17

ספקי שירות בתחום דודי שמש וחשמל

מהם ההיתרונות של חברת "נימרוד" דודי שמש וקולטים?

במאמר נספר בקצרה על חברת "נימרוד" דודי שמש ונפרט על היתרונות בשימוש ורכישת דודי שמש מתוצרת נימרוד

בקצרה על חברת נימרוד דודי שמש

חברת נימרוד דודי שמש היא בין יצרניות דודי השמש הנפוצים ביותר בארץ. דודי השמש של נימרוד ידועים בזכות איכותם הגבוהה, ולכן אין זה מפתיע כי הם נפוצים כל כך. כיצד יוצרים דוד שמש איכותי כל כך? הקפדה על הפרטים הקטנים. חברת נימרוד מקפידה בקטנה כבגדולה ומשקיעה מאמצים ומחשבה, כדי ליצור דודי שמש העמידים ביותר, הנקיים ביותר והטובים ביותר עבור לקוחותיה. בתהליך הייצור משתמשת החברה בחומרים הטובים ביותר ובשיטות הטובות ביותר, כדי להבטיח תוצאות מעולות.

חברת נימרוד דודי שמש פועלת מזה למעלה מ-49 שנים, ומנוהלת עדיין בידי משפחת המקימים של החברה. החברה שמה למה למטרה לייצר ולהביא ללקוחותיה את הדודים הטובים ביותר. לאורך השנים נצבר ניסיון רב בחברה והיא כמובן התרחבה. כיום יש לחברה שני אתרים בהם מיוצרים הדודים (בבת-ים ובראשון לציון). לאורך השנים ועם השיפור באיכות הייצור והדודים, קיבלו דודי החברה גם תקנים בינלאומיים שונים, וכיום הדודים נושאים מלבד תו תקן ותו האמייל, גם תו תקן ספרדי, תו תקן אוסטרלי ועוד. כאמור, מירב הדודים הנמכרים בישראל הם דודים שיוצרו על ידי חברת נימרוד.

היתרון המרכזי - ציפוי אמאיל בשיטת הזרקה ללא ריתוכים

הסוד, אם תרצו, המבטיח מים באיכות גבוה יותר מאשר דודים אחרים ושימוש ארוך שנים ובטוח בדוד, טמון בחומרים ובתהליך הייצור של הדודים. חברת נימרוד השקיעה מאמצים רבים כדי ליישם טכנולוגיה שתאפשר יצירת דודים באיכות גבוהה יותר. הבעיה העיקרית של דודים היא שהם מכילים מים וכמובן, כפועל יוצא מכך -חלודה. כדי להבטיח חסינות בפני חלודה ניתן להשתמש בציפוי אמייל, אשר איננו מחליד. אולם, האופן בו מבצעים את ציפוי האמייל של הדוד יכול להשפיע על איכות הבידוד של הדוד מפני החלודה. בשיטות הישנות לציפוי אמייל, הציפוי נעשה באופן אשר דרש הלחמה. הלחמות הן נקודות חולשה אשר היו במידה רבה משפיעות על אורך חייו של הדוד ועל יכולתו למנוע הופעת חלודה במקומות שונים בדוד.

נימרוד דודי שמש, כאמור, השקיעה מאמצים וכסף רב על מנת שתוכל לייצר דודים שמצופים באמייל בשיטה של הזרקת אמייל, להבדיל משיטת הואקום המסורתית הנהוגה בדודים האחרים ואשר דורשת הלחמות. משמעות הדבר, כי דודי נימרוד עמידים יותר בפני חלודה ואתם מקבלים מים נקיים יותר בזכות השימוש בשיטה זאת. בנוסף, חלקים אחרים של הדוד ובכלל זה צינורות המותקנים בו, נבחרים בקפידה כדי להבטיח את אורך חייו של הדוד והן את איכות המים המתקבלים ממנו. כך למשל, משתמשת החברה בצינורות מסוג סקדיול 40, אשר מצופים אף הם אמייל וללא תפר הלחמה.

סיכום היתרונות של חברת נימרוד

הדודים השונים נבדלים אלה מאלה בנפחם ובשיטת חימום המים שלהם. בשיטת החימום הכוונה היא לאופן בו הדוד מחמם את המים, אם על ידי תאי שמש המייצרים את האנרגיה הדרושה כדי לחמם את המים (דודי שמש), ואם על ידי חשמל (דודי חשמל). גודל הדודים תלוי כמובן בכמות המים החמים הדרושים לבית או לדירה המסוימת. דודי חשמל ניתן למצוא בגדלים שבין 30 ליטרים ל- 200 ליטרים. דודי שמש, מאידך (כיוון שממילא תופסים מקום רב יותר בשל הקולטים), ניתן למצוא בגדלים שבין 80 ליטרים ל-200 ליטרים. השימוש בדודים שונים בנפחים שונים ובשיטות שונות נקבע בעיקר בשל מאפייני הבית וצרכיו.

ישנם יתרונות רבים לדודי נימרוד על פני המתחרים:
1. ייצור כל החלקים מתבצע על ידי החברה – דבר המבטיח התאמה מוחלטת של החלקים והקפדה על איכות גבוהה יותר.
2. ציפוי האמייל - בשונה מציפוי המתבצע באמצעות ריתוכים שעלול לגרום לחלודה בחברת נימרוד הציפוי מתבצע בשיטת הזרקה שמקטינה את הסיכוי להיווצרות חלודה.
3. ניקוי פנים הדוד - הניקוי באמצעות הזרמת גרגירי מתכת שאינם פוגעים במתכת ואינם מזהמים (אצל המתחרים משתמשים בחומרים כימיים שונים אשר פוגעים במתכת ומזהמים את הסביבה).
4. צנרת הדוד - גם בצנרות משתמשים בשיטת הזרקה לציפוי אמאיל ומקטינים את הסיכוי לחלודה בשונה מיצרנים אחרים שמשתמשים בצינורות ללא ציפי עם תפר בעל סיכוי גדול יותר לחלודה. בכל הדודים הצנרת היא מסקדיול 40.
5.צביעת מעטפת הדוד - מעטפת הדוד צבועה משני צידיה בשונה מיצרנים אחרים הצובעים בצבע רגיל בצד החיצוני בלבד
6. חימום מהיר - אמצעי חימוןם מהיר מצוי כסטנדרט בכל דוד בשונה מיצרנים אחרים הגובים תוספת תשלום

נוסף על אלה, השימוש בשיטות המתקדמות ביותר בצירוף החומרים הטובים ביותר, הם שמבטיחים את המוצר האיכותי והטוב ביותר שניתן להשיג. כל אלה הפכו את נימרוד דודי שמש לדודים הנפוצים ביותר בישראל.


17

ספקי שירות בתחום דודי שמש וחשמל

מצא בעל מקצוע

טכנאי דודים מומלצים תל אביב

דרמ דודי שמש ואינסטלציה
ד.ר.מ דודי שמש ואינסטלציה

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 26

חוות דעת

אני מאוד מרוצה
מחברת "ד.ר.מ דודי שמש ואינסטלציה" הם נתנו לי שירות מהיר אדיב ומקצועי - ממליץ בחום! לפני כמה שבועות הזמנתי את אבי לבצע אצלנו התקנת דוד שמש חדש. הגעתי אליהם דרך האתר שלכם והשירות שקיבלתי מהם היה אדיב ומקצועי מראשית ועד סיום.

כרומגן דודי שמש
כרומגן דודי שמש

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 6

חוות דעת

אני מאוד מרוצה
מהשירות של חברת "טל סחר" וממליץ עליהם מכל הלב! פניתי אליהם לצורך החלפת דוד שמש ללא קולט, יצרתי קשר טלפונית וענה לי בחור חביב בשם דניאל, הוא היה מקסים ואדיב וכבר מהרגע הראשון התרשמתי ממנו לטובה.

סמיון אינסטלציה ודודי שמש
סמיון אינסטלציה ודודי שמש

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

אין ספק שסמיון
בחור רציני! יצרתי איתו קשר דרך אתר "מדרג" והוא נתן לי הצעת מחיר סבירה לחלוטין עבור התקנת קולט שמש גדול והרשים אותי מאוד אז קראתי לו. סמיון נתן לי את השירות הכי זריז ויעיל שראיתי בחיי!

סופר אנרגיה
סופר אנרגיה

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 46

חוות דעת

לפני מספר שבועות,
הדוד אצלי על הגג התפוצץ, והציף הכל במים. התקשרתי לחברת דודים אחת (לא דרך האתר), שהגיעה לתת לי אבחון והצעת מחיר, אבל לא הייתי כל-כך מרוצה מהמחיר שהוצע, אי לכך המשכתי לחפש חברת דודים נוספת, והגעתי לחברת "סופר אנרגיה" שרשומה באתר טוב תודה, והם נתנו לי הצעת מחיר הרבה יותר אטרקטיבית והרבה יותר זולה.

אינסטלציה ידי זהב
אינסטלציה ידי זהב

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 66

חוות דעת

כשראינו שהמים בכיור
עומדים הבנו שיש כנראה סתימה ואשתי לקחה את המושכות לידיים ופנתה לאילן. אילן נתן הצעת מחיר הוגנת וקבענו מתי התיקון יתבצע. אילן הגיע בזמן עם כל הכלים, מכונות, חומרים וכל מה שאינסטלטור מקצועי יכול להצטרך בזמן ביקור.

גבע דודי שמש וחשמל
גבע דודי שמש וחשמל

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 57

חוות דעת

את יואב מ"גבע
דודי שמש וחשמל" לא יצא לי לפגוש פנים מול פנים, כל ההתקשרות איתו הייתה דרך הטלפון. מדובר בדוד שמש של אמא שלי - אשה מבוגרת שנתקעה ללא מים חמים.

אלכס דודי שמש וחשמל
אלכס דודי שמש וחשמל

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 11

חוות דעת

התפוצץ לי הדוד
שמש והייתי צריכה בעל מקצוע שיבוא לתקן, כתבתי בגוגל טכנאי דודים ואז הגעתי לקבוצה של העיר חיפה בפייסבוק, שם כמה האנשים המליצו על "אלכס דודי שמש וחשמל".

אר תיקונים
א.ר תיקונים

לפרטי העסק

9.1

voice-icon 23

חוות דעת

המקרר שלי הפסיק
לעבוד ובחיפוש באינטרנט הגעתי לכמה טכנאים. לאחר השיחה עם מוטי דיברתי עם עוד מס'' טכנאים ולבסוף חזרתי אליו כי הוא נשמע לי הכי אמין ועם המחיר הכי סביר. מוטי דייק בזמן שהגיע.

אנרגיה שיא
אנרגיה שיא

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 9

חוות דעת

ניסים פינה את
הדוד הישן והתקין דוד שמש חדש של חברת ירדן באחד הנכסים שבבעלותי, לאחר שחיפשתי מתקין דודים באינטרנט הגעתי לאתר שלו. ניסים דרש מחיר דומה לשאר בעלי המקצוע בתחום לאחר סקר שוק שביצעתי אבל העדפתי אותו כי הוא גר באזור שלי ובנוסף, הוא גם מאוד מקצועי!

אופיר דודי שמש וחשמל
אופיר דודי שמש וחשמל

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 22

חוות דעת

הייתי מרוצה מאוד
מכל הבחינות, אופיר היה מאוד נחמד, בא לפני לראות את המיקום של ההתקנה, המחיר היה הוגן מאוד. נתן מילה ועמד בה מכל הבחינות, ביצע עבודה מקצועית היה אמין מאוד, הגיע בשעות שהיה לי נוח, היה לארג' והשאיר נקי ומסודר - מומלץ בחום!

שביט דודי שמש וחשמל בעמ
שביט דודי שמש וחשמל בע"מ

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 58

חוות דעת

קיבלתי מחברת "שביט
דודי שמש" שירות טוב, מהיר ומקצועי. הזמנתי אותם לא מזמן, כשהתפוצץ לי הדוד שמש של הדירה.

אליה מערכות
אליה מערכות

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 8

חוות דעת

בנימין היה נשמע
לי מאוד מקצועי ואחראי כשוחחנו בטלפון לכן, הזמנתי אותו להחלפת דוד שמש וקולטים בבניין בו אני גרה והוא אכן נתן שירות חבל על הזמן! הוא ביצע עבודה נקייה ומסודרת.

אנרגיה פלוס
אנרגיה פלוס

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

חיפשתי דוד כרומגן
ולאחר חיפוש ובדיקה באינטרנט עם כמה בעלי מקצוע בתחום, הגעתי לחברת "אנרגיה פלוס" שנתנו לי את ההצעה הכי אטרקטיבית.

שע שירותי אינסטלציה ודודי שמש
ש.ע שירותי אינסטלציה ודודי שמש

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 4

חוות דעת

לאחר הצפת מים
שהתרחשה בביתי, הבנתי שיש לי צורך באינסטלטור. הזמנתי שלושה אינסטלטורים ומבין שלושתם שלמה היה הכי מהיר, נתן הצעה הכי אטרקטיבית והרשים בסבלנות ובהסברים המפורטים.

שטיפה וניקוי של קולטים במסגרת תחזוקת דודי שמש

אלמנטים של מערכת חימום סולארי עם דוד שמש וקולטים

כתבות ומאמרים

דוד שמש אמקור - מהם מערכות הדודים המרכזיים של החברה

דוד שמש אמקור - מהם מערכות הדודים המרכזיים של החברה

במאמר נספר בקצרה על חברת אמקור ונפרט על 4 סוגי מערכות דודי שמש המרכזיים של החברה

קרא עוד
מערכות סולאריות

מערכות סולאריות

במאמר יוסבר מהן מערכות סולאריות, אילו סוגי מערכות סולאריות קיימים, ומהם השימושים שלהם.

קרא עוד
תצורות דודי שמש - סוגי דודי שמש הקיימים בשוק

תצורות דודי שמש - סוגי דודי שמש הקיימים בשוק

במאמר נלמד על סוגי דודי השמש והחשמל הקיימים בשוק, היתרונות והחסרנות של כל תצורה וההבדלים ביניהם

קרא עוד