23

ספקי שירות בתחום הובלות

הובלה - מאמר כללי בנושא הובלות

במאמר יוסבר באילו נסיבות זקוקים לשירותי הובלה, אילו סוגי הובלות קיימים, ומה יש לוודא כשמזמינים הובלה.

הובלה - מאמר כללי בנושא הובלות

החיים המודרניים מאופיינים במעברים – שלא כמו בעבר, בתקופות שבהן חיו אנשים באותו כפר ובאותו בית לאורך כל חייהם, האדם המודרני מעתיק את מקום מגוריו מדי כמה שנים. העתקת מקום המגורים מצריכה בדרך כלל הובלה – העברה של פריטי ציוד ביתיים ממקום אחד למשנהו, והמקצוע של הובלה או הובלות הפך להיות אבן יסוד בהתנהגות המודרנית של מעבר ממקום מגורים אחד למקום אחר.

הובלה של תכולת דירה עשויה להיות פשוטה מאוד

חזקה על סטודנט שעובר מחדר שכור אחד למשנהו שלא יהיה זקוק ליותר מאשר מכונית פרטית ועזרה מזדמנת של חבר או שניים, או אולי להובלה מקצועית "קטנה" בטנדר קטן. לעומת זאת, משפחה שעוברת מבית מגורים אחד לאחר תזדקק מן הסתם למשאית גדולה ולצוות מובילים מיומן שישנע פריטי ריהוט גדולים וכבדים ומספר רב של אריזות וארגזים. הובלות "גדולות" כאלה יתבצעו בדרך כלל בעזרתה של חברה ידועה שמקצועה בכך.

הובלות נדרשות לא רק במקרה של מעבר דירה

פעמים רבות נדרשת הובלה של פריטים שנרכשו מן הספק (או המוכר) אל בית הלקוח. פריטים קטנים עד בינוניים מובלים בדרך כלל באמצעות שליחים או מתקינים, ואפשר להתייחס אל הובלות קטנות כאלה כאל חלק מן השירות והרכישה. מכל מקום, לעתים הובלות קטנות מסוג זה אינן מספיקות – למשל, במקרה של רכישת מערכת ריהוט גדולה, פסנתר, כספת כבדה, מבנה יביל (מחסן, קרוואן), סירה, או כל פריט גדול וכבד אחר. כלי הרכב שמשמשים לביצוע הובלות קטנות אינם יכולים להתמודד עם מוצרים כאלה, ולכן נדרשת הובלה מקצועית במשאית שמתאימה לכך, ואולי אפילו משאית עם מנוף.

ראוי להדגיש ולציין, כי הובלה של רכישות חדשות נעשית כמעט תמיד באחריות המוכר וכחלק מן השירות וההתקנה. בעת רכישה, יש לשים לב לנושא של הובלות והתקנות ולהגדיר היטב מי אחראי להובלה ולהתקנה והאם התשלום כלול במחיר המוצר. לא יזיק גם להתמקח, ואם תנאי האחריות והאספקה מאפשרים זאת – לבדוק את האפשרות של הובלה עצמית.

שירותי הובלה למעבר דירה (או לביצוע הובלות מיוחדות) מוצעים על-ידי חברות הובלה במבחר שמות ופרסומים, ולעתים הצרכן נמצא במבוכה ומתקשה להחליט במי לבחור, מה לבדוק ואיזה מחיר נשמע "סביר" לאותה הובלה שלה הוא זקוק. בכל מה שקשור לנושא של הובלת דירות - אין הובלה אחת דומה למשנה, משום שמספר המשתנים גדול מאוד: גודל הדירה (אולי לפי מספר החדרים), כמות הציוד המועבר, אופי הציוד (האם הוא כולל פריטים גדולים או כבדים במיוחד?), נוחות ההגעה למקור ונוחות ההגעה ליעד (מדרגות? מעלית? מרחק מהכביש?), המרחק בין שני היעדים, האם נדרש שירות אריזה ו/או פריקה, וכן הלאה. טוב יעשה הצרכן הנבון אם יעלה על הכתב את כל הדרישות וכל המשתנים והמאפיינים של ההובלה, ורק אז יגש להשוואה בין חברות הובלה שונות – כך לא ישכח להזכיר מראש ולהגדיר מראש מה הם הצרכים המיוחדים שלו, כך יימנע מהפתעות לא-נעימות של תוספות למחיר, וכך יוכל להשוות השוואה אמיתית בין חברות הובלה שונות. חשוב לזכור לבדוק לעומק את נושא הביטוח, ולא להסתפק בהצהרה "הכל בסדר"!

הובלה רשלנית או לא-מקצועית עלולה לגרום נזקים גדולים ומפח נפש קשה, ושום לקוח אינו רוצה להיקלע למצב של עימות עם המובילים. חברת הובלות טובה שווה את משקלה בזהב, ומן הסתם כדאי לבחור בחברת הובלות עם המלצות נאמנות מידידים וקרובים שנעזרו בשירותיה. בהעדר המלצות אישיות אפשר להיעזר באתרי אינטרנט של בעלי מקצוע, שמכילים המלצות על חברות הובלה או מובילים, אך במקביל - כדאי גם מאד להקפיד, על מהימנות ההמלצות ועל בדיקה אישית של לקוחות מרוצים.

23

ספקי שירות בתחום הובלות

מצא בעל מקצוע

מובילים מומלצים תל אביב

מגה מקס הובלות
מגה מקס הובלות

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

זו פעם שנייה
שאני משתמשת בשירותיהם של "מגה מקס הובלות" ויצאתי מרוצה! הם ביצעו עבורי הובלת דירה מכפר סבא לחדרה והגעתי אליהם דרך המלצות רבות בפייסבוק.

שניר הובלות
שניר הובלות

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

"שניר הובלות" פשוט
מצוינים! אני מכיר אותם הרבה שנים והם ביצעו עבורי מספר עבודות ולאחרונה, ביצעו הובלת דירה מרמת גן לתל אביב. "שניר הובלות" היו זמינים עבורי מיידית והם הגיעו אלי עם כל האמצעים הדרושים על מנת לבצע הובלה בצורה מושלמת ללא טעויות או תקלות!

הובלות ויקטור
הובלות ויקטור

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

ויקטור והצוות שלו
היו פשוט מעולים וגם גבו ממני מחיר הגון ביותר! קיבלתי עליהם המלצה בפייסבוק והזמנתי אותם להובלת דירה מחיפה לקרית ביאליק. ההתנהלות של ויקטור והצוות שלו הייתה נכונה!

קלמוביל
קלמוביל

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 27

חוות דעת

אני ממליצה על
מאור "קלמוביל" בחום, הייתי מאוד מרוצה, הם מקצוענים! מדובר בהובלה של דירה מקומה שנייה לקומה ראשונה ללא מעלית, באותה העיר.

בסט פרייס הובלות
בסט פרייס הובלות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 3

חוות דעת

אל שרון מחברת
"בסט פרייס הובלות" פניתי לצורך הובלת דירה ממודיעין לנעלה, השירות היה אחלה, הכל עבר בשלום ואנחנו מאוד מרוצים. שרון והצוות עמדו בזמנים שקבענו וישר ניגשו לעבודה.

ברגר הובלות
ברגר הובלות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 13

חוות דעת

ל"ברגר הובלות" הגעתי
דרך חיפוש שעשיתי באינטרנט על מובילים. לפני שסגרתי איתו, עשיתי קצת בירורים וסקר שוק לגבי מחירי הובלות, והסתבר שואדלן נתן לי את הצעת מחיר זולה משמעותית בהשוואה לחברות אחרות שבדקתי (יש לציין שואדלן הגיע אלי לראות את התכולה ולפי זה נתן את הצעת המחיר).

הובלות חמישה כוכבים
הובלות חמישה כוכבים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

אנו עובדים באופן
קבוע כבר תקופה עם "הובלות חמישה כוכבים" ומרוצים מאוד! הם מבצעים עבורנו בעיריית חולון הובלות של רהיטים מבתי ספר, גנים ומוזאונים וגם גובים מאיתנו מחיר הגון בהחלט.

שניר הובלות
שניר הובלות

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

JUST MOVE  שירותי הובלה בעמ
JUST MOVE - שירותי הובלה בע"מ

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 22

חוות דעת

בפעם הקודמת שבה
אלכסנדר עשה עבורנו את ההובלה זה היה בעקבות המלצה שקיבלנו מפה לאוזן (לפני כמה שנים). אלכסנדר והצוות שלו עשו עבודה באמת נהדרת וטובה לכן היה לנו ברור ללא ספק שגם הפעם כשעמדנו לעבור דירה אנחנו פונים רק אליו (והפעם זאת הפעם השלישית).

רב מוביל
רב מוביל

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 2

חוות דעת

Very reliable guys.
Move almost our entire house all the way from Jerusalem to far away Zefat. From one hand, did the moving job very fast and quickly - from the other, were very carefull, and didnt break or do damage to any of our stuff.

יונייטד הובלות ואחסנה
יונייטד הובלות ואחסנה

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 14

חוות דעת

השירות שקיבלתי מחברת
"יונייטד הובלות" היה פשוט יוצא מן הכלל מכל הבחינות, עמידה בלוח זמנים, הובלה זריזה, ויחסי אנוש מעולים. העבודה המדוברת הייתה הובלה של דירה מחיפה קומה ראשונה בלי מעלית, לקומה רביעית עם מעלית.

קרגו ms הובלות
קרגו m.s הובלות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 10

חוות דעת

ל"קרגו m.s הובלות"
בניהולו של פבל, הגעתי דרך חיפוש שעשיתי באינטרנט באתרים של בעלי מקצוע על מובילים. לפני שסגרתי איתם, עשיתי קצת בירורים וסקר שוק לגבי מחירי הובלות, והסתבר שהם זולים משמעותית בהשוואה לחברות אחרות שבדקתי.

הובלות אוקי
הובלות או.קי.

לפרטי העסק

9.2

voice-icon 30

חוות דעת

כאשר עברנו דירה
מגן יבנה לדירת 5 חדרים, קומה רביעית בראשון לציון ביצעתי סקר שוק בין מס'' חברות. אנטון הציע לי מחיר הגון וכך בניגוד למה שאני עושה בדרך כלל, סגרתי איתו באותו רגע מבלי לנסות לשאת ולתת איתו.

הובלות VIP
הובלות V.I.P.

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

דורון הובלות ואחסנה
דורון הובלות ואחסנה

לפרטי העסק

8.5

voice-icon 2

חוות דעת

תכננו מעבר מרמת-אביב
לרמת-גן ולפני רצינו לעבור גם דרך חמותי מפרדס-חנה, בכדי לקחת ממנה מדיח כלים ועוד רהיט קטן - מדובר בהובלה לא גדולה, דירה של זוג רווקים בלי ציוד כבד של מוצרי חשמל וריהוט.

עומר הובלות
עומר הובלות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 28

חוות דעת

זאת הפעם הראשונה
שעברנו דירה והכל הלך בצורה חלקה ונעימה, נהנינו מאוד והכל בזכות הצוות המסור של חברת "עומר הובלות"!!!

הובלות סטולרמן
הובלות סטולרמן

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 24

חוות דעת

לאחר חווית שירות
מאוד לא נעימה שקרתה לי בפעם הקודמת שעברתי דירה, עם מובילים שהגיעו בשעות אחר הצהריים כשקבענו על שמונה בבוקר לתחילת העבודה, וזה לא היה הדבר הכי גרוע שהם עשו, החלטתי הפעם לחפש בעל מקצוע מומלץ וחיפשתי כאן באתר אחד כזה.

המקצוענים בהובלות
המקצוענים בהובלות

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 2

חוות דעת

בעלי המליץ על
נחמן, אני לא יודעת איפה הוא שמע עליו אבל פניתי אליו ואני ממש לא מצטערת על כך, בדיוק ההיפך. נחמן ביצע לי הובלה של דירה מהישוב גילה למחסן מאחר וטסנו חצי שנה לחו"ל, אחריה הוא החזיר את תכולת הדירה מהמחסן לדירת קרקע בישוב תקוע.

best  הובלות
best הובלות

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 9

חוות דעת

אנחנו רוצים להודות
מכל הלב לולרי והצוות שעבד אתו (חברת "best הובלות"). הייתם פשוט מדהימים, חבל על הזמן!

הובלות הקרנפים
הובלות הקרנפים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 6

חוות דעת

אני מאוד מאוד
מרוצה מחברת "הובלות הקרנפים", הם היו עשר! הגעתי ל"הובלות הקרנפים" באמצעות פרסום שלהם וגם בעקבות המלצה שקיבלתי מפה לאוזן.

כתבות ומאמרים

הזמנת מובילים – לא המקום לחסוך בכסף

הזמנת מובילים – לא המקום לחסוך בכסף

במאמר יוסבר מדוע לא כדאי ללכת על חברת ההובלות הזולה ביותר, או לחילופין לנסות להתמקח עם החברה עד לכדי המחיר הכי נמוך.

קרא עוד