23

ספקי שירות בתחום הובלות

6 טיפים למעבר דירה פשוט ונוח

במאמר יוסבר איזה דברים יש להעביר בעת מעבר דירה, ומה ניתן לעשות עם ציוד ורהיטים מיותרים.

6 טיפים למעבר דירה פשוט ונוח

מעבר דירה הוא מטבעו פרוייקט מעיק ומבלבל, עם רשימה אין-סופית של מטלות לזכירה ולביצוע. כאשר עולה השאלה "מה מעבירים לדירה החדשה?", התשובה הטבעית והמתבקשת היא "הכל, לא"? אז זהו, שלא. לא בהכרח צריך וכדאי להעביר את כל תכולתה של הדירה הישנה לדירה החדשה.

איך לצלוח את המעבר?

מעבר דירה הוא הזדמנות מצויינת לחדש ולהתחדש, להיפטר מ"שכבות ארכיאולוגיות" עתיקות ואגב כך גם להקטין את נפח ההובלה. כדאי להקדיש מעט מחשבה לנקודות הבאות:

1. צמצום מלאים- ככל שהמשפחה גדולה יותר, כן גדל הסיכוי שקיים בדירה "מלאי" של מוצרי צריכה. שימורים, צנצנות, בקבוקים, אריזות מזון יבש, חומרי ניקוי, צורכי היגיינה, אריזות להחזרה ולמיחזור – אין שום היגיון בצבירת מלאי של מוצרים כאלה ובהעברתם לדירה החדשה. בחודשים שקודמים למעבר כדאי לצרוך מוצרים מהמלאי ולצמצם אותו עד למינימום ההכרחי.

2. מיון "אכזרי"-
בכל דירה קיימת כמות עצומה של חפצים שאיש איננו משתמש בהם עוד: בגדים ישנים, נעליים ישנות, צעצועים שעבר זמנם, ספרים שלא ייקראו עוד לעולם, סירים וכלי מטבח "רזרביים", מתנות נשכחות, כלי מיטה עתיקים, גרוטאות ומכשירים מקולקלים ש"אולי פעם אפשר להשתמש או לתקן", ועוד ועוד ועוד. אם יש לדירה מחסן, מן הסתם למעלה מ-90% מתכולתו לעולם לא יבואו לכלל שימוש כלשהו – באחריות! מעבר דירה הוא ההזדמנות להיפטר מכל אלה, או לפחות מרובם. השלכה, מסירה או תרומה של חפצים ישנים עשוייה להוריד משמעותית את מספר הארגזים הדרושים להעברה, וכמובן מקטינה את המאמץ הכרוך באריזה ובפריקה.

3. רהיטים וחפצים שלא יתאימו לדירה החדשה-
לדירה חדשה יש אסתטיקה חדשה ו"שפה עיצובית" חדשה, וטוב שכך. לא כל רהיט וכל חפץ יתאימו למקום, לצורה, לצבע או לתנאי השימוש בדירה החדשה. אין שום היגיון בהעברה או בהובלת רהיטים כבדים לדירה החדשה, ורק לאחר ההעברה לגלות ש"אי אפשר לחיות איתם", או שחייבים לשפץ אותם או לשנותם. כדאי מאוד לזהות מצבים כאלה מראש ולהתכונן לקראתם.

4. רהיטים או מכשירים שזקוקים לתיקון או שיפוץ-
אם בכוונתנו לרפד מחדש ספה או כורסא, לשפץ כיסאות או מיטה, למסור מכשיר לתיקון וכיוצא באלו, כדאי לעשות זאת סמוך למועד ההעברה – לבקש מנותן השירות לאסוף את החפץ מן הדירה הישנה ולהחזירו לדירה החדשה. לנותן השירות הדבר אינו מעלה ואינו מוריד, לנו חוסך הדבר הובלות וטירדה נוספת. כל שדרוש הוא רק מעט מאמץ לתיאום.
רהיטים שלא יעמדו בהעברה -
לעיתים רהיטים זולים או מאולתרים בנויים בצורה גרועה כל כך שפירוק והרכבה שלהם, או טלטולי המעבר, הורסים אותם כליל. אם יש רהיט כזה, עדיף לפרקו ולהשליכו עוד בדירה הישנה ולא להעבירו לחדשה ולהשליכו משם.

5. רכישות חדשות-
אם בכוונתנו לרכוש ציודים חדשים שזקוקים להובלות – רהיט, מכשיר חשמלי וכיוצא בזה – כדאי לתאם את מועד הרכישה וההובלה כך שהציוד יגיע ישירות לדירה החדשה.

6. "טרמפ" על ההובלה-
פעמים רבות, משפחות מבוססות "מורישות" פרטי ציוד לילדיהן או למכריהן: מקרר משומש, טלוויזיה שהוחלפה, מיטה, שולחן, כיסאות וכו'. בעת מעבר דירה ניתן בהחלט לנצל את ההובלה לשם העברת הפריטים הללו ליעדיהם החדשים, ובכך לחסוך הובלות מיוחדות. חברות הובלות רבות יבצעו העברה כזאת ברצון, תוך תוספת זעומה בלבד למחיר (ואולי אפילו בחינם). יש רק להקפיד על סדר העמסה נכון שיאפשר פריקה קלה של הציוד הנוסף בהתאם למסלול הנסיעה.

אז מה, צריך להעביר "הכל"? מסתבר שלא. עם קצת מחשבה, קצת תיכנון וקצת תיאום, ועם נכונות ונחישות להיפטר מ"ענתיקות" שלא נשתמש בהן עוד, נפח ההובלה ומחירה עשויים לרדת בצורה משמעותית. לבד מן החיסכון בכסף, זו ההזדמנות שלנו לחסוך גם בזמן ובמאמץ של אריזה ופריקה. זו גם הזדמנות נפלאה לסדר ארונות בצורה יעילה וידידותית יותר, לתקן ולשפץ, ובעיקר להתחדש.

23

ספקי שירות בתחום הובלות

מצא בעל מקצוע

מובילים מומלצים תל אביב

שניר הובלות
שניר הובלות

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

"שניר הובלות" פשוט
מצוינים! אני מכיר אותם הרבה שנים והם ביצעו עבורי מספר עבודות ולאחרונה, ביצעו הובלת דירה מרמת גן לתל אביב. "שניר הובלות" היו זמינים עבורי מיידית והם הגיעו אלי עם כל האמצעים הדרושים על מנת לבצע הובלה בצורה מושלמת ללא טעויות או תקלות!

מגה מקס הובלות
מגה מקס הובלות

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

זו פעם שנייה
שאני משתמשת בשירותיהם של "מגה מקס הובלות" ויצאתי מרוצה! הם ביצעו עבורי הובלת דירה מכפר סבא לחדרה והגעתי אליהם דרך המלצות רבות בפייסבוק.

הובלות חמישה כוכבים
הובלות חמישה כוכבים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

אנו עובדים באופן
קבוע כבר תקופה עם "הובלות חמישה כוכבים" ומרוצים מאוד! הם מבצעים עבורנו בעיריית חולון הובלות של רהיטים מבתי ספר, גנים ומוזאונים וגם גובים מאיתנו מחיר הגון בהחלט.

הובלות ויקטור
הובלות ויקטור

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

ויקטור והצוות שלו
היו פשוט מעולים וגם גבו ממני מחיר הגון ביותר! קיבלתי עליהם המלצה בפייסבוק והזמנתי אותם להובלת דירה מחיפה לקרית ביאליק. ההתנהלות של ויקטור והצוות שלו הייתה נכונה!

קלמוביל
קלמוביל

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 27

חוות דעת

אני ממליצה על
מאור "קלמוביל" בחום, הייתי מאוד מרוצה, הם מקצוענים! מדובר בהובלה של דירה מקומה שנייה לקומה ראשונה ללא מעלית, באותה העיר.

בסט פרייס הובלות
בסט פרייס הובלות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 3

חוות דעת

אל שרון מחברת
"בסט פרייס הובלות" פניתי לצורך הובלת דירה ממודיעין לנעלה, השירות היה אחלה, הכל עבר בשלום ואנחנו מאוד מרוצים. שרון והצוות עמדו בזמנים שקבענו וישר ניגשו לעבודה.

ברגר הובלות
ברגר הובלות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 13

חוות דעת

ל"ברגר הובלות" הגעתי
דרך חיפוש שעשיתי באינטרנט על מובילים. לפני שסגרתי איתו, עשיתי קצת בירורים וסקר שוק לגבי מחירי הובלות, והסתבר שואדלן נתן לי את הצעת מחיר זולה משמעותית בהשוואה לחברות אחרות שבדקתי (יש לציין שואדלן הגיע אלי לראות את התכולה ולפי זה נתן את הצעת המחיר).

JUST MOVE  שירותי הובלה בעמ
JUST MOVE - שירותי הובלה בע"מ

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 22

חוות דעת

בפעם הקודמת שבה
אלכסנדר עשה עבורנו את ההובלה זה היה בעקבות המלצה שקיבלנו מפה לאוזן (לפני כמה שנים). אלכסנדר והצוות שלו עשו עבודה באמת נהדרת וטובה לכן היה לנו ברור ללא ספק שגם הפעם כשעמדנו לעבור דירה אנחנו פונים רק אליו (והפעם זאת הפעם השלישית).

שניר הובלות
שניר הובלות

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

רב מוביל
רב מוביל

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 2

חוות דעת

Very reliable guys.
Move almost our entire house all the way from Jerusalem to far away Zefat. From one hand, did the moving job very fast and quickly - from the other, were very carefull, and didnt break or do damage to any of our stuff.

הובלות אוקי
הובלות או.קי.

לפרטי העסק

9.2

voice-icon 30

חוות דעת

כאשר עברנו דירה
מגן יבנה לדירת 5 חדרים, קומה רביעית בראשון לציון ביצעתי סקר שוק בין מס'' חברות. אנטון הציע לי מחיר הגון וכך בניגוד למה שאני עושה בדרך כלל, סגרתי איתו באותו רגע מבלי לנסות לשאת ולתת איתו.

קרגו ms הובלות
קרגו m.s הובלות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 10

חוות דעת

ל"קרגו m.s הובלות"
בניהולו של פבל, הגעתי דרך חיפוש שעשיתי באינטרנט באתרים של בעלי מקצוע על מובילים. לפני שסגרתי איתם, עשיתי קצת בירורים וסקר שוק לגבי מחירי הובלות, והסתבר שהם זולים משמעותית בהשוואה לחברות אחרות שבדקתי.

הובלות סטולרמן
הובלות סטולרמן

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 24

חוות דעת

לאחר חווית שירות
מאוד לא נעימה שקרתה לי בפעם הקודמת שעברתי דירה, עם מובילים שהגיעו בשעות אחר הצהריים כשקבענו על שמונה בבוקר לתחילת העבודה, וזה לא היה הדבר הכי גרוע שהם עשו, החלטתי הפעם לחפש בעל מקצוע מומלץ וחיפשתי כאן באתר אחד כזה.

הובלות VIP
הובלות V.I.P.

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

המקצוענים בהובלות
המקצוענים בהובלות

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 2

חוות דעת

בעלי המליץ על
נחמן, אני לא יודעת איפה הוא שמע עליו אבל פניתי אליו ואני ממש לא מצטערת על כך, בדיוק ההיפך. נחמן ביצע לי הובלה של דירה מהישוב גילה למחסן מאחר וטסנו חצי שנה לחו"ל, אחריה הוא החזיר את תכולת הדירה מהמחסן לדירת קרקע בישוב תקוע.

דורון הובלות ואחסנה
דורון הובלות ואחסנה

לפרטי העסק

8.5

voice-icon 2

חוות דעת

תכננו מעבר מרמת-אביב
לרמת-גן ולפני רצינו לעבור גם דרך חמותי מפרדס-חנה, בכדי לקחת ממנה מדיח כלים ועוד רהיט קטן - מדובר בהובלה לא גדולה, דירה של זוג רווקים בלי ציוד כבד של מוצרי חשמל וריהוט.

עומר הובלות
עומר הובלות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 28

חוות דעת

זאת הפעם הראשונה
שעברנו דירה והכל הלך בצורה חלקה ונעימה, נהנינו מאוד והכל בזכות הצוות המסור של חברת "עומר הובלות"!!!

הובלות הקרנפים
הובלות הקרנפים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 6

חוות דעת

אני מאוד מאוד
מרוצה מחברת "הובלות הקרנפים", הם היו עשר! הגעתי ל"הובלות הקרנפים" באמצעות פרסום שלהם וגם בעקבות המלצה שקיבלתי מפה לאוזן.

best  הובלות
best הובלות

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 9

חוות דעת

אנחנו רוצים להודות
מכל הלב לולרי והצוות שעבד אתו (חברת "best הובלות"). הייתם פשוט מדהימים, חבל על הזמן!

כתבות ומאמרים

7 כללים לבחירת חברת הובלה להעברת משרד

7 כללים לבחירת חברת הובלה להעברת משרד

כללי יסוד לבחירת חברה מומלצת להובלת משרדים שיעזרו לכם לשלם פחות ולקבל יותר

קרא עוד