22

ספקי שירות בתחום קבלני אינסטלציה

כל מה שחשוב לדעת על החלפת צנרת ביוב

המאמר מסביר על הסיבות והצורך בהחלפת צנרת ביוב למרות החומרים האיכותיים שמהם הצנרת עשוייה.

כל מה שחשוב לדעת על החלפת צנרת ביוב

כל מערכת אינסטלציה חייבת בהחלפת צנרת ביוב! כאשר אומרים מערכת אינסטלציה, הכוונה הינה למערכת החיונית והכה נחוצה הבאה: מערכת אשר מורכבת מתשתית מתקדמת וצינורות אשר ביחד מספקים מים למבנים מכל הסוגים ומובילים מים למערכת ביוב אזורית. במילים אחרות, צריכת מים, בין אם למען מטרות פרטיות ובין אם למען מטרות מסחריות ותעשייתיות, כלל לא יכולה לבוא לידי ביטוי ולהתממש ללא מערכת אינסטלציה, לבטח אחת אשר כוללת בתוכה צנרת ביוב. בפועל, ובעיקר מבחינת תרכובות ואיכות חומרים, מערכות אינסטלציה וצנרות ביוב מיוצרות ועשויות בעיקר מחומרים תעשייתיים כמו פלסטיק, אלומיניום, נחושת,PVC, ברזל ועוד. יחד עם זאת, חרף העובדה כי חומרים אלו נחשבים לחומרי גלם תעשייתיים איכותיים ביותר, חומרים אלו כלל לא עמידים מבחינת כל מה שנוגע למגע יומיומי ומתמשך עם מים, ולפיכך הם נחשקים במהרה. לכן, אחת לכמה זמן, כל מערכת אינסטלציה הינה 'טעונת' החלפת צנרת ביוב!

מתי החלפת צנרת ביוב הינה נחוצה?

לרוב, החלפה של צנרת ביוב והחלפה של צנרת מים בכלל, הינן נחוצות במקרים של צנרות מים וביוב ישנות ביותר ובמקרים של צנרות מים וביוב אשר כלל לא מתפקדות כתמול שלשום. במילים אחרות, בשני המקרים האמורים, הן של 'הזדקנות' צנרת הביוב והן של בעיות ותקלות מסוגים שונים אשר מתחוללים בה, פעולה של החלפת צנרת הינה הכרחית ונחוצה מאין כמוה. כל זאת, שכן צנרת ביוב או כל צנרת רגילה אחרת אשר חוות 'הזדקנות' ו / או תקלות ובעיות, כלל לא יכולות לספק יותר מים לצריכה אישית ולמטרות כמו שתייה, מקלחת ועוד, וגם כלל לא יכולות להוביל יותר מים למערכת הביוב האיזורית, מה שיגרור בעיות ניקוז חמורות, 'פיצוצים' בצנרת ומה לא. בנוסף, צנרת ביוב 'זקנה' ופגומה טומנת בתוכה אינספור סיכונים בריאותיים ותברואתיים שכן היא מגלמת בתוכה היווצרות של חלודה, אבנית, נזילות מים, רטיבות, עובש ועוד – בקיצור, 'סיוט' בעבור כי דירה, מבנה והסביבה אשר סובבת אותם.

קיימות אינספור צנרות ביוב איכותיות ובעלות יתרונות רבים!

כתוצאה מן העובדה שרוב המבנים לסוגיהם השונים, הן בארץ והן בעולם, הינם ישנים או לפחות לא חדשים, מערכות האינסטלציה וצנרות הביוב אשר מהוות חלק בלתי נפרד מהם הינן ישנות, 'סובלות' מבעיות כמו הצטברות אבנית, הופעה של חלודה, רטיבות ועוד. לכן, על מנת למנוע בעיות גדולות יותר כמו פיצוץ בצנרת, דליפת מים המונית, פגיעה במרקם של המבנה ועוד, יש להחליף את צנרת הביוב או את מערכת האינסטלציה הכללית. בפועל, קטגוריית צנורות הביוב מכילה בתוכה מגוון עצום של צנרות ביוב, צינורות מים מכל הסוגים, מערכות אינסטלציה ועוד. המגוון העצום, וזאת לצד האיכות הגבוהה אשר מאפיינת את המוצרים, מאפשר החלפת צנרת ביוב איכותית וברמה הגבוהה ביותר, הן מבחינת היבט צריכת המים והן מבחינת מכלול מערכת האינסטלציה. כעת, נספר אודות כמה צנרות מומלצות ואיכותיות ביותר. הראשונה הינה צנרת מוליטיגול, צנרת חזקה, מאסיבית ועמידה ביותר. כל זאת, שכן היא עשויה מחומרי גלם איכותיים כמו מתכת ושלוש שכבות של פלסטיק עמיד בפני מים. השנייה הינה צנרת נחושת. צנרת זו כלל לא מאפשרת הצטברות של אבנית או משקעים, וזאת מפאת העובדה שהיא עשויה כל כולה מנחושת טהורה. השלישית הינה הצנרת המגולוונת. צנרת זו נחשבת לממש מהפכנית ונבדלת ביותר, שכן היא מורכבת מצינור בתוך צינור. כלומר, צנרת זו כוללת צינור אשר אחראי על הובלת מים, וצינור אשר נמצא בתוך צינור חלול אשר מבודד את הראשון ומגן עליו מפני אוויר, חום קור ועוד. עכשיו, נסכם ונאמר, כי החלפת צנרת ביוב אשר עושה שימוש בכל סוגי הצנרות האמורים הינה צנרת ביוב איכותית וברמה הגבוהה ביותר, וצנרת ביוב אשר תישאר עמידה וחיונית ללא שום בעיה ותקלה במשך עשרות שנים.

22

ספקי שירות בתחום קבלני אינסטלציה

מצא בעל מקצוע

קבלני אינסטלציה מומלצים תל אביב

גאקי חשמל ואינסטלציה
ג'אקי חשמל ואינסטלציה

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 26

חוות דעת

ממליץ מאד!! בא
לבצע אצלי חיבור של מזגן חדש לנקודות חשמל. עשה עבודה מקצועית, הגיע בזמן, וגם המחיר שדרש היה מאד הוגן.

בר אחזקות ואינסטלציה
בר אחזקות ואינסטלציה

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 40

חוות דעת

אין דברים כאלה!
עבודה, יחס, שירות, עמידה בלוח הזמנים, איכות, מקצועיות, יחס אישי לפני ואחרי העבודה, עבודה ברמה אחרת - כל השבחים שרק אפשר מגיעים ליניב מ"בר אחזקות".

כהן פיקס אינסטלציה
כהן פיקס- אינסטלציה

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 13

חוות דעת

אל אוריאל מחברת
"כהן פיקס- אינסטלציה" הגעתי דרך אחד האתרים באינטרנט, קראתי עליו חוות-דעת טובות והחלטתי להזמין אותו. יש לנו ג'קוזי בבית, הוא החל לטפטף בעת ההפעלה וביקשנו מאוריאל שיגיע לבצע בדיקה ולתקן את הבעיה.

נופר אינסטלציה
נופר אינסטלציה

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

דורון אינסטלציה
דורון אינסטלציה

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 20

חוות דעת

דורון תיקן אצלנו
בדירה סתימה ונתן שירות מצוין שלא נתקלתי בשירות כזה כבר הרבה זמן. הייתה לנו סתימה בדוש בחדר האמבטיה וגם בכיור, פשוט המים לא ירדו. הייתי צריך למצוא מישהו בדחיפות.

אדי לשיפוצים
אדי לשיפוצים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 50

חוות דעת

את אדי אנחנו
מכירים הרבה מאד שנים. הוא איש שיפוצים קבוע אצלנו בבית, ואנחנו לא מחליפים אותו באף אחד אחר. מעבר לזה שהוא עושה עבודה פשוט מעולה - אצלו האמינות והנאמנות זה דבר ראשון.

כנאני נדאל
כנאני נדאל

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 5

חוות דעת

נדאל הגיע אלי
עם 2 אנשי צוות נוספים והם היו מקצועיים! הם ביצעו עבורי עבודות גבס קטנות וסידרו את כל המנורות בביתי, הגעתי אליהם דרך המלצה של טכנאי המזגנים שאתו אני עובד.

אינסטלציה דוד
אינסטלציה דוד

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 25

חוות דעת

לפני חצי שנה
עשיתי בבית שלי שיפוץ ענק בשווי 200,000 ש"ח, חלק מהשיפוץ כלל החלפת צנרת אינסטלציה חדשה. את דוד אני מכיר כבר 12 שנה והחלטתי לשכור את שירותיו בשיפוץ הנוכחי.

קורן שיפוצים
קורן שיפוצים

לפרטי העסק

9.2

voice-icon 27

חוות דעת

בביקור אצל חבר
ראיתי עבודת שיפוץ יפה שנעשתה אצלו, מבירורים עלה שמו של בני מקורן שיפוצים. לאחר שיחה עם בני התיישבנו לתכנונים ותיאום ציפיות. בני תרם בשלב התכנון רבות מניסיונו המקצועי וכך גם סוכם המחיר עבור השיפוץ.

אופק אינסטלציה
אופק אינסטלציה

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 27

חוות דעת

אני מחפש את
המילה הכי מתאימה לתאר את שי מ"אופק אינסטלציה" ומה שעולה לי ישר לראש זה מקצוען! פשוט ככה, שי זה בחור שהמילה מקצוען יושבת עליו כמו כפפה ליד. יש לו התנהגות של מקצוען, שירות של מקצוען, אמינות של מקצוען, ומומחיות של מקצוען.

יא אינסטלציה 24 שעות
י.א. אינסטלציה 24 שעות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 75

חוות דעת

הוזמן לפתיחת סתימה
בקו ראשי בכיור מטבח הגיע מהר עם מכשור חשמלי מומלץ בחום.!!

א ב שרותים
א ב שרותים

לפרטי העסק

10

voice-icon 3

חוות דעת

בועז איש מקצוע
הכי טוב שפגשתי בתחום השיפוצים, עושה עבודה יסודית נקייה סופר מדויקת, מחירים הוגנים. מה שהכי הרשים אותי לגביו זאת מהירות העבודה, שלא באה על חשבון היסודיות. בועז עבד אצלנו בארבעה פרויקטים וכל פעם הפתיע מחדש לטובה.

כתבות ומאמרים

שאיבת מים ממקלטים

שאיבת מים ממקלטים

במאמר יוסבר על החשיבות של שאיבת ממים ממקלטים ומהן השיטות לביצוע שאיבת מים ממקלט

קרא עוד
שאיבת בורות ביוב

שאיבת בורות ביוב

במאמר יוסבר מהם בורות ביוב, מה התחזוקה השוטפת הנדרשת ומה יש לעשות במקרה של בעיות הצפה

קרא עוד
מהו תהליך של שאיבת בורות ביוב וכיצד הוא מתבצע?

מהו תהליך של שאיבת בורות ביוב וכיצד הוא מתבצע?

במאמר יוסבר איך מתמודדים עם סתימות מורכבות בבורות ביוב, מהו תהליך של שאיבת בורות ביוב, מי רשאי לבצע אותו ואיך הוא מתבצע.

קרא עוד