23

ספקי שירות בתחום הובלות

הובלות לא רק על-ידי בעלי מקצוע

במאמר יוסבר איך ניתן לבצע הובלת דירה בשיטת עשה זאת בעצמך, ללא עזרת בעל מקצוע או חברות הובלה.

הובלות לא רק על-ידי בעלי מקצוע

במהלך חיינו אנו צורכים שירותים של בעלי מקצוע רבים - אנשי שיפוצים שמשפצים לנו את הדירה, חברת הובלות שתסייע לנו במעברי דירה.אנו נזקקים לא אחת לתיקון מוצרי חשמל (תיקון טלוויזיות,תיקון מקררים,מכונות כביסה,תיקון מחשבים וכו'), אנו מזמינים אחת לשנה אנשי הדברה להדברת מזיקים בעיקר לקראת הקיץ, מתקינים סורגים לרוב באופן חד פעמי כשנכנסים לדירה או כשנולדים ילדים, מזמנים מנעולן כשמתעוררת סיבה והרשימה עוד ארוכה.

יחד עם זאת, יש המון פעמים שבהם אנו עוברים דירה ולא נעזרים בבעלי מקצוע כלל (בעיקר מטעמי חיסכון בכסף), למשל סטודנטים ששוכרים דירה, או זוגות צעירים אשר עדיין לא אגרו כמויות גדולות של חפצים ומשתדלים לחסוך בהזמנת שירותי הובלות, הדברה התקנה וכדומה. דירות להשכרה רבות מושכרות יחד עם הריהוט ולכן גם דיירים הגרים בדירות להשכרה אלו אינם בעלי חפצים רבים ויכולים לעבור דירה ללא סיוע של מובילים ובעלי מקצוע נלווים. במאמר זה נביא בקצרה טיפים והנחיות איך לארוז ואיך להעביר דירה לבד ללא עזרת בעלי מקצוע וללא חברת הובלות (מומלץ רק אם אין ברירה).

הובלות – עשה זאת בעצמך - הנה כמה כללים:

  • חפצים שבירים – בעלי מקצוע המומחים בתחום ההובלות מקפידים לארוז בנפרד כל חפץ שביר בכמה שכבות של נייר עיתון או בניילון מפצפץ. זהו ניילון אשר יש בו בועות אוויר והן מגנות על הכלים מפני שבירה,רכשו חומרים אלו ועטפו את הציוד והרהיטים שברשותכם.
  • אריזה נכונה - בעלי מקצוע מתחום האריזה ממליצים לארוז בנפרד את הפריטים לפי כל חדר אליהם הרהיטים והפריטים מיועדים.כך קל יותר לפרוק את הציוד ולסדר בקלות. כאשר מגיעים לבית החדש מומלץ לפרק קודם את ארגז הילדים לסדר את חדר הילדים ולתת קודם כל להם הרגשה של בית.
  • חיות מחמד - במשפחות רבות חיות המחמד הן חלק מבני המשפחה. גם עבורן, ממליצים בעלי מקצוע ותיקים, כדאי לארוז בנפרד את הכלים והחפצים הנדרשים וכשמגיעים לבית החדש, לפרוק מיד ולתת לחיית המחמד אפשרות להסתגל לסביבה החדשה.לעיתים כדאי תקופה קצרה לשלוח את הכלב לפנסיון בע"ח כדי לא לחוות את הבלגאן שבמעבר דירה.
  • חפצים אישיים – חפצים אישיים, לשימוש יומיומי, של בני המשפחה כדאי לארוז בנפרד במזוודה או בארגז מיוחד ולרשום עליו "חפצים אישיים". עד שתפרקו את כל הארגזים יעברו כמה ימים , ממליצים בעלי מקצוע מנוסים. בינתיים תוכלו להשתמש בחפצים האישיים היומיומיים שיהיו נגישים וזמינים.

והנה עוד כמה טיפים נוספים:

  • גם אם אתם עוברים דירה בלי חברת הובלות מומלץ לא לפרק את הארונות לבד . השאירו זאת עבור בעלי מקצוע. פירוק לא נכון עלול לפגוע ולהרוס את הארון, וחבל!
  • כאשר עוברים דירה זו הזדמנות להיפטר מחפצים רבים שאגרתם ואין בהם שימוש.
  • כאשר אורזים את הדירה כדאי למספר את הארגזים ולרשום על דף את מספר הארגז ותכולתו . זוהי עצה טובה ויעילה שמנדבים בעלי מקצוע מנוסים. כאשר תגיעו לדירה החדשה תדעו היכן למצוא כל דבר.

23

ספקי שירות בתחום הובלות

מצא בעל מקצוע

מובילים מומלצים תל אביב

מגה מקס הובלות
מגה מקס הובלות

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

זו פעם שנייה
שאני משתמשת בשירותיהם של "מגה מקס הובלות" ויצאתי מרוצה! הם ביצעו עבורי הובלת דירה מכפר סבא לחדרה והגעתי אליהם דרך המלצות רבות בפייסבוק.

שניר הובלות
שניר הובלות

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

"שניר הובלות" פשוט
מצוינים! אני מכיר אותם הרבה שנים והם ביצעו עבורי מספר עבודות ולאחרונה, ביצעו הובלת דירה מרמת גן לתל אביב. "שניר הובלות" היו זמינים עבורי מיידית והם הגיעו אלי עם כל האמצעים הדרושים על מנת לבצע הובלה בצורה מושלמת ללא טעויות או תקלות!

הובלות ויקטור
הובלות ויקטור

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

ויקטור והצוות שלו
היו פשוט מעולים וגם גבו ממני מחיר הגון ביותר! קיבלתי עליהם המלצה בפייסבוק והזמנתי אותם להובלת דירה מחיפה לקרית ביאליק. ההתנהלות של ויקטור והצוות שלו הייתה נכונה!

בסט פרייס הובלות
בסט פרייס הובלות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 3

חוות דעת

אל שרון מחברת
"בסט פרייס הובלות" פניתי לצורך הובלת דירה ממודיעין לנעלה, השירות היה אחלה, הכל עבר בשלום ואנחנו מאוד מרוצים. שרון והצוות עמדו בזמנים שקבענו וישר ניגשו לעבודה.

ברגר הובלות
ברגר הובלות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 13

חוות דעת

ל"ברגר הובלות" הגעתי
דרך חיפוש שעשיתי באינטרנט על מובילים. לפני שסגרתי איתו, עשיתי קצת בירורים וסקר שוק לגבי מחירי הובלות, והסתבר שואדלן נתן לי את הצעת מחיר זולה משמעותית בהשוואה לחברות אחרות שבדקתי (יש לציין שואדלן הגיע אלי לראות את התכולה ולפי זה נתן את הצעת המחיר).

הובלות חמישה כוכבים
הובלות חמישה כוכבים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

אנו עובדים באופן
קבוע כבר תקופה עם "הובלות חמישה כוכבים" ומרוצים מאוד! הם מבצעים עבורנו בעיריית חולון הובלות של רהיטים מבתי ספר, גנים ומוזאונים וגם גובים מאיתנו מחיר הגון בהחלט.

שניר הובלות
שניר הובלות

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

JUST MOVE  שירותי הובלה בעמ
JUST MOVE - שירותי הובלה בע"מ

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 22

חוות דעת

בפעם הקודמת שבה
אלכסנדר עשה עבורנו את ההובלה זה היה בעקבות המלצה שקיבלנו מפה לאוזן (לפני כמה שנים). אלכסנדר והצוות שלו עשו עבודה באמת נהדרת וטובה לכן היה לנו ברור ללא ספק שגם הפעם כשעמדנו לעבור דירה אנחנו פונים רק אליו (והפעם זאת הפעם השלישית).

רב מוביל
רב מוביל

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 2

חוות דעת

Very reliable guys.
Move almost our entire house all the way from Jerusalem to far away Zefat. From one hand, did the moving job very fast and quickly - from the other, were very carefull, and didnt break or do damage to any of our stuff.

קרגו ms הובלות
קרגו m.s הובלות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 10

חוות דעת

ל"קרגו m.s הובלות"
בניהולו של פבל, הגעתי דרך חיפוש שעשיתי באינטרנט באתרים של בעלי מקצוע על מובילים. לפני שסגרתי איתם, עשיתי קצת בירורים וסקר שוק לגבי מחירי הובלות, והסתבר שהם זולים משמעותית בהשוואה לחברות אחרות שבדקתי.

הובלות אוקי
הובלות או.קי.

לפרטי העסק

9.2

voice-icon 30

חוות דעת

כאשר עברנו דירה
מגן יבנה לדירת 5 חדרים, קומה רביעית בראשון לציון ביצעתי סקר שוק בין מס'' חברות. אנטון הציע לי מחיר הגון וכך בניגוד למה שאני עושה בדרך כלל, סגרתי איתו באותו רגע מבלי לנסות לשאת ולתת איתו.

הובלות VIP
הובלות V.I.P.

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

דורון הובלות ואחסנה
דורון הובלות ואחסנה

לפרטי העסק

8.5

voice-icon 2

חוות דעת

תכננו מעבר מרמת-אביב
לרמת-גן ולפני רצינו לעבור גם דרך חמותי מפרדס-חנה, בכדי לקחת ממנה מדיח כלים ועוד רהיט קטן - מדובר בהובלה לא גדולה, דירה של זוג רווקים בלי ציוד כבד של מוצרי חשמל וריהוט.

עומר הובלות
עומר הובלות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 28

חוות דעת

זאת הפעם הראשונה
שעברנו דירה והכל הלך בצורה חלקה ונעימה, נהנינו מאוד והכל בזכות הצוות המסור של חברת "עומר הובלות"!!!

הובלות סטולרמן
הובלות סטולרמן

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 24

חוות דעת

לאחר חווית שירות
מאוד לא נעימה שקרתה לי בפעם הקודמת שעברתי דירה, עם מובילים שהגיעו בשעות אחר הצהריים כשקבענו על שמונה בבוקר לתחילת העבודה, וזה לא היה הדבר הכי גרוע שהם עשו, החלטתי הפעם לחפש בעל מקצוע מומלץ וחיפשתי כאן באתר אחד כזה.

המקצוענים בהובלות
המקצוענים בהובלות

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 2

חוות דעת

בעלי המליץ על
נחמן, אני לא יודעת איפה הוא שמע עליו אבל פניתי אליו ואני ממש לא מצטערת על כך, בדיוק ההיפך. נחמן ביצע לי הובלה של דירה מהישוב גילה למחסן מאחר וטסנו חצי שנה לחו"ל, אחריה הוא החזיר את תכולת הדירה מהמחסן לדירת קרקע בישוב תקוע.

best  הובלות
best הובלות

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 9

חוות דעת

אנחנו רוצים להודות
מכל הלב לולרי והצוות שעבד אתו (חברת "best הובלות"). הייתם פשוט מדהימים, חבל על הזמן!

הובלות הקרנפים
הובלות הקרנפים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 6

חוות דעת

אני מאוד מאוד
מרוצה מחברת "הובלות הקרנפים", הם היו עשר! הגעתי ל"הובלות הקרנפים" באמצעות פרסום שלהם וגם בעקבות המלצה שקיבלתי מפה לאוזן.

כתבות ומאמרים

10 טיפים לבחירת חברת הובלות

10 טיפים לבחירת חברת הובלות

במאמר יוסבר כיצד עלינו לבחור חברת הובלות ומהם הדברים שעלינו לשים לב אליהם בהתנהלות עם מובילים.

קרא עוד