לימודי עיצוב פנים

מצא בעל מקצוע עכשיו
14

ספקי שירות בתחום תריסים וחלונות

מצא בעל מקצוע

14

ספקי שירות בתחום תריסים וחלונות

לימודי עיצוב פנים

עיצוב פנים הוא התורה שמלמדת כיצד לעצב חללים בתוך קירות הבית, המסעדה, בית הקפה, הגלריה, חנות הרהיטים וכדומה. במסלול עיצוב פנים הסטודנט לומד כיצד להתייחס לקונספט של המקום ולהבליט אותו באמצעות קומפוזיציה נכונה, צבעים, תאורה, רהיטים ואלמנטים נוספים כמו ריצוף, קונסטרוקציות מגבס ועוד.

עבודת מעצב הפנים

עיצוב הפנים מותאם כמובן לרצונו של הלקוח, כלומר המעצב יושב עם הלקוח ושומע ממנו איך הוא היה רוצה שהבית או העסק שלו יראו ובאמצעות הכלים והאמצעים שברשותו הוא מתאים את החלל לרצונו של הלקוח, מדובר בעבודה לא פשוטה שדורשת מקוריות, דמיון, יצירתיות ומעוף, אבל אין ספק שלמי שיש את כל זה, מובטחת קריירה משגשגת בתחום.

יותר ויותר אנשים מבינים שהם זקוקים לשירותיו של מעצב פנים כדי לעצב את הבית שלהם, היום אף אחד כמעט כבר לא מסתפק בהליכה לחנויות רהיטים, לקנות סלון וחדר שינה ואיזה שתיים או שלוש תמונות; כשאנשים מעצבים את הבית שלהם, או עורכים בו שיפוצים - הם רוצים שתהיה איזו שהיא אחדות במבנה, הם רוצים שבית מגוריהם תהיה אמירה שתייחד ותבדיל אותו מבתים אחרים ובשביל זה אנשים נזקקים לשירותיו של מעצב פנים.

גם בעלי עסקים במיוחד בעלים של פאבים, מסעדות ובתי קפה מבינים שיש לעיצוב הפנים של העסק שלהם השפעה מאוד חשובה על ההצלחה שלו, לכן הם מקפידים שלעסק יהיה קונספט ייחודי אשר יתבטא בעיצוב הפנים שלו.

לימודי עיצוב פנים

אם החלטתם שאתם רוצים להיות מעצבי פנים, קיימים מגוון של בתי הספר המלמדים מקצוע זה בארץ. את המקצוע ניתן ללמוד לתואר ראשון או כלימודי תעודה, והלימודים משלבים ידע תיאורטי מעמיק בתחום העיצוב, והכשרה מעשית בכל מהלך הלימודים הכוללת טכניקות שונות לרישום ובניית דגמים. בסוף הלימודים ישנו פרויקט סיום שבא להדגים את הכישרון, את החומר הנלמד ואת היכולות של הסטודנט.

במהלך לימודי עיצוב פנים הסטודנט יוצר לעצמו תיק עבודות אשר עוזר לו בהמשך במציאת עבודה כמעצב פנים, אמנם לפעמים לא קל להשתלב במקצוע הזה, אבל אם אתם בעלי כישרון ויצירתיות אין בכלל ספק שתוך מספר שנים תהיה לכם קריירה פורייה, מאתגרת ורווחית בתחום זה שהביקוש אליו רק הולך וגודל.

מאמרים ומדריכים

רוצים לדעת למה לצפות מבעל המקצוע? מעוניינים לבצע תיקונים קלים בעצמכם? המומחים שלנו כתבו עבורכם מאמרים ומדריכים מקצועיים שיסיעו לכם לפני, במהלך ואחרי קבלת השירות

פרופילי חלונות: בלגי לעומת "קליל"

פרופילי חלונות: בלגי לעומת "קליל"

במאמר יפורטו סוגי מסגרות ופרופילים נפוצים עבור חלונות לבית, ויוצגו יתרונותיהם וחסרונותיהם של הפרופילים השונים, נלמד על פרופיל בלגי וקליל.

מחירון תיקון חלונות

השוו בין הצעות מחיר שהוגשו ע"י בעלי מקצוע המנויים בתחום תריסים וחלונות לשירותי תיקון חלונות