגולות

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

אשר איש מקצוע
חבל על הזמן! הגעתי אליו דרך המלצה חמה של חבר טוב וראיתי עבודות שהוא ביצע ולאחר מכן, הזמנתי אותו לבניית פרגולה מעץ במרפסת ודק מסביב לבריכה בחצר.

Yanivc פרגולות
Yaniv.c פרגולות

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 6

חוות דעת

יניב בעל מקצוע
נהדר! הוא החליף עבורי את הקרמיקה בקירות האמבטיה בדירתי ובחרתי בו כי היה לו דירוג מאוד גבוה באחד מאתרי הפרסום.

גן העדן הקסום
גן העדן הקסום

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 47

חוות דעת

שרגא מדהים! אין
מילים... מחירים טובים, איש-מקצוע אמין ומקצועי!!!

בראל פרויקטים
בראל פרויקטים

לפרטי העסק

9.8

voice-icon 6

חוות דעת

אני מאוד מרוצה
מהעבודה, השירות והיחס שקיבלתי ממארק ואני ממליצה עליו מכל הלב! את מארק מחברת "פרגולות בר אל" הזמנתי לצורך בניית פרגולה עץ גדולה בגינה הפרטית שלי, הוא עמל על הפרגולה במשך יום וחצי כמעט והתוצאה הסופית פשוט נהדרת!

גינות ירושלים
גינות ירושלים

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 26

חוות דעת

אני בהחלט מעוניין
להמליץ על מרדכי, הוא עשה לנו עבודה ממש יפה ומקצועית, היה כיף לעבוד איתו ואני מאוד מרוצה מהתוצאה ומאיך שהדברים התנהלו - ממליץ חום. מרדכי מקצועי, אמין, רציני, חושב על טובת הלקוח ונותן שירות מכל הלב.

ננוי אלומניום
ננוי אלומניום

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

הגעתי למאור בזמנו
דרך המלצה של חבר ואני מכיר אותו כבר שנתיים, הוא ביצע עבורי מגוון עבודות ובתקופה הנוכחית הזמנתי אותו שוב להחלפת 3 מנועים ותריסים בדירתי. אין לי תלונות על מאור!

ערמונים גדרות ושערים
ערמונים גדרות ושערים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 19

חוות דעת

הייתי מרוצה מאוד
מהתפקוד של אופיר, היה בסדר גמור מכל הבחינות, התוצאות נראות טוב ואני בהחלט יכול להמליץ עליו בחום. לאופיר מחברת "ערמונים גדרות ושערים" פניתי בעקבות המלצה מפה לאוזן, בכדי שיתקין לנו שער חשמלי לחניה, בנוסף התקשרתי לחברה נוספת בכדי לקבל הצעת מחיר לצורך השוואה.

סככות הדקל
סככות הדקל

לפרטי העסק

9.8

voice-icon 12

חוות דעת

תומר ביצע עבורי
התקנת סוכך ממונע והחלפת בד לסוכך והגעתי אליו דרך המלצה של מכר. תומר היה עשר ואין לי שום טענה כלפיו, הוא הראה נכונות להגיע ועשה בדיוק את מה שביקשתי ממנו.

אלומינה
אלומינה

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

עשיתי בדיקה והשוואות
מחירים עם בעלי מקצוע שעוסקים בתחום הפרגולות ובניהם גם עם רן, בעקבות המלצה של חבר טוב. רן שידר אמינות ולאחר ששוחחנו הבנתי שהוא באמת מקצועי, לכן הוא הגיע אלי על מנת לבנות עבורי פרגולה מאלומיניום במרפסת והתוצאה הייתה איכותית ביותר.

9.6

voice-icon 3

חוות דעת

הגעתי ל- Unikit
אחרי חיפוש ארוך של חברות לבניית פרגולה גדולה מאלומיניום. אני קצת משוגע בקטעים האלה ודיברתי עם 8 חברות לפני שהגעתי אליהם. המחיר שלהם היה מעולה וגם אהבתי את היחס שהם נתנו והזמנתי אותם לעבודה.

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

הגעתי לחברת SKYROOF
דרך האינטרנט אחרי שבדקתי כל מיני חברות, הם ביצעו עבורי עבודה גדולה שכללה גם פרגולת אלומיניום וגם מסכים ויצאתי מאוד מבסוט. השירות שלהם מצוין, מדובר באנשים מאד מקצועיים שהגיעו בזמן וביצעו הרבה עבודה בזמן קצר ובזריזות.

טכנו עץ
טכנו עץ

לפרטי העסק

10

voice-icon 3

חוות דעת

אלי מחברת "טכנו
עץ" ביצע עבורי בניית פרגולה תלויה ממתכת בגג באיכות טובה ובמחיר סביר ואני שמח להמליץ עליו. אומנם עבר לא מעט זמן מאז שהיה אצלי אך איכות העבודה עמדה במבחן הזמן ואני מרוצה.

ברנשטיין פרגולות
ברנשטיין פרגולות

לפרטי העסק

9.8

voice-icon 5

חוות דעת

את אבי מחברת
"ברנשטיין פרגולות" הזמנתי לצורך בניית פרגולה מעץ בחצר הבית, העבודה מקצועית ונהדרת, הפרגולה יפייפיה ואני ממליצה בחום! אבי בעבר היה מתגורר בבניין שלי ושמעתי רבות על עבודתו המקצועית ולכן כשחיפשתי בעל מקצוע לבניית פרגולה ידעתי שאפנה רק אליו!

דקמן עבודות עץ
דקמן עבודות עץ

לפרטי העסק

9.9

voice-icon 3

חוות דעת

על אורי מחברת
"דקמן עבודות עץ" יש לי רק מילים חמות - אני מרוצה מאוד גם מבחינת איכות העבודה וגם מבחינת היחס והשירות הטוב שקיבלתי. הזמנתי את אורי לצורך בניית דק סינטטי בחצר ומהרגע הראשון ועד סיום העבודה קיבלתי שירות נהדר.

אריאל אביקם
אריאל אביקם

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 25

חוות דעת

שלום, שמי טומי,
אני תושב עתלית, ואני רוצה להמליץ בחום על אדם מ"אריאל אביקם עבודות עץ". אל אדם הגעתי, לאחר שראיתי עבודה מאד יפה של דק ופרגולה, שעשה אצל שכנים מאד קרובים שלנו.

רועי אופק עבודות בעץ
רועי אופק עבודות בעץ

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 3

חוות דעת

על רועי אופק
יש לי רק דברים טובים להגיד - בחור מקסים, נעים וישר ואני מאוד מרוצה מהעבודה שביצע אצלי! הזמנתי אותו לצורך בניית פרגולה מעץ בקומת גג בבניין משותף ומהרגע הראשון התרשמתי ממנו לטובה.

עצטרובל
עצטרובל

לפרטי העסק

9.1

voice-icon 3

חוות דעת

שחר מחברת "עצטרובל"
בנה עבורי דק גדול בגינה, השירות היה נהדר, העבודה איכותית ואני ממליצה עליו מכל הלב. מדובר בעבודה גדולה ומורכבת שלקח בערך חודש לבצע אותה, אך שחר צלח את המשימה בהצלחה רבה.

שבע  בניה מתקדמת
שבע - בניה מתקדמת

לפרטי העסק

10

voice-icon 3

חוות דעת

ערן מחברת "שבע
- בניה מתקדמת" בחור מקסים! הוא מקצועי וניכר שמכיר את העבודה על בוריה! הזמנתי אותו לצורך סגירת מרפסת לחדר באלומיניום והעבודה נראית פשוט נפלא!

בית וגן עיצובים בעץ
בית וגן עיצובים בעץ

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

גינה ועוד
גינה ועוד

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

פרגולות ועבודות לבית ולגן
פרגולות ועבודות לבית ולגן

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

תשובה לגינה
תשובה לגינה

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 4

חוות דעת

בפעם הראשונה שהזמנתי
את שגיא, זה היה לפני ערב חג וחיפשתי מישהו שיסכים להגיע בהתראה קצרה לעשות סדר בגינה שלנו.

גינות ויצמן
גינות ויצמן

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

את יוני אני
מכירה כבר כמה שנים בתור דיירת בבניין ובשנה האחרונה הכרתי אותו טוב יותר היות ואני הצטרפתי לוועד הבניין ואני יודעת טוב יותר מה קורה ואיך הדברים מתנהלים.

כתבות ומאמרים

פרגולות חשמליות מאלומיניום, סגנונות התקנה של פרגולה חשמלית

פרגולות חשמליות מאלומיניום, סגנונות התקנה של פרגולה חשמלית

במאמר זה נדון נבדוק איך מתכננים וכמה יעלה לבנות פרגולות חשמליות מאלומיניום

קרא עוד
פרגולות אלומיניום מחיר, יתרונות והסוגים השונים

פרגולות אלומיניום מחיר, יתרונות והסוגים השונים

במאמר יוסבר על העלויות והיתרונות בהקמת פרגולות מאלומיניום, תלויות וחשמליות

קרא עוד
מהי פרגולת אלומיניום ואילו סוגי פרגולות מאלומיניום קיימים?

מהי פרגולת אלומיניום ואילו סוגי פרגולות מאלומיניום קיימים?

במאמר יוסבר מהי פרגולה מאלומיניום ויוצגו סוגים שונים של פרגולות מאלומיניום וצורת הבנייה שלהן.

קרא עוד