11

ספקי שירות בתחום תריסים וחלונות

אלומיניום ושימושים שונים לו

במאמר יוסבר על חשיבות השימוש במוצרי אלומיניום שונים לבית, וכן ינתנו דוגמאות לשימושיהם השונים (חלונות, תריסים וכדו').

אלומיניום ושימושים שונים לו

אלומיניום ומוצריו הפכו להיות מרכיב מרכזי בדירה המודרנית, וכל בנייה של דירה חדשה או שיפוץ של דירה ישנה עושים שימוש רב במוצרי אלומיניום שונים. חלונות, דלתות, תריסים, חלונות ראווה, פרגולות, סגירת מרפסות, בניית תוספות, הצללה, גידור, שערים, מחסומים, מקלחונים ואפילו רהיטים וגופי תאורה – כל אלה משתמשים באלומיניום כחומר גלם עיקרי ומרכזי. כדאי לדעת מי הם בעלי המקצוע המתמחים בכל נושא ולהשתמש בהם בתבונה.

השימושים השונים למוצרי אלומיניום

תריסים

תריסי גלילה מודרניים מכילים שלבי אלומיניום ולא פלסטיק – שלבי אלומיניום חזקים ועמידים הרבה יותר וגם מסופקים בשלל צבעים. אין שום סיבה להתקין בימינו תריסי גלילה מפלסטיק! מכלולים מודרניים של חלונות, תריסים ואולי גם של רשתות ומוצרי הצללה משווקים על-ידי החברות המובילות, וכדאי מאוד לבדוק את השילובים הללו לפני שמחליטים על סוג החלון או התריס. במכלול של תריס גלילה, כדאי לוודא עד כמה יבלוט "ארגז התריס" לתוך החדר – חלק זה מהווה פעמים רבות מפגע אסתטי של ממש ומכשול מהותי להתקנת וילונות.

סגירת מרפסות

קל לסגור מרפסת בעזרת תריסי אלומיניום או התקנת חלונות אלומיניום, ובעלי מקצוע עצמאיים רבים מציעים שירות זה. חשוב לבדוק כיצד מתייחס אותו בעל מקצוע לנושאים של איטום (מפני גשם ורוח), בידוד (מפני חום, קור ורעש), הצללה, נוחיות השימוש (פתיחה, סגירה, מעבר אור ואוויר) ואסתטיקה (צורה, צבע, גימור). כדאי מאוד לבדוק עבודות קודמות של אותו בעל מקצוע, להתרשם מהן ולא להתבייש לשאול את הלקוחות עד כמה הם מרוצים. בעל מקצוע שאיננו מסוגל או איננו מעוניין בבדיקה כזאת הוא בחזקת "חשוד".

פרגולות

בניגוד לפרגולות מעץ, פרגולות מאלומיניום עמידות לאורך שנים רבות ואינן מצריכות שום טיפול. ניתן גם לשלב בהן מוצרי הצללה משוכללים (ידניים או חשמליים), ובמקרה כזה כדאי להזמין ולרכוש את כל המכלולים כיחידה אחת מספק אחד.

חדרי שמש וחלונות ראווה

בעזרת פרופילי אלומיניום ייעודיים ומנגנונים מכניים משוכללים ניתן לסגור חללים ולבנות "חדרי שמש" או חללים סגורים שניתנים לפתיחה בהתאם לעונות השנה ולסוג השימוש המבוקש. רק חברות מעטות מציעות מנגנונים כאלה, שכולם מיובאים מחו"ל, ועבודות מסוג זה כדאי לבצע רק באמצעות חברה גדולה ואמינה. גם חלונות ראווה לעסקים ולחנויות כדאי להתקין רק באמצעות חברות שמתמחות בכך ולא באמצעות בעלי מקצוע קטנים, שכן בד"כ בעלי מקצוע קטנים לא מוסמכים לכך די הצורך, ועלולים לבצע עבודה מרושלת.

גדרות, שערים ומחסומים

מוצרי אלומיניום אלה שונים במהותם ממוצרי האלומיניום הביתיים, וכדאי להתקינם רק באמצעות חברות שמתמחות בכך. חברות כאלה אינן מתעסקות בדרך כלל בהתקנת מוצרים ביתיים כמו חלונות ודלתות, ולכן כדאי לחפשן תחת הקטגוריות של "גדרות", "שערים" או "מחסומים".

מקלחונים

מקלחונים מאלומיניום כדאי לרכוש אך ורק מספקים של מערכות כאלה, ולהשתדל ככל האפשר לרכוש מערכות מוכנות במידות סטנדרטיות – מערכות במידות לא סטנדרטיות יקרות יותר בצורה קיצונית ומועדות לבעיות בנושאי האטימה למים.

רהיטים וגופי תאורה

אין לחפש מוצרים כאלה תחת הקטגוריה של "אלומיניום", למרות שהם יכולים להיות עשויים (לפחות בחלקם) מאלומיניום. רהיטים קונים בחנות רהיטים, גופי תאורה בחנות למוצרי תאורה, וכן הלאה.

11

ספקי שירות בתחום תריסים וחלונות

מצא בעל מקצוע

מתקיני תריסים מומלצים תל אביב

בוגי אלומיניום
בוגי אלומיניום

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 31

חוות דעת

בתור קבלן שיפוצים
יוצא לי לעבוד עם הרבה בעלי מקצוע מכל הסוגים. בכל מה שקשור לעבודות אלומיניום אני נעזר בשירותיו המצוינים של דרור. לאחרונה הוא התקין עבורי בשתי דירות את כל החלונות כולל מסגרות אלומיניום, תריסים וכו''.

אלום ויסאם
אלום ויסאם

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 21

חוות דעת

לויסאם הגעתי אחרי
שכבר שמעתי כמה הצעות מחיר ופגשתי כמה אנשים בתחום. ויסאם הפתיע אותי מההתחלה עם זמן התגובה שלו.

קבוצת ליאל תריסים וחלונות
קבוצת ליאל תריסים וחלונות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 49

חוות דעת

נמאסו עליי החלונות
הישנים והחלטתי לחדש את כלל התריסים והרשתות. על יהודה שמעתי מחברה שהמליצה עליו בחום. יהודה הגיע לביתי, הסתכל, מדד, קבע איתי על תריסי הזזה מאלומיניום ותיקון של תריס גלילה ידני שהרצועה נקרעה.

עבודות אלומיניום ותריסים
עבודות אלומיניום ותריסים

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 8

חוות דעת

כפי שאני מבין
- אני בעצם הראשון שרושם כאן באתר המלצה על בעל המקצוע עלי שחאדה (מ"עבודות אלומיניום ותריסים"). בכל מקרה - מדובר בבעל מקצוע פשוט מעולה! אני לא אחד שמתלהב בקלות מבעלי מקצוע - אבל לגבי עלי - אני ממליץ עליו לכולם - תקחו אותו!

קליין עבודות אלומיניום מתקדמות
קליין עבודות אלומיניום מתקדמות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 42

חוות דעת

עם כניסתנו לבית
החדש היו כמה שיפורים שרצינו להכניס לבית. לשם כך היו מספר בעלי מקצוע שעבדו יחד עם קבלן הבניין אליהם ניתן היה לפנות במחיר מוזל או בהשתתפות הקבלן. מטבע הדברים היו דיירים שיותר מרוצים מאיש מקצוע כזה או אחר, והיו כאלה שפחות.

לנ אלומיניום וזכוכיות
ל.נ אלומיניום וזכוכיות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 49

חוות דעת

ביצע אצלנו עבודה
די גדולה של החלפת כמה חלונות זכוכית בבית שלנו + התקנת רשתות לכל חלון + החלפת רשת לדלת + תיקון כמה תריסים שהיו כבר מאד ישנים ודרשו שיפוץ (החלפה של שלבים, תיקון מנגנון הנעילה שלהם וכו'').

את אלומניום
א.ת אלומניום

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 14

חוות דעת

אני מכיר את
תאמר כבר שנתיים! הוא ביצע עבורי כמה עבודות כדוגמת התקנת רשתות, החלפת חלונות ותריסים מאלומיניום, ובפעם הנוכחית שהזמנתי אותו הוא החליף 3 כנפיים של תריסים. הגעתי לתאמר דרך מכרים שהמליצו עליו והם לא טעו, הוא ביצע עבודה נהדרת!

קובי אלומיניום
קובי אלומיניום

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 33

חוות דעת

שלום לכולם, אני
רוצה לציין לטובה את בעל המקצוע "קובי אלומיניום"! קובי עשה אצלי במרפסת עבודת אלומיניום בשילוב של זכוכית - לתפארת!

אלומת אור
אלומת אור

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 26

חוות דעת

שמי דרור ואני
קבלן שיפוצים ומכיר המון המון בעלי-מקצוע במסגרת העבודה שלי ועדיין לא נתקלתי במישהו מקצועי ואמין כמו אייל מחברת "אלומת אור".

עובדיה אלומניום ומסגרות
עובדיה אלומניום ומסגרות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 51

חוות דעת

יופי של עבודה
ויופי של שירות!! ביצע אצלי התקנה של סורגים (ישרים - לא בטן) עבור שני חלונות גדולים יחסית, אצלי בדירה.

ואלקס
ואלקס

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

לחברת "ואלקס" הגעתי
בעקבות המלצה ממפקח הבנייה שלי שעשה עבורי כמה פרויקטים בעבר, הם ביצעו עבורי מגוון עבודות שכוללות: בניית מדרגות, שער ידני, גדר מברזל וכו' ויצאתי מאוד מרוצה.

כתבות ומאמרים

החלפת חלונות בבית, שלבי התכנון וכיצד נבחר מתקין חלונות מתאים

החלפת חלונות בבית, שלבי התכנון וכיצד נבחר מתקין חלונות מתאים

במאמר הבא נלמד הכל על החלפת חלונות, למה זה כדאי ואיך עושים את זה נכון.

קרא עוד
עיצוב חלונות, בחירה של סוגי חלונות וזגוגיות לבית

עיצוב חלונות, בחירה של סוגי חלונות וזגוגיות לבית

המדריך לעיצוב חלונות

קרא עוד
המדריך המלא להתקנת חלונות

המדריך המלא להתקנת חלונות

במאמר יוצגו השיקולים העיקריים שיש לקחת בחשבון, כאשר מבצעים התקנת חלונות בבית.

קרא עוד
סוגי חלונות לבית

סוגי חלונות לבית

במאמר יתוארו כל סוגי החלונות הקיימים, התפקיד של כל סוג חלון וכיצד נבחר חלון מתאים לבית.

קרא עוד