עובדיה אלומניום ומסגרות

9.5
זהר עובדיה
תריסים וחלונות, סורגים, שערים, גדרות
אזור המרכז, אזור השרון
כתובת העסק: פרופסור משה שור 38, חולון

  98%

הגעה בזמן

  99%

מקצועיות

  87%

מחיר הוגן

64 חוות דעת מהימנות

, דצמבר 2023

זהר הראשון שענה לי באתר מבין כל בעלי המקצוע אליהם פניתי לגבי התקנת מאחז יד ברזל לירידה למדרגות מקלט ובסופו של דבר, הוא היה נשמע לי ממש נחמד ואדיב אז לקחתי את שירותיו. זהר הגיע אלי בדיוק במועד שסיכמנו וגם ביצע עבודה מקצועית, איכותית, יפה ונקייה ברמות אחרות ומעבר לכך, הוא גבה ממני מחיר סביר לגמרי ביחס לשוק. אין ספק שמגיעות לו כל המחמאות שיש ובזכותו יצאתי עם חיוך גדול, אני ממליץ עליו בשמחה רבה ובפה מלא!
אלון, חולון

, מרץ 2023

נוכחתי לדעת שזוהר על הכיפאק של בעל מקצוע! הזמנתי אותו באקראי דרך אחד מאתרי הפירסום לצורך התקנת תריסים וחלונות בביתי ובסופו של דבר, יצאתי ממש מבסוט. זוהר לא רק סיפק לי מוצר ברמה גבוהה מאוד אלא גם ביצע עבודה מקצועית, יסודית, מדוייקת ומוקפדת ובנוסף, גילה אכפתיות וסובלנות רבה וגבה ממני מחיר הוגן לגמרי. אין ספק שעשיתי בשכל שבחרתי בו ואני ממליץ עליו בביטחון מלא, קיבלתי ממנו שירות טיפ טופ!
אבי, חולון

, מרץ 2023

חברותיי המליצו לי בחום על שירותיו של זהר אז הלכתי על זה בלי להסס! הזמנתי אותו להתקנת חלונות ודלתות אלומיניום ביחידה אחת בבית ובסופו של דבר, יצאתי מבסוטית ממנו. זהר היה מאוד אדיב, סובלני ונעים הליכות לאורך הדרך ומעבר לכך, הוא ביצע עבודה מקצועית, איכותית, אסתטית, מהירה ומסודרת וגם גבה ממני מחיר הוגן ביחס לתמורה. נוכחתי לדעת שמדובר על בן אדם אמין ומשובח ביותר ואני שמחה שנפל בחלקי להכירו!
מיכל, ראשון לציון

, נובמבר 2022

חברה שלי המליצה לי בחום על שירותיו של זוהר, לכן הזמנתי אותו לתיקון חלון ותריס בחדר ממ"ד ויצאתי הכי מבסוטית שיש בעולם. זוהר עמד בהבטחותיו! הוא דייק בזמנים וגם בפרטים הקטנים וגם ענה על כל שאלותיי בסבלנות ומעבר לכך, שמר על סביבה נעימה וגבה ממני מחיר סביר בהחלט ביחס לשוק. בזכותו קיבלתי תוצאה איכותית ברמות ומי שראה זאת לא הפסיק להחמיא, אני שמחה שזכיתי להכירו ונותנת לו ציון גבוה ביותר באתר!
גלינה, רחובות

, נובמבר 2022

אני בטוח אשתמש בשירותיו של זוהר שוב בעתיד! קיבלתי עליו המלצה בפייסבוק ובעקבות זאת, הזמנתי אותו להתקנת חלונות ותריסים בביתי. זוהר שיתף אותי בכל תהליך העבודה וגם עבד בצורה הכי נקייה, מקצועית וזריזה שיכולתי לבקש ומעבר לכך, הוא דיבר איתי בנימוס ובגובה העיניים ושילמתי לו מחיר אטרקטיבי בהחלט. ניכר היה שיש לו ביטחון ואנרגיות טובות, סמכתי עליו בעיניים עצומות ואין ספק שמי שייקח אותו בוודאות לא יתאכזב!
נופר, תל אביב

, יוני 2022

הגעתי לזהר בעקבות המלצה חמה שקיבלתי עליו ממכר והזמנתי אותו להתקנת חלונות ותריסים בדירה חדשה שעברתי אליה ובסופו של יום, יצאתי שבעת רצון מכל הבחינות. זהר עמד בזמנים בדיוק מושלם וגם ביצע עבודה יסודית, מדוייקת, מקצועית ואסתטית ובנוסף, הוא השתמש בחומרים איכותיים ויקרים ביותר וגבה ממני מחיר שבהחלט היה שווה לתוצאה. מילים לא יצליחו לתאר כמה אני מודה לו על מה שעשה ואני ממליצה עליו מכל הלב ובלי לחשוב פעמיים!
כלנית, בני ברק

, יוני 2022

הגעתי לזהר בזמנו דרך אתר "מדרג" ומאז השתמשתי בשירותיו לא מעט פעמים, הוא ביצע לי מגוון עבודות לאורך השנים ובתקופה הנוכחית התקין לי תריס חשמלי עם דלת. זהר מקצוען אמיתי! הוא תמיד עושה את העבודה על הצד הטוב ביותר ודואג לכל פרט קטן וגם מסביר בסובלנות את התהליך ומעבר לכך, המחירים שלו סבירים לחלוטין ביחס לשוק. אני סומכת עליו בעיניים עצומות ויודעת שהוא לעולם לא יאכזב אותי, מגיע לו המלצה חמה מאוד ממני!
דגנית, תל אביב

, פברואר 2022

ראיתי עבודה שזוהר עשה עבור השכן שלי וזה מאוד מצא חן בעיני לכן, הזמנתי אותו להתקנת תריסים בדירתי ואכן יצאתי שבע רצון. זוהר ביצע את העבודה באופן הכי מקצועי, יסודי, מדוייק ונקי שיש וגם השתמש בחומרים איכותיים ולקח אחריות על הכל ומעבר לכך, הוא גבה ממני מחיר סביר בהחלט וקיבלתי תוצאה מרשימה ביותר. גיליתי איש מקצוע שאפשר לסמוך עליו ולא הייתי בוחר בשום דרך אחרת, אני ממש מבסוט שלקחתי את שירותיו!
יגאל, בת ים

, פברואר 2022

כל מה שכתבו על זוהר באתר שלכם מתגמד לעומת מי שהוא באמת! הזמנתי אותו להתקנת חלונות בכל הדירה שלי ועד היום אני ממליץ עליו בכל מקום שאליו אני הולך. זוהר עשה מעל ומעבר למה שסיכמתי איתו וגם מכל הלב ומתוך אהבה רבה ובנוסף, הוא נתן לי מענה לכל שאלה ולא סיים את העבודה עד שהכל היה לשביעות רצוני המלאה. נוכחתי לדעת שמדובר על בעל מקצוע מספר אחת בתחום ומגיע לו להיות מקום ראשון בחיפוש בגוגל!
קובי, ראשון לציון

, נובמבר 2021

הזמנתי את זוהר לביצוע עבודה גדולה של תיקון שני חלונות גדולים, התקנת חלון ורשתות גלילה והחלפת דלת הכניסה לביתי והגעתי אליו בהמלצת חברה של אמא שלי. זוהר עשה לי עבודה משגעת! הוא היה קשוב לדרישות שלי ותיאם איתי ציפיות ועבד מכל הלב ועם המון השקעה וגם ניקה אחריו את האזור ובנוסף, הוא הציע לי מחיר שבהחלט היה לרוחי ואין לי מילה אחת רעה לומר עליו ואני ממליצה עליו באהבה רבה, לא ראיתי תותח שכזה!
דריה, גדרה

, נובמבר 2021

קיבלתי את השם של זוהר דרך שיפוצניק שאני מכירה המון שנים וסומכת עליו ובעקבות זאת, הזמנתי אותו להחלפת מסגרת עץ לאלומיניום בחלון, שתי שמשות הזזה ותריס גלילה אלקטרוני. זוהר נתן לי אחלה שירות! הוא תיאם איתי ציפיות לגבי לוח הזמנים ואספקת המוצרים וביצע עבודה איכותית, יפה ונקייה וגם גבה ממני מחיר שעמד בתקציב שלי ובנוסף, הוא היה אדיב, נחמד וקשוב אלי לאורך כל הדרך ויש לי רק מילים חמות לומר!
איריס, תל אביב

, אוגוסט 2021

הזמנתי את זוהר בעקבות המלצות רבות של מכרים להתקנת מעקה אלומיניום במרפסת ביתי ויצאתי ממש מרוצה מהעבודה שהוא עשה. זוהר הבין די מהר מה אני מחפשת וביצע עבודה איכותית, מקצועית, יסודית ומדוייקת. הוא גם תיקן דברים על הדרך בעת הצורך. בנוסף, הוא היה זמין עבורי לכל שאלה וענה על הצרכים שלי. זוהר גבה ממני מחיר הוגן לחלוטין ונהניתי להשתמש בשירותיו, אין הרבה בעלי מקצוע כמוהו בארצנו ואני ממליצה עליו בחום!
רות, פתח תקווה

, אוגוסט 2021

שוחחתי עם זוהר באקראי דרך אחד מאתרי האינטרנט והוא מיד מצא חן בעיני וגם נתן לי הצעת מחיר זולה עבור התקנת חלונות בחלק מהדירה שלי לכן, הזמנתי אותו. זוהר עמד בזמנים וביצע את העבודה לשביעות רצוני המלאה! הוא עבד במרץ, יסודיות, מקצועיות ויעילות וגם ניקה אחריו את האזור בסיום התהליך ומעבר לכך, הוא היה מאוד חביב, הגון וישר ונתן לי יחס יוצא מן הכלל ואני ממליצה עליו באהבה רבה ומכל הלב!
אתי, חולון

, מאי 2021

השתמשתי בשירותיו של זוהר באתר שלכם לצורך התקנת סורג קבוע בחלק מהחלונות בדירתי והוא הוכיח את עצמו מכל הבחינות! יצאתי ממש מרוצה. זוהר הפגין ידע רב בתחום ולקח אחריות לאורך כל התהליך! הוא השתמש בחומרים אמידים והיה מאוד סימפטי ונחמד ויתרה מזאת, הוא לא היה לחוץ בזמנים וביצע את העבודה ביעילות, מסירות ובדיוק מושלם! אין ספק שגם המחירים שלו היו טובים בעיניי והוא נתן לי שירות שונה מכל מה שהכרתי עד היום, אני ממליץ עליו בלי למצמץ!
שרון, הרצליה

, מאי 2021

אני מכיר את זוהר אישית ומה זה מרוצה מהשירות שקיבלתי ממנו! הוא החליף עבורי תריסים וחלונות בחדר ובסלון וביצע עבודה יפה. לא רק שזוהר מומחה בתחומו ועבד בדקדוק וביסודיות הוא גם גבה ממני את המחיר הזול ביותר לאחר סקר שוק שביצעתי מול בעלי מקצוע אחרים! יתרה מזאת, איכות החומרים שהוא השתמש הייתה גבוהה והוא היה מאוד טוטאלי ונאמן לתהליך והשאיר אותי פעור פה, אני ממליץ עליו בעיניים עצומות!
משיח, חולון

, פברואר 2021

זוהר בעל המקצוע הכי טוב שיש מבחינתי! ביצעתי השוואת מחירים במגוון אתרי האינטרנט לצורך רכישה והתקנת חלון אלומיניום והוא נתן לי את ההצעה המשתלמת ביותר לכן, סגרתי אתו. זוהר שיקף איתי את כל המידע עוד בהתחלה ונתן לי מענה יעיל ומהיר לכל שאלה ובנוסף, שידר אמינות והיה קשוב וסבלני לאורך כל הדרך! הוא ללא ספק ביצע עבודה מקצועית ונותרתי עם רושם מאוד חיובי עליו!
יונתן, תל אביב

, פברואר 2021

יצרתי קשר בזמנו עם זוהר בעקבות המלצה של חבר ומאז הוא ביצע עבורי מגוון עבודות ובתקופה הנוכחית, הוא החליף עבורי את החלונות בסלון. גם הפעם יצאתי מרוצה מהשירות שזוהר נתן לי! הוא ביצע עבודה מדויקת ויסודית וגם התקין חלונות ברמה גבוהה שככל הנראה יחזיקו מעמד הרבה שנים ובנוסף, הוא היה מאוד אדיב, סובלני, רציני ואחראי ואין ספק שאני אמשיך להשתמש בשירותיו גם בעתיד!
בני, חולון

, נובמבר 2020

יצרתי קשר עם זהר ואחיו דרך אתר "איזי" והם נשמעו לי הכי מקצועיים, אחראיים ורציניים! בסופו של יום, הזמנתי אותם להתקין עבורי חלונות בכל הדירה. זהר ואחיו ביצעו עבודה נפלאה! הם הגיעו אלי במועד שקבענו ועבדו בזריזות וללא הפסקה וגם תיאמו איתי ציפיות והסבירו לי את תהליך העבודה בסבלנות רבה, קיבלתי תוצאה טובה ביותר ואין ספק שלבחור בהם זה היה הדבר הנכון ביותר עבורי!
אלדד, תל אביב

, נובמבר 2020

זהר ואחיו ביצעו עבורי מספר עבודות לאורך השנים, בתקופה הנוכחית הזמנתי אותם שוב להתקנת גגונים ב2 בשני חלונות והחלפת חלונות ותריסים באמבטיה ובחדר שינה. לזהר ואחיו יש "ידי זהב"! הם עובדים יפה ונקי עם אנרגיות חיוביות והמון מסירות ואהבה רבה למקצוע ובנוסף, גם אמינים ואדיבים בצורה בלתי רגילה! אין לי שום תלונות כלפיהם ואני בטוח שאמשיך לעבוד איתם עוד שנים רבות, ממליץ מכל הלב!
גרשון, תל אביב

, יולי 2020

זהר בנה עבורי שער חשמלי בכניסה לבית ושער ידני בחצר, ביצעתי השוואת מחירים עם בעלי מקצוע בתחום והוא נתן לי את הצעת המחיר הכי זולה וגם ביצע עבודה איכותית ביותר! הוא אמין, מקצועי ובעל אנרגיה חיובית ואפילו הזמנתי אותו שוב לאחר תקופה כדי לתקן את השער והוא הגיע עם איש צוות נוסף ולא דרש תשלום ומעבר לכך, הם עבדו בשיתוף פעולה נהדר ואני ממליצה בחום!
עליזה, חולון

, יולי 2020

זהר החליף עבורי את החלון בסלון כי היה לי קשה להזיז אותו, קיבלתי עליו המלצה ממכר ולא ביצעתי השוואת מחירים אבל שילמתי מחיר גבוה יותר מהממוצע. זהר ביצע עבודה יפה ומקצועית! הוא הכין את הכל מראש וכשהוא הגיע אלי הוא רק הוציא את המסגרת והחליף אותה, כך שתוך כמה שעות היה לי חלון חדש! בנוסף, הוא עמד בגבורה בכל דרישותיי ונתתי בו אמון מלא, ממליצה!
אורה, תל אביב

, ינואר 2020

זהר ביצע עבורי עבודה לפני 5 שנים ואני מכיר אותו טוב, הגעתי אליו דרך בעל מקצוע שביצע עבורי עבודות שיפוצים והמליץ עליו, זהר הוריד חלק קטן מהגג בבניין בו אני מתגורר, כי טענו שהייתה תוספת של בנייה שלא התאימה וחרגה מגודל הגג. זהר בעל מקצוע אמין ואיכותי, הוא עמד בזמנים שקבענו ויש לי רק מילים טובות לומר עליו ובנוסף לכל, לא ביצעתי סקר שוק כי כבר הכרתי אותו משנים קודמות וסמכתי עליו, ממליץ!
יפת, חולון

, ינואר 2020

ביצעתי חיפוש בגוגל תחת הקטגוריה של בעלי מקצוע בתחום האלומיניום וכך הגעתי לזהר, הוא התקין עבורי כמה ויטרינות וביצע עבודה מצוינת. זהר בעל מקצוע אמין, הוא היה מאוד דייקן ועמד בזמנים שקבענו ועוד מההתחלה הוא מצא חן בעיני, אין לי שום טענות כלפיו. ביצעתי השוואת מחירים לפני שסגרתי עם זהר אבל המחיר שהוא דרש היה סביר ביותר, כמובן שאקרא לו שוב אם אזדקק לו!
נחום, רמת השרון

, דצמבר 2019

זהר ביצע עבורי הרכבת גג בכל הבית ובדירה הנוספת שלי התקין גם חלונות, הגעתי אליו דרך המלצה מבעל מקצוע שאתו שוחחתי בטלפון. בחיים שלי לא נתקלתי בבעל מקצוע כזה תותח ואיכותי, בעבר היו אצלי בעלי מקצוע נוספים אבל זהר היה הטוב ביותר והיה לי כיף להיות בחברתו. הוא סיים להרכיב את הגג תוך יומיים בזריזות וביעילות ולאחר שעשיתי השוואת מחירים הוא גם היה בין הזולים. מיותר לציין שאם אצטרך עבודה נוספת אקרא אך ורק לו!
יורם, תל אביב

, מאי 2019

ראיתי המון המלצות על זוהר באתרי האינטרנט השונים והחלטתי להתקשר אליו לגבי התקנת 3 חלונות ותריסים בדירתי. כבר באותו הערב זוהר הגיע לפגישה, נתן לי יעוץ לגבי סוגי החלונות והתריסים השונים, ביצע מדידות וסגרנו תאריך לתחילת העבודה. כעבור שבוע זוהר הגיע עם כל החלונות והתריסים שהזמנתי, ביצע התקנה זריזה, מקצועית ונקייה. השירות שלו הכי מדהים בעולם, אדם אדיב וישר, בסיום העבודה קיבלתי חשבונית ואחריות, המחיר שגבה היה הוגן לעומת כל הבעלי מקצוע שנפגשתי לפניו, אני ממליץ בחום ואין ספק שאפנה אליו במידת הצורך בעתיד.
יוסי, תל אביב.

, מאי 2019

רציתי להחליף את התריסים בדירתי שהיו ישנים ושבורים, חיפשתי בעלי מקצוע בתחום ועשיתי סקר שוק בתחום ולבסוף החלטתי לבחור בהצעתו של זוהר שהייתה הכי הוגנת עבורי. הוא הגיע לפגישה שקבענו, ביצע מדידות מדויקות בחלונות ועזר לי לבחור את סוג התריס המתאים עבורי. כעבור כמה ימים הוא התקשר ואמר שהתריסים מוכנים והגיע להתקינם, עבד בצורה מקצועית, הכל יצא מדויק ובול במידה, השאיר אחריו מקום נקי ומסודר. השירות של זוהר ראוי לשבח, אדם ישר שעומד בלוחות הזמנים שקובעים איתו ואני שמח להמליץ עליו בחום!
גדי, רמת גן

, ינואר 2019

אין ספק שעשיתי את הבחירה הנכונה ואני מרוצה מאוד! פניתי לזהר דרך אתר "טוב תודה" לגבי התקנה של רשתות בחלונות בדירתי, מהרגע הראשון שנפגשנו התרשמתי ממנו לטובה, הוא ביצע מדידות, הראה לי דוגמאות שונות של רשתות ונתן הצעת מחיר הוגנת. ביום ההתקנה הגיע עם כל הציוד הנדרש, ביצע הכל במקצועיות וסובלנות רבה, ווידא שהכול מורכב ויושב במקום. ממליצה עליו בחום, אין ספק שאפנה אליו במידת הצורך.
לאה, רמת גן.

, ינואר 2019

את זהר אני מכיר המון שנים והחלטתי לפנות אליו לגבי התקנת חלון אלומיניום במטבח, התקשרתי אליו וקבענו פגישה להצעת מחיר. זהר הגיע בשעה שקבענו וביצע מדידות של החלון, הראה דוגמאות שונות של חלונות אלומיניום ומסגרות ולאחר שבחרתי את סוג החלון והצבע סגרנו מחיר הוגן וקבענו מועד לתחילת העבודה. הוא הגיע ביום שקבענו עם החלון שהזמנתי וכל הציוד הנדרש, ביצע התקנה מקצועית ובטיחותית מאוד, פשוט מקצוען אמיתי, עומד במילתו והכל יצא כפי שרציתי, מומלץ!
אורי, קרית אונו.

, אוקטובר 2018

הייתי כל-כך מרוצה מהשירות של זוהר שאפילו כבר המלצתי עליו לקרוב משפחה שלי ואמשיך להמליץ רק עליו לכל מי שמחפש בעל-מקצוע מצוין עם עבודה איכותית. פניתי אליו לצורך התקנת רשתות בגדלים ובסוגים שונים בכל החלונות בבית וקיבלתי שירות אדיב וטוב. מהרגע הראשון התרשמתי לטובה מזוהר, הוא הגיע לפגישה מסודרת, ביצע מדידות מדויקת, הראה לי דוגמאות שונות של עבודות שביצע וגם הצעת-המחיר שלו נשמעה לי הוגנת ביותר. את ההתקנה הוא ביצע בסבלנות, לא חיפף אלא ממש השקיע זמן ומחשבה בכל חלון והתוצאה הסופית מדברת בעד עצמה - הכל הותקן כמו שצריך ויושב בול במקום. זוהר בחור אדיב, אמין, ישר ודייקן, יש לו מילה וניתן לסמוך עליו ללא ספק. ממליצה מכל הלב.
אורלי, תל-אביב.

, אוקטובר 2018

השירות של זוהר היה מעולה ואני מאוד מרוצה! הוא ביצע עבורי התקנת תריס גלילה חשמלי ביציאה למרפסת, מדובר בתריס די גדול וזוהר צלח את המשימה בהצלחה רבה. הוא עמד בזמנים שקבענו, עבד בצורה מסודרת ומדויקת והתוצאה הסופית מעל ומעבר למה שציפיתי. מעבר למקצועיות, זוהר בחור חביב ואדיב, הוא שירותי ללקוח ומדבר בגובה העיניים. גם המחיר היה סביר ובאמת שיש לי רק מילים חמות להגיד עליו! מומלץ ללא ספק.
עליזה.

, מאי 2018

זהר מקצוען אמיתי! יצרתי איתו קשר דרך האתר לצורך התקנת תריסים חדשים בחלונות הבית, הוא עמד בזמנים, ביצע עבודה טובה ואני ממליצה עליו בחום! זהר הגיע לראות את החלונות, לקח מידות מדוייקות והראה לי דוגמאות שונות של תריסים לבחירתי, הצעת המחיר שלו היה סבירה בהחלט וסגרנו על ביצוע העבודה. היה בסדר גמור לאורך כל ההתנהלות מולו, הוא סיפק את הסחורה בזמן, תיאם מולי תאריך לביצוע ההתקנה והגיע לבצע את ההתקנה ביום שסיכמנו, העבודה מאוד מאוד מקצועית והכל נראה נהדר! אני ממש מרוצה וממליצה עליו בחום!
שרי, גבעתיים.

, מאי 2018

זהר בעל-מקצוע נחמד אדיב ומקצועי, כל ההתנהלות מולו היתה חיובית וזרמה חלק, העבודה יפה ומקצועית ואני ממליצה בהחלט! זהר ביצע התקנת 2 חלונות אלומיניום במטבח, הגעתי אליו דרך ההמלצות באתר שלכם ואני שמחה להצטרף להמלצות האלו. מהרגע הראשון קלטתי שהוא עם ניסיון של שנים בתחום ומדובר בבעל-מקצוע איכותי. בתחילה, זהר הגיע לבצע מדידות, עזר לי לבחור את סוג החלונות, פרופיל וצבע והצעת המחיר שנתן לי נשמעה לי הוגנת. זהר עמד בזמנים והכל היה מוכן להתקנה בדיוק בתאריך שאמר לי מראש, הוא הגיע לבצע את ההתקנה והכל בוצע במיומנות רבה, החלונות נראים נהדר, חזקים ויציבים. זהר עובד בשקיפות מלאה מול הלקוח, הוא אדיב ונחמד וביצע עבודה טובה ובמחיר הוגן. ממליצה!
רונית, חולון.

, יוני 2017

את זהר מחברת "עובדיה אלומניום ומסגרות" הזמנתי לצורך התקנת מעקה זכוכית במרפסת וחלון מטבח כולל רשת. קראתי חוות-דעת טובות אצלכם באתר "טוב תודה" והחלטתי להזמין את זהר לראות במה מדובר. זהר עשה רושם טוב כבר כאשר הגיע לתת ייעוץ והחלטתי לסגור איתו את ביצוע העבודה באותו הרגע. זהר ואבי מחברת "עובדיה אלומניום" - אתם פשוט צוות מעולה. הם הגיעו בזמן, עשו את עבודתם במקצועיות, בחריצות ומכל הלב.
עבודה יפה ובאיכות טובה מאד. אני מאד מרוצה וממליצה בחום.
ריקי, בת ים.

, נובמבר 2016

אני ממליצה על זהר מחברת "עובדיה אלומניום ומסגרות". זהר ביצע עבורי התקנת חלון אלומיניום ואני חייבת לציין שהעבודה, השירות והמקצועיות היו יוצאים מן הכלל. כל ההתנהלות והתקשורת מול זהר הייתה קלילה, הוא הגיע לקחת מידות ולא עבר הרבה זמן עד שחזר להתקין את החלון. זהר מאוד יסודי בעבודה, מאוד סבלני ומקצועי. אני מרוצה מכל ההתנהלות שלו.
עליזה, חולון.

, יוני 2016

מרוצה מאוד, אני יכול להגיד שזהר 100 אחוז, בעל מקצוע אמין, עומד במילה שלו ובלוחות הזמנים, מבצע עבודה איכותית במחירים הוגנים - ממליצה בחום! רצינו לבצע שתי עבודות בתחום האלומיניום והמסגרות, קיבלנו המלצה חמה על זהר עובדיה מחמתי שעובדת איתו כבר הרבה שנים והיא נורא בררנית, כך שסמכתי על חוות דעתה. מדובר בהתקנת והתאמת רשתות לחלונות הבית (אני גרה סמוך לפארק הירקון והיתושים מהווים מטרד רציני), העבודה השנייה הייתה התקנת סורג לחלון ויטרינה גדול + מעקה.
שוחחתי עם זהר, הסברתי לו במה מדובר, הוא אמר שהוא צריך לבוא לעשות מדידות. זהר בן-אדם רציני, הגיע בשעה שקבענו, מדד את פתחי החלונות כמו שצריך ונתן לנו הצעת מחיר, כמו שאמרתי, סמכתי על חמתי כך שאפילו לא בדקתי את המחיר מול בעלי-מקצוע נוספים, אבל אני יכולה לספר שהצעת המחיר נשמעה ונראתה הגיונית מאוד. זהר עמד בהתחייבות שלו, סיפק את כל חומרי העבודה בזמן והגיע לבצע את העבודה. את עבודת ההתקנה זהר סיים בזמן קצר, הוא עבד במהירות והשאיר אחריו נקי ומסודר.
בסיום העבודה גבה ממני בדיוק את המחיר שסוכם, הרשתות והסורגים נראים נהדר, עבודה איכותית ויפה, זהר לא איכזב, חמתי צדקה (: הודיתי לו על השירות המקצועי ואני בהחלט ממליצה עליו - בעל מקצוע מצוין!
יוליה.

, יוני 2016

אני מאוד מאוד מרוצה מזהר והצוות של חברת "עובדיה אלומיניום ומסגרות", גם מבחינת זמנים איכות עבודה, הם עומדים בסטנדרטים גבוהים, מדובר באנשים חרוצים שעובדים ממש מכל הלב - ממליצה בחום! את זהר עובדיה אני מכירה כבר הרבה שנים, זאת לא פעם ראשונה שנעזרתי בו לעבודות הקשורות לאלומיניום ומסגרות, ברבות השנים העברתי את המספר שלו הלאה להמון חברים משפחה ותמיד שמעתי עליו רק חוות דעת טובות, אין מה להגיד, זהר באמת בעל-מקצוע שאפשק בקלות לאמר עליו שהוא צדיק!
בפעם האחרונה פניתי לזהר לצורך עבודה מאוד גדול של החלפת שתי ויטרינות גדולות בסלון, כמו תמיד זהר הגיע אלינו בשעה שסיכמנו, לקח את המידות, ישב איתנו על סוגי חלונות, פרופילים וצבעים, ההצעות שלו נראו לנו מאוד, בחרנו בויטרינה בפרופיל מחוזק יותר מכיוון שהיא אמורה לשקול הרבה, בחרנו בזכוכית צבעונית אפרפרה מיוחדת עם הגנה נגד גשם, עובדיה התחייב לזמן משוער לביצוע העבודה וראוי לציין שעמד במילה שלו והכל היה מוכן בול בזמן!
עובדיה היה ממש מקצועי, עבד מולנו בשקיפות מלאה, אני אישית הייתי מעורב בכל העניינים עד לפרט האחרון אפילו ברמת הברגים. עובדיה שיתף אותנו בתהליך ונתן הרגשה ממש טובה. את העבודה עצמה הוא ביצע עם הצוות המקצועי שלו - אני ממש מרוצה מהתוצאה. כמו תמיד עובדיה עמד במילה שלו, סיפק עבודה באיכות ממש ממש גבוהה ובמחיר אטרקטיבי - ממליצה מכל הלב!
אריאלה.

, מאי 2016

אני מרוצה עד מעל הראש מהעבודה המקצועית והשירות המסור של עובדיה אלומיניום. הוא עשה עבודה באיכות גבוהה, סיים אותה מהר מאוד - תוך שבוע, אחלה בן אדם עבודה יפה ומקצועית ואני מבסוט ממנו עד הגג - ממליץ בחום!
לעובדיה הגעתי דרככם, דרך האתר. חיפשתי בעל-מקצוע בתחום האלומיניום שיבצע החלפה של חלון ויטרינה לחדש כולל תריסים. קראתי חוות דעת מעולות על עובדיה והרמתי טלפון לקבל הצעת מחיר. עובדיה היה מנומס ואדיב, קבע איתי פגישה באופן מסודר, הגיע בשעה שקבענו, הביא קטלוגים להראות לי פרופילים וצבעים. עובדיה הסביר לי על רמות המחיר השונות. מעבר לכך ראיתי שמדובר בבעל מקצוע מעולה ושאלתי אותו אם יודע לבצע בנוסף גם עבודת גבס והתקנת גגון. עובדיה ענה בחיוב והחלטתי לסגור איתו את ביצוע שלושת העבודות.
ההתנהלות של עובדיה מתחילת הדרך ועד סיומה הייתה יוצאת מגדר הרגיל. עובדיה דאג לכל פרט ועניין, לא הייתי טרוד בכלום. מדובר בבן אדם עם ראש גדול. את עבודת האלומיניום כמובן שביצע מצוין ומסתבר שיש לו ידי זהב! קיר הגבס הוקם באופן מקצועי מאוד וכמו כן גם הגגון - כל העבודות שלו עשר! פיקס! אין תלונות. גם מבחינת הזמנים עובדיה היה מתוקתק, סיים את העבודה אצלי תוך שבוע אחד בלבד, בעל מקצוע חרוץ ומוכשר - ממליץ מכל הלב!
זהר.

, ינואר 2016

הייתי מרוצה מכל הבחינות, זהר בעל-מקצוע נחמד אדיב ומקצועי, הסתדרנו במחיר והכל עבר חלק, עבודה יפה ומקצועית, ממליצה בהחלט. מדובר בהתקנת חלונות ורשתות לדירה שאני משכירה, מאחר ומדובר בדירה שאני לא מתגוררת בה, חיפשתי חברת אלומיניום אמינה שיודעת לתת מענה מקצועי אך במחיר הוגן.
פנינו לזהר "עובדיה אלומיניום ומסגרות" אחרי שהבנו שהוא בעל ניסיון רב בתחום ואיש מקצוע איכותי. שמענו עליו מאנשים והחלטנו להזמין אותו לתת הצעת מחיר. זהר הגיע לדירה כמסוכם, לקח את המידות, ישב איתי על סוגי חלונות, פרופילים וצבעים, ההצעות שלו נראו לי מאוד הצעת המחיר שלו עמדה במחיר שרצינו להשקיע והוחלט לסגור איתו את העבודה. העבודה כללה: פירוק שלושה חלונות (במטבח בשני חדרי שינה) והתקנת פרופילים חדשים, פרופיל 7000 כולל רשתות. אחד מהחלונות היה מסוג חלון "כיס" שנכנס לתוך הקיר הצידה. זהר התחייב לזמן משוער לביצוע העבודה וראוי לציין שעמד במילה שלו והכל היה מוכן בול בזמן! הוא היה ממש מקצועי, עבד מולי בשקיפות מלאה ונתן הרגשה ממש טובה.
את העבודה עצמה הוא ביצע עם צוות מקצועי - אני ממש מרוצה מהתוצאה. זהר עמד במילה שלו, סיפק עבודה באיכות טובה ובמחיר הוגן.
אורלי.

, ינואר 2016

זהר עובדיה מעולה מכל הבחינות, ביצע אצלי עבודה של התקנת חלונות אדם נהדר ועבודה מעולה - ציון 10 ממליץ בחום! בתור אדם ובתור בעל-מקצוע, אין כאלה דברים! לזהר "עובדיה אלומיניום ומסגרות" הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן לצורך התקנת חלונות אלומיניום למרפסת שירות ולחדר השירותים, חיפשתי איש מקצוע ברמה גבוהה ולשמחתי זה בדיוק מה שקיבלתי!!!
זהר הגיע אליי לבית באופן מסודר, הראה לי קטלוגים ודוגמאות ויעץ לי איזה חלונות לבחור ולהתאים לבית, אחרי שסיכמנו את כל הפרטים הוא לקח מידות והתחייב לספק את החלונות בתוך X זמן. במרפסת סגרנו על התקנת חלון וויטרינה פרופיל 7000 ( אמין מאוד, קווי עיצוב ישרים, איכותי, אטום ונוח לתפעול לאורך שנים, פרופילים מחוברים ב-90 מעלות) ובחדר שירותים סגרנו על תריס רפרפת (חלון רפפה מורכב ממספר שלבים ונהוג להתקינו בעיקר בשירותים שכן הוא מאפשר חדירת אור רבה אך לא ניתן לראות דרכו את המתרחש בדירה).
הייתי מרוצה מאוד מזהר והשירות שהוא נתן לי! מרגע תחילת העבודה זהר עבד ברציפות עם צוות מקצועי, הם ביצעו פירוק של החלונות הקיימים, התאמת הפתחים מבחינת האיטום ולמסגרת הפרופיל החדשה, קיבוע לקיר, התקנת החלונות והתריסים ,כל חלון הוא התקין מדויק, ישר, אטום, ובצורה יפה וטובה. בסיום העבודה הוא עשה ניקיון ולקח את כל הפסולת והשאריות. מאז שהסתיימה ההתקנה הכל בסדר עם החלונות, כשסוגרים חלון אז הוא סגור כמו שצריך, אין חדירה של מים, אין רוחות, הכל עשר, החלונות נראים נהדר, הייתי מרוצה עד הגג! זהר עמד בכל המסוכם ואף יותר - ממליץ בחום.
גדעון ירושלמי.

, דצמבר 2015

זהר העניק שרות מצוין ומקצועי במחיר הוגן - ממליץ בחום! לזהר "עובדיה אלומיניום ומסגרות" הגעתי דיי במקרה, דרך האינטרנט - חיפשתי איש מקצוע שיודע להתקין תריסים פשוטים רפרפות, קראתי את ההמלצות על זהר עובדיה אצלכם באתר והחלטתי להרים טלפון ולבקש ממנו הצעת מחיר טלפונית. שוחחתי עם זהר, הסברתי לו שמדובר בתריסים מאוד מאוד ישנים שהפלסטיק שלהם כבר אכול והמסגרת נראית רע ואני רוצה הצעת מחיר על החלפת התריס לחדש.
בטלפון זהר נתן לי טווח מחירים שפוי ביחס להצעות נוספות שלקחתי וקבענו להיפגש באופן מסודר. זהר הגיע כפי שסוכם (יש לציין שהגיע בדיוק בשעה שקבענו וצלצל לפני לראות שאני בבית), לקח מידות, ישב איתי על האופציות השונות ובסופו של דבר בחרתי לבצע התקנה של תריס בעל מסגרת אלומיניום ושלבי רפרפות מפלסטיק, זהר נתן הצעת מחיר שעמדה בטווח המחירים שהציג בפני בטלפון, הוא הותיר עלי רושם מקצועי ואמין והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
מבחינת ההתנהלות, זהר סיפק את התריס בזמן בדיוק בצבע ובמידה שבחרתי מהקטלוג. הוא הגיע לבצע את ההתקנה עם איש צוות נוסף ואני יכולה לספר שההתקנה בוצעה כהלכה, זהר פירק את התריס הישן וביצע הרכבה וקדיחה לקיר מחדש כולל איטום מסביב למסגרת. הכל נראה טוב, יושב לפי המידות ועובד באופן חלק. בסיום העבודה זהר עמד במחיר שסוכם והעניק קבלה. התרשמתי ממנו לטובה ואני חושבת שמגיעות לו רק מילים טובות.
ממליצה בחום -מיכל.

, מרץ 2015

עובדיה מקצועי, אדיב ומדויק, עשה עבודה יפה מאוד, מומלץ!
הגעתי לעובדיה דרך האתר, בנוסף אליו בחנתי עוד כמה בעלי-מקצוע ובסופו של דבר בחרתי לעבוד עם עובדיה.
הבחירה בו נבעה מכיוון שגם הצעת המחיר שלו הייתה הוגנת וגם הוא עצמו היה מאוד אדיב, סבלני, הסביר בצורה נעימה על סוגי התריסים שניתן להתקין בחלון הספציפי שרצינו ונתן לי את המרחב להחליט בקצב שלי על כל דבר ועניין.
לגבי לוחות הזמנים, עובדיה לא עיכב אותנו, עמד בזמנים, תיאם איתי שעות ועבד בשיתוף פעולה מלא. את ההתקנות וההרכבות הוא ביצע באופן מקצועי, עבד מכל הלב, עשה התקנה איכותיות, הכל יושב בול לפי המידות, אני מאוד מרוצה מהתוצאות ומאיכות החומרים ואין לי ספק שמדובר בבעל מקצוע ראוי - ממליצה בחום!
שיר באור.

, פברואר 2015

אני מאוד מרוצה מהתקנת התריסים שזהר עשה אצלנו בבית, הוא היה מקצועי אדיב ונתן עבודה איכותית - ממליץ בחום!
הגעתי לזהר עובדיה דרך האתר שלכם, שוחחתי איתו בטלפון, הסברתי לו במה מדובר והוא הגיע לראות את חלון המרפסת שבה רציתי להתקין תריסים חדשים.
מתוך בעלי-המקצוע שבדקתי, זהר היה המקצועי ביותר, דיבר לעניין, הוא אפשר לי לבחור בין מגוון סגנונות, הבטיח לספק את התריסים תוך שבוע ימים לכל היותר. מעבר לכך, הצעת המחיר שלו הייתה בהחלט טובה והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
מדובר בהתקנת תריסי רפרפת על מסילה (עבודת אלומיניום).
הייתי מרוצה מאוד מהתוצאה, ההתקנה נראת נפלא ואיכות החומרים הייתה מעל ומעבר למצופה הכל יושב בול לפי המידות.
זהר עמד בכל מילה ומילה, הוא היה מקצועי, יסודי, נחמד ומאוד נעים. אני ממליצה עליו בחום, הוא עשה עבודה מאוד יפה ואיכותית.
יעקב

, פברואר 2015

יש לנו תריס גלילה מפלסטיק שכבר היה במצב על הפנים והחלטנו להחליפו בתריס חדש.
חיפשתי בעל מקצוע בתחום והגעתי לזהר דרך האתר אחרי שדיברתי והשוויתי בין אנשי מקצוע רבים. כבר בשיחה הראשונה זהר דיבר לעניין, התמקד בבעיה עצמה ובפתרונות האפשריים באמת [אנשי מקצוע אחרים ניסו למכור לי כל מיני תריסים יקרים יותר].
זהר הציע להגיע כבר למחרת היום לקחת מידות ואמר שהתריס יהיה מוכן ביום שני. המחיר שהציע היה זול משמעותית מההצעות המופרכות האחרות שקיבלתי. אדגיש כי לאחר בירורים והשוואות רבות המחיר שהציע בהחלט הולם את סוג העבודה והמוצר.
זהר הגיע כפי שקבענו, בשעה שסוכם, "תקתק" את העבודה, היה נחמד מאוד, עבד נקי ומסודר מתוך הבנה שדירה זה לא אתר בניה ואפילו סידר אחריו. לאחר מכן שילמתי לו בדיוק את הסכום שקבענו. אהבתי את האמינות שהוא משדר, המקצועיות, וזה שהוא בא לעניין בלי לנסות למרוח או למכור, בקיצור - מומלץ!
עדי.

, פברואר 2015

אני בהחלט מרוצה מהשירות המקצועי של זהר, הוא היה הוגן ישר ועשה עבודה טובה!
הגעתי לזהר "עובדיה אלומיניום ומסגרות" בעקבות הפרסום באתר טוב תודה, מדובר בהתקנת חלון ויטרינה חדש. שוחחתי עם זהר וקבענו שעה, הוא הגיע לבצע מדידה וכמובן בהתאם לתת הצעת מחיר. זהר הרשים אותי לטובה, הצעת המחיר הייתה הוגנת והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
ביום שקבענו, זהר הגיע בזמן עם איש צוות נוסף, בלי להתמהמה הם ניגשו ישר לעבודה ועשו עבודה מקצועית, יסודית ויפה - החלון הותקן כהלכה, המידות נכונות והאטימה איכותית.
זהר השאיר אחריו די נקי והוא היה מקסים ומאוד שירותי ואחרי שווידא שאני מרוצה, שילמתי לו את הסכום בדיוק כמו שסיכמנו והוא נתן לי הבטחה שייתן מענה לכל בעיה אם תתעורר. כל הכבוד! ממליץ בחום!
יהורם.

, פברואר 2015

זהר איש מקצוע רציני. התקשרנו אליו דרך האתר בשביל התקנת תריסים חדשים בחלונות הבית והוא הגיע ביום שקבענו, לקח מידות ונתן לנו מחיר הגיוני ושפוי. קבענו תאריך והוא הגיע בדיוק בתאריך ובשעה שקבענו, הוא המליץ לנו על סוג התריסים ונתן לנו מידע לגבי רמת המחירים, המחיר נשמע לנו הוגן וסגרנו את העבודה.
מבחינת התנהלות העבודה זהר היה בסדר גמור, הוא סיפק את הסחורה בזמן, תיאם מולי תאריך לביצוע ההתקנה ובאמת הגיע לבצע את ההתקנה בדיוק ביום שסיכמנו, הוא עשה עבודה מאוד מאוד מקצועית! אני ממש מרוצה מהכול ומודה לו על השירות.
לסיכום: ההתקנה הייתה מקצועית! המידות מדויקות והעבודה פשוט נהדרת.
ורדה

, פברואר 2015

אני מאוד מרוצה מהשירות של זהר, מדובר במקצוען אמיתי ולמעשה זאת כבר הפעם השנייה שהזמנתי אותו לבצע עבודה.
נמאסו עליי החלונות הישנים והחלטתי לחדש חלק מהתריסים והחלונות. על זהר שמעתי מחברה שהמליצה עליו בחום. זהר הגיע לביתי, הסתכל, מדד, הציע סגנונות ועבר איתי על החומרים בסיכום, סגרנו מחיר ומועד לביצוע העבודה.
ביום שקבענו, הגיע זהר ועוד עובד עם כלל כלי העבודה וניגשו למלאכה בלי יותר מדי התמרחויות, הם פירקו את החלונות והתריסים הישנים, ניקו קצת מסביב ואז הרכיבו את החלונות החדשים. אחרי שסיימו ובדקו שהכל תקין, הם השאירו את המקום עבודה כאילו לא התבצעה שם עבודה. הם היו אדיבים ונחמדים, הראו לי מה נעשה ושהכל תקין, שאלו אותי לשביעות רצוני ואפילו טרחו להגיע ולתת מענה ברגע שהתעוררה בעיה, אפילו שהיא לא הייתה קשורה ישירות לעבודה שהם סיפקו.
המחיר שולם כמו שסוכם מראש וקיבלתי גם חשבונית. אני מאוד מרוצה, ביצעו את העבודה ביעילות, זריזות ועמדו בזמנים שהבטיחו תוך כדי מתן שירות נהדר. מומלץ בחום!
שירי.

, פברואר 2014

זוהר איש מקצוע ובן-אדם מקסים, אני ממליצה עליו מכל הלב!! אני עובדת איתו למעלה משמונה עשרה שנה, בהתחלה הכרנו דרך אביו וכיום הוא ממשיך את העסק שלו ועושה עבודה באמת יוצאת מן הכלל! - מדובר באיש מקצוע מיומן, שבקיא מאוד בתחומו ואפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות!
זוהר עשה לי המון עבודות במהלך השנים, בין היתר הוא התקין אצלנו בבית חלונות ותריסים מאלומיניום, החליף זכוכיות בחלק מהחלונות, עשה תריסי גלילה ידניים וחשמליים, עבודת סורגים ועוד כהנה וכהנה - כל העבודות שהוא עושה ברמה גבוהה מאוד, לא קרה אפילו פעם אחת שיצאתי מאוכזבת. מבחינתי הוא מספר אחת בתחום! מקצוען אמיתי, המחירים שהוא לוקח סבירים, לוח הזמנים שלו מצוין, הוא הוגן ישר ואמין - אין יותר טוב ממנו!
יפה, ראשון לציון.

, פברואר 2014

זאת כבר הפעם השנייה שאני מזמינה את זוהר לעשות אצלנו עבודה ואני מאוד מאוד מרוצה!
זוהר עובדיה עשה אצלי תריסים וחלונות, תיקון דלת ודברים נוספים - הוא עושה עבודה ברמה מקצועית ומבחינתי מה שאני הכי אוהבת אצלו זו האמינות! במהלך השנים יצא לי לעבוד, לא אחת, עם בעלי מקצוע אחרים ואני מוכרחה לציין שהוא יוצא דופן מבחינת השירות שלו, לא רק שהוא אדיב ונחמד, אלא שבכל דבר שהוא מבצע הוא דואג להסביר, מזמין אותי לראות ועובד בשקיפות מלאה - האמינות שלו היא מעל הכול, העבודה שלו מתבצעת במיומנות ובאמינות, הוא לוקח מחירים סבירים, עומד בכל מילה שלו, מסביר פנים שנותן עבודה מכל הלב!
אני מאוד מרוצה ממנו ובהחלט ממליצה עליו בחום!
ורדה.

, פברואר 2014

אני ממליץ בחום על זוהר עובדיה, מדובר בבעל מקצוע אמין, איכותי ומאוד מקצועי, שמחתי לקבל ממנו שירות.
חיפשתי בעל מקצוע שיבנה עבורי כמה גגונים שיגנו מפני הגשם ובנוסף שיבצע התקנה של רשת באחד מחלונות הבית.
אל זוהר הגעתי ממש במקרה דרך האינטרנט, חיפשתי בעל מקצוע מתאים ובדקתי מחירים, זוהר היה הכי אמין מבין כולם - הוא הגיע לביתי על מנת לקבל מידע אודות דרישותיי, הוא לקח מידות ונתן לי הצעת מחיר ממש סבירה ביחס למה שהולך בשוק.
לאחר מספר ימים זוהר הגיע לביתי וביצע את התקנת הגגונים - הוא עבד באופן נקי ומסודר, הקדיחות והחיתוכים אסתטיים מאוד והייתי מרוצה מהתוצאה, זוהר התחייב בפני שאני אהיה שבע רצון מעבודתו ואכן כך קרה. הוא גבה ממני בדיוק את המחיר שסיכמנו, הכל היה פיקס ואני בהחלט ממליץ עליו בחום!
מורי.

, אוקטובר 2012

חבל שאין קטגוריה של הגיע לפני הזמן כי הוא הגיע שבוע קודם וזה היה מעולה! שירות מצויין, נעים לעבוד איתו.
מצאתי את עובדיה כאן באתר, ולאחר שבדקתי והשוויתי מחירים עם כמה בעלי מקצוע החלטתי ללכת עליו. עובדיה הגיע אלינו כדי לראות במה מדובר, העבודה היתה הקמה של מעקה למדרגות מחוץ לבית בגובה קומה אחת, עובדיה נתן הצעת מחיר סופית במקום וסגרנו על תחילת העבודה בעוד כשבועיים.
בסופו של דבר התפנה לעובדיה זמן בתוך כשבוע והוא התקשר להודיע שיוכל להקדים את ביצוע העבודה, כמובן ששמחנו על כך מאוד. ואכן עובדיה בא למחרת ופעל במרץ להתקנת המעקה לאורך כל הקומה. הוא עשה עבודה מסודרת מאוד, יפה, מקצועית מעל ומעבר, עם יחס חם ואדיב, והוא הותיר אותנו מרוצים מאוד.

אביטל, כפר סבא.

, אוגוסט 2012

אני רוצה להתחיל ב - אין לי מילים!!! צוות מדהים וזוהר, בן אדם.. פשוט לפרגן לו בגדול!!!. בעלי ואני קנינו בית ישן לבן שלנו ואת כל עבודת האלומיניום היה צריך לתקן ולחדש. חיפשתי באתר הזה בעלי מקצוע בתחום וראיתי את עובדיה. קיבלתי מס'' הצעות מחיר מבעלי מקצוע שונים אבל זהר שבה אותי משיחה הראשונה דרך הגעתו להגשת הצעת מחיר ועד סיום העבודה.
העבודה ארכה כשלושה שבועות שבמהלכה הגיע צוות של בין 2-3 אנשים. הצוות דייק בזמנים ולאחר השלב הראשוני של המדידות הם הגיעו להכין את השטח ע"י ניקיון ופירוק מסגרות קיימות ועקירת משקופים. הם סיפקו את כל המוצרים העשויים אלומיניום: משקופים, תריסים, חלונות, רשתות, ויטרינות, תריס למרפסת שירות, תריס גדול לאמבטיה וכו''.
הצוות כל הזמן עבד בחיוך ובנועם, הכל נעשה ברוגע ובאדיבות. זהר ייעץ לנו על כל מיני פעולות והציג לנו את היתרונות והחסרות של כל דבר ודבר. בסוף העבודה היה משהו שלא מצא חן בעיניי וכשהתקשרתי אליו לבקש שיתקן נעניתי ב: "אין בעיה ציונה, ברצון רב, אם זה מה שאת רוצה ביום שני אגיע ונטפל בזה". פשוט מדהים. זהר עבר איתי כמובן על הכל בסוף העבודה והראה לי מה הם עשו והצוות השאיר את המקום מסודר ונקי יחסית.
פשוט מדהימים! באמת שאין מילים, מילה זו מילה, שעה זו שעה, המחיר לא השתנה במאומה וקיבלתי חשבונית ואחריות.
זהר, תודה רבה לך על שירות, אמינות ומקצועיות שהשאירו אותי פעורת פה ומלאת הערכה כלפיך וכלפי הצוות המדהים שלך.
המשיכו כך.

ציונה מהרצליה

, נובמבר 2011

זו פעם ראשונה שאני נתקלת באתר של השוואת מחירים בין בעלי מקצוע, וכנראה שזו לא תהיה הפעם האחרונה שאני אבקר באתר.
בזכות האתר היה ביכולתי לקבל מידע אודות טווח המחירים עבור התקלה שלי, ולהיחשף למגוון רחב של בעלי מקצוע בתחום.
ברשותי תריס יחסית ישן הממוקם בסלון, מסיבה לא ברורה הוא אינו נפתח ולא נסגר, פשוט תקוע. האתר איפשר לי לבחור בבעל מקצוע שגם מגיע לבתים פרטיים על מנת לתקן תקלות קטנות וכך הגעתי לזוהר מ"עובדיה אלומיניום ומסגרות".
עובדיה היה מאוד סימפטי ואדיב, הראה נכונות לעזור ומיד קבע איתי שעה שנוחה גם לי ולו. עובדיה הגיע בדיוק בזמן שקבענו, ניגש לתריס ותוך חמש דקות החליף את הקפיץ ותיקן את התירס הישן. לאור העובדה שעובדיה הגיע רק על מנת לתקן בעיה קלה, הוא לקח מחיר הוגן ובהתאם. אני מרוצה מאוד מהשירות שקיבלתי.
ממליצה בחום רב.

בברכה
אלכסנדרה מתל אביב

, אוגוסט 2011

אני מכיר מספיק בעלי מקצוע, ועובדיה - איש האלומיניום הוא אחד שיזכר אצלי בלב מהבחינה הטובה!
קודם כל, עובדיה - הוא איש נחמד שכייף לעבוד איתו. איש רגוע, נטול מניירות, כל מה שמבקשים ממנו נעשה ומבוצע, בסבלנותו ובידע שלו - הוא מצליח להשרות עלייך הרגשה נינוחה, שאתה אכן נמצא בידיים טובות. חוץ מזה, ולא פחות חשוב - רמת העבודה של עובדיה ואיכות הביצוע - לעילא ולעילא!!
עובדיה התקין אצלנו בכניסה של הבית שער חדש (השער הקודם - שער ברזל שהיה לנו - היה כבר מיושן כולו וחלוד, כך טבעי שהתעניינו לגבי החלפתו). השער החדש שעובדיה עשה - הוא שער אלומיניום. עובדיה התקין פרופילים מברזל, ועליהם לוחות אלומיניום גדולים. אהבנו מאד את התוצאה. כמובן גם שובדיה דאג לפרק, ולפנות את השער הישן, עם כל שאריות הפסולת.
מחירים מאד הוגנים! מה שסוכם עם עובדיה בראשית העבודה - זה מה ששולם. חוץ מזה, עובדיה הוא לא כזה ש"הולך עם הראש בקיר", הוא בהחליט השאיר פתח להתמקחות איתו (על המחיר הכוונה) ונתן לו בסופו של דבר הצעה מקובלת והגונה!
הוא לא הכי זול - אך גם לא הכי יקר... מלכתחילה לא חיפשתי את האיש מקצוע הכי זול (אני בדעה שזול לא תמיד משתלם וגם בד"כ יוצא הכי יקר) - עובדיה, על כל פנים ענה מבחינתי על כל הציפיות! בהחלט ממליץ!

בברכה,
דניאל חיימוב, מרמלה

, יולי 2011

גם אני הזמנתי את "עובדיה אלומיניום" דרך האינטרנט!
כעת, לאחר שהעבודה הושלמה סוימה, אני רושם את המלצתי - כאות להבעת תודה על מה שעובדיה עשה. העבודה יצאה יפה מאד, ובלי שום קשר, גם ההתנהלות הכללית של עובדיה - אם זה בעבודתו ובהתקשרותו איתנו - היו חוויה אחת גדולה טובה. חוויה שהשאירה לי ולאשתי טעם טוב בפה. כייף לפגוש לפעמים בעלי מקצוע כאלו שבאמת מתירים אחריהם רושם טוב D-:
עובדיה נקרא לשם רעיון שהיה לנו - לסגור מרפסת בדירה. רצינו לשלב במרפסת חלונות זכוכית, ולכן פנינו לכמה בעלי מקצוע שזוהי ההתמחות שלהם. עובדיה היה אחד מהם. ההחלטה, נפלה בסופו של ענין על עובדיה - בגלל שנתן את הצעת המחיר הכי זולה מבין כולם - זולה בכמה עשרות אחוזים מאחרים.
לאחר שאני ואשתי גיבשנו החלטה, לגבי עיצוב החלונות, פרופיל וסוג זכוכית - עובדיה לקח מדידות, ותוך שבוע, המוצר היה מוגמר להתקנה. ההתקנה נעשתה ע"י זוהר ואיש צוות שלו באחד הבקרים, לזמן שתואם איתו מראש. עבודה זריזה שסוימה תוך כמה שעות בודדות.
אני ואשתי חשבנו שלאחר ההתקנה, יהיה לנו הרבה לנקות במרפסת, אבל גם לזה עובדיה ועוזרו דאגו.. פינוי של כל הקרטונים וכלי העבודה, וגם העברת טאטוא קל כדי לחסוך לנו!
מאד נהניתי - כמו שציינתי - גם מהעבודה מול זוהר, וגם מהתוצר המוגמר. גם אני מצטרף ליתר הממליצים של "עובדיה אלומיניום ומסגרות".

בברכה,
איתי

, מאי 2011

הזמנו את זוהר, כדי לבצע עבודת סורגים שנחשבת יחסית גדולה: התקנה של סורגים מסביב לדירה - בכל החלונות שבסלון ובחלונות שבמטבח.
זוהר עמד בכבוד בכל הזמנים שסיכמנו עליהם: החל מהפגישה הראשונה כדי לראות את המקום, ועד ליום ההתקנה עצמו - שבו הורכבו כל הסורגים.
שמחתי לגלות איש מבין עניין. אדם שבקיא בתחום ויודע את המלאכה. הגענו אליו די חסרי מושג. פרט לעובדה שידענו שאנחנו רוצים סורגים ובאיזה חלונות לא היה לנו שמץ של ידע איזה סורגים לקחת, באיזה צבע, מאיזה מין ובאיזה דרגת בטיחות. זוהר ישב איתנו יותר משעה, הסביר מהן האופציות, ומה כדאי. בהמלצתו בסופו של דבר - עשינו את הבחירה.
עבודת ההתקנה יצאה מדויקת ויפה. גם זמן ההרכבה שהתחייב עליו - היה כמו שהובטח. מעבר לכל זה - זוהר גם הסכים לחבר לנו סורגים אחרים (שאינם קשורים לעבודתו), שלפני כן הורדו מאחד החלונות במסגרת שיפוץ שנעשה בבית, וכל זה תמורת סכום זעום.

ממליץ בחום,
עודד

, פברואר 2011

זוהר עובדיה, עשה לנו עבודה מאד יפה של מחיצת זכוכית לאמבטיה. כיוון שלא הייתה אפשרות להתקין שם וילון, וגם רצינו משהו שיראה קצת יותר אסתטי מסתם חתיכה של בד - זוהר הצליח למצוא לנו פתרון אלטרנטיבי שגם יצא מאד מאד יפה ומשדרג את האמבטיה וגם ברמה הפרקטית - עושה את העבודה.
את הויטרינה הוא התקין ללא עבודת אלומיניום (כלומר ללא שימוש בפרופילים) - פשוט שתי זכוכיות שקופות גדולות שתוחמות את האזור. את הסחורה הוא סיפק, ממש במהירות - תוך פחות משבוע לאחר לקיחת המידות, וגם את ההרכבה עצמה עשה בפחות משעתיים.
בלי שום קשר, הוא גם איש נחמד, שכייף לעבוד איתו - ולכן אני שמחה שמצאתי אותו באתר, ואני ממליצה.

, ינואר 2011

הגעתי אל עובדיה לאחר שקראתי את ההמלצות הרבות באתר שלכם.
התקשרתי אליו והסברתי לו את סוג העבודה שרציתי .התקנת גגון חיצוני בחדר הכביסה. למחרת הגיע אליי עובדיה והראה לי כמה דוגמאות שמאוד מצאו חן בעיניי.לאחר שסיכמנו הוא נתן לי הצעת מחיר מפורטת ומסודרת וכן לקח מידות , מיד הבנתי שעובדיה אדם ישר ואמין, ואין ספק שיעשה עבודה מצויינת. כמה ימים לאחר מכן הגיע אליי עובדיה ועוד שלושה אנשי צוות . מיד ניגשו לעבודה, יאמר לזכותו שעבד בצורה מהירה ויעילה ממש תוך שעות סיים את ההתקנה, וגם עשה זאת בצורה מאד איכותית!
ממליצה בחום כן יירבו אנשים כמותו.

אביטל
מתל-אביב

, נובמבר 2010

ממליצה ביותר! מבין שלל מתקינים שפנינו אליהם, לצורך עבודה של התקנת ארבעה סורגים לבית - צוות המתקינים של עובדיה היה היחיד שהראה נכונות וזמינות לבצע את העבודה (באופן מוזר כל שאר בעלי המקצוע האחרים שפנינו אליהם - או שהבטיחו להגיע ולא הגיעו, או שבכלל לא הראו נכונות לקחת את העבודה. היה אפילו מתקין אחד, שכבר קבענו איתו, וגם הגיע עד אלינו הבייתה כדי לבצע מדידות. אחרי כן פשוט לא שמענו ממנו עד עצם היום הזה...).
ביום ההתקנה - הגיע צוות המתקינים כמה דקות לפני הזמן (הפתעה מרעננת!). עבד מהר, ביעילות ובאדיבות. נתן לי התחייבות לסיים את כל העבודה של כל הסורגים במשהו כמו שעה וחצי של עבודה, וסיים תוך ארבעים דקות - בפחות מחצי הזמן (גם כן הפתעה מאד טובה!).
מחיר הוגן, אפילו זול - ביחס למתקינים אחרים שפנינו אליהם... בקיצור הבחירה בהם הייתה רווח מלא מכל הבחינות, וללא ספק, אני משוכנעת שנפנה אליהם שוב, כשנצטרך שירותי התקנת סורגים בהמשך.

, ספטמבר 2010

הגעתי אל עובדיה רק על סמך ההמלצות שקראתי עליו באתר - לא ידעתי מי הוא ומה הוא, וכמובן גם שלא היה לי מושג לגבי אופי העבודה שלו והרמת ביצוע, אבל לשמחתי פגשתי באיש מקצוע רציני ויסודי ביותר.
עובדיה ביצע אצלנו עבודה שכללה מספר דברים: התקין לנו שני גגונים ,התקין רשת יונים והחליף לנו מנעולים בחלונות.
בפגישה הראשונה שלנו איתו עשינו תאום ציפיות - הוא בא לקחת מידות, נתן הצעת מחיר מפורטת, ולאחר שנתנו לו אוקיי סופי, הוא התחיל במלאכת הביצוע. לגבי הגגונים הוא עשה עבודה מאד יפה ואסתטית. את רשת היונים - הוא חיבר למסגרת אלומיניום יפה מעל ומעבר למצופה, ולגבי המנעולים בחלונות - למרות שסיכמנו על החלפת מנעולים בסלון, בפינת-האוכל ובחדר שינה אחד - עובדיה החליף מנעול גם בחדר נוסף, ושאל אם אנחנו מעוניינים בהחלפה של עוד מנעולים, מבלי להוסיף זאת לסך המחיר שסוכם מראש.
בנוסף הוא גם פירק לנו במסתור הכביסה את המתקן הישן של חבלי הכביסה, מבלי לבקש מאיתנו על כך תמורה נוספת!!

נדיר למצוא בעל מלאכה כזה במחוזותינו!! המלצה זו תקפה גם לגבי דודו של עובדיה - אבי, שביצע ביחד איתו את ההתקנה, ועשה גם כן עבודה מעולה. ממליצה על שניהם בחום, ואני שמחה ביותר להוסיף גם את המלצתי שלי, לרשימת ההמלצות שלהם באתר!!

המון תודות - הניה

, יולי 2010

מאד ממליץ עליו!! בעל מקצוע שהוא לא רק מקצועי ומומחה בעבודתו, אלא גם איש ישר והגון - אולי אפילו אחד מהאנשי מקצוע הכי אמינים שיצא לי לפגוש. ביצע אצלי מספר עבודות מסגרות בבית (במסגרת שיפוצים כלליים שערכנו בדירה - הוא היה ממונה על ביצוע עבודות המסגרות והאלומיניום בשיפוצים נערכו). כשמשהו לא היה נראה לי, או לא היה לשביעות רצוני - הוא מיד החליף או תיקן בלי שום בעיה, מבלי לעורר יותר מדי מהומות או להתווכח.
בעיקרון - כמו שאמרתי ביצע מגוון של עבודות אצלנו בדירה: התקין סורגים לתשעה חלונות בדירה, בנה מתלה לכביסה + גגון שישמש להצללה מעל למרפסת כביסה, התקין דלתות זכוכית לשני מקלחונים, וגם בנה לנו דלת מחיצה מזכוכית חלבית בין חדר השינה של ההורים לחדר האמבטיה (שיצאה ממש יפה!!).
היה מאד רציני, מהשלב ההתחלתי של הפרויקט ועד לשלב הסופי. כמו שכבר אמרתי - אם היו דברים שלא היו לשביעות רצוני - הוא מיד החליף ותיקן, בא והראה לנו בשלב המקדים דוגמאות, ותמונות של עבודות שביצע, כדי שנוכל לבחור ולהגיע להחלטה ברמה העיצובית. ממש עשה רושם רציני, ולכן גם סמכתי עליו ושכרתי את שירותיו.

קיבלתי בהחלט תמורה יפה, לכסף שהשקעתי. אפילו שמחתי מאד לשלם לו בתום העבודה!! ממליץ עליו מכל הלב - בהחלט בעל מקצוע יחיד במינו!!

, יולי 2010

ממליץ עליו בחום!! אני אישית לקוח שלו כבר שנים, ואני גם ממשיך להישאר נאמן אך ורק לו כי הוא גם בן-אדם מאד רציני, גם עושה עבודה טובה, וגם בחור ישר והגון!!
קודם כל - מבחינה של זמנים - הוא מאד מסודר - אם קובעים איתו זמן, הוא מגיע בדיוק בזמן, אף פעם כמעט ולא מאחר. אם הוא מתעכב או יש לו אילוצים שדורשים ממנו להגיע קצת יותר מאוחר או ביום אחר, הוא תמיד מתנצל ומודיע מראש, לא משאיר אותי "באוויר" כמו שאומרים.
שנית - מבחינה מנהלתית, הוא מתנהג גם כן באופן מאד מסודר. תמיד לפני ביצוע העבודה, בשלב של התענניינות, והצעת המחיר - הוא מקפיד לשלוח לי בפקס על גבי נייר מודפס את כל פרטי העבודה, ומה היא כוללת עם מחירים מפורטים.
מבחינת התנהלות עבודתית - הוא תמיד מבצע את המלאכה על הצד הטוב ביותר. אם יש משהו שהוא לא בדיוק לשביעות רצוננו, או דורש תיקון, הוא מיד יבוא להחליף ולתקן מבלי לנסות להתנער - לדוגמא: שנה שעברה אחרי שביצע אצלנו תיקון על הגג, התעוררה נזילה אז מיד קראנו לו והוא ישר בא לתקן!
מבחינת המחירים - גם כן המחירים שלו מאד סבירים, מחירי שוק. מעבר לזה, כמובן שהוא גם עובד בצורה מסודרת עם קבלות, חשבוניות והכל!!
ממליץ עליו מכל הלב - אמין, אחראי ומקצועי!!

בתודה,
נח פייס מראשון לציון

, יולי 2010

ביצע אצלי התקנה של רשתות בכל הבית, ועשה עבודה מאד יפה. בעיקרון, החלטתי לבחור בו לביצוע העבודה (לאחר שעשיתי בירורים עם עוד מספר מומחים בנושא), גם מכיוון שנתן לי את ההצעת מחיר הכי טובה, וגם מכיוון שקראתי עליו המלצות מאד חמות ומפרגנות.
היה מאד יסודי בעבודתו - בשלב הראשוני, בא אלי הביתה, כדי לראות באיזה סדר גודל של עבודה מדובר, וכדי לתת לי הצעת מחיר. לאחר שסגרנו ביננו על ביצוע העבודה - הוא הגיע פעם נוספת כדי לקחת מידות של כל החלונות והדלתות. ובפעם השלישית, בא כדי פיזית לבצע את ההתקנה.
יאמר לזכותו שעבד בצורה מהירה ויעילה - תוך כמה שעות סיים את ההתקנה, וגם עשה זאת בצורה מאד אסתטית ואיכותית!

מאד ממליץ עליו!!

, יולי 2010

ממליצה עליו מכל הלב!! הגעתי אליו באופן מקרי דרך האתר שלכם, ולקחתי אותו "על עיוור" מה שנקרא, מבלי לבדוק אותו יותר מדי (רק על סמך ההמלצות הטובות שהיו עליו באתר), והוא פשוט הפתיע אותי לגמרי לטובה!!
עשה אצלי עבודה מקיפה של החלפת תריסים וחלונות בכל הבית בסדר גודל של כמעט 30,000 שקל... יצא אומנם קצת יקר, אבל היה שווה כל אגורה, ובאמת שיאמר לזכותו שהוא עבד על הכיפאק והיה מאד חרוץ ויסודי. בגלל שסמכתי עליו כל-כך, נתתי לו גם יד חופשית, בבחירת הפרופילים וסוגי התריסים (ובאמת שהוא הפגין טעם יוצא מן הכלל כי יצא ממש יפה).
בסלון לדוגמא, הוא התקין לנו ויטרינה ענקית (פרופיל בלגי משולב עם זכוכית) בגודל של ארבעה מטרים, שמשקיפה לגינה בשילוב עם תריס חשמלי (מה שהצריך גם שבירה של כל הקיר). מעבר לכך גם ביצע כאמור בנוסף, החלפה של תריסים בשני חלונות בחדר שינה, ועוד החלפה של תריס כולל חלון בחדר שינה אחר.
היה מצד אחד מאד קונקרטי וענייני, אך ביחד עם זאת גם ממש נחמד - בפעם הראשונה בא לתת לנו הצעת מחיר ולהראות לנו דוגמאות של עבודות שלו, בפעם השניה בא לקחת מידות כדי להכין את הפרופילים, בפעם השלישית, הגיע להתקין את התשתית עבור החלונות, ובפעם הרביעית - כבר ביצע בשעה טובה את ההרכבה.
היה פשוט עשר מכל הבחינות - המלצתי עליו גם לחברים, ואני ממליצה גם לכל גולשי האתר - לקחת אך ורק אותו, כי הוא פשוט בעל מקצוע ברמה אחת מעל כולם!!

, יולי 2010

יופי של עבודה ויופי של שירות!! ביצע אצלי התקנה של סורגים (ישרים - לא בטן) עבור שני חלונות גדולים יחסית, אצלי בדירה. החלטתי להזמין אותו בעיקר על סמך ההמלצות הטובות שרשמו עליו באתר, וגם מכיוון שגם בשירות לקוחות של האתר, כשהתקשרו להציע לי עזרה - אמרו שהוא מאד מומלץ, ושהוא בעל מקצוע מצוין.
עשה יופי של עבודה, וגם בזמן יחסית קצר (אפילו הקדים את הדד ליין שהציב לעצמו!). בתחילה, בא כדי לראות את החלונות, לקחת מידות, ולתת לי הצעת מחיר. כשאישרתי לו את העבודה, הוא התחיל בבנייה של הסורגים ובחיתוך של המידות, ולאחר יומיים, בא לבצע את ההתקנה, ובאמת יצא לו מאד מוצלח!!
על כל חלון, לקח לי בערך כ - 1000 ש"ח עבור העבודה וההתקנה. לא עשיתי יותר מדי סקרוק, כי הסתמכתי כאמור רק על ההמלצות שקיבלתי עליו, אבל נראה לי שמבחינת המחירים הוא היה מאד סביר, ואני לא חושבת שהייתי מוצאת בעל מקצוע אחר שהוא יותר זול משמעותית מעובדיה.

בכל מקרה, תודה על השירות ועל העבודה הנפלאה - יצא באמת מוצלח!!

בכבוד רב,
סיוון

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון

 

התמחויות

תריסים וחלונות

התקנת תריסים
תיקון תריסים
התקנת חלונות אלומיניום
התקנת חלונות
תיקון חלונות

סורגים

התקנת סורג קבוע
התקנת מעקות
התקנת סורגים מתקפלים
תיקון וניקוי סורגים

שערים

שערים חשמליים
שערים ידניים
מחסומים

גדרות

הקמת גדר חיה
בניית גדרות

התמחויות

תריסים וחלונות

התקנת תריסים
תיקון תריסים
התקנת חלונות אלומיניום
התקנת חלונות
תיקון חלונות

סורגים

התקנת סורג קבוע
התקנת מעקות
התקנת סורגים מתקפלים
תיקון וניקוי סורגים

שערים

שערים חשמליים
שערים ידניים
מחסומים

גדרות

הקמת גדר חיה
בניית גדרות

תאור העסק

העסק נוסד על ידי עובדיה מיכאל ז"ל בשנת 1969. כיום מתנהל העסק על ידי בנו זהר ואחיו אברהם עובדיה, שעובדים בעסק משנת 1985. יחד הם משלבים כוחות וידע שהצטבר במשך השנים. אנחנו מצטיינים במתן שירות מקצועי אדיב ואמין, מאחר ואנו מקשיבים לצורכי הלקוח ופועלים נמרצות כדי לתת לו את הפתרונות המתאימים לצרכיו ולתקציבו. נשמח לבצע עבורכם את כל עבודות האלומיניום. אנו מתמחים בעיקר בעבודות עם פרופיל אלומיניום בלגי, שתורם רבות למראה האסתטי. אנו מייצרים מגוון עבודות ברזל, כגון סורגים מכל הסוגים, מעקות ייחודיים לכל מטרה שהיא ועבודות מסגרות נוספות באיכות חסרת פשרות ובגימור מושלם. ברשותנו תעודת מתקין מורשה מטעם עילית אלומיניום. אנו מתמחים בייצור מבנים בבנייה קלה, לכל צורך שהוא ובהתאמה אישית לצורכיכם הייחודיים.

עובדיה אלומניום ומסגרות

עובדיה אלומניום ומסגרות

זהר עובדיה


9.5

073-2721825
 

עובדיה אלומניום ומסגרות

זהר עובדיה

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721825 חייג